دپارتمان دیجیتال مارکتیگ هلدینگ نیک اندیشان به ارائه خدمات بازاریابی و تبلیغات در دو حوزه زیر می پردارد:
1- تبلیغات در اینترنت(شامل تبلیغات نیتیو، ریپرتاژ آگهی، تبلیغات بنری، ادوردز گوگل، ریتارگتینگ ، تبلیغات در آپارات و یوتیوب و …)
2- تبلیغات در اینستاگرام(شامل گرفتن فالوور واقعی، بالا بردن تعاملات(اینگیجمت) در پیج، تبلیغات اینفلوئنسری، تبلیغات در پیج های با فالوور بالا، ارتقاء پست به اکسپلور، اسپانسرینگ و تبلیغات هدفمند در اینستاگرام)

راهنمای تبلیغات اینترنتی (اهمیت، انواع و مزایا)

چگونه در اینترنت تبلیغ کنیم تا بیشترین نتیجه را بگیریم

zusman.png
zing.png
madrin.png
armond-1.png
x.venox_.png
geo.png
fifthflour.png
larozse.png
bolier.png
mapmaster.png
darkside.png
digit.png
col.png

قبلی
بعدی
به خودتان نگاه کنید. شما حداقل نیمی در روزتان را در اینترنت به سر می‌برید و زندگی بدون اینترنت امکان‌پذیر نیست. همه علاوه بر یک یا دو گوشی همراه، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر نیز دارند. این چه معنایی دارد؟
به لطف فناوری، مشتریان هیچ وقت تا این اندازه در دسترس نبوده‌اند. تبلیغات اینترنتی به راحتی می‌تواند از اقیانوس اینترنت با ایجاد سرنخ (جلب توجه یک مشتری بالقوه و قرار دادن وی در مسیر خرید) باعث رشد کسب وکار شما شود

استفاده از روش‌های رایگان مانند سئو و بازاریابی محتوا است تا بدون پرداخت هزینه‌های تبلیغاتی در صدر نتایج دیده شوید.

صرف نظر از تبلیغات رایگان و پولی، اینترنت کاربران زیادی را وارد سایت شما می‌کند. کلید اساسی اینجاست: ترافیک

اعتماد کاربران را جلب کنید و قلاب‌‌های هوشمندانه‌ای برای ترغیب آنها به خرید طراحی کنید. با این حال، در نظر داشته باشید که هر شکلی از تبلیغات پولی فقط باعث ترافیک شما می‌شود اما روش‌های ترغیب مشتریان برای افزایش فروش به عهده شما است. مردم دوست دارن به کسب و کارهایی اعتماد کنند که حضور پررنگی در فضای آنلاین دارند

Read More


ایجاد گروهی از طرفداران وفادار

یکی از چیزهایی که برای هر کسب و کاری خوشایند است این است که توسط مشتریان قبلی به دیگران توصیه شود. اینترنت این فرصت را در اختیار مشتریان قرار داده تا نظرات خود را به طور مستقیم با شما در ارتباط باشند.

خریداران جدید به نظرات مشتریان قبلی اعتماد بیشتری دارند. مشتریان راضی خود به وسیله‌ای برای تبلیغ شما بدون هیچ هزینه‌ای در اینترنت تبدیل می‌شود.

Read More

به نظر شما هر مدل مشتری مناسب کار شما است؟

تبلیغات آنلاین می‌تواند به شما در هدف قرار دادن افرادی که احتمالاً علاقه بیشتری به آنچه می‌فروشید دارند کمک کند. خلق پرسونای مخاطب برای هر کسب وکاری بسیار مهم است و در عصر اینترنت، جایی را پیدا کنید که این افراد در آن هستند و تبلیغات آنلاین خود را مستقیماً در مقابل آنها (و فقط آنها) نمایش دهند.

Read More

انواع تبلیغات اینترنتی

تبلیغات بنری

احتمالا شناخته شده‌ترین نوع تبلیغات اینترنتی است. بنرها اولین نوع تبلیغات اینترنتی بودند که در اینترنت ظاهر شدند. بنر فضایی است که در بخشی از سایت حساب شده قرار می‌گیرد. حساب شده از این لحاظ که بیشترین میزان کلیک و دیده شدن را داشته باشد. علاوه بر این طراحی و متن آن نیز بسیار مهم است

بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)

نوار جستجو، نقطه شروع سفر خریداران است. کاربران اینترنت تنها به صفحه اول نتایج جستجو توجه دارند و قرار گرفتن در صفحات بعد شانس دیده شدن را بسیار کاهش می‌دهد. بازاریابی موتورهای جستجو به معنای قرارگیری صفحات سایت در بالای نتایج به روش ارگانیک (سئو) یا پولی است. در گوگل ادوردز با پرداخت مبلغ، سایت شما در کلمه‌ای خاص در صفحه اول قرار می‌گیرد.

ایمیل مارکتینگ

بدون ایمیل مارکتینگ نمی‌توانید به فروش‌های قابل توجه در سایت برسید.
در ایمیل مارکتینگ به دلیل اینکه افراد به میل خود ایمیل‌شان را در اختیار شما قرار داده‌اند، نتایج بیشتری از ارسال ایمیلها خواهید گرفت. هدف اصلی بازاریابی با ایمیل، هدایت افراد علاقمند به سایت است.

تبلیغات شبکه‌های اجتماعی

در این حالت با پرداخت پول درپیج‌های دیگر تبلیغات خود را به نمایش می‌گذارید. تنها زمانی می‌تواند از این روش نتایج کافی بگیرید که در انتخاب پیج‌ها دقت کرده و فاکتورهای ارتباط با حوزه کاری، تعداد فالورهای واقعی را مدنظر داشته باشید.

پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن پیام‌هایی هستند که در سایت کاربران می‌توانند دریافت کردن یا نکردن آنها را انتخاب کنند. در سایت‌هایی که این گزینه فعال است وقتی کاربر وارد سایت می‌شود، یک پنجره در بالای سایت نمایش داده می‌شود که از او درباره دریافت اعلانات سوال می‌کند. پیام‌های ارسالی در گوشه صفحه کامپیوتر نمایش داده می‌شود

تبلیغات همسان

تبلیغات همسان یک روش جایگیزین برای تبلیغات بنری است. اگر در تبلیغات همسان زیاده روی نشود خوانندگان متوجه نمی‌شوند که در حال دیدن یک تبلیغ هستند. این تبلیغات مزاحمتی برای تجربه کاربران ایجاد نمی‌کند و کلیک بیشتری نسبت به تبلیغات بنری دارد.

دعوت به اقدام مشخصی داشته باشید

در اینترنت زمان کمی برای بیان حرف خود دارید، برای آنها کاملا مشخص کنید که چه می‌خواهید بگویید. از یک دعوت به اقدام کوتاه و بدون ابهام با توجه به نوع کار و هدف تبلیغاتی خود مانند “اکنون رزرو کنید” ، “بیشتر بدانید” استفاده کنید.


Click me

به‌روزترین مقالات، کتابها، فایل های صوتی و تصویری در زمینه توسعه فردی و کسب و کار به صورت رایگان و ویژه برای شما فراهم شده است