مقالات

مدرک DNW انگلستان

DNW

مدرک DNW انگلستان

یکی از مواردی که هر فرد به عنوان عامل ارتقا و پیشرفت سطح زندگی خود به آن می اندیشد، مهاجرت است. این امر موجب شده تا افراد به فکر آموختن زبان و بالا بردن مهارت های خود باشند. مهارت هایی که در هنگام مهاجرت به آن ها نیاز خواهند داشت. واحد کاریابی بین المللی هلدینگ نیک اندیشان با همکاری موسسات مهاجرتی نیاز شما به آموزش مهارت ها را برطرف ساخته و موجبات راحتی شما و خانواده تان را فراهم می‌سازد. دوره ها به صورت عملی همراه با ارائه مدارک معتبر بین المللی DNW انگلستان می‌باشد. اخذ این مدرک در جوامع بین المللی و به خصوص اتحادیه اروپا به منزله مهارت بالای شخص در دوره ی آموزشی و توانایی کار در رشته مورد نظر است.

مدرک بین المللی DNW انگلستان

موسسه نیک اندیشان به عنوان یکی از نمایندگی های DNW در ایران، برای دانشجویان تمامی دوره ها مدرک DNW انگلستان صادر میکند. مدرک DNW یکی از معتبر ترین گواهینامه ها در سطح بین المللی بوده و مورد تایید مستقیم کشور های عضو اتحادیه اروپا می‌باشد. ای مدرک قابل ترجمه بوده و میتوان از آن برای مهاجرت و ثبت نام در دانشگاه های سراسر دنیا استفاده کرد. همچنین میتوانید با گذراندن دوره ها و اخذ مدرک DNW انگلستان در سراسر دنیا مشغول به کار شوید.

اعتبارسنجی مدرک DNW انگلستان

به منظور اعتبارسنجی و اطمینان از صحت اطلاعات مدرک DNW می‌توانید از سایت این موسسه به آدرس www.ascb.co.uk اقدام به وارد کردن کد مندرج در مدرک نموده و اطلاعات خود را مشاهده نمایید. شعباتی در کشور های حاشیه خلیج فارس قرار دارد که با تماس با آن ها می‌توانید از اعتبار مدرک خود اطمینان حاصل فرمایید. همچنین شعباتی جهت پشتیبانی مدارک در تهران دایر شده که می‌توانید به صورت حضوری و تلفنی از اعتبار مدرک خود اطمینان حاصل فرمایید.

بررسی اعتبار مدرک DNW در ایران

برای بررسی اعتبار مدارک DNW می‌توانید به آدرس نمایندگی DNW واقع در قلهک . کوچه سجاد . پلاک 70 . واحد 9 مراجعه نمایید. شماره تماس این مرکز 22637957 می‌باشد و همه روزه در ساعات اداری پاسخگوی شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *