استخدام نیرو آرایش دائم پس از شرکت در دوره آموزش آرایش دائم نیک اندیشان

استخدام نیرو آرایش دائم در سال 1400 (به همراه آموزش)

شاخه ای از زیبایی و آرایش که امروزه به شدت پر طرفدار گشته است، آرایش دائم می باشد. این حوزه برای پوشاندن نقص های صورت و بدن و زیباسازی بخش های مورد نظر به راه افتاده است و هر روز به تعداد کسانی که مایل به انجام آرایش دائم بر روی صورت و بدن خود هستند، افزوده می شود. استخدام نیرو آرایش دائم نیز به دنبال این روند صعودی، در حال افزایش است. نیاز است تا متخصصانی تربیت شوند که بتوانند به صورت حرفه ای این عملیات را انجام داده و به زیبایی و جذابیت را به مراجعه کننده هدیه کنند. استخدام نیرو آرایش دائم در مراکز زیبایی و سالن ها بیش از سایر مراکز رونق یافته است و ضروری است تا کسانی که مایل به انجام این شغل هستند، از آموزش های مدرسین حرفه ای و مجرب این حوزه بهره گیرند.

آرایش دائم چیست؟

یکی از به روز ترین متد های زیباسازی صورت، تکنیک آرایش دائم است. در این تکنیک فرد متخصص با استفاده از روش میکروپگمنتیشن و میکروبلیدینگ، طرح هایی بر روی صورت افراد ایجاد می کند. این تکنیک می بایست توسط افراد متبحر انجام شود تا از بروز هرگونه آسیب یا نارضایتی احتمالی جلوگیری شود. شما می توانید با بهره گیری از آموزش های ارائه شده در مرکز نیک اندیشان، پس از اتمام دوره و اخذ مدرک معتبر، به عنوان نیرو کار آرایش دائم در مراکز معتبر مشغول به کار شوید.

انواع آرایش دائم به شرح زیر است:

آرایش دائم پزشکی

 اخیرا از این روش در پزشکی نیز استفاده می شود. پزشکان با کمک این روش می توانند نواقص ظاهری ناشی از حوادث یا بیماری های اثر گذار بر روی پوست صورت را بهبود بخشند.

آرایش دائم رژ لب

آگاهی از وجود سرب در رژ لب، اکثر بانوان را به سمت آرایش دائم رژلب سوق داده است. از این رو بازار آرایش دائم رژلب بسیار پر رونق است. در این روش تمامی آموزش های مرتبط با انتخاب رنگ، پیگمنت رنگ، اصلاح فرم لب و… به شما آموزش داده می شود.

آرایش دائم ابرو

با همه گیری بیماری کرونا شاهد ریزش مو در نواحی سر، ابرو و مژه در افراد بهبود یافته از بیماری کرونا بوده ایم. همچنین بسیاری از بیماری های زمینه ای و ژنتیکی بر کم پشتی و یا ریزش ابرو اثرگذار هستند. از این رو آرایش دائم ابرو نیز به یکی از متدهای پرطرفدار در بین بانوان مبدل شده است. در این متد تمام آموزش های مربوط به میکروپگمنتیشن، میکروبلیدینگ و فیبروز به هنرآموزان آموزش دلده می شود. شما می توانید پس از اتمام دوره جهت اخذ مدرک معتبر اقدام کرده و به عنوان نیرو آرایش دائم در مراکز آرایشی و پزشکی مشغول به کار شوید.

آرایش دائم چشم

از آنجایی که کشیدن خط چشم کاری نسبتا دشوار محسوب می شود، اکثر بانوان به سمت آرایش دائم چشم روی می آورند. در این روش تمام تکنیک های تاتو خط چشم، انواع خط چشم و تاتو بن مژه آموزش داده می شود.

آرایش دائم لب

آرایش دائم لب با آرایش دائم رژ لب کمی متفاوت است. در این روش شما می توانید با کمک تاتو خط لب، لب ها را بزرگتر جلوه دهید و نواقص احتمالی لب ها را برطرف کنید. تکنیک های قرینه سازی نیز در این روش به طور کامل آموزش داده می شود.

کسب درآمد نیرو آرایش دائم

آموزش آرایش دائم

کلیه کسانی که مایل به مشغول شدن به عنوان آرایشگر اموری چون تاتو و سایر فعالیت های آرایش دائم هستند، باید پس از سپری کردن دوره های مهارتی این رشته، وارد بازار کار شوند. شما علاقه مندان می توانید آموزش آرایش دائم خود را به موسسه نیک اندیشان بسپارید. دلیل این گفته مواردی است که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم. در این موسسه شما کلیه مطالبی که برای آموزش آرایش دائم لازم است، بیان شود، خواهید آموخت. آموزش میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، میکرو فیبروز، شناخت و آشنایی با دستگاه ها، شناخت انواع پوست و حالت های ابرو، انواع بی حسی، اصول قرینه سازی، نحوه کشیدن خط و رژ لب، انواع هاشورهای طبیعی و پر طرفدار و بسیاری موارد دیگر را خواهید آموخت. این مرکز در کنار این آموزش ها در انتهای دوره شما را به بازار کار حرفه ای و تخصصی معرفی می کند. در چنین شرایطی می توانید خیالی آسوده از جهت ورود به بازار کار داشته باشید.

مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم

دوره های مهارتی باید در انتها مدرکی معتبر به شما دهند که بتوانید به واسطه آن وارد عرصه کسب درآمد شوید. موسسه نیک اندیشان در انتهای دوره مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را از مرکز دانشگاهی به شما اعطا می کند. این مدرک دارای مهر و هولوگرام می باشد و قابل استعلام نیز هست. به علاوه شما مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت می کنید. موسسه نیک اندیشان یک مدرک بین المللی هم از موسسه DNW انگلستان به شما اعطا می کند. می توان این موسسه را یکی از معدود مراکزی دانست که مدرک خود را از جهاد و بسیج عرضه نمی کند و شما در انتهای دوره موفق به دریافت مدرک دانشگاهی می شوید.

هزینه مدرک تاتو

در این قسمت می خواهیم به این پرسش پاسخ دهیم که هزینه مدرک تاتو چقدر است؟ موسسه نیک اندیشان کلیه دوره های مهارتی خود را با قیمتی منصفانه و ارزان تر از مراکز رقیب برگزار می کند. هم چنین به شما این امکان داده می شود که بتوانید به صورت قسط بندی شده شهریه دوره خود را پرداخت کنید. هزینه مدرک تاتو و دوره آرایش دائم در این موسسه، اقتصادی و مقرون به صرفه است و همه علاقه مندان می توانند در چنین شرایطی در دوره مورد نظر خود شرکت کنند.

آیا آرایش دائم عوارض دارد؟

تا چندین سال پیش که عمل تاتو به صورت سنتی انجام میشد، مضراتی را با خود به همراه داشت. امروزه این خطرات به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرده است. البته باید توجه داشته باشید ، مرکزی که انتخاب می کنید در رعایت نکات بهداشتی کوتاهی نکند. درصورت عدم رعایت نکات بهداشتی، احتمال ایجاد تاول، زخم، ترک های پوستی و عفونت موضعی وجود دارد. مرکز نیک اندیشان تمامی آموزش های مربوط به رعایت بهداشت و جلوگیری از عفونت های احتمالی را به شما آموزش می دهد تا بتوانید پس از گذراندن دوره های مربوطه، با اطمینان خاطر در مراکز آرایشی به عنوان نیرو آرایش دائم مشغول به کار شوید.

آرایش دائم چه مزایایی دارد؟

افرادی که در اثر بیماری های پوستی، بیماری های زمینه ای و یا جراحاتی مانند تصادف، سوختگی و امثالهم، دچار ریزش ابرو و مژه شده اند یا زیبایی پوست خود را از دست داده اند، می توانند با اطمینان خاطر از این روش استفاده کنند.

ماندگاری آرایش دائم به چه صورت است؟

آرایش دائم در کوتاه مدت نقاط مورد نظر را بهبود خواهد داد. رنگ انتخابی در ابتدا تیره تر بوده و پس از گذشت چند روز رنگ آن روشن تر می شود. این تکنیک در بلند مدت ممکن است کم رنگ تر شود. این مدت به عوامل متفاوتی بستگی دارد. از جمله این موارد می توان به نوع پوست، میزان چربی پوست و قرار گرفتن در معرض نور خورشید اشاره کرد. لازم به ذکر است که افرادی که شنا می کنند یا دائما در فضای آزاد فعالیت می کنند زودتر از سایر افراد پیگمنت  آرایش دائم خود را از دست می دهند.

مرکز نیک اندیشان با ارائه بهترین و به روز ترین روش های آموزشی می تواند مهارت های شما را به عنوان نیرو آرایش دائم پروش دهد.

درآمد زایی از آرایش دائم (تاتو صورت)

سوالات متداول دوره آرایش دائم

آموزش آرایش دائم شامل چه مواردی است؟

آموزش میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، میکرو فیبروز، شناخت و آشنایی با دستگاه ها، شناخت انواع پوست و حالت های ابرو، انواع بی حسی، اصول قرینه سازی، نحوه کشیدن خط و رژ لب، انواع هاشورهای طبیعی و پر طرفدار و بسیاری موارد دیگر در این دوره آموخته می شود. نیک اندیشان در کنار این آموزش ها در انتهای دوره شما را به بازار کار حرفه ای و تخصصی معرفی می کند.

آیا مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم معتبر است؟

موسسه نیک اندیشان در انتهای دوره مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را از مرکز دانشگاهی به شما اعطا می کند. این مدرک دارای مهر و هولوگرام می باشد و قابل استعلام نیز هست. به علاوه شما مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت می کنید. موسسه نیک اندیشان یک مدرک بین المللی هم از موسسه DNW انگلستان به شما اعطا می کند. این  مدارک دارای اعتبار شدیدی در کشورمان می باشند.

هزینه مدرک تاتو چقدر است؟

موسسه نیک اندیشان کلیه دوره های مهارتی خود را با قیمتی منصفانه و ارزان تر از مراکز رقیب برگزار می کند. هم چنین به شما این امکان داده می شود که بتوانید به صورت قسط بندی شده شهریه دوره خود را پرداخت کنید.

برای ثبت نام در دوره آموزش آرایش دائم نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
هزینه دوره های ماساژ
نوشته بعدی
مدرک کمک پرستاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image