استخدام نیرو آرایش دائم

شاخه ای از زیبایی و آرایش که امروزه به شدت پر طرفدار گشته است، آرایش دائم می باشد. این حوزه برای پوشاندن نقص های صورت و بدن و زیباسازی بخش های مورد نظر به راه افتاده است و هر روز به تعداد کسانی که مایل به انجام آرایش دائم بر روی صورت و بدن خود هستند، افزوده می شود. استخدام نیرو آرایش دائم نیز به دنبال این روند صعودی، در حال افزایش است. نیاز است تا متخصصانی تربیت شوند که بتوانند به صورت حرفه ای این عملیات را انجام داده و به زیبایی و جذابیت را به مراجعه کننده هدیه کنند. استخدام نیرو آرایش دائم در مراکز زیبایی و سالن ها بیش از سایر مراکز رونق یافته است و ضروری است تا کسانی که مایل به انجام این شغل هستند، از آموزش های مدرسین حرفه ای و مجرب این حوزه بهره گیرند.

آموزش دوره آرایش دائم
آموزش دوره آرایش دائم در موسسه نیک اندیشان

آموزش آرایش دائم

کلیه کسانی که مایل به مشغول شدن به عنوان آرایشگر اموری چون تاتو و سایر فعالیت های آرایش دائم هستند، باید پس از سپری کردن دوره های مهارتی این رشته، وارد بازار کار شوند. شما علاقه مندان می توانید آموزش آرایش دائم خود را به موسسه نیک اندیشان بسپارید. دلیل این گفته مواردی است که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم. در این موسسه شما کلیه مطالبی که برای آموزش آرایش دائم لازم است، بیان شود، خواهید آموخت. آموزش میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، میکرو فیبروز، شناخت و آشنایی با دستگاه ها، شناخت انواع پوست و حالت های ابرو، انواع بی حسی، اصول قرینه سازی، نحوه کشیدن خط و رژ لب، انواع هاشورهای طبیعی و پر طرفدار و بسیاری موارد دیگر را خواهید آموخت. این مرکز در کنار این آموزش ها در انتهای دوره شما را به بازار کار حرفه ای و تخصصی معرفی می کند. در چنین شرایطی می توانید خیالی آسوده از جهت ورود به بازار کار داشته باشید.

مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم

دوره های مهارتی باید در انتها مدرکی معتبر به شما دهند که بتوانید به واسطه آن وارد عرصه کسب درآمد شوید. موسسه نیک اندیشان در انتهای دوره مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را از مرکز دانشگاهی به شما اعطا می کند. این مدرک دارای مهر و هولوگرام می باشد و قابل استعلام نیز هست. به علاوه شما مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت می کنید. موسسه نیک اندیشان یک مدرک بین المللی هم از موسسه DNW انگلستان به شما اعطا می کند. می توان این موسسه را یکی از معدود مراکزی دانست که مدرک خود را از جهاد و بسیج عرضه نمی کند و شما در انتهای دوره موفق به دریافت مدرک دانشگاهی می شوید.

هزینه مدرک تاتو

در این قسمت می خواهیم به این پرسش پاسخ دهیم که هزینه مدرک تاتو چقدر است؟ موسسه نیک اندیشان کلیه دوره های مهارتی خود را با قیمتی منصفانه و ارزان تر از مراکز رقیب برگزار می کند. هم چنین به شما این امکان داده می شود که بتوانید به صورت قسط بندی شده شهریه دوره خود را پرداخت کنید. هزینه مدرک تاتو و دوره آرایش دائم در این موسسه، اقتصادی و مقرون به صرفه است و همه علاقه مندان می توانند در چنین شرایطی در دوره مورد نظر خود شرکت کنند.

سوالات متداول دوره آرایش دائم

آموزش آرایش دائم شامل چه مواردی است؟

آموزش میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، میکرو فیبروز، شناخت و آشنایی با دستگاه ها، شناخت انواع پوست و حالت های ابرو، انواع بی حسی، اصول قرینه سازی، نحوه کشیدن خط و رژ لب، انواع هاشورهای طبیعی و پر طرفدار و بسیاری موارد دیگر در این دوره آموخته می شود. نیک اندیشان در کنار این آموزش ها در انتهای دوره شما را به بازار کار حرفه ای و تخصصی معرفی می کند.

آیا مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم معتبر است؟

موسسه نیک اندیشان در انتهای دوره مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را از مرکز دانشگاهی به شما اعطا می کند. این مدرک دارای مهر و هولوگرام می باشد و قابل استعلام نیز هست. به علاوه شما مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت می کنید. موسسه نیک اندیشان یک مدرک بین المللی هم از موسسه DNW انگلستان به شما اعطا می کند. این  مدارک دارای اعتبار شدیدی در کشورمان می باشند.

هزینه مدرک تاتو چقدر است؟

موسسه نیک اندیشان کلیه دوره های مهارتی خود را با قیمتی منصفانه و ارزان تر از مراکز رقیب برگزار می کند. هم چنین به شما این امکان داده می شود که بتوانید به صورت قسط بندی شده شهریه دوره خود را پرداخت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image