استخدام کاربر ماساژ شیاتسو

استخدام کاربر ماساژ شیاتسو

در بین انواع مختلف ماساژ می توان ماساژ شیاتسو را یکی از مناسب ترین گزینه ها برای درمان آسیب های عضلانی و نواحی دردناک بدن دانست. استخدام دوره ماساژ شیاتسو که در موسسه علمی نیک اندیشان برگزار می شود، با هدف ترویج این دانش و انتقال آن به کلیه علاقه مندان، به راه افتاده است. امروزه مراکز مدرن و تخصصی ماساژ، اقدام به استخدام دوره ماساژ شیاتسو کرده اند تا به این شیوه به درمان آسیب های ورزشی، گره های عضلانی و دردهای ناشی از ضربه و کوفتگی بپردازند. استخدام دوره ماساژ شیاتسو به علت تازگی این رشته در کشور ما و به اثبات رسیدن فوائد عدیده آن برای سلامتی، به شدت پر درآمد و ایده آل خواهد بود و شما علاقه مندان می توانید در کلیه مراکز تخصصی ماساژ، باشگاه ها، هتل ها و … جذب شده و کسب درآمد کنید. شما در دوره ماساژ شیاتسو از دانش مدرسین فوق حرفه ای بهره مند خواهید شد و بدون گذراندن پیش نیاز خاصی می توانید در این دوره آموزشی شرکت کنید. دوره ماساژ شیاتسو با مفاهیمی کاملا منطبق بر بازار کار عرضه می شود و دوره ای علمی، کارگاهی و مهارتی می باشد. شما می توانید با شرکت در این دوره، مهارت های لازم برای ماساژ عضلانی را بیاموزید و در بازار کار حرفه ای از آن بهره جویید.

آموزش ماساژ شیاتسو

آنچه در این دوره به شما آموخته خواهد شد، آموزش ماساژ شیاتسو به صورت کامل و حرفه ای است. شما در این کورس آموزشی با فشار  درمانی، گره های ماهیچه ها، ماساژ عمقی و ریلکس کردن مراجعه کننده آشنا خواهید شد. آموزش ماساژ شیاتسو به علت طرفدارانی که به ویژه در بین ورزشکاران دارد، امروزه به یک حرفه پول ساز بدل شده است. اما برای ورود به این حوزه نیاز به آموزش دقیق و حرفه ای است و تنها کسانی که به دقیق ترین شکل این فن را بیاموزند، می توانند در مراکز تخصصی ماساژ فعالیت کنند. با فراگیری این مهارت در موسسه نیک اندیشان و زیر نظر خبره ترین اسایتد، می توانید به راحتی در مراکز باشگاهی، هتل ها و کلیه مراکز تخصصی ماساژ فعالیت کرده و کسب درآمد داشته باشید. آموزش ماساژ شیاتسو که نوعی ماساژ ژاپنی است، می تواند شما را در از بین بردن دردهای عضلانی و آسیب ناشی از ضربه، ورزش و … یاری کند و باعث کاهش درد در گره های عضلانی گردد.

ثبت نام کلاس ماساژ شیاتسو

کلیه علاقه مندان به ثبت نام کلاس ماساژ شیاتسو می توانند با مراجعه حضوری و یا تلفنی به موسسه نیک اندیشان، اقدام به نام نویسی نمایند. شما با ثبت نام کلاس ماساژ شیاتسو از آموزش های قدرتمند اساتیدی بهره خواهید برد که سالیان سال در حوزه ماساژ فعالیت داشته و خوش درخشیده اند. هم چنین در انتهای دوره به شما مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد که می تواند شما را در بازار کار یاری کند. باید اشاره کرد که این موسسه به شما مدرکی از موسسه DNW انگلستان هم اعطا خواهد کرد. با ثبت نام کلاس ماساژ شیاتسو می توانید در انتهای دوره توسط موسسه نیک اندیشان به مراکز کار رسمی معرفی شوید و به درآمد زایی بپردازید.

هزینه دوره آموزش ماساژ شیاتسو

موسسه نیک اندیشان از مراکزی است که به ترویج مهارت و دانش بیش از مسائل مالی اهمیت می دهد. در راستای این ادعا هزینه دوره آموزش ماساژ شیاتسو و کلیه دوره های مهارتی این مرکز به صورت قسط بندی شده از مهارت جویان دریافت می گردد. شما می توانید هزینه دوره آموزش ماساژ شیاتسو را در دو قسط تسویه کنید و در صورت نیاز پس از اتمام دوره می توانید به طور رایگان در همان دوره شرکت نمایید. هزینه دوره آموزش ماساژ شیاتسو به نسبت مهارتی که فرا می گیرید و درآمدی که می توانید از این مهارت داشته باشید، به صرفه و اقتصادی می باشد.