ثبت شرکت

استخدام نیرو ثبت شرکت

یکی از مهارت های اداری که همواره به متخصصینی در حوزه آن نیاز است، آشنایی با قوانین ثبت و انحلال شرکت هاست. استخدام دوره ثبت شرکت با هدف ترویج این دانش و تربیت افرادی علاقه مند که مایل به یادگیری و ورود سریع به بازار کار این دانش باشند، برگزار می شود. استخدام دوره ثبت شرکت اطلاعاتی تخصصی را به شما می آموزد که به واسطه آن می توانید در کلیه شرکت های ثبتی مشغول به فعالیت حرفه ای شوید. از آنجایی که این مهارت توسط افراد کمی در حال انجام است، یادگیری آن می تواند پلی برای کسب درآمد عالی و سریع برایتان باشد. استخدام دوره ثبت شرکت دوره ای کارگاهی و مهارتی است که نیاز به آن در بازار کار شدید است و می تواند برای علاقه مندان فرصتی ایده آل باشد.

دوره آموزش ثبت شرکت

شما می توانید با حضور در دوره آموزش ثبت شرکت در موسسه نیک اندیشان، از آموزش های اساتیدی بهره مند شوید که به حرفه ای ترین شکل به قوانین ثبت و انحلال شرکت ها مسلط می باشند. دوره آموزش ثبت شرکت در موسسه نیک اندیشان شامل آشنایی شما با قوانین ثبت شرکت ها، دریافت کارت بازرگانی، اخذ کد اقتصادی، ثبت برند و … می باشد که می تواند زمینه ساز ورودتان به بازار کار حرفه ای شود. دوره آموزش ثبت شرکت شامل جزئیاتی است که بدون اطلاع از آنها نخواهید توانست به شکلی حرفه ای و تخصصی کسب درآمد داشته باشید. از آنجایی که موسسه نیک اندیشان از اساتیدی بسیار مجرب در این زمینه بهره گرفته است، مطالبی کاملا کاربردی و اساسی را در این زمینه به دانشجویان خواهند آموخت تا بتوانند خلا موجود در بازار کار این حرفه را پر کنند.

دوره ثبت برند

شما می توانید برای شرکت در دوره ثبت برند در مرکز نیک اندیشان، اقدام کرده و اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنید. مطالبی که برای یادگیری دوره ثبت برند نیاز است، در همان دوره ثبت شرکت ها به شما آموخته خواهد شد. شما در انتهای دوره ثبت برند و شرکت موفق می شوید مدرک بین المللی از مرکز DNW انگلستان را دریافت کرده و هم چنین مدرکی دانشگاهی و دارای مهر و هولوگرام اخذ خواهید نمود. در انتهای دوره ثبت برند و شرکت ها، موسسه شما را به بازار کار حرفه ای این حوزه معرفی می کند و زمینه را برای اشتغال و شکوفاییتان مهیا خواهد ساخت.

هزینه دوره ثبت شرکت

یکی از مزیت های موسسه نیک اندیشان به نسبت دیگر مراکزی که دوره های مهارتی و فنی را برگزار می کنند، شهریه به نسبت پایین تر و اقتصادی تری است که برای دانشجویان در نظر گرفته است. لازم به یادآوری است که هزینه دوره ثبت شرکت در این مرکز به صورت قسط بندی شده قابل پرداخت بوده و شما می توانید آن را در طول دوره تسویه نمایید. در کنار پایین بودن هزینه دوره ثبت شرکت، باید اشاره کرد که بخش هایی از این دانش، به صورت کارگاهی و عملی برگزار می شود تا به حرفه ای ترین شکل شما را با دانش ثبت شرکت آشنا کند.