استخدام دوره آژانس هواپیمایی

استخدام در آژانس هواپیمایی

آژانس های هواپیمایی از مراکزی هستند که به علت سفر های عدیده ای که صورت می گیرد، به شدت پر رونق و پر طرفدار می باشند. در مرکز نیک اندیشان شاهد برگزاری استخدام دوره آژانس هواپیمایی در سطح حرفه ای هستیم تا علاقه مندان بتوانند با فراگیری این مهارت، وارد بازار کار شوند. استخدام دوره آژانس هواپیمایی یکی از پر درآمد ترین مشاغلی است که می توان با سپری کردن این دوره به آن دست یافت. افرادی که این مهارت را فرا می گیرند، می توانند در مراکز هواپیمایی و تهیه بلیط و تور، مشغول به کار شوند و از آنجایی که بازار کار این مشاغل همیشه داغ است، برای کسانی که استخدام دوره آژانس هواپیمایی را می گذرانند، فرصت های شغلی بسیاری وجود دارد. باید اشاره کرد که این فرصت های شغلی می تواند به شما درآمد پورسانتی در کنار مبلغ ثابت دهد و از این نظر در شرایط کار فعلی، می توان این مهارت را یکی از بهترین ها دانست.

دوره آموزشی آژانس هواپیمایی

آنچه در دوره آموزشی آژانس هواپیمایی به شما علاقه مندان آموخته خواهد شد، شامل آموزش صدور بلیط داخلی و خارجی، بستن تور، بستن پکیج و تله مارکتینگ است. شما در این دوره آموزشی آژانس هواپیمایی با کلیه نکات ریز و لازم برای کار در مراکز هواپیمایی آشنا خواهید شد و می توانید از آنها برای موفقیت در بازار کار استفاده کنید. این مهارت تنها با گذراندن دوره آژانس هواپیمایی قابل دست یابی است و مراکز هواپیمایی افرادی را که به این دانش و جزئیات آشنا نباشند، نخواهند پذیرفت. اگر از آن دسته کسانی هستید که مایل به کار و درآمد زایی در مراکز هواپیمایی می باشید، گریزی از شرکت در استخدام دوره آژانس هواپیمایی نخواهید داشت. توصیه ما به شما شرکت در دوره آموزشی آژانس هواپیمایی موسسه نیک اندیشان است، زیرا این دوره زیر نظر برترین اساتید این مهارت برگزار می شود و می توانید با بهره گیری از آموزش های آنها به فردی حرفه ای در این زمینه بدل شوید.

مدرک آژانس هواپیمایی

پیشنهاد ما به شما گذراندن این دوره در مرکز نیک اندیشان است، برای این گفته چند دلیل وجود دارد که در ادامه به توضیح آنها پرداخته ایم. مدرک آژانس هواپیمایی که از این موسسه دریافت می کنید، دانشگاهی بوده و دارای مهر و هولوگرام می باشد. هم چنین شما می توانید مدرک آژانس هواپیمایی بین المللی را نیز از این موسسه دریافت کنید. این مدرک بین المللی متعلق به آکادمی DNW انگلستان است و قابل استعلام نیز می باشد. هم چنین با بهره گیری از آموزش های اساتیدی که سابقه کار درخشان در این زمینه را دارند، می توانید به خوبی جایگاه خود را در بازار کار مستحکم کنید. در صورتی که نیاز به تکرار مباحث دوره داشتید، موسسه به شما امکان می دهد که به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنید. هم چنین پس از اخذ مدرک آژانس هواپیمایی از طرف مرکز نیک اندیشان به مراکز تخصصی کار معرفی خواهید شد.

هزینه دوره آژانس هواپیمایی

یکی دیگر از مزیت های شرکت در دوره های مهارتی مرکز نیک اندیشان، نحوه تسویه حساب دانشجویان است. هزینه دوره آژانس هواپیمایی در این موسسه از شما به صورت قسط بندی شده دریافت خواهد شد. این بدان معنا است که شما مجبور به پرداخت کل هزینه دوره در ابتدای کار نخواهید بود و می توانید هزینه دوره آژانس هواپیمایی را در طول دوره پرداخت کنید. این مرکز در کنار دریافت قسطی شهریه، به شما جزوه ای برای تعلیم بهتر هم ارائه خواهد کرد و در انتهای دوره شما مهارت آموزان علاقه مند را به بازار کار حرفه ای معرفی می کند.