ثبت نام دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی

ثبت نام دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی

حجم بالای متقاضیان برای شرکت در دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی، موسسات مهارتی را بر آن داشته تا با برگزاری دوره های مخصوص به این رشته، نیاز بازار را تامین سازند. در کنار علاقه زیادی که به دوره کمک پرستاری وجود دارد، نیاز شدیدی هم در بازار کار به این رشته احساس می شود. بنابراین فارغ التحصیلان دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی، می توانند به سرعت جذب بازار کار شوند و به درآمد زایی بپردازند. اما دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی را کجا باید گذراند که به بهترین شکل این مهارت حساس را فراگرفت؟ ثبت نام این دوره چه زمانی و در چه مراکزی صورت می گیرد و روال کار برای شرکت در این دوره ها به چه نحو است؟ با مطالعه ادامه این مطلب به پاسخ همه این پرسش ها خواهید رسید.

فرآیند ثبت نام دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی

در این قسمت فرآیند ثبت نام دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی را به طور کامل شرح داده ایم. قبل از هر مساله ای باید عنوان کرد که شرکت در دوره های کمک بهیاری جهاد دانشگاهی، نیاز به داشتن مدرک تحصیلی خاصی ندارد و شما می توانید صرف داشتن علاقه به این دانش، وارد این حوزه شوید. برای موفق شدن در رشته کمک پرستاری جهاد دانشگاهی، باید بتوانید به خوبی به مهارت های این دانش مسلط شوید و این مساله انتخاب مرکزی مناسب برای یادگیری این دانش را حائز اهمیت می کند. انتخاب موسسه ای معتبر و مناسب بخشی مهم از فرآیند ثبت نام دوره کمک پرستاری می باشد و در نظر گرفتن فاکتورهای زیر در این انتخاب تاثیر گذار است.

 • عرضه مدرک معتبر
 • تدریس توسط مدرسان حرفه ای و با تجربه کار مرتبط
 • بهره مندی از شهریه مناسب
 • ارائه مطالب کاربردی و منطبق بر نیازهای بازار کار

با در نظر گرفتن این شرایط، بهترین موسسه برای طی کردن دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی در تهران را به شما معرفی می کنیم.

دوره ی آموزشی کوتاه مدت

تنها چیزی که برای شروع حرفه ای به عنوان کمک پرستار یا دستیار پرستار نیاز است، صدور گواهینامه و یا مدرک معتبر از طریق یک موسسه ی معتبر پس از اتمام دوره آموزشی است. برنامه های آموزشی دستیار پرستاری بسیار کوتاه مدت هستند و به منظور آموزش مهارت ها و دانشی که برای کسب گواهینامه و برتری در نیروی کار به آن نیاز دارید، طراحی شده اند. این به این معنی است که می توانید در یک بازه زمانی نسبتاً کوچک برای یک حرفه بسیار پر سود آماده شوید. بدین جهت شما پس از ثبت نام دوره کمک پرستاری ۱۴۰۰ جهاد دانشگاهی و یا موسساتی مانند موسسه نیک اندیشان شما می توانید مدرک دوره را دریافت کنید. لازم به ذکر است فرق مدرک موسسه ی نیک اندیشان با سایر موسسات این است که موسسه نیک اندیشان مدرک معتبر از دانشگاه صادر می کند.

کمک پرستار می تواند فرصت های دیگری را در حوزه مراقبت های بهداشتی ایجاد کند

اگر می‌ دانید که می‌ خواهید در بخش مراقبت‌ های بهداشتی کار کنید، به عنوان اولین گام در حرفه ی شغلی تبدیل شدن به یک دستیار پرستار راه خوبی است. کار به عنوان دستیار پرستار می تواند به عنوان پله ای برای موقعیت های مختلف در زمینه پزشکی باشد زیرا به شما امکان می دهد تجربیات ارزشمندی را به دست آورید که می تواند به شما در توسعه مهارت ها و دانش کمک کند. پس از کسب برخی از تجربه های کاری، می توانید موقعیت ها یا مسیرهای شغلی دیگری را در زمینه مراقبت های بهداشتی دنبال کنید.

ثبت نام کمک پرستاری جهاد در نیک اندیشان

شما به دیگران کمک خواهید کرد و به جامعه خدمت خواهید کرد

به دلیل ماهیت شخصی شغل، حرفه کمک پرستاری برای افراد دلسوز که از مراقبت از مردم لذت می برند مناسب است. این شغل ممکن است سخت باشد، اما رضایت از کمک به بیماران احساس راحتی و دوست داشتن نیز می تواند از نظر عاطفی بسیار لذت بخش باشد.

انعطاف پذیری و تنوع شغلی

یک روز در زندگی یک دستیار پرستار پر از تنوع است. آن ها هر روز در حین کار در معرض انواع مختلفی از موقعیت ها، شرایط و افراد قرار می گیرند. آن ها همچنین این شانس را دارند که در چندین محیط مختلف مانند آسایشگاه، مراقبت های بهداشتی در منزل، خانه های سالمندان، مراکز توانبخشی، امکانات مراقبت های بهداشتی طولانی مدت، مراکز مراقبت مسکونی و غیره کار کنند.

این ها تنها تعدادی از نکات مهمی هستند که باید به عنوان دستیار پرستاری به آن ها فکر کنید. حتی اگر در حال برنامه ریزی برای استفاده از دانش به دست آمده خود برای درخواست به سمت بالاتر یا موقعیت پیشرفته تر در صنعت مراقبت های بهداشتی هستید. می توانید به جوانب مثبت این حرفه هم فکر کنید. یک انتخاب شغلی می ‌تواند فرصت‌هایی را برای داشتن آسایش یک عمر فراهم کند.

دوره کمک پرستاری در تهران

اگر از علاقه مندان به این رشته هستید و به دنبال یافتن بهترین مرکز برای طی کردن دوره کمک پرستاری در تهران می باشید، توصیه ما به شما موسسه نیک اندیشان است. این مرکز از برترین موسسات مهارتی پایتخت است که دوره کمک پرستاری خود را طی مدت 10 جلسه، توسط برترین اساتید این حوزه برگزار می کند. دوره کمک پرستاری در موسسه نیک اندیشان با عرضه مدرک بین المللی از موسسه URS و هم چنین مدرکی دانشگاهی با مهر و هولوگرام به پایان می رسد. هم چنین نیک اندیشان در انتهای دوره شما را به بازار کار تخصصی معرفی می کند. اما ثبت نام در این موسسه به چه نحو است؟

 

اعتبار مدرک کمک پرستاری جهاد دانشگاهی چقدر است

اعتبار مدرک کمک پرستاری جهاد دانشگاهی چقدر است؟

قطعا، یکی از مسائل مهمی که در زمان ثبت نام دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی مطرح می شود، اعتبار این مدرک است. در ایران، وقتی کسی می خواهد در یک موسسه یا سازمان مشغول به کار شود، باید مدرک ارائه کند. اعتبار مدرک، کمک خوبی برای استخدام به شمار می رود. در مورد مشغول به کار شدن کمک پرستارها نیز این قضیه، صادق است. علاقه مندان به رشته کمک پرستاری، علاوه بر آنکه می بایست دانش و آگاهی خود را در مورد این رشته افزایش دهند، باید یک مدرک معتبر نیز ارائه کنند.

اعتبار مدرک کمک پرستاری جهاد دانشگاهی، در سطح نسبتا خوبی قرار دارد، اما به اندازه اعتبار مدارکی که برخی موسسه های آموزشی معتبر در کشور ارائه می کنند، نخواهد بود. به کسانی که قصد ثبت نام دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی را دارند، توصیه می کنیم، در صدد شرکت در دوره هایی باشند که مدرک آنها مستقیما از سوی دانشگاه ارائه می شود. این مدارک، اعتبار بالایی دارند و افراد می توانند به کمک آن، در هر موسسه درمانی و یا پزشکی مشغول به کار شوند. بالا بودن اعتبار مدرک و کامل بودن نکات آموزشی، از جمله مزیت های شرکت در دوره های نیک اندیشان به شمار می رود.

خواندن مقاله مرتبط : کمک پرستار (بهیار) کیست؟

دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی و نیک اندیشان

زمان ثبت نام دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی 1400

شما علاقه مندان می توانید برای اطلاع از زمان ثبت نام دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی 1400 کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کرده و اطلاعات دقیق را جویا شوید. با توجه به محدود بودن ظرفیت های دوره و متقاضیان زیادی که برای شرکت در آن وجود دارد، توصیه می کنیم همین حالا برای ثبت نام در دوره کمک پرستاری این مرکز اقدام نمایید.

سوالات متداول دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی

فرآیند ثبت نام دوره کمک پرستاری به چه نحو است؟

شرکت در دوره های کمک بهیاری جهاد دانشگاهی، نیاز به داشتن مدرک تحصیلی خاصی ندارد و شما می توانید صرف داشتن علاقه به این دانش، وارد این حوزه شوید. انتخاب موسسه ای معتبر و مناسب بخشی مهم از فرآیند ثبت نام دوره کمک پرستاری می باشد و در نظر گرفتن فاکتورهای زیر در این انتخاب تاثیر گذار است.

 • عرضه مدرک معتبر
 • تدریس توسط مدرسان حرفه ای و با تجربه کار مرتبط
 • بهره مندی از شهریه مناسب
 • ارائه مطالب کاربردی و منطبق بر نیازهای بازار کار

دوره کمک پرستاری در تهران، در کدام موسسه؟

چرا نیک اندیشان ؟

مرکز نیک اندیشان از برترین موسسات مهارتی پایتخت است که دوره کمک پرستاری خود را طی مدت 10 جلسه، توسط برترین اساتید این حوزه برگزار می کند. دوره کمک پرستاری در موسسه نیک اندیشان با عرضه مدرک بین المللی از موسسه URS و هم چنین مدرکی دانشگاهی با مهر و هولوگرام به پایان می رسد. هم چنین نیک اندیشان در انتهای دوره شما را به بازار کار تخصصی معرفی می کند.

ثبت نام دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی 1400 چه زمانی است؟

شما علاقه مندان می توانید برای اطلاع از زمان ثبت نام دوره کمک پرستاری  در مرکز نیک اندیشان با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کرده و اطلاعات دقیق را جویا شوید. با توجه به محدود بودن ظرفیت های دوره و متقاضیان زیادی که برای شرکت در آن وجود دارد، توصیه می کنیم همین حالا برای ثبت نام در دوره کمک پرستاری این مرکز اقدام نمایید.

برای ثبت نام در دوره کمک پرستاری نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته بعدی
عوارض لیزر برای اپراتور (آشنایی با عوارض لیزر برای اپراتور)

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • میخواستم ثبت نام کنم سن من ۴۰ هست آیا امکان داره

  پاسخ
  • برای ثبت نام و اطلاعاتی در مورد نحوه ثبت نام، لطفا با پشتیبانان ما تماس بگیرید. موفق باشید🌹

   پاسخ
   • حوا زراعي
    آبان 15, 1400 2:21 ب.ظ

    میخوام در این دوره شرکت کنم و مدرک بگیرم زمان ثبت نامش کی هست

    پاسخ
    • سلام حوا عزیز
     در این خصوص لطفا با شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا توسط پشتیبانان و کارشناسان موسسه راهنمایی شوید🌹

     پاسخ
 • به جز جهاد دانشگاهی هیچ موسسه ای مدرکش معتبر نیست

  پاسخ
  • سلام آرش عزیز
   در جواب نظر شما باید گفت خیر موسساتی مثل نیک اندیشان مدارکی معتبر و مستقیم از دانشگاه با مهر و هولوگرام دانشگاه اعطا می کنند و مدارکی مستقیم از دانشگاه صادر می شود اعتبار بیشتری نسبت به جهاد دانشگاهی دارد. (مدارک جهاد دانشگاهی با خود دانشگاه فرق دارد)

   پاسخ
   • سلام . ثبت نام کمک پرستاری تبریز کی هست؟

    پاسخ
    • سلام دوست عزیز
     طبق اطلاعیه ای که از سوی جهاد دانشگاهی در خصوص فراخوان دوره کمک پرستاری وزارت بهداشت سال 1400 منتشر شده، داوطلبان می توانند از خرداد ماه سال جاری برای ثبت نام دوره کمک پرستاری سال جاری اقدام کنند.
     راستی می توانید با شرکت در دوره کمک پرستاری مدرکی معتبر از دانشگاه دریافت کنید که از مدرک جهاد دانشگاهی هم معتبر تر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توایند با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت کنید.

     پاسخ
     • سلام وقتتون بخیر اطلاع دارین ازتاریخ ثبت نام کمک پرستاری

     • nickandishan-admin
      آبان 11, 1401 10:19 ق.ظ

      سلام ممنونم
      بابت این مورد با شماره کارشناسان ما که در سایت موجود است تماس بگیرید

   • طول دوره آموزش چه مدته؟میشه یه توضیح کلی هم در مورد این موضوع دوم بدید؟

    پاسخ
    • nickandishan-admin
     آبان 11, 1401 11:01 ق.ظ

     سلام رضا عزیز
     هفته ای 1 جلسه دو ساعت و نیمه که در مجموع میشود 10 جلسه در 2.5 ماه برگزار می شود. برای مشاوره کامل تر لطفا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

     پاسخ
 • سلام و وقت بخیر
  مرکزی در اصفهان هست دوره های کمک پرستاری یکساله رو برگزار کنند
  اگر معرفی کنید ممنون میشم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image