دوره تخصصی مراقبت از پوست و مو

کمتر کسی است که از اهمیت زیبایی پوست و تاثیر آن در جوان و شاداب به نظر رسیدن مطلع نباشد. با علم به این موضوع موسسه های مهارتی اقدام به برگزاری دوره مراقبت از پوست و مو کرده اند. سالن های زیبایی مملو از کسانی هستند که برای جوان سازی و  مراقبت از پوست خود مراجعه می کنند، اما تنها سالن ها و مراکزی که از افراد مجرب در این زمینه استفاده می کنند، می توانند مشتریان دائمی جذب کنند. دوره تخصصی مراقبت از پوست و مو با تکیه بر علم و دانش روز دنیا، اقدام به آموزش این مهارت کرده است تا متخصصانی که از این دوره ها فارغ التحصیل می شوند، بتوانند به صورت علمی و حرفه ای وارد بازار کار شوند.

دوره تخصصی مراقبت از پوست
دوره تخصصی مراقبت از پوست

دوره مراقبت از پوست فنی و حرفه ای

محتویات دوره مراقبت از پوست فنی و حرفه ای کاملا منطبق با نیازهای بازار کار است. شما در ابتدا با انواع پوست و محصولات مراقبتی آشنا خواهید شد و به صورت جداگانه روتین های مراقبتی انواع مختلف پوست را فراخواهید گرفت. آشنایی با هیدودرم، میکرودرم، فیشیال، آبرسانی، پاکسازی پوست و استفاده از تونرها، بهره گیری از ماسک ها، بخور و RF غیر تهاجمی از دیگر آموزه های دوره مراقبت از پوست فنی و حرفه ای می باشد. شرکت در این دوره مراقبت از پوست موسسه نیک اندیشان، از شما فردی حرفه ای می سازد و می توانید با بهره گیری از آموزش های مدرسین مجرب مرکز نیک اندیشان جذب مراکز کار و سالن های زیبایی شوید. ضمن اینکه با حضور در دوره مراقبت از پوست فنی و حرفه ای، مرکز نیک اندیشان شما را به بازار کار حرفه ای معرفی خواهد کرد.

دوره های مراقبت از پوست جهاد دانشگاهی

مدرکی که شما با شرکت در دوره های مراقبت از پوست جهاد دانشگاهی و موسسه علمی نیک اندیشان دریافت می کنید، دانشگاهی بوده و دارای مهر و هولوگرام می باشد. هم چنین قابل استعلام از مرکز URS انگلستان می باشد و شما می توانید پس از اتمام دوره های مراقبت از پوست جهاد دانشگاهی در مرکز نیک اندیشان صاحب مدرک بین المللی شوید. باید اشاره کرد که سازمان فنی و حرفه ای هم به کسانی که دوره های مراقبت از پوست جهاد دانشگاهی در موسسه نیک اندیشان سپری کنند، مدرک معتبر ارائه می کند. در چنین شرایطی می توانید با خیالی آسوده نسبت به ورود به بازار کار در این دوره آموزشی و مهارتی که به شکل کارگاهی برگزار می شود، شرکت کنید.

هزینه دوره های تالگو

پرسشی که برای بسیاری از علاقه مندان پیش می آید، این است که هزینه دوره های تالگو و مراقبت از پوست چقدر می باشد؟ در پاسخ باید گفت که موسسه نیک اندیشان دوره های خود را با هزینه بسیار مقرون به صرفه برای شما عزیزان برگزار می کند و در عین حال از آموزش های قوی ترین اساتید هم بهره می برد. هزینه دوره های تالگو در این مرکز به صورت قسط بندی شده قابل پرداخت می باشد و شما می توانید بدون اینکه متحمل فشار مالی شوید، در این کورس شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image