آموزش طراحی سایت و سئو

دنیای اینترنت به حدی گسترده شده که امروزه حتی کوچکترین کسب و کارها هم به دنبال داشتن سایتی برای ارائه خدمات، فروش کالا و معرفی خود هستند. در چنین شرایطی کسانی که آموزش طراحی سایت و سئو را دیده اند، می توانند در این زمینه به درآمدزایی بپردازند. آموزش طراحی سایت و سئو علمی نوین است که شما را در حیطه فضای وب مطرح کرده و می تواند درآمدهای بسیار بالایی را برایتان به ارمغان آورد. آموزش طراحی سایت و سئو شما را از ابتدایی ترین مراحل با ایجاد یک وبسایت آشنا می کند و در گام های بعدی نحوه معرفی و ارائه راهکارهایی جهت هر چه بهتر دیده شدن این سایت را به شما می آموزد. بعد از گذراندن دوره آموزش طراحی سایت و سئو شما قادر خواهید بود در هر زمینه ای که مایل باشید، سایت مورد نظر خود را ایجاد کرده و به حرفه ای ترین شکل با رقبای خود به رقابت بپردازید.

دوره طراحی سایت با وردپرس

ما در مرکز آموزشی خود دوره طراحی سایت با وردپرس را نیز به علاقه مندان آموزش خواهیم داد. هدف از برگزاری این دوره تلاش جهت ایجاد و مدیریت کردن یک سایت کاملا حرفه ای به کمک وردپرس و بدون نیاز به کدنویسی است. شرکت کنندگان در دوره طراحی سایت با وردپرس می توانند پس از انتهای دوره سایت مورد نظر خود را به وسیله وردپرس ایجاد کرده و با افزونه های آن کار کنند. دوره طراحی سایت با وردپرس میان بری است که در زمینه طراحی سایت ایجاد شده و کلیه علاقه مندان می توانند با استفاده از این دوره در کوتاه ترین زمان ممکن، به شخصی حرفه ای در زمینه سایت و سئو بدل شوند.

طراحی سایت و سئو حرفه ای

در این روزها شاهد برگزاری دوره های سایت در مراکز مختلفی هستیم، اما کمتر مرکزی را شاهد بوده ایم که طراحی سایت و سئو حرفه ای را به دانشجویان آموزش دهد. مرکز آموزشی ما طراحی سایت و سئو حرفه ای را زیر نظر اساتیدی برگزار می کند که در بازار کار حرفه ای امتحان خود را پس داده و موفقیت های بسیار کسب کرده اند. هم چنین مدرکی که پس از گذراندن دوره طراحی سایت و سئو حرفه ای دریافت می کنید، قابل استعلام از دانشگاه  و دارای مهر و هولوگرام می باشد. در کنار این مزیت ها شما گواهینامه ای از مرکز DNW انگلستان دریافت می کنید که نشانگر حرفه ای بودن این دوره می باشد.

دوره حضوری طراحی سایت

شما می توانید در دوره حضوری طراحی سایت، اصول و بنیان های این رشته را فراگیرید و تا حدی با مهارت های HTML و CSS آشنا شوید. در ادامه دوره حضوری طراحی سایت شما نصب وردپرس و ایجاد یک سایت به وسیله آن را فرامی گیرید. وردپرس خود شامل بخش های مختلفی نظیر کار با پوسته، افزونه ها، ایجاد صفحات و فهرست بندی و … است که در این مرکز به شما آموزش داده خواهد شد. اساتید حرفه ای دوره حضوری طراحی سایت نکته های کلیدی درباره تولید محتوا ارائه خواهند کرد و با بهره گیری از کلیه موارد گفته شده، حرفه ای شدن در این زمینه و ایجاد یک سایت کامل و بهینه شده در موتورهای جست و جو امری دست یافتنی خواهد بود.