دوره خیاطی نازک دوزی

(1 بررسی مشتری)

در این دوره خیاطی نازک دوزی به زبان ساده و کاربردی آموزش داده می شود و ضمن اعطای گواهینامه از دانشگاه، سازمان فنی حرفه و آکادمی ASP امارات، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

دوره خیاطی نازک دوزی

در این دوره خیاطی نازک دوزی به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی ASP امارات، به کار معرفی می شوید.

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

استاد

استاد با 20 سال سابقه کار

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASP امارات
۳-گواهینامه کمک های اولیه از فنی و حرفه ای

هزینه و شرایط پرداخت

هزینه دوره: 3,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,400,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه اول تسویه کامل

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASP امارات و سازمان فنی و حرفه ای
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزش نازک دوزی نیک اندیشان چند جلسه است؟

برای اطلاع دقیق از تعداد جلسه دوره آموزش نازک دوزی ، با شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا همکاران ما به طور دقیق شما رو راهنمایی کنند.

توجه داشته باشید در صورت شرکت در دوره ، اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکردید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش نازک دوزی بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره آموزش نازک دوزی در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش نازک دوزی، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره آموزش نازک دوزی نیک اندیشان را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره آموزش نازک دوزی، 2 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 400 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش پرداخت واریز کنید و در طی دوره مابقی را از جلسه اول به بعد پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوانم در دوره آموزش نازک دوزی ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آموزش نازک دوزی در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره خیاطی نازک دوزی چیست؟ و شامل چه مواردی می باشد؟

دوره آموزش خیاطی نازک دوزی

دوره خیاطی نازک دوزی چیست؟

خیاطی، یکی از هنرها و رشته هایی است که زیر شاخه های متفاوتی دارد. کسانی که در کلاس های خیاطی شرکت می کنند، مهارت های متفاوتی را یاد می گیرند و می توانند انواع و اقسام لباس را برش داده و بدوزند. یکی از دوره های خیاطی، دوره خیاطی نازک دوزی است. این دوره، دوره پایه خیاطی است و کسی که قصد دارد به عنوان یک خیاط فعالیت کند، اول از همه باید در این دوره شرکت کند.

در نازک دوزی، الگوهای متفاوتی مانند الگوی بالاتنه و پایین تنه، نحوه دوخت دامن، بلوز، مانتو و غیره به مهارت جویان آموزش داده می شود. کسانی که بتوانند تمام مباحث ارائه شده در این دوره را به خوبی فرا بگیرند، اگر تمایلی به شرکت در دوره های تخصصی و تکمیلی نداشته باشند، می توانند به صورت مستقل کار کرده و درآمد قابل توجهی از این راه به دست آورند. البته توجه داشته باشید که هنر خیاطی، به مهارت زیادی نیاز داشته و کسانی که قصد دارند لباس هایی خوش فرم و خوش دوخت بدوزند، باید تمرین و پشتکار زیادی به خرج دهند.

جهت فراگیری بهترین و کامل ترین نکات، توصیه می کنیم در دوره خیاطی نازک دوزی نیک اندیشان شرکت کنید. تمام مباحثی که در بهترین آموزشگاه های خیاطی ارائه می گردد، در دوره نازک دوزی این موسسه و توسط اساتیدی علمی و اجرایی تدریس می گردد. نکات ارائه شده، کاملا کاربردی و مهارت محور بوده و همین موضوع به تنهایی ثابت می کند که این موسسه، دوره نازک دوزی را به بهترین شکل ممکن برگزار می کند.

دوره نازک دوزی در نیک اندیشان

بهترین آموزش خیاطی نازک دوزی در تهران

بسیاری از ما زمانی که می خواهیم در یک دوره آموزشی شرکت کنیم، به دنبال یافتن بهترین موسسات و آموزشگاه های ارائه دهنده دوره مورد نظر هستیم. در مورد خیاطی، این دقت و وسواس باید دو چندان باشد؛ زیرا در صورتی که نکات ارائه شده در دوره، مهارت محور و کاربردی نباشد، فرد، مجبور خواهد شد در دوره دیگری نیز شرکت کند. چنانچه قصد شما از شرکت در دوره خیاطی نازک دوزی، تبدیل شدن به یک خیاط حرفه ای است، توصیه می کنیم موسسه ها و آموزشگاه هایی را برای شرکت انتخاب کنید که امتحان خود را در حوزه آموزش پس داده اند و قادرند آموزش خیاطی نازک دوزی را با بهترین کیفیت ارائه کنند.

در کنار با کیفیت بودن دوره های آموزش خیاطی نازک دوزی، ارائه مدرک معتبر نیز موضوع مهم دیگری است که می بایست به آن توجه کرد. اگر در موسسه هایی که مدرکی معتبر ارائه می کنند، دوره خیاطی نازک دوزی را پشت سر گذارید، می توانید در آینده در کارگاه های خیاطی، مشغول به کار شده و یا با گرفتن وام های خود اشتغالی، کسب و کاری مستقل برای خود ایجاد کرده و کسب درآمد کنید. پس، برای ثبت نام در دوره نازک دوزی، هر موسسه ای را انتخاب نکنید.

کسانی که در دوره خیاطی نازک دوزی نیک اندیشان شرکت می کنند، مدرکی با اعتبار بالا دریافت خواهند کرد. این مدرک از دانشگاه، قابل استعلام بوده و به همین واسطه اعتبار بالایی را می توان برای آن تصور کرد. در کنار این موضوع، مناسب بودن شهریه و دریافت آن به صورت اقساط، مزیت دیگری است که با شرکت در دوره های آموزشی این موسسه در اختیار شما قرار داده شده است. تمامی شعبات این هلدینگ آموزشی به مترو نزدیک بوده و به همین جهت، رفت و آمد به آن بسیار راحت است.

 

دوره آموزش نازک دوزی در نیک اندیشان

کتاب خیاطی نازک دوزی به روش مولر چیست؟

کسانی که در دوره خیاطی نازک دوزی شرکت کرده اند، می دانند که در این دوره متدهای متفاوتی آموزش داده می شود. یکی از متدهای معروف نازک دوزی، متد مولر است و در آن، اندازه گیری دور سینه، دور کمر، دور باسن و قد نقش کلیدی در کشیدن الگو دارد. در این روش، برای به دست آوردن اندازه سایز قسمت های بدن از فرمول های متفاوتی استفاده می کنند.

مولر، یکی از متدهایی است که در دوره خیاطی نازک دوزی به آن اشاره شده و بسیاری افراد معتقدند که این روش یکی از روش های بی نقص و محبوب در کشیدن الگو و برش لباس به شمار می رود. نه تنها در خیاطی های کوچک، بلکه در بسیاری از شرکت ها و برندهای مطرح لباس در دنیا، از این روش برای دوخت لباس استفاده می کنند. پیچیده نبودن و سادگی زیادی که در این متد، وجود دارد باعث گسترش و محبوبیت آن شده است. اگر علاقه مند هستید در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست آورید می توانید کتاب خیاطی نازک دوزی به روش مولر را تهیه کرده و آن را مطالعه کنید.

علاوه بر تهیه کتاب، شرکت در دوره خیاطی نازک دوزی نیک اندیشان نیز می تواند به شما کمک کند اطلاعاتتان را در مورد این متد افزایش دهید. تمامی سرفصل هایی که می بایست شما به عنوان یک خیاط اطلاع داشته باشید، در این دوره، آموزش داده می شود. شهریه دوره نازک دوزی این هلدینگ آموزشی، بسیار مناسب بوده و اگر توان پرداخت آن را به صورت یکجا ندارید، می توانید هزینه کلاس را به شکل اقساط بپردازید.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  1 دیدگاه برای دوره خیاطی نازک دوزی

  1. سمیه

   سلام برای ثبت نام در دوره باید چه کار کنم ؟

   • aref

    سلام سمیه عزیز
    برای ثبت نام در دوره نازک دوزی لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image