دوره فیلمبرداری و دوره عکاسی حرفه ای (دوره تولید محتوا با موبایل و کامپیوتر)

(دیدگاه 4 کاربر)

در این دوره تمام مهارت های کار در آتلیه عکاسی و تولید محتوا شامل عکاسی، فیلمبرداری، روتوش با فتوشاپ و تدوین با پریمیر به زبان ساده و کاربردی به مهارت جویان آموزش داده می شود و ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام و قابل ترجمه از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

فیلم معرفی دوره توسط استاد دوره فیلمبرداری و عکاسی

توضیح مفصل دوره آموزش تولید محتوا(دوره کار در آتلیه)

دوره دوره تولید محتوا یک دوره آموزشی شامل تمام مهارت های عکاسی و فیلم برداری، روتوش با فتوشاپ و تدوین با نرم افزار پریمیر و اپلیکیشن های موبایل می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است و به زبان ساده و کاملا کاربردی و توسط وسایل مورد نیاز یک آتلیه عکاسی مانند دوربین عکاسی و فیلمبرداری، لنزها، نور پردازی، پرژکتور، لب تاب و … در محیط شبیه سازی شده یک آتلیه عکاسی واقعی و به صورت مهارتی برگزار می شود.

این دوره آموزشی توسط عکاس و فیلمبردار ماهر و با سابقه که خود در این زمینه صاحب کسب و کار است، تدریس می شود و ایشان تجربه خود را به شما انتقال می دهد نه تئوری های غیرکاربردی را.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی در کشور است و اعتبار خود را با آموزش با کیفیت و صداقتش تضمین میکند.

سرفصل های دوره عکاسی و دوره فیلم برداری(دوره تولید محتوا):

1.عکاسی

2.فیلمبرداری

3.روتوش با نرم افزار فتوشاپ و اپلیکیشن های موبایل

4.تدوین با نرم افزار پریمیر و اپلیکیشن های موبایل

طول دوره

10جلسه(به صورت کارگاهی در محیط شبیه سازی شده آتلیه عکاسی):

هفته ای 1 جلسه و هر جلسه 2/5 ساعت

استاد

سرکار خانم وزین خواه داری تحضیلات آکادمیک مرتبط،

عکاس و فیلمبردار حرفه ای و

تولید کننده محتوای ماهر و دارای سابقه فیلم سازی

و دارای کسب و کار در همین زمینه

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از URS انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه و شرایط پرداخت

هزینه دوره :980,000تومان

مبلغ جزوه : 80,000 تومان

شرایط پرداخت: 450,000تومان پیش ثبت نام، مابقی از جلسه اول 300,000 تومان تا تسویه کامل

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی و برگزاری دوره در محیط کارگاهی شبیه سازی شده آتلیه عکاسی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URS انگلستان و سازمان فنی و حرفه ای
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی آتلیه عکاسی و فیلمبرداری چند جلسه است؟

این دوره آموزشی آتلیه عکاسی و فیلمبرداری همانطور که در بالا گفته شد هفته ای 1 جلسه دو ساعت و نیمه که در مجموع میشود 10 جلسه در 2.5 ماه در محیطی کارگاهی شبیه سازی شده به آتلیه عکاسی و فیلمبرداری، برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از کلاس های دوره دریافت نکرده اید می توانید در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید، تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی آتلیه عکاسی و فیلمبرداری بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره آتلیه عکاسی در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره عکاسی، مدارکی قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان دریافت می کنید.

آیا میتوان هزینه دوره فیلمبرداری (آتلیه عکاسی) را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره فیلمبرداری، 980 هزار تومان می باشد، میتوانید 450 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش پرداخت واریز کنید و در طی دوره مابقی را از جلسه اول، هر جلسه 300 هزار تومان پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود. در ایتدا در صورتی که تمایل داشتید یا استاد دوره جزوه را اجباری کردن باید جزوه را با مبلغ 80 هزار تومان تهیه کنید.

چطوری میتونم در این دوره، ثبت نام کنم؟

میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید. یا پر کردن فیلد ها فرم زیر، در خواست مشاوره بدهید، که پشتیبانان ما بعد از بررسی با شما تماس می گیرند و ثبت نام شما را انجام می دهند.

دوره آموزش عکاسی آتلیه چیست؟

دوره آموزش عکاسی آتلیه

 

دوره آتلیه عکاسی نیک اندیشان (دوره عکاسی آتلیه)

 

موسسات آموزشی به منظور پاسخ به نیازعلاقه مندان و مشتاقان یادگیری عکاسی آتلیه اقدام به برگزاری دوره آموزش عکاسی آتلیه می نمایند. افرادی که در دوره آموزش عکاسی آتلیه شرکت می کنند می خواهند پس از اتمام دوره آتلیه خود را راه اندازی کنند و یا اینکه به عنوان یک عکاس آتلیه در آتلیه های مختلف استخدام شوند. شایان ذکر است افرادی که در دوره آموزش عکاسی آتلیه شرکت کرده اند بعد ها می توانند به یک طراح ژورنال، طراح آلبوم دیجیتال و یا یک روتوش کار حرفه ای تبدیل شوند. موسسه ی آموزشی نیک اندیشان با افتخار دوره آموزش عکاسی آتلیه را برگزار می کند. این موسسه پس از اتمام دوره مدرک معتبر را به هنرجویان ارائه می دهد تا آنان با یک پشتوانه ی علمی و شغلی محکم بتوانند حرفه ی خود را آغاز کنند. در دوره ی آموزش عکاسی آتلیه نحوه ی کار با وسایل عکاسی با بیانی شیوا و رسا توسط استاد دوره ارائه شده و از ارائه ی مطالب تئوریک و بدون کاربرد پرهیز می شود. این دوره بسیار کاربردی بوده و افراد طی گذراندن آن با آموزش های علمی و همچنین عملی که کاملا با عکاسی آتلیه مرتبط است آشنا می شوند. این دوره ی آموزشی در یک محیط شبیه سازی شده ی کارگاه عکاسی برگزار می شود. این امر موجب می شود تا هنرجویان ضمن آشنا شدن با محیط کار آینده ی خود بتوانند به صورت عملی و مستقیم با وسایل آشنا شده و نحوه کار با آن ها را بیاموزند. در این محیط شبیه سازی شده استاد نحوه ی نورپردازی، چگونگی استفاده از پروژکتور، و چگونگی تنظیم کردن لنز های دوربین را آموزش می دهد. در واقع این کارگاه یک کارگاه آموزشی مهارتی می باشد. هنر آموزان ضمن شرکت در دوره آموزش عکاسی آتلیه مطالب کاربردی منطبق با بازار کار را می آموزند. هزینه ی شرکت در دوره آموزش عکاسی آتلیه نیک اندیشان بسیار منصفانه می باشد و افراد می توانند شهریه را به صورت قسطی پرداخت کنند.

دوره آموزش عکاسی

آیا شما از آن قبیل افرادی هستید که می خواهد به عنوان یک عکاس وارد بازار کار عکاسی حرفه ای شود و به کسب درآمد بپردازد؟ همچنین می خواهید آموزش های مرتبط با عکاسی را به صورت عملی بیاموزد تا بر این حرفه تسلط کافی پیدا کند؟ اگر شما به عکاسی و ثبت لحظات شیرین زندگی تان علاقه مند هستید بهتر است در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید چرا که ما نحوه ی رسیدن شما به آرزویتان را برایتان شرح می دهیم.

دوره آموزش عکاسی چیست؟

دوره آموزش عکاسی یک دوره ی آموزشی است که شرکت کنندگان آن دوره ، عکاسی را به صورت اصولی و عملی یاد می گیرند. اگر شما می خواهید به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید لازم است یک فرد آموزش دیده باشید به همین جهت شرکت در دوره آموزش عکاسی به شما توصیه می شود. شما ضمن شرکت در دوره آموزش عکاسی مهارت های خود را افزایش داده و اولین قدم را برای شروع حرفه ی خود بر می دارید.

دوره آموزش عکاسی با کیفیت از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

دوره ای که در آن به منظور یادگیری عکاسی شرکت می کنید نباید از هیچ گونه کم و کاستی در حوزه ی آموزشی برخوردار باشد. مطالب این دوره بایستی به صورت جامع و کاربردی به داوطلب ارائه شود و او را از هرگونه آموزش دیگری بی نیاز کند. فرد پیش از آنکه در دوره آموزش عکاسی شرکت کند بایستی از سرفصل های آموزشی دوره اطلاع داشته باشد. این امر موجب می شود که فرد بعد ها مجبور به صرف هزینه ی مجدد به منظور یادگیری مطالب آموزشی بیشتر نشود. این دوره ها بایستی به گونه ای طراحی شوند که از پایه، مطالب را به متقاضیان خود آموزش دهند. متاسفانه برخی از موسسات مطالب را به دو دسته مقدماتی و پیشرفته طبقه بندی می کنند که این کار اصولی نیست و فرد بایستی یک آموزش پیوسته را از سطح مبتدی تا پیشرفته طی کند. این امر باعث می شود بین یادگیری مطالب ابتدایی و مطالب پیشرفته وقفه ایجاد نشود و فرد بتواند به خوبی مطالب را یاد بگیرد. از دیگر ویژگی هایی که یک دوره آموزش عکاسی با کیفیت باید از آن برخوردار باشد این است که بایستی مطالب آموزشی دوره بر اساس نیاز متقاضیان تنظیم شده باشند.

آیا تمامی افراد می توانند در دوره آموزش عکاسی شرکت کنند؟

شایان ذکر است که برای شرکت در دوره آموزش عکاسی نیاز نیست که افراد حتما از یک پیش زمینه ی آموزشی برخوردار باشند. بعلاوه افرادی که در این دوره شرکت می کنند لزوما نباید تحصیل کرده های رشته ی عکاسی باشند. همین امر موجب می شود که تمامی افراد با هر رشته و پیش زمینه ای بتوانند در این دوره ها شرکت کرده و به کسب مهارت بپردازند.

 

دوره فیلمبرداری نیک اندیشان

دوره آموزش فیلمبرداری

امروزه بیشتر افراد جامعه  ضمن در اختیار داشتن کمترین امکانات می توانند با استفاده از تلفن همراه خود فیلمبرداری کنند. آنان می توانند نتیجه ی کار خود را در فضای مجازی و برنامه هایی همچون اینستاگرام، تلگرام و سایر برنامه های اجتماعی مشاهده کنند. با اینکه شرایطی فراهم شده که افراد بتوانند به آسانی فیلم های مورد نظرشان تهیه کنند یک مزیت محسوب می شود اما در تمامی موارد کفایت نمی کند. اگر شما بخواهید فعالیت فیلمبرداری خود را به صورت حرفه ای آغاز کنید بایستی آموزش های لازم را پشت سر بگذارید. شرکت در دوره آموزش فیلمبرداری به کسب این آموزش ها کمک می کند. در دوره آموزش فیلمبرداری افراد مهارت های تخصصی فیلمبرداری را یاد می گیرند. شما ضمن شرکت در این دوره با نحوه ی کار با دوربین و چگونگی تدوین فیلم با استفاده از نرم افزار پریمیر را می آموزید. علاوه براین شما ضمن شرکت در دوره آموزش فیلمبرداری با سختی کار آشنا شده و یاد می گیرید که چگونه با استفاده از فیلم برداری حرفه ای به درآمد های بسیار بالایی دست یابید. افرادی که دوره آموزش فیلمبرداری را می گذرانند پس از آن که دوره را به اتمام رساندند می توانند پروژه ی فیلم برداری مجالس، فیلمبرداری تبلیغاتی، فیلمبرداری آتلیه را برعهده بگیرند. به همین جهت فیلم برداران و متقاضیان علاقه مند به رشته ی فیلمبرداری می توانند در دوره آموزش فیلمبرداری شرکت کرده و به کسب مهارت بپردازند. آموزشگاه های بیشماری اقدام به برگزاری این دوره کرده اند اما تنها تعداد کمی از آنان در انتهای دوره به متقاضیان خود مدرک ارائه می دهند. در این بین تعداد انگشت شماری مدرک معتبر را به هنرجویان خود اعطا می کنند. به عنوان مثال موسسه ی نیک اندیشان یکی از معدود موسساتی است که پس از اتمام دوره آموزش فیلمبرداری یک مدرک معتبر دانشگاهی را به هنرجویان خود ارائه می دهد. مدرک دوره فیلمبرداری موسسه ی نیک اندیشان قابل استعلام بوده و به طور مستقیم از دانشگاه انگلستان صادر می گردد. معتبر بودن مدرک و درخشان بودن سابقه ی کاری این موسسه باعث شده است که افراد بیشماری خواهان شرکت در دوره ی فیلمبرداری آن باشند. شرکت در این دوره مزایای زیادی را برای متقاضیان به همراه دارد به عنوان مثال هنگامی که آنان دوره آموزش فیلمبرداری موسسه ی نیک اندیشان را به اتمام رساندند می توانند مجددا در آن دوره و به صورت رایگان شرکت کنند تا به خوبی مهارت های مورد نظر خود را کسب کنند.

آتلیه عکاسی چیست ؟

فضایی که در آن تولید محتوای تصویری و ویدئویی توسط عکاس و فیلمبردار صورت می گیرد. تولید محتوا شامل عکاسی، فیلمبرداری، روتوش عکس و تدوین فیلم می باشد. در آتلیه، دوربین و نرم افزار هایی شامل فتوشاپ و پریمیر و دکوراسیونی جهت عکاسی و فیلمبرداری موجود است.

دوره عکاسی و دوره فیلمبرداری نیک اندیشان

دوره عکاسی نیک اندیشان

دوره عکاسی

هنگامی که اسم حرفه ی دلنشین عکاسی به گوش افراد می رسد بدون شک خاطرات تلخ و شیرین آن ها را به یادشان می آورد. هر کسی طی دوران زندگی خود خاطرات تلخ و شیرین بسیاری را پشت سر گذاشته است و سعی کرده است این خاطرات را هرچند به صورت غیر حرفه ای ثبت کند.  این ثبت لحظات باعث شده است بتواند لذت عکاسی را بچشد و لمس کند. از بدو ابداع دوربین های عکاسی تا به امروز این حرفه دستخوش تغییرات بیشماری شده است. علاوه بر این افراد خواهان ثبت لحظات خود هستند چرا که پس از گذشت سالها هنگامی که آن ها به عکس های خود نگاه می کنند لحظات پیشین برایشان تداعی می شود. همین امر موجب شده است که افراد زیادی بخواهند شغل عکاسی را به صورت حرفه ای دنبال کرده و در دوره عکاسی شرکت کنند.

چرا شرکت در دوره عکاسی حائز اهمیت است؟

با وجود اینکه اکثر مردم توانایی گرفتن عکس در سطوح ابتدایی را دارند اما برای آنکه یک فرد بتواند حضور پر رنگی در عرصه ی عکاسی داشته باشد بایستی بتواند به نحوی کار کند که نامش سر زبان ها بیفتد به همین جهت بایستی بتواند در سطح پیشرفته به فعالیت بپردازد. لازمه ی این امر آموختن اصول عکاسی ضمن شرکت در یک دوره عکاسی می باشد. افراد می توانند با بهره گیری از علم عکاسی تصاویری ماندگار و بی نظیر ایجاد کنند. اگر این افراد از دانش کافی در حوزه ی هنر عکاسی برخوردار باشند می توانند تکنیک های اثر گذاری را جهت بالا بردن کیفیت عکس ها و خلق تصاویر به کار بگیرند. افراد ضمن بهره گیری از این دانش می توانند جلوه ای منحصر به فرد به عکس ها ببخشند.

دوره عکاسی برای چه افرادی مناسب می باشد؟

تمامی افراد می توانند در دوره عکاسی شرکت کنند اما بایستی در نظر داشته باشید که پیش از شرکت در دوره هدف خود از شرکت در دوره را معلوم کنید و متناسب با آن دوره ی مورد نظرتان را انتخاب کنید. به طور کلی می توان گفت دوره عکاسی برای کسانی توصیه می شود که:

 • خواهان تاسیس آتلیه ی عکاسی خود هستند و می خواهند به صورت مستقل فعالیت شغلی خود را آغاز کنند
 • کسانی که تمایل دارند مهارت های عکاسی خود را بهبود بخشند تا بعد ها بتوانند موقعیت شغلی بهتری برای خود پیدا کنند.
 • کسانی که مایل هستند یک حرفه ی بینظیر که به طور مستقیم با مردم در ارتباط است را تجربه کنند
 • افرادی که مایلند نورپردازی را بیاموزند
 • افرادی که مایل به طراحی البوم دیجیتال هستند
 • افرادی که بعد ها می خواهند به یک روتوش کار حرفه ای تبدیل شوند می توانند در دوره عکاسی شرکت کنند چراکه در این دوره نحوه روتوش با استفاده از نرم افزار فتوشاپ آموزش داده می شود.

 دوره فیلمبرداری

تمامی ما تجربه ی فیلمبرداری با گوشی های همراه خود را داریم. بعضا ممکن است شاهد انجام حرکات و تکنیک های عجیب و غریب اطرافیانمان هنگام فیلمبرداری بوده باشیم به عنوان مثال ممکن است فردی را دیده باشیم که برای نشان دادن قدرت فیلمبرداری خود از یک مکان مرتفع شروع به فیلمبرداری کند. طبیعتا که این کار یک کار خطرناک بوده و نباید کسی آن ها را امتحان کند. اگر شما پس تجربه چندیدن فیلمبرداری نیمه حرفه ای تصمیم گرفتید که آن را به صورت یک شغل دنبال کنید به شما توصیه می کنیم که به دنبال ارتقا دادن مهارت های فیلم برداری خود باشید. بدین منظور شما می توانید در دوره فیلمبرداری شرکت کنید.

دوره فیلمبرداری برای شما مناسب خواهد بود اگر از استعداد ذاتی  فیلمبرداری برخوردار می باشید که معمولا اکثر ما از این استعداد بی اطلاع هستیم. بدین جهت توصیه می شود پیش از آن که در دوره  فیلمبرداری شرکت کنید حتما هدف خود را از شرکت در دوره مشخص کنید. همانطور که می دانید فیلمبرداری یک حرفه ی استرس زا می باشد چرا که شما به عنوان یک فیلمبردار بایستی به خوبی تمامی تصاویر را به رخ بکشید. بدین جهت بایستی بتوانید ضمن فیلمبرداری به خوبی احساسات خود را کنترل کنید.

علاوه براین اگر شما فردی هستید که از نیروی جسمانی بالایی برخوردار هستید این حرفه کاملا با شما مناسب است. چرا که یکی از ملزومات این حرفه برخوردار بودن از یک نیروی جسمانی بسیار بالا است. به همین جهت افرادی که می توانند مدت زمان زیادی را به منظور فیلمبرداری سرپا بایستند می توانند این حرفه را انتخاب کنند.

از دیگر افرادی که می توانند حرفه ی فیلمبرداری را انتخاب کنند می توان به آن دسته افرادی اشاره کرد که توانایی کار در شرایط سخت را دارند. یکی از ملزومات موفقیت در این حرفه پس از شرکت در دوره فیلمبرداری، توانایی وفق دادن خودتان با شرایط کاری آن می باشد.

اگر فردی هستید که از توانایی کار به صورت گروهی لذت می برید می توانید در دوره فیلمبرداری شرکت کنید. برای آنکه به یک فیلمبردار خوب تبدیل شوید بایستی بتوانید مهارت های ارتباطی خود را با افراد بالا برده و بتوانید به صورت گروهی مشغول به کار شوید چرا که پس از شروع فعالیت حرفه ای خود اگر کسب و کارتان رونق بگیرد مجبور می شوید یک دستیار استخدام کنید، پس بهتر است از همین الان بتوانید مهارت های تعاملی خود را تقویت کنید این کار موجب می شود که بعد ها به موفقیت های بیشتری دست یافته و با سرعت بیشتری پله های ترقی را طی کنید.

کلاس آموزش فیلمبرداری

از دیرباز در میان ما ایرانیان برگزاری مراسمات مختلف مرسوم بوده است. به عنوان مثال قبل از آن که زندگی متاهلی خود را شروع کنیم مجلس عروسی بر گزار می کردیم، یا زمانی که می خواستیم به سوگ فوت یک عزیز از دست رفته بنشینیم مجلس ترحیم برگزار می کردیم. البته که تمامی این مراسمات جشن و سرور نبوده و نیستند اما اکثر ما ایرانیان مایلیم مراسمات جشن و سرور خود را ثبت کنیم. بدین منظور از یک فیلمبردار می خواهیم که وظیفه ی فیلمبرداری از جشن را برعهده گیرد. همین امر باعث شده است که حرفه ی فیلمبرداری بازار کار خوبی داشته باشد و افراد بخواهند این شغل را به عنوان یک منبع جهت کسب درآمد انتخاب کنند.

کلاس آموزش فیلمبرداری چیست؟

کلاس آموزش فیلمبرداری به کلاس یا دوره ای گفته می شود که طی آن اساتید حرفه ای به ارائه ی مطالب در خصوص فیلمبردی می پردازند.

کلاس آموزش فیلمبرداری چه کاربردی دارد؟

افرادی که در کلاس آموزش فیلمبرداری شرکت می کنند می توانند علاوه بر فیلمبرداری در مجالس به تولید محتوای ویدئویی هم بپردازند. تولید محتوای ویدئویی شامل تولید فیلم های کوتاه، کلیپ های آموزشی و … می باشد. افرادی که به تولید محتوای ویدئویی می پردازند به نحوی با دوربین، تجهیزات دوربین و نرم افزار های تدوین و ویرایش فیلم سروکار دارند به همین جهت لازم است که با این موارد آشنایی کامل داشته باشند و لازمه ی این آشنایی شرکت در کلاس آموزش فیلمبرداری می باشد. شرکت در این دوره به آن ها کمک می کند تا با اصول پایه و اساسی هنرهای بصری آشنا شوند.

افراد پس از آنکه کلاس آموزش فیلمبرداری نیک اندیشان را پشت سر گذاشتند چه مهارت هایی را کسب می کنند؟

کسانی که در در روه فیلمبرداری موسسه ی نیک اندیشان ثبت نام کرده اند 10 جلسه کلاس آموزشی 2 و نیم ساعته را پشت سر می گذارند. استاد دوره فیلمبرداری موسسه ی نیک اندیشان خود علاوه بر اینکه یکی از عکاسان وفیلم برداران حرفه ای با سابقه می باشد یک استاد در حوزه ی تولید محتوا ویدئویی نیز هستند.

افرادی که قبل از شرکت در دوره فیلمبرداری موسسه ی نیک اندیشان از هیچگونه پیش زمینه ای برخوردار نبودند پس از آن که دوره خود را به اتمام رساندند خواهند توانست:

 • آن ها خواهند توانست به مهارت های مورد نیاز فیلم برداری دست یابند
 • آن ها با نحوه ی کار در آتلیه آشنا خواهند شد
 • آنان می توانند در انتهای دوره توسط موسسه معرفی به کار شوند
 • آنان با اصول اولیه فیلمبرداری آشنا خواهند بود
 • آنان با اصول زاویه دید و کار با لنز آشنا خواهند بود

پریمیر چیست ؟

یک برنامه گرافیکی است که برای ویرایش ویدئو استفاده میشود و یک مجموعه از نرم‌افزارهای شنیداری و دیداری دیجیتال است. بسیاری از ویدئو های حرفه ای موجد با برنامه پریمیر ویرایش شده و امروزه کاربرد زیادی را داراست .

روتوش به چه معناست ؟

روتوش به معنای ترمیم مشکلات عکس است. که شامل خیلی از مشکلات از جمله: سوختگی،لک ، رفع خرابی اشیا، عیب های صورت و…. که تمامی به وسیله روتوش قابل اصلاح میباشد. فرد روتوش گر باید به صورت تکنیکی و بوسیله اصولی که آموزش دیده است، مشکلات عکس را برطرف کند.

آینده کاری و بازار کار آتلیه چگونه است ؟

مهارت جویان پس از آموزش می توانند به عنوان تولید کننده محتوا، عکاس و فیلمبردار در شرکت های مختلف مشغول به کار شوند. در نظر داشته باشید که کسب و کاری که در آن تولید محتوا صورت نگیرد محکوم به نابودی است و به قول بیل گیتس محتوا پادشاه است.

چه دوره های آموزشی دیگری در نیک اندیشان برگزار میشود؟

توجه داشته باشید به جز دوره فیلمبرداری و عکاسی، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه های متعدد، مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک ، دوره مونته سوری ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره کاشت مو ، دوره تعمیر پکیج ، دوره حسابداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ و…

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  4 دیدگاه برای دوره فیلمبرداری و دوره عکاسی حرفه ای (دوره تولید محتوا با موبایل و کامپیوتر)

  1. سهیلا

   سلام
   میخواستم تو دورتون شرکت کنم
   ممنون میشم راهنماییم کنید.

   • aref

    سلام سهیلا عزیز
    برای ثبت نام در دوره ، لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید،دوستان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.😊

  2. یلدا پازوکی

   سلام
   مدرک بین المللی که نوشتید در انتهای دوره میدید، معتبر هست؟

   • aref

    سلام یلدا عزیز
    بله مدرک بین المللی از آکادمی urs انگلیس میباشد که میتوانید استعلام مدرک خود را بگیرید

  3. اعظم ظهوری

   سلام در این دوره کار با فتوشاپ هم برای ادیت عکس ها یاد میدید؟

   • aref

    سلام اعظم عزیز
    بله در این دوره کار با فتوشاپ و دیگر برنامه های کاربردی را آموزش میدیم.

  4. ملیکا

   سلام
   در انتهای دوره کارمون تضمینه؟

   • aref

    سلام ملیکا عزیز
    بله، شما پس از گذراندن دوره توسط موسسه به مراکز حرفه ای ، معرفی به کار میشوید.

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image