دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس

توضیحات

دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس

در این دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی ASP امارات، به کار معرفی می شوید.

طول دوره

تا یادگیری کامل سر فصل ها

استاد

استاد با 20 سال سابقه کار

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASP امارات
۳-گواهینامه کمک های اولیه از فنی و حرفه ای

هزینه و شرایط پرداخت

هزینه دوره: 4,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,480,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASP امارات و سازمان فنی و حرفه ای
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزش طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس چند جلسه است؟

آیا پس از گذراندن دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس مدرکی دریافت می کنم؟

آیا می توان هزینه دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

چطور می توانم در دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس ثبت نام کنم؟

هر آنچه که درباره دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس باید بدانید؟

دوره طراحی طلا

پادکست شماره 1 دوره طراحی طلا


دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس

یکی از دوره هایی که این روزها طرفداران ویژه و خاص خود را پیدا کرده است، دوره ی طراحی طلا است. طراحی طلاسازی از جمله مشاغلی است که نه تنها در حال حاضر بازار کار بسیار خوبی دارد، بلکه اینده دار نیز هست. آینده دار بودن این رشته را می توان از روی علاقه و اشتیاق افراد به خرید طلا و زیور آلات به راحتی پیش بینی کرد. تا زمانی که بشر، زنده است و نفس می کشد شوق و علاقه وصف ناپذیری برای استفاده از زیور آلاتِ ساخته شده از جنس طلا و جواهر از خود نشان می دهد. پس، کسانی که هنوز در مورد شغل آینده خود تصمیم قطعی نگرفته اند می توانند در دوره های طلاسازی و همین طور طراحی طلا شرکت کرده و درآمد خوبی از این راه به دست آورند.

به دلیل اشتیاقی که افراد برای حضور در دوره های طراحی طلاسازی از خود نشان می دهند، ما تصمیم گرفتیم پیرامون این دوره نکاتی را بیان کنیم. اگر شما نیز می خواهید در مورد این دوره و مباحثی که در آن بیان می شود، اطلاعات بیشتری به دست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس

چرا دوره آموزش طراحی طلا با ماتریکس محبوبیت زیادی دارد؟

جواهر سازی و طلاسازی از جمله هنرهایی است که تا دقت در آن لحاظ نشود و تا زمانی که به همه جزئیات توجه نشود، نمی توان انتظار داشت که نتیجه کار، مشتری پسند و زیبا از آب در اید. در گذشته که فناوری و تکنولوژی تا این حد پیشرفت نکرده بود طراحی طلا به صورت سنتی و دستی انجام می شد. این روش، مزیت هایی داشت اما خطای آن زیاد بود و در نهایت نیز کار ساخته شده ممکن بود زیبایی که از آن انتظار می رود را نداشته باشند. با گذشت زمان و با به روی کار آمدن کامپیوترها و با ورود نرم افزارهای مختلف طراحی، طلا و جواهرسازی نیز وارد فاز مدرنی شد.

علت اینکه دوره طراحی طلا به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده، محاسبات دقیقی است که می توان با این نرم افزار انجام داد. وقتی طراحی و ساخت طلا با محاسبات دقیق همراه می شود، نتیجه ای که در نهایت حاصل خواهد شد بی عیب و نقص، و بسیار زیبا جلوه خواهد کرد. کسانی که این نرم افزار را کامل و دقیق یاد می گیرند می توانند جواهراتی زیبا خلق کنند. این گونه جواهرات باعث رضایت صد در صدی مشتری خواهد شد. در ادامه در خصوص این نرم افزار اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس 0 تا 100

در دوره آموزش طراحی طلا با ماتریکس، این نکات مهم را آموزش خواهید دید؟

نرم افزار ماتریکس، به صورت ویژه و خاصی برای طراحی و ساخت مدل های بسیار واقعی جواهرات ساخته شده است. این نرم افزار یکی از نرم افزارهای مورد علاقه کسانی است که می خواهند به حوزه طراحی جواهرات وارد شوند. علت این محبوبیت را می توان در نقاط قوت فراوانی جستجو کرد که در آن وجود دارد. برخی متخصصان CAD  در ایالات متحده، این نرم افزار بسیار کاربردی را طراحی کرده و وارد بازار کرده اند.

نکته بسیار جالبی که در مورد برنامه ماتریکس می توان بیان کرد، مجهز بودن آن به یک آرشیو از سنگ های قیمتی، انواع و اقسام جواهرات و شکل ها است. در کنار این مورد، کسانی که به صورت حرفه ای با این برنامه کار می کنند می توانند موارد جدید را نیز به آن اضافه کنند و آرشیو موجود در نرم افزار را تکمیل کنند.

نکته بسیار مهم دیگری که در دوره طراحی طلا با این نرم افزار حتما پیرامون آن صحبت می شود، مدل سازی تعاملی است. این روش مدل سازی، افزایش سرعت کار را در پی داشته و تصورات طراح را از کاری که در نهایت ساخته می شود تغییر خواهد داد. در مقایسه با برخی نرم افزارهایی که در طی سال های گذشته وارد بازار شده و برای طراحی جواهرات به کار برده می شود، این برنامه خصوصیت و مزیت های بیشتری دارد که در ادامه مفصلا در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

درست است که یادگیری این نرم افزار ممکن است زمان بیشتری را از علاقه مندان گیرد، اما نکته مهم، ویژگی های پیشرفته ای است که در این برنامه به چشم می خورد و به طراحان کمک می کند تا روی کار خود اشراف و تسلط بیشتری داشته باشند.

دوره آموزش طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس

در دوره اموزش و استخدام طراحی طلا و جواهر، این نکات طلایی را در مورد ماتریکس بیان می کنند!؟

در دوره های اموزش و استخدام طراحی طلا و جواهر، نکات طلایی را در مورد ماتریکس ارائه می شود. این برنامه، تکمیل شده برنامه راینو است و از نظر امکاناتی که در آن وجود دارد و از نظر کارایی که می توان از این برنامه انتظار داشت، نسخه کامل تری نسبت به راینو است. در واقع، ماتریکس از راینو پیشرفته تر است. تغییراتی که در راینو به وجود آمده و ماتریکس را خلق کرده، این برنامه را به یکی از بهترین و تخصصی ترین برنامه ها برای طراحی طلا تبدیل کرده است. به جرات می گوییم ماتریکس، انقلاب عظیمی در حوزه طراحی جواهرات به وجود آورده است.

یکی از پلاگین هایی که در این برنامه به چشم می خورد، پلاگین TSPline است. این پلاگین، به شما امکان می دهد تا بتوانید مدل سازی سطوح را به شکل حرفه ای تری انجام دهید. پلاگین TSPline به طراح کمک می کند تا بتواند حجم های پیچیده را به شکلی کاملا منعطف و ساده، با سرعت بالایی مدل سازی کند. دیگر کارهایی که با این پلاگین می توان انجام داد در دوره آموزش طراحی طلا به صورت کامل و جامع آموزش داده خواهد شد.

نکته دیگری که باعث برتری ماتریکس به دیگر برنامه ها شده، نوار ابزار کارآمد آن نسبت به بقیه برنامه ها است. با کمک این نرم افزار حتی کسانی که اطلاعات بالایی در مورد برنامه ندارند، می توانند با آن کار کنند و مدل سازی و طراحی را در حد ابتدایی انجام دهند. اعمال و صادر کردن دستورات نیز با این برنامه، راحت تر است و همین مورد باعث شده سرعت طراحی جواهرات با ماتریکس به شکل عجیبی افزایش پیدا کند. ویرایش مختصر، قابلیت تغییر سایز انگشتر، تخمین وزن، چیدن سنگ ها و نگین ها روی سطوح، چک کردن و ارزیابی کردن میزان کیفیت ساختِ پوسته از جمله ویژگی های این نرم افزار به شمار می رود.

آشنایی با دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس

چرا قبل از شرکت در دوره های طراحی طلا و جواهر ، باید بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر را شناسایی کرد؟

اگر می خواهید بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر را شناسایی کرده، در دوره های طراحی طلای آن شرکت کنید و اطلاعات زیادی را در مورد برنامه ماتریکس و استفاده از آن در طراحی جواهر آموزش ببینید، اول از همه باید به این موضوع توجه داشته باشید که آیا شما مناسب شرکت در دوره طراحی طلا هستید و یا فقط به این دلیل که این حوزه یکی از حوزه های پولساز و با اینده کاری عالی است، می خواهید در آن شرکت کنید. ما در اینجا می خواهیم افرادی را معرفی کنیم که مناسب شرکت در این دوره هستند:

 • از آنجایی که استفاده از این برنامه می تواند سرعت کار، سرعت قراردهی سنگ ها، ساخت و رکاب و یا اندازه را افزایش دهد کسانی که در حوزه ساخت طلا کار می کنند، از جمله بهترین کسانی هستند که می بایست در این دوره شرکت کنند. این افراد با شرکت در دوره های آموزشی می توانند کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.
 • دیگر گروهی که بهتر است در این دوره شرکت کنند، کسانی اند که به کارهای طراحی، به خصوص طراحی جواهرات علاقه زیادی دارند. این گروه ایده های زیادی در سر داشته که آشنایی و یادگیری این نرم افزار می تواند به آنها کمک کند تا بتوانند به کارگاه های طلاسازی کمک کنند.
 • دیگر گروهی که بهتر است در این دوره شرکت کند، کسانی اند که توان و مهارت مدل سازی کردن با Rhinoceros را داشته باشند.

دوره آموزش طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس و کسب مهارت های مورد نیاز

 • کسانی که می خواهند تصاویری از مدل های شان با کمک ارشیو سنگ های این برنامه بسازند، می توانند در دوره آموزش طراحی طلا شرکت کنند. قطعا این برنامه به آنها نیز کمک خوهد کرد تا به اهداف خود دست پیدا کنند و طرح هایی بی نظیر و بسیار زیبا خلق کنند.
 • کسانی که قبلا با راینو نیز کار کرده و روی آن تسلط دارند، از دیگر کسانی اند که بهتر است در دوره طلاسازی با کمک این برنامه شرکت کنند. این گروه می توانند به شکل موثری و اعجاب آوری، سرعت طراحی خود را افزایش دهند.

نکته مهمی که خوب است است در مورد یادگیری این برنامه ذکر شود، مناسب نبودن آن برای کسانی است که نه هیچ چیزی در مورد طراحی جواهر می دانند و نه در مورد آن اطلاعات کافی دارند. کسانی که می خواهند این برنامه را یاد بگیرند قبل از شروع کار می بایست با ساختار و قواعد به خوبی آشنا باشند. آنها باید مهارت هایی که مربوط به طراحی با cad است را بلد باشند. در غیر این صورت، کار کردن سخت و دشوار خواهد بود و شرکت در دوره ی طراحی طلاسازی با این برنامه کار بیهوده ای به شمار خواهد رفت.

با شرکت در دوره طراحی طلا با ماتریکس، با مزیت های این برنامه آشنا شوید!؟

با شرکت در دوره طراحی طلا با ماتریکس، با مزیت های این برنامه آشنا شوید!؟

کسانی که در دوره های طراحی با نرم افزار ماتریکس شرکت می کنند در مورد قابلیت های این برنامه نکات زیادی را آموزش می بینند و با توجه به توضیحاتی که دریافت می کنند به این نتیجه می رسند که طراحی کردن با این نرم افزار مزیت های زیادی دارد. برخی از قابلیت های ماتریکس در طراحی طلا به شرحی است که در ادامه بیان می کنیم:

 • وجود قابلیت های فراوان، یکی از مزیت هایی است که این برنامه دارد.
 • پلاگین های زیادی به ماتریکس اضافه شده که کار طراحی را به یک کار ساده و بسیار سریع تبدیل کرده است.
 • کسانی که به دنبال طراحی منحصر به فردترین مدل ها می گردند با کمک این برنامه می توانند به هدف خود دست پیدا کنند.
 • افراد با شرکت در دوره آموزش طراحی طلا متوجه می شوند که قابلیت استاندارد سازی با کمک این برنامه به شکل قابل توجهی گسترش پیدا کرده است.
 • کسانی که می خواهند محیط کار خود را شخصی سازی کنند به خوبی می توانند از ماتریکس و قابلیت های آن بهره ببرند. کسانی که در دوره آموزش طلاسازی کار می کنند می توانند محیط کار با این برنامه را به شکلی شخصی سازی کنند که همه عناصر موجود در راینو در این برنامه نیز مشخص باشد.
 • از هیچ عنصری نمی توان به عنوان یک عنصر محدود کننده این برنامه یاد کرد. تنها چیزی که باعث می شود ماتریکس محدود شود، ذهنیت طراح است.
 • با شرکت در دوره طراحی طلا به خوبی متوجه خواهید شد که ماترکیس از نظر بازدهی و خلاقیت نظیر ندارد.
 • نشان دادن طرح ها به مشتری با نرم افزار ماتریکس به کاری بی نهایت ساده تبدیل شده است.
 • حتی این برنامه به شکلی طراحی شده که بتوان در هزینه ها صرفه جویی کرد و در عین حال، نیازی به سایر برنامه ها پیدا نکرد.
 • ماتریکس پیشرفته، به شما امکان می دهد تا مدل ها و طرح های خود را به شکل سه بعدی نیز طراحی کنید. فناوری V-Ray این امکان را برای طراحان فراهم کرده است.

مزیت های شرکت در دوره طراحی طلا با ماتریکس

اگر می خواهید در دوره آموزش طراحی طلا با ماتریکس شرکت کنید، باید به آموخته هایی که با خود به این دوره می برید دقت داشته باشید؛ شما زمانی می توانید از مزیت ها و قابلیت های این برنامه به نحو احسن بهره برداری کنید که با نرم افزارهایی مانند CAD و یا CAM نیز کار کرده باشید. کسانی که کار کردن با این دو برنامه را بلدند، می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، ماتریکس را یاد گرفته و از آن در طراحی های خود استفاده کنند.

آیا کسانی که در دوره طراحی طلا شرکت می کنند می توانند خیلی سریع وارد بازار کار شوند؟

آیا کسانی که در دوره طراحی طلا شرکت می کنند می توانند خیلی سریع وارد بازار کار شوند؟

یکی از مهم ترین نگرانی ها و دغدغه هایی که برای علاقه مندان به دوره های طراحی طلا وجود دارد این است که آیا آنها با شرکت در دوره های طراحی طلا می توانند خیلی سریع وارد بازار کار شوند و یا می بایست بعد از گذراندن دوره، چند ماه یا چند سال به دنبال کار مناسب با تخصص خود بگردند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر در دوره های طراحی طلا موسسه های معتبر همچون نیک اندیشان شرکت کنید، از آنجایی که در این دوره ها همه مباحث مورد نیاز برای ورود به بازار کار و کار کردن، در آن عنوان می شود، اغلب افراد مشکلی از جهت پیدا کردن یک شغل مناسب نخواهند داشت.

نکته ای که در خصوص ورود به بازار کار باید حتما به آن توجه داشته باشید این است که تنها با شرکت در دوره آموزش طراحی طلا و صِرف داشتن اطلاعات و یادگیری کامل این برنامه، ممکن است نتواند به شما کمک کند تا بتوانید کاری مرتبط پیدا کنید. در بالاتر نیز اشاره کردیم افرادی که خلاقیت و ایده طراحی طلا دارند بهترین افراد برای حضور در این دوره به شمار می روند. اگر جزء این گروه نیستید توصیه می کنیم ابتدا استعداد و علائق خود را شناسایی کرده و سپس یک دوره را برای شرکت انتخاب کنید.

مدرک بین المللی طراحی طلا و جواهر را از کجا دریافت کنیم؟

مدرک بین المللی طراحی جواهرات را از کجا دریافت کنیم؟

کسانی که می خواهند در دوره طراحی طلا شرکت کنند می بایست به فکر پایان کار نیز باشند. پایان کار دوره هایی که اعتبار بالایی دارند به یک مدرک معتبر و بین المللی ختم می شود. مدارکی که از آنها به عنوان یک مدرک بین المللی یاد می شود، نه تنها در ایران اعتبار بالایی دارند، بلکه در سایر کشورهای دنیا نیز می توان روی اعتبار آنها حساب ویژه ای باز کرد. اصولا، کسانی که مدارک معتبر دریافت می کنند از آن جهت که دوره های طراحی طلا را در یک موسسه معتبر گذرانده اند به همین دلیل به راحتی می توان متوجه شد که فرد، اطلاعات خوبی در حوزه طراحی طلا دارد.

پس، اگر به فکر این هستید که در یک دوره با ارزش شرکت کنید، وقت و هزینه خود را در هر دوره ای تلف نکنید و سعی کنید موسسه هایی را بیابید که دوره های معتبر و مطرح در کشور برگزار می کنند. از جمله موسسه های برگزار کننده دوره طراحی طلا با ماتریکس می توان به نیک اندیشان اشاره کرد. این موسسه، دوره آموزش طراحی طلا را با مزیت های زیادی برگزار می کند. در ادامه در مورد امتیازات شرکت در دوره های طراحی طلا با ماتریکس این موسسه، اطلاعات مفصلی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اساتید ارائه دهنده دوره طراحی طلا و جواهر

آموزش طراحی طلا و جواهر فنی حرفه ای بهتر است یا نیک اندیشان؟چرا؟

موسسه های آموزشی زیادی در کشور در حال برگزاری دوره آموزش طراحی طلا هستند. یکی از این موسسه ها و ارگان های آموزشی، فنی حرفه ای است که برخی دوره ها یا در خود فنی حرفه ای برگزار می شود و یا برخی آموزشگاه ها زیر نظر این نهاد اقدام به ارائه یک دوره می کنند.

نیک اندیشان نیز از دیگر موسسه های آموزشی مطرح در کشور است و دوره های متفاوتی را برگزار می کند که طراحی طلا یکی از آنهاست. ما در اینجا می خواهیم به مقایسه آموزش طراحی طلا و جواهر فنی حرفه ای و دوره طراحی طلا نیک اندیشان بپردازیم و در آخر، نتیجه گیری را به عهده شما می گذاریم که کدام یک از آنها بهترند:

1- اساتید ارائه دهنده دوره؛

یکی از مسائلی که روی کیفیت دوره ها تاثیر مستقیم دارد، اساتیدی هستند که دوره طراحی جواهر و طلا را برگزار می کنند. اساتیدی که دوره ی طراحی طلا در نیک اندیشان را برگزار می کنند، سابقه و تجربه قابل توجهی در امر طراحی طلا دارند و هر آنچه از طراحی جواهرات می دانند به مهارت جویان و علاقه مندان دوره آموزش می دهند. در دوره هایی که توسط فنی حرفه ای برگزار می شود، ممکن است اساتید، تجربه قابل توجهی در طراحی طلا نداشته باشند و این موضوعی است که در زمان ثبت نام در دوره ها باید مورد توجه و دقت قرار داد.

2-مباحث ارائه شده در دوره؛

مباحثی که در دوره طراحی طلا و جواهر ارائه می شود، از دیگر موضوعاتی است که می تواند به ما کمک کند تا بتوانیم در مورد کیفیت دوره های برگزار شده در موسسه های آموزشی قضاوت کنیم. بالاخره هر کاری، پیچ و خم و ریزه کاری های خود را دارد، پس چه بهتر حالا که تصمیم گرفته اید در یک دوره شرکت کنید و اطلاعات خود را در آن افزایش دهید موسسه های آموزشی را انتخاب کنید که کامل ترین مباحث و مطالب را در مورد طراحی طلا بیان می کنند. نیک اندیشان، با بهره گیری از اساتید با تجربه و ماهر، توانسته یکی از کامل ترین دوره ها را در کشور برگزار کند.

مناسب بودن میزان شهریه در دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس

3- مناسب بودن میزان شهریه؛

دوره هایی که نیاز است برای آن ها هزینه ای صرف شود توسط سازمان فنی و حرفه ای و به صورت مستقیم برگزار نشده و برخی موسسه های آموزشی زیر نظر این نهاد کار کرده و آنها هستند که دوره ی طراحی طلا را برگزار می کنند. برخی از این موسسه ها هزینه های بالایی برای دوره دریافت کرده و همین موضوع باعث می شود که برخی علاقه مندان نتوانند در دوره ای که به آن علاقه دارند، شرکت کنند. نیک اندیشان با در نظر گرفتن توانایی هایی که جوانان عزیز کشورمان دارند، دوره ای با مناسب ترین شهریه برگزار کرده است.

ارائه مدرک بین المللی در دوره طراحی طلا نیک اندیشان

4-مدرک ارائه شده؛

از دیگر مسائلی که باعث شده دوره طراحی طلا در نیک اندیشان و فنی حرفه ای، عملکرد و بازدهی متفاوتی داشته باشد، مدرکی است که در انتها به علاقه مندان داده می شود. مدرک صادر شده توسط نیک اندیشان یک مدرک بین المللی است. این مدرک از سوی آکادمی آموزشی بین المللی و معتبر urs انگلستان که در امارات نمایندگی فعال دارد، صادر می شود. این مدرک نه تنها در داخل کشور، بلکه در کشورهای خارجی نیز از اعتبار بالایی برخوردار بوده و کسانی که این مدرک را دریافت می کنند می توانند به کشورهایی که طراحی طلا از رونق خوبی برخوردار است، درخواست دهند و با کمک آن مهاجرت کنند.

مدرکی که توسط فنی حرفه ای صادر می شود، تنها در داخل کشور اعتبار دارد و ممکن است کشورهایی که نیازمند طراحان حرفه ای طلا هستند، آن را قبول نکرده و معتبر ندانند. به همین جهت، توصیه می کنیم اگر که ذوق و علاقه کافی برای طراحی طلا دارید، در دوره آموزش طراحی طلا نیک اندیشان شرکت کنید و به این وسیله قدم موثری در جهت موافقت با درخواست مهاجرت خود بردارید. این مدرک، قابل استعلام نیز هست و می تواند ضامن موفقیت شما در حوزه طراحی طلا باشد.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره طراحی طلا با نرم افزار ماتریکس”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image