دوره آموزش حسابداری بازار کار

(دیدگاه 23 کاربر)

در دوره حسابداری بازار کار کلیه مهارت ها و اصول حسابداری ویژه بازار کار همراه با نکات مهم در حسابداری شامل نرم افراز هلو و نرم افزار سپیدار  به مهارت جویان آموزش داده می شود. و همچنین ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی قابل استعلام و مدرک URS انگلستان با مهر و هولوگرام به مهارت جویان، مهارت جویان پس از دوره معرفی به شرکت ها و مشاغل مرتبط می شوند.

توضیحات

فیلم معرفی دوره توسط استاد دوره حسابداری

فایل صوتی معرفی دوره حسابداری

توضیح مفصل دوره حسابداری بازار کار

 

دوره حسابداری بازار کار یک دوره آموزشی شامل تمام مهارت های حسابداری می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط مربی و مدیر حسابداری تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است  که مهارت آموزان پس از ثبت نام آموزش حسابداری در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره حسابداری بازار کار:

 • لیست حقوق و دستمزد
 • لیست بیمه تامین اجتماعی
 • نرم افزار هلو و سپیدار
 • ارزش افزوده

طول دوره

8 جلسه 2/5 ساعته

استاد

آقای میلاد غلامی راد

متخصص حسابداری و مدیر حسابداری در بانک آینده و ایران مال

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از URS انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه و شرایط پرداخت

هزینه دوره :980,000 هزار تومان

شرایط پرداخت: 450,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی از جلسه اول 200,000 تومان تا تسویه کامل

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی حسابداری بازار کار چند جلسه است؟

این دوره آموزشی حسابداری بازار کار همانطور که در بالا گفته شد، در 8 جلسه و هر جلسه 2.5 ساعته برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی حسابداری بازار کار بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره حسابداری بازار کار در نیک اندیشان مدرکی اعطا می گردد؟

بله شما بعد از گذراندن دوره حسابداری بازار کار، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره حسابداری را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره حسابداری، 980 هزار تومان می باشد، که میتوانید 450 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش پرداخت واریز کنید و در طی دوره مابقی را از جلسه اول، هر جلسه 200 هزار تومان پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چطوری میتوان در این دوره، ثبت نام کرد؟

برای ثبت نام اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را وارد کنید و بر روی دکمه ثبت و ارسال کلیک کنید، تا در ساعاتی بعد توسط پشتیبانان ما، با شما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید. و در انتها در صورت تمایل ثبت نام خود را انجام دهید.

و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

حسابداری چیست؟

حسابداری چیست، حسابداری در منابع مختلف (کتاب ها، دانشگاه ها، از زبان اساتید)، تعریف های گوناگونی دارد، اما حسابداری به طور کلی به مجموعه عملیاتی همچون جمع آوری اطلاعات، سامان دهی داده ها، ثبت و تهیه گزارشات مربوطه گفته میشود. توجه داشته باشید حسابداری از نظر کلی به دو صورت حسابداری داخلی و مستقل تقسیم میشود. تفاوت بین این دو نوع حسابداری در این است که در حسابداری داخلی، افرادی به نام حسابدار به حساب و کتاب شرکت میپردازند و پس از جمع آوری داده ها و سامان دهی آنها و تحلیل و بررسی، گزارشات مربوطه را به طور ماهیانه یا سالیانه (طبق خواسته ی کارفرما) به مدیران مجموعه ارائه می دهند. ولی در حسابداری مستقل، کارفرما به دلیل صرفه جویی در هزینه های خود، حسابرسی شرکت را به مجموعه های حسابداری برون سپاری می کند.

حسابدار کیست؟

حسابدار کیست؟ و چه وظایفی دارد، به فردی که عملیات مالی را در هر کسب و کار به عهده دارد و انجام می دهد حسابدار می گویند. توجه داشته باشید حسابدار یکی از مهم ترین نقش ها در هر سازمان یا شرکت میباشد چرا که تمامی اطلاعات مالی از جمله سود و زیان مجموعه و کنترل و ثبت و تحلیل و بررسی آنها بر عهده حسابدار میباشد. جالب است بدانید در زمان گذشته در ایران به حسابدار، میرزا و بعدها دفتر دار می گفتند و امروزه واژه حسابدار جایگزین این اصطلاحات قدیمی قرار گرفته است.

خب در این جا سعی کردیم به طور خلاصه و کاربردی به حسابداری و وظایف آن اشاره کنیم ولی به دلیل حجم بالا مطالب و اطلاعات ضروری در مورد حسابدار که باید آنها را بدانید، تصمیم گرفتیم در مقاله ای جداگانه (حسابدار کیست؟ (شرح تمامی وظایف یک حسابدار)) بپردازیم. برای خواندن این مطلب روی موضوع داخل پرانتز کلیک کنید.

آموزش دوره حسابداری از مبتدی تا پیشرفته

بهترین دوره حسابداری بازار کار
بهترین دوره حسابداری بازار کار

 

در عصر حاضر حسابداری به رشته ای تبدیل شده است که به سرعت در حال رشد است به نحوی که تعداد افراد متقاضی برای خواندن این رشته در دانشگاه ها و موسسات آموزشی افزایش یافته است. بسیاری از اوقات دانشجویان کور کورانه مسیر شغلی خود را انتخاب می کنند، بدون اینکه اطلاعات لازم مربوط به  آموزش دوره حسابداری را کسب کرده باشند.

حسابداری اغلب به عنوان یکی از سخت ترین رشته های دانشگاهی و آموزشی در نظر گرفته می شود. دانش آموزان ملزم به گذراندن دوره های بسیار دقیق موضوعات مختلف هستند. علاوه بر این، دروس اصلی مورد نیاز در حسابداری می تواند استرس زا باشد . همچنین انتخاب بهترین موسسه آموزش دوره حسابداری بسیار مهم است و از آن مهم تر قبول شدن در آزمون دوره است که خود به مطالعه و آماده سازی زیادی نیاز دارد. دانش آموزان ملزم به گذراندن دوره های ریاضی، اقتصاد، بازرگانی و البته دروس حسابداری هستند.

پس از گذراندن دروس تئوری شما وارد مرحله ی بعدی آموزش می شوید. این مرحله شامل آماده شدن برای ورود به بازار کار و کسب مهارت های بیشتری می باشد.

کلاس های کسب و کار معمولا با دوره های مقدماتی حسابداری مانند حسابداری مالی و مدیریت شروع می شود. اکثر دانشگاه ها و موسسات آموزشی برخی از دوره های حقوق تجارت را نیز تدریس می کنند.

این دوره های آموزش حسابداری دوره های اصلی  و پایه به شمار می روند. بنابراین مطالعه ی دقیق آن ها از بسیار حائز اهمیت است.

آنچه که تا به حال ذکر کردیم مراحل ابتدایی آموزش دوره  حسابداری به شمار می رود. به نظر سخت می آید اما همانطور که می دانید هر حرفه و شغلی سختی خاص خود را دارد. حال به مرحله ی شیرین ماجرا می رسیم‌. شما پس از آنکه مهارت های پایه را کسب کردید وارد بازار کار می شوید. می توانید از پروژه های کوچک شروع به کار کنید تا تجربه به دست آورید. اما بایستی یاد آور شویم اگر می خواید در این حرفه به یک حسابدار موفق تبدیل شوید بایستی دوره های کسب مهارت حسابداری جهت آشنایی با شیوه های نوین حسابداری را بگذرانید.

 

آموزش حسابداری مقدماتی

حسابداری مقدماتی به فرآیند ثبت تراکنش های مالی یک شرکت اشاره دارد. این فرآیند شامل تجزیه و تحلیل، خلاصه و گزارش این معاملات،به سازمان های نظارتی و نهادهای جمع آوری مالیات است. صورت‌های مالی مورد استفاده در حسابداری مقدماتی، خلاصه‌ای از تراکنش‌های مالی در یک دوره حسابداری است که جریان‌های نقدی، عملیات و وضعیت مالی شرکت را خلاصه می‌کند.

حسابداری مقدماتی یکی از وظایف کلیدی تقریباً همه ی تجارت ها به حساب می آید. معمولاً توسط یک حسابدار در یک شرکت کوچک یا توسط بخش های مالی بزرگ با ده ها کارمند در شرکت های بزرگتر انجام می شود. گزارش‌هایی که  حسابدار تولید می کند، در کمک به مدیریت شرکت و تصمیم‌گیری آگاهانه تجاری نقش بسیار اساسی دارند.

اگر شرکت ها و مراکز تجاری حسابدار نداشته باشند، تعیین اینکه کدام محصولات موفق بوده اند، کدام تصمیمات تجاری موثر بوده و آیا شرکت در حال تولید درآمد یا سود است، غیرممکن خواهد بود. همچنین تعیین میزان مالیات قابل پرداخت، خرید یا اجاره ملک یا ادغام با شرکت دیگری غیرممکن است. به عبارت دیگر، حسابداری فقط ثبت تراکنش های مالی نیست، بلکه میزان موفقیت شرکت را در دستیابی به اهدافش می سنجد و به سهامداران کمک می کند تا بفهمند که پول آن ها چقدر کارآمد استفاده می شود. به همین دلیل است که مشاغل باید در حسابداری مهارت داشته باشند تا بتوانند تصمیمات خوبی بگیرند.

آموزش حسابداری مقدماتی شامل چه مواردی است؟

اجزای حسابداری مقدماتی زیادند و ما در اینجا مهم ترین موارد را برای شما ذکر کرده ایم.

شرکت ها قبل از شروع فرآیند حسابداری باید یک رویکرد منطقی برای ثبت سوابق داشته باشند. آنها باید حساب هایی ایجاد کنند تا اطلاعات را در آن ذخیره کنند. حساب ها در طبقه بندی های زیر قرار می گیرند:

دارایی ها: به منابع یا اقلامی که شرکت در اختیار دارد اشاره دارد. دارایی ها دارای ارزش اقتصادی آتی هستند که می توان آن را اندازه گیری کرد و به صورت پولی بیان کرد. نمونه هایی از دارایی های یک شرکت شامل سرمایه گذاری ها، پول نقد، موجودی، حساب های دریافتی، زمین، لوازم، تجهیزات، ساختمان ها و وسایل نقلیه است.

بدهی ها: اینها به تعهدات یا بدهی های مالی قانونی که شرکت ها در طول عملیات تجاری متحمل می شوند، اشاره دارد. تعهدات می تواند محدود یا نامحدود باشد.

حقوق صاحبان سهام: سهام که به عنوان حقوق صاحبان سهام نیز شناخته می شود، به مقدار پولی اطلاق می شود که یک شرکت باید پس از انحلال تمام دارایی هایش و پرداخت تمام بدهی هایش به سهامداران خود بازگرداند.

هزینه‌ها: به هزینه‌های عملیاتی اطلاق می‌شود که کسب‌ و کار ها برای ایجاد درآمد متحمل می‌شوند.

مفاهیم پایه و اصلی در حسابداری کدامند؟

مفاهیمی مثل بدهکار،بستانکار، تجزیه و تحلیل رویداهای مالی،دفتر کل، معین،تفضیلی،دفتر روزنامه و صورت های مالی از مفاهیم اصلی و پایه حسابداری به شمار می آیند. از آنجایی که مفاهیم اولیه و اصلی زیاد میباشند و هر کدام برای خود، نیاز به توضیحی  دارند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم به صورت یک مقاله جداگانه به موضوع : مفاهیم اولیه و اصلی حسابداری کدام اند؟ بپردازیم.

معادلات حسابداری چگونه است؟

بصورت فرمول زیر است:
سرمایه+بدهی=دارایی ها

 • حسابداری صنعتی
 • حسابداری مالی
 • حسابداری دولتی
 • حسابداری مدیریت
 • حسابداری منابع انسانی
 • حسابرسی

انواع ثبت های حسابداری چه هستند؟

 • ثبت های حسابداری شرکت های خدماتی
 • ثبت های حسابداری شرکت های بازرگانی
 • ثبت های حسابداری شرکت های پیمانکاری
 • ثبت های حسابداری شرکت های تولیدی و صنعتی
 • ثبت های حسابداری شرکت های دولتی
 • شرکت های وارد کننده یا اعتبارات اسنادی

علم حسابداری چه چارچوب های نظری را در بر میگیرد؟

 • خصوصیات کیفی اطلاعات مفید
 • مفروضات و اصول حسابداری
 • اجزای گزارش مالی شامل چگونگی نمایش و طبقه بندی اطلاعات
 • اصول و روش های محاسبه اطلاعات مالی

منظور از آموزش حسابداری از راه دور چیست؟

یک روش جدیدی است که به شما این امکان را می دهد از محل زندگی خود بدون نیار به شرکت حضوری در کلاس های آموزشی بصورت آنلاین در زمینه حسابداری توسط اسانید برجسته آموزش ببینید.

پنج تکنیک مهم و قانونی حسابداری شرکت ها چه هستند؟

 • تهیه لیست مالیات حقوق پرسنل
 • تهیه لیست بیمه پرسنل
 • تنظیم‌و ارسال اظهار نامه مالیات برارزش افزوده
 • تهیه گزارش های خرید و فروش فصلی
 • ارسال اظهار نامه عملکرد

بهترین دوره حسابداری بازار کار در نیک اندیشان

آموزش حسابداری از پایه تا پیشرفته
آموزش حسابداری از پایه تا پیشرفته

 

شرکت در دوره حسابداری بازار کار یک راه عالی برای تنوع بخشیدن به تحصیلات و تجربه در حین کسب مهارت های حرفه ای برای یک شغل است، خواه شما حسابدار باشید و بخواهید مهارت های خود را تقویت کنید و یا اینکه خواهان تغییر شغل خود باشید. دوره حسابداری بازار کار در چندین کشور برگزار می شود. این دوره که به عنوان بهترین دوره حسابداری شناخته می شود از بخش های خاصی تشکیل شده است. شرایط شرکت در بهترین دوره   حسابداری بازارکار در  نیک اندیشان متفاوت است اما به طور کلی، دانشجویان و افرادی که به آینده ی تحصیلی و شغلی خود اهمیت می دهند بایستی قبل از شرکت در دوره از تجربه قبلی برخوردار بوده باشند.

دوره های حسابداری به افراد آموزش می دهد که چگونه در انجام وظایف حسابداری موثرتر و کارآمدتر عمل کنند. در دوره های حسابداری، دانشجویان ممکن است موضوعاتی مانند تجزیه و تحلیل صورت های مالی، سرمایه گذاری، امور مالی بین المللی و بانکداری را مطالعه کنند. همچنین بهترین دوره حسابداری بازار کار در نیک اندیشان بر نحوه ارتباط حسابداری با سایر عملیات تجاری تمرکز می کنند و رویکردی جامع به حسابداری برای دانشجویان ارائه می دهد.

در واقع حسابداری بازار کار بدین منظور ایجاد شد تا راهی برای بخش‌های اداری فراهم کند تا هزینه‌های مربوط به حقوق و دستمزد را ارزیابی کنند. این سیستم به کاربران اجازه می‌دهد تا تلاش‌های کاری کارفرمایان و کارکنان و کمک هزینه‌ها وحقوق را به نمودارهای مربوطه اختصاص دهند.

اگر قصد دارید نسبت به دریافت مدرک از بهترین دوره حسابداری  اقدام کنید اکنون زمان مناسبی است. مهم است که بدانید مهارت های حسابداری شما در حال حاضر بسیار ارزشمند است. با این حال، همچنین بسیار مهم است که برای برجسته شدن به عنوان یک حسابدار برتر تلاش کنید. سعی کنید هنگام نوشتن رزومه جزئیات بیشتری در مورد تجربه خود بیان کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که در نوشتن رزومه خود دقت لازم را به خرج می دهید و جزئیات کلیدی در مورد کاری که انجام داده‌اید را درج می‌کنید.

برای مثال، اگر شما مسئول صورت‌حساب‌های پرداختنی بوده‌اید، یک کارفرما می‌خواهد جزئیاتی مانند تعداد فاکتورها، مبلغی که پرداخت کرده‌اید و موارد دیگر را بداند.

دوره های حسابداری

امروزه حسابداری ستون فقرات هر کسب و کاری به شمار می رود. کسب‌وکارها به افرادی با مهارت‌های حسابداری نیاز دارند تا امور مالی را به اشکال مختلف انجام دهند. حسابداران کارهای مختلفی انجام می دهند مانند بررسی میزان دارایی، بدهی، حقوق و دستمزد، تشکیل پرونده مالیاتی و غیره. بنابراین جای تعجب نیست که افرادی که مهارت های حسابداری دارند همیشه مورد تقاضا جامعه هستند. اداره آمار کار ایالات متحده رشد 10 درصدی را برای بازار کار حسابدار و حسابرس طی دوره ده ساله 2016 تا 2026 پیش‌بینی کرده است، در حالی که رقم پیش‌بینی رشد شغلی کلی برای همه مشاغل 7 درصد در دوره زمانی مشابه است. بنابراین چشم انداز حرفه حسابداری بسیار خوب به نظر می رسد.

کسب و حفظ مهارت های حسابداری ممکن است کاری دلهره آور به نظر برسد، اما اینترنت انقلابی در یادگیری ایجاد کرده و آن را بسیار ساده تر کرده است.

همچنین دوره کسب مدرک حسابداری آنلاین وجود دارد که جایگزین عالی و قابل انعطافی برای کلاس درس به شیوه ی سنتی هستند. این دوره های حسابداری آنلاین به شما این امکان را می‌دهند که مهارت‌های اساسی برای حرفه خود را بیاموزید، سخنرانی‌های دوره را دانلود کنید، روی تکالیف کار کنید، در امتحانات شرکت کنید، حتی با دانشجویان دیگر در بحث‌های مجازی شرکت کنید.

بهترین گواهی دوره های حسابداری و مالی کدامند؟

گواهینامه‌های حسابداری و امور مالی نشان می‌دهند که شخصی برای گسترش دانش و مهارت‌های خود زمان و تلاش خود را صرف کرده است. امروزه افراد بیشتری به تحصیلات دانشگاهی دسترسی دارند. در نتیجه، این بدان معنی است که مدارک لیسانس به اندازه ی سابق از ارزش بالایی برخوردار نیستند. بنابراین، دریافت گواهینامه حرفه ای به شما کمک می کند تا از سایرین متمایز شوید.

گواهینامه های حسابداری و مالی به کارفرمایان نشان می دهد که شما مهارت ها و دانش تخصصی برای کسب موفقیت را دارید. بنابراین، داشتن گواهی دوره های حسابداری  یک راه عالی برای بهبود شهرت، افزایش درآمد و بهبود آینده شغلی شما به حساب می آید.

ما فهرستی از گواهی های  برتر حسابداری را برای شما آماده کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم توانایی خود را برای ارائه تحلیل‌های مالی با کیفیت افزایش دهید.

بهترین گواهی های دوره های حسابداری عبارتند از:

 • تعیین حسابدار خبره (ACCA).
 • تعیین مدیر مالی ماهر (CFP)
 • گواهی مدیر حسابدار خبره (CMA)
 • گواهی حسابدار عمومی رسمی (CPA).
 • تعیین تحلیلگر مالی خبره (CFA).
 • تعیین مشاور مالی خبره (ChFC).
 • یا مدارک معتبر بین المللی مانند : مدرک urs انگلستان

 

 

کلاس حسابداری

کلاس آموزش حسابداری
کلاس آموزش حسابداری

 

کسی که در رشته حسابداری مشغول به تحصیل است اطلاعات بیشماری در حوزه ی مدیریت بازرگانی دریافت می‌کند، به پیچیدگی‌های فنی حسابداری می‌پردازد و سایر مهارت‌های مورد نیاز در حسابداری را توسعه می‌دهد. دانشجویانی که به دنبال تحصیل در کلاس حسابداری هستند باید به اعداد، ارتباط اطلاعات مالی، امور مالی شرکت، برنامه های نرم افزاری و تجزیه و تحلیل داده ها علاقه مند باشند.

رشته حسابداری چیست؟

رشته حسابداری به شما می آموزد که چگونه یک سیستم دقیق به منظور نگهداری اطلاعات ایجاد کنید. همچنین در کلاس حسابداری شما به مطالعه تئوری های حسابداری و چگونگی تجزیه و تحلیل موقعیت مالی یک شرکت یا سازمان می پردازید.

بسته به دوره ی آموزشی خود، ممکن است مدرک مدیریت بازرگانی یا مدرک علوم حسابداری را کسب کنید.

کارفرمایان آینده به مهارت هایی مانند سازماندهی، توجه به جزئیات، توانایی مدیریت زمان، رهبری و ارتباطات اهمیت زیادی می دهند. افرادی که در  رشته های حسابداری تحصیل می کنند پس از شرکت در کلاس حسابداری به مهارت های ذکر شده در فوق تسلط پیدا می کنند.

رشته های حسابداری تحصیلات خود را با آموزش گسترده دروس عمومی آغاز می کنند، سپس به مطالعه ی دروس تخصصی حسابداری می پردازند.

دوره های پیشرفته تر کلاس حسابداری شامل سیستم های مبتنی بر کامپیوتر، مدیریت عملیات، قانون تجارت و کلاس های تئوری برای حسابداری و حسابرسی است. ارتباطات تجاری و سخنرانی عمومی اغلب بخشی از برنامه های درسی برنامه حسابداری نیز هستند.

 

بسیاری از دوره های آموزشی، افراد را ملزم می‌کنند که یک دوره کارآموزی حسابداری را به منظور کسب تجربه اعتبار بگذرانند. این کار به محصلان رشته‌های حسابداری اجازه می‌دهد تا تجربیات عملی در این زمینه کسب کنند و همچنین ارتباطات حرفه‌ای را برای کمک به آنها پس از فارغ‌التحصیلی ایجاد کنند.

آیا  رشته ی حسابداری برای شما مناسب است؟

افراد متقاضی شرکت در کلاس حسابداری باید از ریاضیات لذت ببرند زیرا بازی با اعداد در یک سیستم مبتنی بر کامپیوتر و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی بخش‌های مهمی از کار حسابدار به شمار می رود.

اما رشته های حسابداری نیز باید یافته های خود را در مقابل مدیران یک سازمان یا کسب و کار در میان بگذارند و به سوالات مربوط به تحلیل آنها پاسخ دهند. رشته های حسابداری باید به کارهای معمولی و تکراری بسنده کنند و در طول فصل مالیاتی انتظار ساعات کاری طولانی را داشته باشند. در نهایت، رشته های حسابداری باید پیرو قوانین باشند، زیرا این شغل مستلزم رعایت مقررات دقیق و کدهای مالیاتی است.

 

دوره حسابداری فنی حرفه ای

یکی از سازمان هایی که در حوزه آموزش افراد و وارد کردن آنها به بازار کار، فعالیت می کند، سازمان فنی و حرفه ای است. قدمت و ریشه سازمان دهی این ارگان به سال 1339 بر می گردد. بعد از انقلاب، سه واحد صندوق کارآموزی، اداره تعلیمات حرفه ای وزارت کار و کانون کار آموزی با هم ادغام شده و سازمان آموزش فنی و حرفه ای امروزی تشکیل داده شد. یکی از مهم ترین اهدافی که این سازمان برای خود تعریف کرده است، ارائه آموزش های استاندارد و انجام ارزشیابی در مورد نیروهای کار است. گروه های هدف این مجموعه شامل افرادی مانند ساکنین مناطق محروم در کشور، زنان سرپرست خانوار، دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاه، افراد دارای معلولیت و غیره است.

دوره حسابداری فنی حرفه ای در نیک اندیشان
دوره حسابداری فنی حرفه ای در نیک اندیشان

 

دوره های زیادی در این سازمان و یا توسط مجموعه های زیر نظر آن برگزار می شود که یکی از آنها دوره حسابداری فنی حرفه ای است. موضوع مهمی که باید در مورد دوره حسابداری فنی حرفه ای بدانید آن است که برای دریافت این مدرک نیازی نیست به سازمان فنی حرفه ای شهری که در آن زندگی می کنید، مراجعه کنید. یکی از بهترین موسساتی که دوره حسابداری را با همان سرفصل های دوره حسابداری فنی حرفه ای که برگزار می کند، نیک اندیشان است. علت اینکه ما این موسسه را برای گذراندن دوره حسابداری به شما پیشنهاد می کنیم، در موارد زیر خلاصه می شود:

 • مفاهیمی مانند این که یک حسابدار کیست، حسابداری چیست، اصول حسابداری چیست، حسابداری به صورت مقدماتی، مفاهیم و اصول حسابداری، معادلات حسابداری چیست و غیره از جمله مواردی است که در این دوره در اختیار علاقه مندان و شرکت کنندگان دوره حسابداری قرار داده می شود. یادگیری تمام این اصول به افراد کمک می کند تا بتوانند در این حوزه به خوبی ظاهر شده و مانند یک حسابدار حرفه ای در شرکت ها و سازمان های متفاوت مشغول به کار شوند.
 • شاخه های متفاوتی در دوره حسابداری فنی حرفه ای وجود دارد. تمامی شاخه های این رشته نیز در این موسسه آموزش داده می شود و افراد با توجه به علاقه مندی هایی که دارند و توانایی هایی که در خود سراغ دارند می توانند در یکی از آنها مشغول به کار شوند.
 • کسانی که علاقه مند هستند به خارج از کشور مهاجرت کنند، اما امتیاز خاصی ندارند خوب است دقت داشته باشند که مدرکی که با گذراندن دوره حسابداری در این موسسه به دست خواهند آورد، قابل ترجمه بوده و این گروه می توانند از آن برای غنی تر کردن رزومه خود و سابقه کاری استفاده کنند.
 • کسانی که بتوانند با موفقیت، دوره حسابداری را در این موسسه بگذرانند، به موسسات و شرکت هایی که به توانمندی شان نیاز دارند، ارجاع داده می شوند. پس با این مزیت، دیگر نیازی نیست نگران آینده کاری و کسب درآمد باشید؛ زیرا این دوره برای فراهم کردن یک آینده درخشان، کافی به نظر می رسد.

دوره های حسابداری دانشگاه تهران

بزرگ ترین و مطرح ترین دانشگاه کشور، در پایتخت کشورمان، تهران قرار دارد. این دانشگاه در سال 1313 تاسیس شد و از آن به بعد توانست نقش مفید و موثری در تربیت دانش آموختگان رشته های متفاوت ایفا کند. در این دانشگاه 25 دانشکده، 16 مرکز پژوهشی و 9 پردیس مشغول به فعالیت هستند. بر طبق آماری که در سال 2021 منتشر شده، این دانشگاه توانست با قرار گرفتن در بازه رتبه ای 301 تا 400، در جمع یکی از 400 دانشگاه برتر در کل دنیا مطرح شد. موضوعی که ذکر آن می تواند برای بسیاری از علاقه مندان ورود به این دانشگاه جالب توجه به نظر آید این است که برخی دوره های آموزشی آزاد نیز در این دانشگاه برگزار می گردد. از جمله این دوره ها می توانیم به دوره های حسابداری دانشگاه تهران اشاره کنیم.

دوره حسابداری دانشگاه تهران
دوره حسابداری دانشگاه تهران

 

برخی افراد ممکن است تمایل داشته باشند تا دوره های حسابداری دانشگاه تهران را بگذرانند اما به دلایل مختلف این امر برای آنها امکان پذیر نمی باشد. ما برای این گروه یک خبر خوب داریم و آن هم دوره حسابداری موسسه نیک اندیشان است. مدرکی که توسط این موسسه ارائه می شود، از نظر کیفیت و اعتبار درست مانند مدرکی است که برای فارغ  التحصیلان دوره های حسابداری دانشگاه تهران صادر می شود. البته نیک اندیشان، مزیت های دیگری را نیز در اختیار علاقه مندان قرار داده است که از مهم ترین آنها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مدرس این دوره یکی از حرفه ای ترین و با سابقه ترین افرادی است که در حوزه مالی و حسابرسی فعالیت می کند. مدرس دوره حسابداری در این مجموعه، در بخش حسابداری بسیاری از مراکز مشهور و مطرح در کشور فعالیت داشته و این می تواند به این معنی باشد که شما با شرکت در این دوره می توانید نکات عملی و کاربردی فراوانی را دریافت کنید.
 • مدرکی که بعد از گذراندن این دوره به شما داده خواهد شد، دارای هولوگرام بوده و از اعتبار بالایی برخوردار است. این مدرک را می توانید به تمام سازمان ها و یا شرکت هایی که به یک حسابدار حرفه ای و ماهر نیاز دارند، ارائه دهید.
 • از دیگر مزیت هایی که می توان برای گذراندن دوره حسابداری در مجموعه نیک اندیشان ارائه کرد، انطباق کامل این دوره با تمام مباحثی است که در دوره حسابداری دانشگاه تهران آموزش داده می شود. در واقع با گرفتن این مدرک می توانید به راحتی و بدون دردسر در یک سازمان و یا شرکت به کار مشغول شده و درآمد خوبی به دست آورید.
 • قیمت مناسب و امکان پرداخت هزینه این دوره به صورت اقساطی از دیگر مزیت های قابل توجهی است که می توان در مورد دوره حسابداری برگزار شده در این موسسه اشاره داشت.

چه دوره های آموزشی دیگری در نیک اندیشان برگزار میشود؟

توجه داشته باشید به جز دوره حسابداری، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه های متعدد، مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک ، دوره مونته سوری ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره کاشت مو ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فیلمبرداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ و…

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  23 دیدگاه برای دوره آموزش حسابداری بازار کار

  1. شراره

   استاد حسابدار بانک آینده و ایران مال و بسیار تحصیل کرده بودن

   • aref

    سلام شراره عزیز
    ممنون بابت ثبت نظرتون 🌹

  2. شراره

   واقعا تا زمانی که یاد بگیرم سر کلاس اومدم

   • aref

    سلام شراره عزیز
    خوشحالیم که تونستیم رضایت شما را جلب کنیم. موفق باشید 😊

  3. هانیه

   مدرک urs انگلستان معتبرهست ومیشود استعلام گرفت؟

   • aref

    سلام هانیه عزیز
    بله این مدرک یکی از معتبر ترین مدارک بین المللی حال حاضر در دنیا هست و حتی شما می توانید استعلام صحت مدارک خود را بگیرید.

  4. سمیه

   سلام وقتتون بخیر،چطوری میتونم تو این دوره ثبت نام کنم؟

   • aref

    سلام سمیه عزیز
    برای ثبت نام با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.😊

  5. ملیکا

   سلام میخواستم بدونم این دوره از کی شروع میشه؟

   • aref

    سلام ملیکا عزیز
    در این خصوص لطفا با شماره های پشتیبانان ما تماس بگیرید،دوستان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.😊

  6. جواد

   سلام این دوره به صورت حضوری هست یا آنلاین برگزار میشه؟

   • aref

    سلام جواد عزیز
    تمامی دوره های نیک اندیشان حضوری میباشد.

  7. سهیل

   سلام وقت بخیر
   چند تا مدرک در انتهای دوره حسابداری به دانش آموختگان می دهید؟

   • aref

    درود بر شما دوست عزیز
    در انتهای دوره به دانشجویان یک مدرک از دانشگاه با مهر و هولوگرام و قابل استعلام و یک مدرک هم از آکادمی urs انگلستان اعطا می گردد.😊

  8. مینا

   سلام
   بعد از انتهای دوره کارمون تضمینه؟

   • aref

    سلام مینا عزیز
    در این مورد باید گفت شما به شرکت ها یا مراکز معتبر معرفی به کار میشوید و ازتون مصاحبه خواهند گرفت ولی شاغل شدن شما در اون شرکت به مصاحبه شما بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر هم میتونید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکارانمون شما را دقیق تر راهنمایی کنند.

  9. آتنا

   سلام
   من تعریف برندتون شنیده بودم و یکی از دوستان شما رو بهم معرفی کرد و گفت شما بعد از تموم شدن دوره مدرکی از urs انگلستان میدید و از همه مهم تر معرفی به کار میکنید. که الان با دیدن سایتتون ایمان قلبی آوردم که تو دورتون ثبت نام کنم. امیدوارم پشیمون نشم

   • aref

    سلام آتنا عزیز
    بله ما در انتهای دوره هامون معرفی به کار میکنیم و مدارکی معتبر از دانشگاه و urs انگلستان میدیم.
    این باعث افتخار ماست که در دوره حسابداری ما شرکت می کنید . موفق باشید😊

  10. هلما مالکی

   دورتون فوق العاده بود
   مرسی بابت دوره خوبتون

   • aref

    درود بر شما دوست عزیز
    ممنون بابت ثبت نظرتون
    و از اینکه از دوره راضی بودید خوشحالیم و براتون آرزو موفقیت های بزرکتری رو میکنیم. موفق باشید هلما عزیز 😊

  11. علی

   سلام
   برای شرکت در دوره باید اطلاعات پیش نیازی داشته باشیم؟

   • aref

    سلام علی عزیز
    خیر این دوره مناسب تمامی افراد با هر دانشی که دارند میباشد و شما میتوانید بدون هیچ اطلاعات قبلی از حسابداری در دوره شرکت کنید.

  12. Amir

   سلام
   برگزاری کاس ها به صورت آنلاینه؟

   • aref

    سلام امیر عزیز
    خیر تمامی کلاس های آموزشی موسسه به صورت حضوری میباشد

  13. ستاره

   سلام
   دورتون خیلی عالی بود. منکه خیلی راضی بودم

   • aref

    سلام ستاره عزیز
    ممنون بایت ثبت نظرتون. خوشحالیم از اینکه از دوره راضی بودید.

  14. مصطفی

   سلام ایا مدرکی که در انتهای دوره میدید معتبر است؟

   • aref

    سلام مصطفی عزیز
    بله تمامی مدارکی که در انتهای دوره به شما اعطا می گردد معتبر و قابل استعلام میباشند.

  15. جواد

   سلام
   من فقط نیاز به مدرک حسابداری دارم، میشه بدون شرکت در کلاس ها و با امتحان دادن مدرک بین المللی حسابداری دورتون رو دریافت کنم؟

   • aref

    سلام جواد عزیز
    در این خصوص لطفا با شماره های پشتیبانان ما تماس بگیرید،دوستان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.😊

  16. مهرداد

   سلام
   میشه هزینه دوره رو قسطی پرداخت کنم؟

   • aref

    سلام مهرداد عزیز
    بله شما میتوانید هزینه دوره را به صورت اقساطی پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط پرداخت با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

  17. سامان رامشی

   سلام من تو دورتون شرکت کردم استاد خیلی مطالب مفید و مناسب بازار کار آموزش دادن
   خیلی عالی بود

   • aref

    سلام سامان عزیز
    ممنون بابت نظرتون. خوشحالیم که از دوره رضایت داشتیدو موفق باشید🌹

  18. آسمان

   سلام من تو دورتون شرکت کردم خیلی عالی بود مطالب کاربردی یادگرفتم

   • aref

    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت ثبت نظرتون
    خوشحالیم که از دوره رضایت داشتید موفق باشید

  19. آیدا مطهری

   سلام
   واقعا بعد از گذروندن دوره کارمون هم تضمین میکنید؟

   • aref

    سلام آیدا عزیز
    بله در انتهای دوره شما به مراکز معتبر معرفی به کار میشوید.

  20. امیرعلی

   سلام
   چجوری میتونم برای دوره ثبت نام کنم؟

   • aref

    سلام امیر علی عزیز
    برای ثبت نام در دوره لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

  21. امیر حسین ملکان

   دورتون عالی و مفید بود
   استاد هم با تجربه و با دانش بودند

   • aref

    سلام امیر حسین عزیز
    خوشحالیم از اینکه از دوره راضی بودید .

  22. عادل رمضانی

   سلام این دوره برای مبتدی ها هم مناسب هست؟

   • aref

    سلام عادل عزیز
    بله این دوره مناسب هر شخص با هر دانشی میباشد.

  23. امیر علیمردانی

   سلام
   این دوره چند جلسه برگزار میشه؟

   • aref

    سلام علی عزیز
    دوره حسابداری نیک اندیشان در 8 جلسه 2.5 ساعته برگزار میشود.

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image