دوره ماساژ (دوره کاربر ماساژ)

(2 بررسی مشتری)

در این دوره تمام اصول ماساژ شامل ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، فوت ماساژ، فیس ماساژ و ماساژ لاغری را آموزش می دهند که ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی، سازمان فنی حرفه ای و گواهینامه قابل استعلام از آکادمی بین المللی امارات مهارت جویان معرفی به مراکز ماساژ، هتل ها، باشگاه ها و استخرها می شوند.

توضیحات

فیلم معرفی دوره ماساژ (دوره کاربر ماساژ) توسط استاد دوره

معرفی دوره کاربر ماساژ

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

توضیح مفصل دوره ماساژ

دوره کاربر ماساژ یک دوره آموزشی شامل ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، فوت ماساژ، فیس ماساژ و ماساژ لاغری می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط ماسور بین المللی تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه، سازمان فنی حرفه ای و گواهینامه قابل استعلام از آکادمی بین المللی از امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار (کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره ماساژ

1. آموزش مبانی آناتومی بدن

2. آموزش ماساژ تایلندی

3. آموزش ماساژ سوئدی

4. آموزش ماساژ لاغری

5. آموزش ماساژ صورت( FACE ماساژ )

6. آموزش ماساژ پا( FOOT ماساژ )

طول دوره

10 جلسه بصورت خصوصی برگزار میشود.

استاد

آقای حامد فروزنده

خانم رزمجو

خانم حدادی

گواهینامه

1. اعطای گواهینامه از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از URS امارات با کد رجیستری و قابل استعلام

3. اعطای گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای

هزینه

هزینه دوره: 3,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,480,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه اول تسویه کامل

نظرات برخی از دانشجویان دوره ماساژ (دوره کاربر ماساژ)

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره کاربر ماساژ کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره کاربر ماساژ به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. قسمتی از دوره کاربر ماساژ رایگان در محیط کار برگزار می گردد.
 4. مدرسین دوره کاربر ماساژ خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و سازمان فنی حرفه ای و گواهینامه قابل استعلام از آکادمی بین المللی از امارات.
 6. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. معرفی به کار(کاریابیدر انتهای دوره ها.
 8. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 10. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

دوره آموزشی کاربر ماساژ چند جلسه است؟

دوره آموزشی کاربر ماساژ همانطور که در بالا گفته شد در 10 جلسه عملی و به صورت خصوصی برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ماساژ بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره ماساژ در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره ماساژ، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره کاربر ماساژ را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره کاربر ماساژ، 2 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 400 هزار تومان آن را برای ثبت نام پرداخت کنید و مابقی را در جلسه اول، به طور کامل هزینه کل دوره را تسویه کنید.

چگونه میتوانم در دوره کاربر ماساژ ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره کاربر ماساژ در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره ماساژ چیست؟

هنگام شروع حرفه ی ماساژ درمانی به عنوان یک حرفه جدید، ممکن است نگرانی های مختلفی وجود داشته باشد که افراد با دریافت آموزش های تخصصی مورد نیاز و شرکت در دوره ماساژ برای تبدیل شدن به یک ماساژدرمانگر، این نگرانی ها را تا حد ممکن کاهش می دهند.

مردم معمولاً در ابتدا تصور می کنند که اگر ماساژ درمانگر شوند فرصتی برای کار در فضایی آرام دارند، با دستان خود کار می کنند و درمان های مفیدی را برای دیگران ارائه می دهند، و شاید حتی برنامه زمانی خود را به عنوان یک صاحب کسب و کار ماساژ درمانی مستقل طراحی می کنند، در مورد سبک زندگی خود خیال پردازی هایی می کنند. اما بایستی واقع بین باشند و با چالش های این حرفه هم آشنا شوند.

هنگامی که آن ها برای مدت طولانی در مورد این شرایط فکر می کنند، اغلب سوالاتی در مورد اینکه انجام ماساژ درمانی در واقعیت چگونه است؟ برای تبدیل شدن به یک ماساژ درمانگر باید چه کار کرد؟ به ذهنشان خطور می کند. یک ماساژدرمانگر برای اینکه به یک فرد حرفه ای در زمینه ی شغلی اش تبدیل شود باید دوره ماساژ را پشت سر بگذراند.

پس از اینکه در دوره ماساژ شرکت کردید بسیارمهم است که تکالیف خود به درستی را انجام دهید و کمی وقت بگذارید و مستقیماً با افرادی صحبت کنید که از تجربه  بالایی برخوردارند. همچنین در پی یافتن پاسخ سوالات خود برای دستیابی به اعتماد به نفس و پیشرفت شغلی باشید.

دوره ماساژ چیست
دوره ماساژ چیست

 

یک ایده کلی از آنچه برای تبدیل شدن به یک ماساژدرمانگر لازم است:

برای اینکه به یک ماساژ درمانگر موفق تبدیل شوید بایستی ابتدا به علایق خود توجه کنید. اگر به حوزه ی سلامت علاقه مندید و می خواهید فعالیت حرفه ای خود را آغاز کنید بایستی ابتدا به خوبی آموزش ببینید. به همین منظور باید در دوره ماساژ شرکت کنید. شرکت در دوره ماساژ باعث می شود به انواع متد های ماساژ تسلط پیدا کنید. پس از اینکه دوره تمام شد شما می توانید مدرک ماساژ دریافت کنید.

 

هدف ماساژ چیست؟

هدف ماساژ کمک به دیگران برای کار کردن بهتر بدنشان و آرامش روحشان میباشد.

روغن ماساژ به چه کار می آید؟

روغن ماساژ باعث میشود ما بتوانیم بدن دیگران را راحت تر ماساژ بدهیم و روغن هم از طریق پوست به بدن جذب میشود و برای بدن مفید است.

ماساژ چطور انجام میشود؟

ماساژ دارای روش‌هایی است که ما با دستمان روی بدن دیگران انجام میدهیم که چند تا گروه میشود و هر گروه به یک روشی روی بدن و روح تاثیر میگذارد.

آیا ماساژ برای بدن ضرر هم دارد؟

کسی که بیمار باشد یا ضعیف و پیر، ممکن است ماساژ باعث آسیب یا درد او بشود پس بهتر است که با دکتر برای ماساژ این افراد مشورت کنیم.

ماساژ روش‌های مختلفی دارد؟

هر شخصی که ماساژ میگیرد دلیل خاصی برای ماساژ گرفتن دارد. مثل ورزشکار دوست دارد بهتر ورزش کند و دیگری دوست دارد که آرامش بگیرد. به خاطر همین ماساژ روش‌های مختلفی دارد.

آناتومی چیست؟

آناتومی به معنی تشریح بدن است که در آن میتوانید با عضلات و اسکلت و دستگاه های بدن آشنا شوید.

ممنوعیت ها و فواید ماساژ چیست؟

ماساژ فواید و مزایایی همچون:

 • رفع استرس و اضطراب
 • افزایش جریان خون
 • افزایش سیستم ایمنی
 • افزایش ارامش اعصاب
 • رفع اختلالات خواب

و همچنین ماساژ ممنوعیت هایی دارد که باید به آنها توجه شود از جمله:

 • ممنوعیت ماساژ در ۳ ماه اول بارداری
 • احتیاط در ماساژ برای بیماران سرطانی
 • ممنوعیت ماساژ برای افرادی که بیماری پوستی دارند.
 • ممنوعیت ماساژ برای افرادی که سرماخوردگی و یا انفولانزا دارند
 • همچنین افرادی که دچار هر نوع بیماری عفونی هستند

ماساژ سوئدی چیست؟

پایه و اساس انواع دیگر ماساژ های غربی ، ازجمله ماساژ ورزشی، ماساژ بافت عمیق و ماساژ آروماتراپی است. ماساژ شامل مالش طولانی و با فشار، مالیدن، اصطکاک ، ضربه زدن و تکان دادن با دست است.  از فواید این ماساژ میتوان به کاهش سموم عضلات ، بهبود گردش خون و کاهش تنش و… اشاره کرد.

ماساژ صورت چیست؟

ماساژ صورت به عنوان یک درمان زیبایی یک نوآوری جدید در قرن بیستم است از فواید این ماساژ میتوان به بهبود وضعیت پوست صورت و قدرت عضلات صورت ، استراحت کردن و ریلکس شدن عضلات صورت و چشم ، بهبود سردرد های با منشا تنش های عصبی و درد های صورت ، کاهش استرس و اضطراب اشاره کرد.

ماساژ رفلکسولوژی چیست؟

رفلکسولوژی یا درمان منطقه ای ، طب جایگزین شامل قانون فیزیکی از اعمال فشار به پاها ، دست ها و یا گوش با انگشتان دست و بدون استفاده از روغن است. این علم یک درمان ظریف و هنری شفا بخش است که جزو علوم کل نگر و یا طب مکمل میباشد و با ایده درمان از طریق کف پاها ، دست ها ، و لاله گوش ها پایه ریزی شده است.

ماساژ لاغری چیست؟

این ماساژ بیشتر با غدد لنفاوی و تخلیه آن با استفاده از پرس و فشار سرو کار دارد. این ماساژ به سیستم لنفاوی کمک میکند تا مایعات و مواد زائد را از بدن خارج کرده و مواد مغذی ضروری جایگزین ان شود که این کار برای کمک به ساختن سلول های ایمنی ، سوخت و ساز بدن ، شکست چریی ها و دفع انها مفید است.

ماساژ هات استون چیست؟

ماساژ تخصصی است که در آن درمانگران با استفاده از سنگ های صاف و گرم به عنوان دست خود و با قرار دادن آنها بر روی بدن انجام می شود. گرما میتواند آرامش بخش باشد و به گرم کردن عضلات سفت کمک کند به طوری که درمانگر می تواند عمیق تر ، با سرعت ک دقت بیشتر کار خود را انجام دهد.

ماساژ دیپ تیشو چیست؟

که ماساژ بافت عمقی است و برای ازبین بردن تریگرپوینت ها ( نقاط ماشه ای ) رفع گرفتگی و اسپاسم های عضلانی از این ماساژ استفاده می شود.

ماساژ آروماتراپی چیست؟

با استفاده از روش های استنشاقی ، ماساژ پوستی ، حمام

فواید این ماساژ :

 • کاهش استرس: ترنج ، بابونه ، بهارنارنج ، گل مریم ، گل رز ، یاسمن
 • رفع بی قراری و بی خوابی: مرزنجوش ، بهار نارنج
 • افزایش دفاع بدن : روغن اسطوخودوس ، لیمو ، ترنج، اویشن ، بابونه ی معطر ، کاج ، درخت حنا
 • رفع خشکی مفصلی : رزماری

آینده شغلی و بازار کار کاربر ماساژ چیست ؟

مهارت جویان پس از اتمام آموزش در مراکز ماساژ ، هتل ها ، استخرها ، باشگاه ها و… میتوانند مشغول به کار شوند . و باید تسلط کامل بر تکنیک های ماساژ را داشته باشد و درآمد در این رشته بالا و خوب میباشد .

ماساژ شمع چیست؟

این ماساژ روشی جدید و طبیعی برلی مراقبت از بدن و پوست می باشد که با استفاده از شمع های مخصوص ماساژ شمع می باشد . در ماساژ شمع از پارافین و کره های معطر گیاهی ، مغذی و شاداب کننده با ماندگاری طولانی ، استفاده شده  فواید این ماساژ با ایجاد حرارت مناسب روی پوست بدن و نیز به دلیل استفاده از مداد مغذی ، باعث سلامتی و شادابی پوست بدن می شود. همچنین ماساژ شمع در طول روند فرایند ماساژ ، تنش های عضلانی و خستگی های جسمانی را از بین می برد.

ماساژ تای یوگا چیست؟

به دستکاری فعال بدن با استفاده از کشش و فشار ملایم در امتداد خطوط انرژی است. قدمت این ماساژ به زمان بودا بر می گردد و به نظر می رسد برگرفته از شیاتسو ، طب فشاری و یوگا باشد که با اضافه کردن داروهای گیاهی و مدیتیشن به کار می رود.

دوره آموزش ماساژ نیک اندیشان

اگر به دنبال شغل جدیدی در صنعت سلامت و تندرستی در سال 2022 هستید، ماساژ درمانی باید در صدر لیست شغل های مورد نظر شما قرار بگیرد. تعداد کمی از مشاغل به اندازه حرفه ی ماساژ درمانی از مزایای زیادی برخوردارند.

ماساژ درمانی یک شغل پربار و انتخاب خوبی برای افرادی است که وارد بازار کار می شوند یا متخصصان با تجربه ای که علاقه مند به تغییر شغل هستند. اگر دوست دارید به دیگران کمک کنید تا احساس بهتری داشته باشند، سالم تر زندگی کنند و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند، شغلی به عنوان یک ماساژدرمانگر برای شما ایده آل خواهد بود. اگر به ماساژ درمانی علاقه مند هستید قبل از آن که فعالیت خود را شروع کنید بایستی نسبت به شرکت در یک دوره آموزش ماساژ اقدام کنید. شرکت در دوره آموزش ماساژ به شما این امکان را می دهد که به مهارت های لازم این حوزه دست یابید.

آیا ماساژ درمانی شغل خوبی است؟ آیا شرکت در دوره آموز ماساژ مفید است؟ اگر به سلامتی و تندرستی مشتریان خود  اهمیت می دهید، پاسخ این سوالات قطعا مثبت خواهد بود. ماساژ درمانی یک انتخاب شغلی عالی برای افرادی است که به دنبال شغلی مفید در صنعت سلامت هستند. برخی از مهم ترین دلایلی که ماساژ درمانی شغل خوبی است عبارتند از:

 • تقاضای زیاد برای ماساژدرمانگران
 • پتانسیل درآمد عالی
 • ساعات کاری انعطاف پذیر
 • فرصت های متعدد برای رشد شغلی
 • آموزش سریع و مقرون به صرفه
 • سرگرم کننده بودن حرفه
 • کم استرس بودن حرفه

در این جا دلایلی که چرا ماساژ درمانی می تواند انتخاب شغلی عالی باشد را مورد بحث قرار می دهیم.

 • صنعت سلامت در حال رونق و توسعه است

امروزه مراقبت های بهداشتی جایگزین در حال رونق است و انتظار می رود با سرعتی سریع به رشد خود ادامه دهد. گاهی اوقات این حرفه به عنوان سلامت مکمل شناخته می شود، مراقبت های بهداشتی جایگزین شامل استفاده از استراتژی های درمانی غیر متعارف برای تکمیل یا جایگزینی برنامه های اصلی درمان پزشکی است. مردم فواید این رویکرد کلی نگر را در دستیابی به سلامت مطلوب تشخیص می دهند.

 

دوره ماساژ نیک اندیشان
دوره ماساژ نیک اندیشان

 

برخی از محبوب ‌ترین استراتژی‌های جایگزین سلامتی عبارتند از:

 • ماساژبدن
 • تمرین‌های ذهن و بدن مانند مدیتیشن
 • تغذیه  سالم
 • یوگا و سایر درمان‌های حرکتی.

هزینه دوره های ماساژ سال 1400 چقدر است؟

چند نفر می توانند صادقانه بگویند که عاشق حرفه خود هستند؟ خوب، اکثر ماساژدرمانگران تمایل دارند بگویند که از حرفه ی خود لذت می برند. با توجه به “رتبه بندی بهترین مشاغل”، این حرفه دارای سطوح استرس کمتر، و انعطاف پذیری بالاتری می باشد. ماساژدرمانگران می توانند در خانه، در سالن ها، استراحتگاه های درجه یک و حتی کشتی های تفریحی کار کنند.

اگر می ‌خواهید یک ماساژدرمانگر شوید، اما مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، و از هزینه دوره های ماساژ اطلاعی ندارید بایستی تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

در مورد این حرفه یاد بگیرید و اهداف خود را تعیین کنید

ماساژ درمانی یک مسیر شغلی عالی است، اما چند انتخاب مهم وجود دارد که باید قبل از ورود به این رشته انجام دهید. لازم نیست همه چیز را از قبل مشخص کرده باشید، اما مهم است که اهداف خود را تعیین کرده باشید.

 

هزینه دوره آموزش ماساژ
هزینه دوره آموزش ماساژ

 

برای یادگیری در زمینه ی ماساژ درمانی بایستی در دوره های آموزش ماساژ درمانی شرکت کنید. این دوره ها را موسسات علمی برگزار می کنند. هزینه دوره های ماساژ هر موسسه با موسسه ی دیگر متفاوت است. اما بد نیست که بدانید هزینه دوره های ماساژ نسبت به درآمدی که بعد ها از طریق این حرفه کسب می کنید بسیار ناچیز خواهد بود.

با این سوال شروع کنید که دوست دارید چه نوع ماساژی را یاد بگیرید. ده ها روش مختلف وجود دارد ،از جمله:

 • ماساژعمیق
 • ماساژ سوئدی

اکثر ماساژدرمانگران چندین مورد را انجام می دهند، اما فقط در چند مورد تخصص دارند. به طور معمول، در طول یک برنامه آموزشی ماساژ درمانی، سبک های مختلفی را یاد خواهید گرفت، بنابراین نیازی به دانستن آن ندارید.

در حالی که بسیاری از ماساژدرمانگران خود اشتغال هستند، اکثر آن ها کار خود را به عنوان کارمند برای چند سال آغاز کردند. اگر آرزوی راه اندازی کسب و کار خود را دارید، بایستی یک برنامه آموزشی حرفه ای را انتخاب کنید که بر کارآفرینی تأکید دارد.

دوره ماساژ نیک اندیشان مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش ماساژ فنی حرفه ای بهتر است یا نیک اندیشان

دوره ماساژ از جمله دوره هایی است که امروزه با محبوبیت زیادی مواجه شده است. برخی تحقیقات از اثر بخش بودن خدمات ماساژ بر ایجاد آرامش در افراد خبر می دهند. برای انجام حرکات ماساژ، ماساژور باید قدرت بدنی خوبی داشته و دستان وی قوی باشند؛ کسانی که از این دو مشخصه برخوردار هستند، گزینه های مناسبی برای شرکت در دوره های مرتبط به شمار می روند.

دوره آموزش ماساژ موسسه های حرفه ای آموزشی، حاوی نکات کاربردی زیادی بوده و کسانی که با پرداخت شهریه در این دوره ها شرکت کرده اند، بعد از پایان دوره یک مدرک معتبر دریافت می کنند. اگر دوست دارید به عنوان یک ماساژور حرفه ای مشغول به کار شوید، توصیه می کنیم در دوره های حرفه ای نیک اندیشان شرکت کنید. این موسسه شهریه را به صورت اقساط دریافت کرده و در انتها نیز یک مدرک معتبر و قابل استعلام از مراکز داخلی و خارجی کشور به مهارت جویان اعطا می کند.

دوره ماساژ نیک اندیشان مناسب چه کسانی نیست؟

دوره ماساژ، برای علاقه مندان به این حوزه، دوره مناسبی به نظر می آید. اصولا افراد برای موفقیت در هر کاری، نه تنها ماساژوری، می بایست به زمینه کاری خود علاقه داشته باشند. افرادی که علاقه را در کار خود دخیل می کنند، کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند و در ادای وظیفه خود به هیچ عنوان کوتاهی نخواهند کرد. پس اگر فقط به صِرف درآمد بالای این شغل می خواهید در این دوره شرکت کنید، توصیه می کنیم این کار را نکنید و تنها به علائق خود فکر کنید.

دوره آموزش ماساژ حرفه ای که در موسسه نیک اندیشان برگزار می گردد، از جمله کامل ترین دوره هایی است که در این رابطه ترتیب داده شده است. این دوره توسط اساتید حرفه ای کارآزموده ماساژ تدریس شده و به این شکل، هر آنچه لازم است ماساژورها بدانند، با شرکت در این دوره آموزش خواهند دید. به کسانی که علاقه مندند به یک ماساژور حرفه ای تبدیل شوند، شرکت در دوره ماساژ نیک اندیشان را پیشنهاد می کنیم. این دوره به عنوان یکی از برترین دوره های آموزشی در کل کشور شناخته شده است.

آموزش ماساژ با مدرک بین المللی

آموزش ماساژ با مدرک بین المللی

دوره ماساژ به شرطی می تواند برای افراد سودمند و مفید واقع شود که آموزش ماساژ با مدرک بین المللی همراه باشد. امروزه، افراد برای آنکه در مشاغل گوناگون مشغول به کار شوند، می باید یک مدرک معتبر ارائه کنند. به خاطر داشته باشید، ارائه مدرک معتبر را تنها از موسساتی می توان انتظار داشت که به صورت حرفه ای در حوزه آموزش مشغول به فعالیت هستند. برخی از این موسسات بهترین شرایط را برای مهارت جویان و کارآموزان خود فراهم کرده و سعی می کنند علاوه بر ارائه مدرک، سرفصل ها را نیز به صورت کامل آموزش دهند؛ از جمله این موسسات می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم.

دوره آموزش ماساژ نیک اندیشان برتری های زیادی نسبت به دوره سایر موسسات دارد. برای مثال، آموزش ماساژ با مدرک بین المللی یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین مزیت ها و امتیازات دوره های ماساژ این موسسه می باشد. نیک اندیشان، برای آنکه فرصت آموزش را در اختیار همه علاقمندان قرار دهد، شهریه مناسبی برای دوره های آموزشی در نظر گرفته و امکان پرداخت آن به صورت اقساط را نیز فراهم کرده است. کسانی که بنا به هر دلیلی نمی توانند شهریه را به صورت یکجا پرداخت کنند، این فرصت، فرصت بسیار خوبی است تا در یک دوره کاربردی و مهارت محور حضور پیدا کنند.

کلاس های آموزش ماساژ در تهران

کلاس های آموزش ماساژ در تهران طرفداران زیادی دارد. اصولا کسانی که تمایل دارند با توجه به حرفه ای که در آن مشغول به کار هستند، در این دوره شرکت کنند، می توانند برای دریافت کامل ترین آموزش ها به موسسه های حرفه ای آموزشی مراجعه نمایند. اساتیدی که در تهران حضور دارند، از جمله بهترین و حرفه ای ترین اساتید دوره ماساژ به شمار رفته و به همین واسطه می توانند ماساژورهایی حرفه ای و ماهر تربیت کنند. اصولا تمام کسانی که در حرفه و کارشان با ماساژ درگیر هستند، می توانند در کلاس های آموزشی ماساژ شرکت کرده و دانسته های خود را افزایش دهند.

حضور در دوره ماساژ برای کسانی که با ورزشکاران در ارتباط می باشند، دوره بسیار مفیدی به نظر می آید. ورزشکاران به دلیل فعالیت های سنگین جسمانی که دارند، معمولا، در معرض آسیب های جسمانی و یا اسپاسم عضلانی قرار داشته و لازم است که یک ماساژور در بهبود دردها به آنها کمک کند. مربیان ورزشی با شرکت در این دوره ها می توانند توانایی خود را برای کمک به ورزشکاران افزایش داده و از وخیم تر شدن آسیب جسمانی جلوگیری به عمل آورند.

 

دوره ماساژ نیک مناسب چه کسانی است

دوره آموزش ماساژ فنی حرفه ای بهتر است یا نیک اندیشان؟

دوره ماساژ در موسسات آموزشی متفاوت در حال برگزاری است. یکی از این نهاد آموزشی فنی حرفه ای می باشد. دوره آموزش ماساژ فنی حرفه ای، می تواند برای افرادی که نیازمند داشتن اطلاعات جزئی و مختصر در خصوص ماساژ هستند، مفید و کاربردی به نظر آید. فنی حرفه ای، از جمله نهادهای آموزشی کشور بوده و همیشه در حال برگزاری دوره های متفاوت می باشد. اگر در یکی از دوره های آموزشی که توسط این موسسه برگزار می گردد، شرکت کنید، مدرکی که به شما اهدا می شود، فقط قابل استعلام و قابل ارائه به مراکزی است که در داخل کشور در حال فعالیت هستند. اگر به دنبال کسب مدرک بین المللی ماساژ هستید، توصیه می کنیم موسسه هایی را برای دستیابی به این هدف برگزینید که مدرک بین المللی به شما اهدا می کنند.

به خاطر داشته باشید، تنها موسسه اجرا کننده دوره های آموزشی در کشور، فنی حرفه ای نیست و موسسات دیگری نیز به صورت آزاد در حال برگزاری دوره های آموزشی می باشند؛ از جمله این موسسات می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم. یکی از مهم ترین دغدغه ها و نگرانی های این مرکز آموزشی، ارائه یک مدرک معتبر بین المللی است؛ این مدرک از آکادمی URS امارات و مراکز مهم کشور قابلیت استعلام دارد.

در حال حاضر چه دوره و کارگاه های آموزشی دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره ماساژ ، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک

دوره مونته سوری

دوره بازی درمانی

دوره کمک پرستاری

دوره داروخانه

دوره طب سنتی

دوره حسابداری

دوره تعمیر پکیج

دوره عکاسی و فیلمبرداری

دوره کاشت مو

دوره کاشت ابرو

دوره فارکس

دوره ارز دیجیتال

دوره بازرگانی

دوره لیزر موهای زائد

و…

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  2 دیدگاه برای دوره ماساژ (دوره کاربر ماساژ)

  1. یگانه آزادی

   سلام
   دوره ماساژ چند جلسه هست؟

   • aref

    سلام یگانه عزیز
    دوره آموزشی ماساژ در 10 جلسه عملی و به صورت خصوصی برگزار می شود.

  2. ناهید

   شرایط پرداخت هزینه دوره به صورت قسطی چجوریه؟

   • aref

    سلام ناهید عزیز
    برای اطلاع از شرایط پرداخت هزینه به صورت اقساطی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید دوستان شما را راهنمایی خواهند کرد.

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image