دوره BBA (با مدرک بین المللی معتبر)

(1 بررسی مشتری)

دوره BBA یا کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار، آموزش مهات های مدیریت کسب و کار و سرمایه گذاری در سطح کارشناسی است. تفاوت آن با درجه کارشناسی دانشگاهی اینست که به صورت مهارتی است نه تئوریک و همراه کوچینگ یا مربیگری مهارت جویان است. در انتهای دوره گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URS امارات اعطا می گردد.

توضیحات

توضیح مفصل دوره آموزش BBA

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

دوره آموزش BBA  آموزش مهارت های ایجاد، توسعه و مدیریت کسب و کار در بالاترین سطح به صورت کاربردی است.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط  تیم مدرسین حرفه ای و با تجربه تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام از آکادمی بین المللی از کشور امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار (کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره BBA:

 • مهارت های کسب و کار
 • ارتقای هوش هیجانی
 • زبان بدن
 • کاریزما
 • هوش اقتصادی و…

طول دوره

هفته ای یک جلسه 2 ساعته در مدت یک سال

گواهینامه

گواهینامه از آکسفورد انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

استاد

تیمی به رهبری دکتر حمزه شیخ

هزینه دوره

مبلغ دوره: 12,080,000 تومان

شرایط پرداخت: ماهیانه 1,000,000 تومان

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره BBA کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره BBA به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. دوره BBA همراه با کوچینگ (مربیگری) رایگان خواهد بود. به کسانیکه قصد راه اندازی کسب و کارشان را دارند کمک میکند که کسب و کارشان را شروع کنند و به آنهائیکه کسب و کار دارند، کمک میکند که کسب و کارشان را اصلاح کنند و توسعه دهند و یا کارآفرینی سازمانی انجام دهند(در داخل سازمانشان، کسب و کار جدیدی راه بیاندازند.)
 4. مدرسین دوره BBA خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از آکادمی دارای اعتبار از امارات
 6. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 7. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 8. برگزاری دوره به صورت حضوری و مجازی(از طریق اسکایپ)
 9. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

دوره bba نیک اندیشان چند جلسه است؟

دوره bba همانطور که در بالا گفته شد هفته ای 1 جلسه دو ساعت و نیمه که در طی یک سال برگزار می شود.

آیا پس از گذراندن دوره bba در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره bba، مدارکی از دانشگاه و آکادمی آکسفورد انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره bba را به صورت قسطی پرداخت کنم؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره bbA ، دوازده میلیون تومان می باشد، میتوانید ماهی یک میلیون تومان آن را پرداخت کنید تا پس از چند ماه به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوانم در دوره bba نیک اندیشان ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره bba در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره Bba چیست؟

دوره BBA مخفف BACHELOR OF BUSINESS ADMINISTRATION که به فارسی به معنای لیسانس حرفه ای مدیریت کسب و کار می باشد. در دوره آموزش BBA یکسال تمام مهارتهای مربوط به مدیریت کسب و کار در حد یک کارشناس ارائه می شود. مهارتهایی که یک بیزینس من(یا کارآفرین و موسس و مدیر یک کسب و کار) برای راه اندازی کسب و کار یا اصلاح و توسعه اش به آن نیاز دارد. مهارتهایی از جمله: طراحی بیزینس پلن(یا طرح کسب و کار)، سیستم سازی، رهبری و انگیزه مند کردن کارمندان، قدرت کلام و زبان بدن، ارتقا هوش هیجانی و هوش اجتماعی، مهارتهای مدیریت استراتژیک، مهارتهای مدیریت بازاریابی و فروش، مهارتهای دیجیتال مارکتینگ، مهارتهای رفتار سازمانی و منابع انسانی، ارتقا هوش اقتصادی و حسابداری، مهارتهای سرمایه گذاری و مدیریت مالی و …

رشته bba چیست؟

اقتصاد bba چیست

رشته bba چیست؟ و در کجا می توان این رشته را آموزش دید؟

امروزه، مدیریت به کار سختی تبدیل شده است. سازمان ها و شرکت هایی که در حال فعالیتند، با چالش های زیادی رو به رو هستند و به همین دلیل، مدیران مجبورند خود را به مهارت های مختلف مجهز کنند. برای برخورد موفقیت آمیز با چالش ها، می بایست مهارت و علم لازم را کسب کرد که آن نیز منوط به حضور مدیران در دوره های مرتبط مانند دوره bba است.

از رشته bba به عنوان رشته مدیریت کسب و کار یاد می کنند. برای تمام مدیرانی که دلسوزانه قلبشان برای سازمان تحت اختیارشان می تپد، شرکت در دوره bba لازم بوده و از جمله واجبات به شمار می رود. شاید برای برخی افراد این سوال پیش آید که چرا یک مدیر برای موفقیت باید در این دوره شرکت کند؟ چه مباحثی در این دوره آموزش داده می شود؟ در این دوره، کاریزما، مهارت های کسب و کار، زبان بدن، پیشرفت هوش هیجان و غیره ارائه می گردد. تمامی این مهارت ها برای آنکه یک شرکت و یا یک سازمان به آینده ای روشن دست پیدا کند، ضروری است.

 

رشته bba چیست

 

بعد از آشنایی با تمام مباحثی که در این دوره آموزش داده می شود، وقت آن است در مورد این سوال مهم و اساسی که کجا باید رشته bba را گذراند، صحبت کنیم. انتخاب موسسه ای که قرار است این دوره را برگزار کند، با وجود تعدد مراکز آموزشی در کشور، مقداری سخت شده و دقت نظر زیادی را طلب می کند. یکی از راهکارهایی که به شما کمک می کند یک موسسه مطرح را جهت گذراندن این دوره انتخاب کنید، کامل بودن تمامی سرفصل هایی است که در آن ارائه می گردد. هر چه موضوعات ارائه شده در این دوره  جامع تر باشد، دوره bba از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود و شرکت در آن می تواند با کسب نکات کاربردی و مهارت محور زیادی همراه گردد.

موسسه نیک اندیشان یکی از متولیان و برگزارکنندگان دوره bba در کشور بوده و تمام هدف خود را بر آن قرار داده تا دوره ای کامل و جامع را برگزار کند. علاوه بر این مزیت بسیار مهم، نزدیک بودن به مترو و راحتی دسترسی به آن و همین طور ارائه مدرکی با اعتبار بالا از دیگر مزیت هایی است که با شرکت در این دوره، شامل حال شرکت کنندگان خواهد شد. نیک اندیشان از جمله مطرح ترین و بهترین موسسات آموزشی در کشور بوده و همواره سعی داشته دوره هایی با بالاترین سطح کیفی برگزار کند.

 

رشته bba چیست؟ و در کجا می توان این رشته را آموزش دید؟

اقتصاد bba چیست؟

اقتصاد bba چیست، موضوع دیگری است که شاید داشتن اطلاعات در مورد آن برای برخی افراد جالب به نظر آید. علم اقتصاد، همیشه با پیچیدگی های خاص خود همراه بوده و از جمله مباحثی است که برای فهم و درک کامل آن می بایست دانش زیادی در اختیار داشت. بدون داشتن اطلاعات کافی و جامع نمی توان در این حوزه ورود پیدا کرده و تصمیماتی اقتصادی و با بازدهی بالا گرفت. به همین دلیل است که اغلب مدیران، چه در سطوح کوچک و چه در سطوح بزرگ، سعی می کنند در دوره های آموزشی که در این رابطه برگزار می گردد، شرکت کنند و در مورد زیر شاخه های اقتصاد که با مدیریت ارتباط تنگاتنگی دارند، علم کافی به دست آورند.

دوره bba در مورد مدیریت کسب و کار صحبت می کند و به مدیران این امکان و توانایی را می دهد تا با روشنگری کامل نسبت به تمام عواقبی که یک تصمیم برای آنها دارد، برای سازمان و یا شرکتی که تحت تملکشان است، تصمیم گیری کنند. از آنجایی که آینده یک شرکت و تمام کارکنانی که در آن کار می کنند به گرفتن این تصمیمات وابسته است، به همین جهت مدیران باید توانمند و ماهر ظاهر شوند و بی گدار به آب نزنند. به همین جهت است که توصیه می کنیم روسای شرکت ها در دوره آموزشی bba شرکت کنند؛ این دوره حاوی و در بردارنده بهترین و کامل ترین نکات مدیریتی است.

نکته دیگری که در رابطه با سوال اقتصاد bba چیست، باید مطرح شود این است که روسای شرکت ها با کمک مباحثی که در این حیطه مطرح می گردد، با جدیدترین و بروزترین راهکارهای مدیریتی در سطح جهان آشنا شده و چگونگی برخورد با شرایط سخت و چالش برانگیز را یاد خواهند گرفت؛ این زیر شاخه، یکی از تخصصی ترین دوره های کسب وکاری است که در ایران و دنیا وجود دارد. توجه داشته باشید که در برخی موسسات، برای آنکه بهترین افراد برای شرکت در دوره bba انتخاب شوند، یک مصاحبه به صورت حضوری ترتیب داده می شود.

برای شرکت در دوره bba، راه های متفاوتی پیش روی علاقه مندان قرار دارد که یکی از بهترین و مطمئن ترین آنها، شرکت در دوره bba نیک اندیشان است. این دوره از جمله دوره های کامل و مفصل کسب و کار در کشور بوده و مدیران و روسای سازمان های بزرگ و کوچک، با حضور در آن مهارت های زیادی جهت مدیریت و به سرانجام رساندن شرکت خود آموزش خواهند دید.

تفاوت دوره BBA با کارشناسی چیست؟

فرق دوره BBA با کارشناسی دانشگاهی (لیسانس) در این نکته است که این دوره، مهارتی ، کاربردی و عملیاتی است ولی کارشناسی دانشگاهی، حاوی مطالبی تئوریک است. اساتید این دوره ضمن اینکه از دانش علمی برخوردارند دارای تجربه اجرایی نیز هستند در صورتیکه برای تدریس در  مقطع کارشناسی دانشگاهی صرف تحصیلات آکادمیک کافی است و ضرورتی به داشتن تجربه اجرایی و عملیاتی نیست. دوره آموزش بی بی ای یک دوره مهارتی است در صورتیکه کارشناسی یک درجه و گرید علمی است. و در پایان این دوره گواهینامه قابل استعلام داده می شود در صورتیکه در پایان تحصیلات کارشناس ، مدرک دانشگاهی.

چرا برای دوره آموزش BBA هلدینگ نیک اندیشان رو انتخاب کنیم؟

امتیاز دوره های بی بی ای هلدینگ نیک اندیشان نسبت به جاهای دیگر:

 • کوچینگ(مربیگری) رایگان مهارت جویان در طول دوره
 • اساتید علمی و اجرایی
 • گواهینامه قابل استعلام و بین المللی
 • شهریه مناسب آن
 • شرایط پرداخت اقساطی در طول دوره

می باشد. کسانی که دوره آموزش BBA را در این مجموعه میگذرانند موفق به راه اندازی کسب و کارشان یا اصلاح و توسعه کسب و کارشان یا کارآفرینی در داخل سازمانی که در آن اشتغال دارند شده اند.

خروجی این دوره در هلدینگ نیک اندیشان، سرمایه گذارانی با هوش اقتصادی بالا و مدیرانی توانمند است.

مدرک دوره BBA از امارات به چه صورت میباشد؟

این دوره در هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در یک سال برگزار میگردد و مهارت آموزان هفته ای دو جلسه ۱/۵ ساعته به صورت آنلاین شرکت میکنند.

در این دوره مهارت های مربوط به مدیریت کسب و کار و دانش سرمایه گذاری در حد کارشناس توسط تیمی علمی و اجرایی به رهبری دکتر حمزه شیخ مالک و مدیر هلدینگ نیک اندیشان به شما آموخته می شود. و در انتهای دوره، گواهینامه قابل استعلام از امارات داده می شود.  از امتیازات دوره شهریه مناسب و اقساطی آن و کوچینگ (مربیگری) رایگان در طول دوره است.

بهترین کتاب مدیریت کسب و کار چه نام دارد؟

پس از گذراندن دوره bbaمدرک BBA به چه دردمان می خورد

یکی از روش هایی که به شما کمک می کند، در مورد اداره یک سازمان، خواه بزرگ و خواه کوچک، با موفقیت عمل نمایید، خرید کتاب هایی است که در حوزه مدیریت کسب و کار نوشته شده اند. نویسنده این دست کتاب ها، کسانی هستند که سال ها مدیریت یک کسب و کار را به عهده داشته و حال با نوشتن کتاب و انتشار آن می خواهند تمام تجربیاتی که فرا گرفته اند را به بقیه انتقال دهند. خرید کتاب هایی که در این حوزه نوشته شده، نه به اندازه شرکت در دوره bba، اما در نوع خود کمک کننده خواهد بود و آن نیز می تواند مطالب و مباحث زیادی را به شما آموزش دهد.

یکی از بهترین کتاب هایی که می توانیم در حوزه مدیریت کسب و کار به شما معرفی کنیم، کتاب گاو بنفش است. این کتاب را، ست گادین نوشته و به کسب و کارهایی که در بازاری شلوغ و پررقابت حضور دارند، کمک می کند مقتدرانه قدم بردارند. در این کتاب، یاد می گیرید با کمک ترفندهایی کاملا اثرگذار، متمایز از بقیه عمل کرده و به مشتری نشان دهید که تنها برای رضایت او تلاش می کنید. کتاب گاو بنفش به 35 زبان زنده دنیا ترجمه شده و از جمله کتاب های ارزشمند حوزه مدیریت کسب و کار می باشد. این، یکی از کتاب هایی است که در دوره bba به آن اشاره می شود.

کتاب دیگری که آن نیز از جمله کتاب های پرفروش و پرمخاطب در حوزه مدیریت کسب و کار است، کتاب تفکر، سریع و کند نام دارد؛ این کتاب را دانیل کانمن، یکی از برندگان جایزه نوبل اقتصاد نوشته است. توصیف و توضیح مفاهیم پیچیده اقتصاد به زبانی کاملا ساده و گویا از جمله مشخصات این کتاب به شمار می رود. در کتاب تفکر، سریع و کند، مدیران کسب و کارها یاد می گیرند به ذهن و مغز کارکنان خود نفوذ کرده و از آن به بهترین شکل ممکن برای محقق کردن اهداف سازمان استفاده کنند.

کتاب هفت عادت مردمان موثر، توسط استفان کاوی نوشته شده و به ذکر مفاهیمی بسنده کرده که تا به حال کسی به آن توجه نشان نداده است. مدیران با مطالعه این کتاب، برای هدایت سازمان خود، انگیزه پیدا می کنند. موضوع دیگری که در کتاب هفت عادت مردمان موثر به تفصیل در مورد آن صحبت شده، نحوه برقراری ارتباط موثر با کارمندان است. اگر در دوره bba نیک اندیشان شرکت کنید، کتاب های بیشتری در خصوص مدیریت کسب وکار به شما معرفی خواهد شد.

مدرک bba چیست

مدرک bba چیست؟

امروزه کسب و کارها شکل های متفاوتی به خود گرفته اند و به همین سبب با همان ترفندهایی که در گذشته وجود داشت، امکان اداره یک شرکت و یا سازمان وجود ندارد. چالش های گوناگون و پیچیده ای که کسب و کارها با آن درگیرند، لزوم به دست آوردن اطلاعاتی علمی و بروز را طلب می کند. در عصری که ما در آن زندگی می کنیم، صاحبان تجارت های مختلف برای آنکه بتوانند موفق شوند می بایست خود را به سلاح علم و اطلاعات بروز مجهز کنند. یکی از سلاح هایی که با حضور آن می توان آینده ای روشن و کاملا امیدوارکننده را برای یک سازمان تصور کرد، مدرک bba است.

احتمالا بعد از آنکه نام bba را بردیم، این سوال برایتان پیش آمده که مدرک bba چیست. مدرک bba به کسانی داده می شود که در دوره ای تحت همین نام شرکت می کنند. موضوعات جالب و متفاوتی در این دوره ارائه شده و افراد در مورد مباحث مختلف مدیریتی، دانش کامل و جامعی به دست می آورند. به کارگیری مباحث عنوان شده در این دوره به سازمان ها کمک می کند، مسیر پیش روی خود را هموار کرده و راحت تر در آن قدم بردارند. این مدرک به کسانی اهدا می شود که در دوره bba نیک اندیشان شرکت کرده باشند.

معرفی بهترین کتاب مدیریت کسب و کار پس از گذراندن دوره bba

مدرک BBA به چه دردمان می خورد؟

اصولا کسانی که با یادگیری مفاهیم نوین مدیریت و در کل، بحث یادگیری و آموزش مشکل دارند، این سوال را از خود و یا بقیه زیاد می پرسند که مدرک BBA به چه دردمان می خورد. دورانی که ما در آن زندگی می کنیم، دورانی است که می بایست با بروزترین علم و اطلاعات زندگی کرد. در گذشته اگر می خواستید کسب و کار خود را به مسیر درستی هدایت کنید، لازم نبود سختی های زیادی را به جان بخرید و نگران رقبایتان باشید، این در حالی است که امروز، همه چیز تغییر کرده، تعداد رقبا افزایش یافته و اداره یک سازمان و یا شرکت با مصائب و مشکلات زیادی همراه شده است.

همانطوری که اشاره کردیم تعداد کسانی که در حوزه های مشابه در حال فعالیت هستند، زیاد شده و متاسفانه برخی از آنها برای آنکه هم صنفان خود را از دور رقابت خارج کنند، دست به انجام کثیف ترین کارها می زنند. اگر نگران سازمان و یا شرکت تحت مدیریت خود هستید، می بایست برای چالش هایی که شاید هر روز برایتان اتفاق بیفتد، راه حل های منطقی و عاقلانه ای اتخاذ کنید.

این حقیقت واضح و بدیهی را نمی توان کتمان کرد که افراد برای موفقیت برای هدایت کسب و کارشان، می بایست دانش خود را افزایش داده و بروز شوند. یکی از روش های کارا و موثر برای بروز نگه داشتن دانش مدیریت کسب و کار، شرکت در دوره bba نیک اندیشان است. بدون شک، حضور در این دوره می تواند مانند یک چراغ، روشنگر راهی باشد که امیدوارانه به انتهای آن نگاه می کنید.

چه دوره های دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره bba، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره mba ، دوره dba ، دوره post dba ، دوره مونته سوری ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره داروخانه ، دوره حسابداری ، دوره پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره کاشت مو ، دوره مراقبت از پوست ، دوره آرایش زنانه ، دوره کاشت ابرو ، دوره بورس

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  1 دیدگاه برای دوره BBA (با مدرک بین المللی معتبر)

  1. شـادی

   سلام خسته نباشید کی تماس بگیرم واسه ثبت نام؟

   • aref

    سلام شادی عزیز
    برای ثبت نام در دوره و دریافت مشاوره ، موسسه از 14 فروردین فعالیت خودش رو پر قدرت شروع میکنه.

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image