دوره ماساژ شیاتسو

در این دوره ماساژ شیاتسو به زبان ساده و کاربردی آموزش داده می شود و ضمن اعطای گواهینامه از دانشگاه، سازمان فنی حرفه و آکادمی ASP امارات، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

معرفی دوره ماساژ شیاتسو

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

توضیح مفصل دوره آموزش ماساژ شیاتسو

دوره ماساژ شیاتسو یک دوره آموزشی شامل آشنایی با فشار درمانی ، گره های عضلانی ، ماساژ با عمق زیاد و… میباشد .

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است و قسمتی از دوره رایگان در کارگاه  برگزار می گردد.

این دوره آموزشی توسط ماسور ماهر تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه، فنی حرفه ای و آکادمی ASP امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره ماساژشیاتسو :

 1. فشار درمانی
 2. گره های عضلانی
 3. ماساژ با عمق زیاد
 4. ریلکسی

طول دوره

تا یادگیری کامل سر فصل ها

استاد

آقای حامد فروزنده

خانم شکوه رزمجو

خانم رها کیوان راد

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از ASP امارات با کد رجیستری و قابل استعلام

3. اعطای گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای

هزینه

هزینه دوره: 3,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,480,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه اول تسویه کامل

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره ماساژ شیاتسو کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره ماساژ شیاتسو به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. قسمتی از دوره ماساژ شیاتسو رایگان در محیط کار برگزار می گردد.
 4. مدرسین دوره ماساژ شیاتسو خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و سازمان فنی حرفه ای و گواهینامه دارای کد رجیستری از ASP امارات.
 6. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. معرفی به کار(کاریابیدر انتهای دوره ها.
 8. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 10. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

 

دوره آموزشی ماساژ شیاتسو نیک اندیشان چند جلسه است؟

این دوره آموزشی ماساژ شیاتسو همانطور که در بالا گفته شد، در 10 جلسه به صورت خصوصی برگذار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از کلاسات دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگذار میشود به صورت رایگان، اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن ماساژ شیاتسو در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره ماساژ شیاتسو، مدارکی از دانشگاه و فنی حرفه ای و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره آموزش ماساژ شیاتسو را به صورت قسطی پرداخت کنم؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره آموزش ماساژ شیاتسو، 2 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 400 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش  پرداخت واریز کنید و مابقی را در جلسه اول پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چطوری میتونم در این دوره، ثبت نام کنم؟

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فرم زیر و کلیک بر روی ثبت و ارسال، در ساعاتی دیگر توسط پشتیبانان ما، با شما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

و یا اگر خواستید، میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

ماساژ شیاتسو چیست ؟

ماساژ شیاتسو از ژاپن نشآت میگیرد و در چین هم از اجزای  سنتی آن میباشد . در این ماساژ فشار متوسطی به مناطق آسیب دیده وارد می شود  ماساژ شیاتسو را با انگشت شست، کف دست و آرنج ، مشت زدن ، کشش و… انجام میدهند .

ماساژ شیاتسو

آینده شغلی و بازار کار ماساژ شیاتسو چیست ؟

مهارت جویان پس از اتمام آموزش میتوانند در مراکز ماساژ ، هتل ها ، استخرها ، باشگاه ها و… میتوانند مشغول به کار شوند . و باید تسلط کامل بر تکنیک های ماساژ را داشته باشد و درآمد در این رشته بالا و خوب میباشد .

دوره ماساژ شیاتسو چیست؟

در دوره ماساژ شیاتسو چه مطالبی آموزش داده می شود

دوره ماساژ شیاتسو از دوره هایی که ماساژورها نیاز دارند در آن شرکت کنند. در این دوره، افراد با اصول و تکنیک های این ماساژ آشنا شده و یاد خواهند گرفت با استفاده از دست، مشت و آرنج، مشکلات و آسیب های جسمانی دریافت کننده ماساژ را درمان کنند تا وی احساس راحتی و آسودگی کند. این روش یکی از قدیمی ترین روش های ماساژ بوده و منشا آن در کشور ژاپن می باشد. افرادی که در این دوره های ماساژ شیاتسو شرکت می کنند، به خوبی می دانند که چه مقدار فشار می بایست به نقاط آسیب دیده وارد کنند.

دوره آموزش ماساژ شیاتسو در کشورمان ایران نیز برگزار شده و حتما نیازی نیست برای آموزش آن به خاستگاه این نوع ماساژ بروید. برخی موسسه های آموزشی، مانند نیک اندیشان، این دوره را به شکلی کاملا حرفه ای ترتیب می دهند.

در دوره ماساژ شیاتسو چه مطالبی آموزش داده می شود؟

در دوره ماساژ شیاتسو سرفصل های زیادی برای آموزش وجود دارد. انتقال انرژی که در این ماساژ به وقوع می پیوندد، در واقع همان موضوع اصلی ماساژ شیاتسو است. شناخت نقاطی که باید تحت ماساژ قرار گیرند، دیگر موضوع مهمی است که در این دوره راجع به آن صحبت می شود.

همان طوری که در فوق اشاره کردیم، یک ماساژور باید بداند، چه میزان فشار به بدن فرد وارد کند. اگر فشار وارد شده بیش از حد نیاز باشد، فردی که در حال دریافت حرکات ماساژ است، مشکلات جسمانی اش افزوده می شود و اگر فشارهای وارد شده در حین ماساژ، کمتر از حد نیاز باشد، ماساژ، آن طور که باید و شاید خود را نشان نخواهد داد و چنان به نظر خواهد آمد که فرد هیچ اقدامی برای دریافت حرکات ماساژ انجام نداده است.

دوره آموزش ماساژ شیاتسو برای چه کسانی مناسب است

دوره آموزش ماساژ شیاتسو برای چه کسانی مناسب است؟

دوره ماساژ شیاتسو برای افرادی که به انتقال انرژی از طریق ماساژ اعتقاد دارند، دوره بسیار مفیدی به نظر می رسد. توجه داشته باشید، ماساژ مجموعه ای از حرکات مختلف می باشد و ماساژور برای آنکه بتواند اثرگذاری خوبی بر بدن فرد داشته باشد، می بایست از دستان خود نیز برای اعمال حرکات ماساژ استفاده کند. اصولا افرادی که قدرت جسمانی بالا و دستان قوی دارند، تمام حرکات ماساژ را به بهترین شکل ممکن بر بدن فرد به مرحله اجرا در می آورند.

کسانی که به دنبال حرفه ای شدن در زمینه ماساژ هستند، می بایست به موسسه های آموزشی مراجعه کنند که این دوره ها را در بهترین و ایده آل ترین شرایط برگزار می کند. یکی از این موسسات نیک اندیشان نام دارد؛ این موسسه از حضور اساتید حرفه ای ماساژ بهره می برد.

دوره آموزش ماساژ شیاتسو برای چه کسانی مناسب نیست؟

دوره ماساژ شیاتسو برای کسانی که قدرت بدنی بالایی ندارند، نمی تواند سودمند و مفید ظاهر گردد. افرادی که به عنوان یک ماساژور فعالیت دارند، می بایست بر عضلات دست خود، کار کرده تا دستانی قوی و قدرتمند برای انجام حرکات ماساژ داشته باشند. کسانی که به این حوزه کاری علاقه دارند، با مراجعه به موسسه های معتبر آموزشی، همچون نیک اندیشان، اطلاعات خود را در این باره افزایش می دهند و فرصت تبدیل شدن به یک ماساژور حرفه ای را خواهند داشت. دوره آموزش ماساژ شیاتسو نیک اندیشان، به علاقمندان این امکان را داده تا کامل ترین سرفصل ها و جزئی ترین نکات آموزشی را در رابطه با ماساژ شیاتسو فرا بگیرند.

 

دوره آموزش ماساژ شیاتسو فنی و حرفه ای چیست؟ آیا از ماساژ شیاتسو نیک اندیشان بهتر است

دوره آموزش ماساژ شیاتسو فنی و حرفه ای چیست؟ آیا از دوره ماساژ شیاتسو نیک اندیشان بهتر است؟

دوره ماساژ شیاتسو فنی و حرفه ای و دوره ماساژ شیاتسو نیک اندیشان شاید از نظر مباحث ارائه شده تفاوتی با هم نداشته باشند، اما بدون شک، کسانی که در دوره های نیک اندیشان شرکت می کنند، آینده روشن تر و امیدوارکننده تری برای اشتغال به کار خواهند داشت. درست است که فنی و حرفه ای در بحث آموزش سابقه بیشتری دارد، اما دوره هایی که در نیک اندیشان برگزار می گردد، با اهدای یک مدرک معتبر بین المللی به پایان رسیده و افراد نکات کاربردی و مهارتی زیادی را با شرکت در دوره ماساژ شیاتسو فرا می گیرند.

شرکت در دوره آموزش ماساژ شیاتسو چه مزایایی دارد؟

مزایای شرکت در دوره آموزش ماساژ شیاتسو بی شمار بوده و ذکر آنها در این فرصت کم مقدور نمی باشد. همین اندازه بدانید، ماساژورها برای تبدیل شدن به یک ماساژور حرفه ای، می باید در مورد انواع ماساژ، اطلاعات کاملی داشته باشند. کسانی که دوست دارند در مورد انواع مختلف ماساژ، چه مرتبط و چه غیر مرتبط به زمینه کاری شان، اطلاعات خوبی کسب کنند می توانند در دوره ماساژ شیاتسو نیک اندیشان شرکت کنند. این موسسه یک مدرک معتبر به افراد اعطا می کند و شهریه دوره را به گونه ای در نظر گرفته که اغلب افراد بتوانند با توجه به علاقه خود در آن شرکت کرده و دانسته ها و معلومات خود را افزایش دهند.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره ماساژ شیاتسو”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image