دوره نان پزی (نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی)

در دوره نان پزی (نان فانتزی) درباری تمام مهارت ها و فنون نان پزی به طور کامل نیز آموزش داده می شود همچنین ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی ASP انگلستان به همراه مدرک فنی نیز مهارت جویان معرفی به کار در رستوران ها می شوند.

توضیحات

آموزش آشپزی استاد دوره نان پزی در تلویزیون : خانم مرجان وکیل الرعایا

معرفی دوره نان پزی (نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی)

 

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی آکسفورد انگلستان به همراه مدرک فنی داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل دوره نان پزی (نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی) :

طول دوره

۲روز ، هر روز ۸ساعت

استاد

خانم مرجان وکیل الرعایا
(سرآشپز بین المللی
و کارشناس آشپزی تلویزیون)

گواهینامه

گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه به همراه مدرک فنی
گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASPامارات

هزینه دوره

3 میلیون و 880 هزار تومان

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی مجرب و کارشناس آشپزی تلویزیون
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی ASP امارات به همراه مدرک فنی
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره نان پزی (نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی) چند جلسه است؟

 دوره نان پزی همانطور که در بالا گفته شد در 2 جلسه 8 ساعته برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش نان پزی بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره نان پزی (نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی) در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره نان پزی، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره نان پزی را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

درباره پرداخت شهریه این دوره به صورت اقساطی لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما ، شما را راهنمایی کنند.

چگونه میتوانم در دوره نان پزی ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره نان پزی در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره نان پزی (دوره آموزش نان پزی) نیک اندیشان شامل چه مواردی است؟

دوره نان پزی و نان حجیم

دوره نان پزی (دوره آموزش نان پزی) چیست؟

ما ایرانی ها، از گذشته تا به امروز، با تغییر عادات غذایی زیادی مواجه بودیم؛ برای مثال، در گذشته چیزی به عنوان غذاهای فست فودی در سبد غذایی ما جایی نداشت، اما امروز، به هر گوشه و کناری نگاه کنید، یک رستوران که غذاهای فست فود ارائه می کند، مشاهده خواهید کرد. با وجود همه این تغییرات، نان، جایگاه خود را در برنامه غذایی روزانه ما حفظ کرده است. با اینکه شکل نان نیز با تغییراتی مواجه شده، اما به جرات می توانیم بگوییم روز اغلب خانواده های ایرانی با نان شروع می شود.

تنوع بسیار دوست داشتنی و جذابی در نان ها مشاهده می شود و کسانی که دوست دارند در این حوزه اطلاعات و دانش خود را افزایش داده و نان هایی با طعم و عطر بی نظیر پخت کنند، می توانند در دوره آموزش نان پزی شرکت کنند. دوره نان پزی از جمله دوره های تخصصی آشپزی به شمار رفته و با شرکت در آن می توان با ریزه کاری های پخت انواع نان آشنا شد. پخت نان، سختی های زیادی ندارد، اما موضوع مهمی که باید به آن توجه داشت، نکات ریزی است که می بایست آموخت و آنها را رعایت کرد؛ بی توجهی به این نکات ریز می تواند منجر به خراب شدن نان شود.

دوره آموزش نان پزی، بهانه ای است تا افراد با پخت نان به صورت اصولی و صحیح آشنا شوند. امروزه، میل و رغبت به مصرف غذاها و خوراکی هایی که در خانه پخته می شود، رو به افزایش بوده و به همین جهت، پخت نان در خانه می تواند به عنوان یک راه درآمدزا و جذاب برای خانم هایی باشد که می خواهند یک کسب و کار خانگی داشته باشند. به کسانی که علاقه مندند در این حوزه کار کنند، توصیه می کنیم در دوره نان پزی نیک اندیشان شرکت کنند. این دوره که توسط سرآشپزان و کارشناسان بین المللی، آموزش داده می شود، حاوی نکات کاربردی و مهارت محور فراوانی است؛ این نکات، جهت پخت نان هایی با کیفیت و خوشمزه بسیار کمک کننده هستند.

 

دوره نان پزی (آموزش پخت نان)

دوره های تخصصی پخت نان نیک اندیشان شامل چه سرفصل های آموزشی می باشد؟

یکی از موسسات مطرح برگزارکننده دوره های متفاوت آموزشی، نیک اندیشان است. دوره های تخصصی پخت نان این موسسه یکی از دوره هایی است که طرفداران زیادی داشته و بسیاری کسانی که می خواهند به صورت یک آشپز حرفه ای مشغول به کار شوند، در این دوره شرکت می کنند.

یکی از سوالاتی که برای شرکت کنندگان دوره نان پزی پیش می آید این است که در این دوره چه مباحثی آموزش داده می شود. یکی از مهم ترین و ابتدایی ترین موارد ارائه شده در این دوره، آموزش طرز تهیه خمیر است. خمیر، متریال اصلی برای پخت نان بوده و فردی که قصد دارد یک نان خوشمزه و خوش عطر طبخ کند، می بایست با اصول و قواعد آماده کردن آن به خوبی آشنا باشد. اگر خمیر نان به درستی آماده نگردد، حتی اگر بهترین نوع آرد نیز در تهیه آن به کار برده شود، باز هم نمی توان نان خوشمزه و پف داری طبخ کرد.

موادی که به خمیر اضافه می شود، از دیگر مباحثی است که در دوره نان پزی باید ارائه گردد. برای مثال، به نان ها نمک اضافه می کنند؛ اگر میزان نمک زیاد باشد، نان شور شده و اگر میزان آن کم باشد، نان کم نمک و بی مزه بوده و طعم خوبی نخواهد داشت. پس یک نانوای خودکفا که قصد دارد در منزل نان آماده کند باید بداند نمک و بقیه مواد افزودنی را به چه میزان اضافه کند.

تمام مباحثی که در فوق اشاره کردیم، به علاوه بسیاری نکات و فوت های کوزه گری دیگر، در دوره های تخصصی پخت نان نیک اندیشان ارائه می گردد. مزیت دیگر شرکت در دوره نان پزی این موسسه، مناسب بودن میزان شهریه است. شهریه ای که برای این دوره تعیین شده، بسیار مناسب بوده و خوب است بدانید که امکان پرداخت اقساط شهریه نیز برای شما فراهم شده است. این موسسه دارای چندین شعبه در تهران بوده و تمامی شعبات نیز در فاصله مناسبی از مترو قرار گرفته اند؛ این مزیت به شما کمک می کند از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و برای رفت و آمد با مشکل خاصی مواجه نباشید.

 

دوره آموزش نان پزی (انواع نان حجیم)

آموزش پخت نان (انواع نان های حجیم و فانتزی)

اگر می خواهید انواع نان های حجیم و فانتزی را در خانه طبخ کنید، به آموزش پخت نان که ما در ادامه آورده ایم، توجه داشته باشید:

 • در اولین قدم، می بایست مواد لازم را که شامل آب، آرد، خمیرمایه، نمک و شکر است، آماده کنید.
 • در قدم بعدی، نصف لیوان آب ولرم را داخل یک ظرف ریخته و شکر را به آن اضافه کنید. مواد را خوب، هم بزنید تا همه ذرات شکر در آن حل شود.
 • حال، نوبت اضافه کردن خمیرمایه است. وقتی خمیرمایه را اضافه کردید، منتظر بمانید تا تمامی مواد، عمل آمده و حجم آن افزایش پیدا کند.
 • بعد از گذشت 10 دقیقه، آردی که آماده کرده اید را الک کرده و داخل یک ظرف ترجیحا گود بریزید و به آن نمک اضافه کنید.
 • خمیر مایه، آب و شکری را که در مرحله 1 کردید، در گودالی که وسط آرد ایجاد شده، بریزید و مواد را با هم، مخلوط کنید.
 • اگر مواد، چسبنده هستند، می توانید مقداری آرد به آن اضافه کنید؛ دقت کنید که میزان آرد اضافه شده نباید خیلی زیاد باشد.
 • در قدم بعدی، داخل یک ظرف را چرب کنید، کل موادی را که در قدم قبلی آماده کردید، داخل آن بریزید و روی آن را با یک پارچه بپوشانید. ظرف را به مدت 2 ساعت در داخل محیط آشپزخانه قرار دهید تا خمیر، افزایش حجم پیدا کند.
 • خمیر ورآمده را ورز داده و نیم ساعت دیگر به آن اجازه دهید استراحت کند.
 • فر را در دمای 220 درجه سانتی گراد قرار داده و خمیر آماده شده را به شکل دلخواه، فرم داده و داخل سینی فر قرار دهید. نان ها برای پختن به 25 دقیقه زمان نیاز دارند.
 • به نان های پخته شده اجازه دهید سرد شوند و بعد آنها را از سینی جدا کنید.

ما در فوق به صورت خلاصه در مورد آموزش پخت نان، نکاتی را بیان کردیم. با حضور در دوره نان پذیری نیک اندیشان می توانید اطلاعات کامل تری در این باره دریافت کنید.

دوره نان پزی مناسب چه کسانی است؟

دوره نان پزی مناسب چه کسانی است

دوره نان پزی نیز به مانند اغلب زیرشاخه هایی که از آنها به عنوان زیر شاخه آشپزی یاد می کنیم، برای افرادی مناسب است که صبر و حوصله زیادی برای آموزش در خود سراغ دارند. تا زمانی که نتوانید برای یادگیری، صبر و حوصله به خرج دهید و تا زمانی که نخواهید بعد از یادگیری پخت هر نوع نان، آن را در منزل امتحان کنید، موفق نخواهید شد. این دوره ها به مانند دوره های تئوری نیست و مهارت جو می بایست آموزش و تمرین را با هم ترکیب کند تا به یک نان پز حرفه ای تبدیل شود.

موضوعی که خوب است در مورد دوره نان پزی توجه داشته باشید، کامل بودن مباحث و نکات ارائه شده است. پخت نان کار راحتی نیست و نکاتی که از آنها به عنوان فوت های کوزه گر یاد می کنند، تاثیر زیادی در خوش پخت شدن نان و افزایش طعم و مزه آن دارد.

دوره نان پزی مناسب چه کسانی نیست؟

دوره نان پزی از دوره های عملی به شمار می رود و فرد تا به صورت عملی کار نکرده و انواع نان را در منزل طبخ نکند، نمی تواند ادعای مسلط بودن به این هنر را داشته باشد. به همین جهت، افرادی که تنبلی و نداشتن فعالیت یکی از مشخص ترین ویژگی های آنهاست، بهتر است در دوره هایی شرکت کنند که نیاز به تمرین جداگانه در منزل ندارد و تنها با حضور در کلاس، امکان مسلط شدن به موضوع وجود دارد.

دوره آموزش نان پزی نیک اندیشان، از جمله دوره هایی است که اساتید آن تلاش می کنند، مهارت جویان، همه نکات را در مورد پخت نان آموزش ببینند. هر آنچه لازم باشد در مورد نان پزی بدانید در این دوره آموزش داده می شود. اگر جزء علاقه مندان به پخت نان نیستید و اصولا حوصله کارهای با زحمت زیاد را ندارید، بهتر است در دیگر دوره های این موسسه شرکت نمایید.

 

آموزش انواع نان فانتزی و حجیم با اعطای مدرک بین المللی

بهترین کلاس آموزش پخت نان فانتزی

یکی از موارد آموزشی شاخص در دوره نان پزی، آموزش نان های فانتزی است. ما در کشورمان دو نوع نان داریم: نان های سنتی و نان های فانتزی. نان های فانتزی از جمله نان هایی هستند که پخت آنها سابقه زیادی در کشور ما نداشته و برخی انواع آن در غذاهای فست فودی مصرف می شود. چنانچه علاقه مندید در مورد پخت این نوع نان اطلاعات خوبی به دست آورید، توصیه می کنیم در کلاس آموزش پخت نان فانتزی نیک اندیشان شرکت کنید.

اساتیدی که دوره نان پزی را تدریس می کنند، به تمامی نکات و جزئیات پخت این نان واقف هستند. این اساتید نکات آموزشی را در اختیار مهارت جویان قرار می دهند و به همین دلیل است که می توان از این دوره به عنوان یک دوره کامل و جامع یاد کرد. تمامی کسانی که می خواهند به یک نان پز حرفه ای تبدیل شوند، با حضور در این دوره، نکات آموزشی فراوانی را یاد خواهند گرفت.

نان حجیم چیست؟ (آموزش پخت نان حجیم)

دوره نان پزی دوره ای است که در مورد پخت نان های حجیم، اطلاعات خوبی به مهارت جو داده می شود؛ نان های حجیم، نان هایی هستند که قطر آنها بیش از 5 سانتی متر است. اغلب نان هایی که ما در کشورمان به عنوان یک نان سنتی از آنها یاد می کنیم قطر زیادی ندارند، اما نان های حجیم به دلیل متفاوت بودن فرآیند پخت، از نظر قطر با نان های سنتی کاملا متفاوت هستند و ظاهر متفاوتی نیز دارند.

موضوعی که خوب است در مورد نان حجیم بدانید کمتر بودن ضایعات آن است. نان های حجیم ضایعات کمتری نسبت به برخی نان ها مانند سنگک و یا لواش داشته و به همین دلیل، در سال های گذشته مصرف آنها رو به افزایش گذاشته است. این نوع نان طعم خوبی داشته و اگر به صورت تازه خوری مصرف گردد، به هیچ عنوان دورریز ندارد و این موضوع یکی از مهم ترین امتیازات نان های فانتزی به شمار می رود.

 

نان حجیم چیست؟ (آموزش پخت نان حجیم) در دوره نان پزی حجیم

آموزش انواع نان فانتزی و حجیم با اعطای مدرک بین المللی

آموزش انواع نان در دوره نان پزی صورت می گیرد. اگر برای گذراندن این دوره به یک موسسه برتر آموزشی در کشور مراجعه کنید، نکات و موارد زیادی را فرا خواهید گرفت. اصولا کسانی که برای گذراندن هر دوره ای به یک موسسه آموزشی معتبر مراجعه می کنند، می توانند نکات مهارت محور و کاربردی زیادی را آموزش ببینند. پس اگر برای وقت و هزینه خود ارزش قائل هستید، در دوره های آموزشی موسسه هایی شرکت کنید که یک موضوع را از جهات مختلف مورد بررسی قرار می دهند.

در دوره آموزش نان پزی نیک اندیشان در مورد پخت انواع نان های فانتزی صحبت شده و در نهایت نیز یک مدرک معتبر بین المللی به مهارت جویان داده می شود. این مدرک از مراکز مهم داخلی کشور و از موسسه ASP انگلستان نیز قابلیت استعلام دارد. به همین دلیل است که از این مدرک به عنوان یک مدرک معتبر بین المللی یاد می کنند. نیک اندیشان برای آنکه همه افراد بتوانند در دوره های آموزشی اش شرکت کنند، هزینه دوره های مختلف را بسیار منطقی در نظر گرفته و امکان پرداخت اقساط را نیز برای علاقمندان فراهم کرده است.

معرفی انواع نان فانتزی

در دوره نان پزی به معرفی و توضیح انواع نان فانتزی می پردازند. نان های فانتزی انواع و اقسام متفاوت دارند و کسانی که در دوره های مربوط به نان پزی شرکت می کنند در مورد این موضوع، اطلاعات خوبی به دست می آورد. برای مثال، یکی از انواع نان ها، نان باگت است؛ این نان، مستطیل شکل بوده و دراز است و معمولا روی آن شکاف هایی دیده می شود. از دیگر انواع نان های فانتزی می توان به نان پیتا اشاره کرد. این نان قابلیت برش خوردن و پر کردن با انواع سس گوشت و یا سبزیجات را داشته و به این شکل، مزه متفاوتی را می توان برای آن خلق کرد. ماده اصلی در پخت این نوع نان، آرد گندم است.

از دیگر انواع نان می توان به نان چاودار اشاره کرد. این نان را نیز با آرد چاودار تهیه می کنند و عطر و طعم متفاوت و خوبی دارد. البته انواع این نوع نان، تنها به مواردی که ما اشاره کردیم محدود نشده و چنانچه تمایل دارید در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید، توصیه می کنیم در دوره نان پزی نیک اندیشان شرکت کنید؛ در این دوره به تفصیل در مورد انواع نان های فانتزی صحبت می شود.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره نان پزی (نان حجیم و نیمه حجیم و فانتزی)”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image