دوره فارکس (دوره آموزش فارکس)

(8 بررسی مشتری)

در این دوره مهارتهای فارکس به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتها گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و مدرک بین المللی آکادمی URS امارات دریافت می کنید.

توضیحات

فیلم معرفی دوره آموزش فارکس توسط استاد دوره

فایل صوتی معرفی دوره آموزش فارکس توسط استاد دوره

معرفی دوره فارکس

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

دوره فارکس یک دوره آموزشی شامل آموزش مهارت های تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، نرم افزار متا تریدر، روانشناسی بازار و… می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است و بسیار ساده و کاربردی ارائه می شود . این دوره آموزشی توسط تریدر حرفه ای و مستر آکادمیURS تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و تا اشتغال مهارت جویان در بازار تحت پشتیبانی استاد قرار می گیرند و توسط استاد به آنها سیگنال خرید یا فروش داده می شود.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره فارکس

 • تحلیل تکنیکال (خطوط روند و پیوت ها، موینگ اوریج، فیبوناچی، کندل استیک، اسیلاتورها، اندیکاتورها، الگوهای بازگشتی و ادامه دهنده، الگوهای هارمونیک)
 • تحلیل فاندامنتال(بررسی سایت ROREX FACTORY)
 • کیف پول(ولت)
 • کارگزاری ها و صرافی ها
 • نرم افزار متا تریدر
 • روانشناسی بازار

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

استاد

آقای سامان دهقان(تریدر حرفه ای و مستر آکادمی URS انگلستان)

آقای محمد جواد حسینی

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URS امارات

هزینه دوره

هزینه دوره: 4,800,000 تومان

شرایط پرداخت: 2,900,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

نظرات برخی از دانشجویان دوره فارکس

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی و مستر آکادمی URS هستند هم تریدر(معامله گر) بازار
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS امارات
 • پشتیانی مهارت جویان توسط استاد تا اشتغال در بازار
 • سیگنال دهی خرید و فروش توسط استاد
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  سوالات متداول

  دوره آموزشی فارکس چند جلسه است؟

  این دوره آموزشی فارکس همانطور که در بالا گفته شد در 10 جلسه 2 ساعت و نیمه برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزش فارکس بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

  آیا پس از گذراندن دوره فارکس در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

  بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش فارکس، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

  آیا میتوان هزینه دوره فارکس را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

  بله، از آنجایی که هزینه کل دوره فارکس، 3 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 900 هزار تومان آن را برای ثبت نام  پرداخت کنید و مابقی را در جلسه اول، به طور کامل تسویه کنید.

  چگونه میتوانم در دوره فارکس ثبت نام کنم؟

  برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره فارکس در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

  هر آنچه که درباره فارکس و بازار آن باید بدانیم؟

  دوره فارکس

  پادکست شماره 1 دوره فارکس


  در بهترین دوره فارکس بزرگان، فارکس چگونه تعریف می شود؟

  ورود به بازار فارکس باید با همراه با دانش و اطلاعات باشد. کسی که می خواهد، سرمایه خود را در این بازار حفظ کند، باید حواسش به سرمایه ای که در اختیار دارد، باشد و برای این موضوع هیچ راهی به جز شرکت در دوره فارکس وجود ندارد. کسانی که در بهترین دوره فارکس بزرگان شرکت می کنند، اولین چیزی که یاد می گیرند، این است که فارکس چیست و چه چیزهایی در آن معامله می شود.

  فارکس، بازاری است که در آن، ارزها مبادله می شوند. این بازار، بزرگ ترین بازار مالی در دنیا است و از دو کلمه foreign exchange، که به معنای تبادل ارزهای خارجی است، گرفته شده است. اگر بخواهیم جور دیگری، این بازار را به شما معرفی کنیم، باید بگوییم که ارزهای خارجی، در فارکس وارد رقابت شده و روی آنها معاملات مختلف صورت می گیرد.

  آموزش تقویم اقتصادی فارکس در دوره فارکس

  نکته ای که در دوره آموزش فارکس به آن پرداخته می شود این است که معمولا، تبادل ارزهای خارجی در این بازار، ممکن است برای خرید و فروش کالاهای مختلف، هزینه سفر، سرمایه گذاری و یا ارائه خدمات مختلف توسط شرکت ها و یا دولت ها انجام شود. برای آنکه به درک بهتری از این موضوع برسید، تصور کنید که شرکت تویوتا که در کشور ژاپن فعالیت می کند، به آلمانی ها ماشین فروخته است و یورو دریافت کرده باشد. این شرکت، اگر بخواهد پول را به واحد پول کشورش، یعنی یِن تبدیل کند، می تواند در فارکس، عملیات مربوط به تغییر نوع ارز را انجام دهد.

  البته حضور در فارکس، تنها محدود به شرکت های بزرگ نیست و برخی شرکت های کوچک تر نیز برای تبادل کالاهای مختلف، ممکن است نیاز به خدمات فارکس داشته باشند. این شرکت ها، با حضور در فارکس، هم می توانند پول کالایی را که فروخته اند به دست آورند و هم می توانند از نوساناتی که در بازار ارزها وجود دارد، سود خوبی کسب کنند. موضوعی که خوب است همیشه در گوشه ای از ذهنتان داشته باشید این است که اگر با اطلاعات کامل، در فارکس حضور پیدا کنید، می توانید سود خوبی از آن به دست آورید.

  در مورد شغل معامله گری در بازار فارکس چه میدانید؟

  به کسانی که در فارکس معامله می کنند، تریدر یا معامله کنندگان فارکس می گویند. این شغل از جمله مشاغل پر بازده و سود آور در این بازار است و کسانی که به دنبال کسب سود و منفعت هستند می توانند حضوری جدی و پر رنگ در آن داشته باشند. این افراد سعی می کنند با تحلیل بازار فارکس، آینده یک ارز را پیش بینی کرده و با کمک اطلاعات به دست آمده، ارزی را بخرند و یا بفروشند. برخی از ویژگی هایی که می توان در مورد این شغل بیان کرد به شرح زیر است:

  • تریدرهای بازار فارکس یکی از پویا ترین شغل ها را در سطح جهان دارند. از آنجایی که قیمت ارزها دائما در حال تغیر است، آنها باید مرتبا شرایط بازار را تحلیل کرده و تغییرات به وقوع پیوسته در آینده را پیش بینی کنند.
  • از دیگر ویژگی های این شغل می توان به دانش فنی بالا اشاره کرد. تریدرها برای موفقیت در حوزه کاری خود می بایست دانش فنی بالایی داشته باشند و با اسباب و وسایل مورد نیاز برای ترید در این بازار به خوبی آشنا باشند.
  • اگر می خواهید در مورد این شغل اطلاعات بیشتری به دست آورید، مقاله شغل معامله گری در فارکس را حتما مطالعه کنید.

  آیا در انتخاب بهترین دوره های آموزشی فارکس، سطح دانش تریدر مهم است؟

  اگر به مزایا و معایب شغل معامله گری واقف هستید و عزم خود را جزم کرده اید که در این دوره شرکت کنید می بایست به سطح دوره ای که قصد دارید در آن حضور یابید، توجه و دقت داشته باشید. اگر یک فرد کاملا مبتدی هستند و هیچ چیزی در مورد فارکس و نحوه معامله کردن در آن نمی دانید، بهتر است در دوره فارکس مبتدی شرکت کنید. در این دوره ها، ابتدایی ترین و جزئی ترین موضوعات آموزش داده می شود.

  وقتی دانش اولیه شما در مورد فارکس افزایش پیدا کرد، بعد از آن حق دارید در بهترین دوره های آموزشی فارکس که توسط بهترین استاد فارکس در ایران برگزار می شوند، شرکت کنید. در دوره های این چنینی، کامل ترین و تخصصی ترین موضوعات، آموزش داده شده و افراد بعد از شرکت در آنها به یک ترید نیمه حرفه ای تبدیل می شوند. علت اینکه از واژه تریدر نیمه حرفه ای استفاده می کنیم، این است که معامله کننده ها تنها زمانی می توانند به یک معامله کننده حرفه ای تبدیل شوند که علاوه بر دریافت اطلاعات تئوری، به صورت عملی نیز در فارکس معامله کنند.

  اگر بر اساس سطح اطلاعات و دانشی که دارید یکی از دوره ها را برگزینید، می توانید گام به گام و پله به پله، مسیر رشد و پیشرفت در فارکس را طی کنید و در نهایت با کمترین میزان ریسک، سود قابل توجهی از ترید در فارکس به دست آورید.

  دوره آموزش فارکس به صورت جامع

  پادکست شماره 2 دوره فارکس


  چرا در کلاس آموزش فارکس در تهران شرکت کرده و در فارکس سرمایه گذاری کنیم؟

  خیلی کسانی که اسم دوره فارکس به گوششان می خورد، قطعا با این سوال مواجه خواهند شد که چرا باید در این بازار، سرمایه گذاری کنیم؟ مگر فارکس چه چیزی دارد که همه به دنبال آن هستند که سرمایه خود را در آن به جریان اندازند؟ ما در اینجا برخی دلایل گرایش مردم به شرکت در فارکس و کلاس آموزش فارکس در تهران را ذکر خواهیم کرد.

  ما در جامعه ای زندگی که می کنیم که تورم در آن زیاد است و مردم برای آنکه به برخی از نیازهای اولیه خود برسند، پول کافی ندارند. این گروه، برای آنکه ضعف اقتصادی خود را جبران کنند، به روش های مختلف، اعم از زیاد کار کردن، سرمایه گذاری کردن و درآمد دلاری روی می آورند.

  بهترین دوره فارکس

  حتما خود شما نیز در جریان هستید که توان انسان از نظر جسمانی، بسیار محدود است و نمی تواند در یک بازه زمانی مشخص، حجم زیادی از یک کار را انجام دهد. پس، روی کار کردن زیاد به عنوان روشی که بتواند درآمد ما را زیاد کند، نمی توانیم حساب کنیم؛ زیرا این یک مسکن فوری است و مشکل را به صورت دائم حل نمی کند.

  دیگر روشی که می تواند کمک کند تا یک فرد، وضعیت مالی خود را از این رو به آن رو کند، سرمایه گذاری است. همان طوری که از نام این عبارت نیز مشخص است، برای سرمایه گذاری کردن باید سرمایه کافی در اختیار داشت. مشکلی که در این روش وجود دارد، فراهم نبودن سرمایه مورد نیاز، و بلند مدت بودن آن است. معمولا سرمایه گذاری در یک بازه زمانی طولانی مدت جواب می دهد.

  آیا در دوره آموزش حضوری فارکس، در مورد معایب فارکس در ایران نیز صحبت می شود؟

  وقتی در یک دوره آموزش حضوری فارکس شرکت می کنید، موارد زیادی را آموزش خواهید دید. برخی از اطلاعاتی که دریافت می کنید، به مانند ساعت باز شدن بازار طلا در فارکس، به شما کمک می کند تا بتوانید در یک بازه زمانی درست و مناسب، معامله انجام دهید. برخی دیگر از اطلاعاتی که به شما داده می شود، کمکتان می کند تا با دید بازتری در بازار فارکس حضور پیدا کرده و در آن به فعالیت مشغول شوید.

  یکی از اطلاعاتی که باعث می شود دیدگاه درست تری نسبت به فارکس پیدا کنید، معایب آن است. درست است که فعالیت در این بازار، با مزیت های زیادی همراه است، اما از ذکر معایبی که دارد نیز نباید غفلت شود. برخی از معایب فارکس، به شرح زیر است:

  • درآمدی که از حضور در این بازار به دست می آید، یک عدد ثابت نیست و نمی توان به صورت قطعی بیان کرد که یک تریدر در ماه، چقدر درآمد به دست خواهد آورد.
  • ریسک هایی که در این بازار وجود دارد برخی را دچار این تصور می کند که فارکس، ناامن است و سرمایه شان را به نابودی می کشد.
  • تریدرها باید همیشه در حال تحلیل بوده و با توجه به اطلاعات درست و منطقی تصمیم گیری کنند.

  ما در مقاله معایب فارکس در ایران به عیب هایی که این بازار دارد به صورت کامل و جامع پرداخته ایم. توصیه می کنیم این مقاله را حتما مطالعه کنید.

  در دوره فارکس چه سرفصل هایی آموزش داده می شود

  راهی که می توان از آن به عنوان یک مسکن با تاثیر قوی و طولانی برای برطرف کردن درمان بی پولی ارائه کرد، درآمد دلاری است. البته، کسب درآمد دلاری نیز کار راحتی نیست و نیاز به آموزش دارد. یکی از روش هایی که می تواند به شما کمک کند تا درآمد دلاری به دست آورید، حضور در دوره آموزش فارکس و تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای فارکس است. این بازار برای کسانی که به عنوان یک معامله گر حرفه ای کار می کنند، سود خوبی به همراه خواهد داشت و می تواند بسیاری از مشکلات مالی افراد را حل کند. البته، که این کار نیز کار راحتی نیست و به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم حتما با دانش و اطلاعات کافی به سراغ آن بروید و در آن معامله کنید. اگر بتوانید عاقلانه تصمیم گیری کنید و روی ارزهای درست، سرمایه گذاری کنید، بعد از مدتی می توانید درآمدی ثابت و مستمر داشته باشید.

  بهترین دوره آموزش فارکس در نیک اندیشان

  پادکست شماره 3 دوره فارکس


  با اصطلاحات رایج در بازار فارکس آشنا شوید؛ به دردتان می خورد؟

  کسی که می خواهد سرمایه خود را در فارکس از ندهد، مجبور است با اصطلاحات رایج در بازار فارکس آشنا باشد. ما در اینجا، برخی اصطلاحاتی که در دوره فارکس ارائه می شود، به صورت مختصر و مفید معرفی خواهیم کرد.

  1- معامله های اسپات

  یکی از اصطلاعات این بازار، معامله اسپات است. در این نوع معامله ها، موضوع معامله، خرید و فروش ارزهای واقعی است. کسانی که می خواهند یورو یا دیگر ارزها را به دیگر واحدهای پولی تبدیل کنند، باید تحت نام معامله های اسپات این کار را انجام دهند.

  بهترین دوره فارکس در نیک اندیشان

  2- cfd

  عبارت دیگری که در دوره فارکس در مورد آن صحبت می شود، Cfd است. این اصطلاح، مخفف عبارت، contract for difference بوده، و قرارداد برای تفاوت، معنا می شود. Cfd، قراردادی است که برای نشان دادن حرکت در میزان قیمت ارزهای مالی استفاده می شود. در واقع cfd می گوید؛ وقتی قیمت ها در بازار ارز تغییر می کند، افراد بدون آنکه نسبت به موضوعی مالکیت داشته باشد، می توانند سود به دست آورند.

  3- ارز کوت

  ارزهای کوت (Quote currency) که به اسم counter currency نیز ممکن است خوانده شوند، دومین جفت ارزهایی هستند که در بازار فارکس روی آنها معامله انجام می شود.

  4- پیپ

  دیگر اصطلاحی که در بازار فارکس ممکن است زیاد به گوش تریدرها بخورد، پیپ است. پیپ، یک واحد پایه مربوط به قیمت جفت ارزها است. به بیان دیگر، این واحد به عنوان یک خط کش عمل کرده و برای تعیین سود و زیان ناشی از خرید و فروش ارزهای دیجیتال به کار برده می شود. موضوعی که خوب است در مورد پیپ بدانید، این است که معمولا به دلیل اختلافی که در قیمت نرخ های مختلف وجود دارد، جایگاه پیپ نیز در جفت ارزهای مختلف، متفاوت است.

  بهترین اساتید دوره آموزش فارکس

  5- اسپرد

  اصطلاح دیگری که در دوره فارکس آموزش داده می شود، اسپرد است. اسپرد، به تفاوت بین قیمت خرید یک ارز و قیمت فروش آن می گویند. یادتان باشد، که معمولا اسپرد، به پیپ اندازه گیری می شود. در مورد پیپ در بالاتر توضیحاتی را به شما ارائه کردیم.

  6- مارجین

  مارجین که یک کلمه انگلیسی است و به صورت margin نوشته می شود، به معنای حاشیه است. در فارکس، مارجین همان پولی است که شما در هنگام افتتاح حساب معاملاتی تان اجازه می دهید که در حساب باقی بماند.

  7- اهرم

  موضوع دیگری که در دوره آموزش فارکس حتما در مورد آن صحبت می شود، اهرم در بازار فارکس است. اهرم یکی از مفهوم هایی است که معامله گران باید حتما با آن آشنایی داشته باشند. اهرم در واقع همان میزان سرمایه ای است که کارگزاران برای بالا بردن حجم معامله های خود به مشتریان ارائه می دهند.

  دوره آموزش فارکس به طور کامل

  8- کارگزار

  از دیگر اطلاحات بسیار مهم که بارها و بارها در دوره فارکس به بحث و بررسی گذاشته می شود، کارگزار یا بروکر (broker) است. کارگزارها، به تریدرها کمک می کنند تا راحت تر بتوانند خرید و فروش انجام دهند.

  9- ترید

  از دیگر اصطلاحاتی که در دوره فارکس زیاد به آن زیاد پرداخته می شود، ترید است. ترید به معنای معامله است و تریدر نیز به کسی گفته می شود که نقش اصلی و اساسی را در یک معامله بازی می کند. یک تریدر، با ترید است که سود به دست می آورد. اگر می خواهید در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست آورید، مقاله تریدر فارکس کیست را مطالعه کنید.

  10-جفت ارزهای فرعی

  یکی دیگر از اصطلاحاتی که در دوره فارکس به آن اشاره می شود، جفت ارزهای فرعی هستند. برای آنکه بتوانیم جفت ارزهای فرعی را تعریف کنیم لازم است تعریفی مختصر برای جفت ارزها ارائه کنیم. جفت ارزها، پایه و اساس فارکس به شمار می روند. به بیان دیگر، فارکس به شکلی طراحی شده است که در آن یک ارز با ارز دیگر معامله شود. از اصلی ترین جفت ارزها می توان به یورو در مقابل دلار و دلار در مقابل ین ژاپن اشاره کرد.

  برای توصیف جفت ارزهای فرعی نیز باید بگوییم که در واقع همان جفت ارزهای اصلی هستند، اما تفاوتی که آنها دارند این است که در مقابل آنها دلار آمریکا قرار نگرفته است.

  11-پراپ تریدینگ

  به سرمایه گذاری که در آن شرکت های بزرگ، مقداری از سرمایه خود را به معامله کنندگان می دهند تا بتوانند با کمک آن در بازار فارکس ترید کرده و سود به دست آورند، پراپ تریدینگ گفته می شود. سودی که از این طریق حال می شود، بین تریدر و شرکتی که سرمایه را تامین کرده است، تقسیم می شود.

  نکته مثبتی که در مورد این روش سرمایه گذاری وجود دارد، این است که اگر یک تریدر با سرمایه ای که به این شکل به دست آورده است، ضرر کند اکانت او غیر فعال می شود و ضرری شامل حال تریدر نخواهد شد؛ این یکی از ساده ترین و بهترین راه ها برای کسب درآمد است. در دوره آموزش فارکس، در مورد این روش سرمایه گذاری توضیحات مفصلی ارائه خواهد شد.

  چه مباحثی در دوره فارکس نیک اندیشان آموزش داده می شود

  12-صعودی یا نزولی؛

  از دیگر اصطلاحاتی که در دوره فارکس حتما به آن اشاره خواهد شد، صعودی یا نزولی است. دو واژه صعودی و نزولی را در مورد روند کلی بازار ارزهای دیجیتال به کار می برند. وقتی که انتظارات در این بازار، روند صعودی دارد، به این معنی است که انتظارِ افزایش و یا رشد قیمت در بازار وجود دارد. وقتی که انتظارات در بازار سیر نزولی پیدا کند، به این معنی است که همه انتظار دارند قیمت در بازار کاهش پیدا کند.

  13- ریسک به ریوارد؛

  نسبت ریسک به ریوارد که آن را به این صورت؛ risk/reward نیز می نویسند، نشان می دهد که به ازای هر دلار ریسک صورت پذیرفته در این بازار، چند برابر آن بازدهی یا سود به دست خواهد آمد. برای آنکه این نسبت را به صورت واضح تری توضیح دهیم، یک مثال می آوریم. فرض کنید نسبت ریسک به ریوارد، سه به یک است. این نسبت به ما می گوید که به ازای هر یک دلار ریسک انجام شده، سه دلار بازدهی یا سود به دست خواهد آمد.

  14-دستور معامله؛

  دیگر اصطلاحی که در دوره آموزش فارکس مطرح می شود، دستور معامله یا order است. دستور معامله، یک نوع تراکنش معاملاتی است که به واسطه پلتفرم معاملاتی، از جمله متاتریدر، دستوراتی به کارگزار ارسال می شود تا در بازار به مرحله اجرا درآید.

  15- حساب دمو

  از دیگر اصطلاحاتی که ممکن است در دوره فارکس با آن برخورد داشته باشید، دمو است. دمو، به حساب هایی گفته می شود که افراد برای حضور و فعالیت در آن نیازی نیست پول واقعی واریز کنند. به عبارت دیگر، این حساب، یک حساب شبیه به بازار واقعی است و تریدرهای مبتدی می توانند از آن استفاده کرده و تجربه خود را افزایش دهند. تریدرها با کمک این حساب می توانند همه استراتژی ها و روش های معاملاتی که قبلا فرا گرفته اند با این حساب تجربه کنند. این حساب در پلتفرم های متفاوت و برخی سایت ها در اختیار تریدرها قرار داده می شود. خوب است کسانی که به تازگی می خواهند در این بازار فعالیت داشته باشند، از آن استفاده کنند.

  16- لات

  یکی از واژه هایی که میزان و حجم معامله ها در بازار فارکس را تعیین می کند، لات است. هر معامله در فارکس، 10 هزار واحد از آن است. به عبارت دیگر، وقتی می خواهید یک لات جفت ارزش EURUSD  بفروشید، به معنای آن است که شما در حال معامله 10 هزار لات از آن هستید. به خاطر داشته باشید، خرید 10 هزار لات از جفت ارزها به سرمایه بالایی نیاز دارد. به همین دلیل، درصد کمی از لات را برای معامله استفاده می کنند.کمترین مقداری که می توان برای انجام معامله در فارکس در نظر گرفت، 0.01 لات است. در دوره آموزش فارکس نیز در مورد این واژه اطلاعات کاملی به شرکت کنندگان داده می شود.

  سایر اصطلاحات رایج در بازار فارکس

  پادکست شماره 4 دوره فارکس


  آیا خوب است در دوره آموزش فارکس بهترین آموزشگاه فارکس ایران شرکت کنیم؟

  انسان ها با اطلاعاتی ناقص به دنیا می آیند. آنها زمانی که متولد می شوند، برای رفع برخی برخی نیازهایی که دارند، به صورت غریزی عمل کرده و برای انجام سایر کارها در زندگی خود، نیاز به آموزش و کسب دانش دارند. این قانون، در مورد ورود به فارکس و انجام انواع معاملات در بازار فارکس نیز صادق است. اگر بخواهید وارد این بازار شوید، باید، در دوره فارکس شرکت کنید. در غیر این صورت، سرمایه ای که با زحمت و دردسر زیاد به دست آورده اید، نابود شده و شما به یک ورشکسته تبدیل خواهید کرد.

  کسانی که می خواهند از سرمایه خود محافظت کنند و به راحتی و در عرض یک شب، آن را از دست ندهند، مجبورند در دوره آموزش فارکس شرکت کنند. این بازار، در مقابل کسانی که هیچ اطلاعاتی ندارند و بدون دانش می خواهند از آن سود به دست آورند، بی رحمانه عمل می کند. با کسب دانش و اطلاعات، حضوری بدون دردسر و استرس در فارکس داشته باشید و به این شکل، کسب درآمدتان را یک موضوع تضمین شده بدانید.

  یکی از مزیت هایی که حضور در دوره های آموزش فارکس دارد، آشنایی با افرادی است که تجربیاتی اندکی دارند. این کسب تجربه، به شما کمک می کند تا در آینده بتوانید بدون ضرر در فارکس معامله کنید و سرمایه تان را بیهوده از دست ندهید.

  دوره آموزش فارکس نیک اندیشان بهتر است یا آموزش فارکس مجتمع فنی تهران؟

  وقتی می خواهید در یک دوره شرکت کنید، بهترین موسسه های برگزارکننده دوره را انتخاب کنید. به این شکل، از هزینه و زمانی که صرف کرده اید رضایت کامل خواهید داشت. موسسه های زیادی در حال برگزاری دوره های فارکس هستند که یکی از آنها نیک اندیشان، با سابقه ای درخشان در حوزه آموزش دوره های مختلف، و دیگری مجتمع فنی تهران است.

  با آوردن نام این دو موسسه، سوالی که برای شما ممکن است ایجاد شود این است که ما کدام یک از آنها را برای دوره فارکس انتخاب کنیم؟ آیا آموزش فارکس مجتمع فنی تهران می تواند به اندازه دوره ی فارکس نیک اندیشان به ما کمک کند؟

  دوره های نیک اندیشان با مزیت های زیادی همراه است. یکی از مهم ترین این مزیت ها، ارائه دوره توسط مدرسانی است که هم اطلاعات تئوری بالایی دارند و هم در همان حوزه به صورت عملی کار کرده اند. قطعا و بدون شک، آموزش فارکس نزد چنین اساتیدی به شما قدرت می دهد تا در آینده به بهترین شکل ممکن از سرمایه ای که وارد فارکس کرده اید، محافظت به عمل آورید و سود خوبی کسب کنید.

  با توجه به این نکته بسیار مهم، چوب قضاوت را به دست خودتان می دهیم و از شما می خواهیم مشخص کنید فارکس نیک اندیشان بهتر است یا فارکس مجتمع فنی تهران.

  کامل ترین دوره آموزش فارکس در نیک اندیشان

  با شرکت در دوره فارکس و آموزش تضمینی فارکس چه اهدافی به دست می آید؟

  مدرسان و موسسه های برگزار کننده دوره آموزش فارکس به دنبال محقق کردن اهداف زیادی هستند. برخی از این اهداف را ما در ادامه لیست کرده ایم:

  • یکی از مهم ترین موضوعاتی که در دوره فارکس آموزش داده می شود، یادگیری عملکرد در فارکس است. کسی که می خواهد در این بازار، حضوری موفقیت آمیز داشته باشد، باید با نوع عملکرد این بازار آشنایی داشته باشد.
  • موضوع دیگری که یادگیری و آموزش آن، حضور در فارکس را با موفقیت همراه می کند، شناسایی و انتخاب بهترین نوع بروکر است. در دوره آموزش فارکس، در مورد بروکر و انتخاب آن، نکاتی کامل ارائه می شود.
  • کسانی که قدرت تحلیل فارکس را ندارند، سرمایه خود را در معرض نابودی و تباهی قرار می دهند. به همین دلیل است که در دوره آموزش فارکس، در مورد انواع ابزارهای مورد نیاز در تحلیل، نکاتی آموزش داده می شود.
  • باز کردن یک حساب بین المللی و انجام معامله های ارزی، از دیگر اهدافی است که دوره های فارکس به دنبال تحقق آن هستند.
  • نوسان گیری در فارکس، از دیگر ابزارهای مورد نیاز برای تضمین سود در فارکس به شمار می رود.
  • کسانی که قصد دارند به درآمدی ثابت و مستمر در فارکس دست پیدا کنند، می بایست در دوره های آموزش این حوزه شرکت، و خود را برای آموزش تضمینی فارکس آماده کنند.

  آیا بهترین سایت آموزش فارکس جایگزین خوبی برای دوره فارکس حضوری است؟

  اگر این مقاله را به دقت خوانده باشید، حتما به این باور رسیده اید که برای معامله و ترید در فارکس نمی توان بدون اطلاعات و دانش عمل کرد و همه کسانی که از آنها به عنوان یک ترید حرفه ای یاد می کنند، آموزش های صفر تا صد را فرا گرفته اند.

  برای شرکت در دوره آموزش فارکس روش های متفاوتی را می توان معرفی کرد و شما نباید تصور کنید که دریافت آموزش ها به هر روشی می تواند برای شما مفید باشد. یکی از این روش ها، کسب اطلاعات از بهترین سایت آموزش فارکس است. سایت های آموزشی که تنها به ارائه اطلاعات متنی اکتفا می کنند، هر قدر هم که کامل باشند باز هم نمی توانند جای آموزش های حضوری را بگیرند. دوره های آموزشی حضوری توسط اساتید با تجربه و حرفه ای برگزار شده و یک ساعت حضور نزد چنین کسانی با اطلاعات درج شده در صدها سایت آموزش فارکس برابری می کند.

  متاسفانه، ممکن است برخی سایت ها توسط افراد ناشی و آماتور ساخته شده باشند. این سایت ها، به دلیل نقص اطلاعاتی که دارند نمی توانند به شما کمک کنند تا به یک تریدر حرفه ای فارکس تبدیل شود.

  دوره آموزش فارکس (صفر تا صد)

  پادکست شماره 5 دوره فارکس


  • نحوه انجام معامله ها به صورت آنلاین، موضوع دیگری است که در این دوره، آموزش داده می شود.
  • مدیریت کردن سرمایه و ریسک ناشی از حضور در فارکس، موضوع مهم دیگری است که یادگیری آن تنها با شرکت در دوره های آموزش فارکس امکان پذیر است.
  • تریدرهای فارکس یا کسانی که در این بازار معامله می کنند، به خوبی می دانند که چه زمانی باید یک ارز را بفروشند و چه موقع آن را بخرند. این هدف نیز تنها با شرکت در دوره آموزش فارکس به دست خواهد آمد.
  • کسی که در دوره های آموزشی شرکت می کند، به خوبی می داند که چطور باید سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشد. این نیز یکی از مهم ترین اهداف شرکت در دوره های آموزش فارکس به شمار می رود.
  • یادگیری انواع ابزارهای مورد نیاز برای شرکت در فارکس، دیگر هدف دست یافتنی است که حضور در دوره های آموزشی، لازمه و پیش نیاز آن است.

  دوره آموزش فارکس با بهترین استاد دوره فارکس

  برای کسب درآمد از فارکس از طریق شرکت در بهترین آموزشگاه فارکس در تهران به چه قدر زمان نیاز است؟

  کسب درآمد از بازار مطرح فارکس، نیاز به آموزش، و شرکت در دوره آموزش فارکس (بهترین آموزشگاه فارکس در تهران) دارد. برخی کسانی که در دوره های آموزشی شرکت می کنند و همه چیز را در مورد فارکس می دانند، باز هم نمی توانند در این بازار موفق شوند؛ چه برسد به کسانی که در مورد آن هیچ اطلاعاتی ندارند. شرکت در دوره های آموزشی، اولین پله و اولین قدم برای به دست آوردن سود از فارکس است. بعد از شرکت در دوره ها، باید تمرین کرد و نحوه ترید کردن در این بازار را به صورت عملی فرا گرفت.

  شما باید آن قدر در فارکس تمرین کنید که بعد از مدتی، تحلیل نمودارها و برآورد وضعیت بازار و معامله کردن، برایتان به یک کار بسیار راحت و ساده تبدیل شود. ذهن انسان به صورتی برنامه ریزی شده است که بعد از آنکه یک کار را خیلی امتحان و تکرار می کند، آن کار به ضمیر ناخودآگاه انسان وارد می شود. وقتی چنین اتفاقی می افتد، انسان برای انجام یک کار، زحمت زیادی به خود نداده و خیلی طبیعی آن را انجام می دهد. درست مانند رانندگی؛ اغلب ما زمانی که در حال رانندگی هستیم، همه چیز را در جا و به سرعت انجام می دهیم. این به این معناست که ما توانسته ایم رانندگی را وارد ذهن ناخودآگاه خود کنیم و بدون هیچ فکری آن را انجام دهیم. اگر بتوانید در فارکس به چنین مرحله ای برسید، نگرانی و ترس شما از شکست، به میزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

  پکیج آموزش فارکس رایگان از دوره فارکس حضوری بهتر است! این موضوع حقیقت دارد؟

  گوناگونی روش های آموزش نباید باعث شود که شما دچار سردرگمی شوید. وقتی می خواهید وارد حوزه سخت و پیچیده ای چون فارکس شوید، باید همه جوانب را در نظر گرفته و روشی را برای آموزش انتخاب کنید که بیشترین مزیت ها و امتیازات را برای شما داشته باشد.

  یکی از روش های آموزش فارکس، تهیه کردن پکیج آموزش فارکس رایگان است. این پکیج ها توسط افرادی که در حوزه فارکس اطلاعات خوبی دارند تهیه شده و در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود. نکته مهمی که به وضوح در این پکیج ها به چشم می خورد ناکامل بودن مباحث، و تشویق مدرس دوره برای حضور در دوره های پولی است. در واقع، این پکیج ها به مانند یک قلاب عمل می کنند تا کسانی که هیچ اطلاعاتی در حوزه فارکس ندارند، دوره آموزش فارکس را که توسط مدرس ارائه می شود تهیه کنند.

  از همان ابتدا که تصمیم می گیرید وارد فارکس شوید، به اولین چیزی که می بایست فکر کنید جلوگیری از اتلاف وقت است. تماشای پکیج های رایگان، فقط وقت شما را تلف می کنند و اجازه نمی دهند همه وقتی که دارید به آموزش فارکسِ جامع و کامل اختصاص پیدا کند. دوره هایی که به صورت حضوری و با پرداخت هزینه ارائه می شوند، یکی از بهترین راه ها برای افزایش اطلاعات علاقه مندان به حضور در فارکس به شمار می روند.

  پادکست شماره 6 دوره فارکس


  دوره فارکس با استاد نام آشنا

  کسانی که می پرسند برای کسب درآمد از فارکس به چه قدر زمان نیاز داریم، باید بدانند که شرکت در دوره فارکس، مدت زمان رسیدن به سود از این بازار را کاهش می دهد. این گروه باید مدتی در بازار فارکس حضور داشته باشد و به صورت واقعی در آن ترید کنند. تنها در این صورت است که می توان بعد از گذشت چند ماه به یک معامله گر تبدیل شد. کسانی که به مدت 6 ماه معامله می کنند، دیدن نمودارهای مورد نیاز در فارکس و تحلیل کردن آنها، برایشان هیچ کاری نخواهد داشت و این امر را مانند خوردن یک لیوان آب انجام می دهند. معمولا یک سال بعد از ترید کردن، می توان به درجه خوب و قابل قبولی از تریدری دست پیدا کرد.

  موضوع بسیار مهمی که مبتدی ها و علاقه مندان به حضور در فارکس باید در مورد آن، اطلاعات کاملی داشته باشند، رعایت همه نکاتی است که در دوره آموزش فارکس به آنها آموزش داده شده است. در صورتی که تمام نکات ارائه شده به خوبی رعایت شود و فرد به صورت دائم و مستمر، ترید کند می تواند به کسب سود قابل قبول از این بازار، امید داشته باشد.

  بهترین دوره فارکس در ایران

  آیا انواع روش های درآمدزایی توسط بهترین استاد فارکس در ایران ارائه میشود؟

  یکی از خوبی ها و محاسن شرکت در دوره آموزش فارکس این است که شما بعد از تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای، می توانید به روش های مختلف و گوناگون درآمد خود را افزایش دهید. مهم ترین راه های کسب درآمد از فارکس به شرح زیر است:

  • یکی از بهترین راه ها برای افزایش درآمد در این بازار، معامله کردن یا همان ترید کردن در فارکس است. متاسفانه، نرخ تورم دلار در کشور ما بالاست و ترید کردن و درآمد دلاری داشتن می تواند راه و روش خوبی برای استفاده از این نوسان ها باشد. اگر بتوانید درآمد دلاری کسب کنید، می توانید از تورم نیز جلو بزنید و سود خوبی را هر ساله به دست آورید.
  • دومین راهی که برای کسب درآمد از فارکس توسط بهترین استاد فارکس در ایران ارائه می شود، کار کردن با پول دیگران است. برخی کارگزاری ها، به شما امکان می دهند تا با کمک ابزارهایی که دارند، پول دیگران را نیز وارد بازار فارکس کنید و سود کسب کنید.

  مزایای شرکت در دوره آموزش فارکس چیست

  • فروش سیگنال های معاملات از دیگر راه های به دست آوردن پول در فارکس است. اگر یک تریدر حرفه ای باشید، می توانید همان معامله هایی که با حساب خود انجام می دهید، به صورت سیگنال در شبکه های اجتماعی به فروش برسانید و درآمد خوبی از این راه به دست آورید.

  نکته ای که خوب است بعد از معرفی روش های کسب درآمد در فارکس اشاره کنیم، این است که شما تنها زمانی می توانید به یکی از روش های ذکر شده در فوق، سود به دست آورید که در دوره فارکس موسسه های معتبر آموزشی شرکت کرده باشید. تنها در این صورت است که می توان امید داشت این بازار با پول خوبی برای شما همراه باشد.

  پادکست شماره 7 دوره فارکس


  دوره فارکس با قیمت منصفانه

  چگونه با شرکت در دوره فارکس و حضور در بازار فارکس درآمد کسب کنیم؟ سود به دست آمده از این بازار چقدر است؟

  یکی از سوالات بسیار مهمی که در مورد دوره فارکس مطرح می شود، میزان سودی است که از این بازار به دست می آید. اولین سوالی که در اینجا باید به آن پاسخ دهیم این است که، یک سود خوب چقدر است و به چه سودی، سود خوب و راضی کننده گفته می شود. درست است که هر قدر میزان سود بیشتر باشد، انسان، راضی تر خواهد بود، اما باید به این موضوع نیز توجه داشت که برای سود نیز باید یک مقدارِ حداقلی در نظر داشت.

  برای آنکه بدانید چه مقدار سود می تواند راضی تان کند، باید به میزان سود بانک ها و میزان تورم در کشور نگاه کنید. اگر میزان سودی که بانک ها به پول پس انداز شده اختصاص می دهند را با میزان تورم در کشور جمع کنید، چنانچه فارکس، سودی برابر عدد به دست آمده در اختیار شما قرار دهد، به این معناست که شما توانسته اید از حضور در بازار فارکس سود خوبی به دست آورید.

  پادکست شماره 8 دوره فارکس


  دوره فارکس جامع در نیک اندیشان

  نکته ای که در مورد افزایش سود از فارکس باید به آن توجه داشته باشید، شرکت در دوره آموزش فارکس است. کسانی که با اطلاعات و دانش کافی در این بازار شرکت کرده و به عنوان یک معامله گر و یک تریدر فعالیت می کنند، می توانند درآمد بالایی کسب کنند. معامله کننده های مبتدی، بعد از گذشت زمانی مشخص، در صورتی که تجربه لازم را به دست آورده باشند می توانند با حضور در فارکس، سود کسب کنند. کسانی که در مورد حلال بودن این دوره سوال دارند، می توانند مقاله آیا درآمد فارکس حلال است، را مطالعه کنند. ما در این مقاله اطلاعات کامل و جامعی در مورد شرایط مورد نیاز برای شرعی شدن این معامله بیان کرده ایم.

  پادکست شماره 9  دوره فارکس


  بهترین دوره فارکس در تهران و ایران

  برای حضور در فارکس به چقدر سرمایه نیاز است؟ آیا در بهترین دوره حضوری فارکس (دوره آموزش فارکس) به این موضوع اشاره می شود؟

  موضوعی که خوب است در همین ابتدا به آن اشاره کنیم، این است که شما برای ورود به هر کاری، باید یک حداقل سرمایه در اختیار داشته باشید. این حداقل سرمایه به شما کمک می کند تا بتوانید سود مناسب و قابل قبولی کسب کنید؛ این قانون در مورد فارکس نیز درست به نظر می رسد. نکته مشترکی که بین اغلب تریدرها به چشم می خورد، این است که آنها می خواهند یک سرمایه ی کم را وارد بازار پرچالش فارکس کنند و در نهایت نیز سود خوبی به دست آورند.

  حواس تریدرها باید به تبلیغات دروغین و غیر واقعی که در دوره های آموزش فارکس مطرح می شود، باشد. این تبلیغات، وسوسه انگیز هستند و تنها برای جذب افراد صورت می گیرند. حقیقت ماجرا این است که بازاری چون فارکس، به مانند یک غول چراغ جادو عمل نکرده و نمی تواند یکی از بزرگ ترین آرزوهای شما که همان یک شبه پولدار شدن است، محقق کند. شما باید خاک این بازار را بخورید و مهارت و تجربه ترید کردن در آن را به صورت عملی کسب کنید. تنها راه رسیدن به این هدف نیز شرکت در بهترین دوره حضوری فارکس و دوره آموزش فارکس است.

  دوره فارکس اساتید برتر نیک اندیشان

  اگر علاقه شدیدی به ورود به این بازار دارید، خوب است با کمترین سرمایه که میزان آن بین 500 تا 1000 دلار است، کار خود را شروع کنید. این مبلغ به شما کمک می کند تا بتوانید بدون نگرانی برای از دست دادن آن، با چم و خم حضور در این بازار آشنایی کافی پیدا کنید. با این میزان سرمایه به خوبی یاد خواهید گرفت که چگونه در فارکس فعالیت کنید. بعد از آنکه سوددهی شما به حالتی کاملا مستمر رسید، می توانید کم کم، مقدار سرمایه خود را افزایش دهید.

  یادتان باشد که فارکس، همیشه همان جوری که شما می خواهید پیش نمی رود و گاهی اوقات ممکن است شما متحمل ضرر هم شوید. برای تحمل کردن این ضرر و زیان، آمادگی کامل داشته و سعی کنید جا نزنید. اگر به دنبال آن هستید که دچار پیچیدگی های فارکس نشوید، حتما در دوره آموزش فارکس شرکت کنید و اطلاعات تئوری و عملی خود را به قدر کفایت افزایش دهید. هر قدر دانش شما در مورد فارکس کامل تر باشد، احتمال ضرر کردن شما کمتر می شود.

  برگزاری دوره فارکس در نیک اندیشان

  دوره آموزش فارکس که توسط بهترین استاد آموزش فارکس ارائه می شود، مناسب چه کسانی است؟

  دوره آموزش فارکس، صفر تا صد مناسب کسانی است که می خواهند با حضور در بازاری مانند فارکس، سود خوبی به دست آورند. ما چندین بار در خطوط بالایی اشاره کردیم که حضور در فارکس به تجربه، دانش و تمرین نیاز دارد. شما بدون آنکه در دوره فارکس شرکت کنید؛ تمرین کنید و تجربه به دست آورید، نمی توانید وارد این بازار شوید،. پس اگر در مورد ابزارهای مورد نیاز برای به دست آوردن سود از فارکس چیزی نمی دانید و اگر دوست دارید به شکلی کاملا مستمر، درآمد ماهانه خود را افزایش دهید، سعی کنید بهترین موسسه های برگزار کننده که از حضور بهترین استاد آموزش فارکس بهره می برند، شناسایی کرده و تجربیات تئوری و مهارتی خود را تکمیل کنید.

  در دوره فارکس صفر تا صد، همه چیز به تریدرهای مبتدی آموزش داده خواهد شد. اینکه می گوییم، همه چیز، منظورمان، از تعریف فارکس چیست به زبان ساده گرفته تا تخصصی ترین مباحث و موضوعات است. البته، ارائه کامل مباحث را تنها از موسسه هایی می توان انتظار داشت که مدرسان آن، دغدغه و نگرانی اصلی شان، تکمیل دوره است؛ وگرنه، این روزها دوره های زیادی توسط مدرسان متفاوت در حال برگزاری است و متاسفانه، شرکت کردن در برخی از آنها فقط وقت و سرمایه شما را به هدر می دهد.

  پادکست شماره 10 دوره فارکس


  دوره فارکس با بهترین متد دنیا

  اگر این خصوصیات اخلاقی را دارید، در دوره فارکس نیک اندیشان و دوره فارکس دانشگاه شریف شرکت نکنید؟

  اگر می خواهید واقعه ی تلخ و ناگوار کلاهبرداری در فارکس برای شما اتفاق نیفتد، سعی کنید، اول از همه در دوره فارکس شرکت کنید و بعد از آن، مخرب ترین و آسیب زننده ترین خصوصیات اخلاقی که می تواند وضعیت شما را در فارکس به خطر اندازد، از خود دور کنید. این خصوصیات اخلاقی خطرناک به شرح زیر است:

  1- طماع بودن

  یکی از بدترین خصوصیات اخلاقی کسانی که تازه وارد فارکس شده اند، طمع کردن است. اگر طمع کرده و فکر می کنید سرمایه شما در یک شب، دو برابر می شود، به هیچ عنوان وارد این حوزه نشده و کاری نکنید که زندگی تان از نظر مالی تحت شرایط بدی قرار گیرد. چنانچه این گونه فکر می کنید، توصیه می کنیم ابتدا تصمیمی عاقلانه برای حضور در دوره فارکس نیک اندیشان بگیرید و سپس با در نظر گرفتن واقعیت هایی که ما در بالاتر اشاره کردیم، پول خود را وارد فارکس کنید. این بازار، روی خوشی به افراد طماع نشان نمی دهد.

  بهترین دوره فارکس در ایران

  2- مقروض بودن

  برخی افراد به تصور اینکه فارکس می تواند به آنها کمک کند تا یک شبه پولدار شوند، از اطرافیان خود قرض کرده و هر چیزی که دارند، می فروشند و وارد فارکس می کنند. اگر از معامله کردن چیزی نمی دانید، در دفعات اول که می خواهید در این حوزه مشغول شوید، سرمایه کلان و زیادی را وارد فارکس نکنید. اینجوری خیالتان و ذهنتان راحت است که حتی اگر شکست هم بخورید، از نظر مالی در تنگنا نخواهید بود و استرس هم نخواهید داشت. فرقی نمی کند که چه مقدار سرمایه می خواهید به فارکس تزریق کنید؛ در هر صورت، باید دوره فارکس نیک اندیشان و در اولویت بعدی در دوره فارکس دانشگاه شریف شرکت کنید.

  دوره فارکس با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

  3- عجول بودن

  اگر برای کسب ثروت از طریق فارکس عجله دارید، بهتر است تا زمانی که این خصوصیت بدِ اخلاقی را دارید، وارد فارکس نشوید؛ زیرا معلوم نیست که آخر و عاقبت سرمایه گذاری شما به کجا ختم می شود. سعی کنید همه چیز را در نهایت صبر و شکیبایی پیش ببرید و به خود فرصت دهید تا همه نکات ریز و درشت این بازار را یاد بگیرید. صبر کردن است که در نهایت به شما کمک می کند تا از حضور در این بازار به نتیجه خوبی برسید.

  آیا برای ورود به ورود به بازار فارکس باید در دوره آموزش فارکس (دوره فارکس) شرکت کنیم؟

  یک مزیت برترین دوره آموزش فارکس، مناسب بودن آن حتی برای افراد مبتدی است. اگر یک مبتدی هستید و می دانید که می توانید از پس نکات و چالش های بازار فارکس بر آیید، اگر صفاتی که در بالا اشاره کردیم در شما وجود ندارد و نمی خواهید یک شبه، راه صد ساله را طی کنید، خوب است در دوره هایی شرکت کنید که از صفر تا صد را به شما یاد می دهند. این دوره ها مناسب کسانی است که اطلاعات کاملی در مورد فارکس و ترید کردن ندارند.

  از دیگر مزیت های شرکت در یک دوره فارکس جامع و کامل می توان به ارائه سرفصل های مورد نیاز برای شروع ترید در فارکس است. کسانی که در مورد این بازار، اطلاعات کاملی دارند و کسانی که می دانند چگونه باید در فارکس رفتار کنند، کسانی اند که قبلا در بهترین کامل ترین دوره آموزش فارکس شرکت کرده اند. این افراد، به خوبی می دانند چگونه باید به فارکس وارد شوند؛ چگونه در آن معامله کنند و چگونه در آن سود به دست آورند. توصیه می کنیم بی گدار به آب نزده و سعی کنید، با اطلاعات و دانش کافی به سراغ فارکس و سرمایه گذاری در آن بروید. پول به راحتی به دست نمی آید و ما نباید اجازه دهیم که به راحتی و در اثر کمبود و یا نبود اطلاعات از دست برود.

  اگر نمی دانید چه ارزهایی در دنیای واقعی معامله می شوند و چه ارزهایی که در بازارهای آنلاین، خرید و فروش می شوند، اصلا نترسید؛ با شجاعت تمام، یکی از برترین دوره های آموزش فارکس را انتخاب کرده و در آن شرکت کنید. این دوره ها به شما کمک می کنند تا از سرمایه تان حفاظت کنید.

  کامل ترین دوره فارکس در کل کشور

  آیا بعد از تمام کردن دوره فارکس در تبریز (دوره آموزش فارکس) می توان درآمد کسب کرد؟

  یکی از سوالات و نگرانی هایی که در مورد دوره فارکس وجود دارد، این است که آیا بعد از تمام کردن این دوره، می توان درآمدی به دست آورد یا خیر. در پاسخ به این سوال بسیار مهم باید بگوییم که بله. الان خیلی از معامله گران فارکس هستند که در حال کسب درآمد از این بازار هستند و از درآمد خود نیز کمال رضایت را ابراز می کنند.

  راز موفقیت افرادی که در فارکس کار می کنند و روی ارزهای مختلف ترید انجام می دهند، چیزی به جز اطلاعات و شرکت در دوره آموزش فارکس نیست. این افراد، تحت تعلیم مدرسانی حرفه ای و کارکشته قرار گرفته اند و تمام نکاتی را که در حین دوره و در کلاس یاد گرفته اند، در تمامی معامله های خود پیاده می کنند.

  اگر بتوانید یک دوره آموزشی کامل و جامع پیدا کنید؛ هزینه آن را پرداخت کرده و در آن شرکت کنید، بدون شک می توانید بعد از گذشت چند ماه، به درآمدی قابل قبول دست پیدا کنید. یادتان باشد که در کنار شرکت در دوره آموزش فارکس می بایست تجربیاتی را نیز به صورت عملی به دست آورید. در این صورت است که می توان با اطمینان کامل گفت، به تریدری حرفه ای تبدیل خواهید شد. دوره های آموزشی فارکس نیک اندیشان و دوره فارکس در تبریز میتواند گزینه خوبی برای افزایش اطلاعات باشد.

  برگزاری دوره آموزش فارکس با برترین اساتید کشور

  دوره فارکس حضوری یا آنلاین؛ کدام یک بهتر است؟

  سوال مهم دیگری که ممکن است در مورد دوره فارکس پرسیده شود، این است که دوره حضوری فارکس بهتر است و یا دوره های آنلاین؟ اینکه در کدام دوره شرکت کنید یک موضوع کاملا شخصی است. کسی به اندازه خود شما صلاحیت و شایستگی لازم برای انتخاب یکی از دوره های حضوری یا آنلاین را ندارد. شما باید ابتدا شرایط خود را بررسی کنید و ببینید که آیا زمان کافی برای رفتن به کلاس های حضوری را دارید یا خیر؛ بعد از آن است که می توانید برای انتخاب یکی از دوره ها تصمیم بگیرید.

  به خاطر داشته باشید، شرکت در دوره های حضوری به مراتب بهتر از دوره های آنلاین و غیر حضوری است. در دوره های حضوری، روابطی که می توان با بقیه داشت، بیشتر است و امکان پرسیدن سوال و از بین بردن ابهامات، به راحتی فراهم است. در کلاس هایی که به صورت حضوری برگزار می شوند، در مورد قطع شدن اینترنت و یا تمام شدن آن هیچ نگرانی نداشته و می توانید در زمان مناسب، سوال هایی که برایتان پیش آمده است، از مدرس کلاس بپرسید.

  پس دلسوزانه توصیه می کنیم، اگر می خواهید از وقتی که برای شرکت در دوره آموزش فارکس در نظر می گیرید، نتیجه مد نظرتان را دریافت کنید و سرمایه تان بیهود به هدر نرود، در کلاس های حضوری شرکت کنید و تمامی نکاتی را که در این دوره آموزش می بینید، در هنگام معامله کردن به کار بگیرید؛ این روش، امتحان خود را پس داده است و شما را به سمت مقصدی درست راهنمایی می کند.

  بهترین دوره فارکس (دوره آموزش فارکس) چه ویژگی هایی دارد؟

  وقتی از شما می خواهیم در یک دوره فارکس شرکت کنید، منظورمان هر دوره ای نیست. ما از شما می خواهیم در بهترین دوره های فارکس شرکت کنید تا بتوانید به مانند یک حرفه ای در فارکس حضور پیدا کرده و در آن ترید کنید.

  یکی از مهم ترین ویژگی ها و امتیازاتی که دوره های برتر فارکس باید داشته باشد، کامل بودن مباحث است .یک تریدر برای آنکه بتواند با حضور در فارکس، سود خوبی کسب کند، نیاز دارد تا از همه چیز این حوزه به خوبی اطلاع داشته باشد. اگر دوره هایی را پیدا کردید که در آنها همه چیز را به شما آموزش می دادند، وقت را تلف نکرده و در یکی از آنها ثبت نام کنید.

  مناسب ترین افراد برای شرکت در دوره فارکس

  دیگر ویژگی که یک دوره برتر آموزشی فارکس دارد، مناسب بودن هزینه برگزاری دوره است. اگر از نظر مالی در شرایط خوبی نیستید، دوره هایی را برای شرکت انتخاب کنید که هزینه را به صورت اقساط از شما دریافت می کنند.

  آیا شرکت در دوره رایگان فارکس، فایده ای دارد؟

  برخی افراد، دچار بیماری خودآموزی اینترنتی هستند و تمایلی ندارند در دوره ی مورد نظرشان که به صورت حضوری و غیر رایگان برگزار می شود، شرکت کرده و اطلاعاتشان را کامل کنند. اگر شما نیز این گونه هستید، خبر بدی برایتان داریم؛ شما هیچ گاه نمی توانید امید داشته باشید به این اینکه، فارکس با شما برخورد خوب و منصفانه ای داشته باشد. این بازار، با کسانی راه می آید که همه چیز را در مورد آن می دانند.

  دوره فارکس رایگان، قطعا یک دوره کامل و جامع نیست و هیچ سودی به حال شما ندارد. برخی از کسانی که دوره های این چنینی را منتشر می کنند، ممکن است اطلاعات کاملی در مورد فارکس داشته باشند، اما برای آنکه راه های درآمدی خویش را در آینده نبندند، هر آنچه که بلد هستند، به دیگران آموزش نمی دهند. این، یکی از بدترین مشکلاتی است که در دوره های رایگان به چشم می خورد.

  اگر فرض کنیم یک دوره آموزش فارکس رایگان و کامل را پیدا کرده اید، باز هم نمی توانید توقع داشته باشید که بازخورد لازم را از آن دریافت کنید؛ چون برخی افراد وقتی چیزی را به صورت رایگان آموزش می بینند، قدر آن را ندانسته و از نکات ذکر شده در آن به نحو احسن بهره نمی برند.

  هزینه ی شرکت در دوره فارکس هلدینگ آموزشی نیک اندیشان

  آیا شرکت در دوره فارکس دانشگاه شریف، تنها راه یادگیری فارکس است؛ راه دیگری وجود ندارد؟

  امروزه، موسسات و ارگان های آموزشی زیادی در سراسر کشور در حال برگزاری دوره فارکس هستند. یکی از موسسات برگزار کننده این دوره، دانشگاه شریف است. این دوره، در دانشگاه شریف برگزار شده و شما موظفید کل هزینه کلاس را به صورت یک جا و کامل به آن پرداخت کنید تا بتوانید در حوزه فارکس به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

  علاوه بر این دانشگاه، موسسه های دیگری نیز در حال برگزاری دوره آموزش فارکس هستند. یکی از این موسسات، نیک اندیشان نام دارد. نیک اندیشان از جمله موسسه های برگزار کننده دوره های آموزشی مختلف است و دوره ی فارکس را نیز با بهترین کیفیت برگزار می کند. در ادامه، در مورد خصوصیات این دوره، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

  در دوره فارکس (بهترین دوره فاندامنتال فارکس) نیک اندیشان چه مباحثی آموزش داده می شود؟

  یکی از دلایلی که باعث شده بهترین دوره فاندامنتال فارکس، به یکی از دوره های برتر در حوزه آموزش فارکس تبدیل شود، کامل بودن و جامع بودن سرفصل هایی است که در دوره آموزش فارکس ذکر می شود. از جمله مباحث ارائه شده در این دوره می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  1- تحلیل تکنیکال

  یکی از پیش نیازهای موفقیت در فارکس، تحلیل تکنیکال است. کسی که می خواهد در این بازار کسب سود کند، باید توان خواندن نمودارهای فارکس را داشته باشد. این تحلیل، یکی از متداول ترین و معروف ترین تحلیل هایی است که در بازارهای مالی به کار برده می شود. با کمک این تحلیل، تریدرها می توانند خیلی منطقی به سراغ انجام معاملات خود رفته و با آسودگی خاطر بیشتری، در این بازار ترید کنند.

  هزینه ی شرکت در دوره آموزش فارکس (forex) در شهر تهران

  برای آنکه بدانید چرا در دوره فارکس در مورد تحلیل تکنیکال صحبت می شود، بهتر است اطلاعات مختصری در مورد آن به دست آورید. این تحلیل، از جمله تحلیل های بسیار مهم در بازارهای مالی است و در زبان انگلیسی به این صورت، Technical Analysis نوشته می شود. تریدرها یا کسانی که در فارکس معامله می کنند برای آنکه بتوانند رفتار یک نمودار را در آینده پیش بینی کنند، از این تحلیل استفاده می کنند. این تحلیل به واسطه بررسی رفتارهایی انجام می شود که در گذشته به وقوع پیوسته است. داده هایی همچون حجم معامله ها، قیمت و حجم تغییرات، برای پیش بینی رفتار نمودار به کار برده می شود.

  موضوع بسیار مهمی که خوب است در مورد این تحلیل بدانید بالا بودن کاربرد آن در حوزه های متفاوت از ارز های خارجی و فارکس گرفته تا بورس اوراق بهاردار و بازار ارزهای دیجیتال، مسکن و بازار فلزهای گرانبهایی همچون طلا است. به صورت کلی باید بگوییم، تمامی بازارهایی را که سابقه های معاملاتی و قیمتی آنها در دسترس و موجود باشد می توان با کمک این روش، تحلیل و ارزیابی کرد.

  موضوع مهمی که در دوره آموزش فارکس به معامله گران آموزش داده شود، اهمیت یادگیری این تحلیل است. تریدرها با استفاده از این تحلیل می توانند نقاط ورود و خروج به سهم یا خرید و فروش را به خوبی تشخیص دهند و خیلی سریع تر و با راندمانی بالاتر از بقیه ترید کنند.

  در دوره فارکس هلدینگ بین المللی نیک اندیشان چه مباحثی آموزش داده می شود.

  2- آشنایی با کارگزاری ها و صرافی ها

  آشنایی با کارگزاری ها و صرافی ها از دیگر ارکان حضور در بازار پرچالش فارکس است. کسانی که می خواهند در این بازار ترید کنند، موظفند کارگزاری های مطرح و معتبر را شناسایی کنند. به خاطر داشته باشید، عدم توجه به این مورد می تواند باعث از دست رفتن سرمایه شما شود. برای آنکه بدانید چرا در دوره فارکس، یک مبحث جدا به صرافی ها تعلق دارد، در مورد آنها توضیحاتی را ارائه می کنیم. صرافی های فارکس، مکان هایی هستند که می توان در آنها به معامله ارزهای دیجیتال پرداخت. صرافی ها از جمله پلتفرم های آنلاین هستند و کسانی که می خواهند در حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعالیت کنند باید بتوانند یک صرافی معتبر شناسایی کرده و از آن طریق به معامله کردن و ترید مشغول شوند. اگر حد ضرر را تعیین کرده باشید برخی صرافی ها می توانند به صورت خودکار، خرید و فروش را برای شما انجام دهند.

  این صرافی ها ویژگی ها و امکانات زیادی را برای تریدرها یا معامله کنندگان در بازار فارکس فراهم می کنند. شما برای آنکه بتوانید از خدمات آنها به نحو احسن استفاده کنید، اول از همه می بایست در یکی از آنها ثبت نام کنید. همه مراحلی که باید طی کنید تا در این صرافی ها یک اکانت فعال فراهم کرده و از آن طریق معامله کنید، در دوره آموزش فارکس ارائه می شود. اگر نمی خواهید با فعالیت در فارکس، سرتان کلاه رفته و سرمایه تان به کلی نابود شود با توجه به همه راهنمایی هایی که اساتید دوره های فارکس در اختیار شما قرار می دهند، عمل کرده و بهترین و معتبرترین صرافی را شناسایی کنید.

  صرافی ها و کارگزاری ها در دوره فارکس

  3- وَلِت

  کسانی که می خواهند به فارکس وارد شده و سود کنند، باید در مورد ولت یا کیف های الکترونیکی نیز اطلاعاتی داشته باشند. این کیف ها به مانند کیف های واقعی نیستند و در واقع یک نرم افزار هستند. قابلیت ذخیره کردن کلیدهای خصوصی و عمومی یکی از ویژگی های بارز این نوع کیف است.

  موضوع دیگری که در دوره آموزش فارکس در مورد ولت عنوان می شود، این است که این کیف های پول، انواع مختلف دارند؛ آنها می توانند حضانتی و یا غیر حضانتی باشند. در انواع کیف ها یا ولت های پول حضانتی، سرویس دهنده ی ولت، کلیدی خصوصی آن را در اختیار داشته و به صورت امانت آن را نزد خود نگه می دارد. در انواع کیف هایی که به آنها کیف پول غیر حضانتی گفته می شود، کنترل همه دارایی ها به عهده خود کاربر است و آنها هر زمانی که بخواهند می توانند به آن دسترسی پیدا کنند. معمولا کاربرها با توجه به نیازهایی که دارند یکی از انواع ولت را انتخاب می کنند.

  نکته ی جالبی که در دوره فارکس در مورد ولت ها بیان می شود این است که آنها را می توان هم روی موبایل نصب کرد و هم روی سیستم های کامپیوتری. کیف پول های اختصاصی دسکتاپ، تنها بر روی این بستر، و کیف پول های  اختصاصی موبایل، فقط روی موبایل کار می کنند. موقع نصب ولت ها خوب است به این موضوع توجه و دقت داشته باشید. البته، برخی از کیف های پول هستند که آنها را هم می توان روی موبایل نصب کرد و هم روی دسکتاپ.

  بهتر است زمانی که می خواهید برای نصب کیف های پول اقدام کنید در مورد شرکتی که آن را ساخته است، تحقیقات مفصلی انجام دهید. برخی از ولت ها، اطلاعات شما را به خطر می اندازند.

  بهترین دوره فاندامنتال فارکس

  4- روان شناسی بازار

  شاید برایتان تعجب آور باشد، اما با دانستن روانشناسی بازار فارکس می توان به مقدار زیادی از بروز خسارت های مالی جلوگیری کرد. اینکه یک تریدر در سلامت کامل روانی باشد، مهم ترین فاکتور برای یک معامله گر حرفه ای است. تنها کسانی که می توانند در فارکس موفق باشند، آنهایی هستند که در مورد روانشناسی این بازار، اطلاعات کامل و جامعی دارند. اگر بتوانید سرمایه و ریسک حضور در این بازار را مدیریت کنید، احتمال شکست شما در فارکس کاهش محسوسی خواهد داشت و این نیز تنها با دانستن روانشناسی بازار امکان پذیر خواهد بود.

  روانشناسی بازار در دوره فارکس

  حال که مشخص شده در دوره فارکس به بحث روانشناسی بازار نیز می پردازند بهتر است چند نکته کاربردی در این باره بیان کنیم تا تریدرها با توجه به آنها از شکست و از دست دادن سرمایه خود در امان باشند. این نکات به شرح زیرند:

  • یکی از بهترین کارهایی که می توان در راستای دوری از عملکرد احساسی در بازار فارکس انجام داد، این است که تریدر سعی کند در معامله های خود به مانند یک ربات عمل کند. بهتر است معامله کنندگان در 80 مواقع به مانند یک ربات عمل کرده و در 20 درصد مواقع، نسبت به پلنی که برای معامله کردن خود در نظر گرفته اند، انعطاف پذیری نشان دهند.
  • کسانی که می خواهند به صورت طولانی مدت در فارکس حضور داشته باشند، باید نسبت به استراتژی که برای خود تعریف کرده اند وفادار بوده و در هر شرایطی نسبت به آن پایبند و متعهد باشند. توجه و رعایت این نکته باعث می شود که درگیر احساسات نشوید و در روندی رو به رشد قدم بگذارید و همگام با آن پیش بروید.
  • موضوع دیگری که در دوره آموزش فارکس مطرح می شود، این است که همیشه 150 دلار ضرر بهتر است از 250 دلار ضرر است. بهتر است کمتر ضرر کنید تا بتوانید همیشه در فارکس حضور داشته باشید. این یکی از مهم ترین قواعد معامله در فارکس به شمار می رود که متاسفانه برخی ها به آن بی توجهی می کنند.

  مزیت های شرکت در دوره آموزش فارکس چیست

  آیا بهترین راه آموزش فارکس برای مبتدیان، شرکت در دوره فارکس است؟

  کسانی که هیچ نوع اطلاعاتی در مورد بازار فارکس ندارند، نمی توانند و نباید بدون دانش در آن حضور پیدا کنند. این افراد به روش های زیر می توانند جهت کسب اطلاعات و دانش مورد نیاز اقدام کنند:

  • مطالعه کردن کتاب ها و یا مقاله هایی که در سایت های متفاوت قرار داده شده است، می تواند اطلاعات مختصر و ساده ای را در اختیار مبتدی ها قرار دهد.
  • شرکت در دوره های آنلاین نیز دیگر روش افزایش اطلاعات در مورد فارکس است. هر چند این روش را توصیه نمی کنیم اما، چنانچه نمی توانید در دوره های حضوری شرکت کنید این مورد می توان راهکار خوبی برای دریافت اطلاعات مورد نیاز باشد.
  • یادگیری با حساب دمو نیز دیگر روشی است که بعد از کسب اطلاعات اولیه و پایه ای، تریدر را به صورت عملی با دنیای فارکس آشنا خواهد کرد.
  • دوره آموزش فارکس که به صورت حضوری برگزار می شود نیز دیگر راهکار کسب دانش در مورد فارکس است.

  از بین روش هایی که برای آموزش فارکس برای مبتدیان ذکر کردیم، بهترین و سودمندترین آنها دوره های آموزشی هستند که به صورت حضوری برگزار می شوند. علاوه بر آنکه این دوره ها توسط تریدرهای مطرح و با سابقه در کشور برگزار می شوند، مطرح کردن سوالات و ذکر همه جزئیات فارکس از دیگر مزیت های آنها به شمار می رود.

  برخی از شاخص ترین مزیت های شرکت در دوره فارکس نیک اندیشان و پرداخت هزینه دوره فارکس چیست؟

  از دوره آموزش فارکس نیک اندیشان می توان به عنوان بهترین دوره آموزش فارکس در کشور یاد کرد. این انتخاب، دلایل زیادی به شرح زیر دارد:

  • یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده ما این دوره را یکی از بهترین دوره های آموزش فارکس در کشور بدانیم و توصیه کنیم هزینه دوره فارکس نیک اندیشان را پرداخت کنید، جامع بودن و کامل بودن این دوره است. تمامی مباحثی که باید بلد باشید تا بتوانید به مانند یک حرفه ای ترید کنید، در این دوره، آموزش داده خواهد شد.
  • از دیگر مزیت ها و برتری های دوره های آموزشی فارکس در نیک اندیشان، اساتید این دوره است. این دوره توسط بهترین و زبده ترین اساتید حال حاضر فارکس ارائه می شود. مدرس این دوره تجربه عملی و تئوری زیادی داشته و از ذکر تجربه ها و نکات ارزشمندی که به آنها اشراف کامل دارد، فروگذار نخواهد کرد.
  • موضوع دیگری که خوب است در بیان دلایل برتر بودن این دوره در نیک اندیشان ذکر کنیم، پرداخت اقساط شهریه این دوره است. این موسسه، ترتیبی داده است تا علاقه مندان بتوانند بدون نگرانی از بابت پرداخت شهریه، در این دوره حضور پیدا کرده و در یک حوزه پولساز، مهارت کافی به دست آورند.
  • کسانی که در این دوره شرکت می کنند، در انتهای دوره یک مدرک قابل استعلام که مهر و هولوگرام دارد، از آکادمی یو ار اس دریافت می کنند. قرار داشتن این مدرک در رزومه شما، از بالا بودن دانش و اطلاعات شما خبر می دهد.
  • این دوره، دوره ای منطبق بر بازار کار است و تمامی مباحثی که در آن ارائه می شود، ساده و کاملا کاربردی است.
  • قیمتی که این موسسه برای مهارت جویان و علاقه مندان در نظر گرفته است، بسیار مناسب بوده و امکان پرداخت آن برای همه افراد فراهم است.
  • نکته دیگری که آن نیز به عنوان یک امتیاز برای موسسه نیک اندیشان و دوره های این موسسه، مطرح است، دسترسی و نزدیکی آن به مترو است.
  • اگر با شرکت در یک دوره آموزش فارکس نتوانستید به تمامی مباحث، تسلط پیدا کنید، می توانید بدون آنکه نیاز باشد هزینه ای را به صورت مجدد پرداخت کنید، در سایر کلاس های فارکس این موسسه شرکت کرده و اطلاعاتتان را تکمیل کنید.

  فیلم آموزش صفر تا صد فارکس برای چه کسانی مناسب است؟

  فیلم آموزش صفر تا صد فارکس برای چه کسانی مناسب است؟

  اگر بخواهیم خیلی صادقانه شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید با حضور در دوره های آموزش فارکس، به نتیجه ای که دلتان می خواهد برسید، اول از همه باید بدانیم که سطح اطلاعات شما در مورد فارکس چقدر است. اگر اطلاعاتی که دارید، صفر و یا زیر صفر است بهتر است در ابتدا فیلم آموزش صفر تا صد فارکس را تماشا کنید. در این فیلم ها سعی شده که مفاهیم اولیه و ابتدایی به زبانی خیلی ساده در اختیار شما قرار گیرد. اگر این فیلم ها را به دقت مشاهده کنید، دانش ابتدایی شما در مورد فارکس افزایش پیدا می کند. از جمله مفاهیمی که در این فیلم ها ممکن است آموزش داده شود، می توان به اینها اشاره داشت:

  • ارزهای پایه
  • پیش بینی بازار
  • نرخ ارز
  • تحلیل تکنیکال
  • نمودارها و الگوها
  • شاخص ها
  • روند بازار
  • تحلیل بنیادی
  • مدیریت ریسک

  در قدم بعدی، و وقتی که شناخت نسبی به این مفاهیم در فارکس پیدا کردید، آن زمان است که شما اجازه دارید در دوره فارکس شرکت کنید. یادتان باشد که تنها با داشتن سرفصل هایی که در بالا عنوان کردیم، نمی توانید در بازار فارکس، با موفقیت عمل کنید و بهتر است تجربه عملی خود را نیز افزایش دهید. بدون داشتن تجربه عملی موفقیت شدن شما در این بازار یک عمل غیر ممکن خواهد بود.

  خرید پکیج آموزش فارکس برای چه کسانی مناسب است؟

  خرید پکیج آموزش فارکس برای کسانی مناسب و خوب است که هیچ اطلاعاتی، تاکید می کنیم هیچ اطلاعاتی در مورد فارکس ندارند. این افراد به جای آنکه فعالیت خود را از حضور و شرکت در دوره فارکس شروع کنند، می توانند پکیج های آموزشی که توسط برخی تریدرها و معامله کنندگان آماده شده است، تهیه کنند و به کمک آنها اطلاعات زیر صفر خود را افزایش دهند.

  البته، دقت داشته باشید این پکیج ها هیچ گاه نمی توانند کامل ترین اطلاعات را به شما بدهند؛ زیرا فارکس گستردگی عجیبی داشته و این پکیج های آموزشی نیز به دلیل ماهیتی که دارند امکان آن را ندارند که بتوانند همه چیز را به علاقه مندان آموزش دهند.

  پس توصیه می کنیم، هر زمان که تصمیم قطعی خود را برای حضور در فارکس گرفتید، اگر در مورد این بازار مالی اطلاعات زیادی ندارید، سعی کنید دانش اولیه و ابتدایی خود را با تهیه پکیج های رایگان و پولی افزایش دهید؛ بعد از آنکه اطلاعاتتان در این حوزه بالاتر رفت، آن وقت است که برای دریافت اطلاعات بیشتر و حرفه ای تر شدن در این حوزه می توانید در دوره آموزش فارکس شرکت کنید.

  تریدرها برای آنکه بتوانند در بازارهای مالی فعالیت کنند و سود به دست آورند هیچ چاره ای به جز یادگیری مفاهیم و تکنیک های این حوزه ندارند. آموزش های بیشتر به معامله کنندگان کمک می کند تا بتوانند با بهبود و تغییر روش های معاملاتی خود، سود بیشتری به دست آورند.

  بدترین حقیقت فارکس در ایران چیست؟

  بدترین حقیقت فارکس در ایران چیست؟

  یکی از نکاتی که در دوره آموزش فارکس حتما در مورد آن صحبت می شود، حقایقی است که در مورد فارکس بیان می کنند. یکی از حقایق تلخ و ناگوار برای ما ایرانی ها غیر قانونی بودن فارکس در ایران است. تا قبل از آنکه وارد سال 1390 بشویم، فعالیت در بازار فارکس، کاملا قانونی بوده و هیچ مشکلی وجود نداشت. اما از همان سال به بعد، فارکس غیر قانونی خوانده شده و این یکی از بزرگ ترین مشکلاتی است که برای تریدرهای ایرانی در داخل کشور مطرح است.

  این حقیقت فارکس در ایران چالش هایی را برای تریدرها ایجاد کرده است. برای مثال، اگر آنها سرمایه شان در اثر کلاهبردرای برخی از بروکرها نابود شود، انها نمی توانند به صورت قانونی پیگیری کرده و پول خود را باز پس بگیرند.

  مشکل دیگری که در مورد فارکس وجود دارد، حلال بودن درآمد ناشی از آن است. برخی مراجع تقلید در کشور اعتقاد دارند  سود به دست آمده از این طریق، حلال نیست و اشکالات شرعی دارد. همین موضوع، خود یکی از دلایلی است که باعث شده معامله در فارکس غیر قانونی خوانده شده و تریدرها نتوانند در قالب یک عمل قانونی، ترید کرده و معامله کنند.

  چرا تماشای فیلم آموزش فارکس به شرکت در دوره فارکس برتری دارد؟

  چرا تماشای فیلم آموزش فارکس به شرکت در دوره فارکس برتری دارد؟

  در مورد اینکه فارکس چیست و چرا برخی ها تصمیم می گیرند که در آن سرمایه گذاری کنند، اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دادیم. برای آموزش فارکس روش های متفاوتی پیش روی شما قرار دارد. یکی از این روش ها، شرکت در دوره آموزش فارکس است. این دوره ها به صورت حضوری برگزار می شوند.

  روش دیگری که می توان برای یادگیری مباحث مربوط به فارکس پیشنهاد کرد، تماشای فیلم آموزش فارکس است. تریدر با نگاه کردن به این فیلم ها می تواند اطلاعاتی را به صورت ابتدایی و مختصر در مورد فارکس آموزش ببیند.

  در مورد آنکه آیا تماشای فیلم های آموزشی فارکس به دوره های حضور برتری دارند، باید بگوییم که ما می خواستیم شما را به یک چالش دعوت کنیم و خود شما نیز به طور قطع می دانید که فیلم های آموزشی در هر حوزه ای که می خواهند باشند، باز هم نمی توانند جای حضور در دوره ها را بگیرند. پس توصیه می کنیم به جای آنکه وقت با ارزش خود را برای تماشای این فیلم های آموزشی هدر دهید، در دوره فارکس حضور شرکت کرده و اطلاعات جامع، کامل و بی نقصی را به واسطه حضور در دوره های حضوری به دست آورید. فیلم های آموزشی فارکس نقص ها و کاستی های زیادی دارند و نمی توانند در تبدیل کردن شما به یک تریدر حرفه ای، کمکتان کنند.

  چرا اگر در دوره آموزش فارکس بزرگان شرکت نکنیم، ضرر خواهیم کرد؟

  چرا اگر در دوره آموزش فارکس بزرگان شرکت نکنیم، ضرر خواهیم کرد؟

  در مورد اینکه چرا اگر در دوره آموزش فارکس بزرگان شرکت نکنیم، ضرر خواهیم کرد، دلایل متفاوتی را می توانیم ذکر کنیم. این دلایل به شرح زیرند:

  1- ارائه آموزش های ناکافی و ضعیف؛

  اگر برای شرکت در دوره فارکس، یکی از موسسه های غیر معتبر را انتخاب کنید، قطعا آموزش هایی که دریافت خواهید کرد، ناکارآمد و ضعیف است. نحوه و روشی که شما با آن یاد می گیرید در فارکس حضور پیدا کرده و معامله کنید، اهمیت فراوانی دارد. شما زمانی می توانید مطمئن باشید که سرمایه تان در این بازار به نابودی کشیده نمی شود که آموزش های شما کامل و کاربردی بوده باشد. متاسفانه به این دلیل که فارکس در کشور ما غیر قانونی است، همه موسسه های آموزشی در کشور نمی توانند دوره هایی کاملا ارزشمند و پربار برگزار کنند و این، یکی از بزرگ ترین مشکلاتی است که تریدرهای آماتور با آن دست و پنجه نرم می کنند.

  ترید در فارکس با یک سری آموزش های مقدماتی و ابتدایی امکان پذیر نخواهد بود و شما برای آنکه بتوانید سود خوبی از این بازار کسب کنید می بایست در دوره هایی شرکت کنید که با کیفیت بودن دوره یکی از ویژگی های بارز و مشهود آنهاست. در دوره آموزش فارکس موسسه های معتبر و مطرح، کامل ترین و جامع ترین مباحث را یاد خواهید گرفت.

  کم بودن تجربه اساتید ارائه کننده دوره فارکس

  2- کم بودن تجربه اساتید ارائه کننده دوره فارکس؛

  از دیگر مسائلی که باعث می شود از شما درخواست کنیم در دوره های آموزش فارکس بزرگان شرکت کنید، بالا بودن تجربه اساتید این دوره ها به دلیل تعداد بالای تریدها و معامله هایی است که انجام داده اند. فارکس از جمله بازارهایی است که چالش های زیادی دارد و کسانی می توانند از این چالش ها با موفقیت خارج شوند که تجربه کافی داشته باشند.

  با شرکت در دوره آموزش فارکس بزرگان، بدون آنکه نیاز باشد خودِ شما، عمر و وقت خود را برای کسب تجربه صرف کنید، می توانید هر آنچه که برای موفقیت در فارکس نیاز است، آموزش ببینید؛ شک نکنید که با این راهکار، سودآوری شما در طی معاملاتتان در فارکس افزایش پیدا کرده و درصد شکست به عدد صفر نزدیک می شود.

  پس، تمام سعی و تلاش خود را بر آن قرار دهید که در دوره هایی عالی از نظر کیفیت شرکت کنید و مباحث مربوط به فارکس را نزد اساتیدی آموزش ببینید که معامله های زیادی انجام داده اند و به این واسطه تجربیات قابل توجهی به دست آورده اند. نیک اندیشان، یکی از معدود موسسه های آموزشی فارکس است که از حضور و همکاری اساتید با تجربه فارکس بهره می برد. با شرکت در کلاس چنین اساتیدی، خود را از کسانی که در دوره های آموزشی نمی کنند، چند سال جلو بیندازید.

  دوره فارکس نیک اندیشان برند آموزش و کاریابی

  3-آشنا نشدن با نکات سرنوشت ساز در ترید؛

  ترید یا معامله در بازار فارکس، کار سخت و پیچیده ای است و به راحتی نمی توان آن را انجام داد. برای آنکه بتوان در این عرصه پیچیده، حضور پیدا کرد و در آن به موفقیت رسید، باید خیلی نکات را دانست و رعایت کرد. آشنایی با نکات سرنوشت ساز در ترید به شرطی محقق خواهد شد که افراد در یک دوره آموزش فارکس کامل و جامع شرکت کرده باشند. دوره هایی که توسط بزرگان فارکس ارائه می شود دقیقا به این منظور که تریدرها بتوانند معامله های سودآوری انجام دهند برگزار می شود.

  گاهی اوقات، ندانستن یک نکته ممکن است سرمایه و بودجه شما را به ورطه نابودی بکشاند. اگر نکات لازم برای ترید و حضور در این بازار را بدانید، با هوشمندی و آینده نگری بیشتری می توانید معامله کنید. دوره فارکس بزرگان، به شما اعتماد به نفس و دانش کافی برای معامله کردن در بازار فارکس را می دهد. با آموختن این نکته ها، فرصت انجام معامله های سودآور را به خود بدهید، درآمد دلاری کسب کنید، از زیان های مالی جبران ناپذیر پیشگیری به عمل آورده و از اختلاف قیمت ارز در کشورهای مختلف سود به دست آورید.

  حساب دمو فارکس چیست؟ آیا در دوره فارکس در مورد آن صحبت می شود؟

  حساب دمو فارکس چیست؟ آیا در دوره فارکس در مورد آن صحبت می شود؟

  تریدرها برای آنکه بتوانند در بازار فارکس، با موفقیت بیشتری ترید و معامله کنند، می بایست تجربه زیادی داشته باشند. بی گدار زدن به این بازار، نتیجه ای جز شکست و نابودی سرمایه ندارد. یکی از بهترین راه ها برای افزایش تجربه و کاهش ترس از معامله در فارکس، افتتاح حساب دمو فارکس است. این حساب، یک حساب غیر واقعی است و در پلتفرم های رایگان در اختیار تریدرها قرار داده می شود.

  این حساب، معمولا رایگان بوده و نیازی نیست از بابت آن هزینه ای پرداخت شود. نکته بسیار جالبی که در مورد این نوع حساب وجود دارد، شبیه بودن نمودارها، ابزارهای معامله و سیگنال ها با سیگنال ها و همه نمودارهای یک حساب واقعی است. به عبارت دیگر، این حساب یک کپی بسیار شبیه به حساب های واقعی است و همه استراتژی هایی که در حساب واقعی به آنها نیاز است در این حساب ارائه می شود و معامله گر ها می توانند از آن استفاده کنند.

  اگر در دوره های با کیفیت و معتبر، چون دوره آموزش فارکس نیک اندیشان شرکت کنید، نحوه افتتاح حساب دمو و کارکردن با آن را خواهید آموخت و اطلاعات جامع و کاملی در مورد آن به دست خواهید آورد. یادتان باشد که داشتن این حساب و فعالیت با آن می تواند اعتماد به نفس لازم برای حضور در بازار واقعی فارکس را در شما افزایش دهد.

  لیست بروکرهای کلاهبردار در دوره فارکس

  آیا در دوره فارکس در مورد  لیست بروکرهای کلاهبردار فارکس نکاتی ارائه می شود؟

  یکی از مسائل مرتبط با فارکس که تریدرها باید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشند، لیست بروکرهای کلاهبردار فارکس است. اگر یک تریدر در بروکری کلاهبردار فعالیت کند، تمام سرمایه او به نابودی می رود. در دوره های فارکس که توسط موسسه های برتر برگزار می شود اطلاعات جامع و کاملی به شما داده می شود که تا بتوانید این بروکرها را شناسایی کنید. از جمله نشانه های یک بروکر کلاهبردار می توانیم به این موارد اشاره کنیم:

  1-دامنه و هاست بروکر مشکل دارد؛

  یکی از چیزهایی که بین برخی بروکرهای متقلب و کلاهبردار مشترک به نظر می رسد، دامنه و هاست است. این بروکرها برای آنکه هزینه ای پرداخت نکنند، سعی می کنند تا جای ممکن از دامنه ها و هاست های رایگان استفاده کنند. این سایت ها برای فعالیت کوتاه به دنبال راه اندازی یک سایت هستند و به همین دلیل، ترجیح می دهند که هزینه زیادی از بابت این موضوع پرداخت نکنند تا بیشترین سود ممکن را به دست آورند.

  2- سایت این بروکرها سوابق زیادی ندارند؛

  بهتر است اگر با یک بروکر با شرایط بسیار عالی آشنا می شوید، قبل از آنکه اقدام جدی انجام دهید در مورد سوابق سایت آنها اطلاعات کافی به دست آورد. شاید این قانون همیشه صدق نکند، اما گاهی اوقات ممکن است سایت هایی که سابقه زیادی ندارند کلاهبردار از آب درایند. بهتر است در سایت هایی که به شما اجازه می دهند تا سابقه و پیشینه یک سایت را بررسی کنید، ادرس بروکر را جستجو کرده و اطلاعات کافی را در خصوص سابقه آن به دست آورید.

  ارائه نکات در دوره فارکس راجب لیست بروکرهای کلاهبردار فارکس

  3- طرحی های هرمی؛

  نکته دیگری که در دوره فارکس در مورد بروکرهای کلاهبردار حتما به آن اشاره می شود، به میان آمدن طرح های هرمی است. طرحی های هرمی، از جمله طرح هایی هستند که با به میان آمدن بحث در مورد آنها، حتما می بایست به یک موضوع غیر عادی و یا حتی کلاهبرداری شک کرد. کارگزاران واقعی فارکس به هیچ عنوان در این حوزه فعالیت نمی کنند و این بروکرهای کلاهبردار هستند که با ورود به این حوزه می خواهند سود بیشتری به دست آورند. این، یک روش برای آنهاست تا بتوانند از سادگی و بی دانشی تریدرها استفاده کرده و پول بیشتری به جیب بزنند.

  4- از دسترس خارج شدن سایت؛

  بروکرهای کلاهبردار و غیر واقعی در فارکس، بعد از آنکه سود خوبی از تریدرها و معامله کنندگان آماتور به دست آوردند سایت را از دسترس خارج می کنند. هر زمان که دیدید سایت بروکر شما بدون هیچ دلیل و علت قانع کننده ای سایت را از دسترس خارج کرده است، به موضوع کلاهبردار بودن آن باید شک کنید؛ هر چند که خیلی دیر است. بهتر است در دوره آموزش فارکس شرکت کرده و اطلاعاتی را در مورد شناسایی این بروکرها به دست آورید؛ به این شکل می توانید از سرمایه تان به بهترین شکل ممکن محافظت کنید.

  بهترین روز معامله در فارکس چه روزی است؟ آیا در دوره فارکس به آن اشاره می شود؟

  بهترین روز معامله در فارکس چه روزی است؟ آیا در دوره فارکس به آن اشاره می شود؟

  کسانی که می خواهند در فارکس حضور پیدا کرده و سود به دست آورند می بایست در مورد بهترین روز معامله در فارکس نیز اطلاعاتی داشته باشند. این اطلاعات به آنها کمک می کند تا حتی از کوچک ترین فرصت ها نیز استفاده کرده و بتوانند حضور توام با موفقیتی در فارکس داشته باشند.

  طبق  نظر متخصصان، بهترین روزها برای معامله در فارکس، زمان هایی است که دو جلسه با هم در تداخل است. معمولا در این مواقع، خبرهای اقتصادی زیادی در حال وقوع بوده و حرکت های زیادی را می توان در بازار شاهد بود. در بازار اروپا نیز معمولا بهترین روزها، روزهای اواسط هفته است. در این روزها بیشترین حجم معامله ها انجام می شود.

  برای آنکه دوره آموزش فارکس به صورت جامع تر و کامل تر برگزار شود، در مورد بهترین ساعت های معامله نیز نکاتی بیان می شود. بهترین ساعت ها برای معامله در فارکس، ساعاتی است که در آن میزان نقدینگی زیاد باشد. به خاطر داشته باشید، وقی که تعداد معامله کنندگان در فارکس زیاد است، میزان نوسان و نقدینگی در بازار نیز بیشتر خواهد بود. این اوقات بهترین اوقات برای معامله به شمار می رود. حرفه ای ها می توانند در بهترین روزهای معامله بهترین ساعات را شناسایی کرده و در آن زمان ها ترید کنند.

  آیا درآمد فارکس در ایران با شرکت در دوره فارکس زیاد می شود؟

  آیا درآمد فارکس در ایران با شرکت در دوره فارکس زیاد می شود؟

  یکی از سوالاتی که برای اغلب تریدرها و علاقه مندان به حضور در فارکس ممکن است ایجاد شود این است که درآمد فارکس در ایران چقدر است و به چه شکل می توان آن را افزایش داد. یکی از بهترین راهکارهایی که می توان برای افزایش درآمد فارکس پیشنهاد کرد، شرکت در دوره های آموزشی است که در این رابطه برگزار می شود. در این دوره ها، از سیر تا پیاز معامله کردن و شروع فعالیت در فارکس آموزش داده می شود و هشدارهای لازم برای حفظ سرمایه نیز به تریدرها گفته می شود. اگر تریدرها احساسی نشده و عاقلانه و منطقی عمل کنند، می توانند به این وسیله درآمد خوبی از فارکس به دست آورند.

  واقعیتی که در مورد درآمد ترید در فارکس وجود دارد این است که نمی توان یک عدد مشخص را به عنوان حداقل سود از این بازار عنوان کرد. درآمدی که از این بازار به دست می آید، تقریبا به شکل نامحدود بوده و هیچ سقفی برای کسب درآمد در این بازار وجود نخواهند داشت، اما موضوعی که وجود دارد این است که این نامحدود بودن میزان درآمد، برخی ها را به طمع انداخته و آنها را مجبور می کند تا بیش از سرمایه ای که دارند وارد فارکس کنند. متاسفانه، طمع کردن در این بازار می تواند درآمد را کاهش داده و حتی افراد را به ورشکستگی بکشاند. بهتر است برای فعالیت در فارکس صبر و حوصله داشت و یک استراتژی همراه با نظم در پیش گرفت.

  آموزش دوره فارکس از صفر تا صد pdf رایگان چیست؟

  آموزش فارکس از صفر تا صد pdf رایگان چیست؟

  ما در دنیایی که زندگی می کنیم که اینترنت گستردگی و توسعه قابل توجهی پیدا کرده است. امروزه، شما هر چه را که بخواهید می توانید با یک سرچ در موتورهای جستجو پیدا کنید. این مساله در حوزه آموزش، نمود بیشتری دارد؛ مثلا، اگر بخواهید در مورد فارکس تحقیق کنید، چنانچه به موتورهای جستجو بروید، همه چیز اعم از دوره فارکس آنلاین، کتاب، جزوه و حتی فیلم های از قبل ضبط شده ای را پیدا خواهید کرد که نقش آموزشی دارند.

  آموزش فارکس از صفر تا صد pdf رایگان، نیز یکی از روش های آموزش است که حتما به آن برخورد خواهید کرد. خیلی از کسانی که حوصله تماشای فیلم و یا شرکت در دوره های آموزشی را ندارند، فکر می کنند که اگر پی دی اف های رایگان فارکس را تهیه کنند، می توانند اطلاعات کامل و جامعی به دست آورند. این تفکر اصلا درست نیست و به هیچ عنوان این فایل های آموزشی که به جز اطلاعات ساده و پیش افتاده، چیز دیگری در آنها یافت نمی شود، نمی تواند منبع درست و خوبی برای یادگیری فارکس این مقوله پیچیده و پر چالش باشد.

  حالا که می خواهید وقت گذاشته و در مورد فارکس اطلاعات خود را افزایش دهید در دوره های حضوری شرکت کنید؛ این بهترین و نتیجه بخش ترین روش آموزش برای یادگیری ترید در فارکس است و قطعا شما را به نتیجه می رساند.

  همه چیز در رابطه با دوره فارکس

  ورود به سایت فارکس به چه شکل ممکن است؟

  برای ورود به سایت فارکس، اول از همه باید بدانید که فارکس، سایت نداشته و در واقع، شما وقتی می خواهید در این بازار فعالیت کنید می بایست در سایت بروکرها که همان کارگزارها هستند ثبت نام کنید. برای آنکه بتوانید دسترسی بدون دردسری به ارزهای خارجی داشته باشید و آنها را به راحتی خرید و فروش کنید، می بایست یک کارگزاری یا بروکر معتبر شناسایی کرده و از آن طریق برای ترید در فارکس اقدام کنید. در دوره فارکس، اطلاعات خوبی در خصوص شناسایی بروکرهای کلاهبردار و بروکرهای معتبر به شما داده می شود.

  پس اولین کاری که می بایست انجام دهید، شناسایی بروکرهایی است که قصد هیچ گونه کلاهبرداری ندارند. بعد از شناسایی، نوبت به آن می شود که شما به سایت وارد شده و کارهای ثبت نام را انجام دهید. به خاطر داشته باشید، ثبت نام در هر بروکر روش مخصوص به خود را دارد و شما باید اطلاعات متفاوتی را در سایت ثبت کنید.

  به دلیل قوانین خاصی که در کشورمان  وجود دارد، سایت برخی بروکرهای فارکس، فیلتر است و شما مجبورید برای ثبت نام در آنها فیلتر شکن خود را روشن کنید. اگر در دوره آموزش فارکس شرکت کنید در مورد مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام نیز اطلاعات لازم به شما داده می شود.

  روش های ورود به فارکس در دوره فارکس

  حال که می دانید روش های ورود به فارکس چیست، خوب است در مورد بروکرها و ویژگی های آنها نیز نکاتی را بیان کنیم. خاطر نشان می کنیم، ویژگی های یک بروکر معتبر که در ادامه آورده شده است به تفصیل در دوره آموزش فارکس بیان می شود. این ویژگی ها به این شرح اند:

  • یکی از ویژگی های بروکرهای معتبر، اسپرد و کمیسیون مقرون به صرفه است. درست است که برخی از بروکرها در ازای دریافت اسپرد کمتر، خدمات ضعیفی ارائه می کنند، اما هستند بروکرهایی که خدمات خوبی ارائه می کنند اما هزینه بالایی از تریدر نمی گیرند.
  • دیگر مشخصه ای که برای بسیاری از تریدرها مهم و ارزشمند به شمار می رود، پشتیبانی 24 ساعته است. از جمله خدمات ارائه شده در پشتیبانی می توان به پشتیبانی مالی، فنی، معاملاتی، نرم افزاری و تحلیلی اشاره کرد. ایرانی هایی که می خواهند در فارکس سرمایه گذاری کرده و در دوره فارکس شرکت کنند بهتر است بروکری را انتخاب کنند که از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.
  • اگر یک بروکر بتواند امکان افتتاح حساب آزمایشی یا دمو را برای افراد فراهم کند، آن بروکر را نیز می توان یک بروکر معتبر و مطرح نامید. این مورد برای آن دسته از تریدرهایی مفید است که هیچ تجربه ای برای حضور در این بازار ندارند و می خواهند اولین قدم های خود را در فارکس بردارند.

  کامل ترین دوره آموزش فارکس در ایران چه مشخصاتی دارد؟

  دوره رایگان آموزش فارکس؛ آیا این دوره ها می توانند کامل ترین دوره آموزش فارکس به شمار روند

  مطلبی که پیش روی شماست، با هدف معرفی کامل ترین دوره آموزش فارکس در ایران تدوین شده است. بازار فارکس بزرگ ترین بازار جهانی است که سودهای کلانی در آن وجود دارد. با اطلاع از شیوه سرمایه گذاری در این بازار و یادگیری فنون و اصول آن، می توان به بهترین شکل سرمایه را چندین برابر کرد و در راستای کسب درآمد صعودی گام برداشت. اما باید این نکته را هم یادآور شد که ورود به این بازار، تنها با یادگیری کلیه اصول کاربردی منجر به کسب درآمد می شود و برای این منظور به آموزش نیاز و حضور در دوره آموزش فارکس است. در کشور ما هم با هدف تربیت افرادی که به این دانش مسلط باشند، دوره های مهارتی آموزش فارکس در حال برگزاری می باشد. اما کامل ترین دوره آموزش فارکس در ایران کدام است؟ ادامه این مطلب را برای رسیدن به پاسخ این پرسش مطالعه نمایید.

  آموزش تحلیل های تکنیکال و بنیادی

  یکی از مهم ترین فاکتور های کامل ترین دوره آموزش فارکس در ایران (دوره فارکس)، آموزش تحلیل های تکنیکال و بنیادی است. بازار فارکس با این تحلیل ها پیش می رود و سرمایه ها با کسب اطلاع از این مهارت ها، چند برابر می شوند. با آموزش تحلیل های تکنیکال و بنیادی، شما قادر خواهید بود، نوسان هایی که در بازار وجود دارد را شناسایی کرده و مسیر درست سرمایه گذاری را پیش گیرید. بازار فارکس با بهره گیری از نمودار های خاص و هم چنین تغییرات اقتصاد جهانی، متحول می شود. بنابراین آموزش تحلیل های تکنیکال و بنیادی که شامل یادگیری نمودارهای تحلیلی فارکس و هم چنین تفسیر اقتصاد می باشد، از الزامات دوره های آموزش فارکس می باشد. در بین موسساتی که به آموزش این دانش پرداخته اند، نام موسسه علمی و آموزشی نیک اندیشان به چشم می خورد. این موسسه را می توان کامل ترین دوره آموزش فارکس در ایران دانست. اما به چه دلیل؟

  بهترین آموزش فارکس

  شما می توانید بهترین آموزش فارکس را در موسسه نیک اندیشان دریافت کنید. دلیل این امر، توضیح کامل کلیه مطالبی است که برای ورود و موفق شدن در این حوزه به آن نیاز دارید. شما با شرکت در دوره آموزش فارکس موسسه نیک اندیشان، می توانید به بهترین شکل با نحوه ثبت نام در صرافی ها، خرید ارز، نحوه تحلیل تکنیکال و بنیادی، معامله بر اساس سیگنال های پرایس اکشن و … آشنا شوید. مدیریت احساسات و پیش گیری از تصمیم گیری های هیجانی از دیگر مزیت های دوره نیک اندیشان است. مدرس دوره فارکس نیک اندیشان، خود از افراد موفق در زمینه ارزهای دیجیتال، فارکس و بورس می باشد و می تواند کلیه اطلاعات کاربردی را در این زمینه در اختیارتان بگذارد.

  بهترین مجموعه آموزش فارکس

  دلایلی که در مورد دوره فارکس نام برده شد، می تواند موسسه نیک اندیشان را به بهترین مجموعه آموزش فارکس بدل کند. اما در ادامه به برخی مزیت های دیگر این موسسه پرداخته ایم. این مرکز در انتهای دوره به شما مدرکی معتبر از موسسه URS  انگستان خواهد داد. هم چنین مدرکی قابل استعلام و دانشگاهی نیز به شما  اعطا می کند که برای ورود شما به بازار کار موثر خواهد بود. نیک اندیشان به عنوام بهترین مجموعه آموزش فارکس، هزینه های شرکت در دوره های خود را به صورت قسط بندی شده از شما دریافت می کند و در راستای وارد شدن کمترین فشار به دانشجویان قدم برداشته است.

  بهترین دوره فارکس

  در بهترین دوره ی آموزش فارکس چه مطالبی به شما یاد داده می شود؟

  بر همگان پوشیده نیست، تجارت فارکس یک پروژه خاص است و به دانش تخصصی نیاز دارد. به عنوان مثال، نسبت اهرمی برای معاملات فارکس بالاتر از سهام است و محرک‌ های حرکت قیمت ارز با بازارهای سهام متفاوت می باشند. چندین دوره برای مبتدیان وجود دارد که نکات تجاری بازار فارکس را آموزش می دهند. بهترین اساتید فارکس در ایران وظیفه ی آموزش بازار فارکس را در دوره فارکس بر عهده گرفته اند. در این دوره ها، بهترین اساتید فارکس در ایران به ارائه مطالب مهمی می پردازند. آنان به داوطلبان، مزایا، زبان تجاری مخصوص بازار فارکس و … را آموزش می دهند.

  مزایای شرکت در بهترین دوره آموزش فارکس کدامند؟

  شرکت در دوره فارکس و یادگیری مطالب زیر نظر بهترین اساتید فارکس در ایران مزایای زیادی را برای فرد به همراه دارد. به عنوان مثال فرد در مورد مسائل زیر آموزش می بیند و نحوه ی مقابله با موقعیت های مختلف را می آموزد:

  1. فارکس بازاری برای پوشش ریسک: شرکت هایی که در کشورهای خارجی تجارت می کنند به دلیل نوسانات ارزش ارز هنگام خرید یا فروش کالاها و خدمات خارج از بازار داخلی خود در معرض خطر هستند. بازارهای ارز راهی برای پوشش ریسک ارزی با تعیین نرخی که معامله در آن انجام می شود، فراهم می کنند. برای انجام این کار، یک معامله گر می تواند ارزها را در بازارهای فوروارد یا سوآپ از قبل بخرد یا بفروشد، که نرخ ارز را ثابت می کند. این یکی از مهم ترین مسائل ارائه شده در دوره آموزش فارکس است.
  2. فارکس بازاری بر اساس حدس و گمان: عواملی مانند نرخ بهره، جریان های تجاری، گردشگری، قدرت اقتصادی و ریسک ژئوپلیتیکی بر عرضه و تقاضای ارز تأثیر می گذارد و نوسانات روزانه را در بازارهای فارکس ایجاد می کند. فرصتی برای سود بردن از تغییراتی که ممکن است ارزش یک ارز را در مقایسه با ارز دیگر افزایش یا کاهش دهد، وجود دارد. پیش‌ بینی تضعیف یک ارز اساساً شبیه به این است که ارز دیگر آن جفت ارز تقویت شود زیرا ارزها به صورت جفت معامله می‌ شوند.
  3. علاوه بر این فرد در دوره فارکس خصوص اصطلاحات فارکس مطالب زیادی را می آموزد. بهترین راه برای شروع معاملات فارکس، یادگیری زبان آن است. در اینجا چند اصطلاح مخصوص بازار فارکس را برای شما شرح داده ایم:
  • حساب فارکس: از حساب فارکس برای انجام معاملات ارزی استفاده می شود. بسته به اندازه آن ها، سه نوع حساب فارکس وجود دارد:
  • حساب‌های خرد فارکس
  • حساب‌های مینی فارکس
  • حساب‌های استاندارد فارکس
  • درخواست: درخواست یا پیشنهاد کمترین قیمتی است که شما مایلید برای خرید ارز صرف کنید.
  • باید یا بید: دیگر نکته مطرح شده در دوره آموزش فارکس، باید یا بید است. باید، یک پیشنهاد قیمتی است که شما مایل به فروش یک ارز هستید. یک بازارساز در یک ارز معین مسئول ارائه مداوم پیشنهادات در پاسخ به سؤالات خریدار است. در حالی که آن ها معمولاً کمتر از قیمت های پیشنهادی هستند، در مواردی که تقاضا زیاد است، قیمت های پیشنهادی می تواند بالاتر از قیمت های درخواستی باشد.
  • بازار نزولی: بازار نزولی بازاری است که در آن قیمت ها در بین ارزها کاهش می یابد. بازارهای نزولی به معنای روند نزولی بازار هستند و در نتیجه ی عوامل بنیادی اقتصادی ناراحت کننده یا رویدادهای فاجعه آمیز مانند یک بحران مالی یا یک بلای طبیعی ایجاد می شوند.
  • اهرم: اهرم استفاده از سرمایه قرض گرفته شده برای چند برابر کردن بازده است. بازار فارکس با اهرم های بالا مشخص می شود و معامله گران اغلب از این اهرم ها برای تقویت موقعیت خود استفاده می کنند.

  کامل ترین دوره آموزش فارکس در نیک اندیشان

  کامل ترین دوره آموزش فارکس چه ویژگی هایی دارد؟

  یکی از بازارهای مالی دنیا، که وسعت و گستردگی زیادی دارد، بازار فارکس است. شما در این بازار می توانید روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده و آنها را مبادله کنید. البته فراموش نکنید، حضور در این بازار با چالش های زیادی همراه بوده و همه افراد نمی توانند در آن موفق ظاهر شوند. اگر در کامل ترین دوره آموزش فارکس شرکت کرده و نکات طلایی موفقیت در فارکس را آموزش دیده باشید، سود قابل توجهی از حضور در این بازار به دست خواهید آورد.

  نکته دیگری که در کنار این موضوع باید به آن دقت کرد، اعتبار موسسه ای است که قصد دارید دوره فارکس را در آنجا بگذرانید. کامل ترین دوره آموزش فارکس، تنها در موسساتی برگزار می گردد که در آنها کلیه مباحث و سرفصل ها توسط یک معامله گر حرفه ای ارائه می شود. معمولا اطلاعاتی که در این دوره ها ارائه می گردد، بسیار قابل اطمینان بوده و شاه راهی برای انجام معاملات موفق به شمار می روند.

  چرا باید در دوره کامل آموزش فارکس شرکت کنیم؟

  عده ای از تریدرهای مبتدی، سرمایه های قابل توجهی در اختیار دارند و تصور می کنند این میزان سرمایه می تواند باعث موفقیت آنها در بازار فارکس شود. ما نیز اعتقادمان بر این است که جهت موفقیت در این بازار، می بایست سرمایه خوبی در اختیار داشت، اما آیا داستان سرمایه گذاری، تنها به هنگفت بودن سرمایه ختم می شود؟ آیا برای موفقیت ابزار دیگری نیاز نیست؟ مسلما برای موفقیت در هر کاری، باید تجربه و مهارت داشت؛ بدون تجربه حتی نمی توان راحت ترین کارها را انجام داد و در آن موفق شد. این قانون در بازار فارکس، اهمیتی دو چندان داشته و به جرات می توانیم بگوییم، تا زمانی که شما اطلاعات کامل در مورد حضور در این بازار مالی را نداشته باشید، به هیچ عنوان موفق نخواهید شد. پس اگر نمی خواهید پولی که در بازار سرمایه گذاری کرده اید، سوخت شده و از بین برود، در کامل ترین دوره آموزش فارکس و بهترین دوره آموزش فارکس شرکت کنید.

  مباحث مهم در دوره فارکس چیست؟

  یکی از اولین موضوعات و مهم ترین موضوعاتی که در دوره فارکس آموزش داده می شود، ثبت نام در این بازار، انتخاب یک بروکر مناسب، واریز پول به حساب و برداشت آن و اصطلاحات مهم در بازار فارکس است. این موارد از ابتدایی ترین اطلاعاتی است که در دوره کامل فارکس آموزش داده می شود. کسانی که با  اصطلاحات فارکس به خوبی آشنا باشند، با موفقیت بیشتری در این بازار باقی مانده و سود مناسبی به دست می آورند.

  از دیگر مباحث مهم این دوره، تحلیل تکنیکال است. تحلیل تکنیکال یکی از مهم ترین ابزارها برای معامله کردن و ارزیابی وضعیت بازار به شمار می رود. این تحلیل به واسطه برخی معامله گران ابداع شده و یکی از اصول آن می گوید، معامله گران در شرایط مشابه، واکنش های یکسانی نشان می دهند. مدیریت کردن ریسک و سرمایه ای که معامله گر به این بازار اختصاص داده، از دیگر موضوعات و مباحث مهم این دوره می باشد. یکی از مهم ترین اصل های مدیریت ریسک، مدیریت احساسات است. متاسفانه برخی معامله گران وقتی با شکست در بازار فارکس مواجه می شوند، دست به انجام کارهایی می زنند که جز ضرر چیز دیگری برای آنها ندارد و این واکنش باعث افزایش خسارت آنها می گردد.

  دوره رایگان آموزش فارکس؛ آیا این دوره ها می توانند کامل ترین دوره آموزش فارکس به شمار روند

  دوره رایگان آموزش فارکس؛ آیا این دوره ها می توانند کامل ترین دوره آموزش فارکس به شمار روند؟

  به هر حوزه ای که نگاه کنید، چنانچه بخواهید به آن وارد شوید، می بایست اطلاعات خوبی در مورد آن به دست آورید؛ فارکس نیز دقیقا در چنین شرایطی قرار دارد و افراد نباید بدون کسب دانش و آگاهی در آن حضور پیدا کنند. حساسیت این بازار مالی، بسیار بالاست و علاقه مندان می بایست در کامل ترین دوره آموزش فارکس شرکت کنند. در دوره آموزش فارکس، نکات و جزئیات بسیار زیادی در مورد forex ارائه خواهد شد.

  متاسفانه، برخی افرادی که می خواهند از طریق ترید کردن در فارکس به سود برسند، دوره رایگان آموزش فارکس را انتخاب می کنند. این گروه باید توجه داشته باشند، اساتید دوره فارکس برای آنکه به این مرحله برسند، زحمات زیادی کشیده اند و نمی توانند چیزی که خود با سختی های زیادی به دست آورده اند، به صورت رایگان در اختیار بقیه قرار دهند.

  پس اگر می خواهید وقتتان را تلف نکنید و در نهایت با حضور در فارکس، سود به دست آورید، در دوره های آموزشی حضوری و غیر رایگان شرکت کنید. مدرسان این دوره ها، فقط مدرس این دوره نیستند و به صورت عملی نیز در فارکس ترید می کنند.

  کامل ترین دوره آموزش فارکس در ایران شامل چه مواردی است؟

  یکی از مهم ترین فاکتور های کامل مترین دوره فارکس در ایران، آموزش تحلیل های تکنیکال و بنیادی است. بازار فارکس با این تحلیل ها پیش می رود و سرمایه ها با کسب اطلاع از این مهارت ها، چند برابر می شوند. با آموزش تحلیل های تکنیکال و بنیادی در دوره فارکس، شما قادر خواهید بود، نوسان هایی که در بازار وجود دارد را شناسایی کرده و مسیر درست سرمایه گذاری را پیش گیرید. بازار فارکس با بهره گیری از نمودار های خاص و هم چنین تغییرات اقتصاد جهانی، متحول می شود. بنابراین آموزش تحلیل های تکنیکال و بنیادی که شامل یادگیری نمودارهای تحلیلی فارکس و هم چنین تفسیر اقتصاد می باشد، از الزامات دوره های آموزش فارکس می باشد.

  کامل ترین دوره آموزش فارکس

  بهترین آموزش فارکس در کدام موسسه؟

  شما می توانید بهترین دوره آموزش فارکس را در موسسه نیک اندیشان دریافت کنید. دلیل این امر، توضیح کامل کلیه مطالبی است که برای ورود و موفق شدن در این حوزه به آن نیاز دارید. شما با شرکت در دوره های آموزشی فارکس موسسه نیک اندیشان، می توانید به بهترین شکل با نحوه ثبت نام در صرافی ها، خرید ارز، نحوه تحلیل تکنیکال و بنیادی، معامله بر اساس سیگنال های پرایس اکشن و … آشنا شوید. مدیریت احساسات و پیش گیری از تصمیم گیری های هیجانی از دیگر مزیت های دوره نیک اندیشان است.

  چرا نیک اندیشان بهترین مجموعه آموزش فارکس است؟

  این مرکز در انتهای دوره به شما مدرکی معتبر از موسسه URS  انگستان خواهد داد. هم چنین مدرکی قابل استعلام و دانشگاهی نیز به شما  اعطا می کند که برای ورود شما به بازار کار موثر خواهد بود. نیک اندیشان به عنوام بهترین مجموعه برگزار کننده دوره آموزش فارکس، هزینه های شرکت در دوره های خود را به صورت قسط بندی شده از شما دریافت می کند و در راستای وارد شدن کمترین فشار به دانشجویان قدم برداشته است.

  آیا دوره های دیگری در حوزه های کاری دیگر در نیک اندیشان برگزار میشود؟

  توجه داشته باشید به جز دوره فارکس، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه های متعدد، مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

  دوره مربیگری مهد کودک ، دوره مونته سوری ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره کاشت مو ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فیلمبرداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره حسابداری و…

  8 دیدگاه برای دوره فارکس (دوره آموزش فارکس)

  1. محمدعلی

   استاد با انرژی تدریس میکردن

   • aref

    سلام محمدعلی عزیز
    ممنون بابت نظرتون. موفق باشید☺

  2. زهرا

   کلاس ها بسیار با محتوا بود

   • aref

    سلام زهرا عزیز
    خوشحالیم که تونستیم رضایت شما را جلب کنیم. موفق باشید 😊

  3. هانیه طاهری

   سلام
   بعد از گذروندن دوره به این توانایی میرسیم که بازار را تحلیل کنیم؟

   • aref

    سلام هانیه عزیز
    این دوره به صورت جامع و مناسب بازار کار میباشد که شما پس از انتهای دوره میتوانید سرمایه گذاری هوشمندانه ای انجام دهید.

  4. پریا طاهری نژاد

   سلام
   میتونم هزینه دوره رو قسطی پرداخت کنم؟

   • aref

    سلام پریا عزیز
    بله امکان پرداخت به صورت اقساطی وجود دارد. برای اطلاع از شرایط پرداخت با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  5. فاطمه

   سلام
   من واقعا از دورتون راضی بودم
   ممنونم بابت دوره خوبتون

   • aref

    سلام فاطمه عزیز
    خوشحالیم که ازدوره راضی بودید. موفق باشید

  6. علی صفوی

   سلام شما روانشناسی بازار هم در دوره تدریس می کنید؟

   • aref

    سلام علی عزیز
    بله روانشناسی بازار هم در دوره آموزش داده می شود.

  7. علیرضا

   سلام من از این دوره خیلی راضی بودم
   استاد خیلی جامع و کاربردی درس دادن

   • nickandishan-admin

    سلام
    ممنون از ثبت نظرتون
    موفق باشید

  8. رضا

   سلام هزینه دوره فارکس شما چقدره؟ میشه در حین دوره از بازار فارکس سود گرفت؟ممنون میشم توضیح بدید

   • nickandishan-admin

    سلام رضا عزیز
    هزینه دوره فارکس 3 میلیون و 800 هزار تومان است. بله در حین دوره از طرف استاد بهتون سیگنال داده می شود. موفق باشید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image