دوره فارکس (دوره آموزش فارکس)

(دیدگاه 8 کاربر)

در این دوره مهارتهای فارکس به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتها گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و مدرک بین المللی آکادمی URS امارات دریافت می کنید.

توضیحات

فیلم معرفی دوره آموزش فارکس توسط استاد دوره

فایل صوتی معرفی دوره آموزش فارکس توسط استاد دوره

معرفی دوره فارکس

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

دوره فارکس یک دوره آموزشی شامل آموزش مهارت های تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، نرم افزار متا تریدر، روانشناسی بازار و… می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است و بسیار ساده و کاربردی ارائه می شود . این دوره آموزشی توسط تریدر حرفه ای و مستر آکادمیURS تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و تا اشتغال مهارت جویان در بازار تحت پشتیبانی استاد قرار می گیرند و توسط استاد به آنها سیگنال خرید یا فروش داده می شود.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره فارکس

 • تحلیل تکنیکال (خطوط روند و پیوت ها، موینگ اوریج، فیبوناچی، کندل استیک، اسیلاتورها، اندیکاتورها، الگوهای بازگشتی و ادامه دهنده، الگوهای هارمونیک)
 • تحلیل فاندامنتال(بررسی سایت ROREX FACTORY)
 • کیف پول(ولت)
 • کارگزاری ها و صرافی ها
 • نرم افزار متا تریدر
 • روانشناسی بازار

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

استاد

آقای سامان دهقان(تریدر حرفه ای و مستر آکادمی URS انگلستان)

آقای محمد جواد حسینی

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URS امارات

هزینه دوره

هزینه دوره: 4,800,000 تومان

شرایط پرداخت: 2,900,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

نظرات برخی از دانشجویان دوره فارکس

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی و مستر آکادمی URS هستند هم تریدر(معامله گر) بازار
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS امارات
 • پشتیانی مهارت جویان توسط استاد تا اشتغال در بازار
 • سیگنال دهی خرید و فروش توسط استاد
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی فارکس چند جلسه است؟

این دوره آموزشی فارکس همانطور که در بالا گفته شد در 10 جلسه 2 ساعت و نیمه برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزش فارکس بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره فارکس در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش فارکس، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره فارکس را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره فارکس، 3 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 900 هزار تومان آن را برای ثبت نام  پرداخت کنید و مابقی را در جلسه اول، به طور کامل تسویه کنید.

چگونه میتوانم در دوره فارکس ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره فارکس در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

هر آنچه که درباره فارکس و بازار آن باید بدانیم؟

دوره فارکس

پادکست شمار 1 دوره فارکس

فارکس چیست؟ چه چیزهایی در این بازار معامله می شود؟

ورود به بازار فارکس باید با همراه با دانش و اطلاعات باشد. کسی که می خواهد، سرمایه خود را در این بازار حفظ کند، باید حواسش به سرمایه ای که در اختیار دارد، باشد و برای این موضوع هیچ راهی به جز شرکت در دوره فارکس وجود ندارد. کسانی که در این دوره شرکت می کنند، اولین چیزی که یاد می گیرند، این است که فارکس چیست و چه چیزهایی در آن معامله می شود.

فارکس، بازاری است که در آن، ارزها مبادله می شوند. این بازار، بزرگ ترین بازار مالی در دنیا است و از دو کلمه foreign exchange، که به معنای تبادل ارزهای خارجی است، گرفته شده است. اگر بخواهیم جور دیگری، این بازار را به شما معرفی کنیم، باید بگوییم که ارزهای خارجی، در فارکس وارد رقابت شده و روی آنها معاملات مختلف صورت می گیرد.

آموزش تقویم اقتصادی فارکس در دوره فارکس

نکته ای که در دوره آموزش فارکس به آن پرداخته می شود این است که معمولا، تبادل ارزهای خارجی در این بازار، ممکن است برای خرید و فروش کالاهای مختلف، هزینه سفر، سرمایه گذاری و یا ارائه خدمات مختلف توسط شرکت ها و یا دولت ها انجام شود. برای آنکه به درک بهتری از این موضوع برسید، تصور کنید که شرکت تویوتا که در کشور ژاپن فعالیت می کند، به آلمانی ها ماشین فروخته است و یورو دریافت کرده باشد. این شرکت، اگر بخواهد پول را به واحد پول کشورش، یعنی یِن تبدیل کند، می تواند در فارکس، عملیات مربوط به تغییر نوع ارز را انجام دهد.

البته حضور در فارکس، تنها محدود به شرکت های بزرگ نیست و برخی شرکت های کوچک تر نیز برای تبادل کالاهای مختلف، ممکن است نیاز به خدمات فارکس داشته باشند. این شرکت ها، با حضور در فارکس، هم می توانند پول کالایی را که فروخته اند به دست آورند و هم می توانند از نوساناتی که در بازار ارزها وجود دارد، سود خوبی کسب کنند. موضوعی که خوب است همیشه در گوشه ای از ذهنتان داشته باشید این است که اگر با اطلاعات کامل، در فارکس حضور پیدا کنید، می توانید سود خوبی از آن به دست آورید.

در مورد شغل معامله گری در بازار فارکس چه میدانید؟

به کسانی که در فارکس معامله می کنند، تریدر یا معامله کنندگان فارکس می گویند. این شغل از جمله مشاغل پر بازده و سود آور در این بازار است و کسانی که به دنبال کسب سود و منفعت هستند می توانند حضوری جدی و پر رنگ در آن داشته باشند. این افراد سعی می کنند با تحلیل بازار فارکس، آینده یک ارز را پیش بینی کرده و با کمک اطلاعات به دست آمده، ارزی را بخرند و یا بفروشند. برخی از ویژگی هایی که می توان در مورد این شغل بیان کرد به شرح زیر است:

 • تریدرهای بازار فارکس یکی از پویا ترین شغل ها را در سطح جهان دارند. از آنجایی که قیمت ارزها دائما در حال تغیر است، آنها باید مرتبا شرایط بازار را تحلیل کرده و تغییرات به وقوع پیوسته در آینده را پیش بینی کنند.
 • از دیگر ویژگی های این شغل می توان به دانش فنی بالا اشاره کرد. تریدرها برای موفقیت در حوزه کاری خود می بایست دانش فنی بالایی داشته باشند و با اسباب و وسایل مورد نیاز برای ترید در این بازار به خوبی آشنا باشند.
 • اگر می خواهید در مورد این شغل اطلاعات بیشتری به دست آورید، مقاله شغل معامله گری در فارکس را حتما مطالعه کنید.

آیا در انتخاب بهترین دوره های آموزشی فارکس، سطح دانش تریدر مهم است؟

اگر به مزایا و معایب شغل معامله گری واقف هستید و عزم خود را جزم کرده اید که در این دوره شرکت کنید می بایست به سطح دوره ای که قصد دارید در آن حضور یابید، توجه و دقت داشته باشید. اگر یک فرد کاملا مبتدی هستند و هیچ چیزی در مورد فارکس و نحوه معامله کردن در آن نمی دانید، بهتر است در دوره فارکس مبتدی شرکت کنید. در این دوره ها، ابتدایی ترین و جزئی ترین موضوعات آموزش داده می شود.

وقتی دانش اولیه شما در مورد فارکس افزایش پیدا کرد، بعد از آن حق دارید در بهترین دوره های آموزشی فارکس که توسط بهترین استاد فارکس در ایران برگزار می شوند، شرکت کنید. در دوره های این چنینی، کامل ترین و تخصصی ترین موضوعات، آموزش داده شده و افراد بعد از شرکت در آنها به یک ترید نیمه حرفه ای تبدیل می شوند. علت اینکه از واژه تریدر نیمه حرفه ای استفاده می کنیم، این است که معامله کننده ها تنها زمانی می توانند به یک معامله کننده حرفه ای تبدیل شوند که علاوه بر دریافت اطلاعات تئوری، به صورت عملی نیز در فارکس معامله کنند.

اگر بر اساس سطح اطلاعات و دانشی که دارید یکی از دوره ها را برگزینید، می توانید گام به گام و پله به پله، مسیر رشد و پیشرفت در فارکس را طی کنید و در نهایت با کمترین میزان ریسک، سود قابل توجهی از ترید در فارکس به دست آورید.

دوره آموزش فارکس به صورت جامع

پادکست شماره 2 دوره فارکس

چرا در فارکس سرمایه گذاری کنیم؟ چند دلیل قطعی برای این موضوع می توانید بیاورید؟

خیلی کسانی که اسم دوره فارکس به گوششان می خورد، قطعا با این سوال مواجه خواهند شد که چرا باید در این بازار، سرمایه گذاری کنیم؟ مگر فارکس چه چیزی دارد که همه به دنبال آن هستند که سرمایه خود را در آن به جریان اندازند؟ ما در اینجا برخی دلایل گرایش مردم به شرکت در این بازار مالی پر رونق و پیچیده را ذکر خواهیم کرد.

ما در جامعه ای زندگی که می کنیم که تورم در آن زیاد است و مردم برای آنکه به برخی از نیازهای اولیه خود برسند، پول کافی ندارند. این گروه، برای آنکه ضعف اقتصادی خود را جبران کنند، به روش های مختلف، اعم از زیاد کار کردن، سرمایه گذاری کردن و درآمد دلاری روی می آورند.

بهترین دوره فارکس

حتما خود شما نیز در جریان هستید که توان انسان از نظر جسمانی، بسیار محدود است و نمی تواند در یک بازه زمانی مشخص، حجم زیادی از یک کار را انجام دهد. پس، روی کار کردن زیاد به عنوان روشی که بتواند درآمد ما را زیاد کند، نمی توانیم حساب کنیم؛ زیرا این یک مسکن فوری است و مشکل را به صورت دائم حل نمی کند.

دیگر روشی که می تواند کمک کند تا یک فرد، وضعیت مالی خود را از این رو به آن رو کند، سرمایه گذاری است. همان طوری که از نام این عبارت نیز مشخص است، برای سرمایه گذاری کردن باید سرمایه کافی در اختیار داشت. مشکلی که در این روش وجود دارد، فراهم نبودن سرمایه مورد نیاز، و بلند مدت بودن آن است. معمولا سرمایه گذاری در یک بازه زمانی طولانی مدت جواب می دهد.

در دوره فارکس چه سرفصل هایی آموزش داده می شود

راهی که می توان از آن به عنوان یک مسکن با تاثیر قوی و طولانی برای برطرف کردن درمان بی پولی ارائه کرد، درآمد دلاری است. البته، کسب درآمد دلاری نیز کار راحتی نیست و نیاز به آموزش دارد. یکی از روش هایی که می تواند به شما کمک کند تا درآمد دلاری به دست آورید، حضور در دوره آموزش فارکس و تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای فارکس است. این بازار برای کسانی که به عنوان یک معامله گر حرفه ای کار می کنند، سود خوبی به همراه خواهد داشت و می تواند بسیاری از مشکلات مالی افراد را حل کند. البته، که این کار نیز کار راحتی نیست و به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم حتما با دانش و اطلاعات کافی به سراغ آن بروید و در آن معامله کنید. اگر بتوانید عاقلانه تصمیم گیری کنید و روی ارزهای درست، سرمایه گذاری کنید، بعد از مدتی می توانید درآمدی ثابت و مستمر داشته باشید.

بهترین دوره آموزش فارکس در نیک اندیشان

پادکست شماره 3 دوره فارکس

با اصطلاحات رایج در فارکس آشنا شوید؛ به دردتان می خورد؟

کسی که می خواهد سرمایه خود را در فارکس از ندهد، مجبور است با اصطلاحات رایج در بازار فارکس آشنا باشد. ما در اینجا، برخی اصطلاحاتی که در دوره فارکس ارائه می شود، به صورت مختصر و مفید معرفی خواهیم کرد.

1- معامله های اسپات

یکی از اصطلاعات این بازار، معامله اسپات است. در این نوع معامله ها، موضوع معامله، خرید و فروش ارزهای واقعی است. کسانی که می خواهند یورو یا دیگر ارزها را به دیگر واحدهای پولی تبدیل کنند، باید تحت نام معامله های اسپات این کار را انجام دهند.

بهترین دوره فارکس در نیک اندیشان

2- cfd

عبارت دیگری که در دوره فارکس در مورد آن صحبت می شود، Cfd است. این اصطلاح، مخفف عبارت، contract for difference بوده، و قرارداد برای تفاوت، معنا می شود. Cfd، قراردادی است که برای نشان دادن حرکت در میزان قیمت ارزهای مالی استفاده می شود. در واقع cfd می گوید؛ وقتی قیمت ها در بازار ارز تغییر می کند، افراد بدون آنکه نسبت به موضوعی مالکیت داشته باشد، می توانند سود به دست آورند.

3- ارز کوت

ارزهای کوت (Quote currency) که به اسم counter currency نیز ممکن است خوانده شوند، دومین جفت ارزهایی هستند که در بازار فارکس روی آنها معامله انجام می شود.

4- پیپ

دیگر اصطلاحی که در بازار فارکس ممکن است زیاد به گوش تریدرها بخورد، پیپ است. پیپ، یک واحد پایه مربوط به قیمت جفت ارزها است. به بیان دیگر، این واحد به عنوان یک خط کش عمل کرده و برای تعیین سود و زیان ناشی از خرید و فروش ارزهای دیجیتال به کار برده می شود. موضوعی که خوب است در مورد پیپ بدانید، این است که معمولا به دلیل اختلافی که در قیمت نرخ های مختلف وجود دارد، جایگاه پیپ نیز در جفت ارزهای مختلف، متفاوت است.

بهترین اساتید دوره آموزش فارکس

5- اسپرد

اصطلاح دیگری که در دوره فارکس آموزش داده می شود، اسپرد است. اسپرد، به تفاوت بین قیمت خرید یک ارز و قیمت فروش آن می گویند. یادتان باشد، که معمولا اسپرد، به پیپ اندازه گیری می شود. در مورد پیپ در بالاتر توضیحاتی را به شما ارائه کردیم.

6- مارجین

مارجین که یک کلمه انگلیسی است و به صورت margin نوشته می شود، به معنای حاشیه است. در فارکس، مارجین همان پولی است که شما در هنگام افتتاح حساب معاملاتی تان اجازه می دهید که در حساب باقی بماند.

7- اهرم

موضوع دیگری که در دوره آموزش فارکس حتما در مورد آن صحبت می شود، اهرم در بازار فارکس است. اهرم یکی از مفهوم هایی است که معامله گران باید حتما با آن آشنایی داشته باشند. اهرم در واقع همان میزان سرمایه ای است که کارگزاران برای بالا بردن حجم معامله های خود به مشتریان ارائه می دهند.

دوره آموزش فارکس به طور کامل

8- کارگزار

از دیگر اطلاحات بسیار مهم که بارها و بارها در دوره فارکس به بحث و بررسی گذاشته می شود، کارگزار یا بروکر (broker) است. کارگزارها، به تریدرها کمک می کنند تا راحت تر بتوانند خرید و فروش انجام دهند.

9- ترید

از دیگر اصطلاحاتی که در دوره فارکس زیاد به آن زیاد پرداخته می شود، ترید است. ترید به معنای معامله است و تریدر نیز به کسی گفته می شود که نقش اصلی و اساسی را در یک معامله بازی می کند. یک تریدر، با ترید است که سود به دست می آورد. اگر می خواهید در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست آورید، مقاله تریدر فارکس کیست را مطالعه کنید.

چه مباحثی در دوره فارکس نیک اندیشان آموزش داده می شود

پادکست شماره 4 دوره فارکس

آیا خوب است در دوره آموزش فارکس شرکت کنیم؟

انسان ها با اطلاعاتی ناقص به دنیا می آیند. آنها زمانی که متولد می شوند، برای رفع برخی برخی نیازهایی که دارند، به صورت غریزی عمل کرده و برای انجام سایر کارها در زندگی خود، نیاز به آموزش و کسب دانش دارند. این قانون، در مورد ورود به فارکس و انجام انواع معاملات در بازار فارکس نیز صادق است. اگر بخواهید وارد این بازار شوید، باید، در دوره فارکس شرکت کنید. در غیر این صورت، سرمایه ای که با زحمت و دردسر زیاد به دست آورده اید، نابود شده و شما به یک ورشکسته تبدیل خواهید کرد.

کسانی که می خواهند از سرمایه خود محافظت کنند و به راحتی و در عرض یک شب، آن را از دست ندهند، مجبورند در دوره آموزش فارکس شرکت کنند. این بازار، در مقابل کسانی که هیچ اطلاعاتی ندارند و بدون دانش می خواهند از آن سود به دست آورند، بی رحمانه عمل می کند. با کسب دانش و اطلاعات، حضوری بدون دردسر و استرس در فارکس داشته باشید و به این شکل، کسب درآمدتان را یک موضوع تضمین شده بدانید.

یکی از مزیت هایی که حضور در دوره های آموزش فارکس دارد، آشنایی با افرادی است که تجربیاتی اندکی دارند. این کسب تجربه، به شما کمک می کند تا در آینده بتوانید بدون ضرر در فارکس معامله کنید و سرمایه تان را بیهوده از دست ندهید.

کامل ترین دوره آموزش فارکس در نیک اندیشان

با شرکت در دوره فارکس (دوره آموزش فارکس) چه اهدافی به دست می آید؟

مدرسان و موسسه های برگزار کننده دوره آموزش فارکس به دنبال محقق کردن اهداف زیادی هستند. برخی از این اهداف را ما در ادامه لیست کرده ایم:

 • یکی از مهم ترین موضوعاتی که در دوره فارکس آموزش داده می شود، یادگیری عملکرد در فارکس است. کسی که می خواهد در این بازار، حضوری موفقیت آمیز داشته باشد، باید با نوع عملکرد این بازار آشنایی داشته باشد.
 • موضوع دیگری که یادگیری و آموزش آن، حضور در فارکس را با موفقیت همراه می کند، شناسایی و انتخاب بهترین نوع بروکر است. در دوره های آموزشی، در مورد بروکر و انتخاب آن، نکاتی کامل ارائه می شود.
 • کسانی که قدرت تحلیل فارکس را ندارند، سرمایه خود را در معرض نابودی و تباهی قرار می دهند. به همین دلیل است که در دوره آموزش فارکس، در مورد انواع ابزارهای مورد نیاز در تحلیل، نکاتی آموزش داده می شود.
 • باز کردن یک حساب بین المللی و انجام معامله های ارزی، از دیگر اهدافی است که دوره های فارکس به دنبال تحقق آن هستند.
 • نوسان گیری در فارکس، از دیگر ابزارهای مورد نیاز برای تضمین سود در فارکس به شمار می رود.
 • کسانی که قصد دارند به درآمدی ثابت و مستمر در فارکس دست پیدا کنند، می بایست در دروه های آموزش این حوزه شرکت کنند.

دوره آموزش فارکس (صفر تا صد)

 

 • نحوه انجام معامله ها به صورت آنلاین، موضوع دیگری است که در این دوره، آموزش داده می شود.
 • مدیریت کردن سرمایه و ریسک ناشی از حضور در فارکس، موضوع مهم دیگری است که یادگیری آن تنها با شرکت در دوره های آموزش فارکس امکان پذیر است.
 • تریدرهای فارکس یا کسانی که در این بازار معامله می کنند، به خوبی می دانند که چه زمانی باید یک ارز را بفروشند و چه موقع آن را بخرند. این هدف نیز تنها با شرکت در دوره آموزش فارکس به دست خواهد آمد.
 • کسی که در دوره های آموزشی شرکت می کند، به خوبی می داند که چطور باید سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشد. این نیز یکی از مهم ترین اهداف شرکت در دوره های آموزش فارکس به شمار می رود.
 • یادگیری انواع ابزارهای مورد نیاز برای شرکت در فارکس، دیگر هدف دست یافتنی است که حضور در دوره های آموزشی، لازمه و پیش نیاز آن است.

دوره آموزش فارکس با بهترین استاد دوره فارکس

برای کسب درآمد از فارکس به چه قدر زمان نیاز است؟

کسب درآمد از بازار مطرح فارکس، نیاز به آموزش، و شرکت در دوره آموزش فارکس دارد. برخی کسانی که در دوره های آموزشی شرکت می کنند و همه چیز را در مورد فارکس می دانند، باز هم نمی توانند در این بازار موفق شوند؛ چه برسد به کسانی که در مورد آن هیچ اطلاعاتی ندارند. شرکت در دوره های آموزشی، اولین پله و اولین قدم برای به دست آوردن سود از فارکس است. بعد از شرکت در دوره ها، باید تمرین کرد و نحوه ترید کردن در این بازار را به صورت عملی فرا گرفت.

شما باید آن قدر در فارکس تمرین کنید که بعد از مدتی، تحلیل نمودارها و برآورد وضعیت بازار و معامله کردن، برایتان به یک کار بسیار راحت و ساده تبدیل شود. ذهن انسان به صورتی برنامه ریزی شده است که بعد از آنکه یک کار را خیلی امتحان و تکرار می کند، آن کار به ضمیر ناخودآگاه انسان وارد می شود. وقتی چنین اتفاقی می افتد، انسان برای انجام یک کار، زحمت زیادی به خود نداده و خیلی طبیعی آن را انجام می دهد. درست مانند رانندگی؛ اغلب ما زمانی که در حال رانندگی هستیم، همه چیز را در جا و به سرعت انجام می دهیم. این به این معناست که ما توانسته ایم رانندگی را وارد ذهن ناخودآگاه خود کنیم و بدون هیچ فکری آن را انجام دهیم. اگر بتوانید در فارکس به چنین مرحله ای برسید، نگرانی و ترس شما از شکست، به میزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

دوره فارکس با استاد نام آشنا

کسانی که می پرسند برای کسب درآمد از فارکس به چه قدر زمان نیاز داریم، باید بدانند که شرکت در دوره فارکس، مدت زمان رسیدن به سود از این بازار را کاهش می دهد. این گروه باید مدتی در بازار فارکس حضور داشته باشد و به صورت واقعی در آن ترید کنند. تنها در این صورت است که می توان بعد از گذشت چند ماه به یک معامله گر تبدیل شد. کسانی که به مدت 6 ماه معامله می کنند، دیدن نمودارهای مورد نیاز در فارکس و تحلیل کردن آنها، برایشان هیچ کاری نخواهد داشت و این امر را مانند خوردن یک لیوان آب انجام می دهند. معمولا یک سال بعد از ترید کردن، می توان به درجه خوب و قابل قبولی از تریدری دست پیدا کرد.

موضوع بسیار مهمی که مبتدی ها و علاقه مندان به حضور در فارکس باید در مورد آن، اطلاعات کاملی داشته باشند، رعایت همه نکاتی است که در دوره آموزش فارکس به آنها آموزش داده شده است. در صورتی که تمام نکات ارائه شده به خوبی رعایت شود و فرد به صورت دائم و مستمر، ترید کند می تواند به کسب سود قابل قبول از این بازار، امید داشته باشد.

بهترین دوره فارکس در ایران

آیا با انواع روش های درآمدزایی حضور در دوره آموزش فارکس آشنایی دارید؟

یکی از خوبی ها و محاسن شرکت در دوره آموزش فارکس این است که شما بعد از تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای، می توانید به روش های مختلف و گوناگون درآمد خود را افزایش دهید. مهم ترین راه های کسب درآمد از فارکس به شرح زیر است:

 • یکی از بهترین راه ها برای افزایش درآمد در این بازار، معامله کردن یا همان ترید کردن در فارکس است. متاسفانه، نرخ تورم دلار در کشور ما بالاست و ترید کردن و درآمد دلاری داشتن می تواند راه و روش خوبی برای استفاده از این نوسان ها باشد. اگر بتوانید درآمد دلاری کسب کنید، می توانید از تورم نیز جلو بزنید و سود خوبی را هر ساله به دست آورید.
 • دومین راهی که برای کسب درآمد از فارکس می توان پیشنهاد کرد، کار کردن با پول دیگران است. برخی کارگزاری ها، به شما امکان می دهند تا با کمک ابزارهایی که دارند، پول دیگران را نیز وارد بازار فارکس کنید و سود کسب کنید.

 

مزایای شرکت در دوره آموزش فارکس چیست

 

 • فروش سیگنال های معاملات از دیگر راه های به دست آوردن پول در فارکس است. اگر یک تریدر حرفه ای باشید، می توانید همان معامله هایی که با حساب خود انجام می دهید، به صورت سیگنال در شبکه های اجتماعی به فروش برسانید و درآمد خوبی از این راه به دست آورید.

نکته ای که خوب است بعد از معرفی روش های کسب درآمد در فارکس اشاره کنیم، این است که شما تنها زمانی می توانید به یکی از روش های ذکر شده در فوق، سود به دست آورید که در دوره فارکس موسسه های معتبر آموزشی شرکت کرده باشید. تنها در این صورت است که می توان امید داشت این بازار با پول خوبی برای شما همراه باشد.

دوره فارکس با قیمت منصفانه

چگونه با شرکت در دوره فارکس (دوره آموزش فارکس) درآمد کسب کنیم؟ سود به دست آمده از این بازار چقدر است؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که در مورد دوره فارکس مطرح می شود، میزان سودی است که از این بازار به دست می آید. اولین سوالی که در اینجا باید به آن پاسخ دهیم این است که، یک سود خوب چقدر است و به چه سودی، سود خوب و راضی کننده گفته می شود. درست است که هر قدر میزان سود بیشتر باشد، انسان، راضی تر خواهد بود، اما باید به این موضوع نیز توجه داشت که برای سود نیز باید یک مقدارِ حداقلی در نظر داشت.

برای آنکه بدانید چه مقدار سود می تواند راضی تان کند، باید به میزان سود بانک ها و میزان تورم در کشور نگاه کنید. اگر میزان سودی که بانک ها به پول پس انداز شده اختصاص می دهند را با میزان تورم در کشور جمع کنید، چنانچه فارکس، سودی برابر عدد به دست آمده در اختیار شما قرار دهد، به این معناست که شما توانسته اید از حضور در بازار فارکس سود خوبی به دست آورید.

دوره فارکس جامع در نیک اندیشان

نکته ای که در مورد افزایش سود از فارکس باید به آن توجه داشته باشید، شرکت در دوره آموزش فارکس است. کسانی که با اطلاعات و دانش کافی در این بازار شرکت کرده و به عنوان یک معامله گر و یک تریدر فعالیت می کنند، می توانند درآمد بالایی کسب کنند. معامله کننده های مبتدی، بعد از گذشت زمانی مشخص، در صورتی که تجربه لازم را به دست آورده باشند می توانند با حضور در فارکس، سود کسب کنند. کسانی که در مورد حلال بودن این دوره سوال دارند، می توانند مقاله آیا درآمد فارکس حلال است، را مطالعه کنند. ما در این مقاله اطلاعات کامل و جامعی در مورد شرایط مورد نیاز برای شرعی شدن این معامله بیان کرده ایم.

 

بهترین دوره فارکس در تهران و ایران

برای حضور در فارکس به چقدر سرمایه نیاز است؟ آیا در دوره فارکس (دوره آموزش فارکس) به این موضوع اشاره می شود؟

موضوعی که خوب است در همین ابتدا به آن اشاره کنیم، این است که شما برای ورود به هر کاری، باید یک حداقل سرمایه در اختیار داشته باشید. این حداقل سرمایه به شما کمک می کند تا بتوانید سود مناسب و قابل قبولی کسب کنید؛ این قانون در مورد فارکس نیز درست به نظر می رسد. نکته مشترکی که بین اغلب تریدرها به چشم می خورد، این است که آنها می خواهند یک سرمایه ی کم را وارد بازار پرچالش فارکس کنند و در نهایت نیز سود خوبی به دست آورند.

حواس تریدرها باید به تبلیغات دروغین و غیر واقعی که در دروه های آموزش فارکس مطرح می شود، باشد. این تبلیغات، وسوسه انگیز هستند و تنها برای جذب افراد صورت می گیرند. حقیقت ماجرا این است که بازاری چون فارکس، به مانند یک غول چراغ جادو عمل نکرده و نمی تواند یکی از بزرگ ترین آرزوهای شما که همان یک شبه پولدار شدن است، محقق کند. شما باید خاک این بازار را بخورید و مهارت و تجربه ترید کردن در آن را به صورت عملی کسب کنید.

دوره فارکس اساتید برتر نیک اندیشان

اگر علاقه شدیدی به ورود به این بازار دارید، خوب است با کمترین سرمایه که میزان آن بین 500 تا 1000 دلار است، کار خود را شروع کنید. این مبلغ به شما کمک می کند تا بتوانید بدون نگرانی برای از دست دادن آن، با چم و خم حضور در این بازار آشنایی کافی پیدا کنید. با این میزان سرمایه به خوبی یاد خواهید گرفت که چگونه در فارکس فعالیت کنید. بعد از آنکه سوددهی شما به حالتی کاملا مستمر رسید، می توانید کم کم، مقدار سرمایه خود را افزایش دهید.

یادتان باشد که فارکس، همیشه همان جوری که شما می خواهید پیش نمی رود و گاهی اوقات ممکن است شما متحمل ضرر هم شوید. برای تحمل کردن این ضرر و زیان، آمادگی کامل داشته و سعی کنید جا نزنید. اگر به دنبال آن هستید که دچار پیچیدگی های فارکس نشوید، حتما در دوره آموزش فارکس شرکت کنید و اطلاعات تئوری و عملی خود را به قدر کفایت افزایش دهید. هر قدر دانش شما در مورد فارکس کامل تر باشد، احتمال ضرر کردن شما کمتر می شود.

برگزاری دوره فارکس در نیک اندیشان

دوره آموزش فارکس، صفر تا صد مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش فارکس، صفر تا صد مناسب کسانی است که می خواهند با حضور در بازاری مانند فارکس، سود خوبی به دست آورند. ما چندین بار در خطوط بالایی اشاره کردیم که حضور در فارکس به تجربه، دانش و تمرین نیاز دارد. شما بدون آنکه در دوره فارکس شرکت کنید؛ تمرین کنید و تجربه به دست آورید، نمی توانید وارد این بازار شوید،. پس اگر در مورد ابزارهای مورد نیاز برای به دست آوردن سود از فارکس چیزی نمی دانید و اگر دوست دارید به شکلی کاملا مستمر، درآمد ماهانه خود را افزایش دهید، سعی کنید بهترین موسسه های برگزار کننده این دوره را شناسایی کرده و تجربیات تئوری و مهارتی خود را تکمیل کنید.

در دوره فارکس صفر تا صد، همه چیز به تریدرهای مبتدی آموزش داده خواهد شد. اینکه می گوییم، همه چیز، منظورمان، از تعریف فارکس چیست به زبان ساده گرفته تا تخصصی ترین مباحث و موضوعات است. البته، ارائه کامل مباحث را تنها از موسسه هایی می توان انتظار داشت که مدرسان آن، دغدغه و نگرانی اصلی شان، تکمیل دوره است؛ وگرنه، این روزها دوره های زیادی توسط مدرسان متفاوت در حال برگزاری است و متاسفانه، شرکت کردن در برخی از آنها فقط وقت و سرمایه شما را به هدر می دهد.

دوره فارکس با بهترین متد دنیا

اگر این خصوصیات اخلاقی را دارید، در دوره فارکس شرکت نکنید؟

اگر می خواهید واقعه ی تلخ و ناگوار کلاهبرداری در فارکس برای شما اتفاق نیفتد، سعی کنید، اول از همه در دوره فارکس شرکت کنید و بعد از آن، مخرب ترین و آسیب زننده ترین خصوصیات اخلاقی که می تواند وضعیت شما را در فارکس به خطر اندازد، از خود دور کنید. این خصوصیات اخلاقی خطرناک به شرح زیر است:

1- طماع بودن

یکی از بدترین خصوصیات اخلاقی کسانی که تازه وارد فارکس شده اند، طمع کردن است. اگر طمع کرده و فکر می کنید سرمایه شما در یک شب، دو برابر می شود، به هیچ عنوان وارد این حوزه نشده و کاری نکنید که زندگی تان از نظر مالی تحت شرایط بدی قرار گیرد. چنانچه این گونه فکر می کنید، توصیه می کنیم ابتدا تصمیمی عاقلانه برای حضور در فارکس بگیرید و سپس با در نظر گرفتن واقعیت هایی که ما در بالاتر اشاره کردیم، پول خود را وارد فارکس کنید. این بازار، روی خوشی به افراد طماع نشان نمی دهد.

بهترین دوره فارکس در ایران

2- مقروض بودن

برخی افراد به تصور اینکه فارکس می تواند به آنها کمک کند تا یک شبه پولدار شوند، از اطرافیان خود قرض کرده و هر چیزی که دارند، می فروشند و وارد فارکس می کنند. اگر از معامله کردن چیزی نمی دانید، در دفعات اول که می خواهید در این حوزه مشغول شوید، سرمایه کلان و زیادی را وارد فارکس نکنید. اینجوری خیالتان و ذهنتان راحت است که حتی اگر شکست هم بخورید، از نظر مالی در تنگا نخواهید بود و استرس هم نخواهید داشت. فرقی نمی کند که چه مقدار سرمایه می خواهید به فارکس تزریق کنید؛ در هر صورت، باید دوره فارکس شرکت کنید.

دوره فارکس با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

3- عجول بودن

اگر برای کسب ثروت از طریق فارکس عجله دارید، بهتر است تا زمانی که این خصوصیت بدِ اخلاقی را دارید، وارد فارکس نشوید؛ زیرا معلوم نیست که آخر و عاقبت سرمایه گذاری شما به کجا ختم می شود. سعی کنید همه چیز را در نهایت صبر و شکیبایی پیش ببرید و به خود فرصت دهید تا همه نکات ریز و درشت این بازار را یاد بگیرید. صبر کردن است که در نهایت به شما کمک می کند تا از حضور در این بازار به نتیجه خوبی برسید.

آیا کسی که با بازار ارزهای دیجیتال آشنایی ندارد، می تواند در دوره آموزش فارکس (دوره فارکس) شرکت کند؟

یک مزیت برترین دوره آموزش فارکس، مناسب بودن آن حتی برای افراد مبتدی است. اگر یک مبتدی هستید و می دانید که می توانید از پس نکات و چالش های بازار فارکس بر آیید، اگر صفاتی که در بالا اشاره کردیم در شما وجود ندارد و نمی خواهید یک شبه، راه صد ساله را طی کنید، خوب است در دوره هایی شرکت کنید که از صفر تا صد را به شما یاد می دهند. این دوره ها مناسب کسانی است که اطلاعات کاملی در مورد فارکس و ترید کردن ندارند.

از دیگر مزیت های شرکت در یک دوره فارکس جامع و کامل می توان به ارائه سرفصل های مورد نیاز برای شروع ترید در فارکس است. کسانی که در مورد این بازار، اطلاعات کاملی دارند و کسانی که می دانند چگونه باید در فارکس رفتار کنند، کسانی اند که قبلا در بهترین کامل ترین دوره آموزش فارکس شرکت کرده اند. این افراد، به خوبی می دانند چگونه باید به فارکس وارد شوند؛ چگونه در آن معامله کنند و چگونه در آن سود به دست آورند. توصیه می کنیم بی گدار به آب نزده و سعی کنید، با اطلاعات و دانش کافی به سراغ فارکس و سرمایه گذاری در آن بروید. پول به راحتی به دست نمی آید و ما نباید اجازه دهیم که به راحتی و در اثر کمبود و یا نبود اطلاعات از دست برود.

اگر نمی دانید چه ارزهایی در دنیای واقعی معامله می شوند و چه ارزهایی که در بازارهای آنلاین، خرید و فروش می شوند، اصلا نترسید؛ با شجاعت تمام، یکی از برترین دوره های آموزش فارکس را انتخاب کرده و در آن شرکت کنید. این دوره ها به شما کمک می کنند تا از سرمایه تان حفاظت کنید.

کامل ترین دوره فارکس در کل کشور

آیا بعد از تمام کردن دوره فارکس (دوره آموزش فارکس) می توان درآمد کسب کرد؟

یکی از سوالات و نگرانی هایی که در مورد دوره فارکس وجود دارد، این است که آیا بعد از تمام کردن این دوره، می توان درآمدی به دست آورد یا خیر. در پاسخ به این سوال بسیار مهم باید بگوییم که بله. الان خیلی از معامله گران فارکس هستند که در حال کسب درآمد از این بازار هستند و از درآمد خود نیز کمال رضایت را ابراز می کنند.

راز موفقیت افرادی که در فارکس کار می کنند و روی ارزهای مختلف ترید انجام می دهند، چیزی به جز اطلاعات و شرکت در دوره آموزش فارکس نیست. این افراد، تحت تعلیم مدرسانی حرفه ای و کارکشته قرار گرفته اند و تمام نکاتی را که در حین دوره و در کلاس یاد گرفته اند، در تمامی معامله های خود پیاده می کنند.

اگر بتوانید یک دوره آموزشی کامل و جامع پیدا کنید؛ هزینه آن را پرداخت کرده و در آن شرکت کنید، بدون شک می توانید بعد از گذشت چند ماه، به درآمدی قابل قبول دست پیدا کنید. یادتان باشد که در کنار آموزش می بایست تجربیاتی را نیز به صورت عملی به دست آورید. در این صورت است که می توان با اطمینان کامل گفت، به تریدری حرفه ای تبدیل خواهید شد.

برگزاری دوره آموزش فارکس با برترین اساتید کشور

دوره فارکس حضوری یا آنلاین؛ کدام یک بهتر است؟

سوال مهم دیگری که ممکن است در مورد دوره فارکس پرسیده شود، این است که دوره های حضوری بهتر است و یا دوره های آنلاین؟ اینکه در کدام دوره شرکت کنید یک موضوع کاملا شخصی است. کسی به اندازه خود شما صلاحیت و شایستگی لازم برای انتخاب یکی از دوره های حضوری یا آنلاین را ندارد. شما باید ابتدا شرایط خود را بررسی کنید و ببینید که آیا زمان کافی برای رفتن به کلاس های حضوری را دارید یا خیر؛ بعد از آن است که می توانید برای انتخاب یکی از دوره ها تصمیم بگیرید.

به خاطر داشته باشید، شرکت در دوره های حضوری به مراتب بهتر از دوره های آنلاین و غیر حضوری است. در دوره های حضوری، روابطی که می توان با بقیه داشت، بیشتر است و امکان پرسیدن سوال و از بین بردن ابهامات، به راحتی فراهم است. در کلاس هایی که به صورت حضوری برگزار می شوند، در مورد قطع شدن اینترنت و یا تمام شدن آن هیچ نگرانی نداشته و می توانید در زمان مناسب، سوال هایی که برایتان پیش آمده است، از مدرس کلاس بپرسید.

پس دلسوزانه توصیه می کنیم، اگر می خواهید از وقتی که برای شرکت در دوره آموزش فارکس در نظر می گیرید، نتیجه مد نظرتان را دریافت کنید و سرمایه تان بیهود به هدر نرود، در کلاس های حضوری شرکت کنید و تمامی نکاتی را که در این دوره آموزش می بینید، در هنگام معامله کردن به کار بگیرید؛ این روش، امتحان خود را پس داده است و شما را به سمت مقصدی درست راهنمایی می کند.

بهترین دوره فارکس (دوره آموزش فارکس) چه ویژگی هایی دارد؟

وقتی از شما می خواهیم در یک دوره فارکس شرکت کنید، منظورمان هر دوره ای نیست. ما از شما می خواهیم در بهترین دوره های فارکس شرکت کنید تا بتوانید به مانند یک حرفه ای در فارکس حضور پیدا کرده و در آن ترید کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی ها و امتیازاتی که دوره های برتر فارکس باید داشته باشد، کامل بودن مباحث است .یک تریدر برای آنکه بتواند با حضور در فارکس، سود خوبی کسب کند، نیاز دارد تا از همه چیز این حوزه به خوبی اطلاع داشته باشد. اگر دوره هایی را پیدا کردید که در آنها همه چیز را به شما آموزش می دادند، وقت را تلف نکرده و در یکی از آنها ثبت نام کنید.

مناسب ترین افراد برای شرکت در دوره فارکس

دیگر ویژگی که یک دوره برتر آموزشی فارکس دارد، مناسب بودن هزینه برگزاری دوره است. اگر از نظر مالی در شرایط خوبی نیستید، دوره هایی را برای شرکت انتخاب کنید که هزینه را به صورت اقساط از شما دریافت می کنند.

آیا شرکت در دوره رایگان فارکس، فایده ای دارد؟

برخی افراد، دچار بیماری خودآموزی اینترنتی هستند و تمایلی ندارند در دوره ی مورد نظرشان که به صورت حضوری و غیر رایگان برگزار می شود، شرکت کرده و اطلاعاتشان را کامل کنند. اگر شما نیز این گونه هستید، خبر بدی برایتان داریم؛ شما هیچ گاه نمی توانید امید داشته باشید به این اینکه، فارکس با شما برخورد خوب و منصفانه ای داشته باشد. این بازار، با کسانی راه می آید که همه چیز را در مورد آن می دانند.

دوره فارکس رایگان، قطعا یک دوره کامل و جامع نیست و هیچ سودی به حال شما ندارد. برخی از کسانی که دوره های این چنینی را منتشر می کنند، ممکن است اطلاعات کاملی در مورد فارکس داشته باشند، اما برای آنکه راه های درآمدی خویش را در آینده نبندند، هر آنچه که بلد هستند، به دیگران آموزش نمی دهند. این، یکی از بدترین مشکلاتی است که در دوره های رایگان به چشم می خورد.

اگر فرض کنیم یک دوره آموزش فارکس رایگان و کامل را پیدا کرده اید، باز هم نمی توانید توقع داشته باشید که بازخورد لازم را از آن دریافت کنید؛ چون برخی افراد وقتی چیزی را به صورت رایگان آموزش می بینند، قدر آن را ندانسته و از نکات ذکر شده در آن به نحو احسن بهره نمی برند.

هزینه ی شرکت در دوره فارکس هلدینگ آموزشی نیک اندیشان

آیا شرکت در دوره فارکس دانشگاه شریف، تنها راه یادگیری فارکس است؛ راه دیگری وجود ندارد؟

امروزه، موسسات و ارگان های آموزشی زیادی در سراسر کشور در حال برگزاری دوره فارکس هستند. یکی از موسسات برگزار کننده این دوره، دانشگاه شریف است. این دوره، در دانشگاه شریف برگزار شده و شما موظفید کل هزینه کلاس را به صورت یک جا و کامل به آن پرداخت کنید تا بتوانید در حوزه فارکس به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

علاوه بر این دانشگاه، موسسه های دیگری نیز در حال برگزاری دوره آموزش فارکس هستند. یکی از این موسسات، نیک اندیشان نام دارد. نیک اندیشان از جمله موسسه های برگزار کننده دوره های آموزشی مختلف است و دوره ی فارکس را نیز با بهترین کیفیت برگزار می کند. در ادامه، در مورد خصوصیات این دوره، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

در دوره فارکس (دوره آموزش فارکس) نیک اندیشان چه مباحثی آموزش داده می شود؟

یکی از دلایلی که باعث شده این دوره، به یکی از دوره های برتر در حوزه آموزش فارکس تبدیل شود، کامل بودن و جامع بودن سرفصل هایی است که در این دوره ذکر می شود. از جمله مباحث ارائه شده در این دوره می توان به موارد زیر اشاره داشت:

1- تحلیل تکنیکال

یکی از پیش نیازهای موفقیت در فارکس، تحلیل تکنیکال است. کسی که می خواهد در این بازار کسب سود کند، باید توان خواندن نمودارهای فارکس را داشته باشد. این تحلیل، یکی از متداول ترین و معروف ترین تحلیل هایی است که در بازارهای مالی به کار برده می شود. با کمک این تحلیل، تریدرها می توانند خیلی منطقی به سراغ انجام معاملات خود رفته و با آسودگی خاطر بیشتری، در این بازار ترید کنند.

هزینه ی شرکت در دوره آموزش فارکس (forex) در شهر تهران

2- آشنایی با کارگزاری ها و صرافی ها

آشنایی با کارگزاری ها و صرافی ها از دیگر ارکان حضور در بازار پرچالش فارکس است. کسانی که می خواهند در این بازار ترید کنند، موظفند کارگزاری های مطرح و معتبر را شناسایی کنند. به خاطر داشته باشید، عدم توجه به این مورد می تواند باعث از دست رفتن سرمایه شما شود.

3- وَلِت

کسانی که می خواهند به فارکس وارد شده و سود کنند، باید در مورد ولت یا کیف های الکترونیکی نیز اطلاعاتی داشته باشند. این کیف ها به مانند کیف های واقعی نیستند و در واقع یک نرم افزار هستند. قابلیت ذخیره کردن کلیدهای خصوصی و عمومی یکی از ویژگی های بارز این نوع کیف است.

4- روان شناسی بازار

شاید برایتان تعجب آور باشد، اما با دانستن روانشناسی بازار فارکس می توان به مقدار زیادی از بروز خسارت های مالی جلوگیری کرد. اینکه یک تریدر در سلامت کامل روانی باشد، مهم ترین فاکتور برای یک معامله گر حرفه ای است. تنها کسانی که می توانند در فارکس موفق باشند، آنهایی هستند که در مورد روانشناسی این بازار، اطلاعات کامل و جامعی دارند. اگر بتوانید سرمایه و ریسک حضور در این بازار را مدیریت کنید، احتمال شکست شما در فارکس کاهش محسوسی خواهد داشت و این نیز تنها با دانستن روانشناسی بازار امکان پذیر خواهد بود.

مزیت های شرکت در دوره آموزش فارکس چیست

برخی از شاخص ترین مزیت های شرکت در دوره فارکس نیک اندیشان چیست؟ آیا می دانید؟

از دوره آموزش فارکس نیک اندیشان می توان به عنوان بهترین دوره آموزش فارکس در کشور یاد کرد. این انتخاب، دلایل زیادی به شرح زیر دارد:

 • یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده ما این دوره را یکی از بهترین دوره های آموزش فارکس در کشور بدانیم، جامع بودن و کامل بودن این دوره است. تمامی مباحثی که باید بلد باشید تا بتوانید به مانند یک حرفه ای ترید کنید، در این دوره، آموزش داده خواهد شد.
 • از دیگر مزیت ها و برتری های دوره های آموزشی فارکس در نیک اندیشان، اساتید این دوره است. این دوره توسط بهترین و زبده ترین اساتید حال حاضر فارکس ارائه می شود. مدرس این دوره تجربه عملی و تئوری زیادی داشته و از ذکر تجربه ها و نکات ارزشمندی که به آنها اشراف کامل دارد، فروگذار نخواهد کرد.
 • موضوع دیگری که خوب است در بیان دلایل برتر بودن این دوره در نیک اندیشان ذکر کنیم، پرداخت اقساط شهریه این دوره است. این موسسه، ترتیبی داده است تا علاقه مندان بتوانند بدون نگرانی از بابت پرداخت شهریه، در این دوره حضور پیدا کرده و در یک حوزه پولساز، مهارت کافی به دست آورند.
 • کسانی که در این دوره شرکت می کنند، در انتهای دوره یک مدرک قابل استعلام که مهر و هولوگرام دارد، از آکادمی یو ار اس دریافت می کنند. قرار داشتن این مدرک در رزومه شما، از بالا بودن دانش و اطلاعات شما خبر می دهد.
 • این دوره، دوره ای منطبق بر بازار کار است و تمامی مباحثی که در آن ارائه می شود، ساده و کاملا کاربردی است.
 • قیمتی که این موسسه برای مهارت جویان و علاقه مندان در نظر گرفته است، بسیار مناسب بوده و امکان پرداخت آن برای همه افراد فراهم است.
 • نکته دیگری که آن نیز به عنوان یک امتیاز برای موسسه نیک اندیشان و دوره های این موسسه، مطرح است، دسترسی و نزدیکی آن به مترو است.
 • اگر با شرکت در یک دوره آموزش فارکس نتوانستید به تمامی مباحث، تسلط پیدا کنید، می توانید بدون آنکه نیاز باشد هزینه ای را به صورت مجدد پرداخت کنید، در سایر کلاس های فارکس این موسسه شرکت کرده و اطلاعاتتان را تکمیل کنید.

آیا دوره های دیگری در حوزه های کاری دیگر در نیک اندیشان برگزار میشود؟

توجه داشته باشید به جز دوره فارکس، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه های متعدد، مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک ، دوره مونته سوری ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره کاشت مو ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فیلمبرداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره حسابداری و…

عنوان

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  8 دیدگاه برای دوره فارکس (دوره آموزش فارکس)

  1. محمدعلی

   استاد با انرژی تدریس میکردن

   • aref

    سلام محمدعلی عزیز
    ممنون بابت نظرتون. موفق باشید☺

  2. زهرا

   کلاس ها بسیار با محتوا بود

   • aref

    سلام زهرا عزیز
    خوشحالیم که تونستیم رضایت شما را جلب کنیم. موفق باشید 😊

  3. هانیه طاهری

   سلام
   بعد از گذروندن دوره به این توانایی میرسیم که بازار را تحلیل کنیم؟

   • aref

    سلام هانیه عزیز
    این دوره به صورت جامع و مناسب بازار کار میباشد که شما پس از انتهای دوره میتوانید سرمایه گذاری هوشمندانه ای انجام دهید.

  4. پریا طاهری نژاد

   سلام
   میتونم هزینه دوره رو قسطی پرداخت کنم؟

   • aref

    سلام پریا عزیز
    بله امکان پرداخت به صورت اقساطی وجود دارد. برای اطلاع از شرایط پرداخت با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  5. فاطمه

   سلام
   من واقعا از دورتون راضی بودم
   ممنونم بابت دوره خوبتون

   • aref

    سلام فاطمه عزیز
    خوشحالیم که ازدوره راضی بودید. موفق باشید

  6. علی صفوی

   سلام شما روانشناسی بازار هم در دوره تدریس می کنید؟

   • aref

    سلام علی عزیز
    بله روانشناسی بازار هم در دوره آموزش داده می شود.

  7. علیرضا

   سلام من از این دوره خیلی راضی بودم
   استاد خیلی جامع و کاربردی درس دادن

   • nickandishan-admin

    سلام
    ممنون از ثبت نظرتون
    موفق باشید

  8. رضا

   سلام هزینه دوره فارکس شما چقدره؟ میشه در حین دوره از بازار فارکس سود گرفت؟ممنون میشم توضیح بدید

   • nickandishan-admin

    سلام رضا عزیز
    هزینه دوره فارکس 3 میلیون و 800 هزار تومان است. بله در حین دوره از طرف استاد بهتون سیگنال داده می شود. موفق باشید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image