دوره فارکس (دوره آموزش فارکس)

(دیدگاه 7 کاربر)

در این دوره مهارتهای فارکس به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتها گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و مدرک بین المللی آکادمی URS امارات دریافت می کنید.

توضیحات

فیلم معرفی دوره آموزش فارکس توسط استاد دوره

فایل صوتی معرفی دوره آموزش فارکس توسط استاد دوره

معرفی دوره فارکس

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

دوره فارکس یک دوره آموزشی شامل آموزش مهارت های تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، نرم افزار متا تریدر، روانشناسی بازار و… می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است و بسیار ساده و کاربردی ارائه می شود . این دوره آموزشی توسط تریدر حرفه ای و مستر آکادمیURS تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و تا اشتغال مهارت جویان در بازار تحت پشتیبانی استاد قرار می گیرند و توسط استاد به آنها سیگنال خرید یا فروش داده می شود.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره فارکس

 • تحلیل تکنیکال (خطوط روند و پیوت ها، موینگ اوریج، فیبوناچی، کندل استیک، اسیلاتورها، اندیکاتورها، الگوهای بازگشتی و ادامه دهنده، الگوهای هارمونیک)
 • تحلیل فاندامنتال(بررسی سایت ROREX FACTORY)
 • کیف پول(ولت)
 • کارگزاری ها و صرافی ها
 • نرم افزار متا تریدر
 • روانشناسی بازار

طول دوره

7 جلسه 2.5 ساعته

استاد

آقای سامان دهقان(تریدر حرفه ای و مستر آکادمی URS انگلستان)

آقای محمد جواد حسینی

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URS امارات

هزینه دوره

هزینه دوره: 3,800,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,900,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی و مستر آکادمی URS هستند هم تریدر(معامله گر) بازار
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS امارات
 • پشتیانی مهارت جویان توسط استاد تا اشتغال در بازار
 • سیگنال دهی خرید و فروش توسط استاد
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی فارکس چند جلسه است؟

این دوره آموزشی فارکس همانطور که در بالا گفته شد در 10 جلسه 2 ساعت و نیمه برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزش فارکس بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره فارکس در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش فارکس، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره فارکس را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره فارکس، 3 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 900 هزار تومان آن را برای ثبت نام  پرداخت کنید و مابقی را در جلسه اول، به طور کامل تسویه کنید.

چگونه میتوانم در دوره فارکس ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره فارکس در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

هر آنچه که درباره فارکس و بازار آن باید بدانیم؟

دوره فارکس

پادکست شمار 1 دوره فارکس

فارکس چیست؟ چه چیزهایی در این بازار معامله می شود؟

ورود به بازار فارکس باید با همراه با دانش و اطلاعات باشد. کسی که می خواهد، سرمایه خود را در این بازار حفظ کند، باید حواسش به سرمایه ای که در اختیار دارد، باشد و برای این موضوع هیچ راهی به جز شرکت در دوره فارکس وجود ندارد. کسانی که در این دوره شرکت می کنند، اولین چیزی که یاد می گیرند، این است که فارکس چیست و چه چیزهایی در آن معامله می شود.

فارکس، بازاری است که در آن، ارزها مبادله می شوند. این بازار، بزرگ ترین بازار مالی در دنیا است و از دو کلمه foreign exchange، که به معنای تبادل ارزهای خارجی است، گرفته شده است. اگر بخواهیم جور دیگری، این بازار را به شما معرفی کنیم، باید بگوییم که ارزهای خارجی، در فارکس وارد رقابت شده و روی آنها معاملات مختلف صورت می گیرد.

آموزش تقویم اقتصادی فارکس در دوره فارکس

نکته ای که در دوره آموزش فارکس به آن پرداخته می شود این است که معمولا، تبادل ارزهای خارجی در این بازار، ممکن است برای خرید و فروش کالاهای مختلف، هزینه سفر، سرمایه گذاری و یا ارائه خدمات مختلف توسط شرکت ها و یا دولت ها انجام شود. برای آنکه به درک بهتری از این موضوع برسید، تصور کنید که شرکت تویوتا که در کشور ژاپن فعالیت می کند، به آلمانی ها ماشین فروخته است و یورو دریافت کرده باشد. این شرکت، اگر بخواهد پول را به واحد پول کشورش، یعنی یِن تبدیل کند، می تواند در فارکس، عملیات مربوط به تغییر نوع ارز را انجام دهد.

البته حضور در فارکس، تنها محدود به شرکت های بزرگ نیست و برخی شرکت های کوچک تر نیز برای تبادل کالاهای مختلف، ممکن است نیاز به خدمات فارکس داشته باشند. این شرکت ها، با حضور در فارکس، هم می توانند پول کالایی را که فروخته اند به دست آورند و هم می توانند از نوساناتی که در بازار ارزها وجود دارد، سود خوبی کسب کنند. موضوعی که خوب است همیشه در گوشه ای از ذهنتان داشته باشید این است که اگر با اطلاعات کامل، در فارکس حضور پیدا کنید، می توانید سود خوبی از آن به دست آورید.

دوره آموزش فارکس به صورت جامع

چرا در فارکس سرمایه گذاری کنیم؟ چند دلیل قطعی برای این موضوع می توانید بیاورید؟

خیلی کسانی که اسم دوره فارکس به گوششان می خورد، قطعا با این سوال مواجه خواهند شد که چرا باید در این بازار، سرمایه گذاری کنیم؟ مگر فارکس چه چیزی دارد که همه به دنبال آن هستند که سرمایه خود را در آن به جریان اندازند؟ ما در اینجا برخی دلایل گرایش مردم به شرکت در این بازار مالی پر رونق و پیچیده را ذکر خواهیم کرد.

ما در جامعه ای زندگی که می کنیم که تورم در آن زیاد است و مردم برای آنکه به برخی از نیازهای اولیه خود برسند، پول کافی ندارند. این گروه، برای آنکه ضعف اقتصادی خود را جبران کنند، به روش های مختلف، اعم از زیاد کار کردن، سرمایه گذاری کردن و درآمد دلاری روی می آورند.

بهترین دوره فارکس

حتما خود شما نیز در جریان هستید که توان انسان از نظر جسمانی، بسیار محدود است و نمی تواند در یک بازه زمانی مشخص، حجم زیادی از یک کار را انجام دهد. پس، روی کار کردن زیاد به عنوان روشی که بتواند درآمد ما را زیاد کند، نمی توانیم حساب کنیم؛ زیرا این یک مسکن فوری است و مشکل را به صورت دائم حل نمی کند.

دیگر روشی که می تواند کمک کند تا یک فرد، وضعیت مالی خود را از این رو به آن رو کند، سرمایه گذاری است. همان طوری که از نام این عبارت نیز مشخص است، برای سرمایه گذاری کردن باید سرمایه کافی در اختیار داشت. مشکلی که در این روش وجود دارد، فراهم نبودن سرمایه مورد نیاز، و بلند مدت بودن آن است. معمولا سرمایه گذاری در یک بازه زمانی طولانی مدت جواب می دهد.

در دوره فارکس چه سرفصل هایی آموزش داده می شود

راهی که می توان از آن به عنوان یک مسکن با تاثیر قوی و طولانی برای برطرف کردن درمان بی پولی ارائه کرد، درآمد دلاری است. البته، کسب درآمد دلاری نیز کار راحتی نیست و نیاز به آموزش دارد. یکی از روش هایی که می تواند به شما کمک کند تا درآمد دلاری به دست آورید، حضور در دوره آموزش فارکس و تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای فارکس است. این بازار برای کسانی که به عنوان یک معامله گر حرفه ای کار می کنند، سود خوبی به همراه خواهد داشت و می تواند بسیاری از مشکلات مالی افراد را حل کند. البته، که این کار نیز کار راحتی نیست و به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم حتما با دانش و اطلاعات کافی به سراغ آن بروید و در آن معامله کنید. اگر بتوانید عاقلانه تصمیم گیری کنید و روی ارزهای درست، سرمایه گذاری کنید، بعد از مدتی می توانید درآمدی ثابت و مستمر داشته باشید.

بهترین دوره آموزش فارکس در نیک اندیشان

با اصطلاحات رایج در فارکس آشنا شوید؛ به دردتان می خورد؟

کسی که می خواهد سرمایه خود را در فارکس از ندهد، مجبور است با اصطلاحات رایج در بازار فارکس آشنا باشد. ما در اینجا، برخی اصطلاحاتی که در دوره فارکس ارائه می شود، به صورت مختصر و مفید معرفی خواهیم کرد.

1- معامله های اسپات

یکی از اصطلاعات این بازار، معامله اسپات است. در این نوع معامله ها، موضوع معامله، خرید و فروش ارزهای واقعی است. کسانی که می خواهند یورو یا دیگر ارزها را به دیگر واحدهای پولی تبدیل کنند، باید تحت نام معامله های اسپات این کار را انجام دهند.

بهترین دوره فارکس در نیک اندیشان

2- cfd

عبارت دیگری که در دوره فارکس در مورد آن صحبت می شود، Cfd است. این اصطلاح، مخفف عبارت، contract for difference بوده، و قرارداد برای تفاوت، معنا می شود. Cfd، قراردادی است که برای نشان دادن حرکت در میزان قیمت ارزهای مالی استفاده می شود. در واقع cfd می گوید؛ وقتی قیمت ها در بازار ارز تغییر می کند، افراد بدون آنکه نسبت به موضوعی مالکیت داشته باشد، می توانند سود به دست آورند.

3- ارز کوت

ارزهای کوت (Quote currency) که به اسم counter currency نیز ممکن است خوانده شوند، دومین جفت ارزهایی هستند که در بازار فارکس روی آنها معامله انجام می شود.

4- پیپ

دیگر اصطلاحی که در بازار فارکس ممکن است زیاد به گوش تریدرها بخورد، پیپ است. پیپ، یک واحد پایه مربوط به قیمت جفت ارزها است. به بیان دیگر، این واحد به عنوان یک خط کش عمل کرده و برای تعیین سود و زیان ناشی از خرید و فروش ارزهای دیجیتال به کار برده می شود. موضوعی که خوب است در مورد پیپ بدانید، این است که معمولا به دلیل اختلافی که در قیمت نرخ های مختلف وجود دارد، جایگاه پیپ نیز در جفت ارزهای مختلف، متفاوت است.

بهترین اساتید دوره آموزش فارکس

5- اسپرد

اصطلاح دیگری که در دوره فارکس آموزش داده می شود، اسپرد است. اسپرد، به تفاوت بین قیمت خرید یک ارز و قیمت فروش آن می گویند. یادتان باشد، که معمولا اسپرد، به پیپ اندازه گیری می شود. در مورد پیپ در بالاتر توضیحاتی را به شما ارائه کردیم.

6- مارجین

مارجین که یک کلمه انگلیسی است و به صورت margin نوشته می شود، به معنای حاشیه است. در فارکس، مارجین همان پولی است که شما در هنگام افتتاح حساب معاملاتی تان اجازه می دهید که در حساب باقی بماند.

7- اهرم

موضوع دیگری که در دوره آموزش فارکس حتما در مورد آن صحبت می شود، اهرم در بازار فارکس است. اهرم یکی از مفهوم هایی است که معامله گران باید حتما با آن آشنایی داشته باشند. اهرم در واقع همان میزان سرمایه ای است که کارگزاران برای بالا بردن حجم معامله های خود به مشتریان ارائه می دهند.

دوره آموزش فارکس به طور کامل

8- کارگزار

از دیگر اطلاحات بسیار مهم که بارها و بارها در دوره فارکس به بحث و بررسی گذاشته می شود، کارگزار یا بروکر (broker) است. کارگزارها، به تریدرها کمک می کنند تا راحت تر بتوانند خرید و فروش انجام دهند.

9- ترید

از دیگر اصطلاحاتی که در دوره فارکس زیاد به آن زیاد پرداخته می شود، ترید است. ترید به معنای معامله است و تریدر نیز به کسی گفته می شود که نقش اصلی و اساسی را در یک معامله بازی می کند. یک تریدر، با ترید است که سود به دست می آورد. اگر می خواهید در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست آورید، مقاله تریدر فارکس کیست را مطالعه کنید.

چه مباحثی در دوره فارکس نیک اندیشان آموزش داده می شود

آیا خوب است در دوره آموزش فارکس شرکت کنیم؟

انسان ها با اطلاعاتی ناقص به دنیا می آیند. آنها زمانی که متولد می شوند، برای رفع برخی برخی نیازهایی که دارند، به صورت غریزی عمل کرده و برای انجام سایر کارها در زندگی خود، نیاز به آموزش و کسب دانش دارند. این قانون، در مورد ورود به فارکس و انجام انواع معاملات در بازار فارکس نیز صادق است. اگر بخواهید وارد این بازار شوید، باید، در دوره فارکس شرکت کنید. در غیر این صورت، سرمایه ای که با زحمت و دردسر زیاد به دست آورده اید، نابود شده و شما به یک ورشکسته تبدیل خواهید کرد.

کسانی که می خواهند از سرمایه خود محافظت کنند و به راحتی و در عرض یک شب، آن را از دست ندهند، مجبورند در دوره آموزش فارکس شرکت کنند. این بازار، در مقابل کسانی که هیچ اطلاعاتی ندارند و بدون دانش می خواهند از آن سود به دست آورند، بی رحمانه عمل می کند. با کسب دانش و اطلاعات، حضوری بدون دردسر و استرس در فارکس داشته باشید و به این شکل، کسب درآمدتان را یک موضوع تضمین شده بدانید.

یکی از مزیت هایی که حضور در دوره های آموزش فارکس دارد، آشنایی با افرادی است که تجربیاتی اندکی دارند. این کسب تجربه، به شما کمک می کند تا در آینده بتوانید بدون ضرر در فارکس معامله کنید و سرمایه تان را بیهوده از دست ندهید.

کامل ترین دوره آموزش فارکس در نیک اندیشان

با شرکت در دوره فارکس (دوره آموزش فارکس) چه اهدافی به دست می آید؟

مدرسان و موسسه های برگزار کننده دوره آموزش فارکس به دنبال محقق کردن اهداف زیادی هستند. برخی از این اهداف را ما در ادامه لیست کرده ایم:

 • یکی از مهم ترین موضوعاتی که در دوره فارکس آموزش داده می شود، یادگیری عملکرد در فارکس است. کسی که می خواهد در این بازار، حضوری موفقیت آمیز داشته باشد، باید با نوع عملکرد این بازار آشنایی داشته باشد.
 • موضوع دیگری که یادگیری و آموزش آن، حضور در فارکس را با موفقیت همراه می کند، شناسایی و انتخاب بهترین نوع بروکر است. در دوره های آموزشی، در مورد بروکر و انتخاب آن، نکاتی کامل ارائه می شود.
 • کسانی که قدرت تحلیل فارکس را ندارند، سرمایه خود را در معرض نابودی و تباهی قرار می دهند. به همین دلیل است که در دوره آموزش فارکس، در مورد انواع ابزارهای مورد نیاز در تحلیل، نکاتی آموزش داده می شود.
 • باز کردن یک حساب بین المللی و انجام معامله های ارزی، از دیگر اهدافی است که دوره های فارکس به دنبال تحقق آن هستند.
 • نوسان گیری در فارکس، از دیگر ابزارهای مورد نیاز برای تضمین سود در فارکس به شمار می رود.
 • کسانی که قصد دارند به درآمدی ثابت و مستمر در فارکس دست پیدا کنند، می بایست در دروه های آموزش این حوزه شرکت کنند.

دوره آموزش فارکس (صفر تا صد)

 

 • نحوه انجام معامله ها به صورت آنلاین، موضوع دیگری است که در این دوره، آموزش داده می شود.
 • مدیریت کردن سرمایه و ریسک ناشی از حضور در فارکس، موضوع مهم دیگری است که یادگیری آن تنها با شرکت در دوره های آموزش فارکس امکان پذیر است.
 • تریدرهای فارکس یا کسانی که در این بازار معامله می کنند، به خوبی می دانند که چه زمانی باید یک ارز را بفروشند و چه موقع آن را بخرند. این هدف نیز تنها با شرکت در دوره آموزش فارکس به دست خواهد آمد.
 • کسی که در دوره های آموزشی شرکت می کند، به خوبی می داند که چطور باید سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشد. این نیز یکی از مهم ترین اهداف شرکت در دوره های آموزش فارکس به شمار می رود.
 • یادگیری انواع ابزارهای مورد نیاز برای شرکت در فارکس، دیگر هدف دست یافتنی است که حضور در دوره های آموزشی، لازمه و پیش نیاز آن است.

دوره آموزش فارکس با بهترین استاد دوره فارکس

برای کسب درآمد از فارکس به چه قدر زمان نیاز است؟

کسب درآمد از بازار مطرح فارکس، نیاز به آموزش، و شرکت در دوره آموزش فارکس دارد. برخی کسانی که در دوره های آموزشی شرکت می کنند و همه چیز را در مورد فارکس می دانند، باز هم نمی توانند در این بازار موفق شوند؛ چه برسد به کسانی که در مورد آن هیچ اطلاعاتی ندارند. شرکت در دوره های آموزشی، اولین پله و اولین قدم برای به دست آوردن سود از فارکس است. بعد از شرکت در دوره ها، باید تمرین کرد و نحوه ترید کردن در این بازار را به صورت عملی فرا گرفت.

شما باید آن قدر در فارکس تمرین کنید که بعد از مدتی، تحلیل نمودارها و برآورد وضعیت بازار و معامله کردن، برایتان به یک کار بسیار راحت و ساده تبدیل شود. ذهن انسان به صورتی برنامه ریزی شده است که بعد از آنکه یک کار را خیلی امتحان و تکرار می کند، آن کار به ضمیر ناخودآگاه انسان وارد می شود. وقتی چنین اتفاقی می افتد، انسان برای انجام یک کار، زحمت زیادی به خود نداده و خیلی طبیعی آن را انجام می دهد. درست مانند رانندگی؛ اغلب ما زمانی که در حال رانندگی هستیم، همه چیز را در جا و به سرعت انجام می دهیم. این به این معناست که ما توانسته ایم رانندگی را وارد ذهن ناخودآگاه خود کنیم و بدون هیچ فکری آن را انجام دهیم. اگر بتوانید در فارکس به چنین مرحله ای برسید، نگرانی و ترس شما از شکست، به میزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

دوره فارکس با استاد نام آشنا

کسانی که می پرسند برای کسب درآمد از فارکس به چه قدر زمان نیاز داریم، باید بدانند که شرکت در دوره فارکس، مدت زمان رسیدن به سود از این بازار را کاهش می دهد. این گروه باید مدتی در بازار فارکس حضور داشته باشد و به صورت واقعی در آن ترید کنند. تنها در این صورت است که می توان بعد از گذشت چند ماه به یک معامله گر تبدیل شد. کسانی که به مدت 6 ماه معامله می کنند، دیدن نمودارهای مورد نیاز در فارکس و تحلیل کردن آنها، برایشان هیچ کاری نخواهد داشت و این امر را مانند خوردن یک لیوان آب انجام می دهند. معمولا یک سال بعد از ترید کردن، می توان به درجه خوب و قابل قبولی از تریدری دست پیدا کرد.

موضوع بسیار مهمی که مبتدی ها و علاقه مندان به حضور در فارکس باید در مورد آن، اطلاعات کاملی داشته باشند، رعایت همه نکاتی است که در دوره آموزش فارکس به آنها آموزش داده شده است. در صورتی که تمام نکات ارائه شده به خوبی رعایت شود و فرد به صورت دائم و مستمر، ترید کند می تواند به کسب سود قابل قبول از این بازار، امید داشته باشد.

بهترین دوره فارکس در ایران

آیا با انواع روش های درآمدزایی حضور در دوره آموزش فارکس آشنایی دارید؟

یکی از خوبی ها و محاسن شرکت در دوره آموزش فارکس این است که شما بعد از تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای، می توانید به روش های مختلف و گوناگون درآمد خود را افزایش دهید. مهم ترین راه های کسب درآمد از فارکس به شرح زیر است:

 • یکی از بهترین راه ها برای افزایش درآمد در این بازار، معامله کردن یا همان ترید کردن در فارکس است. متاسفانه، نرخ تورم دلار در کشور ما بالاست و ترید کردن و درآمد دلاری داشتن می تواند راه و روش خوبی برای استفاده از این نوسان ها باشد. اگر بتوانید درآمد دلاری کسب کنید، می توانید از تورم نیز جلو بزنید و سود خوبی را هر ساله به دست آورید.
 • دومین راهی که برای کسب درآمد از فارکس می توان پیشنهاد کرد، کار کردن با پول دیگران است. برخی کارگزاری ها، به شما امکان می دهند تا با کمک ابزارهایی که دارند، پول دیگران را نیز وارد بازار فارکس کنید و سود کسب کنید.

 

مزایای شرکت در دوره آموزش فارکس چیست

 

 • فروش سیگنال های معاملات از دیگر راه های به دست آوردن پول در فارکس است. اگر یک تریدر حرفه ای باشید، می توانید همان معامله هایی که با حساب خود انجام می دهید، به صورت سیگنال در شبکه های اجتماعی به فروش برسانید و درآمد خوبی از این راه به دست آورید.

نکته ای که خوب است بعد از معرفی روش های کسب درآمد در فارکس اشاره کنیم، این است که شما تنها زمانی می توانید به یکی از روش های ذکر شده در فوق، سود به دست آورید که در دوره فارکس موسسه های معتبر آموزشی شرکت کرده باشید. تنها در این صورت است که می توان امید داشت این بازار با پول خوبی برای شما همراه باشد.

دوره فارکس با قیمت منصفانه

چگونه با شرکت در دوره فارکس (دوره آموزش فارکس) درآمد کسب کنیم؟ سود به دست آمده از این بازار چقدر است؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که در مورد دوره فارکس مطرح می شود، میزان سودی است که از این بازار به دست می آید. اولین سوالی که در اینجا باید به آن پاسخ دهیم این است که، یک سود خوب چقدر است و به چه سودی، سود خوب و راضی کننده گفته می شود. درست است که هر قدر میزان سود بیشتر باشد، انسان، راضی تر خواهد بود، اما باید به این موضوع نیز توجه داشت که برای سود نیز باید یک مقدارِ حداقلی در نظر داشت.

برای آنکه بدانید چه مقدار سود می تواند راضی تان کند، باید به میزان سود بانک ها و میزان تورم در کشور نگاه کنید. اگر میزان سودی که بانک ها به پول پس انداز شده اختصاص می دهند را با میزان تورم در کشور جمع کنید، چنانچه فارکس، سودی برابر عدد به دست آمده در اختیار شما قرار دهد، به این معناست که شما توانسته اید از حضور در بازار فارکس سود خوبی به دست آورید.

دوره فارکس جامع در نیک اندیشان

نکته ای که در مورد افزایش سود از فارکس باید به آن توجه داشته باشید، شرکت در دوره آموزش فارکس است. کسانی که با اطلاعات و دانش کافی در این بازار شرکت کرده و به عنوان یک معامله گر و یک تریدر فعالیت می کنند، می توانند درآمد بالایی کسب کنند. معامله کننده های مبتدی، بعد از گذشت زمانی مشخص، در صورتی که تجربه لازم را به دست آورده باشند می توانند با حضور در فارکس، سود کسب کنند. کسانی که در مورد حلال بودن این دوره سوال دارند، می توانند مقاله آیا درآمد فارکس حلال است، را مطالعه کنند. ما در این مقاله اطلاعات کامل و جامعی در مورد شرایط مورد نیاز برای شرعی شدن این معامله بیان کرده ایم.

 

بهترین دوره فارکس در تهران و ایران

برای حضور در فارکس به چقدر سرمایه نیاز است؟ آیا در دوره فارکس (دوره آموزش فارکس) به این موضوع اشاره می شود؟

موضوعی که خوب است در همین ابتدا به آن اشاره کنیم، این است که شما برای ورود به هر کاری، باید یک حداقل سرمایه در اختیار داشته باشید. این حداقل سرمایه به شما کمک می کند تا بتوانید سود مناسب و قابل قبولی کسب کنید؛ این قانون در مورد فارکس نیز درست به نظر می رسد. نکته مشترکی که بین اغلب تریدرها به چشم می خورد، این است که آنها می خواهند یک سرمایه ی کم را وارد بازار پرچالش فارکس کنند و در نهایت نیز سود خوبی به دست آورند.

حواس تریدرها باید به تبلیغات دروغین و غیر واقعی که در دروه های آموزش فارکس مطرح می شود، باشد. این تبلیغات، وسوسه انگیز هستند و تنها برای جذب افراد صورت می گیرند. حقیقت ماجرا این است که بازاری چون فارکس، به مانند یک غول چراغ جادو عمل نکرده و نمی تواند یکی از بزرگ ترین آرزوهای شما که همان یک شبه پولدار شدن است، محقق کند. شما باید خاک این بازار را بخورید و مهارت و تجربه ترید کردن در آن را به صورت عملی کسب کنید.

دوره فارکس اساتید برتر نیک اندیشان

اگر علاقه شدیدی به ورود به این بازار دارید، خوب است با کمترین سرمایه که میزان آن بین 500 تا 1000 دلار است، کار خود را شروع کنید. این مبلغ به شما کمک می کند تا بتوانید بدون نگرانی برای از دست دادن آن، با چم و خم حضور در این بازار آشنایی کافی پیدا کنید. با این میزان سرمایه به خوبی یاد خواهید گرفت که چگونه در فارکس فعالیت کنید. بعد از آنکه سوددهی شما به حالتی کاملا مستمر رسید، می توانید کم کم، مقدار سرمایه خود را افزایش دهید.

یادتان باشد که فارکس، همیشه همان جوری که شما می خواهید پیش نمی رود و گاهی اوقات ممکن است شما متحمل ضرر هم شوید. برای تحمل کردن این ضرر و زیان، آمادگی کامل داشته و سعی کنید جا نزنید. اگر به دنبال آن هستید که دچار پیچیدگی های فارکس نشوید، حتما در دوره آموزش فارکس شرکت کنید و اطلاعات تئوری و عملی خود را به قدر کفایت افزایش دهید. هر قدر دانش شما در مورد فارکس کامل تر باشد، احتمال ضرر کردن شما کمتر می شود.

برگزاری دوره فارکس در نیک اندیشان

دوره آموزش فارکس، صفر تا صد مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش فارکس، صفر تا صد مناسب کسانی است که می خواهند با حضور در بازاری مانند فارکس، سود خوبی به دست آورند. ما چندین بار در خطوط بالایی اشاره کردیم که حضور در فارکس به تجربه، دانش و تمرین نیاز دارد. شما بدون آنکه در دوره فارکس شرکت کنید؛ تمرین کنید و تجربه به دست آورید، نمی توانید وارد این بازار شوید،. پس اگر در مورد ابزارهای مورد نیاز برای به دست آوردن سود از فارکس چیزی نمی دانید و اگر دوست دارید به شکلی کاملا مستمر، درآمد ماهانه خود را افزایش دهید، سعی کنید بهترین موسسه های برگزار کننده این دوره را شناسایی کرده و تجربیات تئوری و مهارتی خود را تکمیل کنید.

در دوره فارکس صفر تا صد، همه چیز به تریدرهای مبتدی آموزش داده خواهد شد. اینکه می گوییم، همه چیز، منظورمان، از تعریف فارکس چیست به زبان ساده گرفته تا تخصصی ترین مباحث و موضوعات است. البته، ارائه کامل مباحث را تنها از موسسه هایی می توان انتظار داشت که مدرسان آن، دغدغه و نگرانی اصلی شان، تکمیل دوره است؛ وگرنه، این روزها دوره های زیادی توسط مدرسان متفاوت در حال برگزاری است و متاسفانه، شرکت کردن در برخی از آنها فقط وقت و سرمایه شما را به هدر می دهد.

دوره فارکس با بهترین متد دنیا

اگر این خصوصیات اخلاقی را دارید، در دوره فارکس شرکت نکنید؟

اگر می خواهید واقعه ی تلخ و ناگوار کلاهبرداری در فارکس برای شما اتفاق نیفتد، سعی کنید، اول از همه در دوره فارکس شرکت کنید و بعد از آن، مخرب ترین و آسیب زننده ترین خصوصیات اخلاقی که می تواند وضعیت شما را در فارکس به خطر اندازد، از خود دور کنید. این خصوصیات اخلاقی خطرناک به شرح زیر است:

1- طماع بودن

یکی از بدترین خصوصیات اخلاقی کسانی که تازه وارد فارکس شده اند، طمع کردن است. اگر طمع کرده و فکر می کنید سرمایه شما در یک شب، دو برابر می شود، به هیچ عنوان وارد این حوزه نشده و کاری نکنید که زندگی تان از نظر مالی تحت شرایط بدی قرار گیرد. چنانچه این گونه فکر می کنید، توصیه می کنیم ابتدا تصمیمی عاقلانه برای حضور در فارکس بگیرید و سپس با در نظر گرفتن واقعیت هایی که ما در بالاتر اشاره کردیم، پول خود را وارد فارکس کنید. این بازار، روی خوشی به افراد طماع نشان نمی دهد.

بهترین دوره فارکس در ایران

2- مقروض بودن

برخی افراد به تصور اینکه فارکس می تواند به آنها کمک کند تا یک شبه پولدار شوند، از اطرافیان خود قرض کرده و هر چیزی که دارند، می فروشند و وارد فارکس می کنند. اگر از معامله کردن چیزی نمی دانید، در دفعات اول که می خواهید در این حوزه مشغول شوید، سرمایه کلان و زیادی را وارد فارکس نکنید. اینجوری خیالتان و ذهنتان راحت است که حتی اگر شکست هم بخورید، از نظر مالی در تنگا نخواهید بود و استرس هم نخواهید داشت. فرقی نمی کند که چه مقدار سرمایه می خواهید به فارکس تزریق کنید؛ در هر صورت، باید دوره فارکس شرکت کنید.

دوره فارکس با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

3- عجول بودن

اگر برای کسب ثروت از طریق فارکس عجله دارید، بهتر است تا زمانی که این خصوصیت بدِ اخلاقی را دارید، وارد فارکس نشوید؛ زیرا معلوم نیست که آخر و عاقبت سرمایه گذاری شما به کجا ختم می شود. سعی کنید همه چیز را در نهایت صبر و شکیبایی پیش ببرید و به خود فرصت دهید تا همه نکات ریز و درشت این بازار را یاد بگیرید. صبر کردن است که در نهایت به شما کمک می کند تا از حضور در این بازار به نتیجه خوبی برسید.

آیا کسی که با بازار ارزهای دیجیتال آشنایی ندارد، می تواند در دوره آموزش فارکس (دوره فارکس) شرکت کند؟

یک مزیت برترین دوره آموزش فارکس، مناسب بودن آن حتی برای افراد مبتدی است. اگر یک مبتدی هستید و می دانید که می توانید از پس نکات و چالش های بازار فارکس بر آیید، اگر صفاتی که در بالا اشاره کردیم در شما وجود ندارد و نمی خواهید یک شبه، راه صد ساله را طی کنید، خوب است در دوره هایی شرکت کنید که از صفر تا صد را به شما یاد می دهند. این دوره ها مناسب کسانی است که اطلاعات کاملی در مورد فارکس و ترید کردن ندارند.

آیا دوره های دیگری در حوزه های کاری دیگر در نیک اندیشان برگزار میشود؟

توجه داشته باشید به جز دوره فارکس، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه های متعدد، مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک ، دوره مونته سوری ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره کاشت مو ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فیلمبرداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره حسابداری و…

عنوان

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  7 دیدگاه برای دوره فارکس (دوره آموزش فارکس)

  1. محمدعلی

   استاد با انرژی تدریس میکردن

   • aref

    سلام محمدعلی عزیز
    ممنون بابت نظرتون. موفق باشید☺

  2. زهرا

   کلاس ها بسیار با محتوا بود

   • aref

    سلام زهرا عزیز
    خوشحالیم که تونستیم رضایت شما را جلب کنیم. موفق باشید 😊

  3. هانیه طاهری

   سلام
   بعد از گذروندن دوره به این توانایی میرسیم که بازار را تحلیل کنیم؟

   • aref

    سلام هانیه عزیز
    این دوره به صورت جامع و مناسب بازار کار میباشد که شما پس از انتهای دوره میتوانید سرمایه گذاری هوشمندانه ای انجام دهید.

  4. پریا طاهری نژاد

   سلام
   میتونم هزینه دوره رو قسطی پرداخت کنم؟

   • aref

    سلام پریا عزیز
    بله امکان پرداخت به صورت اقساطی وجود دارد. برای اطلاع از شرایط پرداخت با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  5. فاطمه

   سلام
   من واقعا از دورتون راضی بودم
   ممنونم بابت دوره خوبتون

   • aref

    سلام فاطمه عزیز
    خوشحالیم که ازدوره راضی بودید. موفق باشید

  6. علی صفوی

   سلام شما روانشناسی بازار هم در دوره تدریس می کنید؟

   • aref

    سلام علی عزیز
    بله روانشناسی بازار هم در دوره آموزش داده می شود.

  7. علیرضا

   سلام من از این دوره خیلی راضی بودم
   استاد خیلی جامع و کاربردی درس دادن

   • nickandishan-admin

    سلام
    ممنون از ثبت نظرتون
    موفق باشید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فهرست
   سمینار حضوری رایگان  ارتقا هوش اقتصادی و کاریزما (چهارشنبه ها ساعت 5 الی 7 بعد از ظهر) سخنران : دکتر حمزه شیخ
  عضویت در سمینار
  close-image