دوره MBA (دوره آموزش mba)

 دوره MBA  کارشناسی ارشد حرفه ای مدیریت کسب و کار، آموزش مهارت های مدیریت کسب و کار و سرمایه گذاری در سطح کارشناس ارشد می باشد. ضمن اعطای گواهینامه از آکادمی بین المللی از کشور  انگلستان، در انتهای دوره مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

 

توضیحات

معرفی دوره mba توسط استاد دوره دکتر شیخ

توضیح مفصل دوره MBA (ارشد مدیریت حرفه ای کسب و کار)

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

دوره MBA یا همان کارشناسی ارشد حرفه ای مدیریت کسب و کار، آموزش مهارت های مدیریت کسب و کار و سرمایه گذاری در سطح کارشناس ارشد می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط تیم حرفه ای و با تجربه تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام از آکادمی بین المللی از کشور امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار (کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل های دوره مدیریتی MBA

۱-خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی و ایجاد کسب و کار و سیستم سازی
۲-رفتار سازمانی و مهارتهای نوین رهبری
۳-مدیریت منابع انسانی
۴-مدیریت استراتژیک
۵-مدیریت بازاریابی
۶-مدیریت سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار
۷-تحلیل اقتصاد بین الملل

طول دوره

هفته ای یک جلسه 2/5 ساعته در مدت یک سال

استاد

دکتر حمزه شیخ

گواهینامه

گواهینامه قابل استعلام بین المللی از URS امارات

هزینه

مبلغ دوره: 12,080,000 تومان

شرایط پرداخت: ماهیانه 1,000,000 تومان

 

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره MBA کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره MBA به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. دورهMBA همراه با کوچینگ (مربیگری) رایگان خواهد بود.
 4. مدرسین دوره MBA خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از آکادمی دارای اعتبار ازامارات
 6. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 7. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 8. برگزاری دوره به صورت حضوری و مجازی(از طریق اسکایپ)
 9. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

 

دوره آموزش MBA چند جلسه است؟

دوره آموزش MBA همانطور که در بالا گفته شد در مدت 1 سال (هفته ای 1 جلسه 2 ساعت و نیمه طی سال) برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش MBA بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره آموزش MBA مدرکی اعطا می گردد؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش MBA، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره MBA را به صورت اقساطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره MBA ، دوازده میلیون تومان می باشد، میتوانید ماهی یک میلیون تومان آن را پرداخت کنید تا پس از چند ماه به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوان در دوره MBA ثبت نام کرد؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره MBA در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره MBA چیست؟

دوره MBA

mba مخفف چیست؟

mba مخفف چیست از جمله مباحث ابتدایی است که در دوره MBA ارائه می گردد. آشنایی با تعریف این عبارت می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که در این مبحث در مورد چه چیزی قرار است صحبت شود. حروف ابتدایی عبارت Master of Business Administration  را در کنار هم قرار داده و این واژه را خلق کرده اند. این عبارت در زبان فارسی به معنای مدیریت حرفه ای ارشد می باشد. افزایش اطلاعات مدیریتی، مهم ترین موضوعی است که در بطن mba مخفف چیست، پنهان شده است. تنها با شرکت در دوره mba است که می توانید به خوبی متوجه شوید که در این رشته چه مواردی به شما آموزش داده می شود.

یک پکیج کامل آموزشی در این دوره نهفته شده و مدیران شرکت ها با توجه به اطلاعاتی که با حضور در دوره MBA به دست خواهند آورد می توانند خود را واجد سرمایه هایی نامیرا و پایدار کنند. سرمایه ای که با شرکت در این دوره به دست خواهد آمد همان دانشی است که باعث می شود شما بتوانید به اهداف خود در این حوزه کاری تان دست پیدا کنید.

همانطوری که در خطوط بالایی اشاره کردیم، در هر دوره MBA و در هر موسسه ای که شرکت کنید ابتدا در مورد mba مخفف چیست، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد. قرار دادن اطلاعات مورد نیاز از پایه و اساس، یکی از ویژگی های موسسات حرفه ای همچون نیک اندیشان است. دوره MBA نیک اندیشان از برترین دوره هایی است که در این حوزه در حال برگزاری است و شرکت در آن می تواند به شما کمک کند تا آینده سازمانی که تحت مدیریت شما کار می کند روشن و بسیار درخشان باشد. مناسب بودن هزینه برگزاری این دوره، ارائه یک مدرک معتبر و آموزش تمامی مباحثی که برای تبدیل شدن به یک انسان جدید در حیطه مدیریت به آن نیاز دارید از جمله مهم ترین مسائلی است که در این دوره به آن پرداخته می شود.

دوره mba دانشگاه شریف بهتر است یا نیک اندیشان؟

دوره آموزش MBA

 

یکی از دانشگاه های مطرح در سطح کشور، دانشگاه شریف است. این دانشگاه در میدان آزادی تهران، ابتدای خیابان آزادی قرار گرفته و در سال 1344 افتتاح شده است. این دانشگاه به منظور گسترش و رشد رشته های که در حوزه های فنی و مهندسی هستند ساخته شده  و هدف اصلی نیز پرورش مهندسانی با بالاترین دانش و اطلاعات علمی و عملی است. شاید در ابتدای فعالیت این دانشگاه از شهرت زیادی برخوردار نبود اما در ادامه، این دانشگاه به یکی از قطب های مطرح در حوزه رشته های فنی و مهندسی تبدیل گشت و امروز نیز از آن به عنوان یکی از دانشگاه های  مطرح در سطح جهان یاد می کنند. مدارکی که توسط این دانشگاه ارائه می شود از اعتبار بالایی برخوردار است.

این دانشگاه علاوه بر ارائه رشته های مهندسی و تدریس دروس اختصاصی و عمومی به دانشجویان رشته های مهندسی، در حوزه های دیگری نیز مشغول به فعالیت می باشد که از آن جمله می توان به دوره mba دانشگاه شریف اشاره کرد. در دوره mba دانشگاه شریف سرفصل های مهم، تدریس شده و علاقه مندان می توانند با شرکت در این دوره، اطلاعاتی مرتبط را به دست آورند. البته دوره MBA نیک اندیشان نیز  از دوره mba دانشگاه شریف، دوره MBA نیک اندیشان نیز از جمله دوره های برتری است که در حال حاضر در کشور برگزار می گردد. حتی میتوان گفت این دوره مزیت های زیادی نسبت به برگزاری دوره mba دانشگاه شریف دارد که از آن جمله می توانیم به پرداخت اقساطی هزینه دوره، اعطای مدرک معتبر بین المللی اشاره کنیم.

رشته mba چیست؟

بهترین دوره MBA

 

رشته mba چیست؟ این سوالی مشترک بین تمام کسانی است که به این حوزه آشنایی ندارند. یکی از جدیدترین و بروزترین رشته هایی که به شما کمک می کند روحیه رهبران و مدیران سازمان های موفق را پیدا کنید، رشته ام بی ای و شرکت در دوره های آموزشی MBA است. البته قبل از آنکه در این دوره شرکت نمایید و اطلاعات خود را در رابطه این حوزه افزایش دهید، به این سوال مهم و اساسی توجه و پاسخ دهید که آیا روحیه مدیریت یک سازمان و یا یک شرکت در وجود شما به ودیعه گذاشته شده است یا خیر. به عبارت دیگر، آیا استعدادی در این حوزه دارید؟

بیشتر افرادی که نمی دانند رشته mba  چیست، تصور می کنند استادانی که در این حیطه مشغول به تدریس در دوره MBA هستند می توانند معجزه کرده و روحیه آنها را تقویت کنند. درست است که مدرسان این دوره از جمله مهارت زیادی در ارائه سرفصل ها دارند، اما شما نیز باید به این مساله دقت داشته باشید که اصولا مدیریت و تبدیل شدن به یک کارآفرین هوشمند به توانایی های ذاتی و تلاش و دقت نیز نیازمند است. اگر تنها به دلیل دهان پر کردن بودن این رشته به دنبال پیدا کردن اطلاعاتی در رابطه با سوال رشته mba چیست، هستید و توانایی های لازم برای تبدیل شدن به یک کارآفرین را در خود سراغ ندارید توصیه می کنیم در این دوره شرکت نکنید.

توصیه دیگری که در دریافت پاسخ مناسب برای سوال رشته mba چیست باید ارائه کنیم این است که امروزه موسسه های زیادی در این حوزه وارد شده و شروع به آموزش علاقه مندان کرده اند. نکته ای که در مورد انتخاب یکی از این موسسه ها باید مورد توجه قرار دهید کیفیت آموزش و ارائه سرفصل های مناسب این دوره آموزشی است. حتی بهترین اساتید دوره MBA نیز پیشنهاد می کنند برای دریافت اطلاعات در این رابطه به موسسه های مانند نیک اندیشان مراجعه کنید. دوره mba نیک اندیشان یکی از بهترین دوره ها بوده و بروزترین اطلاعات را در قالب سرفصل هایی چون ارتقا و بهبود هوش حسابداری و اقتصادی، بهبود مهارت های لازم در سرمایه گذاری و همچنین مدیریت مالی و غیره در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. گواهی که بعد از پایان این دوره به شما داده می شود قابل استعلام از urs امارات است.

شرایط شرکت در دوره MBA

افراد و یا سازمان هایی که می خواهند یک تحلیل جامع و کارآمد از وضعیت سازمان خود داشته باشند، از جمله کسانی هستند که می توانند در دوره MBA  شرکت کنند. این افراد برای آنکه دست کارمندان و شرکت خود را گرفته و به سمت یک آینده روشن حرکت کنند باید بتوانند اهداف و برنامه های بلند مدت برای سازمانی که مدیریت آن را به عهده گرفته اند، تعریف نمایند. از آنجایی که تعیین این اهداف نیاز به دریافت آگاهی و دانش دارد به همین دلیل است که اغلب شرکت کنندگان دوره mba مدیران و روئسای شرکت هایی هستند که میل به پیشرفت در آنها وجود دارد.

این دوره از جمله دوره های متنوعی است که افراد با نیازها و اهداف متفاوت می توانند در آن شرکت کرده و توانمندی های خود را به طرز شگفت آوری افزایش دهند. این افزایش توانمندی می تواند به عنوان یک اهرم قدرتمند برای بهبود وضعیت سازمان و یا شرکت های نوپا عمل کند و از بروز شکست آتی که در اثر سوء مدیریت به وجود آمده است، جلوگیری نماید. پس اگر صاحب یک شرکت، هر چند کوچک، هستید و می خواهید در مسیری که پیش روی شما قرار دارد موفق تر عمل کنید، توصیه می کنیم در دوره MBA نیک اندیشان شرکت کنید. سرفصل های متفاوت و بسیار کاربردی، از جمله بهبود ارتباط کلامی و زبان بدن، افزایش و بهبود مهارت های مدیریت به صورت استراتژیک، افزایش انگیزه در کارمندان و مدیریت کردن آنها و غیره در این دوره به علاقه مندان آموزش داده می شود. اگر شرایط شرکت در دوره mba را دارید توصیه می کنیم در اولین فرصت ممکن دست به کار شده و در این دوره ثبت نام کنید.

تفاوت دوره MBA با کارشناسی ارشد چیست؟

فرق دوره MBA با کارشناس ارشد دانشگاهی(فوق لیسانس) در این نکته است که این دوره، مهارتی ، کاربردی و عملیاتی است ولی کارشناس ارشد دانشگاهی، حاوی مطالبی تئوریک است. اساتید این دوره ضمن اینکه از دانش علمی برخوردارند دارای تجربه اجرایی نیز هستند در صورتیکه برای تدریس در  مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهی صرف تحصیلات آکادمیک کافی است و ضرورتی به داشتن تجربه اجرایی و عملیاتی نیست. دوره آموزش ام بی ای یک دوره مهارتی است در صورتیکه کارشناسی ارشد یک درجه و گرید علمی است. و در پایان این دوره گواهینامه قابل استعلام داده می شود در صورتیکه در پایان تحصیلات کارشناس ارشد، مدرک دانشگاهی.

چرا برای دوره آموزش MBA هلدینگ نیک اندیشان رو انتخاب کنیم؟

امتیاز دوره های ام بی ای هلدینگ نیک اندیشان نسبت به جاهای دیگر:

 • کوچینگ(مربیگری) رایگان مهارت جویان در طول دوره
 • اساتید علمی و اجرایی
 • گواهینامه قابل استعلام و بین المللی
 • شهریه مناسب آن
 • شرایط پرداخت اقساطی در طول دوره

می باشد. کسانی که دوره آموزش MBA را در این مجموعه میگذرانند موفق به راه اندازی کسب و کارشان یا اصلاح و توسعه کسب و کارشان یا کارآفرینی در داخل سازمانی که در آن اشتغال دارند شده اند.

خروجی این دوره در هلدینگ نیک اندیشان، سرمایه گذارانی با هوش اقتصادی بالا و مدیرانی توانمند است.

مدرک دوره MBA از امارات چطور داده میشه؟

این دوره در هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در یک سال برگزار میگردد و مهارت آموزان هفته ای دو جلسه ۱/۵ ساعته به صورت آنلاین شرکت میکنند.

در این دوره مهارت های مربوط به مدیریت کسب و کار و دانش سرمایه گذاری در حد کارشناس ارشد توسط تیمی علمی و اجرایی به رهبری دکتر حمزه شیخ مالک و مدیر هلدینگ نیک اندیشان به شما آموخته می شود. و در انتهای دوره، گواهینامه قابل استعلام از امارات داده می شود.  از امتیازات دوره شهریه مناسب و اقساطی آن و کوچینگ (مربیگری) رایگان در طول دوره است.

مهارت های دوره MBA شامل چه مباحثی است؟

مهارتهایی که یک بیزینس من(یا کارآفرین و موسس و مدیر یک کسب و کار) برای راه اندازی کسب و کار یا اصلاح و توسعه اش به آن نیاز دارد:

 • طراحی بیزینس پلن(یا طرح کسب و کار)
 • سیستم سازی
 • رهبری و انگیزه مند کردن کارمندان
 • قدرت کلام و زبان بدن
 • ارتقا هوش هیجانی و هوش اجتماعی
 • مهارتهای مدیریت استراتژیک
 • مهارتهای مدیریت بازاریابی و فروش
 • مهارتهای دیجیتال مارکتینگ
 • مهارتهای رفتار سازمانی و منابع انسانی
 • ارتقا هوش اقتصادی و حسابداری
 • مهارتهای سرمایه گذاری و مدیریت مالی
 • و …

گرایش های اصلی دوره MBA چیست؟

در سراسر جهان ۳۰ گرایش مختلف برای MBA در نظر گرفته شده اما مهمترین گرایش های این دوره به شرح زیر است:

 • بازاریابی و مدیریت فروش
 • مدیریت مالی و مدیریت موسسات مالی
 • مدیریت تولید و سیستم های تولید پروژه
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات

بهترین گرایش MBA کدام است؟

اینکه کدام گرایش بهتر است وابسته به این است که علاقه و‌انتطار شغلی شما چه هست و بر اساس آن باید تصمیم بگیرید در کدام گرایش شرکت نمایید در کل تمام شاخه ها و گرایشات MBA بسیار پر کاربرد هستند و تمام شرکت ها و‌سازمانها به همچین نیرویی بینهایت نیازمند هستند.

اینده شغلی و بازار کار MBA چیست ؟

 • با یادگیری MBA میتوانید تمامی موفقیت در کسب و کار را بدانید و بر بازار مسلط شوید و بر کسب و کار خود تسلط کامل پیدا کنید و در دنیای تجارت موفق بشوید و درآمد در این شغل  بالا و خوب است

دوره mba برای چه کسانی مفید است؟

Mba چند گرایش دارد؟ و در دوره mba نیک اندیشان چند گرایش آموزش داده می شود

دوره mba برای چه کسانی مناسب است؟ نظر شما در این رابطه چیست؟ چه کسانی می توانند در رشته های مدیریتی موفق ظاهر شوند؟ آیا تنها داشتن تیپ و ظاهری مدیریتی برای اداره یک سازمان کافی به نظر می رسد و یا پیش نیازهای دیگری نیز می بایست فراهم گردد؟ اگر بخواهیم صادقانه و عاقلانه به تمام سوالاتی که در فوق مطرح کردیم، پاسخ دهیم، باید بگوییم، تنها چیزی که برای مدیریت نه تنها لازم به نظر نمی رسد، بلکه بودن آن نیز دردی را دوا نمی کند، داشتن یک تیپ و ظاهر مدیریتی است. مدیریت، رکن اصلی و اساسی در هدایت و راهبری یک سازمان به نظر می رسد و مدیران باید واجد خصوصیات و ویژگی های برتر زیادی باشند.

دوره  mbaاز جمله دوره های مناسب برای مدیران، جهت هدایت موفقیت آمیز یک سازمان به نظر می رسد. یک مدیر باید خلاق باشد و برای حل مشکلاتی که در پیش روی او و سازمانش قرار دارد، نباید به راه حل هایی که در حال حاضر وجود دارد، بسنده کند. مدیران لایق، کسانی هستند که یا راهی برای حل مشکلات خواهند یافت و یا راهی خواهند ساخت. کسی که این خلاقیت را در وجود خود سراغ ندارد، نباید در دوره های مرتبط با مدیریت همچون دوره  mba شرکت کند. مدیریت و خلاقیت دو رکنی هستند که وابستگی زیادی به هم دارند. پس اگر یک مدیر لایق و توانمند هستید، حتما خلاقیت در نهاد شما به صورت ذاتی وجود دارد. اگر از این خصلت بی بهره اید، سعی کنید تکنیک های افزایش خلاقیت را به کار بگیرید و در دوره آموزش  mbaشرکت کنید.

دوره mba برای چه کسانی مناسب نیست؟

سوال دیگری که در رابطه با دوره  mbaممکن است مطرح شود، این است که این دوره برای چه کسانی مناسب نیست و چه افرادی نمی بایست در این دوره شرکت کنند. اگر می ترسید دست به انجام کارهایی بزنید که هیچ شناختی نسبت به آنها ندارید؛ اگر به بروز بودن اطلاعات و دانسته هایتان علاقه ای نشان نمی دهید؛ اگر نمی خواهید سازمانی که در آن کار می کنید آینده روشن و امیدوار کننده ای داشته باشد؛ اگر می ترسید دست به کارهای خلاقانه بزنید و در نهایت اگر نمی خواهید از دایره امنی که برای خود ایجاد کرده اید، خارج شوید در دوره آموزش  mbaشرکت نکنید. این دوره فقط وقت شما و هزینه ای که برای شرکت در کلاس در نظر گرفته اید، تلف می کند و هیچ فایده دیگری برایتان نخواهد داشت.

این دوره مدیریتی، مناسب افرادی که از همه چیز ترس و واهمه دارند، نیست. کسانی که از تجربه کارهای جدید و خلاقانه می ترسند، گزینه های خوبی برای شرکت در این دوره نیستند. این دوره حرف جدیدی برای کسانی که ریسک کردن را خلاف عقاید و اصول خود می دانند، ندارد.

اگر هیچ یک از شرایطی که در فوق اشاره کردیم در وجود شما جایی ندارد و همیشه به دنبال بروز شدن هستید، توصیه می کنیم در دوره  mba نیک اندیشان شرکت کنید. این دوره یکی از بهترین و مطرح ترین دوره های آموزش مدیریت کسب و کار در کشور بوده و فرصت خوبی برای تمام کسانی است که دغدغه و نگرانی اصلی شان هدایت یک سازمان به بهترین شکل ممکن است.

هدف آموزش های موجود در دوره mba ، پرورش چه افرادی است

Mba چند گرایش دارد؟ و در دوره mba نیک اندیشان چند گرایش آموزش داده می شود؟

دوره  mbaو گرایشات آن، موضوع دیگری است که افراد باید در مورد آن اطلاعاتی داشته باشند. این رشته گرایش های متفاوتی دارد و افراد باید توجه به مصالحی که در نظر دارند و همین طور، علاقه شخصی خود یکی از این گرایش ها را انتخاب کرده و ادامه دهند. هر گرایش، فرد را برای یک حوزه مشخص آماده کرده و در آن به اصول و روش های مدیریت در سازمان ها و نهادهای متفاوت اشاره خواهد شد. اگر می خواهید با چالش هایی که با آنها درگیر هستید، به شکلی موثر و کارا برخورد کنید، توصیه می کنیم در دوره های مدیریت کسب و کار همچون mba شرکت کرده و معلومات و دانسته های خود را بهبود ببخشید.

دوره  mbaدر گرایش های متفاوتی آموزش داده می شود. حدود 30 گرایش برای این رشته عنوان کرده اند که مهم ترین آنها در موسسه نیک اندیشان ارائه می گردد. از جمله این گرایش های محبوب می توانیم به مدیریت منابع انسانی، مدیریت تجارت الکترونیک، مدیریت تولید و سیستم تولید پروژه، بازاریابی و فروش و مدیریت مالی اشاره کنیم. توصیه می کنیم در انتخاب گرایش مورد نظر، دقت به خرج داده و حوزه ای را انتخاب کنید که به آن علاقه زیادی دارید.

 

دوره mba برای چه کسانی مفید است

هدف آموزش های موجود در دوره mba ، پرورش چه افرادی است؟

به نظر شما  افرادی که در دوره  mbaشرکت می کنند، چه هدفی را دنبال می کنند؟ این دوره آموزشی می خواهد به چه هدفی دست پیدا کند؟ آیا اگر هدف شما و هدف این دوره آموزشی در یک راستا قرار نداشته باشد، می توان امیدوار بود نتایج درخشان و توام با موفقیتی بروز یابد؟ حتما می دانید یکی از پیچیده ترین مشاغل در دنیا، مدیریت یک سازمان و یا یک کسب و کار است. اگر یک سازمان توسط مدیرانی شایسته و لایق اداره نشود، سازمان مورد نظر با سرنوشتی نامعلوم و مبهم رو به رو خواهد بود. پس، به جرات می توانیم بگوییم، این دوره می تواند به پرورش مدیرانی لایق و توانمند کمک کند.

البته باید دقت داشت، شرکت در دوره mba، نمی تواند به تنهایی تضمین کننده اداره موفقیت آمیز یک کسب و کار و یا یک تجارت باشد. کسانی که سکان اداره یک مجموعه را در دست دارند، می بایست تجارب زیادی در رابطه با مدیریت داشته باشند و خود را به سلاح های متفاوتی مجهز کرده باشند. تجهیز شدن به سلاح های کارا و اثر بخش در مدیریت یک سازمان، تنها به واسطه شرکت در دوره آموزش mba اتفاق خواهد افتاد.

چنانچه مدیریت یک شرکت هستید و مشتاقانه علاقه مندید کسب و کار خود را به یک مسیر درست رهنمون سازید، توصیه می کنیم در دوره مدیریت کسب و کار و یا mba نیک اندیشان شرکت کنید. این دوره ارزشمند، توسط اساتیدی حرفه ای و کارآزموده ارائه می گردد و به همین دلیل، مباحث ارائه شده کاملا مهارت محور و آموزشی هستند.

چه دوره های دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره mba، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره dba ، دوره post dba ، دوره bba ، دوره مونته سوری ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره داروخانه ، دوره حسابداری ، دوره پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره کاشت مو ، دوره آرایش زنانه ، دوره کاشت ابرو ، دوره بورس

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره MBA (دوره آموزش mba)”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image