دوره MBA (دوره آموزش mba)

(3 بررسی مشتری)

 دوره MBA  کارشناسی ارشد حرفه ای مدیریت کسب و کار، آموزش مهارت های مدیریت کسب و کار و سرمایه گذاری در سطح کارشناس ارشد می باشد. ضمن اعطای گواهینامه از آکادمی بین المللی از کشور  امارات، در انتهای دوره مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

 

توضیحات

معرفی دوره mba توسط استاد دوره دکتر شیخ

فایل صوتی معرفی دوره mba توسط استاد دوره 

توضیح مفصل دوره MBA (ارشد مدیریت حرفه ای کسب و کار)

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

دوره MBA یا همان کارشناسی ارشد حرفه ای مدیریت کسب و کار، آموزش مهارت های مدیریت کسب و کار و سرمایه گذاری در سطح کارشناس ارشد می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط تیم حرفه ای و با تجربه تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام از آکادمی بین المللی از کشور امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار (کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل های دوره مدیریتی MBA

 1. مهارت های اصول مذاکره، زبان بدن و قدرت کلام
 2. هوش هیجانی و هوش اجتماعی
 3. مهارت های فروش و بازاریابی
 4. دیجیتال مارکتینگ
 5. مهارت های رهبری و کاریزما(جذابیت و تاثیرگذاری)
 6. هوش اقتصادی(حسابداری کاربردی)
 7. مهارت های مدیریت استراتژیک
 8. مهارت های سیستم سازی

طول دوره

هفته ای یک جلسه 2 ساعته در مدت یک سال

استاد

دکتر حمزه شیخ

گواهینامه

گواهینامه قابل استعلام بین المللی از ASP امارات

هزینه

مبلغ دوره: 12,880,000 تومان

شرایط پرداخت: ماهیانه 1,000,000 تومان

 

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره MBA کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره MBA به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. دورهMBA همراه با کوچینگ (مربیگری) رایگان خواهد بود.
 4. مدرسین دوره MBA خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از آکادمی دارای اعتبار ازامارات
 6. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 7. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 8. برگزاری دوره به صورت حضوری و مجازی(از طریق اسکایپ)
 9. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  سوالات متداول

  اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

   

  دوره آموزش MBA چند جلسه است؟

  دوره آموزش MBA همانطور که در بالا گفته شد در مدت 1 سال (هفته ای 1 جلسه 2 ساعت و نیمه طی سال) برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش MBA بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

  آیا پس از گذراندن دوره آموزش MBA مدرکی اعطا می گردد؟

  بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش MBA، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

  آیا میتوان هزینه دوره MBA را به صورت اقساطی پرداخت کرد؟

  بله، از آنجایی که هزینه کل دوره MBA ، دوازده میلیون تومان می باشد، میتوانید ماهی یک میلیون تومان آن را پرداخت کنید تا پس از چند ماه به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

  چگونه میتوان در دوره MBA ثبت نام کرد؟

  برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره MBA در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

  تفاوت دوره MBA با کارشناسی ارشد چیست؟

  فرق دوره MBA با کارشناس ارشد دانشگاهی(فوق لیسانس) در این نکته است که این دوره، مهارتی ، کاربردی و عملیاتی است ولی کارشناس ارشد دانشگاهی، حاوی مطالبی تئوریک است. اساتید این دوره ضمن اینکه از دانش علمی برخوردارند دارای تجربه اجرایی نیز هستند در صورتیکه برای تدریس در  مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهی صرف تحصیلات آکادمیک کافی است و ضرورتی به داشتن تجربه اجرایی و عملیاتی نیست. دوره آموزش ام بی ای یک دوره مهارتی است در صورتیکه کارشناسی ارشد یک درجه و گرید علمی است. و در پایان این دوره گواهینامه قابل استعلام داده می شود در صورتیکه در پایان تحصیلات کارشناس ارشد، مدرک دانشگاهی.

  چرا برای دوره آموزش MBA هلدینگ نیک اندیشان رو انتخاب کنیم؟

  امتیاز دوره های ام بی ای هلدینگ نیک اندیشان نسبت به جاهای دیگر:

  • کوچینگ(مربیگری) رایگان مهارت جویان در طول دوره
  • اساتید علمی و اجرایی
  • گواهینامه قابل استعلام و بین المللی
  • شهریه مناسب آن
  • شرایط پرداخت اقساطی در طول دوره

  می باشد. کسانی که دوره آموزش MBA را در این مجموعه میگذرانند موفق به راه اندازی کسب و کارشان یا اصلاح و توسعه کسب و کارشان یا کارآفرینی در داخل سازمانی که در آن اشتغال دارند شده اند.

  خروجی این دوره در هلدینگ نیک اندیشان، سرمایه گذارانی با هوش اقتصادی بالا و مدیرانی توانمند است.

  مدرک دوره MBA از امارات چطور داده میشه؟

  این دوره در هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در یک سال برگزار میگردد و مهارت آموزان هفته ای دو جلسه ۱/۵ ساعته به صورت آنلاین شرکت میکنند.

  در این دوره مهارت های مربوط به مدیریت کسب و کار و دانش سرمایه گذاری در حد کارشناس ارشد توسط تیمی علمی و اجرایی به رهبری دکتر حمزه شیخ مالک و مدیر هلدینگ نیک اندیشان به شما آموخته می شود. و در انتهای دوره، گواهینامه قابل استعلام از امارات داده می شود.  از امتیازات دوره شهریه مناسب و اقساطی آن و کوچینگ (مربیگری) رایگان در طول دوره است.

  مهارت های دوره MBA شامل چه مباحثی است؟

  مهارتهایی که یک بیزینس من(یا کارآفرین و موسس و مدیر یک کسب و کار) برای راه اندازی کسب و کار یا اصلاح و توسعه اش به آن نیاز دارد:

  • طراحی بیزینس پلن(یا طرح کسب و کار)
  • سیستم سازی
  • رهبری و انگیزه مند کردن کارمندان
  • قدرت کلام و زبان بدن
  • ارتقا هوش هیجانی و هوش اجتماعی
  • مهارتهای مدیریت استراتژیک
  • مهارتهای مدیریت بازاریابی و فروش
  • مهارتهای دیجیتال مارکتینگ
  • مهارتهای رفتار سازمانی و منابع انسانی
  • ارتقا هوش اقتصادی و حسابداری
  • مهارتهای سرمایه گذاری و مدیریت مالی
  • و …

  گرایش های اصلی دوره MBA چیست؟

  در سراسر جهان ۳۰ گرایش مختلف برای MBA در نظر گرفته شده اما مهمترین گرایش های این دوره به شرح زیر است:

  • بازاریابی و مدیریت فروش
  • مدیریت مالی و مدیریت موسسات مالی
  • مدیریت تولید و سیستم های تولید پروژه
  • مدیریت منابع انسانی
  • مدیریت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات

  هر آنچه که درباره mba باید بدانید؟!

  دوره MBA

  پادکست شماره 1 دوره mba


  در دوره آموزش mba، در مورد این رشته چه می گویند؟ گرایش های دوره mba چیست؟

  وقتی در یک دوره آموزش mba شرکت می کنید، اولین چیزی  که به شما می گویند، معرفی این رشته، و توضیح “Mbaمخفف چیست” است. از آنجایی که نمی خواهیم در مورد این موضوع توضیحات اضافه بدهیم، باید بگوییم، در واقع mba مخفف، عبارت انگلیسیmaster of business administration، و به معنای مدرک کارشناسی ارشد در تجارت است. البته، برخی ها در ایران، به جای این عبارت، مدیریت ارشد کسب و کار و یا مدیریت بازرگانی نیز به کار می برند.

  موضوع مهمی که در دوره آموزش کسب و کار به تفصیل در مورد آن بحث می شود، فواید و مزیت های این رشته است. اصولا کسانی که می خواهند در مسیر کسب وکاری خود، پیشرفت کرده و جایگاه شغلی شان را ارتقاء دهند، باید در این رشته تحصیل کرده و در دوره های مرتبط با آن شرکت کنند.

  دوره آموزش MBA

  از دیگر سولاتی که در مورد این رشته مطرح می شود، گرایش های دوره mba چیست، است. در ادامه، توضیح مختصری در مورد گرایش های این رشته به شما ارائه می کنیم:

  1- گرایش عمومی mba

  اگر نمی توانید یکی از گرایش های تخصصی این رشته را انتخاب کنید، بهتر است در گرایش عمومی آن تحصیل کنید. در این گرایش به موضوع و مبحث خاصی پرداخته نشده و از تمام مباحث، به صورت خلاصه نکاتی ارائه می شود.

  2- گرایش استراتژی

  از دیگر گرایش های mba می توانیم به استراتژی اشاره کنیم. کسانی که در پُست های رده بالای یک سازمان مشغول به کارند، خوب است در این گرایش، شرکت کرده و تحصیل کنند.

  3- گرایش بازاریابی

  گرایش بازاریابی، یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین گرایش های mba است و کسانی که دوست دارند بازار کسب و کارشان داغ شود، در دوره آموزش mba و گرایش بازاریابی، شرکت می کنند.

  بهترین دوره MBA

  4- گرایش منابع انسانی

  یکی از گرایش هایی که در سال های آینده با رشد چشمگیری رو به رو خواهد شد، گرایش منابع انسانی است. برخی ها پیش بینی کرده اند که این رشته یکی از ثروت سازترین گرایش های mba در آینده خواهد بود.

  5-مدیریت پروژه

  آن چیزی که در گرایش مدیریت پروژه مورد تاکید قرار دارد، مدیریت پروژه هایی است که یک سازمان ممکن است در طول فعالیت خود با آن درگیر باشد.

  6- مدیریت مالی

  از دیگر گرایش های mba، مدیریت مالی است. برای کسانی که به مباحث مالی علاقه فراوانی دارند و می خواهند در این حوزه به سطح بالایی از مدیریت برسند، شرکت در دوره آموزش mba می تواند مفید و موثر باشد.

  Mba چند گرایش دارد؟ و در دوره mba نیک اندیشان چند گرایش آموزش داده می شود

  پادکست شماره 2 دوره mba


  تاریخ در مورد رشته mba چه می گوید؟ امروزه، مدرک mba معادل چیست؟

  از دیگر مباحثی که دوره mba به بحث و بررسی گذاشته می شود، تاریخچه رشته  mbaاست. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این رشته در حال نزدیک زدن به تولد یک صد سالگی خود است.

  اولین جایی که این رشته را به دنیا معرفی کرد، مدرسه کسب و کار تاک بود. این موسسه برای اولین در سال 1900، مدرک mba را اعطا کرد. بعد از آن، بسیاری از دانشگاه های مطرح در دنیا، از جمله آکسفورد، این رشته را به عنوان یکی از رشته های دانشگاهی شان تدریس کردند. درست است که این رشته و حضور در دوره ی آموزش mba به یک مساله لازم و واجب برای مدیران تبدیل شده است، اما اوایلی که نامی از این رشته به میان آمد، شاید تا حدود 20 سال، کسی استقبال زیادی از آن نکرد.

  حال که فهمیدید که رشته ام بی ای، چه سرگذشتی داشته است، خوب است به شرایط فعلی این رشته نیز بپردازیم. مهم ترین سوالی که در مورد شرایط حال حاضر این رشته ممکن است ایجاد شود این است که مدرک mba معادل چیست. این مدرک، معادل کارشناسی ارشد است. اگر بتوانید در موسسه های معتبر آموزشی این دوره را پشت سر بگذارید، شانس به دست آوردن یک مدرک بین المللی برای شما به وجود خواهد آمد.

  آیا به دوره mba رایگان (دوره آموزش mba رایگان) می توان اعتماد کرد؟

  روش های متفاوتی برای برگزاری دوره mba وجود دارد، و علاقه مندان به شرکت در این دوره ها، هم می توانند در دوره های رایگان شرکت کنند و هم می توانند در موسسه های آموزشی آزاد این دوره را پشت سر گذارند.

  یکی از مهم ترین تفاوت هایی که بین دو روش ذکر شده در بالا وجود دارد، هزینه است. دوره mba رایگان همان طوری که از نام آن مشخص است، یا به صورت کاملا رایگان برگزار می شود، و یا افراد برای شرکت در آن هزینه ی اندکی را پرداخت می کنند. در دوره های پولی، هزینه ی پرداخت شده قابل توجه است و به هیچ عنوان رایگان نیست.

  سوالی که در اینجا ممکن است برای برخی افراد به وجود آید این است که چرا وقتی دوره ام بی ای به صورت رایگان ارائه می شود، ما در آن شرکت نکرده و در دوره پولی حضور پیدا کنیم؟ جواب این سوال در کیفیت دوره نهفته است. اغلب صاحب نظران بر این اعتقاد هستند که دوره های رایگان به اندازه دوره های پولی با کیفیت نیستند و نتیجه ای را نمی توان از آنها دریافت کرد.

  پس از شما درخواست می کنیم، حال که تصمیم گرفتید برای حضور در دوره ی غنی و ارزشمند mba وقت بگذارید، دوره ای را انتخاب کنید که قادر است کامل ترین مباحث را به شما آموزش دهد. به این شکل، حداقل می توانید از وقتی که گذاشته اید به بهترین شکل ممکن استفاده و بهره لازم را ببرید.

  هدف آموزش های موجود در دوره mba ، پرورش چه افرادی است

  در سال 1930 تحول عجیبی در مدرسه های کسب و کار روی داد و از آن زمان بود که می توانستید به راحتی در مورد mba حرف بزنید و بگویید که می خواهید در دوره mba شرکت کنید. البته، مشکل هنوز به صورت کامل برطرف نشده بود و دانشگاه هاروارد، هنوز نمی توانست دانشجویان زیادی را در این رشته بپذیرد و آموزششان دهد.

  با توجه به استقبال خوبی که در سال های بعد از 1930 روی داد، امروزه، شرکت در دوره آموزش mba یکی از اهداف مدیرانی است که می خواهند آینده ای درخشان و پر از امید برای سازمان تحت اختیارشان بسازند. برخی مدیرانی که به سطوح فعلی راضی نبوده و دوست دارند در حوزه کاری شان پیشرفت کنند، به دنبال آن هستند تا در دوره mba شرکت کرده و اطلاعات عملی و تئوری خود را افزایش دهند. در سال های گذشته، افراد زیادی تمایل پیدا کرده اند تا در این دوره ها شرکت، و به بهترین شکل ممکن سازمانشان را هدایت و رهبری کنند.

  Mba شریف یا تهران یا نیک اندیشان؟

  دوره mba از آن دست دوره هایی است که هم در ایران و هم در کل دنیا، طرفداران زیادی دارد. به همین جهت، هم موسسه های آموزشی آزاد و هم برخی دانشگاه های مطرح در کشور درصدد برگزاری دوره های آموزشی این رشته برآمده و در حال برگزاری کلاس های آن هستند. این تعدد موسسه های آموزشی، مهارت جویان و علاقه مندان را دچار چالش هایی کرده و آنها سوالاتی از این دست که Mba شریف یا تهران یا نیک اندیشان را زیاد می پرسند.

  برای آنکه بتوان به این سوال جواب داد، باید تحقیق و جستجو کرد. قطعا، شرکت در هر دوره ای نمی تواند برای شما مفید باشد و شما را به اهدافتان از شرکت در دوره آموزش mba برساند. از شما تقاضا می کنیم معیارها و پارامترهایی که برای شرکت در دوره های ام بی ای برایتان اهمیت دارد، مشخص کرده و ببینید که هر یک از موسسه های نیک اندیشان، دانشگاه شریف و دانشگاه تهران تا چه حد این توقعات و انتظارات شما را برآورده می کنند.

  دانشگاه های تهران و شریف جزء برترین دانشگاه های کشور هستند و ما نیز منکر این قضیه نیستیم، اما حقیقت این است که اعتبار این دانشگاه ها ارتباط مستقیمی با اعتبار مدرکی که صادر می کنند، ندارد. بهتر است در جهت دریافت مدرکی برآیید که اعتبار بین المللی دارد؛ مانند مدرک صادر شده برای رشته mba گرایش بازار سرمایه توسط موسسه نیک اندیشان.

  دوره mba برای چه کسانی مفید است

  بهترین دوره آموزش mba در ایران، چقدر طول می کشد؟

  یکی از مسائلی که ممکن است ذهن شرکت کنندگان در دوره mba را به خود مشغول کرده باشد، این است که این دوره چقدر طول می کشد و چقدر زمان می برد تا یک فرد بتواند تمام مباحثی را که در بهترین دوره mba در ایران مطرح می شود، آموزش ببیند.

  مدت زمان برگزاری دوره های آموزشیmba  در موسسات مختلف، یکی نیست. دانشگاه ها و موسسات آزاد برگزار کننده دوره های آموزشی، از جمله ارگان هایی هستند که این دوره را برگزار می کنند. هر یک از این مجموعه ها، با توجه به مصالحی که در نظر دارند، این دوره را در یک بازه زمانی مشخص برگزار می کنند. تفاوت در دیدگاه های این مجموعه ها باعث شده، برخی دوره های آموزش mba خیلی طول بکشد و گاهی اوقات، برخی از این دوره ها در عرض چند ماه، تمام شود.

  موضوعی که خوب است در مورد بازه زمانی به طول انجامیدن این دوره مورد توجه قرار دهید، این است که نباید تصور کرد، برخی دوره هایی که مدت زمان زیادی طول می کشند، دوره های خوبی هستند و یا برعکس، برخی دوره هایی که در مدت زمان کوتاه تری به پایان می رسند، دوره های بدی هستند و کیفیت لازمه را ندارند.

  موضوع مهمی که می بایست در مورد این دوره ذکر شود، کیفیت است. طول دوره، هیچ رابطه ای با کیفیت دوره ندارد. پس دچرا شک و تردید نشده و سعی کنید یک موسسه معتبر و با سابقه را برای گذراندن این دوره انتخاب کنید.

  آیا رشته mba سخت است؟ در این رابطه چه میدانید؟

  آیا رشته mba سخت است؛ یکی از سوالاتی است که ممکن است برای برخی افراد در مورد دوره mba به وجود آید. درست است که این رشته محبوبیت زیادی در کل دنیا دارد، اما بهر حال، از سختی ها و چالش هایی که در این حوزه وجود دارد، نمی توان صرف نظر کرد و در مورد آن توضیح نداد.

  ما نمی گوییم که این رشته اصلا سخت نیست و خیلی هم راحت است؛ اصلا این طور نیست. این رشته نیز به مانند دیگر رشته هایی تحصیلی که در دنیا وجود دارد، سختی های زیادی دارد، اما میزان این سختی ها به توانایی دانشجوها و علاقه مندان در مواجه شدن با مفاهیم تجاری و مدیریتی بستگی دارد. این رشته برای برخی دانشجوها خیلی سخت است، اما کسانی نیز هستند که از آن به عنوان یک رشته راحت یاد می کنند.

  نکته مهمی که می تواند روی کاهش سختی های دوره آموزش mba تاثیر مستقیم داشته باشید، داشتن پشتکار، علاقه و انگیزه است. اگر پشتکار داشته و با انگیزه تلاش کنید می توانید سختی هایی که در این رشته وجود دارد، پشت سر بگذارید و خیلی خوب در این رشته عمل کنید.

  دوره mba با استاد برتر در ایران

  برای حضور در دوره آموزش mba و ورود به بازار کار رشته mba چه باید کنیم؟

  سوالی که ممکن است برای علاقه مندان به شرکت در دوره mba به وجود آید، این است که آیا فقط مدیران مجموعه ها می توانند در این دوره شرکت کنند یا تمام کسانی که علاقه مند به کسب اطلاعات در مورد سوال “مدیریت MBA چیست” نیز می توانند در این دوره حضور پیدا کرده و از نکات ذکر شده نهایت استفاده را ببرند؟ قدر مسلم، اگر شما مدیریت یک مجموعه را به عهده داشته باشید، می توانید از نکات ارائه شده در کلاس، به بهترین شکل ممکن بهره برده و سازمانی که دارید را به یک مقصد روشن هدایت کنید.

  البته داشتن سمت مدیریت، برای هر فردی نیاز نیست. شما می توانید در هر گرایشی از این رشته که به آن علاقه دارید، حضور پیدا کنید و سپس با توجه به آموخته هایتان، شغل و حرفه تان را ادامه دهید. شک نداشته باشید، کسانی که در دوره آموزش mba شرکت کرده و همه نکات را به صورت عملی اجرا می کنند، از جمله موفق ترین افراد در جامعه به شمار می روند. آینده در اختیار کسانی است که می خواهند جایگاه شغلی و کاری خود را ارتقاء دهند.

  کاربرد مدرک mba چیست؟ در مورد آن چه میدانید؟

  قطعا اگر در دوره آموزش mba، شرکت و مدرک این دوره را دریافت کنید، به بسیاری مزیت ها دست پیدا خواهید کرد. ما در اینجا می خواهیم برخی از کاربردهای این مدرک را که قطعا به درد شما می خورد، بازگو کنیم؛ این کاربردها به شرح زیرند:

  1- فرصت های شغلی، متحول می شوند؛

  شاید جالب باشد که بدانید با شرکت در دوره های آموزشی که یکی از برترین این دوره ها دوره ام بی ای است، فرصت های شغلی بی نظیری سر راه شما قرار می گیرد. این روزها، اغلب سازمان به دنبال کسانی هستند که در دوره های مدیریتی با سطح بالا شرکت کرده باشند. اگر بتوانید در دوره های این چنینی شرکت کنید، می توانید در بهترین و مطرح ترین جاها مشغول به کار شوید.

  2- فرصت شغلی بیافرینید؛

  از دیگر مواردی که می توان در مورد کاربرد مدرک دوره mba بیان کرد، اشتغال زایی برای کسانی است که هیچ ایده ای برای مشغول شدن به کار در ذهن ندارند. کسانی که در این دوره ها شرکت می کنند توانایی و قدرتی عجیب در به ظهور رساندن ایده هایشان پیدا خواهند کرد. این افراد نه تنها می توانند خودشان مشغول به کار شوند، بلکه فرصت اشتغال برای دیگر را نیز به وجود خواهند آورد.

  3- دیگر کاربردهای مدرک ام بی ای

  اگر می خواهید در مورد دیگر مزیت ها و کاربردهای این مدرک نکات بیشتری فرا بگیرید مقاله کاربرد مدرک mba را مطالعه کنید.

  دوره mba ارزان

  دوره آموزش mba یا رشته mba برای چه کسانی مناسب است؟

  حال که فهمیدیم شرکت در دوره آموزش mba چقدر طول می کشد، خوب است به نکته مهم دیگری نیز بپردازیم و بینیم چه  و به عبارت دیگر، رشته mba برای چه کسانی مناسب است. اگر فردی هستید که به پیشرفت فکر می کند و به دنبال آن است که شغل و جایگاهی شغلی اش را ارتقاء دهد؛ یا اگر کسی هستید که ایده های زیادی در ذهن دارد، دقیقا این همان رشته ای است که می تواند یاری تان کند تا به اهدافتان در زندگی برسید و کولاک کنید. این گروه، بهترین و مناسب ترین افراد برای شرکت در دوره های آموزشی mba هستند.

  گروه دیگری که می بایست در این دوره شرکت کنند، مدیران سازمان ها هستند. این دوره برای آن دسته از مدیرانی مناسب است که می خواهند استراتژی مدیریتی خود را از فاز سنتی به سمت مدرنیته هدایت کنند. سازمان هایی که به این شکل اداره می شوند، آینده روشنی در پیش روی خود داشته و با چالش های کمی در طول دوران کاری خود مواجه خواهند شد. اصولا، مدیرانی که می خواهنند در دنیایی بی رحم و پر رقابت، به کار خود ادامه دهد، می بایست با اصول و قوانین مدیریت آشنا باشند. یادگیری این اصول به آنها کمک می کند تا بتوانند در لحظات حساس و بحرانی، بهترین تصمیم را بگیرند.

  دوره mba جامع

  گروه دیگری که مناسب شرکت در mba هستند، کارآفرینانند. این گروه، ایده هایی ناب و خاص در ذهن خود پرورش می دهند و اگر ندانند که این ایده ها را چگونه به حقیقت تبدیل کنند، شکست خورده ای بیش نخواهند بود. اگر چنین فردی هستید، بهتر است هر چه سریع تر یک موسسه برگزار کننده دوره mba را پیدا کرده و در آن شرکت کنید. در این دوره ها به شما یاد خواهند داد تا بتوانید به شکلی کاملا موثر و کارآمد، ایده هایی که در ذهن دارید، عملیاتی کنید و یک کسب و کار جدید راه بیندازید.

  گروه دیگری که تعداد آنها در جامعه، کم هم نیست، کسانی هستند که از روابط کاری خود راضی نیستند و می خواهند آنها را مدیریت کرده و به یک ارتباط موثر تبدیل کنند. این دسته نیز می بایست در دوره آموزشی mba شرکت کرده و اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهند.پ

  معتبرترین دوره mba چه ویژگی هایی دارد؟

  با توجه به اینکه ارگان های آموزشی زیادی در کشور در حال برگزاری دوره mba هستند، به همین جهت برای آنکه وقت و هزینه در جهت درستی صرف شود، بهتر است معتبرترین دوره mba شناسایی شده و در آن شرکت کرد. ما در ادامه ویژگی دوره های معتبر mba را ذکر کرده ایم.

  • دوره هایی را می توان دوره های معتبر در کشور نامید که سرفصل های آن مطابق با نیازهای واقعی کسب و کارها و سازمان ها چیده شده و آموزش داده شود. دوره هایی که این ویژگی در آنها به چشم می خورد، کامل و جامع بوده و بیش از آنچه که تصور کنید عملیاتی هستند.
  • از دیگر نشانه های یک دوره معتبر mba می توان به ارائه و برگزاری آن توسط موسسه های آموزشی معتبر در کشور اشاره کرد. موسسه هایی، موسسه های معتبر در کشور به شمار می روند که توانسته اند با برگزاری دوره هایی با کیفیت، نظر مثبت بسیاری از شرکت کنندگان در دوره را به دست آورند. این دوره ها ارزش صرف وقت و هزینه را خواهند داشت.
  • داشتن یک برنامه آموزشی مناسب، دیگر مزیت معتبرترین دوره آموزش mba است. موضوعی که در برنامه آموزشی دوره های مدیریت ام بی ای باید روی آن تاکید می شود، مهارتی و کاربردی بودن تمام مباحث و سرفصل هایی است که در آن ارائه می شود. یکی از سرفصل های مهمی که در این دوره ارائه می شود، تکنیک ریفریمینگ است.

  دوره mba با مدرک معتبر

  پادکست شماره 3 دوره mba


  چه کسانی نباید در دوره آموزش mba (دوره mba) حضور پیدا کنند؟

  اگر برای خودتان یک دایره امن کشیده اید و دلتان نمی خواهد از آن خارج شوید، نه تنها نباید در دوره آموزش mba شرکت کنید، بلکه حتی نباید به آن نیز فکر کنید. این دوره مناسب کسی که نمی خواهد به خود و کسب کارش تکانی بدهد و انقلابی در آن ایجاد کند، نمی خورد. کسی که فکر می کند، همه چیز به همین شکل، خوب است و کسی که نیازی به تغییر احساس نمی کند، نباید به فکر تحصیل در رشته mba در ایران باشد.

  در مورد خود چه نظری دارید؟ آیا می توانید یک تیم را هدایت و رهبری کنید؟ آیا اعتماد به نفس کافی برای آنکه چندین نفر را به کار مشغول کنید، در خود می بیند؟ آیا دوست دارید به عنوان یک رهبر و یک هدایت کننده تیم، وارد عمل شوید و بدون آنکه خود به صورت مستقیم، کار کنید، درآمدی را به دست آورید؟ اگر جوابتان به هر یک از سوالاتی که در بالا پرسیدیم، منفی است و جسارت و جرات کافی برای شروع یک کار مدیریتی را ندارید، توصیه می کنیم اصلا وارد این وادی نشده و هزینه و سرمایه خود را برای شرکت دوره ی آموزش mba تلف نکنید؛ این دوره، آن دوره ای نیست که بتواند شما را به اهداف و آرزوهایتان برساند.

  تحصیل رشته mba در دانشگاه های ایران بهتر است یا موسسه های آموزشی آزاد؟

  معمولا کسانی که می خواهند در حوزه مدیریت و کسب و کار فعالیت داشته باشند، یکی از علاقه مندان و طرفداران شرکت در دوره mba هستند. این افراد، برای آنکه در این رشته تحصیل کنند راه های مختلفی را پیش روی خود دارند. یکی از این راه ها رفتن به دانشگاه است. رشته mba در برخی دانشگاه های ایران ارائه می شود و برخی از علاقه مندان اگر در شهر تهران ساکن باشند، به دانشگاه هایی مانند تهران و یا شریف می روند و این رشته را در آنجا پشت سر می گذارند.

  به لطف فعالیت بسیار مثبتی که برخی آموزشگاه های آزاد در حوزه ارائه دوره های مختلف دارند، این دوره با کیفیتی ستودنی در حال برگزاری است و شما می توانید به جای پرداخت هزینه های بالایی که دانشگاه ها دریافت می کنند، برای گذراندن دوره آموزش mba به موسسه های آموزشی آزاد بروید و این دوره را در آنجا ببینید.

  نکته ای مهمی که کمکتان می کند از بین دانشگاه ها و موسسه های آموزشی یکی را انتخاب کنید، جامع بودن مباحث، و بالا بودن دانش اساتیدی است که دوره را ارائه می کنند. بهتر است در دوره هایی شرکت کنید که اساتید آن در دنیای واقعی نیز در حوزه مدیریت فعالیت داشته و می تواند گنجینه ای کامل از تجربه را در اختیارتان قرار دهند.

  دوره mba با مدرک بین المللی

  در یک کلام می توانیم این گونه بگوییم که این دوره، مناسب آدم های ترسو نیست. آدم های ترسو و کسانی که طاقت ندارند خود را در مواجه با چالش ها قرار دهند، نباید در این دوره شرکت کرده و هزینه و پول خود را بیهوده به هدر بدهند. ترسوها باید در کارهایی حضور پیدا کنند که در آنها هیچ ریسکی به چشم نمی خورد. ترسوها باید کارهایی با درآمدهای ثابت و پایین انجام دهند. این گروه، شایسته آنکه مدیریت یک سازمان و یا گروه را به دست بگیرند، نیستند. پس اگر ترسو هستید و هیچ گاه نمی توانید دایره امن زندگی تان را ترک کنید، حتی به فکر شرکت در دوره mba هم نیفتید.

  تفاوت رشته mba و dba چیست؟

  یکی از سوالاتی که ممکن است در دوره آموزش mba مطرح شود، تفاوت MBA با DBA است. برخی از پاسخ هایی که به این سوال داده می شود، به شرح زیر است:

  • یکی از تفاوت هایی که بین mba و dba وجود دارد، به گروه هدفی که در یکی از این دو رشته تحصیل می کنند، ارتباط دارد. Dba به درد کسانی می خورد که در کار خود حرفه ای هستند و می خواهند خود را وارد چالش های مدیریتی کنند. Mba مناسب کسانی است که در این حوزه اطلاعات زیادی ندارند.
  • Mba به مهارت جویان آموزش می دهد تا مدیر بهتری باشند؛ در صورتی که در دوره dba، به دانشجویان یاد می دهند تا تحقیقاتشان را عملیاتی تر انجام دهند.
  • از دیگر تفاوت هایی که بین mba و dba به چشم می خورد، هدف از تحصیل در این دوره است.

  دوره mba با قیمت منصفانه

  وضعیت کار کسانی که در دوره mba شرکت کرده و هزینه دوره mba را پرداخته اند به چه شکل است؟

  اگر فکر می کنید، امروز مدرک mba می گیرید و فردا به سرکار می روید، سخت در اشتباهید. حوزه ای که علاقه مند شُدید به آن وارد شوید، حوزه راحتی نیست و هر کسی نمی تواند در آن موفق شود.

  مشخصات کسانی که مناسب دوره mba هستند را در خطوط بالایی گفتیم؛ امیدواریم شمایی که در حال مطالعه این متن هستید، جزء آن دسته کسانی باشید که صلاحیت حضور در این دوره و پرداخت هزینه mba را دارند و می توانند خط مشی مدیریتی شان را به درستی ترسیم کنند.

  موضوع دیگری که می بایست در مورد آن نیز نکاتی را با شما در میان بگذاریم، بازار کار این رشته است. اگر مدیر یک شرکت هستید و این دوره را پشت سر گذاشته اید، نیازی به دانستن اینکه بازار کارتان چگونه است، ندارید. حتی کسانی که شغل و حرفه خاصی ندارند، می توانند با حضور در این دوره، شغلی مناسب برای خود دست و پا کنند.

  موضوع دیگری که در مورد شرکت در دوره آموزش mba باید مورد توجه قرار دهید، این است که این بازار، گسترده است و شما می توانید با وجود بالا بودن تعداد افراد تحصیل کرده در این حوزه، وارد یک سازمان و یا کسب و کار شوید و کارتان را شروع کنید. هر کسب و کاری، بدون شک به یکی از گرایش هایی که ما در بالا نام بردیم، نیاز دارد. اگر گرایش مورد علاقه تان را شناسایی کنید، فرصت تجربه و حضور در سِمت های عالی مدیریتی برای شما فراهم خواهد شد. اگر می خواهید در مورد وضعیت کاری و شغلی این رشته اطلاعات بیشتری به دست آورید، مقاله کاریابی در دوره mba را مطالعه کنید. این مقاله، قطعا می تواند کمکتان کند تا راحت تر تصمیم بگیرید و با اراده و عزمی راسخ در یکی از دوره های آموزشی mba شرکت کنید.

  پادکست شماره 4 دوره mba


  دوره mba یکساله در نیک اندیشان

  تحصیل در کدام گرایش درآمد رشته mba در ایران را افزایش خواهد داد؟

  اینکه در کدام گرایش mba شرکت کنید، یک مساله کاملا شخصی است، اما موضوعی که در مورد درآمد رشته mba در ایران، کاملا واضح و شفاف به نظر می رسد، این است که بهترین گرایش MBA و گرایشی که می تواند برای ما درآمد زیادی به همراه داشته باشد، به مقدار زیادی سلیقه ای است. اگر شما به یک حوزه خاص از mba علاقه داشته باشید و تمام وقت، سرمایه و انرژی خود را صرف افزایش اطلاعات در گرایش مورد نظر قرار دهید، در انتهای کار به یک متخصص ماهر و با تجربه تبدیل خواهید شد. امروزه، چیزی که جامعه ما و اغلب کسب و کارهای ما به آن نیاز فوری و فوتی دارند، متخصصان هستند.

  اگر گرایش مورد علاقه تان را انتخاب کرده و در آن به یک حرفه ای تبدیل شدید، خبر خوبی برایتان داریم؛ بسیاری از شرکت ها و سازمان ها برای داشتن شما به این در و آن در می زنند. شما با شرکت در دوره mba، تجربیات تئوری خود را افزایش می دهید و اگر بتوانید همان تجربیات تئوری را وارد فاز عملیاتی کنید، نانتان در روغن است. وضعیت بازار چنین کسانی آنقدر داغ است، که هیچ گاه نمی توانید تصور کنید.

  دوره آموزش mba با برترین استاد کشور

  از شرایط تحصیل در رشته mba (دوره mba) چه میدانید؟

  موضوع دیگری که می بایست در مورد آن هم اطلاعاتی داشت، شرایط تحصیل در رشته mba است. کسانی که می خواهند در دوره mba شرکت کنند، اگر حداقل مدرک لیسانس داشته باشند، می تواند در مسیر یادگیری برایشان کمک کننده باشد ولی شرکت در این دوره نیک اندیشان نیازمند مدارک آکادمیک و دانشگاهی نمی باشد. داشتن مدرک، به مهارت جویان و کسانی که می خواهند در این دوره شرکت کنند، کمک می کند تا بتوانند بهترین گرایش را انتخاب کنند و تحصیل خود در آن را ادامه دهند. وقتی شرکت در یک دوره با توجه به علاقه صورت می گیرد، بدون شک، پیشرفت های زیادی حاصل می شود.

  وقتی در یک حوزه خاص تحصیل کرده و مدرک آن را دریافت می کنید، به خوبی با مسائل و نگرانی هایی که در آن حوزه وجود دارد، آشنا خواهید شد. کسانی که با دغدغه ها و نگرانی های حوزه خاص آشنا هستند، با شرکت در دوره های تکمیلی، و به کمک خلاقیت و نوآوری می توانند روشی تاثیرگذار برای حل آن مساله و مشکل ابداع کنند. این یکی از مهم ترین دستاوردهایی است که حضور در دوره آموزش mba می تواند برای افراد دارای مدرک فراهم شود.

  دوره mba از 0 تا 100 در نیک اندیشان

  دوره mba غیر حضوری بهتر است یا حضوری؟

  از دیگر سوالات مهمی که در مورد دوره آموزش mba مطرح می شود، این است که ما برای حضور در این دوره، کلاس های آنلاین را انتخاب کنیم و یا کلاس های حضوری را. هیچ کسی را شایسته تر از خود شما برای پاسخ به این سوال، سراغ نداریم. شما باید با توجه به شرایطی که در آن قرار دارید، یکی از دوره های حضوری و آنلاین را انتخاب کرده و در آن مشغول به تحصیل شوید.

  اگر می بینید که زمان خالی برای رفتن به کلاس های حضوری را دارید، که چه بهتر؛ زیرا در دوره هایی که به این شکل برگزاری می شوند، زمان و فرصت بیشتری برای کسب اطلاعات فراهم است و بستر برای آنکه شما تمامی سوالات و ابهاماتتان را برطرف کنید، وجود دارد. در دوره های حضوری می توانید با بقیه کسانی که در دوره شرکت کرده اند، آشنا شوید و رابطه دوستانه و آینده داری را با آنها برقرار کنید.

  بهترین دوره mba در تهران و کشور

  اگر می بینید که شرایط رفت و آمد به کلاس های حضوری را ندارید، اما به شدت می خواهید در یک دوره mba شرکت کنید، موسساتی که به صورت آنلاین، دوره های آموزشی شان را برگزار می کنند، در رسیدن شما به اهدافتان کمک کننده خواهند بود. دوره mba غیر حضوری نیز بازخورد بدی نداشته و برخی افراد، اطلاعات مناسبی از حضور در آنها به دست می آورند.

  موضوعی که در مورد انتخاب دوره های حضوری باید مورد توجه قرار دهید، کیفیت است. سعی کنید موسسه های آموزشی را برای گذراندن این دوره غنی و کارامد انتخاب کنید که می دانید جزء بهترین ها هستند و اساتید آنها قادرند همه نکات را به شما آموزش دهند. پیشنهاد می کنیم، برای آنکه هزینه تان بیهوده تلف نشود، ابتدا در مورد اعتبار موسسه و مدرس آن خیلی خوب تحقیق کنید و سپس برای پرداخت شهریه کلاس ها اقدام نمایید.

  پادکست شماره 5 دوره mba


  برگزاری دوره mba

  بعد از گذراندن رشته mba در دانشگاه ( شرکت در دوره mba) چه دستاورد هایی حاصل می شود؟

  چند سالی است که رشته mba در کشورمان، ایران، سروصدای زیادی به پا کرده است. در اغلب جاهایی که قدم می گذارید در مورد دوره آموزش mba صحبت می شود. یکی از دلایلی که باعث شده افراد به فکر شرکت در شرکت در دوره رشته mba در دانشگاه بیفتند، دستاوردهایی است که این رشته با خود به همراه دارد. برخی از دستاوردها و نتایج حاصله از شرکت در دوره های آموزشی این رشته به شرح زیر است:

  • یکی از مهم ترین نتایجی که از شرکت در این دوره حاصل می شود، شفاف اندیشیدن است. وقتی شما شفاف فکر می کنید، می توانید تمام باگ ها و ایراداتی را که در سازمان وجود دارد، تشخیص دهید. این تشخیص ایرادات به شما کمک می کند تا بتوانید به موقع، آنها را برطرف کنید و جان سازمانتان را نجات دهید.
  • کسی که در دوره mba شرکت می کند، راه و رسم برقراری یک ارتباط موثر با دیگران را به خوبی یاد می گیرد. این افراد، با شرکت در این دوره، به افرادی مثبت، موثر، الهام بخش و الگویی برای موفقیت دیگران تبدیل می شوند. چنین کسانی می توانند از شکست یک مجموعه جلوگیری کنند.

  دوره آموزش mba با بهترین متد دنیا

  آیا شرکت در دوره mba (دوره فشرده mba) می تواند درآمد ما را زیاد کند؟

  نظر شما چیست؟ آیا شما نیز فکر می کنید شرکت در دوره آموزش mba می تواند درآمدتان را زیاد کند؟ یکی از دلایل مناسب برای تحصیل در رشته MBA افزایش درآمد است. ببینید، این خبر صحت دارد که دوره فشرده mba می تواند درآمد شما را زیاد کند، اما پیش نیازها و پیش شرط هایی در این میان وجود دارد که باید آماده گردد.

  اگر می خواهید در یک دوره آموزشی mba شرکت کنید و بعد از تمام شدن دوره و کسب مدرک توقع دارید که به شکلی کاملا خود به خودی درآمدتان زیاد شود، اشتباه می کنید. اگر این تفکر و تصور را در سر دارید، بهتر است به هیچ عنوان در این دوره حضور پیدا نکرده و وقت و سرمایه تان را تلف نکنید. شما به شرطی می توانید با کمک این رشته، درآمدتان را زیاد کنید که از تمامی نکات ذکر شده در کلاس به نحوی خلاقانه و موثر استفاده کنید. اگر فکر کنید که با عدم یادگیری عمقی و با حضوری سطحی در کلاس ها پول بیشتری به شما می دهند، سخت در اشتباهید.

  بهترین دوره mba در تهران

  البته مشابه این مساله و مشکل را، نه تنها در رشته mba بلکه در سایر رشته ها و کسب و کارها نیز داریم. برخی افراد فکر می کنند اگر صرفا در یک دوره شرکت کنند و از آن هیچ استفاده عملی نبرند، می توانند درآمدشان را زیاد کنند. این تفکر، تفکری کاملا غیر منطقی است و تنها از کسانی انتظار می رود که حاضر نیستند در کسب و کارشان تحول و انقلابی ایجاد کنند.

  برای آنکه بتوانید از مباحث ارائه شده در دوره آموزش mba به نحو احسن بهره ببرید، باید دستان را از کمرتان جدا کنید و دست از نظاره گر بودن محض بردارید. باید مرد عمل شوید و پا در میدانی بگذارید که هیچ کس جرات وارد شدن به آن را ندارد.

  پادکست شماره 6 دستاوردهای شرکت در دوره آموزش MBA


  مدیریت بازرگانی بهتر است یا mba؟

  مدیریت بازرگانی بهتر است یا mba، یکی از سوالاتی که ممکن است برای برخی افراد ایجاد شود. برای آنکه بتوانیم به این سوال به صورت جامع و کامل پاسخ دهیم لازم است در مورد تفاوت هایی که این دو رشته دارند نکاتی را بیان کنیم. این تفاوت ها به شرح زیرند:

  1- مدیریت عملیاتی و مدیریت فرایندی

  یکی از مهم ترین تفاوت هایی که بین مدیریت بازرگانی و دوره mba وجود دارد، مربوط به سبک و سیاق مدیریتی شان است. فردی که در رشته مدیریت بازرگانی تحصیلات خود را به پایان رسانده است، باید تمام حواس خود را به حوادث و عملیات انجام شده درون سازمان و یا شرکت معطوف و متمرکز کند. در مقابل، فردی که در دوره های آموزشی ام بی ای شرکت کرده است، باید مطمئن شود که تمام فرآیندها در شرکت یا سازمان، به خوبی در حال اجرا هستند. او باید از این قضیه که همه کارمندان و پرسنل به اولویت ها و اهداف سازمان پایبند هستند، اطمینان حاصل کند که این نیز کار راحتی نخواهد بود.

  2- داشتن دیدگاه تخصصی نسبت به برنامه ریزی

  از دیگر تفاوت هایی که می توان بین افراد تحصیل کرده در رشته مدیریت بازرگانی و علاقه مندان به حضور در دوره آموزش mba مشاهده کرد، دیدگاه آنها نسبت به برنامه ریزی است. فردی که در رشته ام بی ای تحصیل کرده، موظف است خیلی جزئی تر و تخصصی تر به موضوع برنامه ریزی در داخل سازمان و یا شرکت خود نگاه کند؛ این در حالی است که فارغ التحصیلان رشته ی مدیریت بازرگانی نیازی نیست چنین دیدگاهی را نسبت به برنامه ریزی داشته باشد.

  3- مواجه شدن با مشتری در مقابل فعالیت های درون سازمانی

  دیگر تفاوتی که می توان بین دوره mba و رشته مدیریت بازرگانی عنوان کرد، این است که فارغ التحصیلان مدیریت بازرگانی به دلیل مهارت و تخصصی که با شرکت در این رشته به دست آورده اند، روی تعامل بین دنیای داخل شرکت و تجارت تمرکز می کنند؛ این موضوع در حالی است که فارغ التحصیلان رشته ام بی ای، روی کارهایی که در داخل شرکت انجام می شود، تمرکز می کنند.

  اگر بخواهیم به شکل دیگری در مورد این تفاوت صحبت کنیم، باید بگوییم که مدیران بازرگانی شرکت ها، با مشتری های واقعی که محصول یا خدماتی را می فروشند در تماس هستند، اما مدیران ام بی ای، روی کیفیت رابطه ی بین مشتری ها و عمل به تعهدات سازمان یا شرکت تمرکز داشته و این مساله است که برای آنها بیشترین اهمیت را دارد.

  پادکست شماره 7 تفاوت مدیریت بازرگانی با دوره mba


  4- بزرگی و کوچکی تیم ها؛

  اغلب کسانی که در دوره آموزش mba شرکت کرده اند به این حد از توانایی و مهارت دست پیدا کرده اند که بتوانند تیم های کوچک و جمع و جور را مدیریت کرده و آنها به یک سازمان و یا شرکت بزرگ تبدیل کنند. معمولا، مدیران بازرگانی با توجه به تخصصی که دارند، می توانند تیم ها و سازمان های بزرگ تر را رهبری و هدایت کرده و در رسیدن آنها به اهدافشان کمکشان کنند.

  5- تفاوت مدیریت بازرگانی و mba از نظر ثبت نام؛

  از دیگر تفاوت هایی که بین رشته مدیریت بازرگانی و ام بی ای وجود دارد، می توان به نحوه ثبت نام هر یک از آنها اشاره داشت. کسانی که علاقه مند هستند در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کنند می بایست در آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت کرده و بعد از قبولی در آزمون، با ورود به دانشگاه و گذراندن دروسی که برای این رشته تعریف شده است، مدرک لیسانس دریافت کنند؛ اما کسانی که دوست دارند به عنوان یک تحصیل کرده ی ام بی ای شناخته شوند، اولین کاری که می بایست انجام دهند ثبت نام در دوره mba، بدون شرکت در هیچ کنکوری است.

  برای تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی شما می بایست واحدهای درسی خود را در دانشگاه های سطح کشور که شامل دانشگاه آزاد، دانشگاه دولتی، دانشگاه غیر انتفاعی، و دانشگاه پیام نور است بگذرانید؛ اما برای ثبت نام در گرایش های مختلف ام بی ای، می توانید به موسسه های آموزشی آزاد در کشور مراجعه کرده و در دوره آموزش mba شرکت کنید. اگر بتوانید این دوره را در یکی از موسسه های آموزشی معتبر در کشور بگذرانید شانس بزرگی به شما روی خواهد کرد؛ هم می توانید در دوره ای با بالاترین سطح کیفی حضور پیدا کنید و هم می توانید مدرکی معتبر دریافت کنید.

  آموزش دوره mba در نیک اندیشان

  چارت درسی mba دانشگاه شریف چه تفاوتی ها با چارت دوره mba نیک اندیشان دارد؟

  کسانی که می خواهند دانش آموخته و تحصیل کرده رشته ام بی ای شوند، می بایست چارت درسی یکسانی را پشت سر بگذارند. البته، افراد با توجه به علاقه مندی که دارند، در صورتی که در گرایش های این رشته شرکت کرده باشند، می بایست متناسب با زیر شاخه ای که در آن حضور دارند، درس های متفاوتی را پاس کنند.

  نکته مهمی که می توانیم در مورد تفاوت چارت درسی mba دانشگاه شریف و چارت درسی دوره ام بی ای نیک اندیشان بیان کنیم این است که معمولا سرفصل هایی که در کلاس ها ارائه می شود، تفاوت چندانی با هم ندارد؛ موضوعی که باید به آن دقت شود کیفیت برگزاری دوره آموزش mba و سرفصل ها است.

  این کجا که همه مباحث و دروس توسط اساتید حرفه ای و با سابقه دوره ام بی ای ارائه شود، و این کجا که دروس هر رشته و گرایش توسط اساتیدی ارائه شود که هیچ سابقه عملیاتی مدیریتی نداشته و همه چیز را فقط به صورت تئوری بلدند. قطعا حضور داشتن نزد اساتیدی که به صورت عملی با چالش های مدیریت دست و پنجه نرم کرده اند می تواند با مزیت ها و فواید زیادی همراه باشد.

  پادکست شماره 8 چارت دوره mba نیک اندیشان


  دروس رشته mba نیک اندیشان چیست؟

  برتری قابل ملاحظه ای که دوره mba نیک اندیشان به سایر موسسه های برگزار کننده این حوزه دارد، در سرفصل ها و دروس رشته mba این موسسه است. برای آنکه با شرکت در این دوره، به مدیری توانمند تبدیل شوید، نیاز دارید در حوزه های زیر آموزش ببینید.

  1-خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی، ایجاد کسب و کار و سیستم سازی

  هر کسب و کاری برای آنکه بتواند دوام و بقاء داشته باشد، باید کاملا خلاقانه و نوآورانه به سمت جلو حرکت کند. سازمان هایی که از این امتیاز برخوردار نیستند، نباید امیدی به موفقیت داشته باشند و نتایج خوبی به دست آورند.

  نوآوری، کارآفرینی و ایجاد کسب و کارهای نو و جدید، نیاز به خلاقیت و ایده های نو دارند. این کسب و کارها به مانند موم هستند و می توانند خود را به هر شکلی درآورند و از هر حیله ای جان سالم به در ببرند. اگر مدیر یک سازمان هستید و اگر نیاز به این اصل دارید، حتما در دوره آموزش mba نیک اندیشان شرکت کنید؛ به نفعتان است.

  بررسی و ادامه تیتر خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی، ایجاد کسب و کار و سیستم سازی دروس رشته mba نیک اندیشان چیست؟

  برای آنکه به اهمیت این درس در دوره mba پی ببرید، توضیحاتی را به صورت مختصر و مفید در مورد هر یک از آنها ارائه می کنیم. برای مثال، سیستم سازی یکی از عناصر بسیار مهم در موفقیت هر سازمانی به شمار می رود. کسب و کارهای موفق، سیستم های همسو و پیوسته ای دارند، و به این دلیل که روی یک هدف خاص متمرکز شده اند، می توانند به آینده امیدوار باشند. شکست کسب و کارهایی که سیستم مناسبی ندارند، حتمی است. به یاد داشته باشید، کسب و کاری که روی سیستم سازی خود کار کرده است، یک الگوریم مناسب انتخاب کرده و مطابق با آن به پیش می رود.

  مباحثی که در حوزه کارآفرینی در دوره آموزش mba ارائه می شود موضوعات مختلفی را شامل می شود. کسانی که در دوره های آموزشی ام بی ای شرکت می کنند و اطلاعات خود را در مورد کارآفرینی افزایش می دهند، یاد می گیرند که چطور می بایست افراد موثر و کارآمد را به استخدام درآورند. مدیرانی که به این حیطه اشراف کافی دارند، یک قدم از بقیه کسانی که در این رابطه چیزی نمی دانند جلوتر هستند.

  مدیریت کارکنان و پرسنل سازمان نیز دیگر موضوع جانبی است که در دوره های ام بی ای ارائه می شود. کسب و کارهایی می توانند رشد کنند که مدیران آنها در مورد رهبری تیم شان اطلاعات کافی دارند و می دانند چگونه آنها را به موقع تنبیه کنند و چه موقع آنها را ترغیب کنند.

  دوره mba با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

  ۲-رفتار سازمانی و مهارت های نوین رهبری

  از هر سَمتی بخواهیم هدایت یک سازمان را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم، باز هم به این نتیجه می رسیم که یک تیم و یک سازمان موفق، تنها زمانی می تواند به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کند که آن سازمان، توسط یک مدیر توانا رهبری شود. موضوعی که به قطعیت می توانیم در مورد آن حرف بزنیم این است که مدیران توانا، مدیرانی هستند که مهارت های مورد نیاز مدیریتی را در خود پرورش می دهند و سعی می کنند همه چیز را به صورت درست و اصولی پیش ببرند. اگر کسی خود را به این مهارت ها مسلح نکند، قطعا نمی تواند آینده خوبی برای خود و تیمش بسازد.

  رفتار سازمانی و مهارت های نوین رهبری در دوره mba

  حالا که می دانید مهارت های نوین رهبری چگونه به یک رهبر کمک می کند، خوب است در مورد مهارت هایی که در این حوزه و در دوره mba آموزش داده می شود نکات تکمیلی را بیان کنیم. این نکات به شرح زیرند:

  • یکی از مهارت هایی که هر مدیر آگاه و توانمندی باید داشته باشد، قاطعیت است. مدیرانی که از این ویژگی برخوردار هستند خیلی سریع تر وارد عمل شده و تصمیم های منطقی می گیرند. مدیرانی که تجربه آنها در حوزه مدیریت بیشتر است، تصمیمات بهتری می گیرند و موفق تر هستند.
  • دیگر مهارتی که یک مدیر باید داشته باشد، توانایی حل مساله است. در مورد این مهارت نیز در دوره آموزش mba به صورت مفصل توضیحاتی ارائه خواهد شد. مدیران با کمک این مهارت می توانند خیلی زود و سریع، سر منشا مشکلات را یافته و یک اقدام موثر و راهگشا برای حل آن پیدا کنند.
  • توانایی تدریس نیز دیگر مهارتی است که یک مدیر شایسته باید داشته باشد. حتما با خواندن این جمله تعجب کرده و با خود می گویید مدیریت و تدریس چه ارتباطی به هم دارند؟ در پاسخ به این سوال شما باید بگوییم که گاهی لازم است مدیران، نکاتی را برای انجام بهتر کار به کارکنان خود آموزش دهند. در صورتی که یک مدیر از این مهارت بی بهره باشد قادر نیست نکات مورد نیاز برای انجام بهتر کار را بیان کند، و این به این معناست که رشد تیم و گروه به سختی و با مشکلات زیادی همراه خواهد شد.

  ۳-مدیریت منابع انسانی

  موضوع دیگری که در دوره mba به صورت کامل و جامع در مورد آن بحث می شود، مدیریت منابع انسانی است. هر سازمان و یا هر تیم، متشکل از چندین نفر است. یک مدیر برای آنکه بتواند به کمک اعضای تیم خود، به هدف دست پیدا کند، باید بلد باشد منابع انسانی اش را مدیریت کند. مدیریت منابع انسانی، کار راحتی نیست و نیاز به داشتن اطلاعات کافی دارد. نکته ای که این مهارت روی آن تاکید دارد، به دست آوردن بیشترین کارایی با مناسب ترین هزینه است. بالا بردن کارایی تیم و کاهش هزینه ها، به سازمان کمک می کند تا به اهداف استراتژیکی که دارد، برسد.

  وقتی در دوره mba شرکت می کنید از همه جنبه ها به مدیریت منابع انسانی پرداخته می شود. یکی از مهم ترین مباحثی که در این دوره حتما در مورد آن توضیحاتی ارائه می کنند شرح کامل از وظایفی است که این گروه از مدیران به عهده دارند که ما در اینجا نیز به بخشی از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • یکی از مهم ترین کارهایی که مدیر منابع انسانی باید انجام دهد، پیدا کردن فرد مناسب برای یک موقعیت شغلی است. البته، پر کردن یک جایگاه شغلی در سازمان، به یافتن فرد مناسب ختم نشده و مدیر منابع انسانی باید برای آموزش نیروی جدید نیز تدابیری بیندیشد.
  • دیگر وظیفه ای که به عهده یک مدیر منابع انسانی گذاشته شده است، نگهداری از همه اطلاعات مربوط به سازمان، مدارک و قراردادهای کارمندان است. این اطلاعات به هیچ وجه نباید به بیرون درز کند.
  • محیطی که افراد در آن کار می کنند، باید محیط امنی از نظر روانی باشد. تامین امنیت روانی و همین طور تامین امنیت جسمی نیز از دیگر وظایف و اموری است این گروه از مدیران باید تامین کننده آن باشند.
  • وظیفه دیگری که در دوره آموزش mba روی آن تاکید ویژه و خاصی می شود، پیگیری کردن همه کارهایی است که کارمندان باید انجام دهند. این مورد به سازمان و کسب و کار کمک می کند تا با نظم بیشتری به هدف خود دست پیدا کند.

  مدیریت منابع انسانی در دوره mba

  ۴-مدیریت استراتژیک

  مبحث مهم دیگری که در دوره ی آموزش mba بحث می شود، مدیریت استراتژیک است. از این نوع مدیریت به مدیریت راهبردی نیز یاد می کنند. در مدیریت استراتژیک، به بررسی مسائل مهم و برجسته در سازمان پرداخته می شود. به بیان دیگر، برای کنترل منابعی که در خارج از سازمان قرار گرفته، از این نوع مدیریت بهره برده می برند. تعیین ماموریت سازمان، تدوین آن، اجرای تمام استراتژی های برگزیده و ارزیابی نتیجه بخش، از موضوعات و زیر شاخه های مدیریت راهبردی به شمار می روند.

  مدیریت استراتژیک در دوره mba

  خوب است حالا که به صورت مختصر می دانیم مدیریت استراتژیک چیست، به مزیت های آن که در دوره mba در مورد آن نیز نکاتی بیان می شود، اشاراتی داشته باشید. برخی از این مزیت ها به شرح زیر است:

  • مدیریت استراتژیک به سازمان کمک می کند تا بتواند خلاقانه تر و نوآورانه تر کار کند. سازمان ها به کمک این نوع خاص از مدیریت، عمل نکردن به صورت انفعالی را یاد می گیرند و با موفقیت بیشتری قدم می بردارند.
  • ابتکار عمل از دیگر مزیت هایی است که می توان در مورد مدیریت استراتژیک بیان کرد. سازمان هایی که در برنامه ریزی های خود به مدیریت استراتژیک بها می دهند، می توانند سرنوشتشان را خودشان رقم بزنند و آینده را تحت کنترل خود درآورند. این سازمان ها در برابر کنش های واکنش نمی دهند و همه چیز در دستان خودشان قرار دارد.
  • انتخاب و تدوین استراتژی های بهتر، از دیگر مزیت های مدیریت استراتژیک است که حتما در دوره آموزش mba به بحث و بررسی گذاشته می شود. از این مورد به عنوان مهم ترین و اصلی ترین مزیت این نوع مدیریت یاد می کنند.
  • با کمک مدیریت استراتژیک، مدیران با تعهد بیشتری به سازمان خدمت می کنند. این مورد نه تنها شامل حال مدیران می شود بلکه کارمندان نیز با تعهد و نظم بیشتری در سازمان کار می کنند.

  ۵-مدیریت بازاریابی

  نمی توان شرکت ها یا سازمان هایی که در حال ارائه خدمات و یا فروش یک محصول هستند، بی نیاز از مدیریت بازاریابی دانست. یک شرکت هر قدر هم در کارش موفق باشد، باز هم نباید به سطحی که در آن قرار دارد، راضی شده و برای به دست آوردن سهم عمده تری از بازار تلاش نکند. کسانی به اصل افزایش تعداد مشتریان و به دست گرفتن نبض بازار اعتقادی ندارند که هیچ گاه جرات پرورش ایده های بزرگ و پولساز را در ذهن خود نداشته اند. این مبحث در دوره آموزش mba نیک اندیشان به تفصیل ارائه شده و اگر به تمام نکاتی که استاد دوره به شما ارائه می کند، گوش فرا دهید و آنها را اجرایی کنید، خیلی طول نمی کشد که متوجه تفاوت در سود مجموعه تان خواهید شد.

  دوره mba با مدرک بین المللی و قابل ترجمه

  ۶-مدیریت سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار

  مدیریت، تنها در حوزه منابع انسانی نیست و در برخی مقوله های دیگر هم، نیاز است که اصول مدیریتی به کار برده شود. از جمله حوزه هایی که تفاوت های زیادی با مقوله منابع انسانی دارد، سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار است. کسانی که می خواهند سرمایه خود را در یک بازار پر سود به کار گیرند و درآمد خود را افزایش دهند، خوب است در مورد مدیریت سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار نیز اطلاعاتی کسب کنند. این افراد باید بدانند که بدون دانش، حضور در این بازار اصلا به صلاح نیست.

  ۷-تحلیل اقتصاد بین الملل

  دیگر موضوع مهمی که در دوره آموزش mba به بحث و بررسی گذاشته می شود، تحلیل اقتصاد بین الملل است. امروزه، هر اتفاقی در یک گوشه از دنیا بیفتد، در اقتصاد کشورمان اثرات آن قابل مشاهده خواهد بود. مدیرانی که به دنبال اداره کردن سازمانشان هستند، می بایست در این حوزه بسیار مهم و حیاتی نیز  نکاتی زیادی را بدانند و از آنها برای هدایت مجموعه شان بهره بگیرند.

  8- زبان بدن

  یک مدیر توانا، قادر است از روی زبان بدن کارکنانش به خوبی متوجه شود که آنها چه می خواهند بگویند و یا در حال پنهان کردن چه رازی هستند. زبان بدن، تفسیر تمام حرکات و حالاتی است که فرد از خود نشان می دهد. افرادی که در دوره آموزش ‌ mba شرکت می کنند با تمام جزئیات این مساله آشنا شده و یاد می گیرند که برای پیشبرد اهداف خود چگونه از آن استفاده کنند. اگر می خواهید در این خصوص اطلاعات بیشتری به دست آورید، حتما در این دوره ارزشمند و غنی شرکت کنید.

  9- ارتقای هوش هیجانی

  اگر پای درس و کلاس مدیران موفق دنیا نشسته باشید، به خوبی متوجه شده اید که این گروه تاکید خاصی روی هوش هیجانی و استفاده از آن دارند. رهبران و مدیرانی که هوش هیجانی بالایی دارند، بهتر از کسانی که از این سلاح بی بهره هستند، می توانند سازمان خود را هدایت کنند. هوش هیجانی، کنترل احساسات و هیجاناتی است که فرد دارد. کسی که می تواند این احساسات را کنترل کند، به مهارت هوش هیجانی مجهز شده است. این اشخاص، خودآگاهی قابل ستایشی دارند و می توانند انتقاداتی را که به آنها می شود، بپذیرند و از آنها به عنوان یک پل برای دستیابی به اهدافشان استفاده ببرند.

  برگزاری دوره mba با بهترین اساتید در کشور

  10- قدرت کلام

  قدرت کلام، ابزاری است که همه ما انسان ها و تمام آن کسانی که از قدرت حرف زدن برخوردارند، می بایست از آن استفاده کنند. ما در زندگی مان با افراد زیادی سروکار داریم و بنا به حوزه ای که در آن فعالیت می کنیم، نیاز داریم روی برخی افراد، اثرگذاری بیشتری داشته باشیم. بدین سبب، توصیه می کنیم در دوره mba نیک اندیشان شرکت کنید. مدرس این دوره با نفوذ کلامی که دارد به شما ثابت خواهد کرد که می توان ضرب المثل”بیرون کشیدن مار از لانه را به کمک قدرت کلام” در دنیای واقعی تحقق بخشید. اگر کسانی در زندگی تان هستند که دوست دارید با کلامتان روی آنها تاثیر گذارید، قطعا این دوره و این مبحث می تواند به شما کمک کند.

  11- مهارت های مربوط به دیجیتال مارکتینگ

  دیگر مبحث چالش برانگیز و بسیار مهم که در دوره آموزش mba ارائه می شود، مهارت های مربوط به دیجیتال مارکتینگ است. این مبحث، از حرکت کسب و کارها به سوی درآمدزایی مدرن برگرفته شده و به کسب و کارها کمک می کند تا فقط به فکر پولسازی از طریق ارائه خدمات و فروش حضوری نباشند. اگر فکر می کنید که سازمانتان با کمک اصول ارائه شده در این مبحث، جانی تازه گرفته و می تواند در مسیر رو به رو با قدرت بیشتری ادامه دهد، حتما در دوره های آموزشی mba نیک اندیشان شرکت کنید. این دوره یک فرصت طلایی است برای کسانی است که می خواهند وجوه تازه ای از یک کسب وکار را کشف کرده و در آن مشغول به فعالیت شوند.

  12- اصول مذاکرات

  وقتی تعداد آدم ها از یک نفر بیشتر می شود، اصول مذاکره کردن ابزاری بسیار کمک کننده برای جلوگیری از ایجاد چالش است. اصول مذاکره می تواند نتیجه یک جلسه کاری را به سمت و سویی کاملا رضایت بخش و امیدوارکننده هدایت کند. کسانی که به این اصول، آگاهی کامل داشته و می توانند در جای درست و زمان درست از آنها بهره ببرند، یکی از موفق ترین افراد در حوزه کاری شان هستند.

  پادکست شماره 9 دوره mba


  افراد مناسب برای شرکت در دوره mba

   دوره mba نیک اندیشان چه مزیت هایی به رشته mba دانشگاه تهران دارد؟

  ما در نیک اندیشان برای آنکه بتوانیم به شما کمک کنیم به پیشرفت های قابل ملاحظه ای در زندگی شخصی و کاری تان دست پیدا کنید، دوره آموزش mba را با بالاترین سطح کیفی برگزار می کنیم. شک نداریم بعد از به پایان رسیدن این دوره، تغییرات روی داده شده را به چشم، مشاهده خواهید کرد. برخی از مزیت های دوره برگزار شده توسط نیک اندیشان نسبت به رشته mba دانشگاه تهران به شرح زیر است:

  1- کامل و جامع یاد می گیرید

  فرقی نمی کند که کدام موسسه را برای آموزش mba انتخاب می کنید؛ مهم آن است که دوره مذکور به بهترین و کامل ترین شکل ممکن برگزار شود. اگر می خواهید با تمام جزئیات این رشته آشنا شوید و اطلاعات کاملی در این خصوص به دست آورید، می توانید در دوره mba نیک اندیشان شرکت کنید. مدرس این دوره با جان و دل، هر آنچه که در طی سال های فعالیت خود به دست آورده است، در اختیار شما قرار داده و کمکتان می کند تا کامل ترین دوره را پشت سربگذارید و در کسب و کارتان موفق شوید.

  2- نگران پرداخت هزینه نباشید

  صادقانه به شما می گوییم؛ امکان این که این دوره را به صورت کاملا رایگان برگزار کنیم، برای ما وجود ندارد، اما شرایطی را برایتان فراهم کرده ایم تا بتوانید بدون نگرانی از بابت هزینه دوره، در کلاس های mba شرکت کنید و توانمندی تان در حوزه مدیریت را به نحو موثری افزایش دهید.

  مدیر این مجموعه، جناب آقای دکتر حمزه شیخ، برای آنکه مهارت جویان از هر قشر مالی بتوانند در این دوره شرکت کنند، شرایط پرداخت قسطی شهریه را فراهم کرده است. کسانی که به اهمیت و ارزش این دوره، واقف و آگاه هستند، می توانند از فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را برده و قدم در راهی بگذارند که انتهای آن اتفاقات خوبی در حال افتادن است.

  هزینه شرکت در دوره آموزش mba (ام بی ای) در شهر تهران

  3-فضا برای کسب تجربه فراهم است

  اگر نمی خواهید تنها در یک دوره آموزش mba تئوریکال شرکت کنید، نیک اندیشان برای شما بهترین است. در این دوره، مدرس، هر تجربه ای به دست آورده است، ارائه می کند. کسی که قدر این تجربیات گرانبها را می داند، خوب است در این دوره شرکت کند؛ زیرا آینده قابل پیش بینی نیست؛ شاید در برهه ای از زمان یکی از مهارت جویان بتواند از تجربه ذکر شده در کلاس، برای حل یکی از مشکلات مدیریتی خود بهره ببرد.

  بررسی دوره mba نیک اندیشان چه مزیت هایی به رشته mba دانشگاه تهران دارد؟

  4- شهریه را به صورت اقساط پرداخت می کنید

  دوره های غنی و ارزشمندی چون دوره mba، معمولا با قیمت و هزینه پایینی برگزار نمی شوند. کسانی که به اهمیت این دوره واقف هستند خیلی راحت هزینه را پرداخت کرده و نگران بالا بودن قیمت نیستند، اما برخی افراد را نیز می توان نام برد که بنا به هر دلیلی نمی توانند هزینه دوره را به یک باره پرداخت کنند. مدیریت فهیم و آینده نگر نیک اندیشان، امکان پرداخت اقساط شهریه را برای دانشجویان خود فراهم کرده است، و شما می توانید کل هزینه دوره را به صورت اقساط پرداخت کنید و از حضور درکلاس ها نهایت استفاده و بهره را ببرید.

  5- مباحث را از اساتیدی با تجربه مدیریتی درخشان فرا می گیرید

  دیگر امتیازی که با شرکت در دوره آموزش mba نیک اندیشان برای شما فراهم خواهد شد، حضور نزد اساتیدی است که تجربه بالایی در مدیریت مجموعه های مختلف در رزومه کاری و شغلی آنها به چشم می خورد. با تحصیل نزد چنین اساتیدی می توانید از تجریبات ارزشمند و گرانبهای آنها در مدیریت مجموعه و سازمانتان به خوبی بهره برده و هر سوالی که داشتید از آنها بپرسید و ابهامات خود را برطرف کنید. این اساتید با تجربه می توانند در حل چالش های سازمانتان راهنمایی های قابل توجهی به شما کنند

  اعتبار مدرک mba نیک اندیشان بیشتر است یا اعتبار مدرک mba دانشگاه تهران؟

  یکی از مزیت های شرکت در دوره mba نیک اندیشان مدرکی است که در انتهای دوره به شما اهدا می شود. اگر بتوانید با موفقیت، تمامی سرفصل های این دوره را پشت سرگذارید، یک مدرک با اعتبار بین المللی به شما اهدا می شود. این مدرک، اعتبار زیادی داشته و قابلیت ارائه در فضاهای مختلف را دارد. اعتبار آن حتی از از مدرک mba دانشگاه تهران نیز بیشتر است.

  مدرکی که توسط نیک اندیشان به مهارت جویان داده می شود، مدرک بین المللی و معتبر از کشور امارات است. اگر می خواهید در شرکت های خصوصی مشغول به کار شوید و یا اگر می خواهید به خارج از کشور مهاجرت کنید، بهتر است این مدرک را دریافت کرده و هر آنچه که در این دوره ارائه می شود، به خوبی فرا بگیرید.

  همواره این نکته را به خاطر داشته باشید، داشتن مدرک به تنهایی نمی تواند از شما یک مدیر لایق و توانمند بسازد. این مدرک زمانی می تواند به شما کمک کند تا در راه پیش رویتان موفق قدم بردارید که تمام مباحث و سرفصل های ارائه شده در دوره را به خوبی آموزش ببینید و به صورت عملیاتی از آنها استفاده کنید.

  توصیه ای که به شما داریم این است که سعی کنید، همزمان با شرکت در دوره آموزش mba حتما تجربیات مدیریتی خود را افزایش دهید و هر چیزی در کلاس یاد گرفتید، به صورت عملی اجرا کنید. در این صورت می توان از شما به عنوان یک فرد لایق با توان مدیریتی بالا یاد کرد. مدیرانی که اصول مدیریت را به صورت آکادمیک فرا گرفته و تجربیات بالایی در حوزه مدیریت دارند، شایسته ترین افراد برای اداره و هدایت یک سازمان یا نهاد هستند.

  چرا دوره mba منابع انسانی، محبوب ترین رشته mba در کانادا به شمار می رود؟

  گرایش های دوره mba نه تنها در داخل ایران، بلکه در خارج از کشور نیز محبوبیت زیادی دارند. به همین علت است که برخی علاقه مندان به مهاجرت سعی می کنند در گرایش هایی که محبوبیت جهانی دارند شرکت کرده و زمینه موفقیت شغلی خود را به این شکل فراهم کنند.

  دوره mba منابع انسانی، به دلیل اهدافی که دنبال می کند، پرطرفدارترین رشته mba در کانادا به شمار می رود. در این گرایش، مسائل و مباحثی ارائه می شود که در هر کسب و کار و هر سازمانی که منابع انسانی دارد، به کار برده می شود. رسیدگی کردن به مسائل رفاهی کارکنان و پرسنل، ارزیابی کردن عملکرد آنها در سازمان، طبقه کردن آنها و به استخدام درآوردنشان بخشی از مهم ترین کاربردهای این رشته است. همین کاربردها است که باعث شده افراد زیادی تمایل داشته باشند در آن تحصیل کنند.

  کسی که در این دوره شرکت کرده است در یک سو کردن اهداف سازمان و اهداف کارکنان مهارت قابل توجهی دارد. سازمان هایی که از مدیران تحصیل کرده در دوره آموزش mba گرایش منابع انسانی بهره می برند، از جمله سازمان های موفق در کل دنیا به شمار می روند. کشورهای پیشرفته ای همچون کانادا به دنبال جذب افرادی هستند که در این رشته تحصیل کرده اند.

  پادکست شماره 10 دوره mba


  مزیت های آموزش mba چیست

  بهترین گرایش mba برای مهاجرت چیست؟

  اگر می خواهید با تحصیل در یکی از گرایش های mba مهاجرت کنید، چنانچه کشوری را به عنوان کشور مقصد انتخاب کرده اید، بهتر است یک ارزیابی انجام داده و ببینید که کدام یک از گرایش های این دوره در کشور مذکور از بازار کار بهتری برخوردار است. با این شناسایی و دریافت اطلاعات می توانید در رشته ای تحصیل کنید که می دانید کشور مورد نظرتان به آن نیاز فراوانی دارد.

  در کنار این نکته، شما باید علاقه خود را نیز در نظر بگیرید. صِرف اینکه کشور هدف تان به یک رشته نیاز فراوان دارد دلیل مناسبی نیست که شما یکی از گرایش ها را انتخاب کرده و در دوره mba شرکت کنید. بهتر است برای آنکه احتمال و درصد موفقیت خود را افزایش دهید در رشته ای تحصیل کنید که می دانید توانمندی هایتان و علائق تان در آن در سطح قابل توجهی قرار دارد.

  اگر با توجه به نکاتی که در بالا اشاره کردیم، باز هم نمی دانید کدام گرایش mba برای مهاجرت بهتر است، توصیه می کنیم با مشاوران و کسانی که در این حوزه اطلاعات بیشتری دارند صحبت کرده و از آنها کمک بگیرید. به این شکل تکلیفتان برای تحصیل در یکی از گرایش های دوره آموزش mba، با قطعیت روشن می شود.

  چگونه به دوره mba برگزار شده و اعتبار مدرک ام بی ای نیک اندیشان اعتماد کنیم؟

  کسب اعتماد و به دست آوردن آن کار راحتی نیست؛ ما نیز به خوبی به این موضوع آگاهیم و می دانیم برای آنکه اعتماد شما را به دست آوریم، باید تلاش کنیم و زحمت بکشیم. یکی از مواردی که ثابت خواهند کرد این دوره ام بی ای نیک اندیشان، بسیار ارزشمند و غنی است، مدرس آن است. دکتر حمزه شیخ، با داشتن اطلاعات بالا و کامل، یک گزینه بسیار مناسب برای آموزشِ راه و روش مدیریت و هدایت یک سازمان است.

  ایشان، نه تنها به صورت تئوری در این حوزه فعالیت کرده اند، بلکه خود را از میدان مدیریت نیز کنار نکشیده و به صورت عملی نیز مشغول به فعالیت بوده و هستند. بی شک، رفتن نزد ایشان و حضور در کلاس هایی که او تدریس می کند، به مانند آن است که شما چندین سال در دوره آموزش mba شرکت کنید. ما از اعتمادی که شما به ما دارید،ِ خوشحالیم و برای آنکه این اعتماد را از دست ندهیم، دوره ای بی نهایت ارزشمند و پر بار ارائه می کنیم.

  توصیه می کنیم اگر در حوزه مدیریت سازمانتان مشکل دارید؛ اگر نمی توانید با کارکنان و کسانی که نیاز دارید با آنها در ارتباط کاری باشید، رابطه خوبی و موثری برقرار کنید؛ اگر دائما در چالش ها و چاله های مدیریتی می افتید، در این دوره شرکت کنید و سعی کنید هر چه که در کلاس تدریس می شود، به جان بپذیرید و همه آنها را به مرحله اجرا درآورید. این رازِ موفقیت شرکت ها و کمپانی های بزرگ در دنیاست. همه این شرکت ها از حضور مدیراین شایسته و تحصیل کرده در دوره mba بهره می برند و به همین دلیل است که توانسته اند در بازار پر رقابت امروزی جایگاه خوبی به دست آورند. اعتبار مدرک ام بی ای نیک اندیشان به حدی هست که بتواند شما را به موفقیت برساند.

  مزایا و معایب رشته mba چیست؟ در این رابطه چه میدانید؟

  مزایا و معایب رشته mba چیست؟ در این رابطه چه میدانید؟

  در سال های گذشته، میل و رغبت زیادی برای شرکت در دوره mba به وجود آمده است. تحصیل در این رشته با برخی مزیت ها و معایب همراه است که ما در اینجا می خواهیم به مزایا و معایب رشته mba اشاراتی داشته باشیم. اول از همه با مزیت های خواندن این رشته شروع می کنیم که به شرح زیرند:

  1- بالا رفتن میزان حقوق و دستمزد؛

  برخی آمارهای جهانی تهیه شده نشان می دهد که فارغ التحصیلان در رشته  ام بی ای، 50 درصد بیشتر از کسانی که در این رشته و در دوره آموزش mba تحصیل نکرده اند، حقوق و دستمزد می گیرند.

  نکته قابل توجهی که در این رابطه وجود دارد ان است که برای آنکه بتوانید حقوق و مزیت های بیشتری دریافت کنید، می بایست اعتبار مدرکی که ارائه می کنید، نیز در حد قابل قبولی قرار داشته باشد. برای مثال، اگر از موسسه های معتبری چون نیک اندیشان، مدرک ام بی ای بگیرید، قطعا امتیازات بیشتری به شما تعلق می گیرد؛ زیرا مدرکی که توسط این موسسه به شما داده می شود، از جمله مدارک معتبر در دنیا  است و این بالا بودن اعتبار، وام گرفته از موسسه ای است که مدرک ام بی را برای شما صادر می کند. مدرک دوره های نیک اندیشان از سوی آکادمی urs صادر شده و اعتبار جهانی دارد.

  کسب مهارت های جدید در دروه dba

  2- کسب مهارت های جدید؛

  از دیگر مزیت هایی که می توان برای تحصیل در رشته ام بی ای و حضور در دوره mba بیان کرد، کسب مهارت هایی است که افراد به کمک آنها می توانند یک کسب و کارها جدید راه اندازی کنند. البته، اینکه می گوییم افراد به کمک آموخته هایشان در این رشته می توانند یک کسب و کار جدید راه اندازی کنند به این معنا نیست که بدون حضور در این رشته نمی توان به چنین هدفی دست پیدا کرد. در واقع منظور ما این است که با شرکت در این دوره آموزشی می توان راحت تر، در بازه زمانی کوتاه تر و با بازدهی بالاتر به هدف مورد نظر رسید.

  یکی از مشخصه های کسانی که در دوره آموزش mba شرکت می کنند، داشتن روحیه کارآفرینی است. این افراد با کمک مواردی که در این دوره فرا می گیرند خیلی خوب یاد می گیرند کسب و کاری جدید راه بیندازند و موفقیت خود را در آن تضمین کنند. این مهارت ها به اندازه ای هست که بتواند به این کارآفرین ها کمک کنند تا بتوانند مدیریت کسب و کار خود را با صلاحیت و شایستگی تمام انجام دهند. تحلیل داده های موجود، استخدام کردن نیروهای دلسوز و توانمند و همین طور کشف راه های تبلیغاتی جدید از جمله اثرات و مزیت های شرکت در این دوره ارزشمند و غنی است.

  فراهم شدن فرصت های شغلی جدید در رشته mba

  3- فراهم شدن فرصت های شغلی جدید؛

  انسان همیشه دوست داشته است پیشرفت کند و موقعیت های جدید شغلی برای خود فراهم کند. یکی از اهرم هایی که به افراد کمک می کند تا به این هدف خود دست پیدا کنند، شرکت در دوره mba است. این دوره به افراد ثابت می کند که تغییر مسیر زندگی و کاری اصلا کار سخت و غیر ممکنی نیست و تنها با حضور در دوره ها می توان به آن دست پیدا کرد. اگر خیلی وقت است که در یک شغل در حال فعالیت هستید و دوست دارید موقعیت های جدید دیگری را امتحان کنید، توصیه می کنیم حتما در این دوره حضور پیدا کند.

  کسانی که در دوره آموزش mba شرکت می کنند، مهارت های زیادی کسب کرده و به کمک این مهارت ها توان و قدرت لازم برای انتقال از یک شغل و حرفه به حرفه و شغل دیگر را پیدا خواهند کرد. حتی اگر کسی فکر می کند به دلیل این که سابقه کاری اش در یک حوزه کم است، امکان تغییر شغل برای او فراهم نیست، باید بگوییم که این فرد کاملا اشتباه می کند. تکنیک ها و مهارت هایی که در این دوره آموزش داده می شود، ابزار خوبی برای جبران کم بودن سابقه کاری فرد است.

  ایجاد شبکه های ارتباطی قوی و دوره mba

  4- ایجاد شبکه های  ارتباطی قوی

  کسانی که در دوره آموزش mba شرکت می کنند علاوه بر همه مزیت هایی که در بالا برشمردیم، امتیازات دیگری نیز به دست خواهند آورد که یکی از آنها ایجاد و تشکیل شبکه های ارتباطی قوی است. شاید تصور کنید که این شبکه به شکل پیچیده ای شکل می گیرد، اما اشتباه می کنید. همین که شما در دوره های آموزشی شرکت کرده و با اساتید و هم کلاسی های خود تعامل برقرار می کنید، در جهت تشکیل یک شبکه ارتباطی، قدم موثری برخواهید داشت.

  کسانی که در دوره mba شرکت می کنند از جمله کسانی اند که یا می خواهند در حوزه کارافرینی مشغول به کار شوند و یا قصدشان بهبود عملکردشان در حوزه مدیریت است. این ها همان کسانی هستند که می خواهند علمی به روز آموزش ببینند و سازمان و یا کسب و کار خود را گسترش دهند. اگر سعی کنید رابطه دوستانه ای با این گروه برقرار کنید، امکان آن وجود دارد که در آینده بتوانید از تخصص و تجربیات آنها در حوزه کاری تان استفاده کنید.

  بدون شک با این مزیت می توانید در جهت اداره سازمان و کسب و کارتان، بسیار موفق تر از کسانی عمل کنید که در این دوره ارزشمند و غنی شرکت نمی کنن و قصد شرکت در آن را هم ندارند.

  هزینه تحصیل mba در ترکیه چقدر است؟ در این رابطه چه میدانید؟

  هزینه تحصیل mba در ترکیه چقدر است؟ در این رابطه چه میدانید؟

  رشته های مدیریتی، نه تنها در کشور ما از رونق خوبی برخوردار هستند، بلکه در کل دنیا نسبت به دوره mba و رشته ام بی ای نگاه ویژه و خاصی می شود. بسیاری کسانی که دوست دارند در این رشته تحصیل کنند، معمولا سر یک دو راهی قرار می گیرند و نمی دانند که این رشته را در داخل کشور پشت سر بگذارند و یا به کشورهای خارجی مهاجرت تحصیلی کرده و مدرک ام بی ای خود را به این طریق دریافت کنند.

  یکی از کشورهای همسایه ما ترکیه است که دوره ام بی را نیز برگزار می کند. اگر قصد دارید به ترکیه بروید و دوره ام بی ای را در آنجا پشت سر بگذارید، خوب است در مورد هزینه تحصیل mba در ترکیه نکاتی را بدانید. معمولا هزینه تحصیل در این کشور از هزار دلار شروع شده و تا 4 و 5 هزار دلار نیز می رسد که اصلا رقم کمی نیست. البته، اعدادی که بیان کردیم کاملا حدودی هستند و ممکن است حتی هزینه تحصیل در این کشور به بیش از این اعداد هم برسد.

  با توجه به موضوعی که بیان کردیم چنان می خواهید در دوره آموزش mba شرکت کنید، بهتر است این دوره را در موسسه های داخلی پشت سر بگذارید؛ به این شکل، تحصیل شما هزینه های کمتری در پی خواهد داشت.

  درآمد شرکت در دوره mba

  در مورد درامد mba در ترکیه چه می دانید؟

  یکی از مزیت هایی که می توان در خصوص شرکت در دوره mba عنوان کرد، فراهم شدن امکان مهاجرت به دیگر کشورها است. امروزه، کشورهای زیادی نیاز به متخصصان و افرادی دارند که در دوره ام بی ای، تحصیل کرده و تجربیات زیادی کسب کرده اند. داشتن یک مدیر موفق که تحصیل کرده نیز باشد، می تواند به موفقیت یک سازمان و کسب و کار کمک های زیادی کند.

  یکی از کشورهاسی که از قضا در همسایگی ما نیز قرار گرفته، کشور ترکیه است. شما با شرکت در دوره های ام بی در کشور می توانید به این کشور مهاجرت کرده و قدمی مثبت و موثر در جهت شکل گیری و موفقیت در آینده تان بردارید.

  سوالی که برای علاقه مندان به شرکت در دوره آموزش mba به وجود می آید، میزان درامد mba در ترکیه است. خوب است در جریان باشید که تجربه شما در امر مدیریت یکی از مسائلی است که به شدت روی درآمد تاثیر می گذارد. هر قدر تجربه مدیریتی شما بیشتر بوده باشد، قطعا با رفتن به ترکیه و فعالیت در آن می توانید درآمد بیشتری به دست آورید. پس، برای کسب درآمد بیشتر سعی کنید در درجه اول در دوره های مطرح ام بی ای در کشور شرکت کنید و در درجه دوم، به صورت عملی وارد حوزه مدیریت شده و به کسب تجربه مشغول شوید.

  هزینه تحصیل mba در ایتالیا

  هزینه تحصیل mba در ایتالیا چقدر است؟

  یکی از بهترین کشورها برای تحصیل در رشته mba و شرکت در دوره mba، کشور ایتالیا است. این کشور، یک کشور اروپایی است و خیلی ها دوست دارند برای ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه شان به آنجا مهاجرت کنند. هزینه تحصیل در دوره ام بی ای در کشور ایتالیا شامل در نظر گرفتن هزینه های مربوط به تهیه ویزا، شرکت در آزمون های مختلف، تهیه بیمه، تهیه بلیط هواپیما، اجاره کردن منزل، شهریه دانشگاه و مسائلی از این دست است. کسانی که می خواهند برای شرکت در این دوره به ایتالیا بروند باید حتما شرایط خود را از نظر مالی بسنجند و ببینند که آیا می توانند برای تحصیل در این رشته به ایتالیا بروند یا خیر.

  شاید هزینه تحصیل mba در ایتالیا، در مقایسه با خیلی کشورهای اروپایی و یا آمریکایی کمتر باشد اما اگر یک دو دو تای ساده کنید متوجه خواهید شد که هزینه شرکت در رشته های مختلف در این کشور، چندین برابر گذراندن آن دوره در داخل کشور خودمان است. بهتر است دوراندیشانه برای تحصیل تصمیم گیری کنید و سعی کنید به جای رفتن به کشورهای خارجی، شرکت در دوره های داخلی که اساتیدی با تجربه دارند را انتخاب کنید؛ به این شکل، بار مالی که از بابت حضور در دوره آموزش mba به شما تحمیل می شود تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

  جامع ترین دوره آموزش mba

  ایا دوره آنلاین mba به دوره mba به صورت حضوری، برتری دارد؟

  دوره های آموزشی در کشور ما به چند روش برگزار می شوند. این دوره ها یا به صورت آنلاین برگزار می شوند، یا به صورت حضوری. البته برخی از دوره ها نیز به این دو شکل برگزار نشده و مدرسان، ویدئوهایی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند تا به مرور زمان آنها را تماشا کنند. از آنجایی که دوره ام بی ای، یکی از بهترین دوره ها در کل دنیا به شمار می رود، توصیه می کنیم تا جایی که برایتان امکان پذیر است در دوره های حضوری شرکت کنید.

  دوره های آنلاین، با توجه به مشکلاتی که ما در حوزه اینترنت در کشورمان داریم با مشکلات و سختی های زیادی برای شرکت کنندگان همراه هستند. اگر شما در جایی که قرار داشته باشید که اینترنت در آن منطقه ضعیف باشد، نمی توانید از شرکت در دوره به نحو احسن بهره ببرید. پس، به جای آنکه در این دوره ها شرکت کنید، از انجام کارهای غیر ضرور در زندگی تان بکاهید و زمانی را برای شرکت در دوره آموزش mba به صورت حضوری فراهم کنید. آشنایی با سایر افرادی که به این حوزه علاقه دارند می توانند چیزهای زیاد به شما آموزش دهد.

  بهترین دانشگاه ها برای رشته mba کدام دانشگاه ها هستند؟

  بهترین دانشگاه ها برای رشته mba کدام دانشگاه ها هستند؟

  برای آنکه از شرکت در دوره آموزش mba به بهترین نتایج دست پیدا کنید، باید در بهترین موسسه های آموزشی یا بهترین دانشگاه ها برای رشته mba شرکت کنید. از بهترین موسسه ها و دانشگاه هایی که در حال برگزاری این دوره هستند، می توان به این موارد اشاره داشت:

  1- دانشکده Kellogg دانشگاه Northwestern؛

  دانشکده‌ Kellogg دانشگاه Northwestern، یکی از دانشگاه های دنیاست که دوره دی بی ای را برگزار می کند. این دانشگاه در شیکاگو قرار داشته و جزء یکی از 10 دانشگاه برتر دنیا برای ارائه این رشته به شمار می رود. ماموریتی که این دانشگاه برای خود تعریف کرده، تربیت مدیرانی است که بتوانند سازمان هایی قدرتمند تشکیل دهند. این دانشگاه گرایش های متفاوتی از دی بی ای را ارائه می کند و فرصت خوبی برای افراد به شمار می رود.

  2- نیک اندیشان؛

  از دیگر موسسه های آموزشی برتر در حوزه ارائه دوره mba، می توان به نیک اندیشان اشاره کرد. این موسسه آموزشی بنا به دلایل زیادی جزء برترین برگزار کنندگان دی بی ای در کشور به شمار می رود. ارائه مدرک معتبر بین المللی که از سوی آکادمی های معتبر آموزشی صادر شده است، دریافت شهریه به صورت اقساط و تدریس کلاس ها توسط اساتیدی که خود از مدیران به نام در حوزه مدیریت هستند، از جمله مزیت ها و برتری های شرکت در دوره های این موسسه به شمار می رود.

  بهترین دانشگاه هایی که دوره آموزش mba را برگزار می کنند

  3- (UC Berkeley (Haas؛

  از دیگر موسسه ها و دانشگاه هایی که دوره mba را ارائه می کند می توان به مدرسه کسب و کاری Haas اشاره کرد. این مدرسه در دانشگاه برکلی کالیفرنیا قرار گرفته و از جمله قدیمی ترین مدارس کسب و کار به شمار می رود. دانشگاه برکلی تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا افراد مستعد و افرادی که ایده های تازه و نوینی در ذهن دارند در این مدرسه به تحصیل در دوره ام بی ای مشغول شوند. طول دوره ام بی ای در این مدرسه، 21 ماه بوده و نمره جی مت نیز باید بالای 720 باشد.

  4-Chicago (Booth)؛

  دانشگاه Chicago (Booth) از دیگر دانشگاه هایی است که دوره آموزش mba را برگزار می کند. بزرگ ترین هدفی که این دانشگاه در پی به دست آوردن آن است، آموزش ارزیابی عمیق ایده ها است. اگر افراد همین یک مورد را به خوبی یاد بگیرند می توانند تحولات زیادی را در سازمان تحت مدیریت خود ایجاد کنند. کسانی که در دوره های ام بی ای این دانشگاه حضور پیدا می کنند می توانند قدم های موثری برای یافتن ریشه مشکلات و برطرف کردن شان بردارند. طول دوره ام بی ای در این دانشگاه حدود 21 ماه است و افراد باید حداقل 5 سال سابقه داشته باشند. در ضمن، میانگین نمره جی مت متقاضیان شرکت در دوره ها باید بالای 730 باشد.

  آشنایی با بهترین دانشگاه ها برای رشته mba

  5-دانشگاه هاروارد؛

  یکی از مطرح ترین و برترین دانشگاه ها در سطح دنیا که در حال برگزاری دوره آموزش mba نیز هست، دانشگاه هاروارد نام دارد. مدرسه کسب و کاری که در این دانشگاه فعالیت می کنند، دوره ام بی ای را با کیفیت خوبی برگزار کرده و مدیران توانای زیادی را رهسپار حوزه مدیریت کرده است. طول دوره دی بی در این مدرسه، 24 ماه یا دو سال است و کسانی که می خواهند در آن شرکت کنند باید نمره جی مت بالای 700 داشته باشند. در کنار اینها، داشتن سابقه کارِ 4 ساله نیز الزامی است.

  6- دانشگاه MIT؛

  از دیگر برگزار کنندگان جهانی دوره mba می توان به دانشگاه MIT اشاره کرد. این دانشگاه در ماساچوست واقع بوده و از جمله برترین دانشگاه هایی است که دوره ام بی ای را برگزار می کند. دانشگاه میت، دوره دی بی ای قوی و قابل قبولی رابرگزار کرده و علاقه مندان برای شرکت در آن می بایست حداقل نمره جی مت 730 داشته باشند. دوره ام بی ای که در این دانشگاه برگزار می شود 24 ماهه است و افرادی که می خواهند این دوره را در این دانشگاه پشت سر گذارند می بایست به صورت میانگین، 5 سال سابقه کاری داشته باشند.

  برای شرکت در دوره های mba از کجا باید شروع کنیم؟

  برای شرکت در دوره های mba از کجا باید شروع کنیم؟

  یکی از سوالاتی که حتما برای علاقه مندان به شرکت در دوره های mba پیش می آید این است که ما باید از کجا شروع کنیم. برای شرکت در دورهmba  چندین راه پیش روی شما قرار دارد. یکی از این راه ها، شرکت کردن در کنکور کارشناسی ارشد و انتخاب رشته ام بی ای است. شما مجبورید درس های متفاوتی را مطالعه کرده، حد نصاب نمره را به دست آورید و سپس به دانشگاه هایی بروید که این رشته را تدریس می کنند. این روش، سختی های زیادی داشته که یکی از آنها، شرکت در کنکور و قبولی در آن است که این شما را مجبور می کند ساعت های زیادی را مطالعه کنید.

  دیگر روشی که می توان برای حضور در دوره آموزش mba معرفی کرد، حضور پیدا کردن در موسسه هایی است که این دوره را به صورت آزاد و با دریافت شهریه برگزار می کنند. شما برای شرکت در دوره ام بی ای چنین موسسه هایی نیازی ندارید در کنکور شرکت کرده و ساعت های زیادی را برای مطالعه صرف کنید. کافی است شهریه دوره را تهیه کرده و در کلاس ها شرکت کنید. برخی از این مراکز و موسسه های آموزشی، مدارک معتبری اعطا می کنند و حتی اعتبار مدارک آنها از اعتبار مدارکی که توسط دانشگاه های کشورمان صادر می شود نیز بالاتر است.

  پولساز ترین گرایش مدیریت mba چیست؟ ایا در دوره mba راجب آن صحبت میشود؟

  پولساز ترین گرایش مدیریت mba چیست؟

  همان طوری که چند بار دیگر نیز اشاره کردیم و احتمالا خود شما نیز در جریان هستید، دوره mba در گرایش های متفاوتی برگزار می شود و خوب است افراد با توجه به نیازی که می بینند یکی از گرایش ها را انتخاب کرده و در آن شرکت کنند. البته، در این بین نیز کسانی هستند که تنها می خواهند در یک گرایش که می تواند منفعت مالی خوبی برای آنها به همراه داشته باشد، شرکت کنند.

  از جمله پولساز ترین گرایش مدیریت mba می توانیم به گرایش فناوری اطلاعات اشاره کنیم. این گرایش یکی از جدیدترین و بروزترین گرایش های مدیریت ام بی ای به شمار رفته و از آنجایی که نیاز بازار کار دنیای مدرن نیز به شمار می رود، فارغ التحصیلان آن از نظر کاری در وضعیت خوبی به سر می برند و می توانند امید داشته باشند که در آینده سود مالی خوبی از طریق این رشته کسب کنند.

  در مجموعه هایی که وابستگی آنها به آی تی و فناوری اطلاعات زیاد است، نبود مدیری که در دوره آموزش mba گرایش آی تی شرکت کرده باشد، می تواند سازمان را با مشکلات و چالش های زیادی درگیر کند. مجموعه هایی که مدیران آن در حوزه فناوری اطلاعات، دانش مدیریتی بروز دارند، آینده روشنی در پیش روی آنها قرار خواهد داشت.

  بهترین رشته مدیریت برای خانم ها در دوره mba

  بهترین رشته مدیریت برای خانم ها چیست؟

  خانم هایی که علاقه دارند در دوره mba شرکت کنند می بایست بدانند که کدام یک از گرایش های این مدیریت برای آنها بهتر و مناسب تر است. یکی از بهترین گرایش ها برای خانم هایی که دوست دارند در دوره های مدیریتی شرکت کنند، مدیریت ام بی ای در گرایش بیمه است. همان طوری که از نام این گرایش بر می آید، گرایش بیمه به مدیریت در همین حوزه پرداخته و خانم هایی که خلاقیت داشته و به عنوان یک کارشناس در این حوزه مشغول هستند، می توانند با شرکت در دوره های مرتبط اطلاعات مدیریتی خود را افزایش دهند.

  بهترین رشته مدیریت برای خانم هایی که دوست دارند در دوره آموزش mba شرکت کنند، گرایش کارآفرینی است. با خلاقیتی که ما در خانم ها سراغ داریم اگر با اعتماد به نفس به این عرصه وارد شوند می توانند دستاوردهای درخشانی از خود به یادگار بگذارند و یک کسب و کار منظم و آینده دار راه اندازی کرده و فرصت کار کردن در یک محیط سالم و بدون چالش را در اختیار خانم هایی قرار دهند که می خواهند از نظر مالی به استقلال برسند. تنها با حضور در دوره های این چنینی است که می توان تحولاتی تحسین برانگیز به وجود آورد که این نیز تنها از عهده خانم هایی بر می آید که خود را باور کرده و می دانند که می توانند از پس انجام هر کاری برآیند.

  هزینه دوره mba نیک اندیشان به صرفه تر است یا دوره mba دانشگاه شریف 1402؟

  هزینه دوره mba دانشگاه شریف در 1400 و 1401 چقدر است

  هزینه دوره mba دانشگاه شریف موضوع مقاله امروز ماست و قصد داریم در مورد این موضوع، نکاتی را مطرح کنیم. اگر در سمت‌های سرپرستی یا مدیریتی اشتغال دارید یا چنین موقعیت‌هایی را در مسیر شغلی خود پیش‌بینی کرده‌اید، دوره mba برای شما مفید است؛ زیرا می‌تواند کیفیت تعامل شما را با همکاران‌ تان بهتر کند. اگر مشتاق هستید درباره در دوره mba بیشتر بدانید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

  دوره ی mba برای چه کسانی مناسب است؟

  در مقالات پیشین هزینه دوره mba دانشگاه تهران را بررسی کردیم، در این مقاله نیز قصد داریم، هزینه دوره mba در دانشگاه شریف را بررسی کنیم.

  برای آنکه بتوانیم به سوال دوره ی mba برای چه کسانی مناسب است بهتر پاسخ دهیم، باید بگوییم دوره آموزش mba، نوعی رشته مدیریت کسب و کار است و در آن به آموزش مباحث بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، حسابداری و مدیریت روابط عمومی توجه ویژه ای می شود. شاید برایتان سوال باشد که Mba مخفف چیست و چه مفهومی دارد. این دوره، مخفف master of business administration است، و بالاترین درجه کارشناسی ارشد به حساب می آید.

  دوره  mba به طور خاص برای کسانی در نظر گرفته شده است که نیازمند دانش مدیریت هستند، اما در زمینه‌های دیگر تحصیل کرده‌اند. به همین علت، عموم مخاطبان این دوره، تحصیلات اصلی خود را در حوزه‌های دیگر گذرانده و برای تکمیل مهارت های مدیریتی خود، این رشته را به صورت دانشگاهی یا در قالب دوره های آموزشی آزاد دنبال می‌ کنند. اگر علاقه دارید که بیشتر درباره مخاطبان این دوره بدانید پیشنهاد می کنیم مقاله رشته mba برای چه کسانی مناسب است را مطالعه کنید.

  علاقه مندان، پس از گذراندن دوره آموزش mba می توانند مدرک این دوره را کسب کنند و به فعالیت در این حوزه بپردازند. اگر کنجکاو هستید مدرک معادل و هم تراز با mba را بشناسید، مقاله مدرک mba معادل چیست را بخوانید. در این مقاله به پرسش ها پاسخ داده ایم و سعی کردیم تا ابهامات موجود را رفع کنیم.

  هزینه دوره mba دانشگاه شریف چقدر است

   

  رشته ی mba دانشگاه شریف چیست و چه تفاوتی با دوره mba نیک اندیشان دارد؟

  پیش از آنکه هزینه دوره mba دانشگاه شریف را مورد بررسی قرار دهیم، بهتر است با اصول برگزاری این دوره در دانشگاه شریف آشنا شویم.

  شرکت در دوره ی mba دانشگاه شریف نیازمند داشتن حداقل مدرک معتبر کارشناسی از وزارت علوم است؛ این در حالی است که شرکت در این دوره آموزشی در موسسه نیک اندیشان برای همه افراد، حتی کسانی که مدرک کارشناسی ندارند، امکان پذیر است. داشتن مهارت زبان انگلیسی برای شرکت در دوره دانشگاه شریف ضروری است، اما برای شرکت در آموزش mba نیک اندیشان لزومی ندارد شما با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید.

  درباره استادان و مدرسان این دوره باید گفت، مدرسان موسسه نیک اندیشان از متبحرترین و با تجربه ترین اساتید در حوزه مدیریت هستند و با به روز ترین متد، آشنایی دارند. دوره آموزش mba نیک اندیشان به صورت حضوری برگزار می شود و در پایان، مدرک معتبری به شرکت کنندگان در دوره داده خواهد شد.

  هزینه دوره mba دانشگاه شریف چقدر است؟! تفاوت آن با دوره ی mba نیک اندیشان چیست؟

  پس از آنکه به شرایط برگزاری دوره آموزش mba نیک اندیشان دانشگاه شریف اشاره کردیم، در این قسمت می خواهیم که هزینه دوره mba دانشگاه شریف را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

  هزینه برگزاری این دوره در دانشگاه صنعتی شریف تهران، ۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان است و برای شروع باید مبلغی را به شکل پیش پرداخت بپردازید.

  هزینه دوره mba در موسسه نیک اندیشان، ۱۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان است. نیک اندیشان این فرصت را برای شما به وجود آورده است تا بتوانید به صورت اقساط نیز هزینه دوره را پرداخت کنید.

  به هزینه دوره mba دانشگاه شریف اشاره کردیم، حال بهتر است به مدت زمان آموزش این دوره هم بپردازیم. طول این دوره در دانشگاه شریف ۲۴۰ ساعت است و در موسسه نیک اندیشان، جلسات به صورت 2.5 ساعته در مدت یک سال برگزار می شود تا برای متقاضی خسته کننده نباشد.

  پس از گذراندن دوره آموزش mba در موسسه نیک اندیشان، شما از مدرک معتبر آکادمی urs امارات برخوردار می شوید و برای مطمئن شدن از صحت مدارک، می توانید استعلام مدرک خود را بگیرید. اگر انتخاب شما شرکت در دوره های دانشگاه شریف است، باید بدانید که در آخر، تنها مدرک دانشگاه را دریافت خواهید کرد.

  هزینه دوره mba دانشگاه شریف

   

  آیا پرداخت هزینه دوره mba دانشگاه شریف، عاقلانه و به صرفه به نظر می رسد؟

  یکی از سوالاتی که در مورد هزینه دوره mba دانشگاه شریف ممکن است مطرح شود، این است که آیا صرف این هزینه کار عاقلانه ای است؟ آیا خوب است ما به جای شرکت در موسسه های آزاد، به دانشگاه شریف رفته و دوره mba را در این دانشگاه پشت سر بگذاریم؟ همان طوری که می دانید، دانشگاه شریف یکی از بهترین دانشگاه های کشور است و تحصیل در رشته mba شریف، برای کسانی که تا به حال به این دانشگاه قدم نگذاشته اند، می تواند تجربه خوبی باشد.

  موضوعی که باید به آن توجه و دقت داشت، کیفیت دوره آموزش mba برگزار شده است. ما نمی گوییم که کیفیت این دوره در سطح پایینی قرار دارد؛ این گونه نیست، اما برخی شرایطی که این دانشگاه نمی تواند برای شما فراهم کند، در دیگر موسسه های برگزار کننده دوره ی mba برقرار بوده و این موقعیت خوبی برای کسانی است که ممکن است در وضعیت خاصی قرار داشته باشند. از جمله امتیازات و نکات مثبت برخی موسسه های آموزشی آزاد می توان به ارائه یک مدرک معتبر بین المللی، پرداخت اقساطی شهریه ها و دسترسی راحت و آسان به محل برگزاری کلاس ها اشاره کرد.

  هزینه دوره mba دانشگاه شریف به صرفه تر است یا نیک اندیشان

   

  معایب تحصیل در رشته mba در دانشگاه شریف چیست؟

  یکی از نقاط ضعف تحصیل در رشته های mba‌ در دانشگاه ها، این است که مطالب قدیمی و تئوری را به دانشجویان خود آموزش می‌دهند. البته در بعضی دانشگاه‌ها اساتید آگاهی وجود دارند که به صورت مستقل منابع معتبر را مطالعه می‌کنند و اطلاعات لازم را به دانشجویان ارائه می‌دهند، اما این کار، کافی و موثر نیست. برای تبدیل شدن به یک مدیر کسب و کار، به دوره‌ای نیاز دارید که نکات مدیریتی را به صورت کاربردی به شما آموزش بدهد؛ درست مانند دوره mba موسسات معتبر که یکی از آنها نیک اندیشان است.

  آیا کسی که رتبه قبولی mba دانشگاه شریف را به دست می آورد

  آیا کسب رتبه قبولی mba دانشگاه شریف و پرداخت هزینه دوره mba دانشگاه شریف، تنها راه حضور در این دوره است؟

  کسی که می خواهد یکی از گرایش های دوره آموزش mba را در دانشگاه شریف بخواند، باید در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کند و رتبه قبولی mba دانشگاه شریف این دانشگاه را به دست آورد؛ چنین کسی لازم نیست هزینه دوره mba دانشگاه شریف را پرداخت کند.

  موضوعی که لازم است آن را به خاطر داشته باشید، این است که تنها راه شرکت در دوره آموزش mba، رفتن به دانشگاه شریف نیست و کسانی که علاقه مندند در این رشته تحصیل کنند، راه های دیگری نیز پیش روی خود دارند.

  کسی که حوصله ی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد را ندارد، می تواند به صورت آزاد، در دوره mba شرکت کند. برای حضور در دوره های ام بی ای دانشگاه ها و موسسه های آموزشی آزاد، نیازی به حضور در آزمون نیست و افراد با پرداخت هزینه می توانند در دوره ای که فکر می کنند به نفعشان است، شرکت کنند. در انتهای این دوره، یک مدرک معتبر به افراد داده می شود؛ البته این به شرطی خواهد بود که دانشجو یکی از موسسه های معتبر و مطرح آموزشی در کشور را برای گذراندن گرایش های متفاوت mba انتخاب کرده باشد.

  هزینه دوره mba دانشگاه شریف بیشتر است یا دانشگاه تهران؟

  دوره mba شریف یا تهران یا نیک اندیشان؟

  از زمان مطرح شدن مدیریت پیشرفته کسب و کار یا همان مدیریت mba، دانشگاه شریف و دانشگاه تهران اقدام به برگزاری این دوره ها کردند. عوامل متعددی بر روی هزینه دوره mba دانشگاه شریف موثر بوده که یکی از عوامل مهم، وجهه این دانشگاه بین متقاضیان است.

  هر مجموعه بر اساس سیاست و خط مشی های خود قوانین مشخصی برای برگزاری دوره ها دارد. البته در این دو مرکز آموزشی، علاوه بر برگزاری دوره mba، دوره های دیگری نیز برگزار می شود که افراد با توجه به علاقه ای دارند و در صورتی که برایشان سودمند باشد، می توانند در آنها شرکت کنند. درست است که دانشگاه تهران و شریف هر دو از جمله دانشگاه های برتر در کشور به شمار می روند، اما باید خاطر نشان کنیم مدرکی که توسط این دو مرکز آموزشی ارائه می شود، در داخل کشور اعتبار بالایی داشته و نمی توانید روی درجه اعتبار آن در خارج از کشور، حساب کنید. این موضوعی است که در زمان انتخاب موسسه های آموزشی باید به آن توجه و دقت داشته باشید.

  دانشجویان در پایان دوره تحصیلی خود در این رشته، مدرک مدیریت گرایش mba را دریافت می کنند. علاوه بر این دو مرکز بیان شده، موسسات دیگری نیز وجود دارند که دوره های mba را در سطح عالی با ارائه گواهی نامه بین المللی برگزار می کنند. از جمله این موسسات، می توان به نیک اندیشان اشاره کرد. افرادی که هزینه شرکت در دوره برای آن ها اولویت دارند، می توانند با مقایسه هزینه دوره mba دانشگاه شریف با هزینه دوره نیک اندیشان، مرکز مورد نظر را انتخاب کنند.

  اگر به مهاجرت فکر می کنید، توصیه می کنیم در دوره های چون نیک اندیشان شرکت کنید؛ زیرا این موسسه مدرکی معتبر و با قابلیت ترجمه به شما ارائه می دهد.

   کلام آخر

  امیدواریم این مقاله و پرداختن به هزینه دوره mba دانشگاه شریف برای شما موثر واقع شده باشد. افراد با استفاده از این دوره می توانند به مدیرانی ماهر و توانمند در اداره کسب و کارشان تبدیل شوند.

  شرایط شرکت در دورهmba دانشگاه شهید بهشتی بهتر است یا دوره ام بی ای نیک اندیشان؟

  دوره mba نیک اندیشان از دانشگاه شهید بهشتی بهتر است

  شرایط شرکت در دورهmba  دانشگاه شهید بهشتی بهتر است یا دوره ام بی ای نیک اندیشان؟

  امروزه کمتر کسی است که از اهمیت شگرد های گسترش کسب و کار بی اطلاع باشد. دوره MBA یکی از دوره هایی است که در موسسه نیک اندیشان و در دانشگاه شهید بهشتی نیز برگزار می شود و با بهره مندی از اساتید حرفه ای این دانش، کلیه نکات لازم در جهت گسترش کسب و کار را به شما می آموزد. دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی که آن را مخفف Master of Business Administration می دانند، کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار است. به این معنا که متخصصان این حوزه می توانند با بهره مندی از مهارت های به دست آمده، نسبت به رونق بخشی به کسب و کارهای نوپا و قدیمی در هر شرایط اقتصادی اقدام کنند. مهارت هایی که در دوره آموزش mba به افراد آموخته می شود، امروزه به شدت مورد نیاز و استقبال قرار می گیرد و به جرات می توان گفت که اکثر سازمان ها، مراکز ارائه خدمات و فروش محصول برای دیده شده و رونق یافتن به افرادی که به دوره ی MBA  مسلط باشند، نیاز دارند.

  سرفصل های آموزشی دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی کاملتر است یا نیک اندیشان؟

  دنیای تجارت برای افرادی که می ‌خواهند کسب و کار خود را گسترش دهند و از ریسک کردن و قبول مسئولیت نمی ‌ترسند بسیار جذاب است. اگر شما یکی از افرادی هستید که خواهان راه اندازی کسب و کار خود و توسعه ی آن هستید بایستی ابتدا دانش خود را گسترش دهید، سپس مهارت های خود را تقویت کنید و در آخر با افراد تاجر و کارآفرینان همفکر ملاقات کنید. بدین منظور بایستی در دوره MBA نیک اندیشان و دوره mba دانشگاه شهید بهشتی شرکت کرده و مهارت های خود را افزایش دهید. شما با شرکت در دوره ی آموزش MBA به مهارت های زیر دست پیدا می کنید:

  1. یاد می گیرید که چگونه در هنگام مواجه با موقعیت های تجاری از دیدگاه های مختلف نگاه و برخورد کنید
  2. مهارت های ارتباطی و گفت و گو کوچینگی را کسب می کنید
  3. با شرکت در دوره آموزش mba اصول بازاریابی را می آموزید
  4. مدیریت منابع انسانی را یاد می گیرید
  5. نحوه ی اصول و فنون مذاکره به شما یاد داده می شود
  6. اطلاعاتی در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ کسب می کنید
  7. مدیریت استراتزیک را می آموزید
  8. نحوه ی تحلیل اقتصاد بین الملل را کسب می کنید

  موضوعی که خوب است آن را به خاطر داشته باشید این است که سرفصل های دوره mba نیک اندیشان با دانشگاه شهید بهشتی تفاوت چندانی ندارد. موضوعی که باعث تفاوت شده است، کیفیت ارائه است. همه دوره های نیک اندیشان، توسط اساتیدی مطرح و حرفه ای برگزار می شود. این شکل از ارائه، باعث افزایش کیفیت دوره هایی شده است که نیک اندیشان آنها را برگزار می کند.

  هزینه دورهmba  دانشگاه شهید بهشتی بیشتر است یا هزینه دوره mba دانشگاه شریف؟

  از آنجایی که هر سال، قیمت دوره آموزش mba که به صورت ازاد در کشور برگزار می شود، تغییر می کند بهترین راه برای اطلاع از قیمت دوره ها، مراجعه به همان مرکزی است که قصد دارید در دوره آن موسسه شرکت کنید.

  البته، با مقایسه ای که ما انجام دادیم، به خوبی مشخص شده است که نه قیمت دورهmba  دانشگاه شهید بهشتی و نه قیمت دوره mba دانشگاه شریف، هیچ کدام به صرفه نیست و بهتر است در دوره های برگزار شده توسط نیک اندیشان شرکت کرد. در نیک اندیشان، شما می توانید هزینه یا شهریه دوره mba را به صورت اقساط پرداخت کنید. به این شکل، فشار مالی زیادی به شما وارد نخواهد شد و می توانید در دوره ای که به آن علاقه بسیار دارید، حضور پیدا کرده و اطلاعات و دانش خود را در آن افزایش دهید.

  به غیر از شرایط اقساط، هزینه دوره های نیک اندیشان نیز بسیار مناسب تعیین شده است تا هر کسی توان مالی حضور در دوره را داشته باشد. اگر بتوانید در دوره ام بی ای نیک اندیشان حضور پیدا کنید، شانس بزرگی به شما رو خواهد کرد.

  آیا دوره های MBA شهید بهشتی گسترده تر از دوره mba نیک اندیشان است؟

  دوره های تخصصی MBA زیادی وجود دارد که برای ارتقای مهارت های خاصی که در حوزه کاری انتخابی شما مرتبط هستند طراحی شده اند. در اینجا برخی از محبوب ترین تخصص های دوره آموزش MBA را برای شما ذکر کرده ایم:

  • MBA در مدیریت عمومی
  • MBA در بازاریابی
  • MBA در مدیریت منابع انسانی
  • MBA در مشاوره
  • MBA در کارآفرینی
  • MBA در امور مالی
  • MBA در مدیریت عملیات
  • MBA در سیستم های اطلاعات مدیریت
  • MBA در مدیریت مهندسی
  • MBA در مدیریت فناوری
  1. MBA در حوزه ی مدیریت عمومی

  دوره MBA نیک اندیشان و بعد از آن دوره mba دانشگاه شهید بهشتی در حوزه ی مدیریت عمومی بسیار محبوب هستند و به داوطلبان مهارت هایی مانند تفکر انتقادی، حل مسئله و مدیریت را آموزش می دهد. مهارت های به دست آمده به افراد در آینده اجازه می دهد تا پست های مدیریتی یا اداری را در انواع مختلف سازمان ها خصوصی، دولتی، سازمان های غیردولتی را  کسب کنند.

  1. MBA در حوزه ی بازاریابی

  اگر به یک موقعیت بازاریابی مدیریتی یا اداری علاقه مند هستید، دوره آموزش MBA نیک اندیشان دورهMBA  شهید بهشتی در حوزه ی بازاریابی یک انتخاب عالی است. در حالی که مدیریت بازاریابی شامل دوره های عمومی تجاری است، تاکید زیادی بر توسعه مهارت ها و دانش مرتبط با بازاریابی شما دارد.

  1. MBA در حوزه ی منابع انسانی

  مدیریت منابع انسانی یکی از محبوب ترین رشته های دوره mba نیک اندیشان و دوره MBA شهید بهشتی است. این مدرک به متقاضیان اجازه می ‌دهد تا مهارت ‌های منابع انسانی خود را به سطح بعدی برسانند و در عین حال درک بهتری از مدیریت کسب ‌وکار، استراتژی و سایر موضوعات مرتبط با کسب ‌وکار به دست آورند.

  1. MBA در کارآفرینی

  دوره آموزش mba، برای همگان مناسب نیست. اگر تصمیم دارید کسب و کار خود را راه اندازی کنید یا مسئولیت یک تلاش گروهی را بر عهده بگیرید، باید بسیار جاه طلب، با پشتکار و مایل به قبول مسئولیت های بزرگ باشید. علاوه بر دوره های عمومی کسب و کار، دورهMBA  کارآفرینی نیک اندیشان همچنین شامل کلاس هایی در زمینه نوآوری در کسب و کار، ایجاد ایده های راه اندازی، امکان سنجی سرمایه گذاری، پایداری یک شرکت، مدیریت منابع، استراتژی های کارآفرینی، و همچنین طراحی محصول و بازاریابی می باشد.

  دوره MBA شهید بهشتی در نیک اندیشان

   

  شرایط شرکت در دوره MBA

  تخصصی بودن این دانش و این که در سطح کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار قرار می گیرد، نگرانی ها را بابت شرایط شرکت در دوره MBA تشدید نموده است. ولی نگران نباشید مرکز نیک اندیشان یکی از برترین موسساتی است که اقدام به برگزاری دوره های مهارتی و از جمله MBA نموده است. خوش بختانه شرایط شرکت در دوره MBA در مرکز نیک اندیشان شامل داشتن مدرک خاصی نمی باشد. شما می توانید صرف علاقه مند بودن به این حوزه، در دوره کارشناسی ارشد کسب و کار این مرکز شرکت کرده و از آموزه های اساتید قدرتمند این مرکز بهره گیرید. در دوره آموزش mba شما با انواع سرمایه گذاری ها، بورس و تحلیل این بازار، کارآفرینی، مدیریت منابع انسانی و … آشنا می شوید. اساتید حرفه ای این مرکز در انتهای دوره شما را به موسساتی که به متخصصان MBA نیاز دارند، معرفی می کنند و زمینه را برای ورود به بازار کار برایتان مهیا می سازند.

  فرق دوره mba و dba

  سوال متداولی که برای برخی افراد ایجاد می شود این است که فرق دوره mba و dba چیست؟  در پاسخ باید گفت که دوره mba هر دو به مفاهیم کسب و کار و راه های گسترش آن اشاره می کنند. اما فرق دوره ی mba و dba در سطح تخصص آنها می باشد. MBA کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار است و این در حالی است که DBA  به دکترای این دانش اطلاق می شود. افرادی که دوره آموزش mba را می گذرانند به طور تخصصی با مفاهیم سرمایه گذاری، مدیریت منابع و رونق کسب و کار آشنا می شوند. اما متخصصان dba در کنار این مفاهیم، موارد دیگری چون طرح واره های گسترش کسب و کار و سایر موارد تخصصی را نیز فرا می گیرند. با توجه به توصیف فرق دوره dba با mba، به شما توصیه می کنیم که این دانش را از پایه و به صورت پله پله فرا گیرید.

  هزینه دوره mba در نیک اندیشان چقدر است؟

  مرکز نیک اندیشان از مراکزی است که به گسترش دانش و مهارت، بیش از هر چیز دیگری اهمیت می دهد. هزینه دوره mba که در مرکز نیک اندیشان برگزار می شود، به صورت قسط بندی شده قابل پرداخت است. در چنین شرایطی شما می توانید با پرداخت تنها بخشی از شهریه دوره را شروع کنید. علت اصلی این که هزینه دوره آموزش mba در مرکز نیک اندیشان به این نحو است، وارد نشدن فشار و بار مالی به شما عزیزان علاقه مند است. این موسسه آموزشی سعی دارید با کیفیت ترین دوره آموزشی را برگزار کند.

   

  دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی

  چه دوره های دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

  توجه داشته باشید به جز دوره mba، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

  دوره dba ، دوره post dba ، دوره bba ، دوره مونته سوری ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره داروخانه ، دوره حسابداری ، دوره پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره کاشت مو ، دوره آرایش زنانه ، دوره کاشت ابرو ، دوره بورس ، دوره طراحی سایت

  3 دیدگاه برای دوره MBA (دوره آموزش mba)

  1. سمیه

   چجوری میتونم داخل دوره ثبت نام کنم

   • nickandishan-admin

    سلام برای ثبت نام در دوره لطفا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

  2. سعید

   سلام دورتون عالی بود
   خیلی ممنونم

   • nickandishan-admin

    سلام ممنون از ثبت نظرتون
    موفق باشید

  3. حسین

   سلام مدرک دوره معتبره؟؟

   • nickandishan-admin

    سلام بله مدرک دوره معتبر و قابل استعلام می باشد

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image