دوره DBA⭐︁دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار (dba)

 دوره DBA یا دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار شامل مهارتهای مدیریت کسب و کار و سرمایه گذاری در حد دکترا می باشد. مهارت جویان در طول دوره، کوچینگ یا مربیگری می شوند و در انتهای دوره گواهینامه از آکادمی URS امارات، ACTVET دبی و هیات توسعه منابع انسانی ابوظبی می باشد،  اعطا میگردد.

توضیحات

معرفی دوره mba توسط استاد دوره دکتر شیخ

فایل صوتی معرفی دوره dba توسط استاد دوره 

توضیح مفصل دوره آموزش DBA (دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار)

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

دوره آموزش DBA  آموزش مهارت های ایجاد، توسعه و مدیریت کسب و کار در بالاترین سطح به صورت کاربردی است.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط مدرسینی تدریس می شود که ضمن تحصیلات آکادمیک، به علم روز مسلطند و خود دارای کسب و کار یا سرمایه گذاری های حرفه ای یا دارای پست های مدیریتی بالا می باشند.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی و در طول دوره مهارجویان جهت راه اندازی کسب و کارشان یا سرمایه گذاری حرفه ای یا اصلاح و توسعه کسب و کارشان یا کارآفرینی سازمانی کوچینگ و مربیگری می شوند.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام از آکادمی معتبر ASP امارات داده می شود.

پس از اتمام دوره  مهارت جویان توانایی کارآفرینی و سرمایه گذاری حرفه ای را پیدا می کند و میتوانند به عنوان یک مدیر تحول آفرین در سازمان های خصوصی و دولتی مشغول به کار شوند.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره DBA:

مهارت های ارتقای هوش اجتماعی(مهارت های برقراری و مدیریت رابطه)

مهارت های ارتقای هوش هیجانی(مهارت های مدیریت هیجاناتی چون خشم، استرس و افسردگی و حفظ حالت انگیزه مندی و آرامش)

مهارت های رهبری و کاریزما(مهارت های تاثیر گذاری، جذابیت و نفوذ)

مهارت اصول مذاکره و زبان بدن

مهارت های فروش حرفه ای و سیستم های فروش حرفه ای

مهارت های ارتقای هوش اقتصادی و سواد مالی(مهارت های حسابداری کاربردی، مهارت ها و سواد سرمایه گذاری، مفاهیم اقتصاد کلان و اقتصاد خرد با نگاه کاربردی هوش اقتصادی)

مهارت های بازاریابی دیجیتال(ابزارهای کاربردی بازاریابی در فضای دیجیتال و تولید محتوا)

مهارت های برنامه ریزی استراتژیک و تفکر استراتژیک

مهارت های سیستم سازی و تفکر سیستمی

طول دوره

هفته ای یک جلسه 2 ساعته در مدت یک سال

استاد

آقای دکتر حمزه شیخ

گواهینامه

گواهینامه بین المللی از ASP امارات

هزینه

مبلغ دوره: 18,880,000 تومان

شرایط پرداخت: ماهیانه 1,500,000 تومان

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

  1. محتوای دوره DBA کاملا منطبق با بازار کاراست.
  2. دوره DBA به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
  3. دوره DBA همراه با کوچینگ (مربیگری) رایگان خواهد بود.
  4. مدرسین دوره DBA خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
  5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از آکادمی دارای اعتبار از امارات
  6. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
  7. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
  8. برگزاری دوره به صورت حضوری و مجازی(از طریق اسکایپ)
  9. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  سوالات متداول

  اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

   

  دوره آموزش DBA نیک اندیشان چند جلسه است؟

  دوره آموزش DBA همانطور که در بالا گفته شد در مدت 1 سال (هفته ای 1 جلسه 2 ساعت و نیمه طی سال) برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش DBA بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

  آیا پس از گذراندن دوره dba در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

  بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش DBA، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

  آیا میتوان هزینه دوره dba را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

  بله، از آنجایی که هزینه کل دوره dba ، هجده میلیون تومان می باشد، میتوانید ماهی یک میلیون و پانصد هزار تومان آن را پرداخت کنید تا پس از چند ماه به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

  چگونه میتوانم در دوره آموزش DBA نیک اندیشان ثبت نام کنم؟

  برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آموزش DBA در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان ما هر چه سریع تر انجام دهید.

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف چگونه است؟

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف چگونه است

   

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف مناسب تر است یا هزینه دوره ی dba نیک اندیشان؟

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف و مقایسه آن با هزینه دوره dba دیگر موسسات و مجموعه های آموزشی، موضوعی است که ما قصد داریم آن را در این متن بررسی کنیم. اگر شما نیز دوست دارید در مورد این موضوع، اطلاعات بیشتری به دست آورید، در ادامه با ما همراه باشید.

  دوره دی بی ای شریف، نیک اندیشان یا دانشگاه تهران، کدام بهتر است است؟

  دنیا در حال حرکت به سمت مدرن شدن است و مدیریت و رهبری یک سازمان نیز در حال پیروی از این اتفاق است. در گذشته، سازمان ها بزرگ نبودند و می توانستیم آنها را با همان اطلاعات قدیمی و اندک اداره کنیم؛ اما امروزه، هر شرکتی، در حال بزرگ شدن است و هر روز اتفاقات جدیدی را تجربه می کند. یکی از دستاوردهای مدرن شدن در حوزه مدیریت، بروز و ظهور رشته هایی همچون dba است. دوره dba به کمک مدیران آمده است تا بتوانند با رویکردی کاملا امروزی، سازمان خود را هدایت کنند.

  یکی از دوره هایی که مدیران دور اندیش ممکن است بخواهند در آن شرکت کنند، دوره dba دانشگاه تهران است. البته، این انتخاب در صورتی است که افراد نخواهند در دوره دی بی ای نیک اندیشان شرکت کنند. دانشگاه تهران، یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور است و این دوره را نیز برگزار می کند.

  اغلب سرفصل هایی که علاقه مندان باید بدانند، در دوره آموزش dba نیک اندیشان و دانشگاه تهران ارائه می شود و شرکت کنندگان موظفند علاوه بر مباحث ارائه شده در کلاس، در خارج از کلاس نیز مطالعه کنند و تنها به موارد ارائه شده در کلاس، اکتفا نکنند. اعتبار مدرک DBA دانشگاه تهران در داخل کشور در قابل قبولی قرار دارد، اما حقیقتی که در مورد اعتبار مدرک این دانشگاه وجود دارد این است که برخی کشورهای خارجی ممکن است مدرک این دانشگاه را قبول نداشته باشند.

  تفاوت دیگری که باید به آن اشاره کنیم، تفاوت بین هزینه دوره dba دانشگاه شریف و هزینه دوره دانشگاه تهران و دوره dba نیک اندیشان است. بنا به مصالحی که هر یک از این ارگان های آموزشی در نظر دارند، هزینه های متفاوتی برای این دوره دریافت می شود و شما به عنوان کسی که قصد دارید، به عنوان مثال در یکی از دوره ی dba دانشگاه تهران شرکت کنید، باید هزینه دوره dba دانشگاه تهران را به صورت کامل پرداخت کنید. البته، سعی کنید دوره ای را انتخاب کنید که هم از نظر کیفیت و هم از نظر هزینه برای شما به صرفه تر و کامل تر باشد.

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف چقدر است

   

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف چقدر است؟ دیگر موسسات چه هزینه ای بابت این دوره دریافت می کنند؟

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف را در زمان ثبت نام به شما اعلام می کنند و شما با توجه به اهدافی که برای خود در نظر گرفته اید، می توانید در دوره آموزش dba این ارگان شرکت کنید. این دوره، از جمله دوره های نسبتا مناسب در کشور است.

  البته باید خاطر نشان کنیم، شرکت در دوره های dba دانشگاه شریف، تنها راه برای تبدیل شدن به یک مدیر و رهبر، با اطلاعاتِ روز و مدرن نیست و شما می توانید از طریق سایر موسسه های آموزش آزاد، نیز دوره dba را بگذرانید. آموزشگاه های آموزشی آزاد چون نیک اندیشان، این دوره را با کامل ترین سرفصل ها ارائه می کنند و این فرصت طلایی را به افراد می دهند تا در دوره هایی بسیار با ارزشمند شرکت کنند. دوره ارائه شده توسط این موسسه، هم از نظر مالی و اقتصادی می تواند به نفع شما باشد، و هم کیفیت دوره دقیقا همان چیزی است که شما انتظار دارید. پس پیشنهاد می کنیم اگر حس می کنید برای موفقیت در کارتان نیاز به شرکت در این دوره دارید، وقت را تلف نکرده و از شرایط ثبت نام در دوره های دی بی ای نیک اندیشان اطلاعات کاملی به دست آورید.

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف

   

  آیا صرف بودجه برای هزینه دوره dba دانشگاه شریف، کار درستی است؟ آیا این سرمایه گذاری در نهایت جواب می دهد؟

  نکته ای که خوب است همواره به آن دقت و توجه داشته باشید، این است که صرف هزینه برای دوره های آموزشی، به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت مطرح است. وقتی می خواهید در دوره های آموزشی، همچون دوره آموزش dba شرکت کنید، ابتدا باید ببینید که آیا صرف هزینه در آن، کار درست و عاقلانه ای هست یا خیر.

  پرداخت هزینه دوره dba دانشگاه شریف، زمانی می تواند به سودتان باشد که شما علاوه بر مباحث ارائه شده در دوره، به تحقیقات و مطالعه در خارج از دوره نیز بپردازید و تنها به مباحث و سرفصل های ارائه شده در کلاس بسنده نکنید و در نهایت نیز یک مدرک معتبر دریافت کنید. تا زمانی که شما مدرکی معتبر از حضور در دوره dba نداشته باشید نمی توان با اطمینان خاطر گفت که سرمایه گذاری شما در نهایت به بار می نشیند.

   توصیه نهایی ما به شما برای پرداخت هزینه این دوره، انتخاب بهترین موسسه ها و مطرح ترین آنهاست. سعی کنید، موسسه هایی را برای گذراندن این دوره انتخاب کنید که می دانید هم مدرک قابل قبولی در کشور و در کل دنیا ارائه می کنند و هم می توانند این دوره را با هزینه مناسبی ارائه دهند؛ نام یکی از این موسسه ها را در ادامه ذکر خواهیم کرد.

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف بیشتر است یا هزینه دوره dba دانشگاه تربیت مدرس؟

  پرداخت هزینه دوره dba دانشگاه شریف و شرکت در دوره مجازی dbaیا انتخاب دوره های نیک اندیشان؟

  دوره مجازی dba (دوره آموزش dba ) مزیت های خاص خود را دارد و ما هیچ وقت به صورت مطلق نمی گوییم که این دوره، بی کیفیت بوده و وقت دانشجوها و علاقه مندان را تلف می کند. با وجود پیشرفت هایی که در سال های گذشته در حوزه اینترنت روی داده است، شرکت در برخی دوره ها به صورت مجازی، وقت کمتری را تلف می کند. با وجود همه این مزیت ها نمی توان گفت، دوره های مجازی در مقایسه با دوره های حضوری، برتری دارند.

  پرداخت هزینه دوره dba دانشگاه شریف و نیک اندیشان و شرکت در دوره های حضوری این دو موسسه آموزشی، امکان تبادل تجربیات و نظرات را برای مهارت جویان و شرکت کنندگان فراهم می کند. معمولا از دل همین تبادل نظرهاست که می توان برای یک مشکل و مساله به ظاهر بدون راه حل، یک راه حل منطقی و عاقلانه پیدا کرد. در دوره هایی که به صورت مجازی برگزار می شوند، امکان بیان نظرات و تفکرات شرکت کنندگان فراهم نیست و این نیز به دلیل بستری است که دوره ی مجازی دی بی ای در آن برگزار می شود. به همین جهت است که از شما درخواست می کنیم برای زمان خود ارزش قائل بوده و در دوره dba  موسسه های معتبری چون نیک اندیشان شرکت کنید و در نهایت یک مدرک معتبر بین المللی دریافت کنید.

   

  پرداخت هزینه دوره dba دانشگاه شریف و شرکت در دوره های حضوری، یا شرکت در دوره مجازی dba؟

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف و هزینه دوره dba دانشگاه تربیت مدرس مناسب تر است یا نیک اندیشان؟

  کسانی که می خواهند در دوره dba دانشگاه تربیت مدرس شرکت کنند، باید بدانند که هزینه دوره آموزش dba در حال حاضر (بهمن ماه 1401) 25 میلیون تومان عنوان شده است. با توجه به اینکه قیمت ها در کشور ما ثبات ندارد و عوامل مختلفی روی قیمت خدمات و کالاهای گوناگون تاثیر می گذارد، اگر کسی تمایل دارد در این دوره حضور یابد، بهتر است هر چه سریع تر، اقدامات لازم را انجام دهد؛ زیرا قطعا در سال های آینده قیمت این دوره افزایش پیدا خواهد کرد.

  حالا که قیمت و هزینه دوره ی دی بی ای دانشگاه تربیت مدرس را می دانیم، می توانیم به مقایسه آن با هزینه دوره dba دانشگاه شریف بپردازیم. دانشگاه شریف برای این دوره، 39 میلیون تومان تعیین کرده است. با مقایسه دو عدد 39 و 25 می توان به راحتی فهمید که شرکت در دوره dba  تربیت مدرس، با هزینه پایین تری برای علاقه مندان، همراه خواهد بود.

  اگر توان پرداخت این شهریه را ندارید و می خواهید یک مدرک معتبر بین المللی دریافت کنید، در دوره های برتر نیک اندیشان که با قیمت مناسب تری برگزار می شود، شرکت کنید. این دوره توسط اساتید حرفه ای و مجرب حوزه مدیریت ارائه می شود و از بسیاری جهات به دوره های شریف، دانشگاه تهران، تربیت مدرس و دیگر موسسه های آموزشی برتری دارد.

   

  آیا میدانید هزینه دوره dba دانشگاه شریف چقدر است

   

  ثبت نام دوره dba و پرداخت هزینه دوره dba دانشگاه شریف و نیک اندیشان برای چه کسانی مناسب است؟

  کسانی که می خواهند برای ثبت نام دوره dba اقدام کرده و هزینه دوره دی بی ای نیک اندیشان و هزینه دوره dba دانشگاه شریف را پرداخت کنند، می بایست اول به این سوال جواب دهند که آیا دوره آموزش dba مناسب آنها هست یا خیر. افرادی که در ادامه نام می بریم، از جمله کسانی هستند که خوب است در دوره دی بی ای شرکت کنند:

  • یکی از مناسب ترین افراد برای شرکت در دوره های دی بی ای، مدیران شرکت ها و سازمان ها، و یا مالکان آنها هستند. خاطر نشان می کنیم، همه مدیران شایستگی حضور در این دوره را ندارند و تنها آن گروهی که می خواهند کسب و کار خود را رشد دهند بهتر است در این دوره شرکت کنند.
  • کارشناسان سازمان های دولتی و یا خصوصی و علاقه مندان به بهبود وضعیت کسب و کاری خود، و یا حتی کسانی که می خواهند موقعیت های جدید شغلی برای خود بیافرینند، بهتر است در دوره dba شرکت کنند.
  • علاقه مندان به مطالعه و یادگیری مهارت های جدید، دیگر افرادی هستند که بهتر است در این دوره شرکت کنند. این گروه می توانند با یادگیری یک مهارت جدید، به ارتقاء شغلی خود در سازمان محل خدمت شان کمک کنند.

  کلام آخر

  هزینه دوره dba دانشگاه شریف و تفاوت آن با دوره دی بی ای نیک اندیشان، و ارائه نکات کلی در مورد آن، موضوع صحبت ما در این متن بود. برای اطلاع دقیق از این هزینه، باید با برگزارکنندگان آن به صورت مستقیم در ارتباط باشید. دوره آموزش dba توسط دیگر موسسه های آموزشی مطرح در کشور، همچون موسسه نیک اندیشان نیز برگزار می شود.

  هر آنچه که درباره dba باید بدانید؟!

  دوره dba برتر نیک اندیشان

  پادکست شماره 1 dba


  رشته dba مخفف چیست؟ هدف از این دوره چیست؟

  افرادی که در دوره آموزش dba شرکت می کنند، اولین نکته ای که آموزش می ببینند این است که رشته dba مخفف چیست. dba، مخفف Doctorate of Business Administration است. این عبارت، در فارسی به معنای دکترای حرفه ای کسب وکار است. dba که به آن، دوره مدیریت اجرایی هم می گویند، یکی از بالاترین سطح های آموزشی مدیریت، برای کسانی است که مدیریت یک سازمان را به عهده دارند. کسانی که در این دوره شرکت می کنند، می توانند کسب و کار خود را از حالت سنتی خارج کرده و به فاز مدرنیته وارد کنند.

  موضوع دیگری که می بایست در مورد چیستی و چرایی این دوره بیان کنیم، این است که اصولا رهبران و مدیران سازمان ها برای آنکه بتوانند سازمان خود را به بهترین نحو ممکن اداره کنند، می بایست در بهترین دوره dba شرکت کنند.

  دوره آموزش dba (مدیریت کسب و کار)

  موضوع دیگری که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، هدف از برگزاری این دوره است. هدف برگزاری دوره های dba، گسترده تر کردن و توسعه دادن مرزهای دانش، افزایش آگاهی در حوزه مدیریت، تربیت، و پرورش مدیرانی لایق و شایسته است.

  تمامی تمرکز این رشته، بر ارائه شیوه هایی کاملا کاربردی و عملیاتی است؛ مدیرانی که در جریان این شیوه های کاربردی قرار می گیرند، بهتر از بقیه می توانند سازمان تحت تملک خود را سازماندهی و هدایت کنند. این افراد در حوزه های مختلف، صاحب عقیده و ایده بوده و می توانند به راحتی، سازمان را از دام مشکلاتی که در آن گرفتار شده است، رهایی بخشند. سطوح عالی مدیریتی، با تمرکز بر اصول ذکر شده در دوره dba محقق خواهد شد.

  آیا صرف وقت و شرکت در دوره dba رایگان، کار عاقلانه ای است؟

  دوره dba گرایش های متفاوتی دارد و افراد با توجه به علاقه ای که دارند یکی از گرایش ها را انتخاب کرده و در آن شرکت می کنند. برای مثال، دوره dba حسابداری را در نظر بگیرید؛ همه کسانی که به این حوزه علاقه مند هستند، می توانند در آن شرکت کنند. موضوعی که در اینجا می خواهیم در مورد آن حرف بزنیم معرفی روش های مختلفی است که افراد می توانند به واسطه آنها در دوره ام ای حضور یابند.

  برخی علاقه مندان دوره آموزش dba غیر رایگان را برای حضور انتخاب می کنند و برخی دیگر که بنا به هر دلیلی نمی خواهند هزینه ای پرداخت کنند، دوره دوره dba رایگان را انتخاب کرده و در آن شرکت می کنند. درست است که نیازی نیست برای دوره های رایگان هزینه ای بپردازید، اما آیا به مساله کیفیت دوره توجه و دقت داشته اید؟ آیا می خواهید از زمانی که دارید برای گذراندن دوره صرف می کنید، بهترین نتایج را بگیرید؟

  اگر پیش نیاز دوره dba را فراهم کرده و می خواهید به یک مدیر لایق تبدیل شوید به جای آنکه در دوره دی بی ای رایگان شرکت کنید، دوره غیر رایگان را برگزیده و برای حضور در آن، هم هزینه کنید و هم، وقت بگذارید. در دوره پولی، مباحث به صورت کامل و جامع ارائه می شود و شما به هدف خود از شرکت در آن دست پیدا خواهید کرد.

  دریافت مدرک بین المللی در دوره dba

  اعتبار مدرک dba دانشگاه تهران در کشورمان ایران چقدر است؟

  دانشگاه تهران یکی از دانشگاه های تراز اول در کشور به شمار می رود؛ بسیاری کسانی که قصد دارند تحصیلات خود را ادامه دهند، آرزو دارند در آزمون های ورودی دانشگاه ها نمرات خوبی به دست آورده و در این دانشگاه به تحصیل مشغول شوند. یکی از دوره هایی که این دانشگاه نیز در حال برگزاری آن است، دوره dba است. این دوره با هدف تربیت مدیرانی آگاه و توانمند برگزار شده و در انتها نیز به شرکت کنندگان در دوره مدرکی اعطا می شود. سوالی که در مورد مدرک این دانشگاه ممکن است مطرح شود، اعتبار آن است.

   اعتبار مدرک دوره آموزش dba دانشگاه تهران در سطح کشور، قابل قبول است و اگر با توجه به پیش نیازهایی که برای ورود به این دانشگاه باید فراهم آورید، مدرک ام بی ای این دانشگاه را دریافت کنید، شاید بتوانید به موفقیت هایی در حوزه کسب و کار دست پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار دی بی ای این دانشگاه، مقاله اعتبار مدرک DBA دانشگاه تهران را مطالعه کنید.

  اگر از جمله کسانی هستید که قصد دارید با شرکت در دوره های آموزش دی بی ای مهاجرت کنید، بهتر است درصدد دریافت مدارکی باشید که نه تنها در کشورمان ایران، بلکه در کل دنیا از اعتبار قابل ملاحظه ای برخوردارند.

  ثبت نام دکترای مدیریت کسب و کار برای چه کسانی مناسب است؟

  اگر به دنبال پیشرفت هستید؛ اگر حس می کنید سازمانتان در معرض خطر قرار گرفته و نمی توانید آن طور که باید و شاید آن را سازماندهی کنید، بهتر است هر چه سریع تر به فکر افتاده و در یک دوره dba شرکت کنید. با حضور و ثبت نام در ثبت نام دکترای مدیریت کسب و کار، راهکارها و ترفندهایی کاملا کاربردی یاد خواهید گرفت. این ترفندها به شما کمک می کنند تا سازمانی که در حال اداره آن هستید، دچار مشکل خاصی نشده و در یک خط مستقیم و درست به فعالیت خود ادامه دهد.

  این دوره برای کسانی مناسب است که فکر می کنند با همان ترفندهای قدیمی نمی توانند و نمی شود، یک سازمان رو به رشد را هدایت کرد. در این مواقع، بهترین کاری که می توان انجام داد، شرکت در دوره آموزش dba است. همان طوری که در این متن نیز اشاره کردیم، مهارت جویان می توانند در این دوره، متدهای جدید مدیریتی را آموزش ببینند و از آن برای اداره مجموعه شان استفاده کنند. مجموعه هایی که با این متد اداره می شوند، آینده روشنی در انتظارشان است.

  دوره dba آنلاین نیک اندیشان

  پادکست شماره 2 dba


  دوره آموزش dba نیک اندیشان (دکتری  dba) برای چه کسانی مناسب نیست؟

  اگر در مجموعه تحت اختیارتان، نیازی به تغییر نمی بینید و تصور می کنید که با همان متدها و راهکارهای قدیمی می توانید آن را اداره کنید، هیچ لزومی ندارد در دوره dba شرکت کنید. دکتری dba به درد فردی که فکر می کند، سازمانش با همین روند می تواند به راه خود ادامه دهد، نمی خورد.

  گروه دیگری که بهتر است در این دوره شرکت نکنند، افرادی هستند که اعتقادی به اصول و متدهای مدرن برای مدیریت ندارند. این افراد هیچ گاه نمی توانند در مسیر رشد و پیشرفت حرکت کنند. این افراد باید دائما در نگرانی باشند تا بتوانند مشکلاتی که سازمانشان با آنها درگیر است، حل کنند. رویارویی با مشکلات و حل کردن آنها با روش های جدید، دل و جرات می خواهد و این از عهده هر کسی بر نمی آید.

  گذراندن دوره dba خارج از کشور به صرفه تر است یا گذراندن این دوره در کشور؟

  روش های متفاوتی برای حضور در دوره dba وجود دارد. یکی از این روش ها، با هزینه کمتری همراه است و دیگری، هزینه بیشتری برای افراد به دنبال دارد. روشی که می گوییم هزینه بیشتر و دردسرهای بیشتری دارد، دوره dba خارج از کشور است. موسسه ها و دانشگاه های خارج از کشور، دوره هایی همچون دوره ی dba روابط عمومی را برگزار کرده و به علاقه مندان امکان می دهند تا اطلاعات خود را در این باره افزایش دهند.

  نکته ای که برای گذراندن دوره آموزش dba در خارج از کشور باید خاطر نشان کنیم این است که گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های خارجی، هم هزینه بالاتری دارد و هم شما باید برخی پیش نیازها را فراهم آورید. یکی از این پیش نیازها داشتن مدرک زبان و مسلط بودن به آن است.

  روش دیگر گذراندن دوره دی بی ای، که برای همه ایرانی ها راحت است، ثبت نام در موسسه هایی است که  این دوره را برگزار می کنند. این موسسه ها که یکی از آنها نیک اندیشان است، این دوره را با بالاترین کیفیت برگزار می کنند. دوره ی dba نیک اندیشان با هزینه ای بسیار مناسب ارائه شده و حتی شما می توانید شهریه آن را به صورت اقساط پرداخت کنید. ارائه یک مدرک بین المللی و قابل ترجمه از دیگر مزیت هایی است که می توان در خصوص دوره ی نیک اندیشان و دوره dba تبریز عنوان کرد.

  دوره dba با دکترا و phd چه تفاوتی دارد؟

  آیا به شرکت در دوره آموزش dba و ثبت نام دکترای مدیریت کسب و کار نیاز داریم؟

  یکی از سوالاتی که قبل از شرکت در دوره ی dba باید به آن پاسخ داده شود، این است که آیا ما در حال حاضر به شرکت در این دوره نیاز داریم یا خیر. کسانی که قبلا در رشته mba شرکت کرده اند و در مورد مفاهیم مدیریتی که در آن ارائه می شود، اطلاعات کاملی دارند، برای آنکه، در دانش مدیریتی خود، و تمام آن چیزهایی که در دوره آموزش mba به دست آورده اند، عمق ایجاد کنند، نیاز دارند و می بایست در دوره آموزش dba شرکت کنند. این دوره به آنها کمک می کند تا با توان و قدرت بیشتری سازمان خود را اداره کنند.

  این دوره به شرکت کنندگان در دوره های mba کمک می کند تا مفاهیمی بسیار پیشرفته و مدرن از مدیریت را آموزش ببیند و آنها را در کسب و کارشان رعایت کنند. مزیت های حاصله از ثبت نام دکترای مدیریت کسب و کار، بسیار زیاد است و هر کسی که در آن شرکت می کند در نهایت می تواند نتایج دلخواه خود را از شرکت در آن به دست آورد.

  اگر مشتاقید سازمانتان را به بهترین شکل ممکن هدایت کنید، توصیه می کنیم، وقت را تلف نکرده و یکی از موسسات معتبر و مطرح برگزارکننده دوره های dba را انتخاب کنید. با شرکت در این دوره هاست که می توانید اطلاعات کاملی در مورد مدیریت و هدایت یک سازمان به دست آورید. کسانی که نگران آینده سازمان خود هستند و کسانی که نمی خواهند چالش ها و تلاطم های موجود در بازار، کسب و کارشان را تهدید کنند، نیاز دارند در دوره این چنینی شرکت کنند و مهارت های مدیریتی خود را افزایش دهند.

  اعتبار مدرک dba در ایران چقدر است؟

  برای آنکه بتوانیم در مورد اعتبار مدرک dba در ایران صحبت کنیم، باید پارامترهای متفاوتی را در نظر بگیریم. برخی از عوامل تاثیرگذار بر مدرک ارائه شده در دوره dba به شرح زیر است:

  1- موسسه برگزار کننده دوره؛

  اعتبار موسسه ای که دوره دی بی را برگزار می کند، روی مدرک و اعتبار ناشی از آن تاثیر دارد. موسسه های آموزشی که رتبه های برتر دارند معمولا مدارکی که صادر می کنند، معتبر بوده و افراد می توانند به راحتی به مدرک مورد نظر خود استناد کرده و نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور نیز از آن استفاده کنند. به جرات می توانیم بگوییم که این مورد اثرگذارترین عامل بر اعتبار مدارک دی بی ای است.

  2- داشتن تجربه کاری بالا؛

  داشتن تجربه کاری در حوزه مدیریت نیز می تواند روی اعتبار مدرک صادر شده در دوره آموزش dba تاثیر داشته باشد. کسانی که تجربه بالاتری در این حوزه دارند، موضوعات مطالعاتی را بهتر پوشش داده و به درک عمیق تری در این حوزه دست پیدا کنند. دستیابی به این مورد است که باعث می شود مدارک دی بی ای معتبر به نظر آیند.

  3- محتوای دوره های آموزشی دی بی ای؛

  در موسسه هایی که این دوره دی بی ای با کامل ترین محوا ارائه می شود، مدرک صادر شده از آن چنان اعتباری برخوردار است که شاید باور پذیر نباشد.

  دوره آموزش dba کاربردی

  پادکست شماره 3 دوره dba


  تفاوت رشته های dba با رشته های phd چیست؟

  تفاوت رشته های dba  با رشته های phd چیست؛ سوالی است که ذهن برخی افراد علاقه مند به شرکت در دوره dba را به خود مشغول می کند. موضوع مهمی که در بیان تفاوت DBA با PhD باید بدانید، این است که رشته dba، به صورت اسمی و لغوی، دکترای کسب و کار است و در واقع فردی که آن را دریافت می کند، نمی تواند خود را یکی از دارندگان مدرک پی اچ دی یا همان دکترای آکادمیک بداند. این یکی از مهم ترین تفاوت هایی است که بین dba و phd وجود دارد.

  موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است که در کنار شرکت در این دوره می توانید در رشته مورد علاقه تان نیز ادامه تحصیل داده و مدرک دکتری خود را در آن حوزه خاص دریافت کنید. دریافت دکتری آکادمیک، از طریق دانشگاه های فعال در کشور، هیچ تضادی با شرکت در دوره آموزش dba و گرفتن مدرک dba ندارد. همان طوری که گفتیم این رشته به صورت اسمی، دکتری کسب و کار خوانده می شود و در واقع، مدرک دکترا نیست.

  یادتان باشد، کسانی که در یک رشته خاص، وارد مقطع دکتری می شوند، تنها چیزی که یاد می گیرند تولید دانش بر اساس پژوهش هایی است که در محیط های آزمایشگاهی و یا کتابخانه ای انجام داده اند. در حالی که در دوره dba که توسط برخی موسسات معتبر برگزار می شود، مهارت جویان یاد می گیرند با توجه به مشکلاتی که در محیط های کسب و کاری وجود دارد، مهارت های اجرایی خود را ارتقاء دهند و یک سازمان را با کمک رویکردهای اجرایی، هدایت و رهبری کنند.

  دوره dba یکساله نیک اندیشان

  پادکست شماره 4 dba


  آیا شرکت در دوره dba (بهترین دوره dba در ایران) شرایط خاصی دارد؟

  شاید فکر کنید، شرکت در دوره آموزش dba، شرایط خاصی دارد و باید پیش نیازهای متفاوتی برای آن فراهم گردد. البته که باید این طور باشد؛ شما باید هدفتان از شرکت در این دوره را مشخص کنید و سپس برای ثبت نام و حضور در آن اقدام نمایید.

  به صورت معمول، نیازی نیست حتما در یک دوره خاص، شرکت کنید و یا یک مدرک تحصیلی مرتبط ارائه دهید. همین که علاقه داشته باشید در دوره ی آموزش dba شرکت کنید و اطلاعات مدیریتی تان را بروز کنید، خود می تواند یکی از دلایل مناسب برای شرکت در این دوره باشد.

  چرا همه سازمان ها به فارغ التحصیلان دوره dba و خصوصا dba روابط عمومی نیاز دارند؟

  اغلب نکاتی که در مورد دوره dba باید بدانید، گفتیم؛ حال نوبت آن است که در مورد لزوم استخدام فارغ التحصیلان این دوره در سازمان های مختلف نیز نکاتی را بیان کرده و بگوییم که چرا اغلب شرکت ها و سازمان ها نه تنها در ایران، بلکه در کل دنیا نیاز به کسانی دارند که در گرایش های این دوره و خصوص دوره ی dba روابط عمومی شرکت کرده باشند. کسانی که در این دوره شرکت می کنند، از مزیت های زیر برخوردار هستند:

  • فردی که در دوره دی بی ای و گرایش های عمومی آن، همچون روابط عمومی شرکت می کنند، به خوبی یاد می گیرد که در زمان های بحرانی چگونه باید یک استراتژی ارتباطاتی درست بچیند.
  • این گروه، خیلی خوب می دانند که چگونه حوزه مدیریت روابط عمومی را رهبری کنند.
  • یکی از مهم ترین استراتژی هایی که سازمان های بزرگ را به موفقیت می رساند، تبلیغات است. فارغ التحصیلان دوره آموزش dba در گرایش روابط عمومی، قدرت، دانش و تخصص کافی برای تبلیغ سازمان را دارند.

  برای آنکه در مورد کاربردها و مزیت های حضور در دوره های دی بی ای و همین طور دی بی ای روابط عمومی اطلاعات بیشتری به دست آورید می توانید مقاله دوره dba روابط عمومی را مطالعه کنید.

  دوره dba در تهران

  مزیت های دریافت مدرک dba بین المللی و شرکت در دوره dba (دوره آموزش dba) چیست؟

  آیا می دانید مزیت های شرکت در دوره dba و دریافت مدرک dba بین المللی چیست؟ برخی از بهترین دریافتی های شما از شرکت در این دوره شرح زیر است:

  1- کسب نگاهی مدیریتی

  در بالاتر نیز اشاره کردیم، کسانی که در دوره های dba شرکت می کنند، یک نگاه مدیریتی و عملکردی به دست می آورند. کسانی که در این دوره حضور پیدا کرده اند، تئوری های مدیریت را به همراه کاربرد تجربی و عملی آن آموزش می ببیند. تجربه ثابت کرده است، زمانی که علم و عمل با هم ترکیب می شوند، آن چنان جهشی ایجاد می شود که باورکردنش برای همه امکان پذیر نیست.

  2- افزایش قدرت مذاکره

  کسانی که در دوره dba شرکت می کنند، چگونه مذاکره کردن را یاد می گیرند. این افراد در مورد اصول مذاکره نکات کاربردی زیادی فرا خواهند گرفت. از آنجایی که امروزه بازار کار در رشته های مختلف، از حالت اشباع نیز فراتر رفته است، کسانی می توانند شغلی مناسب بیابند که اصول مذاکره را بلدند و می توانند از یک جلسه کاری با موفقیت خارج شوند.

  دوره dba حضوری

  3- افزایش اطلاعات و آمادگی برای داشتن یک شغل آینده دار

  اگر خواهان داشتن یک شغل عالی با پرستیژی عالی هستید، این دوره، همان دوره ای است که می تواند شما را به اهدافتان برساند. دوره ی dba، مسیر را برای رشد و پیشرفت شما فراهم کرده است. این دوره، تمام ابزارهایی که نیاز دارید تا به کمک آنها در کسب وکارتان موفقیت شوید، به شما ارائه می کند. با خواندن مقاله مزایای مدرک DBA اطلاعات بیشتری در مورد مزیت های رشته ی dba به دست آورید.

  4- یادگیری مهارت های مفید در اداره یک کسب و کار پیشرفته

  کسانی که قصد دارند کسب و کاری پیشرفته راه بیندازند، از مناسب ترین افراد برای شرکت در دوره آموزش dba به شمار می روند. این دوره به این گروه یاد می دهد تا با کمک تکنیک های پیشرفته و مدرن، کسب و کار و تجارتشان را راه اندازی، و در اداره آن موفق عمل کنند. دریافت مدرکdba می تواند به عنوان یکی از نقاط قوت و روشن رزومه کاری تان به شمار رود.

  5- افزایش اعتماد به نفس

  یکی از مزیت هایی که می توان برای شرکت در دوره dba عنوان کرد، افزایش اعتماد به نفس افراد است. این دوره از جمله دوره هایی است که هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برگزار شده و همه مهارت هایی که یک مدیر کسب و کار به آن نیاز دارد در این دوره ارائه می شود.

  در مورد علت تاثیر شرکت در این دوره روی افزایش اعتماد به نفس باید بگوییم که در واقع کسانی که به سطح بسیار بالایی از مهارت و یا یک تخصص دست پیدا می کنند، چهارچوب ذهنی مناسب و مطلوبی پیدا کرده و این امر باعث افزایش تمرکز خواهد شد. کسی که با تمرکز کارهای خود را انجام می دهد، روز به روز پیشرفت کرده و به جایگاه بهتری دست پیدا می کنند و این چنین است که افراد اعتماد به نفس افراد افزایش پیدا می کند.

  6- افزایش حقوق

  یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین مزیت هایی که می توان برای شرکت در دوره آموزش dba بیان کرد، افزایش حقوق است. داشتن مهارت و تخصص بالا به این منزله است که فرد، باهوش تر از بقیه بوده و توانسته با تلاش و کوشش خود به این مرتبه دست پیدا کند. چنین کسانی در هر سازمان و یا شرکتی حضور داشته باشند، حقوق بالاتری دریافت می کنند.

  7- متمایز شدن از بقیه؛

  یکی از مهم ترین مزیت هایی که می توان برای فارغ التحصیلان دوره dba ذکر کرد، این است که آنها با شرکت در این دوره نشان می دهند که چقدر از بقیه متمایز هستند و چقدر متمایز از بقیه فکر می کنند. یکی از نتایجی که با متمایز شدن از بقیه به دست می آید، فراهم شدن موقعیت های متفاوت شغلی است. کسانی که مهارت و دانشی متفاوت از دیگران دارند، یک سرو گردن بالاتر بوده و به دلیل توانمندی بیشتری که از خود نشان می دهند، می توانند موقعیت های اجتماعی، شخصی و شغلی خود را بهبود بخشند.

  8- افزایش قدرت رهبری؛

  یکی از مهم ترین اهدافی که با شرکت در دوره آموزش dba به دست می آید، افزایش قدرت رهبری است. ناگفته پیداست؛ تا زمانی که یک تیم، مدیر خوبی نداشته باشد نمی تواند پله های ترقی را طی کرده و به موفقیت دست پیدا کند. در واقع، موفقیت هر کسب و کار و هر سازمانی، در گرو مدیر آن است. هر سازمان و یا هر کسب و کاری با مشکلات و چالش های متفاوتی رو به رو می شود. یک مدیر لایق نحوه برخورد و با این چالش ها و مشکلات را به خوبی بلد است و می داند چگونه باید آنها را از سر راه مجموعه خود بردارد. همه اینها به مهارت نیاز دارد که تنها در دوره دی بی ای به آنها پرداخته می شود.

  دوره آموزش dba یکساله

  در مورد گرایش های دکتری مدیریت کسب و کار چه می دانید؟

  گرایش dba (گرایش های دکتری مدیریت کسب و کار) موضوع دیگری که قبل از شرکت در دوره dba باید در مورد آن فکر کرده و به توافق با خودتان برسید که برایتان، بهترین گرایش dba کدام است. برخی از گرایش های این رشته به شرح زیر است:

  1- گرایش مالی

  رویکردی که گرایش مالی dba به دنبال رسیدن به آن است، مدیریت مالی و سرمایه گذاری است. مدیرانی که می خواهند سرمایه خود را در سمت و سویی درست به کار گیرند، بهتر است در این دوره شرکت کنند. از جمله مباحث ارائه شده در این دوره آموزشی می توان به خلاقیت، تحولات دیجیتال، تفکر استراتژیک، آینده پژوهی و غیره اشاره کرد.

  از دیگر مباحثی که به دانشجویان و شرکت کنندگان در گرایش مالی دوره dba آموزش داده می شود. نظریه های جدید سرمایه گذاری و همین طور نظریه های کلاسیک در مدیریت مالی است. دانشجویانی که این مبحث و سرفصل را به خوبی یاد می گیرند، قادر خواهند بود راهکارهایی بسیار موثر و کارگشا برای گسترش فعالیت های سرمایه گذاری شان پیدا کرده و آنها را به مرحله اجرا درآورند.

  دیگر مزیتی که با گذراندن این گرایش به دست خواهد آمد، برطرف کردن مشکلاتی است که بنگاه های اقتصادی و مالی با آن درگیرند. برطرف کردن این مشکلات، از طریق بودجه بندی کردن درست سرمایه، تامین منابع مالی و مدیریت کردن دارایی ها و بدهی های واحد تجاری و غیره است.

  فردی که این گرایش را پشت سر می گذارد، به خوبی می تواند بازارهای مالی را تحلیل کند و سازمان و دیگر صنایعی که با آنها در ارتباط مستقیم است مورد ارزیابی قرار دهد. همین یک مورد، اهرم بسیار خوبی برای بهبود وضعیت رشد در کسب و کار های مختلف به شمار می رود که دانش آموختگان گرایش مدیریت مالی دوره آموزش dba می توانند به راحتی از عهده انجام آن برآیند. این بزرگ ترین مزیتی است که از حضور در این گرایش به دست می آید.

  پادکست شماره 5 دوره dba


  2- مدیریت استراتژیک

  از دیگر گرایش های dba، می توان به مدیریت استراتژیک اشاره کرد. سازمان هایی می توانند دوام و بقاء داشته باشند که یک استراتژی منحصر تعریف کرده و مطابق با آن به جلو بروند. این سازمان ها، با تغییرات محیط پیرامون خود تغییر کرده و بدون آنکه با مخاطراتی رو به رو شوند، می توانند به فعالیت خود ادامه دهند. برنامه ریزی و حرکت به سمت یک آینده روشن یکی از مهم ترین مباحثی است که در این گرایش به آن پرداخته می شود.

  از دیگر اهدافی که می توان برای حضور در دوره dba گرایش مدیریت استراتژیک نام برد، تجزیه و تحلیل همه آن عواملی است که باعث می شود یک سازمان و یا مجموعه به موفقیت برسد. اساتیدی که این دوره را برگزار می کنند، همه تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند مدیریت استراتژیک را در اختیار دانش آموختگان قرار دهند. آنها به دانش آموختگان کمک می کنند تا بتوانند دلایل و عواملی که باعث شده یک سازمان به موفقیت برسد درک کرده و آنها را بدون هیچ عیب و نقصی پیاده و اجرا کنند.

  علاوه بر تمام مواردی که اشاره کردیم، مباحث بسیار مهم و ارزشمند دیگری، همچون تفکر استراتژیک، مدیریت کردن تحولات، تغییرات و چالش های سازمانی، تصمیم گیری در شرایطی که هیچ اطمینانی وجود ندارد، بودجه بندی و کنترل کردن منابع مالی سازمان، برنامه ریزی استراتژیک و تحلیل آن، رهبری استراتژیک در انواع کسب و کارها از سازمان های دولتی گرفته تا سازمان های غیر انتفاعی و شرکت های هلدینگ، آموزش داده می شود.

  آشنا شدن با مفاهیمی که در مدیریت استراتژی از اهمیت بالایی برخوردار است، از دیگر اهدافی است که دانش آموختگان و شرکت کنندگان در دوره آموزش dba گرایش مدیریت استراتژیک می توانند به آنها دست پیدا کنند. آشنایی با این استراتژی ها کمک می کند تا بتوان کسب و کارهای مختلف را با راهکارهایی بروز و متنوع مدیریت کرد.

  مدیریت استراتژیک در دوره dba

  نکته ی مهمی که در مورد مدیریت استراتژیک در دوره dba بیان می شود تعریف آن است. مدیریت استراتژیک که به آن مدیریت راهبردی نیز گفته می شود، یکی از مهم ترین مسائل در هر سازمان به شمار می رود. اگر مدیریت استراتژی را به عنوان یک مجموعه در نظر آوریم، زیر مجموعه هایی چون مشخص کردن چشم انداز و ماموریت، توسعه سیاست و برنامه های سازمان در آن به چشم می خورد. علت اینکه در دوره آموزش dba در مورد این موضوع مفصلا صحبت می شود، مزیت هایی است که مدیریت استراتژیک دارد. بخشی از این مزیت ها را در ادامه آورده ایم:

  • برنامه های عملیاتی سازمان را هماهنگ می کند و همه اقداماتی را که قرار است در یک کسب وکار انجام شود در یک مسیر مشخص قرار می دهد.
  • مدیرانی و کارمندانی که با مدیریت استراتژیک درگیر می شوند، تعهد و حمایت بیشتری نسبت به سازمان از خود نشان می دهند.
  • آینده را پیش بینی می کنند و اطلاعاتی را در اختیار مدیران قرار می دهند که برای آنها بسیار مفید و راهگشا است.
  • مدیران استراتژیک سازمان، مسیر و جهت فعالیت ها را مشخص کرده و کمک می کنند که عملیات درون سازمانی هدفمندتر دنبال شود.
  • پیامدها و مخاطرات بدی که یک تصمیم گیری ممکن است داشته باشد، با مدیریت استراتژیک کاهش پیدا می کند.

  دوره dba با کیفیت بالا

  3- مدیریت پروژه

  از دیگر گرایش های کاربردی رشته dba می توان به مدیریت پروژه اشاره کرد. پروژه های کاری برای آنکه به موفقیت برسند، باید توسط یک مدیر لایق و توانا اداره شوند. تنها کسانی می توانند از عهده این امر سخت و پیچیده برآیند که در دوره آموزش dba شرکت کرده و گرایش مدیریت پروژه انتخاب کرده باشند. هر آنچه برای مدیریت لازم است در این دوره آموزش داده می شود.

  4- گرایش بازاریابی

  از دیگر گرایش های dba که طرفداران آن نیز کم نیست، گرایش بازاریابی است. در این گرایش، مهارت جویان یاد می گیرند، چه کنند تا بتوانند نبض بازار را دست گرفته و فروش خود را چندین برابر کنند. اصولا مدیر هر کسب و کار، برای آنکه بتواند مشتری های بیشتری جذب کند، باید آموزش هایی را در خصوص بازاریابی دریافت کرده باشد. شرکت در این گرایش dba می تواند کسب و کارها را از مرگ حتمی نجات دهد.

  5- گرایش مدیریت فناوری و تحولات دیجیتالی

  یکی از جدیدترین گرایش هایی که این دوره دارد، گرایش مدیریت فناوری و تحولات دیجیتالی است. امروزه، این حوزه به یکی از حوزه های واجب هر کسب و کاری تبدیل شده است. آنهایی که نمی خواهند این تحولات دیجیتال را در کار خود ایجاد کنند، همواره از بقیه عقب تر بوده و نمی توانند آن طور که باید و شاید، قدم های مثبتی برای حرکت رو به جلو بردارند.

  دوره dba جامع

  گواهینامه سازمان مدیریت صنعتی در دوره dba معتبرتر است یا مدرک نیک اندیشان؟

  سازمان مدیریت صنعتی یکی دیگر از نهادهایی است که دوره های مدیریتی متفاوتی را برگزار می کند. این سازمان بعد از تمام کردن دوره اش، گواهینامه سازمان مدیریت صنعتی صادر کرده و در اختیار شرکت کنندگان در دوره قرار می دهد. با وجود اینکه این سازمان، دوره های بین المللی نیز برگزار می کند، اما آیا می توان روی مدرک آن در خارج از کشور حساب کرد؟ آیا اعتبار آن به اندازه ای هست که به ما کمک کند به خارج از کشور مهاجرت کنیم و بدون هیچ گونه نگرانی، به دنبال یافتن یک شغل در کشورهای خارجی باشیم؟

  برای شرکت در دوره آموزش dba، موسسه هایی همچون نیک اندیشان را انتخاب کنید که مدرک بین المللی آن در همه جای دنیا اعتبار دارد. همان گونه که چندین بار نیز در این جا ذکر کردیم، این موسسه، مدارک بین المللی خود را از طریق آکادمی معتبر و بین المللی urs انگلستان صادر می کند. این آکادمی و مدرکی که توسط آن صادر می شود، در اغلب نقاط دنیا اعتبار دارد. کسانی که موفق شوند دوره های مختلف و از جمله دوره دی بی ای را در نیک اندیشان پشت سر بگذارند، شانس دریافت یک مدرک بین المللی کاملا معتبر را خواهند داشت.

  دوره dba با بهترین استاد ایران

  بازارکار گرایشهای دوره آموزش dba (دوره DBA یکساله) چگونه است؟

  چگونگی بازار کار گرایش های دوره ی dba (دوره DBA یکساله) از دیگر ابهامات و سوالاتی است که افراد مشتاق به شرکت در دوره dba زیاد می پرسند. موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که فرصت های کاری این دوره و گرایش هایی که باید در آن شرکت کنید، به حوزه کاری تان و علاقه تان بستگی دارد. اگر به حوزه بازاریابی علاقه دارید می توانید گرایش بازاریابی را انتخاب کنید و اگر می خواهید مدیریت پروژه انجام دهید، بهتر است گرایش مدیریت پروژه را انتخاب کنید و آن را به صورت تخصصی ادامه دهید.

  تنها نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که امروزه، بازار کاری dba رو به گسترش و بهبود است. بسیاری از کسب وکارها به متخصصان و دانش آموختگان این دوره نیاز دارند و سعی می کنند در هدایت سازمانشان از تخصص و دانش آنها استفاده کنند.

  البته فرصت های کاری پیش روی این افراد، تنها به ورود به یک شرکت و مشغول شدن در آن محدود نشده و کسانی که در این دوره ها حضور پیدا می کنند، می توانند دست به کار شده و کارHفرینی کنند. علاوه بر کارآفرینی، تدریس و آموزش مباحث مطرح شده در دوره ی dba از دیگر فرصت های کاری افرادی است که در دوره آموزشی dba شرکت کرده اند. البته، فراموش نشود، بهتر است ابتدا تجربیات خود را به مقدار قابل قبولی برسانید و سپس، به دنبال آموزش و یاد دادن مواردی که بلد هستید، باشید. به این شکل، قطعا موفقیت بیشتری از آن خود خواهید کرد.

  پادکست شماره 6 دوره DBA


  برای استعلام مدرک dba نیک اندیشان چه کنیم؟

  گواهینامه ها و مدارکی را که نتوان استعلام گرفت، هیچ ارزشی ندارند. در واقع، گواهینامه ای را که نمی توان استعلام گرفت، به این معنی است که در جایی ثبت نشده و به همین جهت است که می گوییم که این گواهینامه ها فاقد هر گونه ارزش و اعتبار هستند. پس اگر می خواهید هزینه و وقت شما برای شرکت در دوره dba به شکل درستی صرف شود، در دوره های موسسه هایی شرکت کنید که گواهینامه ای با قابلیت استعلام برای شما صادر می کنند.

  یکی از موسسه هایی که این روزها، با برگزاری دوره های با کیفیت، سروصدای زیادی به پا کرده، نیک اندیشان است. این موسسه، همانطوری که چندین بار نیز اشاره کردیم، یک مدرک معتبر و با قابلیت استعلام صادر می کند.

  اگر قبلا در دوره های این موسسه شرکت کرده و می خواهید از مدرک خود استعلام بگیرید، می بایست وارد سایت این مجموعه شوید و به بخش استعلام گواهینامه بروید. در این قسمت، یک کادر وجود دارد که از شما می خواهد کد گواهینامه خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن کد و کلیک کردن روی کادر جستجو به صفحه ای هدایت می شوید که در آن کد ملی، نام و نام خانوادگی، نام دوره و تاریخ صدور دوره به شما نمایش داده می شود.

  اگر می خواهید در یک دوره آموزش dba شرکت کنید، بهتر است در دوره های این موسسه شرکت کنید که حداقل بتوانید برای استعلام مدرک dba خود به صورت آنلاین اقدام کنید.

  دوره dba با ارائه گرایش های متعدد

  دوره آموزش dba آنلاین بهتر است یا حضوری؟

  معمولا کسانی که نمی توانند در دوره های حضوری شرکت کنند، بهتر است برای آنکه از گردونه پیشرفت و ترقی عقب نمانند، در دوره dba آنلاین شرکت کنند. شاید به دلیل مسائلی، مانند کُند بودن سرعت اینترنت و مناسب نبودن این بستر برای برگزاری برخی دوره های آموزشی، دوره های آنلاین نتوانند بازدهی بالایی داشته باشند، اما بهرحال، بودشان از نبودشان بهتر است و افراد، حتی با حضور در این دوره نیز می توانند نکاتی را فرا بگیرند.

  دوره های حضوری، نیاز به صرف وقت برای رفت و آمد دارند. کسانی که مشغله زیادی نداشته و رفت و آمد برایشان مساله خاصی ایجاد نمی کند، خوب است در دوره های حضوری شرکت کنند. این دوره ها، بازخورد و راندمان بالایی داشته و افرادی که در دوره آموزش dba حضوری شرکت می کنند، از نتایجی که به این شکل به دست آورده، رضایت فراوانی را ابراز کرده اند.

  پادکست شماره 7 dba


  آیا خرید مدرک dba بهترین راه برای دریافت این مدرک است؟

  امروزه، تقلب در هر حوزه ای ورود پیدا کرده و حوزه آموزش نیز از گزند این تقلب ها در امان نمانده است. یکی از تقلب هایی که در حوزه آموزش وجود دارد، خرید مدرک است. برای مثال، تصور کنید افرادی که می دانند با دریافت مدرک dba می توانند وضعیت شغلی و کاری خود را بهبود ببخشند، به جای آنکه در دوره dba شرکت کنند به فکر خرید مدرک dba افتاده و به این شکل به هدف دست پیدا می کنند.

  خرید مدارک آموزشی که دی بی ای نیز یکی از آنهاست، یکی از غیر قانونی ترین راه هایی است که برای دریافت مدرک در حوزه های متفاوت آموزشی وجود دارد. این کار، قانونا و اخلاقا درست نیست و علاوه بر آن، عواقب جدی نیز به همراه دارد. فرض کنید اگر یک کارفرما متوجه شود مدرکی که یکی از کارمندانش ارائه کرده با گذراندن دوره به دست نیاورده است بلکه با صرف هزینه مدرکی را برای او درست کرده اند، می تواند از این فرد شکایت کند و قانون نیز مجازاتی را برای او در نظر بگیرد.

  در ضمن، به خاطر داشته باشید که مهارت در دنیای کسب و کار، از مدرک صادر شده توسط بهترین دانشگاه ها و موسسه های آموزشی معتبر، مهم تر است. اگر شما توانایی علمی نداشته باشید، داشتن مدرک به هیچ عنوان به شما کمک نخواهد کرد و شما نخواهید توانست در وظیفه ای که به عهده شما قرار داده شده است، خوش بدرخشید و لیاقت خود را به بقیه ثابت کنید. به همین خاطر از شما درخواست می کنیم به جای پیدا کردن مراکزی که می خواهند مدارک خریدنی به شما بدهند یک موسسه آموزشی معتبر یافته و در دوره dba آن شرکت کنید.

  دوره dba ارزان

  دوره dba و mba چه تفاوتی با هم دارند؟

  متاسفانه، برخی افراد تصور می کنند که dba و mba هر دو یکی هستند؛ در حالی که اصلا این طور نیست و این دو رشته تفاوت های زیادی با هم دارند. یکی از تفاوت های واضح و روشن بین این دو دوره، هدفی است که هر یک از آنها دنبال می کنند.

  کسانی که در دوره mba شرکت می کنند، اصول مدیریتی که در کل دنیا به عنوان یک اصل ثابت مطرح می شود، فرا می گیرند. کسانی که می خواهند سازمانشان را با اصول روز دنیا مدیریت کنند، یکی از بهترین و شایسته ترین افراد برای حضور در این دوره به شمار می روند.

  بهترین دوره آموزش dba کجاست

  از دیگر تفاوت هایی که می توان بین دوره dba و ام بی ای بیان کنیم، چشم انداز شغلی است. کسانی که در دوره های ام بی ای حضور پیدا می کنند، می توانند در سمت هایی چون مشاوره خصوصی، کارآفرینی، نقش های دولتی و پست های مدیریتی مشغول به کار شوند. اما کسانی که در دوره های ام بی ای تحصل کرده اند می توانند به عنوان یک مشاور مالی، مدیر بازاریابی، مدیر فناوری اطلاعات، مدیر منابع انسانی و مدیر عملیات فعالیت کنند.

  فارغ التحصیلان دوره های دی بی ای، درک و دانش عمیق تری نسبت به مدیریت دارند و به همین دلیل در اغلب محیط های تجاری می توانند کار کنند، اما کسانی که در دوره های ام بی ای شرکت می کنند، به دلیل توانمندی محدود تری که دارند در سمت اجرایی و یا سطح ارشد می توانند کار کنند.

  از دیگر تفاوت هایی که می توان در مورد دوره آموزش dba بیان کرد، سرفصل ها است. با توجه به اهدافی که برای برگزاری هر یک از دو دوره تدوین شده است، سرفصل ها مباحث متفاوتی را برای هر یک از آنها در نظر گرفته و ارائه می کنند. سرفصل های متفاوت، علاقه مندان را برای فعالیت در عرصه های متفاوت آماده می کند.

  پادکست شماره 8 dba


  تفاوت دوره dba با mba

  کسانی که در دوره dba شرکت می کنند، کسانی اند که می خواهند اصول و روش های جدید مدیریتی را ارتقاء داده و با روش هایی جدیدتر، برای سازمان خود تصمیم بگیرند. کسانی که می خواهند نظریه های علمی خود را وارد فضاهای واقعی کسب و کاری کنند، می توانند از حضور در دوره آموزش dba نهایت استفاده و بهره را ببرند.

  مواردی که ما در فوق بیان کردیم، تنها بخشی از تفاوت هایی است که بین dba و mba وجود دارد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این این خصوص کسب کنید، مقاله ما را که در آن به صورت دقیق تر و جزئی به بیان تفاوت MBA با DBA پرداخته است، مطالعه کنید.

  سرفصل های دوره dba دانشگاه امیرکبیر کامل تر است یا دوره dba نیک اندیشان؟

  دانشگاه امیرکبیر و موسسه نیک اندیشان، دو نمونه از موسسه های برتر آموزشی در کشور بوده و در حال برگزاری گرایش های مختلف دوره دی بی ای هستند. موضوعی که ما می خواهیم به بررسی آن در اینجا بپردازیم، تفاوت بین سرفصل های دی بی ای است.

  Dba در گرایش های متفاوتی برگزار می شود و سرفصل های هر دوره نیز با توجه به نوع گرایش، تنظیم و تدوین شده است. سرفصل های دوره آموزش  dba در نیک اندیشان و دانشگاه امیرکبیر، هر دو از نظر کامل بودن در یک سطح قرار دارند؛ اما نکته ای که بیش از کامل بودن این سرفصل ها باید به آن توجه و دقت داشت، نحوه ارائه آنها و کیفیت برگزاری دوره است.

  اگر در دوره dba دانشگاه امیرکبیر همه سرفصل ها و عناوین مورد نیاز ذکر شوند، اما جزئیاتی که مربوط به هر سرفصل است به صورت کامل بیان نشود، آن گاه نمی توان گفت که دوره بی دی ای دانشگاه امیرکبیر یک دوره ی کامل و جامع است. یکی از خوبی هایی که دوره های نیک اندیشان و خصوصا دی بی ای آن دارد، ارائه همه سرفصل ها و مباحث توسط کسانی است که خود در حوزه مدیریت سابقه طولانی و درخشانی دارند. این افراد، قادرند همه جزئیات هر سرفصل را به صورت کامل بیان کنند و دوره ای بی نهایت با کیفیت ارائه دهند.

  پادکست شماره 9 dba


  دوره آموزش dba ارزان نیک اندیشان

  ویژگی های بهترین دوره dba چیست؟

  نکته ای که خوب است همواره به آن توجه و دقت داشته باشید، این است که اگر برخی موسسات هزینه های بالایی برای دوره های خود دریافت می کنند، به این معنا نیست که این دوره کیفیت بالایی داشته و از نظر بار علمی در سطح خوبی قرار دارد. شما وقتی می خواهید در یک دوره شرکت کنید، باید تحقیقات کاملی کرده و سپس بهترین دوره آموزش dba را انتخاب کنید.

  هزینه هایی که برای این دوره باید پرداخت شود، هزینه پایینی نیست و به همین جهت، برای آنکه بودجه تان را در یک راه درست و منطقی صرف کنید، مجبورید موسسه ای را انتخاب کنید که می دانید مدرسان آن همه نکات را به شما آموزش می دهند. این مدرسان، هر آنچه طی دوران مدیریت خود به صورت عملی یاد گرفته اند و هر آنچه از شرکت در دوره های پیشرفته و حرفه ای مدیریت آموزش دیده اند، بدون هیچ چشمداشت، و بدون کم و کاستی به شما آموزش می دهند.

  نکته دیگری که در انتخاب بهترین دوره ی آموزش dba باید به آن توجه و دقت داشته باشید، این است که دوره ای می تواند برای شما بهترین باشد که تمامی سرفصل ها در آن تدریس شود. این موسسات برای آنکه راندمان دوره افزایش پیدا کند، تمامی سرفصل ها را آموزش داده و سعی می کنند بهترین و به دردبخورترین نکات را به شما آموزش می دهند.

  دوره dba از 0 تا 100 در نیک اندیشان

  هزینه شرکت در دوره dba تحول دیجیتال چقدر است؟

  هزینه شرکت در دوره dba یکی از مواردی است که باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. از آنجایی که مدیران، یکی از افراد علاقه مند به شرکت در دوره dba تحول دیجیتال هستند، نگرانی و دغدغه ای از بابت پرداخت هزینه های این دوره ندارند؛ زیرا می دانند در حال سرمایه گذاری و صرف هزینه در جایی هستند که در آینده به آنها کمک می کند تا از دام مشکلات، رهایی پیدا کرده و درآمدشان افزایش پیدا کند.

  نکته دیگری که می بایست در مورد هزینه این دوره ذکر شود، تفاوتی است که میان قیمت موسسات مختلف به چشم می خورد. هر موسسه با توجه به مصالح و منافعی که برای خود در نظر گرفته، یک رقم مشخص برای برگزاری این دوره تعیین کرده است. البته خاطر نشان می کنیم، این دوره، علاوه بر آنکه باید با قیمت مناسب ارائه شود، می بایست کیفیت لازم را نیز داشته باشد. موسسه هایی که هزینه های گزاف و سنگینی از مردم دریافت می کنند، اما نمی توانند یک دوره با کیفیت و با راندمان بالا برگزار کنند، موسساتی غیر معتبر بوده و تنها هدفشان، کلاهبرداری است.

  بهترین دوره dba در کشور

  پس هر زمانی که تصمیم جدی برای شرکت در یک دوره آموزش dba گرفتید، حتما در موسسه مورد نظر تحقیق کرده؛ کیفیت دروس ارائه شده، کامل بودن آنها را بررسی کنید و در نهایت نیز در مورد مدرسی که قرار است آن دوره را تدریس کند، اطلاعات کاملی به دست آورید. سوابق مدیریتی و اجرایی استاد دوره به شما کمک می کند تا در مورد کیفیت دوره به یک نتیجه قطعی برسید.

  یادتان باشد، بالا بودن هزینه ای که برخی موسسات می خواهند از شما بگیرند، به نشانه آن نیست که دوره مورد نظر کیفیت لازم را دارد. برخی موسسات هزینه های مناسبی از شما دریافت می کنند، ولی در کنار آن سعی می کنند بهترین خدمات و بهترین آموزش ها را به شما بدهند تا به نحو احسن از کلاس ها استفاده کنید. توصیه می کنیم، در انتخاب موسسه معتبر برگزار کننده دوره dba تمام تلاش خود را به کار ببرید و به سادگی از کنار این مساله عبور نکنید.

  برگزاری دوره dba در نیک اندیشان

  آیا یک موسسه معتبر برای برگزاری دوره dba و دوره dba بازرگانی سراغ دارید؟

  دوره هایی را می توان یک دوره با کیفیت نامید، که همه چیز را در بهترین و ایده آل ترین شرایط ارائه دهند. منظورما از شرایط ایده آل، مدرس دوره، مدت زمان برگزاری دوره، محل برگزاری دوره و دسترسی به آن و نحوه پرداخت هزینه کلاس است.

  هر موسسه ای که بتواند با شهریه ای مناسب، کامل ترین اطلاعات را در اختیار مهارت جویان قرار دهد، یک موسسه معتبر نامیده می شود. از دیگر مشخصات موسسه های معتبر برای برگزاری دوره آموزش dba موسساتی هستند که مدرس آنها سابقه طولانی در امر مدیریت داشته باشد. دوره هایی که توسط این اشخاص تدریس می شوند، پربار بوده و نتایج خوبی از شرکت در آنها حاصل می شود. یکی از موسساتی که با داشتن این شرایط، دوره dba بازرگانی را در بهترین شرایط برگزار می کند، نیک اندیشان است.

  دوره آموزش dba با بهترین متد دنیا

  پادکست شماره 10 DBA


  بهترین دوره dba کجاست؟

  نکته ای که خوب است همواره به آن توجه و دقت داشته باشید، این است که اگر برخی موسسات هزینه های بالایی برای دوره های خود دریافت می کنند، به این معنا نیست که این دوره کیفیت بالایی داشته و از نظر بار علمی در سطح خوبی قرار دارد. شما وقتی می خواهید در یک دوره شرکت کنید، باید تحقیقات کاملی کرده و سپس بهترین دوره آموزش dba را انتخاب کنید.

  هزینه هایی که برای این دوره باید پرداخت شود، هزینه پایینی نیست و به همین جهت، برای آنکه بودجه تان را در یک راه درست و منطقی صرف کنید، مجبورید موسسه ای را انتخاب کنید که می دانید مدرسان آن همه نکات را به شما آموزش می دهند. این مدرسان، هر آنچه طی دوران مدیریت خود به صورت عملی یاد گرفته اند و هر آنچه از شرکت در دوره های پیشرفته و حرفه ای مدیریت آموزش دیده اند، بدون هیچ چشمداشت، و بدون کم و کاستی به شما آموزش می دهند.

  بهترین دوره dba در تهران

  نکته دیگری که در انتخاب بهترین دوره ی آموزش dba باید به آن توجه و دقت داشته باشید، این است که دوره ای می تواند برای شما بهترین باشد که تمامی سرفصل ها در آن تدریس شود. این موسسات برای آنکه راندمان دوره افزایش پیدا کند، تمامی سرفصل ها را آموزش داده و سعی می کنند بهترین و به دردبخورترین نکات را به شما آموزش می دهند.

  هزینه شرکت در دوره آموزش dba و دریافت مدرک dba چقدر است؟

  هزینه شرکت در دوره dba و دریافت مدرک dba یکی از مواردی است که باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. از آنجایی که مدیران، یکی از افراد علاقه مند به شرکت در دوره های آموزشی dba هستند، نگرانی و دغدغه ای از بابت پرداخت هزینه های این دوره ندارند؛ زیرا می دانند در حال سرمایه گذاری و صرف هزینه در جایی هستند که در آینده به آنها کمک می کند تا از دام مشکلات، رهایی پیدا کرده و درآمدشان افزایش پیدا کند.

  دوره dba با مدرک بین المللی قابل ترجمه

  نکته دیگری که می بایست در مورد هزینه این دوره ذکر شود، تفاوتی است که میان قیمت موسسات مختلف به چشم می خورد. هر موسسه با توجه به مصالح و منافعی که برای خود در نظر گرفته، یک رقم مشخص برای برگزاری این دوره تعیین کرده است. البته خاطر نشان می کنیم، این دوره، علاوه بر آنکه باید با قیمت مناسب ارائه شود، می بایست کیفیت لازم را نیز داشته باشد. موسسه هایی که هزینه های گزاف و سنگینی از مردم دریافت می کنند، اما نمی توانند یک دوره با کیفیت و با راندمان بالا برگزار کنند، موسساتی غیر معتبر بوده و تنها هدفشان، کلاهبرداری است.

  پس هر زمانی که تصمیم جدی برای شرکت در یک دوره آموزش dba گرفتید، حتما در موسسه مورد نظر تحقیق کرده؛ کیفیت دروس ارائه شده، کامل بودن آنها را بررسی کنید و در نهایت نیز در مورد مدرسی که قرار است آن دوره را تدریس کند، اطلاعات کاملی به دست آورید. سوابق مدیریتی و اجرایی استاد دوره به شما کمک می کند تا در مورد کیفیت دوره به یک نتیجه قطعی برسید.

  یادتان باشد، بالا بودن هزینه ای که برخی موسسات می خواهند از شما بگیرند، به نشانه آن نیست که دوره مورد نظر کیفیت لازم را دارد. برخی موسسات هزینه های مناسبی از شما دریافت می کنند، ولی در کنار آن سعی می کنند بهترین خدمات و بهترین آموزش ها را به شما بدهند تا به نحو احسن از کلاس ها استفاده کنید. توصیه می کنیم، در انتخاب موسسه معتبر برگزار کننده دوره dba تمام تلاش خود را به کار ببرید و به سادگی از کنار این مساله عبور نکنید.

  برای حضور در دوره mba عمران چه کنیم؟

  یکی از بهترین راه هایی که می توان برای حضور در گرایش های متفاوت دوره dba، مانند دوره mba عمران پیشنهاد کنیم، حضور در موسسه های آموزشی معتبر است که این دوره را به صورت آزاد برگزار می کنند. این موسسه از حضور بهترین و برترین اساتید که سال های در حوزه مدیریت تجربه داشته، بهره می برند و کلاس های دوره دی  بی ای را با دانش و اطلاعات نامحدود آنها به پایان می برند.

  البته، تنها نقاط مثبت دوره هایی که توسط موسسه های معتبر برگزار می شود، اساتید آنها نیست. در این دوره ها، همه مباحث به صورت کامل و جامع برگزار می شود. شرکت در دوره آموزش dba این موسسه ها، شانس بزرگی است و نصب هر کسی نمی شود.

  خبر خوبی که برای علاقه مندان به شرکت در دوره دی بی ای عمران داریم، این است که این افراد نه تنها می توانند در داخل کشور مشغول به کار شوند، بلکه با در دست داشتن مدرکی معتبر می توانند به کشورهایی که به تخصص آنها نیاز دارند، مهاجرت کنند و زندگی جدیدی را در آنجا پایه گذاری کنند.

  هلدینگ آموزشی نیک اندیشان بهترین برگزار دوره dba

  آیا مدرک صادر شده برای دوره dba مدیریت پروژه نیک اندیشان ارزش بالایی دارد؟

  به جرات می گوییم، بله؛ مدرکی که به شرکت کنندگان در دوره dba مدیریت پروژه نیک اندیشان داده می شود، مدرک معتبری است و از سوی آکادمی urs انگلستان صادر می شود. این آکادمی، در راستای بهبود، افزایش اطلاعات و مهارت های علاقه مندان، دوره هایی را برگزار می کند و در انتها نیز مدرکی در اختیار آنها قرار می دهد. نقطه قوت دوره dba آن است که به صورت عمومی برگزار شده و هیچ محدودیتی در مورد آن ها مطرح نمی شود.

  برخی موسسسات معتبر در کشور، مانند نیک اندیشان، از این فرصت استفاده کرده و مدرکی معتبر و قانونی از سوی آکادمی urs در اختیار کسانی که در دوره آموزش dba شرکت می کنند، قرار می دهند. این مدرک اعتبار بالایی داشته و قابل ارائه به سازمان های داخلی و خارجی نیز هست.

  برگزاری دوره dba در کشور با بهترین اساتید

  سرفصل های ارائه شده در دوره dba بیمه و سایر گرایش های دوره آموزش dba نیک اندیشان ارائه چیست؟

  دوره آموزش dba نیک اندیشان یکی از بهترین و کامل ترین دوره های در حال برگزاری dba است. سرفصل های زیر، مهم ترین سرفصل هایی هستند که در دوره های دی بی ای و دوره dba بیمه ارائه می شوند:

  1- هوش هیجانی

  برای آنکه بدانید چرا در دوره dba به هوش هیجانی اشاره می شود، لازم است توضیحی را به صورت مفید و مختصر در مورد آن بیان کنیم. هوش هیجانی، برای آنکه روابط ما انسان ها خردمندانه به پیش برود ابداع شده است. در واقع این مقوله، به درک کردن و مدیریت کردن روابط و رفتارها بین انسان ها می پردازد و به آنها کمک می کند تا بتوانند به فهم درستی از تعامل با هم دست پیدا کنند.

  داشتن هوش هیجانی به افراد کمک می کند تا در هر محیطی هستند، موفق تر عمل کنند. یکی از جاهایی که می توان تاثیر مثبت هوش هیجانی را مشاهده کرد، تحصیل است. دانشجویان و دانش آموزانی که هوش هیجانی بالایی دارند اشتیاق بیشتری برای یادگیری و آموزش داشته و می توانند خیلی بهتر و راحت تر دیگران را درک کنند.

  دیگر دلیلی که باعث شده در دوره آموزش dba در مورد هوش هیجانی صحبت شود، این است که افراد، با داشتن هوش هیجانی بالا می توانند دیگران را مدیریت و رهبری کرده و به آنها انگیزه لازم برای موفقیت در کار و شغل شان را بدهند. این افراد، از جمله کسانی هستند که می توانند سهم بسزایی در موفقیت یک سازمان به عهده داشته باشند. وقتی یک مدیر، هوش هیجانی بالایی دارد خیلی راحت تر می تواند دیگران را درک کند و در پیشبرد اهداف سازمانش درخشان تر عمل کند.

  سرفصل های ارائه شده در دوره dba بیمه و سایر گرایش های دوره آموزش dba نیک اندیشان ارائه چیست؟

  2- مهارت رهبری و کاریزما

  سرفصل دیگری که در دوره dba ارائه می شود، مهارت رهبری و کاریزما است. این مبحث به فردی که قرار است سازمانش را هدایت کند کمک می کند تا با سیاست و نفوذ بیشتری کار خود را انجام دهد.

  برای آنکه بدانید چرا در دوره dba در مورد مهارت رهبری و کاریزما صحبت می شود، خوب است اطلاعات مفصل تری در مورد این موضوع داشته باشید. کاریزما در واقع یک مهارت است و به کمک آن، مدیران و رهبران سازمان ها یاد می گیرند که روی بقیه تاثیر بگذارند، آنها را با خود همراه کنند و به این شکل، کاری کنند که افراد وفادار به سازمان جذب شده و مشغول به کار شوند. این مهارت یکی از مهم ترین مهارت هایی است که مدیران باید داشته باشند. آنها با همین یک مهارت می توانند قدم های مثبتی برای گسترش و توسعه سازمان خود بردارند.

  مدیران باید مهارت رهبری و کاریزما داشته باشند. آنها از این مهارت کمک گرفته و می توانند شکافی که بین اعضای سازمان ها وجود دارد پر کنند. آنها به این واسطه می توانند باعث افزایش اعتماد به نفس در کارکنان خود نیز شوند و با انتشار تفکر خوش بینی و مثبت اندیشی مشکلات سازمان را به خوبی حل کنند. مدیرانی که در مورد کاریزما اطلاعات بالایی دارند می توانند اهدافی که دستیابی به آنها غیر ممکن به نظر می رسد، به یک امر ممکن تبدیل کرده و سازمان را تشویق می کنند به هدف مشترک دست پیدا کنند. مدیرانی که در دوره آموزش dba شرکت می کنند اطلاعات کاملی در مورد تبدیل شدن به یک مدیر کاریزماتیک به دست می آورند.

  3-اصول مذاکره و زبان بدن

  از دیگر مباحث بسیار جذاب و کاربردی در دوره dba، آموزش اصول مذاکره و زبان بدن است. این دو مهارت به مدیران و شرکت کنندگان این دوره کمک می کنند تا در حین جلسات و گفتگو، موفق تر عمل کرده و بتوانند جهت مذاکره را به سمت خود متمایل گردانند. قبل از آنکه در مورد تاثیر زبان بدن روی موفقیت کسب و کارها نکاتی را بیان کنیم، خوب است خیلی اجمالی به تعریف زبان بدن بپردازیم. زبان بدن، به حالت چهره، دست، چشم، احساسات، ژست و حتی مدل نشستن گفته می شود.

  در دوره dba نکات کاملی در مورد اصول مذاکره و زبان بدن ارائه می شود. یکی از این نکات مهم، تاثیر زبان بدن روی روند مذاکرات است. مدیرانی که اطلاعات کافی در مورد این موضوع دارند، خیلی خوب می توانند روند مذاکره را تغییر داده و آن به سمتی سوق دهند که نفعشان در آن است. یادگیری اصول این مهارت، نه تنها روی تجارت تاثیر می گذارد، بلکه مدیران با کمک آن می توانند رابطه بهتر و عمیق تری با کارکنان و پرسنل خود برقرار کرده و افکار آنها را به شکلی نامحسوس حدس بزنند.

  کسانی که در دوره آموزش dba شرکت کرده و در مورد زبان بدن دانش کافی به دست می آورند، نه تنها در برخورد با دیگران می توانند خیلی موفق تر عمل کنند، بلکه واکنش های خود آنها نیز به واسطه همین علم تغییر خواهد کرد. این افراد می توانند با سیاست بیشتری در جلسات حضور پیدا کرده و احساسات خود را به شکلی کاملا استادانه مخفی کنند و اجازه ندهند که بقیه از روی حالات آنها پی به افکارشان ببرند. این مهم، کمک می کند تا فرد خیلی راحت تر و ساده تر به نتیجه مطلوب خود دست پیدا کند.

  4- هوش اقتصادی

  از دیگر مهارت هایی که یک مدیر لایق و توانا باید داشته باشد، هوش اقتصادی است. مفاهیم مطروحه در اقتصادهای خرد و کلان، داشتن نگرشی کاربردی به مساله هوش اقتصادی و سواد سرمایه گذاری از موضوعات مهمی است که تحت این زیر شاخه مطرح می شود. برای آنکه بدانید چرا در دوره dba به هوش اقتصادی پرداخته می شود خوب است به صورت اجمالی و مختصر در مورد این موضوع اطلاعاتی داشته باشید. هوش مالی که به آن هوش اقتصادی نیز گفته می شود در زبان انگلیسی به این صورت financial IQ  نوشته شده و به توانایی و قدرت یک فرد برای حل مشکلات و تعارضات مالی خودش و دیگران گفته می شود. کسانی که هوش مالی بالایی دارند خیلی راحت می توانند درآمد کسب کرده و با مشکلات مالی که سر راهشان وجود دارند، کنار آمده و آنها را حل کنند.

  برای آنکه بتوانید هوش مالی و اقتصادی خود را تقویت کرده و بدون هیچ دغدغه و نگرانی به پول برسید می بایست در دوره هایی شرکت کنید که به شما یاد بدهند چگونه آن را تقویت کنید. دوره dba یکی از بهترین دوره هایی است که می تواند به شما در این زمینه کمک کند. تکنیک های متفاوتی در این رابطه در دوره های دی بی ای ارائه می شود. این تکنیک ها بسیار کاربردی و عملی بوده و در نوع خود بی نظیر هستند. اگر بتوانید در حوزه هوش مالی پیشرفت کنید شانس های بهتر و بیشتری برای موفقیت در حوزه اقتصاد خواهید داشت. شما به کمک این هوش، قادر خواهید بود مسائل خود را بهتر حل کنید و موفقیت های زیادی به دست آورید.

  هوش اقتصادی در دوره dba

  5- مدیریت استراتژیک

  در مبحث مدیریت استراتژیک باید دو موضوع برنامه ریزی و تفکر استراتژیک مطرح شود. پرورش تفکر استراتژیک مانع از ایجاد چالش های سنگین در سازمان خواهد شد. برای آنکه بدانید چرا در دوره dba به بحث مدیریت استراتژیک نیز پرداخته می شود، خوب است توضیحاتی اجمالی و مختصر در مورد آن ارائه دهیم. مدیریت استراتژیک که به آن مدیریت راهبردی نیز گفته می شود نوعی از مدیریت است که به کمک آن، راهکارها و تصمیم هایی موثر و راهگشا برای طی کردن مسیر موفقیت سازمان تدوین می شود. این راهکارها به کمک سازمان های مختلف می آیند و یاریگر آنها برای فعالیت به صورت طولانی مدت خواهند شد. برخی از مزیت هایی که مدیریت استراتژیک در سازمان دارد به شرح زیر است:

  • توسعه و تدوین یک نقشه راه برای فعالیت سازمان یکی از مهم ترین مزیت هایی است که می توانیم در خصوص مدیریت استراتژیک بیان کنیم. با کمک این نقشه راه می توان به سمت نتایج مورد نظر قدم برداشت.
  • بهبود پیدا کردن وضعیت تخصیص منابع نیز دیگر مزیت مدیریت استراتژیک به شمار می رود. منظور از منابع، نیروی انسانی و بودجه است که برای رسیدن به اهداف کسب و کار در نظر گرفته شده است.
  • درست است که آینده، غیر قابل پیش بینی است اما مدیرانی که در حوزه مدیریت استراتژیک دانش خوبی دارند می توانند به واسطه اطلاعاتی که در دسترسشان قرار دارد به پیش بینی آینده دست بزنند.
  • شاید جالب باشد که بدانید، این نوع مدیریت، فرآیند تصمیم گیری را در سازمان به یک امر ساده و راحت تبدیل می کند و به مدیران ارشد این امکان را می دهد که بتوانند با ریسک بیشتری اقدام کنند. این یکی از مهم ترین مزیت های مدیریت استراتژیک است که در دوره آموزش dba آن را نیز عنوان می کنند.

  بررسی مدیریت استراتژیک در دوره dba

  از دیگر مباحث ارائه شده در دوره dba نیک اندیشان می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مهارت های هوش اجتماعی
  • مهارت زبان بدن
  • فروش حرفه ای و آموزش سیستم های فروش حرفه ای
  • مهارت های بازاریابی دیجیتال
  • سیستم سازی و تفکر سیستمی

  مناسب ترین افراد برای شرکت در دوره dba

  شرایط ثبت نام دوره dba چیست؟

  دوره های dba با پیش فرض اینکه افراد سابقه مدیریتی دارند، برگزار می شوند؛ پس یکی از مهم ترین پیش شرط هایی که در زمان ثبت نام دوره dba باید وجود داشته باشد، داشتن سابقه مدیریتی بالاست.

  دیگر پیش نیاز دوره dba داشتن اطلاعات مدیریتی بالاست. به بیان واضح تر، کسانی که اطلاعات و دانش مدیریتی زیادی ندارند، شایسته شرکت در این دوره نیستند. در واقع این طور می توانیم بگوییم، حضور پیدا کردن در دوره آموزش dba برای افرادی که در مورد اصول مطرح شده در بازاریابی، مدیریت کردن منابع انسانی و مدیریت استراتژیک دانشی ندارند، جز وقت تلف کردن هیچ فایده و نتیجه دیگری ندارد. حتی اگر علاقه مندان به شرکت در دوره dba بیشترین سابقه مدیریتی را هم داشته باشند، تا با مباحث مدیریتی، مانند تئوری منبع محور و یا مدل مایکل پورتر آشنایی نداشته باشند، نباید در این دوره شرکت کنند.

  کسانی که علاقه مندند در دوره های آموزش dba و حتی دوره dba غیر حضوری شرکت کنند، در درجه اول باید دوره ی mba را پشت سر بگذارند. گذراندن این دوره نیز از جمله پیش شرط های بسیار مهم و غیر قابل جایگزین برای حضور در دوره های آموزش دی بی ای به شمار می رود. علت اینکه ما تاکید می کنیم افراد قبل از حضور در دوره دی بی ای در دوره های mba شرکت کنند، این است که این دوره ها به افراد کمک می کنند تا نسبت به آنچه که قرار است فرا بگیرند، با دیدی باز و افقی گسترده نگاه کنند.

  هزینه آموزش دوره dba در شهر تهران

  مدرک dba مورد تایید وزارت علوم چقدر اعتبار دارد؟

  مدرک dba مورد تایید وزارت علوم، مدرکی است که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و توسط موسسه های آموزشی معتبر در کشور صادر می شود. معمولا موسسه هایی که سابقه ی کاری و آموزشی بالایی دارند، این مدرک را صادر می کنند.

  خوب است بدانید، مدرک دوره دی بی ای، دو گونه است؛ یکی، مدرک معتبر از نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و نوع دیگر آن مدرکی است که موسسه های خارجی تایید می کنند. مدرکی که به تایید وزارت علوم می رسد، در داخل ایران اعتبار بالایی داشته و ممکن است در برخی دیگر از کشورها نیز از اعتبار خوبی برخوردار باشد.

  دیگر مدرک دوره ی دی بی ای، همان طوری که اشاره کردیم، توسط برخی موسسه های آموزشی بین المللی خارجی، مانند آکادمی urs انگلستان صادر شده و در کل دنیا از اعتبار بالایی برخوردار است. نکته ای که در مورد این مدرک باید به خاطر داشته باشید، این است که این مدرک، تنها توسط برخی موسسه های آموزشی آزاد برتر و معتبر در کشور صادر می شود و شما برای گرفتن آن نمی توانید به هر موسسه ای مراجعه کنید.

  توصیه می کنیم، اگر به فکر مهاجرت به کشوری هستید که به تخصص و گرایش شما نیاز شدیدی دارد، در پی گرفتن مدارک بین المللی و قابل ترجمه باشید. این مدارک توسط اغلب کشورهای جهان قابل قبول است و به عنوان یک امتیاز در پرونده و سابقه کاری شما به شمار می رود.

  دوره dba چیست؟

  کدام گرایش آموزش dba بهترین گرایش dba به شمار می رود؟

  در این مقاله اشاره کردیم، که دی بی ای در سراسر دنیا گرایش های متفاوتی دارد و به همین واسطه است که علاقه مندان می توانند در همان حوزه ای که در آن تخصص و مهارت دارند، به تحصیل پرداخته و به یک مدیر متخصص و لایق تبدیل شوند. با توجه به تنوعی که در گرایش های دوره آموزش dba وجود دارد، یکی از مهم ترین سوالاتی که برای افراد پیش می آید این است که بالاخره بهترین گرایش dba چیست و کدام یک از گرایش ها می تواند علاقه مندان را به هدفشان از شرکت در این دوره راهنمایی و هدایت کند.

  گرایش های دی بی ای به دو قسمت عمومی و تخصصی تقسیم بندی شده است. کسانی که در گرایش های عمومی این دوره شرکت می کنند، می توانند مهارت های عمومی و مورد نیاز خود را در حوزه مدیریت افزایش دهند. گرایش های تخصصی دوره dba، مخصوص کسانی است که در یک تخصص و یا مهارت، تجربه داشته و نمی خواهند گرایش کاری خود را تغییر دهند. یکی از روش های تبدیل شدن به یک متخصص، شرکت در دوره هایی تخصصی دی بی ای است.

  موضوع مهمی که در خصوص گرایش های مرتبط با دی بی ای و شرکت در آنها باید مورد توجه قرار دهید، نوع کسب و کار و ارتباط داشتن آن با گرایش دی بی ای است. آموزش های مورد نیاز نیز دیگر نکته ای است که می تواند به افراد کمک کند تا بهترین گرایش برای شرکت در دوره های دی بی ای را انتخاب کنند.

  آیا دوره dba مشاور حقوقی، بهترین دوره dba در ایران است؟

  دی بی ای، در گرایش های متفاوتی ارائه می شود. برخی از این گرایش ها تخصصی تر هستند، و برخی دیگر از آنها جنبه های عمومی بیشتری دارند. یکی از گرایش هایی که عمومیت داشته و تقریبا هر سازمان، با هر نوع فعالیت به آن نیاز دارد دی بی ای مشاور حقوقی است.

  کسانی که در دوره dba مشاور حقوقی تحصیل کرده اند، می توانند در بسیاری سازمان ها مشغول به کار شوند. یکی از دلایلی که باعث شده از این گرایش دی بی ای به عنوان بهترین دوره dba در ایران یاد کنند، گسترده بودن بازار کاری است که فارغ التحصیلان این رشته می توانند در آن مشغول به کار شوند.

  این دوره، از جمله دوره های تخصصی در کشور بوده و شرکت ها و یا سازمان های مختلف، شدیدا به آن نیاز دارند. افرادی که در این دوره شرکت کرده اند، اطلاعات بالایی داشته و می توانند از بروز برخی خسارت های مالی که ممکن است سر منشا آنها مسائل حقوقی باشد، جلوگیری به عمل آورند. به خاطر داشته باشید، این دوره با دوره های حقوقی تفاوت زیادی داشته و اهداف و سرفصل های متفاوتی در هر یک از آنها ارائه می شود.

  آیا دوره dba کوتاه مدت به اندازه دوره dba بلند مدت، مفید و موثر است؟

  آیا دوره dba کوتاه مدت به اندازه دوره dba بلند مدت، مفید و موثر است؟

  درست است که دوره های بلند مدت، به این دلیل که در بازه زمانی طولانی تری برگزار می شوند، کامل و جامع بوده و خیلی مباحث در آنها عنوان می شود اما این به آن معنا نیست که دوره dba کوتاه مدت، کیفیت بالایی نداشته و افراد با شرکت در آن، فقط وقت و هزینه شان به هدر می رود.

  اینکه شما کدام موسسه را برای شرکت در دوره دی بی ای انتخاب کنید، یکی از مهم ترین پارامترهایی است که می توان به کمک آن تشخیص داد آیا یک دوره کیفیت لازم را دارد یا خیر. حتی اگر همین دوره های کوتاه مدت نیز توسط اساتید خبره و با تجربه برگزار شود، دوره مذکور می تواند بازخورد و اثربخشی چندبرابری نسبت به دوره های بلند مدت داشته باشد.

  در ضمن، این احتمال را نیز در نظر آورید که برخی موسسه ها برای آنکه هزینه بیشتری از دانشجویان خود دریافت کنند، دوره ای طولانی برگزار می کنند. بهتر است هر زمان که تصمیم می گیرید در یک دوره آموزشی، همچون دوره آموزش dba شرکت کنید، ابتدا به ساکن در مورد پیشینه و سابقه آن موسسه تحقیق کنید، و در صورتی که اغلب مهارت جویان از شرکت در آن ابراز رضایت کرده بودند، هزینه دوره را بپردازید و در آن حضور پیدا کنید.

  نیک اندیشان، مطرح ترین موسسه برگزارکننده دوره dba

  اعتبار مدرک دانشگاه صنایع و معادن برای دوره dba چقدر است؟

  Dba از جمله دوره های پرطرفدار، نه تنها در کشورمان بلکه در کل دنیا بوده و خیلی ها دوست دارند در آن شرکت کنند. موضوعی که باعث می شود برخی افراد، سردرگم شده و ندانند که در دوره دی بی ای کدام موسسه شرکت کنند، اعتبار مدرک است.

  یکی از برگزار کنندگان دوره های دی بی ای، دانشگاه صنایع و معادن کشور است. در اینکه این دانشگاه یکی از دانشگاه های معتبر کشور به شمار می رود، هیچ شکی وجود ندارد، اما مساله مهم، اعتبار مدرکی که از سوی این دانشگاه صادر می شود. متاسفانه اعتبار مدرک دانشگاه صنایع و معادن، تنها برای برخی موسسه های داخلی قابل قبول است و افرادی که می خواهند با کمک این مدرک مهاجرت کنند، ممکن است نتوانند از آن استفاده کنند.

  پس، توصیه می کنیم تمام تلاش و کوشش خود را برای دریافت مدارک بین المللی به کار بگیرید؛ زیرا این مدارک، هم در داخل کشور مورد قبول هستند و هم موسسه ها و سازمان های خارجی روی اعتبار آن مدرک، حساب ویژه و خاصی باز می کنند. اگر کمی تحقیق کرده و برای شرکت در دوره آموزش dba به هر موسسه و یا ارگان آموزشی مراجعه نکنید، قطعا می توانید با داشتن مدرک بین المللی مهاجرت کنید و به خواسته ها و آرزوهایتان نزدیک تر شوید.

  آیا دوره dba بیمه یکی از زیر شاخه های دوره dba است؟

  آیا دوره dba بیمه یکی از زیر شاخه های دوره dba است؟

  یکی از خوبی ها و برتری های انتخاب دوره های آموزشی دی بی ای، این است که شما می توانید در همان گرایش و زیر شاخه ای که به آن علاقه دارید تحصیل کرده و به اطلاعات تخصصی خود، از بُعد مدیریتی نیز نگاه کنید و حتی قدم هایی موثر و مفید برای شروع فعالیت کسب و کار خود بردارید. یکی از زیر شاخه هایی این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است، دوره dba بیمه است. این گرایش به دلیل محبوبیت و کاربردی که در اغلب کسب وکارها دارد، می تواند یکی از بهترین زیر شاخه های دی بی ای به شمار رود.

  اگر کارشناس بیمه هستید و دوست دارید بیمه و مدیریت را با هم تلفیق کنید، توصیه می کنیم در دوره آموزش dba شرکت کنید. سرفصل هایی که افراد در این دوره آموزش می بینند، بسیار کاربردی بوده و به علاقه مندان کمک می کند تا به یک مدیر لایق در حوزه بیمه تبدیل شوند. از جمله موسسه های مطرح در کشور که دوره های آموزشی با کیفیتی را برگزار می کند، نیک اندیشان است. توصیه می کنیم در دوره های این موسسه شرکت کنید تا بتوانید اطلاعات کاملی را در مورد دی بی ای بیمه به دست آورید.

  برترین دوره آموزش dba

  دوره dba بازاریابی مناسب چه کسانی است؟

  دوره آموزش dba در گرایش های متفاوتی برگزار می شود که یکی از آنها دوره dba بازاریابی است. یکی از خوبی های این گرایش دی بی ای این است که اغلب کسانی که یک کسب و کار دارند می توانند در آن شرکت کرده و قدمی مفید و موثر در جهت حفظ، توسعه و گسترش کسب و کار خود بردارند. به صورت کلی خوب است بدانید که این دوره مناسب افراد زیر است:

  • افراد فعال در حوزه بازاریابی؛
  • مدیران بخش های تبلیغات؛
  • مدیران و رهبران سازمان های خصوصی؛
  • فعالان و علاقه مندان به حوزه های کارآفرینی؛
  • مدیران بازاریابی؛
  • رهبران سازمان ها و واحدهای صنفی؛

  کسانی که علاقه مندند در حوزه بازاریابی به یک مدیر توانمند تبدیل شوند بهتر است در دوره dba گرایش بازاریابی شرکت کنند. حتما نکات زیادی در این خصوص به آموزش داده خواهد که راهگشای کارشان است. خوب است اگر در حوزه بازاریابی تجربه زیادی دارید در این دوره ها شرکت کنید و به سایر توانایی ها و مهارت هایی دارید، مدیریت را نیز بیفزایید. این اقدام شما می تواند آینده کسب و کارها را تا حد زیادی تغییر دهد. نیک اندیشان یکی از موسسه های آموزشی است که دوره های با کیفیت دی بی ای را با اعطای یک مدرک بین المللی به پایان می برد.

  دوره dba مالی چیست؟ جامع و کامل!؟

  دوره dba مالی چیست؟ جامع و کامل!؟

  اگر بخواهید در دوره dba شرکت کنید، بهتر است زیر شاخه ای را که می خواهید به تخصص مدیریتی تان بیفزاید مشخص کنید. یکی از زیر شاخه هایی که محبوبیت زیادی داشته و اغلب سازمان ها نیز به آن نیاز دارند، دوره dba مالی است. این دوره، یکی از تخصصی ترین دوره های دی بی ای بوده و کسانی که در حوزه های مالی و سرمایه گذاری فعال هستند، اشتیاق بیشتری برای شرکت در آن از خود نشان می دهند. موسسه های مختلفی در کشور این گرایش را ارائه می کنند که نیک اندیشان نیز یکی از آنهاست. سرفصل هایی که در این دوره ارائه می شود، به خوبی می تواند نیازهای سازمان ها به یک مدیر مالی را پاسخ گو بوده و دانش و اطلاعات مدیریتی آنها را افزایش دهد.

  از جمله سرفصل هایی که در این دوره ارائه می شود می توان به این موارد اشاره داشت:

  • حسابداری مدریریت؛
  • مدیریت مالی؛
  • پروژه نهایی؛
  • اصول مربوط به تجارت و مبانی حقوقی در قراردادها؛
  • اقتصادی مدیریت؛
  • مدیریت سرمایه گذاری در بازارهای مالی از جمله بورس اوراق بهاردار؛
  • یافتن روش هایی موثر برای تامین منابع مالی؛

  تمامی مباحثی که در اینجا اشاره کردیم، در دوره آموزش dba نیک اندیشان نیز ارائه می شود. شرکت در این دوره را به تمامی کسانی که در یکی از حوزه های مالی و سرمایه گذاری فعالیت می کنند، توصیه می کنیم.

  بهترین گرایش دکتری مدیریت (دوره dba) چیست؟

  بهترین گرایش دکتری مدیریت (دوره dba) چیست؟

  دوره دی بی ای، از جمله دوره هایی است که گرایش های زیادی دارد. در بین این گرایش ها، می توان برخی از آنها را به عنوان بهترین گرایش های این دوره معرفی کرد که شامل عناوین زیر هستند:

  1- بازاریابی؛

  یکی از بهترین گرایش های دوره های دی بی ای، گرایش بازاریابی است. هر موسسه، هر سازمان و یا هر کسب و کاری که در حال ارائه خدمات یا محصول است به این گرایش نیاز دارد. یک سازمان، بدون داشتن مدیر بازاریابی حرفه ای که، می تواند چالش ها را پیش بینی کرده و برای فرار از آنها راه حلی را پیشنهاد دهد، موفق نخواهد شد.

  2- گرایش منابع انسانی؛

  یک سازمان و یا کسب و کار با منابع انسانی که دارد معنا و مفهوم پیدا می کند. اینکه مدیران بلد باشند با کارکنان و پرسنل خود صحبت کرده و آنها را برای رسیدن به هدف ترغیب کنند از جمله مهم ترین وظایفی کسانی که در دوره آموزش dba گرایش منابع انسانی شرکت کرده اند. این مدیران خیلی خوب می دانند که کارکنان چه نقش تاثیرگذاری روی تحقق اهداف سازمان دارند.

  3- گرایش بازرگانی؛

  از دیگر گرایش های محبوب در دوره دی بی ای می توان به بازرگانی اشاره کرد. دانش آموختگان این گرایش، تسلط بالایی بر پیدا کردن و افزایش مشتری های وفادار و جذب بهترین نیروهای انسانی دارند.

  گرایش کسب و کار بین المللی دکتری مدیریت (دوره dba)

  4- گرایش کسب و کار بین المللی؛

  از دیگر گرایش هایی که در دوره dba برگزار می شود می توان به گرایش کسب و کار بین المللی اشاره کرد. مهم ترین رویکردی که این گرایش بر آن تاکید دارد، ارائه خدمات و یا فروش کالا و محصول به مجامع بین المللی است. این معاملات، در ارتباط با شرکت های خصوصی، دولتی و یا ترکیبی بوده و به علت داشتن منافع سیاسی و سود قابل توجه، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. کسانی که در این گرایش شرکت می کنند از منظر تجارت بین المللی به مسائل نگاه کرده و با جنبه هایی همچون، سیستم حقوقی، بازارهای ارز، سیاسیت اقتتصادی، مقررات واردات و صادرات، فرهنگ محلی و غیره آشنا می شوند.

  5- گرایش نوآوری، توسعه محصول و خدمت؛

  از گرایش هایی که از آن نیز می توان به عنوان بهترین گرایش دوره آموزش dba یاد کرد، گرایش نوآوری، توسعه محصول و خدمت است. در این گرایش، پیرامون مسائلی چون توسعه محصول، توسعه خدمت و آموزش مواردی چون نوآوری پرداخته می شود. کسانی که در این گرایش شرکت می کنند می توانند ایده های جدیدی که در سر دارند، عملی کرده و به مرحله اجرا درآورند. این ایده ها در قالب یک خدمت یا محصول جدید ارائه شده و تاثیر مستقیم روی رشد اقتصادی یک کشور دارد.

  آیا دوره dba از جمله دوره های آموزشی پر کاربرد به شمار می رود؟

  آیا دوره dba از جمله دوره های آموزشی پر کاربرد به شمار می رود؟

  امروزه، مدیریت وارد حوزه جدیدی شده است و خیلی از سازمان ها و کسب و کارهایی که در حال ارائه خدمات و یا فروش محصولات خود هستند، به دنبال آنند که با بهره گیری از مدیران تحصیل کرده و توانمند، کاری کنند که میزان سود مجموعه شان افزایش پیدا کند. این سازمان ها همواره می خواهند مدیرانی تحصیل کرده را جذب کرده و از دانش و تخصص آنها برای اداره سازمان و یا مجموعه بهره ببرند. به همین جهت است که این روزها، شاهدیم خیلی مدیران دوست دارند در دوره آموزش dba شرکت کنند و به یک مدیر آگاه تبدیل شوند.

  با توجه به توضیحی که در بالا اشاره کردیم، به جرات می توانیم از دوره دی بی ای به عنوان یکی از دوره های آموزشی پر کاربرد در کشور و حتی در دنیا نام ببریم. خیلی ها که حس می کنند برای مدیریت می بایست به کسب اطلاعات بپردازند، در این دوره، چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور، شرکت می کنند و ترفندهای مدیریتی خود را بهبود می بخشند. البته، توصیه ما به شما این است که با شرکت در دوره های داخلی موسسه های معتبر آموزشی، از تحمیل بار مالی به خود پیشگیری کنید. به این شکل، فرصت های کاری بسیار زیادی برای شما فراهم خواهد شد که در روند کاری تان تاثیر مثبت و بسزایی خواهد داشت.

  تفاوت دوره dba با Post dba چیست؟

  تفاوت دوره dba با Post dba چیست؟

  اگر به رشته های مدیریتی و مطرح روز دنیا علاقه دارید، حتما با واژه هایی چون دی بی ای و پست دی بی ای آشنا هستید. در پاسخ به سوال کسانی که نمی دانند Post dba چیست، باید بگوییم که این رشته، در واقع تکامل یافته رشته دی بی ای است. این رشته به منظور نهایی کردن و کاربردی کردن آموزه های دی بی ای تدوین شده و امروزه در موسسه های آموزشی و دانشگاه های مطرح در سراسر دنیا تدریس می شود. کسانی که در دوره آموزشی dba شرکت می کنند خوب است برای آنکه به حجم اطلاعاتی خود بیفزایند در دوره های پست دی بی ای نیز شرکت کنند.

  یکی از تفاوت هایی که بین دوره های دی بی ای و پست dba وجود دارد این است که افراد برای حضور در دی بی ای می بایست در دوره های MBA شرکت کرده و مدرک آن را دریافت کرده باشند، اما کسانی که می خواهند در دوره پست دی بی ای شرکت کنند، اول از همه باید دوره های DBA را پشت سر گذاشته باشند.

  از دیگر تفاوت هایی که می توان بین این دو دوره بیان کرد، میزان تخصصی بودنشان است. دوره پست دی بی ای، نسبت به دوره دی بی ای، تخصصی تر بوده و همه چیزهایی که به صورت تئوری در دوره های dba آموزش داده می شود در دوره post dba حالت عملیاتی به خود گرفته و مدیران حضور یافته در این دوره، با موفقیت بیشتری می توانند در یک سازمان عمل کنند.

  روش های اخذ مدرک در دوره dba

  روش های اخذ مدرک dba چیست؟

  روش های متفاوتی برای اخذ مدرک dba وجود دارد. یکی از این روش ها که از جمله بهترین آنها به شمار می رود، شرکت در دوره dba موسسه هایی است که این دوره را برگزار می کنند. برخی از این موسسه ها، دوره را با اعطای یک مدرک بین المللی و معتبر به پایان می رسانند و به همین سبب، بهترین شرایط را برای کار، هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور فراهم می کنند. از جمله این موسسه های معتبر و مطرح می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم.

  دیگر روشی که برای حضور در دوره آموزش dba می توانیم معرفی کنیم، شرکت در آزمون هایی است که توسط دانشگاه ها برگزار می شود. شما برای آنکه بتوانید در این آزمون موفق شوید، می بایست زمان زیادی را در روز به مطالعه دروس بپردازید و در نهایت نیز مدرکی را دریافت کنید که بین المللی نیست و تنها در داخل کشور معتبر است.

  از بین دو روشی که در بالا معرفی کردیم، توصیه می کنیم موردی را انتخاب کنید که با بیشترین منفعت و سود برای شما به همراه است. بهتر است قبل از آنکه تصمیم جدی برای حضور در دوره دی بی ای بگیرید، فوایدی که هر یک از این دو روش دارد با هم مقایسه کرده و سپس دست به انتخاب بزنید.

  هزینه دوره dba دانشگاه تهران از هزینه دی بی ای نیک اندیشان بالاتر است یا پایین تر؟

  هزینه دوره dba دانشگاه تهران

  هزینه دوره dba دانشگاه تهران موضوعی است که قصد داریم در مقاله امروز به آن بپردازیم. دوره dba یا مدیریت عالی کسب و کار با هدف پرورش مدیران برای بنگاه های خدماتی و تولیدی در بخش خصوصی، دولتی و تعاونی طراحی شده است. دوره dba، دوره ی مناسبی برای مدیران و رهبران ارشد محسوب می شود. اگر علاقه مندید بیشتر درباره dba بدانید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

  دوره ی dba دانشگاه تهران چیست؟! آیا خوب است در این دوره شرکت کنیم؟

  قبل از آنکه در مورد دوره dba دانشگاه تهران چیست، حرف بزنیم خوب است بدانید dba، مخفف Doctorate of Business Administration است. هدف دوره آموزش dba، توسعه مهارت های پژوهشی و تحقیقی در کنار تکنیک های به کارگیری دانش مدیریتی برای حل چالش های سازمانی است.

  مخاطبان این دوره، مدیران ارشد، مشاوران و مدرسان حوزه مدیریت هستند که پس از گذراندن دوره ی dba به فهم عمیقی از دانش مدیریت در زمینه های بازاریابی، تفکر استراتژیک و منابع انسانی دست پیدا می کنند.

  شرکت کنندگان در دوره dba، تکنیک های به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی را آموخته، مهارت های رهبری سازمانی خود را توسعه داده و توانمندی های خود برای تصمیم گیری و ارائه راه حل در شرایط بحران، ارتقا می دهند. خوب است بدانید، بخشی از متقاضیان گرایش های دکتری مدیریت کسب و کار را فارغ التحصیلان دوره mba تشکیل می دهند.

  در پایان دوره آموزشی dba دانشگاه تهران، از طرف این دانشگاه، مدرک معتبری به متقاضیان داده خواهد شد که با استفاده از آن، فارغ‌التحصیلان می توانند در زمینه های مختلفی فعالیت کنند. خوب است علاوه بر هزینه دوره ی dba دانشگاه تهران به اعتبار مدرک DBA دانشگاه تهران نیز توجه و دقت داشته باشید.

  درست است که این دانشگاه در دوره آموزش dba، مباحثی مفید را ارائه می کند؛ اما آیا این کافی است؟ قطعا برای مدیریت بهتر یک سازمان، باید مباحث تئوری را از کسانی دریافت کرد که به صورت عملی نیز در دریای مدیریت غوطه خورده و از زیر و بم آن اطلاع دارند. متاسفانه تئوری بودن صِرف اطلاعات برخی اساتیدی که دوره دی بی ای دانشگاه تهران را برگزار می کنند، باعث شده که شرکت کنندگان نتوانند آن طور که باید و شاید بازخورد خوبی از این دوره دریافت کنند. این نکته مهمی است که در زمان شرکت در دوره های دی بی ای باید مورد توجه قرار داد.

  هزینه دوره dba دانشگاه تهران در 1400 و 1401 چقدر است

  هزینه دوره dba دانشگاه تهران از هزینه دی بی ای نیک اندیشان بالاتر است یا پایین تر؟ در این رابطه چه میدانید؟

  همانطور که اشاره کردیم، دوره آموزش dba یکی از دوره هایی است که در سال‌های اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته است. یکی از دلایل توجه افراد به این دوره، مدرک معتبری است که از طرف دانشگاه ها و یا موسسات به افراد داده می شود. اگر علاقه دارید درباره اعتبار این مدرک بیشتر بدانید پیشنهاد می کنیم مقاله مدرک dba معادل چیست را مطالعه کنید.

  هزینه دوره dba دانشگاه تهران موضوعی است که قصد داریم در اینجا به صحبت در مورد آن بپردازیم. کلاس های dba در دانشگاه تهران به دو شکل حضوری و غیر حضوری برگزار می شوند. ناگفته نماند که شرکت در دوره dba غیر حضوری اگر چه مزایایی دارد، اما بازدهی دوره آموزش dba به صورت حضوری به مراتب بیشتر خواهد بود. توصیه می کنیم در زمان انتخاب یک موسسه آموزشی، به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید.

  شهریه حضور در دوره غیرحضوری یکساله dba دانشگاه تهران مبلغ 16،800،000 تومان و شهریه حضور در دوره حضوری یکساله dba دانشگاه تهران مبلغ 21،800،000 تومان است. این هزینه در حالی است که نیک اندیشان، همان دوره را با کیفیت بالاتر و بهتر با حدود 18 میلیون تومان برگزار می کند. در کنار مناسب بودن قیمت، دریافت اقساطی شهریه و عدم اجبار شما برای پرداخت یک باره هزینه دوره dba، از دیگر امتیازاتی است که این موسسه برای برگزاری دوره های دی بی ای ارائه می دهد.

  لازم به ذکر است، در برخی نیک اندیشان، شرکت در کلاس‌ها و کارگاه‌های مطالعه ی موردی، و همایش‌های تخصصی در طول دوره به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه اضافی از شرکت کننده در دوره گرفته نخواهد شد. امیدواریم که این مقایسه مختصر بتواند در انتخاب بهترین موسسه جهت شرکت در دوره ی dba به شما کمک کند.

  هزینه دوره dba دانشگاه تهران به صرفه تر است یا نیک اندیشان

  در شرایط کنونی، وضعیت رشته ی dba به چه شکل است؟ آیا خوب است در گرایش های این دوره شرکت کنیم؟

  اگر قصد دارید هزینه دوره dba دانشگاه تهران را پرداخت کنید، خوب است اطلاعات مختصری در مورد لزوم تحصیل در این دوره آموزش dba در عصر حاضر داشته باشید. ما در دورانی زندگی می کنیم که رقابت بین همه کسب و کارها بیداد می کند. امروزه، کسب و کارها به شدت گسترده شده و به همین دلیل رقابت بین آنها به یک موضوع بسیار پیچیده و سخت تبدیل شده است. سازمان هایی که بتوانند در این رقابت، موفق شوند می توانند به آینده کاری سازمان و یا شرکت خود امید داشته باشند.

  موضوعی که تاثیر انکارناپذیری بر موفقیت سازمان ها و ارگان ها دارد، برخورداری از مدیرانی لایق، آگاه و عاقل است. این مدیران، دقیقا همان کسانی هستند که بدون هیچ ترسی، در وهله اول سعی می کنند هزینه دوره آموزش dba موسسه های برتر، همچون نیک اندیشان را بپردازند و در گزینه های بعدی هزینه دوره dba دانشگاه تهران را پرداخت کرده و تحصیل خود را در این رشته شروع می کنند. مدیران فارغ التحصیل در رشته ی  dba، نیک اندیشان، مدیرانی متخصص هستند و در زمینه کسب و کار خود به عنوان یک مشاور آگاه، در حال کار و فعالیتند. این دوره، به دلیل تمرکز بر ارائه مهارت های کاربردی برای مدیریت، تمام تلاش و سعی خود را به کار می گیرد تا مدیران به افرادی متخصص و ماهر تبدیل شود و در امر اداره سازمان خود با مشکل خاصی رو به رو نگردند.

  هزینه دوره dba دانشگاه تهران چقدر است

  هزینه بهترین گرایش دوره dba چقدر است؟ تفاوت هزینه دوره dba دانشگاه تهران و نیک اندیشان در بهترین گرایش چقدر است؟

  قبل از آنکه در مورد هزینه بهترین گرایش دوره dba نکاتی را بیان کنیم، می بایست در ابتدا، تکلیف بهترین گرایش های دوره dba را مشخص کنیم و بگوییم که کدام یک از گرایش هایی که در این حوزه ارائه می شود، از همه بهتر است.

  دی بی ای، گرایش های مختلفی دارد و افراد با توجه به تخصصی که در طی سال های فعالیت خود به دست آورده اند و با توجه به نیازی که حس می کنند، می توانند یکی از این گرایش ها را انتخاب کرده و تحصیلات خود را در آن ادامه دهند. با توجه به مواردی که بیان کردیم، به خوبی مشخص است که واقعا نمی توان از یک یا چند گرایش دی بی ای، به عنوان بهترین گرایش یاد کرد و بهترین، با توجه به شرایط و تخصص فرد تعیین می شود.

  درست است که تفاوت هزینه دوره آموزش dba و هزینه دوره dba دانشگاه تهران در بهترین گرایش، یک رقم مشخص و ثابت نیست، اما به قطعیت می گوییم که مدرسان دوره های نیک اندیشان افرادی اند که خود به صورت عملی نیز در حوزه مدیریت ورود پیدا کرده و به خوبی با چالش های آن آشنایی دارند. حضور نزد چنین اساتیدی، به مانند آن است که شما ساعت ها در دیگر دوره های آموزشی وقت گذاشته و از اساتیدی که تنها مطالب تئوری در مورد مدیریت می دانند، وقت بگذرانید.

  هزینه دوره dba دانشگاه تهران

  شرایط ثبت نام دوره dba دانشگاه تهران و پرداخت هزینه دوره dba دانشگاه تهران، بهتر است یا نیک اندیشان؟

  یکی از مهم ترین نکاتی که علاقه مندان به ثبت نام دوره dba دانشگاه تهران می بایست از آن اطلاع داشته باشند، شرایط ثبت نام دوره dba است. یکی از مشکلاتی که برای حضور در دوره دی بی ای دانشگاه تهران با آن مواجه هستیم، این است که افراد، علاوه بر پرداخت هزینه دوره dba دانشگاه تهران، می بایست شرایط دیگری را نیز فراهم کنند تا شایستگی شرکت در این دوره را داشته باشند. برخی از مهم ترین پیش نیازهای حضور در دوره ی دی بی ای دانشگاه تهران به شرح زیر است:

  • علاقه مندان و شرکت کنندگان در این دوره، حتما می بایست مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند.
  • کسی که مدرک کارشناسی ارشد ندارد، باید سابقه مدیریتی خوبی در رزومه او به چشم بخورد.
  • شرکت کنندگان در دوره های ام بی ای نیز می توانند به راحتی در دوره ی دی بی ای دانشگاه تهران شرکت کنند.

  برگزار کنندگان دوره آموزش dba بر این مدعا هستند که این شرایط برای آن است که افراد از شرکت در این دوره به نحو احسن بهره برداری کرده و بازخورد لازم را دریافت کنند؛ اما آیا این همه سخت گیری لازم است؟ آیا کیفیت دوره، همان مساله حیاتی و مهمی نیست که سرنوشت فارغ التحصیلان این دوره را مشخص می کند؟

  ما نیز بر این باور هستیم که افراد باید سابقه مدیریتی داشته باشند، اما گاهی این مطلب درست نیست و مدیرانی در عرصه مدیریت در حال فعالیتند که تنها با شرکت در دوره dba نیک اندیشان و بدون هیچ سابقه مدیریتی، توانسته اند یک سازمان را به بهترین شکل خود اداره کنند. چیزی که برای اداره یک سازمان و یا شرکت از اولویت هاست، اول از همه شرکت در دوره های معتبر بوده و دوم، خودباوری است. قطعا کسانی که در دوره هایی کامل، همچون نیک اندیشان شرکت می کنند، به صورت خواه ناخواه به خودباوری زیادی خواهند رسید.

  شرایط-ثبت-نام-دوره-dba-دانشگاه-تهران-چیست؟-کسی-که-می-خواهد-هزینه-دوره-dba-دانشگاه-تهران-را-پرداخت-کند،-چه-شرایطی-باید-داشته-باشد؟

  آیا پرداخت هزینه دوره dba دانشگاه تهران منطقی است؟

  پس از آنکه ذهنیت جامعی درباره هزینه دوره dba دانشگاه تهران به دست آوردیم، بهتر است به این موضوع نیز بپردازیم که اساسا آیا به صلاح ما هست که در دوره آموزش dba دانشگاه تهران شرکت کنیم یا خیر.

  هزینه ای که این دانشگاه از شما دریافت می کند، تا برخی سرفصل های دوره ی dba را ارائه دهد، بالاست و شما مجبورید بخشی از شهریه و یا همه آن را به صورت یکجا پرداخت کنید. علاوه بر این مورد، دریافت مدرک نیز موضوع دیگری است که باید به آن اشاره شود. مدرکی که دانشگاه تهران در اختیار شما قرار می دهد، از طرف همین دانشگاه بوده و ممکن است ترجمه شده آن در دیگر کشورها قابل قبول نباشد. این در حالی است که در موسسه نیک اندیشان، مدرک صادر شده از کشور امارات بوده و شما به هر جای دنیا که می خواهید آن را ارائه کنید، در اعتبار آن هیچ شک و شبهه ای وجود نخواهد داشت. با توجه به نکات و مقایسه ای که بیان کردیم، این شما که باید تصمیم بگیرید در کدام دوره dba شرکت کنید.

  جمع بندی

  در این مقاله سعی کردیم تا درباره هزینه دوره dba دانشگاه تهران بحث کنیم و مطالب مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. اگر قصد دارید برای شرکت در دوره آموزش dba، برنامه ریزی و سرمایه‌ گذاری کنید، باید به دنبال موسسات معتبری همچون نیک اندیشان باشید. این موسسه دارای اساتید متبحر در زمینه dba است و تمامی تلاش خود را برای بهبود کیفیت مسیر شما به کار می گیرد.

  چه دوره های دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

  توجه داشته باشید به جز دوره dba، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه مدیریت و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، پیراپزشکی و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

  دوره mba ، دوره post dba ، دوره bba ، دوره مونته سوری ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره داروخانه ، دوره حسابداری ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره کاشت مو ، دوره آرایش زنانه ، دوره کاشت ابرو ، دوره بورس ، دوره طراحی سایت

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ دوره DBA⭐︁دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار (dba)”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image