دوره DBA⭐︁دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار (dba)

 دوره DBA یا دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار شامل مهارتهای مدیریت کسب و کار و سرمایه گذاری در حد دکترا می باشد. مهارت جویان در طول دوره، کوچینگ یا مربیگری می شوند و در انتهای دوره گواهینامه از آکادمی URS امارات، ACTVET دبی و هیات توسعه منابع انسانی ابوظبی می باشد،  اعطا میگردد.

توضیحات

معرفی دوره mba توسط استاد دوره دکتر شیخ

فایل صوتی معرفی دوره dba توسط استاد دوره 

توضیح مفصل دوره آموزش DBA (دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار)

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

دوره آموزش DBA  آموزش مهارت های ایجاد، توسعه و مدیریت کسب و کار در بالاترین سطح به صورت کاربردی است.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط مدرسینی تدریس می شود که ضمن تحصیلات آکادمیک، به علم روز مسلطند و خود دارای کسب و کار یا سرمایه گذاری های حرفه ای یا دارای پست های مدیریتی بالا می باشند.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی و در طول دوره مهارجویان جهت راه اندازی کسب و کارشان یا سرمایه گذاری حرفه ای یا اصلاح و توسعه کسب و کارشان یا کارآفرینی سازمانی کوچینگ و مربیگری می شوند.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام از آکادمی معتبر URS امارات داده می شود.

پس از اتمام دوره  مهارت جویان توانایی کارآفرینی و سرمایه گذاری حرفه ای را پیدا می کند و میتوانند به عنوان یک مدیر تحول آفرین در سازمان های خصوصی و دولتی مشغول به کار شوند.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره DBA:

مهارت های ارتقای هوش اجتماعی(مهارت های برقراری و مدیریت رابطه)

مهارت های ارتقای هوش هیجانی(مهارت های مدیریت هیجاناتی چون خشم، استرس و افسردگی و حفظ حالت انگیزه مندی و آرامش)

مهارت های رهبری و کاریزما(مهارت های تاثیر گذاری، جذابیت و نفوذ)

مهارت اصول مذاکره و زبان بدن

مهارت های فروش حرفه ای و سیستم های فروش حرفه ای

مهارت های ارتقای هوش اقتصادی و سواد مالی(مهارت های حسابداری کاربردی، مهارت ها و سواد سرمایه گذاری، مفاهیم اقتصاد کلان و اقتصاد خرد با نگاه کاربردی هوش اقتصادی)

مهارت های بازاریابی دیجیتال(ابزارهای کاربردی بازاریابی در فضای دیجیتال و تولید محتوا)

مهارت های برنامه ریزی استراتژیک و تفکر استراتژیک

مهارت های سیستم سازی و تفکر سیستمی

طول دوره

هفته ای یک جلسه 2/5 ساعته در مدت یک سال

استاد

آقای دکتر حمزه شیخ

گواهینامه

گواهینامه بین المللی از URS امارات

هزینه

مبلغ دوره: 18,880,000 تومان

شرایط پرداخت: ماهیانه 1,500,000 تومان

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

  1. محتوای دوره DBA کاملا منطبق با بازار کاراست.
  2. دوره DBA به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
  3. دوره DBA همراه با کوچینگ (مربیگری) رایگان خواهد بود.
  4. مدرسین دوره DBA خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
  5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از آکادمی دارای اعتبار از امارات
  6. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
  7. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
  8. برگزاری دوره به صورت حضوری و مجازی(از طریق اسکایپ)
  9. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

 

دوره آموزش DBA نیک اندیشان چند جلسه است؟

دوره آموزش DBA همانطور که در بالا گفته شد در مدت 1 سال (هفته ای 1 جلسه 2 ساعت و نیمه طی سال) برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش DBA بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره dba در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش DBA، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره dba را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره dba ، هجده میلیون تومان می باشد، میتوانید ماهی یک میلیون و پانصد هزار تومان آن را پرداخت کنید تا پس از چند ماه به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوانم در دوره آموزش DBA نیک اندیشان ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آموزش DBA در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان ما هر چه سریع تر انجام دهید.

هر آنچه که درباره dba باید بدانید؟!

دوره dba برتر نیک اندیشان

پادکست شماره 1 dba

در دوره آموزش dba در مورد dba چه می گویند؟ هدف از این دوره چیست؟

افرادی که در دوره آموزش dba شرکت می کنند، اولین چیزی که آموزش می بینند این است که مخفف dba چیست. dba، مخفف Doctorate of Business Administration است. این عبارت، در فارسی به معنای دکترای حرفه ای کسب وکار است. dba که به آن، دوره مدیریت اجرایی هم می گویند، یکی از بالاترین سطح های آموزشی مدیریت، برای کسانی است که مدیریت یک سازمان را به عهده دارند. کسانی که در این دوره شرکت می کنند، می توانند کسب و کار خود را از حالت سنتی خارج کرده و به فاز مدرنیته وارد کنند.

موضوع دیگری که می بایست در مورد چیستی و چرایی این دوره بیان کنیم، این است که اصولا رهبران و مدیران سازمان ها برای آنکه بتوانند سازمان خود را به بهترین نحو ممکن اداره کنند، می بایست در بهترین دوره dba شرکت کنند.

دوره آموزش dba (مدیریت کسب و کار)

موضوع دیگری که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، هدف از برگزاری این دوره است. هدف برگزاری دوره های dba، گسترده تر کردن و توسعه دادن مرزهای دانش، افزایش آگاهی در حوزه مدیریت، تربیت، و پرورش مدیرانی لایق و شایسته است.

تمامی تمرکز این رشته، بر ارائه شیوه هایی کاملا کاربردی و عملیاتی است؛ مدیرانی که در جریان این شیوه های کاربردی قرار می گیرند، بهتر از بقیه می توانند سازمان تحت تملک خود را سازماندهی و هدایت کنند. این افراد در حوزه های مختلف، صاحب عقیده و ایده بوده و می توانند به راحتی، سازمان را از دام مشکلاتی که در آن گرفتار شده است، رهایی بخشند. سطوح عالی مدیریتی، با تمرکز بر اصول ذکر شده در دوره dba محقق خواهد شد.

آیا صرف وقت و شرکت در دوره dba رایگان، کار عاقلانه ای است؟

دوره dba گرایش های متفاوتی دارد و افراد با توجه به علاقه ای که دارند یکی از گرایش ها را انتخاب کرده و در آن شرکت می کنند. برای مثال، دوره dba حسابداری را در نظر بگیرید؛ همه کسانی که به این حوزه علاقه مند هستند، می توانند در آن شرکت کنند. موضوعی که در اینجا می خواهیم در مورد آن حرف بزنیم معرفی روش های مختلفی است که افراد می توانند به واسطه آنها در دوره ام ای حضور یابند.

برخی علاقه مندان دوره آموزش dba غیر رایگان را برای حضور انتخاب می کنند و برخی دیگر که بنا به هر دلیلی نمی خواهند هزینه ای پرداخت کنند، دوره دوره dba رایگان را انتخاب کرده و در آن شرکت می کنند. درست است که نیازی نیست برای دوره های رایگان هزینه ای بپردازید، اما آیا به مساله کیفیت دوره توجه و دقت داشته اید؟ آیا می خواهید از زمانی که دارید برای گذراندن دوره صرف می کنید، بهترین نتایج را بگیرید؟

اگر پیش نیاز دوره dba را فراهم کرده و می خواهید به یک مدیر لایق تبدیل شوید به جای آنکه در دوره دی بی ای رایگان شرکت کنید، دوره غیر رایگان را برگزیده و برای حضور در آن، هم هزینه کنید و هم، وقت بگذارید. در دوره پولی، مباحث به صورت کامل و جامع ارائه می شود و شما به هدف خود از شرکت در آن دست پیدا خواهید کرد.

دریافت مدرک بین المللی در دوره dba

اعتبار مدرک dba دانشگاه تهران در کشورمان ایران چقدر است؟

دانشگاه تهران یکی از دانشگاه های تراز اول در کشور به شمار می رود؛ بسیاری کسانی که قصد دارند تحصیلات خود را ادامه دهند، آرزو دارند در آزمون های ورودی دانشگاه ها نمرات خوبی به دست آورده و در این دانشگاه به تحصیل مشغول شوند. یکی از دوره هایی که این دانشگاه نیز در حال برگزاری آن است، دوره dba است. این دوره با هدف تربیت مدیرانی آگاه و توانمند برگزار شده و در انتها نیز به شرکت کنندگان در دوره مدرکی اعطا می شود. سوالی که در مورد مدرک این دانشگاه ممکن است مطرح شود، اعتبار آن است.

 اعتبار مدرک دوره آموزش dba دانشگاه تهران در سطح کشور، قابل قبول است و اگر با توجه به پیش نیازهایی که برای ورود به این دانشگاه باید فراهم آورید، مدرک ام بی ای این دانشگاه را دریافت کنید، شاید بتوانید به موفقیت هایی در حوزه کسب و کار دست پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار دی بی ای این دانشگاه، مقاله اعتبار مدرک DBA دانشگاه تهران را مطالعه کنید.

اگر از جمله کسانی هستید که قصد دارید با شرکت در دوره های آموزش دی بی ای مهاجرت کنید، بهتر است درصدد دریافت مدارکی باشید که نه تنها در کشورمان ایران، بلکه در کل دنیا از اعتبار قابل ملاحظه ای برخوردارند.

دوره dba برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال پیشرفت هستید؛ اگر حس می کنید سازمانتان در معرض خطر قرار گرفته و نمی توانید آن طور که باید و شاید آن را سازماندهی کنید، بهتر است هر چه سریع تر به فکر افتاده و در یک دوره dba شرکت کنید. با حضور در این دوره، راهکارها و ترفندهایی کاملا کاربردی یاد خواهید گرفت. این ترفندها به شما کمک می کنند تا سازمانی که در حال اداره آن هستید، دچار مشکل خاصی نشده و در یک خط مستقیم و درست به فعالیت خود ادامه دهد.

این دوره برای کسانی مناسب است که فکر می کنند با همان ترفندهای قدیمی نمی توانند و نمی شود، یک سازمان رو به رشد را هدایت کرد. در این مواقع، بهترین کاری که می توان انجام داد، شرکت در دوره آموزش dba است. همان طوری که در این متن نیز اشاره کردیم، مهارت جویان می توانند در این دوره، متدهای جدید مدیریتی را آموزش ببینند و از آن برای اداره مجموعه شان استفاده کنند. مجموعه هایی که با این متد اداره می شوند، آینده روشنی در انتظارشان است.

دوره dba آنلاین نیک اندیشان

پادکست شماره 2 dba

دوره آموزش dba برای چه کسانی مناسب نیست؟

اگر در مجموعه تحت اختیارتان، نیازی به تغییر نمی بینید و تصور می کنید که با همان متدها و راهکارهای قدیمی می توانید آن را اداره کنید، هیچ لزومی ندارد در دوره dba شرکت کنید. این دوره به درد فردی که فکر می کند، سازمانش با همین روند می تواند به راه خود ادامه دهد، نمی خورد.

گروه دیگری که بهتر است در این دوره شرکت نکنند، افرادی هستند که اعتقادی به اصول و متدهای مدرن برای مدیریت ندارند. این افراد هیچ گاه نمی توانند در مسیر رشد و پیشرفت حرکت کنند. این افراد باید دائما در نگرانی باشند تا بتوانند مشکلاتی که سازمانشان با آنها درگیر است، حل کنند. رویارویی با مشکلات و حل کردن آنها با روش های جدید، دل و جرات می خواهد و این از عهده هر کسی بر نمی آید.

دوره dba با دکترا و phd چه تفاوتی دارد؟

آیا به شرکت در دوره آموزش dba نیاز داریم؟

یکی از سوالاتی که قبل از شرکت در دوره ی dba باید به آن پاسخ داده شود، این است که آیا ما در حال حاضر به شرکت در این دوره نیاز داریم یا خیر. کسانی که قبلا در رشته mba شرکت کرده اند و در مورد مفاهیم مدیریتی که در آن ارائه می شود، اطلاعات کاملی دارند، برای آنکه، در دانش مدیریتی خود، و تمام آن چیزهایی که در دوره آموزش mba به دست آورده اند، عمق ایجاد کنند، نیاز دارند و می بایست در دوره آموزش dba شرکت کنند. این دوره به آنها کمک می کند تا با توان و قدرت بیشتری سازمان خود را اداره کنند.

این دوره به شرکت کنندگان در دوره های mba کمک می کند تا مفاهیمی بسیار پیشرفته و مدرن از مدیریت را آموزش ببیند و آنها را در کسب و کارشان رعایت کنند. مزیت های این دوره، بسیار زیاد است و هر کسی که در آن شرکت می کند در نهایت می تواند نتایج دلخواه خود را از شرکت در آن به دست آورد.

اگر مشتاقید سازمانتان را به بهترین شکل ممکن هدایت کنید، توصیه می کنیم، وقت را تلف نکرده و یکی از موسسات معتبر و مطرح برگزارکننده دوره های dba را انتخاب کنید. با شرکت در این دوره هاست که می توانید اطلاعات کاملی در مورد مدیریت و هدایت یک سازمان به دست آورید. کسانی که نگران آینده سازمان خود هستند و کسانی که نمی خواهند چالش ها و تلاطم های موجود در بازار، کسب و کارشان را تهدید کنند، نیاز دارند در دوره این چنینی شرکت کنند و مهارت های مدیریتی خود را افزایش دهند.

دوره آموزش dba کاربردی

پادکست شماره 3 دوره dba

dba چه تفاوتی با phd دارد؟

dba چه تفاوتی با phd دارد؟ سوالی است که ذهن برخی افراد علاقه مند به شرکت در دوره dba را به خود مشغول می کند. موضوع مهمی که در بیان تفاوت DBA با PhD باید بدانید، این است که رشته dba، به صورت اسمی و لغوی، دکترای کسب و کار است و در واقع فردی که آن را دریافت می کند، نمی تواند خود را یکی از دارندگان مدرک پی اچ دی یا همان دکترای آکادمیک بداند. این یکی از مهم ترین تفاوت هایی است که بین dba و phd وجود دارد.

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است که در کنار شرکت در این دوره می توانید در رشته مورد علاقه تان نیز ادامه تحصیل داده و مدرک دکتری خود را در آن حوزه خاص دریافت کنید. دریافت دکتری آکادمیک، از طریق دانشگاه های فعال در کشور، هیچ تضادی با شرکت در دوره آموزش dba و گرفتن مدرک dba ندارد. همان طوری که گفتیم این رشته به صورت اسمی، دکتری کسب و کار خوانده می شود و در واقع، مدرک دکترا نیست.

یادتان باشد، کسانی که در یک رشته خاص، وارد مقطع دکتری می شوند، تنها چیزی که یاد می گیرند تولید دانش بر اساس پژوهش هایی است که در محیط های آزمایشگاهی و یا کتابخانه ای انجام داده اند. در حالی که در دوره dba که توسط برخی موسسات معتبر برگزار می شود، مهارت جویان یاد می گیرند با توجه به مشکلاتی که در محیط های کسب و کاری وجود دارد، مهارت های اجرایی خود را ارتقاء دهند و یک سازمان را با کمک رویکردهای اجرایی، هدایت و رهبری کنند.

دوره dba یکساله نیک اندیشان

پادکست شماره 4 dba

آیا شرکت در دوره dba شرایط خاصی دارد؟

شاید فکر کنید، شرکت در دوره آموزش dba، شرایط خاصی دارد و باید پیش نیازهای متفاوتی برای آن فراهم گردد. البته که باید این طور باشد؛ شما باید هدفتان از شرکت در این دوره را مشخص کنید و سپس برای ثبت نام و حضور در آن اقدام نمایید.

به صورت معمول، نیازی نیست حتما در یک دوره خاص، شرکت کنید و یا یک مدرک تحصیلی مرتبط ارائه دهید. همین که علاقه داشته باشید در دوره ی آموزش dba شرکت کنید و اطلاعات مدیریتی تان را بروز کنید، خود می تواند یکی از دلایل مناسب برای شرکت در این دوره باشد.

دوره dba در تهران

مزیت های دریافت مدرک dba و شرکت در دوره dba (دوره آموزش dba) چیست؟

آیا می دانید مزیت های شرکت در دوره dba و دریافت مدرک dba بین المللی چیست؟ برخی از بهترین دریافتی های شما از شرکت در این دوره شرح زیر است:

1- کسب نگاهی مدیریتی

در بالاتر نیز اشاره کردیم، کسانی که در دوره های dba شرکت می کنند، یک نگاه مدیریتی و عملکردی به دست می آورند. کسانی که در این دوره حضور پیدا کرده اند، تئوری های مدیریت را به همراه کاربرد تجربی و عملی آن آموزش می ببیند. تجربه ثابت کرده است، زمانی که علم و عمل با هم ترکیب می شوند، آن چنان جهشی ایجاد می شود که باورکردنش برای همه امکان پذیر نیست.

2- افزایش قدرت مذاکره

کسانی که در دوره dba شرکت می کنند، چگونه مذاکره کردن را یاد می گیرند. این افراد در مورد اصول مذاکره نکات کاربردی زیادی فرا خواهند گرفت. از آنجایی که امروزه بازار کار در رشته های مختلف، از حالت اشباع نیز فراتر رفته است، کسانی می توانند شغلی مناسب بیابند که اصول مذاکره را بلدند و می توانند از یک جلسه کاری با موفقیت خارج شوند.

دوره dba حضوری

3- افزایش اطلاعات و آمادگی برای داشتن یک شغل آینده دار

اگر خواهان داشتن یک شغل عالی با پرستیژی عالی هستید، این دوره، همان دوره ای است که می تواند شما را به اهدافتان برساند. دوره ی dba، مسیر را برای رشد و پیشرفت شما فراهم کرده است. این دوره، تمام ابزارهایی که نیاز دارید تا به کمک آنها در کسب وکارتان موفقیت شوید، به شما ارائه می کند. با خواندن مقاله مزایای مدرک DBA اطلاعات بیشتری در مورد مزیت های رشته ی dba به دست آورید.

4- یادگیری مهارت های مفید در اداره یک کسب و کار پیشرفته

کسانی که قصد دارند کسب و کاری پیشرفته راه بیندازند، از مناسب ترین افراد برای شرکت در دوره آموزش dba به شمار می روند. این دوره به این گروه یاد می دهد تا با کمک تکنیک های پیشرفته و مدرن، کسب و کار و تجارتشان را راه اندازی، و در اداره آن موفق عمل کنند. دریافت مدرکdba می تواند به عنوان یکی از نقاط قوت و روشن رزومه کاری تان به شمار رود.

دوره آموزش dba یکساله

در مورد گرایش هایی که در دوره dba ارائه می شود، چه می دانید؟

گرایش dba موضوع دیگری که قبل از شرکت در دوره dba باید در مورد آن فکر کرده و به توافق با خودتان برسید که برایتان، بهترین گرایش dba کدام است. برخی از گرایش های این رشته به شرح زیر است:

1- گرایش مالی

رویکردی که گرایش مالی dba به دنبال رسیدن به آن است، مدیریت مالی و سرمایه گذاری است. مدیرانی که می خواهند سرمایه خود را در سمت و سویی درست به کار گیرند، بهتر است در این دوره شرکت کنند. از جمله مباحث ارائه شده در این دوره آموزشی می توان به خلاقیت، تحولات دیجیتال، تفکر استراتژیک، آینده پژوهی و غیره اشاره کرد.

2- مدیریت استراتژیک

از دیگر گرایش های dba، می توان به مدیریت استراتژیک اشاره کرد. سازمان هایی می توانند دوام و بقاء داشته باشند که یک استراتژی منحصر تعریف کرده و مطابق با آن به جلو بروند. این سازمان ها، با تغییرات محیط پیرامون خود تغییر کرده و بدون آنکه با مخاطراتی رو به رو شوند، می توانند به فعالیت خود ادامه دهند. برنامه ریزی و حرکت به سمت یک آینده روشن یکی از مهم ترین مباحثی است که در این گرایش به آن پرداخته می شود.

دوره dba با کیفیت بالا

3- مدیریت پروژه

از دیگر گرایش های کاربردی رشته dba می توان به مدیریت پروژه اشاره کرد. پروژه های کاری برای آنکه به موفقیت برسند، باید توسط یک مدیر لایق و توانا اداره شوند. تنها کسانی می توانند از عهده این امر سخت و پیچیده برآیند که در دوره آموزش dba شرکت کرده و گرایش مدیریت پروژه انتخاب کرده باشند. هر آنچه برای مدیریت لازم است در این دوره آموزش داده می شود.

4- گرایش بازاریابی

از دیگر گرایش های dba که طرفداران آن نیز کم نیست، گرایش بازاریابی است. در این گرایش، مهارت جویان یاد می گیرند، چه کنند تا بتوانند نبض بازار را دست گرفته و فروش خود را چندین برابر کنند. اصولا مدیر هر کسب و کار، برای آنکه بتواند مشتری های بیشتری جذب کند، باید آموزش هایی را در خصوص بازاریابی دریافت کرده باشد. شرکت در این گرایش dba می تواند کسب و کارها را از مرگ حتمی نجات دهد.

5- گرایش مدیریت فناوری و تحولات دیجیتالی

یکی از جدیدترین گرایش هایی که این دوره دارد، گرایش مدیریت فناوری و تحولات دیجیتالی است. امروزه، این حوزه به یکی از حوزه های واجب هر کسب و کاری تبدیل شده است. آنهایی که نمی خواهند این تحولات دیجیتال را در کار خود ایجاد کنند، همواره از بقیه عقب تر بوده و نمی توانند آن طور که باید و شاید، قدم های مثبتی برای حرکت رو به جلو بردارند.

دوره dba جامع

آیا شرکت در دوره آموزش dba و دریافت مدرک به درد مهاجرت می خورد؟

چند سالی که کشور ما و مردمان آن پشت سر گذاشته اند، شرایط خوبی نبوده است و به همین دلیل، بسیاری از افراد، تمایل عجیبی به خروج از کشور پیدا کرده و به دنبال آن هستند که بتوانند در یک رشته خوب، درس خوانده و مهاجرت کنند. یکی از رشته هایی که می تواند به شما کمک کند تا بتوانید به کمک آن مهاجرت کنید، رشته dba و شرکت در دوره dba است.

اگر بتوانید یک موسسه معتبر و حرفه ای برگزار کننده این دوره را بیابید، بهترین فرصت برایتان فراهم خواهد شد تا به یک کشور خارجی درخواست اقامت بدهید. اگر در این حوزه، تخصص و تجربه کافی داشته باشید و سایر شرایطی که کشور مقصد برای مهاجرت تعیین کرده است، فراهم کنید، می توانید به راحتی مهاجرت کرده و زندگی جدیدی را تجربه کنید.

موضوع بسیار مهمی که برای مهاجرت، به کمک مدرک dba باید مورد توجه قرار دهید، اعتبار مدرک است. سعی کنید برای گذراندن دوره آموزش dba موسسه هایی را انتخاب کنید که مدرکی با اعتبار بالا به شما ارائه می دهند؛ تنها در این صورت است که کشورهای خارجی از درخواست شما استقبال کرده و با کمال میل به شما اجازه ورود می دهند.

دوره dba با بهترین استاد ایران

فرصت های شغلی که با شرکت در دوره آموزش dba پیش می آید، چیست؟

بازار کار دوره ی dba از دیگر ابهامات و سوالاتی است که افراد مشتاق به شرکت در دوره dba زیاد می پرسند. موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که فرصت های کاری این دوره و گرایش هایی که باید در آن شرکت کنید، به حوزه کاری تان و علاقه تان بستگی دارد. اگر به حوزه بازاریابی علاقه دارید می توانید گرایش بازاریابی را انتخاب کنید و اگر می خواهید مدیریت پروژه انجام دهید، بهتر است گرایش مدیریت پروژه را انتخاب کنید و آن را به صورت تخصصی ادامه دهید.

تنها نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که امروزه، بازار کاری dba رو به گسترش و بهبود است. بسیاری از کسب وکارها به متخصصان و دانش آموختگان این دوره نیاز دارند و سعی می کنند در هدایت سازمانشان از تخصص و دانش آنها استفاده کنند.

البته فرصت های کاری پیش روی این افراد، تنها به ورود به یک شرکت و مشغول شدن در آن محدود نشده و کسانی که در این دوره ها حضور پیدا می کنند، می توانند دست به کار شده و کارHفرینی کنند. علاوه بر کارآفرینی، تدریس و آموزش مباحث مطرح شده در دوره ی dba از دیگر فرصت های کاری افرادی است که در دوره آموزشی dba شرکت کرده اند. البته، فراموش نشود، بهتر است ابتدا تجربیات خود را به مقدار قابل قبولی برسانید و سپس، به دنبال آموزش و یاد دادن مواردی که بلد هستید، باشید. به این شکل، قطعا موفقیت بیشتری از آن خود خواهید کرد.

دوره dba با ارائه گرایش های متعدد

دوره آموزش dba آنلاین بهتر است یا حضوری؟

معمولا کسانی که نمی توانند در دوره های حضوری شرکت کنند، بهتر است برای آنکه از گردونه پیشرفت و ترقی عقب نمانند، در دوره dba آنلاین شرکت کنند. شاید به دلیل مسائلی، مانند کُند بودن سرعت اینترنت و مناسب نبودن این بستر برای برگزاری برخی دوره های آموزشی، دوره های آنلاین نتوانند بازدهی بالایی داشته باشند، اما بهرحال، بودشان از نبودشان بهتر است و افراد، حتی با حضور در این دوره نیز می توانند نکاتی را فرا بگیرند.

دوره های حضوری، نیاز به صرف وقت برای رفت و آمد دارند. کسانی که مشغله زیادی نداشته و رفت و آمد برایشان مساله خاصی ایجاد نمی کند، خوب است در دوره های حضوری شرکت کنند. این دوره ها، بازخورد و راندمان بالایی داشته و افرادی که در دوره آموزش dba حضوری شرکت می کنند، از نتایجی که به این شکل به دست آورده، رضایت فراوانی را ابراز کرده اند.

دوره dba ارزان

دوره dba و mba چه تفاوتی با هم دارند؟

متاسفانه، برخی افراد تصور می کنند که dba و mba هر دو یکی هستند؛ در حالی که اصلا این طور نیست و این دو رشته تفاوت های زیادی با هم دارند. یکی از تفاوت های واضح و روشن بین این دو دوره، هدفی است که هر یک از آنها دنبال می کنند.

کسانی که در دوره mba شرکت می کنند، اصول مدیریتی که در کل دنیا به عنوان یک اصل ثابت مطرح می شود، فرا می گیرند. کسانی که می خواهند سازمانشان را با اصول روز دنیا مدیریت کنند، یکی از بهترین و شایسته ترین افراد برای حضور در این دوره به شمار می روند.

بهترین دوره آموزش dba کجاست

 

کسانی که در دوره dba شرکت می کنند، کسانی اند که می خواهند اصول و روش های جدید مدیریتی را ارتقاء داده و با روش هایی جدیدتر، برای سازمان خود تصمیم بگیرند. کسانی که می خواهند نظریه های علمی خود را وارد فضاهای واقعی کسب و کاری کنند، می توانند از حضور در دوره آموزش dba نهایت استفاده و بهره را ببرند.

مواردی که ما در فوق بیان کردیم، تنها بخشی از تفاوت هایی است که بین dba و mba وجود دارد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این این خصوص کسب کنید، مقاله ما را که در آن به صورت دقیق تر و جزئی به بیان تفاوت MBA با DBA پرداخته است، مطالعه کنید.

دوره آموزش dba ارزان نیک اندیشان

ویژگی های بهترین دوره dba چیست؟

نکته ای که خوب است همواره به آن توجه و دقت داشته باشید، این است که اگر برخی موسسات هزینه های بالایی برای دوره های خود دریافت می کنند، به این معنا نیست که این دوره کیفیت بالایی داشته و از نظر بار علمی در سطح خوبی قرار دارد. شما وقتی می خواهید در یک دوره شرکت کنید، باید تحقیقات کاملی کرده و سپس بهترین دوره آموزش dba را انتخاب کنید.

هزینه هایی که برای این دوره باید پرداخت شود، هزینه پایینی نیست و به همین جهت، برای آنکه بودجه تان را در یک راه درست و منطقی صرف کنید، مجبورید موسسه ای را انتخاب کنید که می دانید مدرسان آن همه نکات را به شما آموزش می دهند. این مدرسان، هر آنچه طی دوران مدیریت خود به صورت عملی یاد گرفته اند و هر آنچه از شرکت در دوره های پیشرفته و حرفه ای مدیریت آموزش دیده اند، بدون هیچ چشمداشت، و بدون کم و کاستی به شما آموزش می دهند.

نکته دیگری که در انتخاب بهترین دوره ی آموزش dba باید به آن توجه و دقت داشته باشید، این است که دوره ای می تواند برای شما بهترین باشد که تمامی سرفصل ها در آن تدریس شود. این موسسات برای آنکه راندمان دوره افزایش پیدا کند، تمامی سرفصل ها را آموزش داده و سعی می کنند بهترین و به دردبخورترین نکات را به شما آموزش می دهند.

دوره dba از 0 تا 100 در نیک اندیشان

هزینه شرکت در دوره آموزش dba چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره dba یکی از مواردی است که باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. از آنجایی که مدیران، یکی از افراد علاقه مند به شرکت در دوره های آموزشی dba هستند، نگرانی و دغدغه ای از بابت پرداخت هزینه های این دوره ندارند؛ زیرا می دانند در حال سرمایه گذاری و صرف هزینه در جایی هستند که در آینده به آنها کمک می کند تا از دام مشکلات، رهایی پیدا کرده و درآمدشان افزایش پیدا کند.

نکته دیگری که می بایست در مورد هزینه این دوره ذکر شود، تفاوتی است که میان قیمت موسسات مختلف به چشم می خورد. هر موسسه با توجه به مصالح و منافعی که برای خود در نظر گرفته، یک رقم مشخص برای برگزاری این دوره تعیین کرده است. البته خاطر نشان می کنیم، این دوره، علاوه بر آنکه باید با قیمت مناسب ارائه شود، می بایست کیفیت لازم را نیز داشته باشد. موسسه هایی که هزینه های گزاف و سنگینی از مردم دریافت می کنند، اما نمی توانند یک دوره با کیفیت و با راندمان بالا برگزار کنند، موسساتی غیر معتبر بوده و تنها هدفشان، کلاهبرداری است.

بهترین دوره dba در کشور

پس هر زمانی که تصمیم جدی برای شرکت در یک دوره آموزش dba گرفتید، حتما در موسسه مورد نظر تحقیق کرده؛ کیفیت دروس ارائه شده، کامل بودن آنها را بررسی کنید و در نهایت نیز در مورد مدرسی که قرار است آن دوره را تدریس کند، اطلاعات کاملی به دست آورید. سوابق مدیریتی و اجرایی استاد دوره به شما کمک می کند تا در مورد کیفیت دوره به یک نتیجه قطعی برسید.

یادتان باشد، بالا بودن هزینه ای که برخی موسسات می خواهند از شما بگیرند، به نشانه آن نیست که دوره مورد نظر کیفیت لازم را دارد. برخی موسسات هزینه های مناسبی از شما دریافت می کنند، ولی در کنار آن سعی می کنند بهترین خدمات و بهترین آموزش ها را به شما بدهند تا به نحو احسن از کلاس ها استفاده کنید. توصیه می کنیم، در انتخاب موسسه معتبر برگزار کننده دوره dba تمام تلاش خود را به کار ببرید و به سادگی از کنار این مساله عبور نکنید.

برگزاری دوره dba در نیک اندیشان

آیا یک موسسه معتبر برای برگزاری دوره dba سراغ دارید؟

دوره هایی را می توان یک دوره با کیفیت نامید، که همه چیز را در بهترین و ایده آل ترین شرایط ارائه دهند. منظورما از شرایط ایده آل، مدرس دوره، مدت زمان برگزاری دوره، محل برگزاری دوره و دسترسی به آن و نحوه پرداخت هزینه کلاس است.

هر موسسه ای که بتواند با شهریه ای مناسب، کامل ترین اطلاعات را در اختیار مهارت جویان قرار دهد، یک موسسه معتبر نامیده می شود. از دیگر مشخصات موسسه های معتبر برای برگزاری دوره آموزش dba موسساتی هستند که مدرس آنها سابقه طولانی در امر مدیریت داشته باشد. دوره هایی که توسط این اشخاص تدریس می شوند، پربار بوده و نتایج خوبی از شرکت در آنها حاصل می شود. یکی از موسساتی که با داشتن این شرایط، دوره ای پرباری برگزار می کند، نیک اندیشان است.

دوره آموزش dba با بهترین متد دنیا

بهترین دوره dba کجاست؟

نکته ای که خوب است همواره به آن توجه و دقت داشته باشید، این است که اگر برخی موسسات هزینه های بالایی برای دوره های خود دریافت می کنند، به این معنا نیست که این دوره کیفیت بالایی داشته و از نظر بار علمی در سطح خوبی قرار دارد. شما وقتی می خواهید در یک دوره شرکت کنید، باید تحقیقات کاملی کرده و سپس بهترین دوره آموزش dba را انتخاب کنید.

هزینه هایی که برای این دوره باید پرداخت شود، هزینه پایینی نیست و به همین جهت، برای آنکه بودجه تان را در یک راه درست و منطقی صرف کنید، مجبورید موسسه ای را انتخاب کنید که می دانید مدرسان آن همه نکات را به شما آموزش می دهند. این مدرسان، هر آنچه طی دوران مدیریت خود به صورت عملی یاد گرفته اند و هر آنچه از شرکت در دوره های پیشرفته و حرفه ای مدیریت آموزش دیده اند، بدون هیچ چشمداشت، و بدون کم و کاستی به شما آموزش می دهند.

بهترین دوره dba در تهران

نکته دیگری که در انتخاب بهترین دوره ی آموزش dba باید به آن توجه و دقت داشته باشید، این است که دوره ای می تواند برای شما بهترین باشد که تمامی سرفصل ها در آن تدریس شود. این موسسات برای آنکه راندمان دوره افزایش پیدا کند، تمامی سرفصل ها را آموزش داده و سعی می کنند بهترین و به دردبخورترین نکات را به شما آموزش می دهند.

هزینه شرکت در دوره آموزش dba چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره dba یکی از مواردی است که باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. از آنجایی که مدیران، یکی از افراد علاقه مند به شرکت در دوره های آموزشی dba هستند، نگرانی و دغدغه ای از بابت پرداخت هزینه های این دوره ندارند؛ زیرا می دانند در حال سرمایه گذاری و صرف هزینه در جایی هستند که در آینده به آنها کمک می کند تا از دام مشکلات، رهایی پیدا کرده و درآمدشان افزایش پیدا کند.

دوره dba با مدرک بین المللی قابل ترجمه

نکته دیگری که می بایست در مورد هزینه این دوره ذکر شود، تفاوتی است که میان قیمت موسسات مختلف به چشم می خورد. هر موسسه با توجه به مصالح و منافعی که برای خود در نظر گرفته، یک رقم مشخص برای برگزاری این دوره تعیین کرده است. البته خاطر نشان می کنیم، این دوره، علاوه بر آنکه باید با قیمت مناسب ارائه شود، می بایست کیفیت لازم را نیز داشته باشد. موسسه هایی که هزینه های گزاف و سنگینی از مردم دریافت می کنند، اما نمی توانند یک دوره با کیفیت و با راندمان بالا برگزار کنند، موسساتی غیر معتبر بوده و تنها هدفشان، کلاهبرداری است.

پس هر زمانی که تصمیم جدی برای شرکت در یک دوره آموزش dba گرفتید، حتما در موسسه مورد نظر تحقیق کرده؛ کیفیت دروس ارائه شده، کامل بودن آنها را بررسی کنید و در نهایت نیز در مورد مدرسی که قرار است آن دوره را تدریس کند، اطلاعات کاملی به دست آورید. سوابق مدیریتی و اجرایی استاد دوره به شما کمک می کند تا در مورد کیفیت دوره به یک نتیجه قطعی برسید.

یادتان باشد، بالا بودن هزینه ای که برخی موسسات می خواهند از شما بگیرند، به نشانه آن نیست که دوره مورد نظر کیفیت لازم را دارد. برخی موسسات هزینه های مناسبی از شما دریافت می کنند، ولی در کنار آن سعی می کنند بهترین خدمات و بهترین آموزش ها را به شما بدهند تا به نحو احسن از کلاس ها استفاده کنید. توصیه می کنیم، در انتخاب موسسه معتبر برگزار کننده دوره dba تمام تلاش خود را به کار ببرید و به سادگی از کنار این مساله عبور نکنید.

آیا یک موسسه معتبر برای برگزاری دوره dba سراغ دارید؟

دوره هایی را می توان یک دوره با کیفیت نامید، که همه چیز را در بهترین و ایده آل ترین شرایط ارائه دهند. منظورما از شرایط ایده آل، مدرس دوره، مدت زمان برگزاری دوره، محل برگزاری دوره و دسترسی به آن و نحوه پرداخت هزینه کلاس است.

هر موسسه ای که بتواند با شهریه ای مناسب، کامل ترین اطلاعات را در اختیار مهارت جویان قرار دهد، یک موسسه معتبر نامیده می شود. از دیگر مشخصات موسسه های معتبر برای برگزاری دوره آموزشdba موسساتی هستند که مدرس آنها سابقه طولانی در امر مدیریت داشته باشد. دوره هایی که توسط این اشخاص تدریس می شوند، پربار بوده و نتایج خوبی از شرکت در آنها حاصل می شود. یکی از موسساتی که با داشتن این شرایط، دوره ای پرباری برگزار می کند، نیک اندیشان است.

هلدینگ آموزشی نیک اندیشان بهترین برگزار دوره dba

آیا مدرکی که از سوی موسسه نیک اندیشان اهدا می شود، اعتبار دارد؟

به جرات می گوییم، بله؛ مدرکی که به شرکت کنندگان در دوره dba نیک اندیشان داده می شود، مدرک معتبری است و از سوی آکادمی urs انگلستان صادر می شود. این آکادمی، در راستای بهبود، افزایش اطلاعات و مهارت های علاقه مندان، دوره هایی را برگزار می کند و در انتها نیز مدرکی در اختیار آنها قرار می دهد. نقطه قوت این دوره آن است که به صورت عمومی برگزار شده و هیچ محدودیتی در مورد آن ها مطرح نمی شود.

برخی موسسسات معتبر در کشور، مانند نیک اندیشان، از این فرصت استفاده کرده و مدرکی معتبر و قانونی از سوی آکادمی urs در اختیار کسانی که در دوره آموزش dba شرکت می کنند، قرار می دهند. این مدرک اعتبار بالایی داشته و قابل ارائه به سازمان های داخلی و خارجی نیز هست.

برگزاری دوره dba در کشور با بهترین اساتید

چه سرفصل هایی در دوره آموزش dba نیک اندیشان ارائه می شود؟

دوره آموزش dba نیک اندیشان یکی از بهترین و کامل ترین دوره های در حال برگزاری dba است. سرفصل های زیر، مهم ترین سرفصل هایی هستند که در این دوره ارائه می شوند:

1- هوش هیجانی

یکی از سرفصل هایی که در دوره dba ارائه می شود، هوش هیجانی است. این مهارت به فرد کمک می کند تا احساساتش را بهتر کنترل کنند.

2- مهارت رهبری و کاریزما

سرفصل دیگری که در دوره dba ارائه می شود، مهارت رهبری و کاریزما است. این مبحث به فردی که قرار است سازمانش را هدایت کند کمک می کند تا با سیاست و نفوذ بیشتری کار خود را انجام دهد.

3-اصول مذاکره و زبان بدن

از دیگر مباحث بسیار جذاب و کاربردی در دوره dba، آموزش اصول مذاکره و زبان بدن است. این دو مهارت به مدیران و شرکت کنندگان این دوره کمک می کنند تا در حین جلسات و گفتگو، موفق تر عمل کرده و بتوانند جهت مذاکره را به سمت خود متمایل گردانند.

4- هوش اقتصادی

از دیگر مهارت هایی که یک مدیر لایق و توانا باید داشته باشد، هوش اقتصادی است. مفاهیم مطروحه در اقتصادهای خرد و کلان، داشتن نگرشی کاربردی به مساله هوش اقتصادی و سواد سرمایه گذاری از موضوعات مهمی است که تحت این زیر شاخه مطرح می شود.

5- مدیریت استراتژیک

در مبحث مدیریت استراتژیک باید دو موضوع برنامه ریزی و تفکر استراتژیک مطرح شود. پرورش تفکر استراتژیک مانع از ایجاد چالش های سنگین در سازمان خواهد شد.

از دیگر مباحث ارائه شده در دوره dba نیک اندیشان می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مهارت های هوش اجتماعی
 • مهارت زبان بدن
 • فروش حرفه ای و آموزش سیستم های فروش حرفه ای
 • مهارت های بازاریابی دیجیتال
 • سیستم سازی و تفکر سیستمی

مناسب ترین افراد برای شرکت در دوره dba

شرایط ثبت نام دوره dba چیست؟

دوره های dba با پیش فرض اینکه افراد سابقه مدیریتی دارند، برگزار می شوند؛ پس یکی از مهم ترین پیش شرط هایی که در زمان ثبت نام دوره dba باید وجود داشته باشد، داشتن سابقه مدیریتی بالاست.

دیگر پیش نیاز دوره dba داشتن اطلاعات مدیریتی بالاست. به بیان واضح تر، کسانی که اطلاعات و دانش مدیریتی زیادی ندارند، شایسته شرکت در این دوره نیستند. در واقع این طور می توانیم بگوییم، حضور پیدا کردن در دوره آموزش dba برای افرادی که در مورد اصول مطرح شده در بازاریابی، مدیریت کردن منابع انسانی و مدیریت استراتژیک دانشی ندارند، جز وقت تلف کردن هیچ فایده و نتیجه دیگری ندارد. حتی اگر علاقه مندان به شرکت در دوره dba تبریز، بیشترین سابقه مدیریتی را هم داشته باشند، تا با مباحث مدیریتی، مانند تئوری منبع محور و یا مدل مایکل پورتر آشنایی نداشته باشند، نباید در این دوره شرکت کنند.

کسانی که علاقه مندند در دوره های آموزش dba و حتی دوره dba غیر حضوری شرکت کنند، در درجه اول باید دوره ی mba را پشت سر بگذارند. گذراندن این دوره نیز از جمله پیش شرط های بسیار مهم و غیر قابل جایگزین برای حضور در دوره های آموزش دی بی ای به شمار می رود. علت اینکه ما تاکید می کنیم افراد قبل از حضور در دوره دی بی ای در دوره های mba شرکت کنند، این است که این دوره ها به افراد کمک می کنند تا نسبت به آنچه که قرار است فرا بگیرند، با دیدی باز و افقی گسترده نگاه کنند.

هزینه آموزش دوره dba در شهر تهران

مدرک dba مورد تایید وزارت علوم چقدر اعتبار دارد؟

مدرک dba مورد تایید وزارت علوم، مدرکی است که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و توسط موسسه های آموزشی معتبر در کشور صادر می شود. معمولا موسسه هایی که سابقه ی کاری و آموزشی بالایی دارند، این مدرک را صادر می کنند.

خوب است بدانید، مدرک دوره دی بی ای، دو گونه است؛ یکی، مدرک معتبر از نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و نوع دیگر آن مدرکی است که موسسه های خارجی تایید می کنند. مدرکی که به تایید وزارت علوم می رسد، در داخل ایران اعتبار بالایی داشته و ممکن است در برخی دیگر از کشورها نیز از اعتبار خوبی برخوردار باشد.

دیگر مدرک دوره ی دی بی ای، همان طوری که اشاره کردیم، توسط برخی موسسه های آموزشی بین المللی خارجی، مانند آکادمی urs انگلستان صادر شده و در کل دنیا از اعتبار بالایی برخوردار است. نکته ای که در مورد این مدرک باید به خاطر داشته باشید، این است که این مدرک، تنها توسط برخی موسسه های آموزشی آزاد برتر و معتبر در کشور صادر می شود و شما برای گرفتن آن نمی توانید به هر موسسه ای مراجعه کنید.

توصیه می کنیم، اگر به فکر مهاجرت به کشوری هستید که به تخصص و گرایش شما نیاز شدیدی دارد، در پی گرفتن مدارک بین المللی و قابل ترجمه باشید. این مدارک توسط اغلب کشورهای جهان قابل قبول است و به عنوان یک امتیاز در پرونده و سابقه کاری شما به شمار می رود.

دوره dba چیست؟

کدام گرایش آموزش dba بهترین گرایش dba به شمار می رود؟

در این مقاله اشاره کردیم، که دی بی ای در سراسر دنیا گرایش های متفاوتی دارد و به همین واسطه است که علاقه مندان می توانند در همان حوزه ای که در آن تخصص و مهارت دارند، به تحصیل پرداخته و به یک مدیر متخصص و لایق تبدیل شوند. با توجه به تنوعی که در گرایش های دوره آموزش dba وجود دارد، یکی از مهم ترین سوالاتی که برای افراد پیش می آید این است که بالاخره بهترین گرایش dba چیست و کدام یک از گرایش ها می تواند علاقه مندان را به هدفشان از شرکت در این دوره راهنمایی و هدایت کند.

گرایش های دی بی ای به دو قسمت عمومی و تخصصی تقسیم بندی شده است. کسانی که در گرایش های عمومی این دوره شرکت می کنند، می توانند مهارت های عمومی و مورد نیاز خود را در حوزه مدیریت افزایش دهند. گرایش های تخصصی دوره dba، مخصوص کسانی است که در یک تخصص و یا مهارت، تجربه داشته و نمی خواهند گرایش کاری خود را تغییر دهند. یکی از روش های تبدیل شدن به یک متخصص، شرکت در دوره هایی تخصصی دی بی ای است.

موضوع مهمی که در خصوص گرایش های مرتبط با دی بی ای و شرکت در آنها باید مورد توجه قرار دهید، نوع کسب و کار و ارتباط داشتن آن با گرایش دی بی ای است. آموزش های مورد نیاز نیز دیگر نکته ای است که می تواند به افراد کمک کند تا بهترین گرایش برای شرکت در دوره های دی بی ای را انتخاب کنند.

چه دوره های دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره dba، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه مدیریت و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، پیراپزشکی و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره mba ، دوره post dba ، دوره bba ، دوره مونته سوری ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره داروخانه ، دوره حسابداری ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره کاشت مو ، دوره آرایش زنانه ، دوره کاشت ابرو ، دوره بورس ، دوره طراحی سایت

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ دوره DBA⭐︁دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار (dba)”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image