دوره DBA یکساله

 دوره DBA یا دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار شامل مهارتهای مدیریت کسب و کار و سرمایه گذاری در حد دکترا می باشد. مهارت جویان در طول دوره، کوچینگ یا مربیگری می شوند و در انتهای دوره گواهینامه از آکادمی URS امارات، ACTVET دبی و هیات توسعه منابع انسانی ابوظبی می باشد،  اعطا میگردد.

توضیحات

توضیح مفصل دوره آموزش DBA (دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار)

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

دوره آموزش DBA  آموزش مهارت های ایجاد، توسعه و مدیریت کسب و کار در بالاترین سطح به صورت کاربردی است.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط مدرسینی تدریس می شود که ضمن تحصیلات آکادمیک، به علم روز مسلطند و خود دارای کسب و کار یا سرمایه گذاری های حرفه ای یا دارای پست های مدیریتی بالا می باشند.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی و در طول دوره مهارجویان جهت راه اندازی کسب و کارشان یا سرمایه گذاری حرفه ای یا اصلاح و توسعه کسب و کارشان یا کارآفرینی سازمانی کوچینگ و مربیگری می شوند.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام از آکادمی معتبر URS امارات داده می شود.

پس از اتمام دوره  مهارت جویان توانایی کارآفرینی و سرمایه گذاری حرفه ای را پیدا می کند و میتوانند به عنوان یک مدیر تحول آفرین در سازمان های خصوصی و دولتی مشغول به کار شوند.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره DBA:

مهارت های ارتقای هوش اجتماعی(مهارت های برقراری و مدیریت رابطه)

مهارت های ارتقای هوش هیجانی(مهارت های مدیریت هیجاناتی چون خشم، استرس و افسردگی و حفظ حالت انگیزه مندی و آرامش)

مهارت های رهبری و کاریزما(مهارت های تاثیر گذاری، جذابیت و نفوذ)

مهارت اصول مذاکره و زبان بدن

مهارت های فروش حرفه ای و سیستم های فروش حرفه ای

مهارت های ارتقای هوش اقتصادی و سواد مالی(مهارت های حسابداری کاربردی، مهارت ها و سواد سرمایه گذاری، مفاهیم اقتصاد کلان و اقتصاد خرد با نگاه کاربردی هوش اقتصادی)

مهارت های بازاریابی دیجیتال(ابزارهای کاربردی بازاریابی در فضای دیجیتال و تولید محتوا)

مهارت های برنامه ریزی استراتژیک و تفکر استراتژیک

مهارت های سیستم سازی و تفکر سیستمی

طول دوه

هفته ای یک جلسه 2/5 ساعته در مدت یک سال

استاد

آقای دکتر حمزه شیخ

گواهینامه

گواهینامه بین المللی از URS امارات

هزینه

مبلغ دوره: 18,080,000 تومان

شرایط پرداخت: ماهیانه 1,500,000 تومان

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

  1. محتوای دوره DBA کاملا منطبق با بازار کاراست.
  2. دوره DBA به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
  3. دوره DBA همراه با کوچینگ (مربیگری) رایگان خواهد بود.
  4. مدرسین دوره DBA خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
  5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از آکادمی دارای اعتبار از امارات
  6. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
  7. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
  8. برگزاری دوره به صورت حضوری و مجازی(از طریق اسکایپ)
  9. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

 

دوره آموزش DBA نیک اندیشان چند جلسه است؟

دوره آموزش DBA همانطور که در بالا گفته شد در مدت 1 سال (هفته ای 1 جلسه 2 ساعت و نیمه طی سال) برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش DBA بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره آموزش DBA در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش DBA، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره آموزش DBA را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره DBA ، هجده میلیون تومان می باشد، میتوانید ماهی یک میلیون و پانصد هزار تومان آن را پرداخت کنید تا پس از چند ماه به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوانم در دوره آموزش DBA نیک اندیشان ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آموزش DBA در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان ما هر چه سریع تر انجام دهید.

دوره DBA چیست؟ (دوره dba دانشگاه شریف بهتر است یا دوره dba نیک اندیشان)

دوره dba

دوره dba دانشگاه شریف بهتر است یا دوره dba نیک اندیشان

یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور، دانشگاه صنعتی شریف است. از آنجایی که رسالت دانشگاه و واحدهای آموزشی، تربیت و پرورش افرادی است که در یک حوزه خاص دارای تجربه و مهارت هستند، نه تنها رشته های تئوریک و دانشگاهی در این مرکز آموزشی برگزار می شود، بلکه دوره dba دانشگاه شریف نیز یکی دوره های حال حاضر آن است. این فرصت، فرصت بسیار خوبی برای تمام کسانی است که صاحب یک کسب و کار بوده و می خواهند آن را توسعه دهند. البته به غیر از این افراد کسانی که مدیر یک شرکت و یک سازمان بوده و می خواهند جایگاه سازمان خود را بهبود دهند، کسانی که می خواهند در سازمان تحت تسلط خود موفق ظاهر شده و پیشرفت های زیادی را به دست آورند،  افرادی که قصد دارند دست به کارآفرینی زده و کسب و کار مخصوص خود را راه بیندازند و یا افرادی که در هر یک از قسمت های نفت، صنعت، گردشگری و غیره مشغول هستند می توانند در دوره dba دانشگاه شریف یا دیگر دوره های dba مانند دوره dba نیک اندیشان شرکت کنند.

تمامی سرفصل ها و نکاتی که مدیران در مدیریت و سازماندهی شرکت و یا سازمان خود باید به کار گیرند در دوره های dba آموزش داده می شود. به همین جهت است که دوره DBA محبوبیت زیادی نزد مدیران داشته و در رزومه اغلب مدیران موفق شرکت در این دوره به چشم می خورد. با توجه به نیازهایی که ما در مدیریت کسب و کار در قسمت های مختلف کشور داریم و با توجه به کمبودهای قابل توجهی که در این حوزه مشاهده می شود، کلیه کسانی که در این حیطه مشغول به کار هستند باید در دوره dba دانشگاه شریف و یا دوره DBA که در دیگر موسسات آموزشی کشور در حال برگزاری است، شرکت کنند.

اگر هدف شما از شرکت در دوره DBA، فقط دریافت مدرک نیست و می خواهید در این حوزه اطلاعات با ارزشی به دست آورید، بهتر است در دوره DBA نیک اندیشان شرکت کنید. تمام سرفصل هایی که شما برای تبدیل شدن به یک مدیر لایق و کارآزموده نیاز دارید در این دوره آموزش داده خواهد شد. بعد از گذراندن دوره DBA نیک اندیشان و یادگرفتن نکاتی علمی و کاربردی، مدرک معتبر به شما داده می شود. این مدرک از آکادمی URS امارات و دانشگاه که هر دو آنها قابل استعلام بوده و از اعتبار بالایی برخوردار می باشند. مناسب بودن میزان شهریه و دسترسی راحت به مراکز آموزشی نیک اندیشان از  جمله برتری های دوره DBA این موسسه در مقایسه با دوره dba دانشگاه شریف است.

 

دوره آموزش dba (مدیریت کسب و کار)

گرایش های dba (رشته dba)

علاوه بر آنکه شرکت در این دوره برای اغلب مدیران می تواند مفید و راهگشا باشد، داشتن اطلاعات لازم در مورد گرایش های dba نیز مهم و اساسی به نظر می رسد. جهت اطلاع کسانی که تمایل دارند در دوره DBA شرکت کنند باید بگوییم که این دوره در رده های عمومی یا بدون گرایش و یا در رده دارای گرایش در حال برگزاری است.

مهم ترین هدفی که رده عمومی از گرایش های dba دنبال می کند، تقویت دانشجویان و علاقه مندان در حیطه عمومی مدیریت یک سازمان است. این رده به دانشجو این امکان را می دهد تا بتواند با توجه به تخصص و علاقه ای که دارد، در یک حوزه پژوهشی کار کند. موضوعی که باید در مورد این رده بدانید آن است که کلیه مهارت های عمومی مورد نیاز برای مدیریت سازمان ها و یا شرکت ها و همین طور، گسترده کردن تئوری های مدیریت در این دوره آموزش داده می شود.

در رده ای که دارای گرایش است، دانشجویان و علاقه مندان به دوره DBA، در یک زمینه تخصصی شرکت کرده، در همان حوزه تحقیق کرده و به تحصیل مشغول می شوند. از جمله گرایش های dba در این رده می توان به مدیریت عمومی، رفتارهای سازمانی، تکنیک های مدیریت فناوری، مدیریت حسابداری، اقتصاد در کسب و کار و غیره اشاره کرد. البته این گرایشات از گرایش های dba در خارج از کشور هستند.

ما نیز در ایران موسساتی را داریم که به صورت حرفه ای در این حوزه وارد شده و در حال برگزاری دوره DBA به صورت حرفه ای هستند. دوره DBA نیک اندیشان یکی از بهترین دوره هایی است که در حال حاضر و در کشورمان ایران در حال برگزاری است. کسانی که علاقه مند هستند در این حوزه اطلاعات خود را فزونی بخشند می توانند در این دوره شرکت کرده و دانش خوبی به دست آورند.

اساتیدی که در نیک اندیشان در حال تدریس دوره DBA هستند، خارج از کشور و در یکی از گرایش های dba تحصیل کرده و هر آنچه که در یاد دارند را به علاقه مندان و دانش پذیران دوره DBA آموزش می دهند. جدای از این مزیت که در نوع بسیار مهم و ارزشمند به شمار می رود، شهریه ای که برای شرکت در این دوره باید پرداخت کنید بسیار مناسب بوده و چنانچه تمایل داشته باشید می توانید آن را به صورت اقساط نیز بپردازید.

 

مدرک بین المللی dba

مدرک dba بین المللی

مدرک dba بین المللی به دانش پذیرانی اهدا می شود که در دوره DBA شرکت کرده و توانایی خود را در آن به خوبی نشان داده اند. اگر تنها به فکر دریافت مدرک dba بین المللی هستید، اگر حس می کنید که نیازی به گذراندن دوره های مدیریتی ندارید و با همین اطلاعات اندک خود می توانید سازمان و یا شرکتتان را سر و سامان دهید، اگر برای مطالعه و تحقیق و پژوهش وقت ندارید و نمی خواهید مهارت های جدیدی را به دست آورید، اگر نمی خواهید در کلاس شرکت کنید و یا زمان کافی برای حضور پیدا کردن در کلاس های دوره DBA ندارید، توصیه می کنیم با همین شرایط وخیمی که سازمانتان با آن درگیر است کنار آمده و مدام از وضعیت بد موجود شکایت نکنید.

ولی توجه داشته باشید مدرک dba بین المللی تنها در اختیار کسانی قرار داده می شود که دوست دارند مهارت جدیدی را در حوزه مدیریت کسب و کار به دست آورند. توجه داشته باشید که برای گرفتن این مدرک باید به موسسات معتبری که در حال برگزاری دوره DBA هستند مراجعه کرده و در کلاس هایی که توسط این مراکز برگزار می گردد، شرکت کنید. در دوره DBA موسساتی مانند نیک اندیشان کامل ترین سرفصل ها ارائه شده بوده و هیچ کمبودی از این نظر مشاهده نمی شود. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم برای گذراندن این دوره به نیک اندیشان بروید.

از جمله مهم ترین سرفصل های ارائه شده دوره DBA نیک اندیشان می توان به تقویت قدرت کلام و زبان بدن، آموزش مهارت های فروش و بازاریابی، آموزش مهارت های مدیریت استراتژیک، رهبری و ایجاد انگیزه در کارمندان، بالا بردن سطح هوش اجتماعی و هیجانی افراد، سیستم سازی، طراحی کسب و کار، آموزش مهارت های سرمایه گذاری، مدیریت مالی و غیره اشاره کرد. دوره DBA برگزار شده در این موسسه یکی از کامل ترین دوره های حال حاضر کشورمان است و شرکت در آن می تواند به کسانی که دوست دارند وضعیت شرکت خود را بهبود بخشند، کمک های قابل توجهی می کند.

مدرک ارائه شده توسط این موسسه مدرک dba بین المللی است و اعتبار بالایی است. این مدرک قابل استعلام از آکادمی URS امارات بوده و قابل ارائه در هر مرجعی می باشد. تمامی مباحث ارائه شده به صورت مهارتی و کارگاهی بوده و کسانی که این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند، می توانند در همان حیطه ای که فعالیت دارند کار کنند و یا به فکر تاسیس یک کسب و کار  جدید و سودآور باشند.

چرا برای دوره آموزش DBA هلدینگ نیک اندیشان رو انتخاب کنیم؟

امتیاز دوره های دی بی ای هلدینگ نیک اندیشان نسبت به جاهای دیگر:

 • کوچینگ(مربیگری) رایگان مهارت جویان در طول دوره
 • اساتید علمی و اجرایی
 • گواهینامه قابل استعلام و بین المللی
 • شهریه مناسب آن
 • شرایط پرداخت اقساطی در طول دوره

می باشد. کسانی که دوره آموزش DBA را در این مجموعه میگذرانند موفق به راه اندازی کسب و کارشان یا اصلاح و توسعه کسب و کارشان یا کارآفرینی در داخل سازمانی که در آن اشتغال دارند شده اند.

خروجی این دوره در هلدینگ نیک اندیشان، سرمایه گذارانی با هوش اقتصادی بالا و مدیرانی توانمند است.

مدرک دوره DBA از امارات چگونه است؟

این دوره در هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در یک سال برگزار میگردد و مهارت آموزان هفته ای دو جلسه ۱/۵ ساعته به صورت آنلاین شرکت میکنند.

در این دوره مهارت های مربوط به مدیریت کسب و کار و دانش سرمایه گذاری در حد دکترا توسط تیمی علمی و اجرایی به رهبری دکتر حمزه شیخ مالک و مدیر هلدینگ نیک اندیشان به شما آموخته می شود. و در انتهای دوره، گواهینامه قابل استعلام از امارات داده می شود.  از امتیازات دوره شهریه مناسب و اقساطی آن و کوچینگ (مربیگری) رایگان در طول دوره است.

آینده شغلی و بازار کار DBA چیست ؟

با یادگیری DBA میتوانید تمامی موفقیت در کسب و کار را بدانید و بر بازار مسلط شوید و بر کسب و کار خود تسلط کامل پیدا کنید و در دنیای تجارت موفق بشوید و درآمد در این شغل بالا و خوب است .

دوره dba با دکترا و phd چه تفاوتی دارد؟ (تفاوت دوره dba با دکترا و phd)

آیا دکتری مدیریت کسب و کار همان dba است

تفاوت دوره dba با دکترا و phd

یکی از سوالاتی که در مورد دوره dba ممکن است ایجاد شود، این است که تفاوت دوره  dba با دکترا و phd چیست و اصلا چه لزومی دارد وقتی فردی در یک رشته، مدرک دکترا دارد در رشته هایی مانند dba شرکت کند. خوب است بدانید، دانستن تفاوت ها به افزایش انگیزه برای شرکت در این دوره کمک می کند. کسانی که برای تحصیل در یکی از رشته های مدیریت کسب و کار به دانشگاه می روند، اطلاعات تئوری زیادی دارند و موضوعی که در همین جا باید ذکر کنیم این است که یک سازمان و یا یک شرکت را نمی توان تنها به کمک اطلاعات تئوری هدایت کرد.

موضوع مهم دیگر در رابطه با دوره dba، این است که امروزه، مدیریت شرکت و یا یک سازمان با گذشته تفاوت های زیادی پیدا کرده است. در گذشته با توسل به ساده ترین راهکارها هم می شد سازمان را از فرو رفتن به مرداب نابودی نجات داد، اما امروزه راهکارها و ترفندهای ساده، اثرگذاری نداشته و یک مدیر مجبور است خود را بروز و آپدیت نگه دارد. این نکته را به خاطر داشته باشید، اساتید دوره آموزش dba اطلاعاتی بروز و جدید دارند و در واقع این موضوع است که به شما نیز فرصت بروز شدن می دهد. اطلاعات قدیمی که در دانشگاه ارائه می گردد نمی تواند دردهای سازمان شما را در اسرع وقت درمان کند و این نیز می تواند دیگر تفاوت دوره  dba با دکترا و phd باشد.

دوستانه و دلسوزانه توصیه می کنیم، اگر می خواهید در حین مدیریت کسب و کاری که دارید با مشکل خاصی مواجه نشوید، در دوره های مدیریت کسب و کار که توسط موسسه های معتبری، چون نیک اندیشان، برگزار می شود شرکت کنید. این دوره می تواند در هدایت و رهبری موفقیت آمیز سازمان شما نقش بسزایی داشته باشد.

 

دوره dba با دکترا و phd چه تفاوتی دارد؟ (تفاوت دوره dba با دکترا و phd)

آیا دکتری مدیریت کسب و کار همان dba است؟

شاید با شنیدن نام دوره dba این سوال برایتان پیش آید که آیا دکتری مدیریت کسب و کار همان dba است؟ دکتری مدیریت کسب و کار با دوره های مربوط به dba تفاوت دارد. فردی که در دوره های مدیریت کسب و کار مانند DBA شرکت می کند با فردی که در دانشگاه حضور پیدا کرده و رشته مدیریت کسب و کار را برای تحصیل انتخاب می کند، از نظر معلومات و توانایی در هدایت یک سازمان و یا یک کسب و کار، تفاوت های زیادی دارد.

اصولا، فردی که دکتری مدیریت کسب و کار دارد، اگر بخواهد یک سازمان را هدایت کند، با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد شد؛ زیرا این فرد از توانایی و مهارت لازم برای اداره سازمان بی بهره است. دانشجویان حاضر در دانشگاه ها، مطالب را به صورت تئوری و غیر کاربردی فرا گرفته و نمی توانند در میدان عمل، به خوبی واکنش نشان دهند و مشکلات و چالش هایی که برای سازمان ایجاد می گردد را به خوبی برطرف کنند.

علاقه مندان به شرکت در دوره dba با کسانی که به دانشگاه راه پیدا کرده اند، از نظر توانایی در هدایت یک سازمان، در وضعیت کاملا متفاوتی به سر می برند. این گروه، مهارت و ایده های زیادی برای حل تمامی مشکلات داشته و همواره سعی می کنند از دانش و اطلاعات بروزی که دارند، به نحو احسن استفاده نمایند.

 

دوره dba دانشگاه تهران یا دوره dba نیک اندیشان

دوره dba دانشگاه تهران یا دوره dba نیک اندیشان؟

دوره dba در کشورمان توسط نهادهای آموزشی متفاوتی در حال برگزاری است. یکی از نهادهای آموزشی کشور، دانشگاه تهران است؛ این دانشگاه سابقه و قدمت طولانی در تربیت دانشجویان داشته و یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور می باشد. اغلب کسانی که دوست دارند به دانشگاه ورود پیدا کنند، آرزوی پذیرفته شدن در دانشگاه تهران را در سر می پرورانند. جالب است که بدانید علاوه بر رشته های آکادمیک، رشته هایی مانند DBA نیز در این دانشگاه در حال برگزاری است و این خبر خوبی برای کسانی است که می خواهند با حضور در دانشگاه تهران، اطلاعات خود را در خصوص این رشته افزایش دهند.

البته تنها راه افزایش اطلاعات در رابطه با مدیریت پیشرفته کسب و کار، تنها حضور در دوره dba دانشگاه تهران نیست؛ موسسات آموزشی مطرح دیگری نیز در کشور در حال فعالیت هستند که از میان آنها می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم. دوره dba نیک اندیشان توسط اساتیدی حرفه ای و مطلع در حال برگزاری است؛ حضور در دوره آموزش dba این موسسه بهترین فرصت برای آشنایی با جدیدترین و نوین ترین متدهای کاربردی مدیریت کسب و کار است.

به خاطر داشته باشید، شرکت در دوره DBA نیک اندیشان فرصت خوبی برای علاقه مندان به مدیریت است تا بتوانند دانش و دانسته های خود را در رابطه با مدیریت کسب و کار افزایش دهند.

دروس دوره dba

در دوره dba به فراخور اهمیتی که این رشته دارد، دروس متفاوتی آموزش داده می شود. فراگیری کامل این دروس به مدیران کسب و کارهای تازه کار و یا کهنه کار کمک می کند از بهترین شگردها و ترفندها برای مدیریت تجارت و یا سازمان بهره برده شود. از جمله دروسی که در این دوره ارائه می گردد، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • یکی از مهم ترین مسائلی که مدیران کسب وکار با آن سروکار دارند، راهکارهای توسعه بازار است. راهکارهای توسعه بازار که می توان از آن به عنوان اصول بازاریابی نیز یاد کرد، در دوره های مدیریت پیشرفته کسب و کار آموزش داده می شود. مدیرانی که قصد دارند در این حوزه موفق عمل کنند، می بایست خلاقیت و ایده های نو را با هم ترکیب کرده و به نوین ترین روش های توسعه بازار و سیستم فروش دست پیدا کنند.
 • ارتقاء میزان هوش اقتصادی و سواد مالی نیز مبحث مهم دیگری است که در این دوره آموزش داده می شود. یک مدیر لایق می بایست در تمام حوزه های مرتبط با سازمانش، اطلاعات کافی داشته باشند.
 • برنامه ریزی استراتژیک از دیگر مسائل مطروحه در دوره های DBA می باشد. برنامه های استراتژیکی که در یک سازمان تدوین می شود، می تواند بر سرنوشت یک سازمان تاثیر بسزا و شگرفی داشته باشد. کسانی که در تصمیمات خود افق 5 یا 10 ساله ای در نظر می گیرند، می توانند وضعیت سازمان خود را به بهترین شکل ممکن تغییر دهند.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره DBA یکساله”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image