با دوره dba گرایش بازاریابی بیشتر آشنا شوید

دوره dba بازاریابی چیست؟⭐بهترین دوره dba گرایش بازاریابی

دوره dba بازاریابی، به دلیل تغییرات و تحولاتی که در کسب و کارها ایجاد شده، به یک رشته و گرایش محبوب و به شدت پرطرفدار تبدیل شده است. آن دسته از مدیران کسب و کارها که می خواهند با کمک این گرایش، به سمت آینده ای روشن حرکت کنند، می بایست در دوره dba شاخه بازاریابی شرکت کنند.

با دوره dba گرایش بازاریابی بیشتر آشنا شوید!؟

دوره dba گرایش بازاریابی، رویکردی کاملا ارزش آفرین دارد و به مدیران کمک می کند تا بتوانند وضعیت کسب و کار خویش را سریعا تحلیل کنند. به خاطر داشته باشید، گرایش های متفاوتی در دکتری مدیریت کسب و کار تعریف شده است که یکی از آنها، دوره dba منابع انسانی است. این دو گرایش، تفاوت های بنیادینی با هم دارند و به هدف های گوناگون برگزار می شوند.

یکی از مهم ترین اهدافی که شرکت کنندگان در این دوره به دنبال دست یابی به آن هستند، توسعه بازار است. کسانی که در این دوره حضور پیدا می کنند، همان هایی هستند که پیش نیازهای این دوره را فراهم کرده اند و قادرند با تمرکز به آنچه در این دوره ارائه می شود، کارایی سازمان را افزایش دهند. ما در مقاله ی پیش نیاز دوره dba، به صورت مفصل در خصوص این پیش نیازها صحبت کرده ایم.

نکته ی دیگری که می بایست در خصوص معرفی دوره dba بازاریابی بدانید، تمرکز این دوره بر خدمات و کالاها است. این دوره به مدیران کمک می کند تا از بین تمامی روش های سنتی و مدرن برای فروش، آن دسته از ترفندها که جنبه های اخلاقی و قانونی شان پر رنگ تر است، ترکیب کرده و به یک روش نوین و مدرن برای چرخش سازمان دست پیدا کنند. لازم به یادآوری است، کسانی که می توانند به این مرحله از ابداع و نوآوری دست پیدا کنند که در دوره dba اصفهان شرکت کرده باشند.

از جمله سرفصل های ارائه شده در این دوره می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • کارآفرینی
 • آینده پژوهی
 • رهبری و مدیریت تیم های بزرگ و کوچک
 • بازاریابی در حوزه بین الملل
 • استراتژی های موثر در برندسازی
 • طراحی کمپین های موثر در افزایش فروش و تبلیغات
 • طراحی کردن برنامه های مربوط به بازاریابی

به یاد داشته باشید، در گرایش های متفاوت dba، درس ها و سرفصل هایی که ارائه می شود، با هم تفاوت دارد. برای مثال، کسی که در دوره dba مشاور حقوقی حضور پیدا می کند، سرفصل هایی متناسب با رشته و گرایش خود پشت سرگذاشته و آموزش می بیند.

دریافت مدرک dba بازاریابی، چه مزیت هایی را برای افراد فراهم می کند

دریافت مدرک dba بازاریابی، چه مزیت هایی را برای افراد فراهم می کند؟

کسانی که در دوره آموزش dba در گرایش بازاریابی، شرکت می کنند،  به تمام مهارت هایی که در زیر نام می بریم، دست پیدا خواهند کرد:

 • شرکت در دوره dba بازاریابی، با عملیاتی کردن و اجرایی کردن تمام دانسته ها و آموخته ها همراه خواهد بود. وقتی در این دوره حضور می یابید می توانید تمام برنامه هایی که در ذهن دارید، به مرحله اجرا درآورید.
 • یادگیری مهارت های افزایش فروش، از دیگر مزیت هایی است که شرکت در دوره dba گرایش بازاریابی با خود به همراه دارد. حوزه فروش و پیدا کردن بازار مناسب برای آن، هنر و دانش می خواهد و تنها کسانی می توانند در آن به موفقیت برسند که در دوره های مرتبط حضور پیدا کرده باشند.
 • رو به رو شدن با بازار کار عالی این گرایش از دیگر مزیت های دریافت مدرک dba بازاریابی است. امروزه، اغلب سازمان ها و یا ارگان هایی که در حال ارائه خدمات و یا فروش محصول هستند، نیاز به وجود کسانی دارند که در خصوص این دوره، اطلاعات جامع و کاملی داشته باشند.

هزینه دوره dba بازاریابی چقدر است؟

یکی از سوالات مهمی که ذهن علاقه مندان به شرکت در دوره dba بازاریابی را به خود مشغول می کند، هزینه دوره dba بازاریابی است. معمولا موسسه های مختلف، هزینه ی متفاوتی را برای برگزاری این دوره، دریافت می کنند و به همین دلیل، نمی توان یک قیمت ثابت و مشخص برای این دوره عنوان کرد. همین مساله، انتخاب یک موسسه آموزشی را به کار سختی تبدیل کرده است.

تنها توصیه ای که می توانیم به شما داشته باشیم تا بتوانید یکی از بهترین و معتبرترین موسسه ها برای گذراندن این دوره انتخاب کنید، مزیت ها و امتیازاتی که در اختیار شما قرار داده می شود. اگر بتوانید موسسه ای را بیابید که هزینه مناسبی برای برگزاری دوره از شما دریافت می کند؛ در انتها یک مدرک معتبر به شما می دهد؛ کامل ترین سرفصل ها را آموزش داده و به شما امکان می دهد که هزینه این دوره را به صورت اقساط پرداخت کنید، شک و تردید را کنار گذاشته و در دوره dba گرایش بازاریابی آن شرکت کنید.

هزینه دوره dba بازاریابی چقدر است

موقعیت های شغلی دوره dba بازاریابی و سایر گرایش های دوره dba چیست؟

یکی از نکاتی که در تکمیل مبحثمان پیرامون دوره dba چیست باید پاسخ دهیم، موقعیت های شغلی است که برای علاقه مندان به تحصیل در این دوره وجود دارد. نه تنها کسانی که در دوره dba بازاریابی شرکت می کنند، بلکه افرادی که در سایر گرایش های این دوره نیز شرکت می کنند موقعیت های شغلی بسیار خوبی برایشان فراهم است. داشتن مدرک دی بی ای به افراد کمک می کند تا درآمدشان را به سطحی که می خواهند نزدیک کنند.

برخی از موقعیت های شغلی دارندگان مدرک این دوره به شرح زیر است:

 • دست پیدا کردن به معاونت سازمان
 • مدیریت فروش
 • توسعه دادن کسب و کار و تجارت
 • مدیریت ارتباط با مشتری ها
 • جانشین اجرایی در بسیاری عملیات های تجاری

مشاغلی که در بالا نام بردیم در صورتی خواهد بود که شما نخواهید یک کسب و کار مستقل برای خود راه اندازی کنید. تکنیک ها و مهارت هایی که در این دوره آموزش داده می شود، به کارافرین ها کمک می کند تا تجارت خود را افتتاح کرده و در آن پیشرفت کنند.

موقعیت های شغلی دوره dba بازاریابی و سایر گرایش های دوره dba چیست

کلام آخر

معرفی دوره dba بازاریابی، سرفصل هایی که در آن ارائه می شود و مزیت های دریافت مدرک این دوره، از جمله مباحث ارائه شده در این مقاله بود. چنانچه فکر می کنید با گذراندن دوره ی dba بازاریابی، تحولی اساسی در کسب و کار خود به وجود می آورید، در دوره های dba موسسه های معتبر، همچون موسسه نیک اندیشان حضور پیدا کنید.

برای ثبت نام در دوره آموزش dba نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
معرفی دوره dba منابع انسانی ⭐دوره dba گرایش منابع انسانی
نوشته بعدی
بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی چیست؟ ⭐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image