دوره تغذیه در تناسب اندام و رژیم نویسی

(3 بررسی مشتری)

در این دوره تمام مهارت ها و اصول تغذیه ، تناسب اندام و رژیم نویسی را به هنرجویان آموزش داده و ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی ، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

فیلم معرفی دوره رژیم نویسی

فایل صوتی معرفی دوره رژیم نویسی (دوره تغذیه)

توضیح مفصل دوره آموزش تغذیه

دوره تغذیه ، تناسب اندام و رژیم نویسی یک دوره آموزشی شامل رژیم نویسی، مینرال ها، ویتامین ها است.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است و قسمتی از دوره به صورت عملی برگزار می گردد.این دوره آموزشی توسط متخصص تغذیه تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد و در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه  می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره تغذیه،تناسب اندام و رژیم نویسی:

1.مینرال ها 

2.ویتامین ها

3.کربوهیدرات ها 

4.چربی ها 

5.مکمل ها و شیوه رژیم نویسی

نظرات برخی از دانشجویان درباره دوره تغذیه و رژیم نویسی

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

کلاس به صورت خصوصی برگزار می شود.

استاد

آقای دکتر کیارش فیض مهدوی

گواهینامه

1. اعطای گواهینامه از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

هزینه و شرایط پرداخت

مبلغ دوره: 3,880,000 هزار تومان

شرایط پرداخت: 1,480,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه اول تسویه کامل

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از با مهر و هولوگرام از دانشگاه
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی رژیم نویسی چند جلسه است؟

این دوره آموزشی رژیم نویسی (دوره تغذیه و تناسب اندام) ، در 5 جلسه 2.5 ساعته به صورت خصوصی برگذار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از کلاسات دریافت نکرده اید می توانید در دوره های بعدی که برگذار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی رژیم نویسی بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره رژیم نویسی در نیک اندیشان مدرکی اعطا می شود؟

بله شما بعد از گذراندن دوره رژیم نویسی، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره رژیم نویسی (دوره تغذیه) را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره رژیم نویسی (دوره تغذیه)، 2 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید1 میلیون و 400 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش ثبت نام واریز کنید. و باقی مانده مبلغ را در جلسه اول با آموزشگاه تسویه کنید.

چطوری میتونم در دوره تغذیه، ثبت نام کنم؟

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فرم زیر و کلیک بر روی ثبت و ارسال، در ساعاتی دیگر توسط پشتیبانان ما، با شما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

و یا اگر خواستید، میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

رژیم غذایی چیست؟

یک رژیم غذایی متعادل شامل پنج گروه غذایی می باشد . این پنج گروه تمام نیازهای غذایی فرد را برآورده می کنند. خوردن یک رژیم غذایی متعادل به افراد کمک می کند تا سلامت خود را حفظ کنند و خطر ابتلا به بیماری را کاهش دهند.

رژیم غذایی ضمن پیشرفت ‌های علمی تکامل می یابد، بنابراین رعایت توصیه‌ های فعلی و دانستن اینکه چه مواد غذایی را به چه اندازه مصرف کنید می ‌تواند چالش برانگیز باشد.

 

رژیم غذایی (رژیم نویسی) چیست
رژیم غذایی (رژیم نویسی) چیست

 

رژیم غذایی متعادل چیست؟

پیروی از یک رژیم غذایی متعادل به فرد کمک می کند سالم بماند.

یک رژیم غذایی متعادل رژیمی است که تمام نیازهای غذایی فرد را برآورده می کند. انسان برای سالم ماندن به مقدار مشخصی کالری و مواد مغذی نیاز دارد.

یک رژیم غذایی متعادل تمام مواد مغذی مورد نیاز یک فرد را فراهم می کند، بدون اینکه فرد مجبور باشد کالری دریافتی روزانه اش را افزایش دهد.

با داشتن یک رژیم غذایی متعادل، افراد می توانند مواد مغذی و کالری مورد نیاز خود را دریافت کنند. همچنین این افراد باید از خوردن غذاهای ناسالم یا غذاهای فاقد ارزش غذایی خودداری کنند.

همانطور که علم تغذیه تغییر کرده است، پزشکان تغذیه در حال حاضر خوردن غذاهای پنج گروه و تهیه ی یک بشقاب غذای متعادل را توصیه می کنند.

نیمی از مواد غذایی که یک فرد مصرف می کند باید سبزیجات و میوه باشد. نصف دیگر مواد مصرفی باید از غلات و پروتئین تشکیل شده باشد. متخصصان حوزه تغذیه توصیه می کنند هر وعده غذایی را با یک وعده لبنیات کم چرب یا منبع دیگری از مواد مغذی موجود در لبنیات میل کنید.

5 گروه غذایی کدامند؟

یک رژیم غذایی سالم و متعادل شامل غذاهایی از این پنج گروه است:

 • سبزیجات
 • میوه ها
 • دانه ها
 • پروتئین
 • لبنیات

کارشناسان تغذیه توصیه می کنند که هر فرد سالم حتما تمامی مواد غذایی موجود در پنج گروه را مصرف کند و هیچ کدام را از رژیم غذایی اش حذف کند. حذف سرخود مواد غذایی ذکر شده از رژیم غذایی منجر به ایجاد مشکلات زیانباری خواهد شد.

انواع رژیم غذایی کدامند؟

انواع رژیم غذایی

امروزه افراد دلایل زیادی برای امتحان انواع رژیم غذایی دارند  زیرا هیچ دلیلی برای داشتن یک زندگی سالم تر وجود ندارد. همچنین هنگام انتخاب رژیم غذایی که ممکن است برای شما مفید باشد، گزینه های بسیار متنوعی وجود دارد. در اینجا انواع رژیم‌ غذایی که مردم در سراسر جهان از آن‌ها استفاده می‌ کنند آورده شده است.

 

دوره تغذیه و رژیم نویسی
دوره تغذیه و رژیم نویسی

 

 

رژیم پالئو

این یک رژیم غذایی یک رژیم طبیعی غذا خوردن است، روشی که تقریبا مصرف شکر را به کلی حذف می کند. تنها قند موجود در رژیم پالئو از میوه ها به دست می آید. با این حال، ترک شکر تنها شرایط این رژیم غذایی نیست. غذاهای فرآوری شده و غلات نیز در رژیم پالئو جایی ندارند و حذف می شوند. کاهش یافتن  کربوهیدرات بدت شما منجر به کاهش میزان گلوکز خون می شود. بنابراین بدن شما برای جبران این کمبود،  شروع به استفاده از چربی به عنوان منبع سوخت خود می کند. در رژیم پالئو، لبنیات نیز حذف می شود. پس در این رژیم چه چیزی را می توان مصرف کرد؟ رژیم پالئو شامل ماهی، مرغ، سبزیجات، میوه ها، آجیل، روغن، سیب زمینی شیرین، تخم مرغ و گوشت است.

رژیم غذایی گروه خونی

برخی از پزشکان شروع به تحقیق در مورد رژیم های غذایی کرده اند که با گروه های خونی خاصی مطابقت دارد. اساس این رژیم ‌ها تلاش می ‌کند افراد را با نیازهای غذایی مشترکشان بر اساس گروه خونی‌ شان مطابقت دهد. به عنوان مثال، به افراد دارای گروه خونی O توصیه می شود که مقدار زیادی مواد غذایی حاوی پروتئین بالا بخورند. به منظور کاهش وزن، اسفناج، گوشت قرمز، غذاهای دریایی و کلم بروکلی توصیه می شود. همچنین این افراد باید  از مصرف لبنیات اجتناب کنند. به افرادی که دارای گروه خونی A هستند توصیه می شود از مصرف گوشت پرهیز کنند و روی بوقلمون، توفو و میوه تاکید کنند، در حالی که کاهش وزن منوط به خوردن رژیم غذایی است که عمدتاً شامل سویا، غذاهای دریایی و سبزیجات است. افراد دارای گروه خونی B و AB نیز محدودیت ها و توصیه های غذایی خاص خود را دارند.

رژیم وگان( گیاه خواری)

این رژیم غذایی نوعی رژیم گیاهخواری است زیرا مصرف  گوشت و محصولات حیوانی را منع می کند. یکی از اثرات اولیه این رژیم این است که مصرف کلسترول و چربی های اشباع شده را کاهش می دهد. این نیاز به برنامه ریزی دارد، اما اگر رژیم گیاهخواری به درستی اجرا شود، می تواند اثرات مثبت زیادی به همراه داشته باشد. مطالعات ثابت کرده است که کسانی که از رژیم گیاهخواری پیروی می کنند، خطر کلی بیماری عروق کرونر قلب، چاقی و فشار خون بالا را به حداقل می‌ رسانند. برای جبران کمبود گوشت، گیاهخواران باید راهی پیدا کنند تا منابع بیشتری از پروتئین و ویتامین B-12 را در رژیم غذایی خود بگنجانند.

آینده شغلی و بازار کار مشاور تغذیه (رژیم نویسی) در ایران چگونه است؟

متخصصان سلامت مبتنی بر تغذیه یا کارشناسان تغذیه، از فرصت های شغلی پرسود و رضایت بخش زیادی برخوردار هستند.

اکنون بازار کار مشاور تغذیه در ایران خوب و وضعیت مناسبی به سر می برد. کارشناسان و متخصصان تغذیه که به تازگی فارغ التحصیل شده اند می توانند به قسمت تغذیه بیمارستان‌ ها، خانه‌ بهداشت ها، کارخانه ها و مراکز تولید مواد غذایی بعنوان بازرس و مدیر ، باشگاه های ورزشی، شرکت ‌های دارویی، هلدینگ ها هواپیمایی، کلینیک‌ های تغذیه  مراجعه کرده و فعالیت خود را به عنوان یک کارشناس تغذیه آغاز کنند. آن ها همچنین می توانند  دوران شغلی خود را با ایجاد یک مطب مستقل آغاز کنند. بازار کار مشاور تغذیه هنوز اشباع نشده و تحصیل کرده های این رشته می توانند با متخصصان دیگر حوزه ها همکاری کنند.

 

دوره تغذیه چیست
دوره تغذیه چیست

 

مشاور تغذیه بیمارستان چه کار می کند؟

مشاور تغذیه ای که در بخش تغذیه بیمارستان مشغول به کار است وظایفی زیر را برعهده دارد:

 • تنظیم و تهیه برنامه غذایی برای بیماران بستری شده در بیمارستان
 • تنظیم رژیم غذایی مخصوص بیماران سرطانی
 • تهیه رژیم غذایی برای بخش کودکان
 • تنظیم رژیم غذایز مخصوص بیماران ICU
 • به عنوان ناظر مراحل مختلف تهیه ی غذا، که شامل مراحل پخت و سرو غذای بیماران می باشد، عمل می کند.

کارشناس تغذیه خانه بهداشت چه وظایفی را برعهده دارد؟

همانگونه که قبل تراشاره شد بازار کار مشاور تغذیه بسیار خوب است و یک مشاور تغذیه موقعیت های شغلی بسیار زیادی دارد. یکی از موقعیت های شغلی مشاور تغذیه، استخدام به عنوان کارشناس تغذیه در خانه بهداشت می باشد. مشاور تغذیه در خانه بهداشت وظایف زیر را برعهده دارد:

 • مراقبت تغذیه برای گروه‌های سنی مختلف
 • مراقبت تغذیه ای برای زنان‌ باردار، نوزادان، کودکان و نوجوانان و سالمندان
 • آموزش‌ و فرهنگ سازی تغذیه‌ای
 • افزایش سواد تغذیه‌ای

در حال حاضر چه دوره و کارگاه های آموزشی دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره تغذیه و رژیم نویسی ، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک

دوره مونته سوری

دوره بازی درمانی

دوره کمک پرستاری

دوره داروخانه

دوره طب سنتی

دوره حسابداری

دوره تعمیر پکیج

دوره عکاسی و فیلمبرداری

دوره کاشت مو

دوره کاشت ابرو

دوره فارکس

دوره ارز دیجیتال

دوره بازرگانی

دوره ماساژ

و…

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  رژیم غذایی برای لاغری

  سبک زندگی انسان در عصر حاضر با سبک زندگی وی در گذشته تفاوت های زیادی کرده است. در گذشته مواد غذایی زیادی در دسترس نبود و اغلب خوراکی های موجود نیز از کیفیت لازم برخوردار بودند. در کنار بالا بودن کیفیت مواد غذایی، تحرک نیز موضوع دیگری بود که گذشتگان ما به صورت ناخودآگاه و به دلیل کمبود امکانات، بهره زیادی از آن می بردند. امروزه، افزایش تعداد دستگاه هایی که کار ما را راه می اندازند باعث شده میزان تحرک به شدت کاهش پیدا کند. این کاهش تحرک و کاهش کیفیت مواد غذایی یک ترکیب موثر برای افزایش وزن و چاقی افراد به شمار می رود. متاسفانه تعداد کسانی که از یک روند تغذیه ای مناسب پیروی نکرده و روز به روز در حال  چاق شدن هستند، رو به افزایش بوده و این خبر خوبی برای ما نخواهد بود. هر چقدر میزان چاقی افزایش پیدا کند، بیماری هایی که در اثر این عارضه بروز پیدا می کنند نیز افزایش می یابد و این اتفاق، اتفاق خوشایندی نخواهد بود.

  آن دسته افرادی که جزء افراد چاق جامعه می باشند باید به دنبال پیدا کردن یک رژیم غذایی برای لاغری باشند. این رژیم ها باید به صورت اختصاصی و برای هر فرد تجویز شود. اگر یک رژیم غذایی برای لاغری بر روی یک نفر به خوبی جواب می دهد دلیل بر آن نیست که این رژیم، بر روی فرد دیگری نیز به همان اندازه مفید و موثر واقع شود. این مهم ترین نکته ای است که در مورد رعایت یک رژیم مناسب باید مورد توجه قرار داده شود. برای کاهش وزن و لاغری، رژیم های متفاوتی وجود دارد. هر فرد باید با توجه به وضعیت جسمی خود یکی از این رژیم ها را انتخاب کرده و آن را به صورت دقیق در زندگی رعایت کند تا وزنش کاهش پیدا کند.

   

  رژیم نویسی غذایی (رژیم غذایی) در نیک اندیشان

   

  رژیم غذایی برای لاغری باید توسط یک متخصص و یا افرادی که در دوره تغذیه شرکت کرده اند توصیه شود. این تنها راهی است که می تواند شما را در مورد صحت و درستی رژیم مورد نظر، مطمئن کند. رژیم هایی که توسط افراد غیر متخصص توصیه می شوند می توانند عوارض شدید و بعضا جبران ناپذیری را با خود به همراه داشته باشند. کسانی که تمایلی ندارند خود را گرفتار این عوارض کنند باید تحت نظارت یک فرد متخصص و با تجربه در این حوزه باشند.

  یکی از روش هایی که می تواند اطلاعات خوبی را در حوزه تغذیه و رژیم غذایی برای لاغری در اختیار افراد قرار دهید، شرکت در دوره تغذیه نیک اندیشان است. اساتیدی که در این موسسه مشغول به ارائه اطلاعات هستند تجربه عملی زیادی داشته و در عین حال نیز در بهترین دانشگاه های کشور تحصیلات خود را به پایان رسانده اند. این دوره بهترین فرصت برای دریافت اطلاعات در این حوزه می باشد. اگر از نکات ارائه شده در این حوزه به خوبی بهره برداری کنید، می توانید در نهایت در ارگان هایی که کار آنها به تغذیه مربوط می شود، نیز مشغول به کار شوید و درآمد خوبی را از این راه به دست آورید.

  آموزش رژیم غذایی

  بدن انسان با توجه به انرژی که توسط مواد غذایی دریافت می کند می تواند یک زندگی نرمال و با کیفیت را تجربه کند. اگر افراد بتوانند مواد مورد نیاز بدن را به آن برسانند، در طی زندگی روزمره با خستگی و کسلی و سایر عوارض مشابه روبرو نخواهند شد. برای مثال به کسانی که به بیماری فقر آهن دچار هستند دقت داشته باشید؛ این افراد اگر فعالیت های سنگینی نیز در روز نداشته باشند، باز هم احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند. این احساس ناخوشایند، کیفیت زندگی را به شدت کاهش می دهد و اجازه نمی دهد که یک فرد بتواند به تمام کارهایی که برنامه ریزی کرده تا در طول روز انجام دهد، رسیدگی کند. بروز چنین علائمی است که لزوم توجه به برنامه غذایی را می طلبد.

  برای دریافت اطلاعات در حوزه تغذیه، روش های متفاوتی را می توان عنوان کرد که یکی از آنها شرکت در دوره تغذیه است. از نمونه مباحثی که در این دوره مطرح می باشد، آموزش رژیم غذایی است. تمام نکات مربوط به داشتن یک زندگی سالم و بدنی سالم در این دوره تغذیه آموزش داده شده و افراد، هم می توانند به خود کمک کنند و به عزیزان خود توصیه های تغذیه ای خوبی ارائه دهند.

  رژیم نویسی و رژیم غذایی

   

  یکی از بهترین و برترین موسسات برگزار کننده دوره تغذیه و آموزش رژیم غذایی، موسسه نیک اندیشان است. این موسسه به دلیل همکاری با افراد متخصص، سعی می کند تا نکاتی بسیار کاربردی و مفید را در اختیار علاقمندان این حوزه قرار دهد. نزدیک بودن محل این موسسه به مترو، کاربردی بودن مواردی که در آن ارائه می گردد و حضور در یک موسسه برتر آموزشی از دیگر مزیت های گذراندن دوره در این موسسه می باشد. در ضمن توجه داشته باشید که در انتهای دوره نیز یک گواهی که در آن هولوگرام دانشگاه و آکادمی URS امارات درج شده، در اختیار افرادی که این دوره تغذیه و آموزش رژیم غذایی را گذرانده اند قرار داده می شود.

  آموزش رژیم کتوژنیک

  برای کاهش وزن، روش های متفاوتی توسط کسانی که دوره تغذیه را گذرانده اند، توصیه می شود که برای نمونه می توانیم به رژیم کتوژنیک اشاره کنیم. موضوع و نکته اصلی که در این رژیم وجود دارد، کاهش کربوهیدرات است. در این رژیم، میزان این ماده به زیر 5 درصد رسیده و در مقابل، مصرف چربی ها افزایش پیدا می کند. در واقع می توان این گونه بیان کرد که در رژیم کتوژنیک بدن به جای آن انرژی مورد نیاز خود را از کربوهیدرات ها به دست آورد چربی مصرف کرده و به این شکل می تواند انرژی که نیاز دارد را دریافت کند. البته باید توجه داشته باشید که منظور ما در اینجا، چربی های اشباع نشده و چربی هایی است که به آنها چربی سالم گفته می شود.

  در این رژیم، پروتئین ها و چربی ها مهم ترین منابع انرژی زا می باشند و خوردن مواد غذایی مانند نوشابه، شکر، نان سفید و شیرینی ها باید به شدت محدود شود. این رژیم، انواع و اقسام متفاوت مانند رژیم دوره ای، هدفمند، با درصد پروتئین بالا و استاندارد دارد. این رژیم بین رژیم هایی که برای کاهش وزن سریع توصیه می شود رتبه 4، در بین رژیم های سلامت قلب رتبه 34، بین رژیم های کاهش وزن رتبه 15 و بین تمامی رژیم هایی که برای کاهش وزن پیشنهاد می شوند رتبه 37 را دارد. نکته مهم این رژیم، تناسب آن با شرایط جسمانی بدن است.

  باید دقت داشته باشید که این رژیم را نمی توان خودسرانه رعایت کرد و باید از اطلاعات کسانی که در دوره های آموزش رژیم کتوژنیک شرکت کرده اند، استفاده کرد. این گروه می توانند بهترین مشاوره و راهنمایی را در اختیار کسانی قرار دهند که تمایل دارند این نوع، سبک میل کردن غذا را رعایت کنند. کتوژنیک و کاهش مصرف کربوهیدرات ها، از جمله مهم ترین مباحثی است که در دوره تغذیه ارائه می گردد. البته تمامی دوره هایی که در این حوزه برگزار می شود قابل اعتماد نبوده و می توان مثال هایی از دوره تغذیه ارائه شده توسط برخی موسسات آورد که کاربرد زیادی نداشته و کاملا تئوری هستند.

  از جمله معتبرترین موسساتی که دوره تغذیه برگزار می کند، موسسه نیک اندیشان است. تمام مواردی که مربوط به بحث تغذیه و آموزش رژیم کتوژنیک است در این دوره، آموزش داده شده و این می تواند برای کسانی که به بحث تغذیه و موارد مطروحه در آن علاقه زیادی دارند، بسیار جالب توجه و هیجان انگیز ظاهر شود. ارائه مدرک معتبر، قیمت مناسب و نکاتی عملی و راهگشا از جمله امتیازات شرکت در دوره تغذیه این موسسه می باشد. در دوره آموزش رژیم کتوژنیک، با انواع آن آشنا شده و می توانید اطلاعات خوبی در مورد ویژگی های هر کدام از آنها به دست آورید.

  3 دیدگاه برای دوره تغذیه در تناسب اندام و رژیم نویسی

  1. پدرام بابایی

   سلام
   این دوره از کی شروع میشه؟

   • aref

    سلام پدرام عزیز
    در این خصوص لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

  2. حامد

   سلام برای ثبت نام در دوره باید چیکار کنم؟

   • aref

    سلام برای ثبت نام در دوره تغذیه با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

  3. پری

   سلام ماما هستم میتونم تو این دوره شرکت کنم؟

   • nickandishan-admin

    سلام دوست عزیز
    بله هیچ مشکلی نیست. موفق باشید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image