دوره دستیار دندانسازی

(8 بررسی مشتری)

در این دوره مهارتهای دستیار دندانساز ثابت به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه ، به کار معرفی می شوید.

توضیحات

سرفصل ها:

مراحل دوره دستیار دندانسازی ثابت مرحله اول شامل:

قالب ریزی

آرتیکلاتور بستن

گچ ریزی

مبلغ :3.880.000 تومان

دوره پیشرفته شامل:

وکس آپ

سنگ فریم

مبلغ : 4.880.000 تومان

دوره فوق پیشرفته شامل:

اُپک

دگاز

پودر گذاری(پرسلن)

گلیز

مبلغ:5.880.000 تومان

نام استاد

آقای شهاب الدین کابتی

متخصص دندانسازی

مدیر و صاحب لابراتوار

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

گواهینامه

1- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه

2- اعطای گواهینامه از آکادمی آکسفورد انگلستان

هزینه و شرایط پرداخت

مبلغ دوره مرحله اول: 4,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,880,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی  جلسه اول  تسویه کامل

مبلغ دوره مرحله دوم: 4,880,000 تومان

مبلغ دوره مرحله سوم: 5,880,000 تومان

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • برگزاری دوره در لابراتوار دندانسازی
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی دستیار دندانسازی (دوره دندانسازی) چند جلسه است؟

دوره آموزشی دستیار دندانسازی  صورت عملی در داخل لابراتوار برگزار می شود و تا یادگیری کامل سرفصل ها کلاس ادامه دارد. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از کلاسات دریافت نکرده اید می توانید در دوره های بعدی که برگذار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی دستیار دندانسازی بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره دستیار دندانسازی در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره دستیار دندانسازی، مدارکی از دانشگاه و آکادمی آکسفورد انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره دندانسازی را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟

بله شما می توانید با پرداخت نصف شهریه دوره ثبت نام را انجام دهید و الباقی را در جلسه اول قبل تشکیل کلاس تسویه کنید.

چطوری میتونم در این دوره، ثبت نام کنم؟

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فرم زیر و کلیک بر روی ثبت و ارسال، در ساعاتی دیگر توسط پشتیبانان ما، با شما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

و یا اگر خواستید، میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره دندانسازی چیست؟ و در این دوره چه مواردی آموزش داده می شود؟

دوره دندانسازی

دوره دندانسازی چیست؟

دوره دندانسازی چیست؛ بدون شک، این یکی از سوالاتی است که ممکن برای برخی افراد به وجود آید. متاسفانه ما ایرانی ها از نظر وضعیت بهداشت و دهان و دندان در وضعیت خوبی به سر نمی بریم و به همین دلیل مجبوریم در سنین بالا، به سراغ افرادی که دندانساز تجربی هستند، برویم. این رشته چند سالی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. چنانچه تمایل دارید خودتان به پاسخ این سوال که دوره دندانسازی چیست، دست پیدا کنید باید در دوره دندانسازی شرکت کنید. معمولا به کسانی که در این دوره شرکت کرده و موفق شوند مباحث مربوطه در آن را به خوبی فراگیرند، دندانسازهای تجربی گفته می شود. این افراد، تحت نظر دندانپزشکان در لابراتورها کار می کنند.

اغلب افرادی که در مورد این دوره سوال کرده و می پرسند که دوره دندانسازی چیست به دنبال یافتن یک روش مناسب برای اشتغال به کار هستند. همانطوری که در فوق اشاره کردیم و از آنجایی که مراجعه به دندانسازهای تجربی در سال های گذشته افزایش پیدا کرده است به همین دلیل، گذراندن دوره دندانسازی می تواند زمینه ساز ایجاد درآمدهای بالا برای شما شود.

روش های متفاوتی برای آنکه افراد بتوانند تجربه خوبی در حوزه دندانسازی به دست آورند، وجود دارد. یکی از این روش ها، مراجعه به دندانپزشک ها و کار کردن به صورت عملی در کنار آنهاست. این روش مزیت ها و معایبی دارد. از جمله مزیت هایی که می توان در مورد کار با دندانپزشکان عنوان کرد، کار کردن به صورت عملی و فراگیری برخی نکات مهم در رابطه با سوال دوره دندانسازی چیست، می باشد. از جمله معایب آن می توان به عدم آموزش تمامی نکات مهم توسط دندانپزشکان اشاره کرد. متاسفانه این مشکلی است که در این حوزه وجود داشته و نمی توان از آن چشمپوشی کرد. جدای از آنکه اغلب آنها تمایلی به آموزش صدرصد تمامی موارد مورد نیاز ندارند، عده ای از دندانپزشکان حرفه ای نیز از پذیرش کارآموزان به شدت خودداری می کنند.

 روش دیگری که آن نیز می تواند پاسخ های خوبی را در مورد دوره دندانسازی به شما بدهد، شرکت در دوره هایی است که توسط موسسه های آموزشی برگزار می گردد. برخی موسسات مانند نیک اندیشان، سعی می کنند دوره دندانسازی را به بهترین شکل ممکن برگزار کرده و اطلاعات خوبی را در این حوزه در اختیار علاقه مندان قرار دهند. کلیه مراحلی که یک دستیار دندانپزشکی باید طی کند تا بتواند موفق شود در دوره دندانسازی نیک اندیشان ارائه می گردد. البته این تنها بخشی از مزیت های این دوره نیست، بلکه بعد از اتمام دوره مدارکی از دانشگاه و آکادمی آکسفورد انگلستان که هر دو آنها قابل استعلام و دارای اعتبار بالایی می باشند، اعطا می گردد. با توجه به نکات کاربردی که علاقه مندان به گذراندن دوره دندانسازی آموزش خواهند دید، این افراد در پیدا کردن یک کار با درآمد بالا که در ارتباط با همین حوزه است، هیچ مشکلی نخواهند داشت.

 

دوره تجربی دندانسازی با مدرک بین المللی

دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی

جهاد دانشگاهی یکی از ارگان های فعال در کشور است و با فرمان امام خمینی فعالیت خود را در حوزه های فرهنگی شروع کرد. یکی از مهم ترین اهدافی که برای این سازمان تعریف شد، جامه عمل پوشاندن به تمامی اهداف فرهنگی کشور بود. دستور تشکیل این ارگان، در سال 1359 صادر شد اما در سال 1365، در اساسنامه آن تجدید نظر شد و همجهت شدن با فعالیت های دانشگاه و تبدیل کردن دانشگاه به یک محیط اسلامی، اهداف جدیدی بود که برای آن تعریف کردند. امروزه، جهاد دانشگاهی در حال برگزاری دوره های متفاوت بوده که یکی از آنها دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی است. برای شرکت در این دوره باید هزینه ای پرداخت شود و بعد از گذراندن آن احتمال آنکه بتوانید مشغول به کار شوید وجود خواهد داشت.

ولی باید توجه داشته باشید تنها راه گذراندن دوره دندانسازی، دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی نیست و روش های دیگری نیز برای افزایش اطلاعات در این حوزه وجود دارد. برای مثال، می توانید وارد دانشگاه شده و به صورت آکادمیک این دوره را بگذرانید و مدرک کاردانی خود را دریافت کنید. برای دریافت مدرک کاردانی باید همانند بقیه داوطلبان کنکور، در آزمون سراسری شرکت کرده و بعد از آن در اولین نوبت آزمون پذیرفته شدید، رشته تکنسین پروتز دندانی را انتخاب کنید. بعد از دریافت مدرک کاردانی نیز می توانید به لابراتورهای دندانسازی رفته و در آنجا مشغول به کار شوید.  توجه داشته باشید که از نظر حوزه کاری، بین فردی که دوره دندانسازی را در دانشگاه گذرانده و یا فردی که دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی یا دیگر موسسات برتر مانند نیک اندیشان را پشت سر گذاشته است، هیچ تفاوتی وجود ندارد.

البته به جز رفتن به دانشگاه و گذراندن دوره دندانسازی جهاد دانشگاهی نیز روش عالی دیگری وجود دارد که با شرکت در آن می توانید اطلاعات و دانشی کاربردی و عملی را در رابطه با دندانسازی به دست آورید. دوره دندانسازی که ما از آن حرف می زنیم، دوره دندانسازی نیک اندیشان است. این موسسه شرایط بسیار خوبی را برای علاقه مندان به شرکت در دوره دندانسازی فراهم کرده است که از جمله می توان به ذکر تمامی سرفصل های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک دندانساز حرفه ای، پرداخت اقساطی شهریه و نزدیک بودن شعبه های این موسسه به مترو و دیگر مزایا که باعث شده که دوره دندانسازی این موسسه حتی نسبت به جهاد دانشگاهی و دیگر موسسات برتری داشته باشد، اشاره داشت.

 

دوره دندانسازی نیک اندیشان

دوره آموزشی دندانسازی

دوره آموزشی دندانسازی شامل آموزش موارد مختلف است. کسانی که در دوره آموزشی دندانسازی شرکت کرده باشند و مهارت لازمه را در این حوزه به دست آورده باشند می توانند اعمالی مانند آشنایی با مواد قالب گیری، انجام آن و شناخت خطاهای قالب گیری، شناخت تجهیزات و قطعات ایمپلنت و انتخاب اباتمنت، قالب ریزی ( ایمپلنت و دندان) و دیگر وظایف دستیار دندانسازی اقدام نمایند. البته برای آنکه بتوانید در این امور به خوبی عمل کرده و بدون هیچ مشکلی کار بیمار را انجام دهید لازم است که سطح علمی و عملی تان را با شرکت در دوره آموزشی دندانسازی بهبود دهید. حضور در این دوره به شما امکان می دهد تا بتوانید در یک لابراتور دندانسازی مشغول به کار شده و یا به عنوان یک دستیار حرفه ای با دندانپزشکان همکاری کنید. در هر صورت، همه چیز به شما و توانایی های شما و کامل بودن تمام مباحث ارائه شده در این دوره، بستگی دارد.

چنانچه فرصت و اشتیاق لازم برای شرکت در دوره دندانسازی را داشته باشید می توانید مشغول به کار شده و درآمد خوبی را از این راه به دست آورید. البته دانشجویانی که در دوره دندانسازی شرکت کرده و توانسته اند به صورت کامل تمامی مباحث ارائه شده را فرا بگیرند، قادر خواهند بود به صورت مستقل نیز مشغول به کار شوند.  امروزه اغلب افرادی که بنا به دلایل مختلف دندان های طبیعی خود را از دست داده اند، برای آنکه سختی جویدن غذا را کاهش دهند، به سراغ پروتزهای دندانی و یا دندان مصنوعی می روند.

برای حرفه ای شدن در این حوزه نیاز است که در دوره آموزشی دندانسازی شرکت کنید. البته مرجعی که این آموزش ها را در اختیار شما قرار می دهد نیز در نوع خود از اهمیت بالایی برخوردار است. نه تنها در مورد دوره دندانسازی بلکه در مورد شرکت در دوره های آموزشی دیگر، بهتر است همیشه بهترین ها را انتخاب کنید. از جمله بهترین موسسه هایی که در حال برگزاری دوره دندانسازی است، نیک اندیشان می باشد. قیمت مناسب، ارائه تمامی مباحثی که یک دندانساز حرفه ای باید بداند، دریافت مدرکی با اعتبار بالا، ارائه مباحث کاربردی و پرهیز از تکرار سرفصل های غیر کاربردی تنها بخشی از مزیت هایی است که دوره آموزشی دندانسازی این موسسه در اختیار شما قرار خواهد داد.

دوره های آموزشی دندانسازی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

دوره های آموزشی دندانسازی باید چه ویژگی هایی داشته باشند

دوره آموزش دندانسازی یکی از دوره های محبوب و پرطرفدار در حوزه درمان به شمار می رود. کسانی که در دوره های آموزشی دندانسازی حرفه ای شرکت می کنند، آینده کاری روشن و نویدبخشی خواهند داشت. هر جا که از حرفه ای بودن یک دوره آموزشی صحبت به میان می آید، اولین مولفه ای که نام برده می شود، کامل بودن سرفصل ها و مباحثی است که در آن دوره معرفی می گردد. دوره های آموزشی دستیاری دندانسازی نیز باید ویژگی مهمی مانند کامل بودن و بی کم و کاست بودن تمامی مباحث و سرفصل ها را داشته باشند.

دوره دستیار دندانسازی، فرد را برای کار کردن در محیط هایی مانند دندانسازی آماده می کند. انجام برخی امور در این مطب ها، بر عهده دستیار می باشد. کسی که این سمت شغلی به عهده اوست، می بایست با تمامی وظایف خود به خوبی آشنا شده باشد و این مهم نیز به جز شرکت در دوره های آموزشی دندانسازی مرتبط به دست نخواهد آمد.

به کسانی که علاقه مندند در یک دندانسازی به عنوان دستیار کار کنند، توصیه می کنیم در دوره هایی که توسط موسسه های معتبر و مطرحی، چون نیک اندیشان برگزار می گردد، شرکت کنند. دغدغه تمام اساتیدی که این دوره را تدریس می کنند، کامل بودن مباحث می باشد. هزینه ای که برای این دوره در نظر گرفته شده، بسیار مناسب بوده و افراد بعد از اتمام دوره، یک مدرک معتبر و با قابلیت ترجمه دریافت خواهند کرد.

آموزش دندانسازی با مدرک بین المللی معتبر

دوره آموزش دندانسازی، به شرطی می تواند یک نتیجه اثربخش و تاثیرگذار داشته باشد، که آموزش دندانسازی با مدرک معتبر همراه باشد. امروز، شما در هر جایی بخواهید مشغول به کار شوید، می بایست یک مدرک ارائه کنید؛ اگر مدرکی که در دستانتان است، اعتبار کافی را نداشته باشد، ممکن است برای پیدا کردن یک کار و حرفه مناسب نیز با مسائل و مشکلاتی مواجه شوید. اگر وقت و هزینه ای که برای شرکت در دوره دستیار دندانسازی صرف می کنید، برایتان اهمیت دارد، توصیه می کنیم به مجموعه های آموزشی مراجعه کنید که می توانند یک مدرک معتبر به شما ارائه کنند.

آموزش دندانسازی با مدرک، مهم ترین موضوعی که قبل از شرکت در دوره های مرتبط می بایست به آن توجه داشته باشید. موضوعی که به عنوان یک قانون هم می توان به آن نگاه کرد این است که اگر یک موسسه، دوره های با ارزشی را برگزار کند، در نهایت نیز یک مدرک معتبر به مهارت جویان خود می دهد. معمولا موسسات آموزشی که دغدغه آموزش و پرورش افراد حرفه ای را ندارند، نه دوره آموزشی با کیفیت برگزار می کنند و نه قادرند مدرکی با اعتبار بالا در اختیار شرکت کنندگان در دوره قرار دهند.

دوستانه از شما می خواهیم اگر قصد دارید در دوره دستیار دندانسازی شرکت کنید، به سراغ موسسه هایی بروید که سابقه درخشانی در حوزه آموزش داشته اند. این موسسات مدرکی معتبر صادر کرده و به مهارت جویان و شرکت کنندگان در دوره کمک می کنند، یک شغل مناسب بیابند.

آموزش دندانسازی تجربی در نیک اندیشان منطبق با بازار کار

دستیاری دندانپزشکی چیست؟

دستیاری دندانپزشکی چیست، اولین موضوعی که است در دوره آموزش دندانسازی به آن پرداخته می شود. دستیاران دندانپزشکی، همان گونه که از نامشان مشخص است، به عنوان دستیار دندانپزشک کار می کنند. این افراد وظیفه دارند وسایلی که دندانپزشک به آنها نیاز دارد را استریل کنند و آنها در دسترس پزشک قرار دهند؛ اگر نیاز است اطلاعاتی به بیمار داده شود، دستیار دندانپزشک این کار را انجام می دهد. به صورت کلی انجام امور جانبی و فرعی که روند درمان را تسریع می کند، به عهده دستیار دندانپزشک می باشد.

در دوره دستیار دندانسازی، در مورد مباحث مختلف صحبت می شود که یکی از عمده ترین و مهم ترین سرفصل های ارائه شده، معرفی وظیفه ای که یک دستیار در دندانپزشکی و یا دندانسازی به عهده دارد. فردی که با این وظایف به خوبی آشنا می شود، می تواند به عنوان یک فرد مجرب در مطب های دندانپزشکی و یا مطب های دندانسازی کار خود را شروع کند.

افرادی که در دوره های موسسات معتبر آمزشی حضور پیدا می کنند، با سوال دستیاری دندانپزشکی چیست به خوبی آشنا شده و اطلاعات و دانسته هایشان در این حوزه، افزایش قابل توجهی می یابد. افراد برای حرفه ای شدن در این شغل نیاز دارند در دوره های مرتبط با دستیاری دندانپزشکی و یا دندانسازی شرکت کنند. اگر عزمتان برای رفتن به این دوره راسخ است، توصیه می کنیم نیک اندیشان را انتخاب کنید؛ دوره های آموزشی این مجموعه آموزشی توسط افراد با سابقه تدریس می شود، شهریه دوره، بسیار مناسب است و امکان پرداخت آن به صورت اقساط نیز وجود دارد.

آموزش دندانسازی با مدرک بین المللی معتبر

آموزش دندانسازی تجربی در نیک اندیشان منطبق با بازار کار

آموزش دندانسازی تجربی یکی از مهم ترین مباحثی است که در دوره آموزش دندانسازی به آن پرداخته می شود. توجه داشته باشید، شغل دندانسازی با شغل دندانپزشکی متفاوت است. کسانی که به عنوان یک دندانپزشک کار می کنند، تحصیلات آکادمیک داشته و حداقل به مدت 7 سال وقت خود را صرف تحصیل در این رشته کرده اند. کسانی که به عنوان یک دندانساز تجربی کار می کنند، تحصیلات دانشگاهی نداشته و به دلیل سال ها فعالیت در این حوزه، به عنوان یک دندانساز تجربی از آنها یاد می شود.

دوره دستیار دندانسازی به کسانی که به این شغل علاقه دارند، کمک می کند تا هم بتوانند در یک مطب دندانپزشکی و هم در مطب های دندانسازی کار کنند. در این دوره، هر آنچه که لازم باشد یک دستیار دندانپزشک آموزش ببیند، تدریس می گردد. البته تاکید می کنیم کامل بودن مباحث این دوره را تنها از موسساتی می توان انتظار داشت که به عنوان یک موسسه حرفه ای آموزشی در حال فعالیت باشند.

دوره آموزش دندانسازی نیک اندیشان یکی از بهترین دوره هایی است که در حال حاضر در کشور برگزار می گردد. در این دوره در خصوص آموزش دندانسازی تجربی نکات زیادی آموزش داده می شود و به همین سبب است که به جرات می توانیم از آن به عنوان یکی از بهترین دوره های دستیاری دندانسازی یاد کنیم.

آیا دوره های دیگری در موسسه نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره دستیار دندانسازی، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مونته سوری ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره داروخانه ، دوره حسابداری ، دوره پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره کاشت مو ، دوره mba ، دوره dba ، دوره post dba ، دوره مراقبت از پوست ، دوره bba ، دوره آرایش زنانه ، دوره کاشت ابرو

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  8 دیدگاه برای دوره دستیار دندانسازی

  1. یوسف

   استاد خودشون دندانساز بودن و بسیار مفید آموزش دادن

   • aref mirzadeh

    سلام یوسف عزیز
    ممنون از ثبت نظرتون، خوشحالیم که تونستیم رضایت شما را جلب کنیم. موفق باشید

  2. فریبا

   برای آموزشم از تعداد جلساتی که برای یادگیری تعیین شده بود بیشتر برگزار شد

   • aref

    سلام فریبا عزیز
    ممنون از ثبت نظر شما🌹

  3. Reza

   سلام اقساطی بودن دوره خیلی جالبه!!… چه فرقی با نقدی میکنه؟! فقط شعار… فقط تبلیغ…..

   • aref

    سلام رضا عزیز
    اول بابت اینکه برای ما نظرتون رو گذاشتید خیلی ممنونیم.
    ولی در جواب سوالتان باید گفت : کسانی هستند که شرایط پرداخت هزینه دوره به صورت یکجا را ندارند و به همین سبب از دوره جا مانده و نمیتوانند حرفه مورد علاقه خود را فراگیرند.
    و برای صحت اقساطی بودن دوره می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته. موفق باشید

  4. ابوالفضل

   سلام و عرض ادب
   بنده سیکل دارم ایا امکان شرکت در دوره وجود داره و دوما میخواستم بدونم دوره حضوری برگزار میشه یا مجازی؟
   مدت زمان دوره و هزینه رو هم میفرمایید

   • nickandishan-admin

    سلام ابوالفضل عزیز
    بله شما هم می توانید در دوره شرکت کنید. و اینکه دوره حضوری برگذار می شود.
    مبلغ کل دوره 3,880,000 تومان می باشد. و مدت زمان دوره 5 جلسه است.

  5. فائزه

   سلام خسته نباشید
   من دیپلم تجربی دارم فقط ،میخواستم بدونم امکان داره منم بتونم ثبت نام کنم

   • nickandishan-admin

    سلام فائزه عزیز
    بله میتونید ثبت نام کنید
    موفق باشید

   • حمزه شیخ

    سلام بله جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09904394586 تماس بگیرید تا بیشتر راهنمایی تون کنیم. با سپاس

  6. هانيه

   با سلام
   با اين مدرك آيا ميتوان لابراتوار تاسيس كرد؟
   مدرك كارداني داده ميشه؟ استعلام از دانشگاه با چه عنواني هستش؟
   و با اين مدرك در امارات ميتوان لابراتوار تاسيس كرد؟
   و در ديگر كشور ها هم معتبر هست؟

   • nickandishan-admin

    هانیه عزیز سلام
    برای مشاوره بهتر ، لطفا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

  7. امیرحسین علیپور

   سلام وقت بخیر
   ببخشید بعد شرکت تو این دوره میشه داخل جایی مشغول بکار شد؟

   • nickandishan-admin

    سلام دوست عزیز
    بله شما پس از گذراندن دوره معرفی به کار می شوید

  8. زهرا

   سلام وقت بخیر اگر این دوره رو بگذرونیم ، چون مدرک نیک اندیشان بهمون تعلق میگیره میتونیم خودمون یک لابراتور دندانسازی تاسیس کنیم با این مدرک ؟

   • nickandishan-admin

    سلام دوست نازنینم
    لطفا در این خصوص با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. موفق باشید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image