دوره امدادگر حوادث و کمک های اولیه

(5 بررسی مشتری)

در این دوره تمام مهارت ها و اصول کمک های اولیه به مهارت جویان آموزش داده و ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی ، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

توضیح مفصل دوره آموزش کمک های اولیه 

دوره کمک های اولیه یک دوره آموزشی شامل تمام مهارت های لازم برای کمک های اولیه  می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است .

این دوره آموزشی توسط پزشک تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره کمک های اولیه :

 • 1.کمک های اولیه و اهداف آن
 • 2. اصول ایمنی و قانونی در کمک های اولیه
 • 3. روش های مواجه با مسدوم
 • 4.خفگی ها
 • 5.احیای ریوی (CPR)
 • 6.خونریزی
 • 7.پانسمان
 • 8.آسیب های استخوانی، مفصلی و عضلانی
 • 9.بانداژ
 • 10.آتل بندی
 • 11.حمل مصدوم
 • 12.فوریت های پزشکی
 • 13.مسمومیت های نیش و گزش وگاز گرفتگی
 • 14.سوختگی ها
 • 15.آسیب های ناشی از گرما و سرما

طول دوره

10 جلسه 2 ساعته

استاد

آقای امید حیدری پور

آقای سعید پرهام

گواهینامه

1. اعطای گواهینامه از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

هزینه و شرایط پرداخت

مبلغ دوره: 1,880,000 هزار تومان

شرایط پرداخت: 980,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی از جلسه اول 350,000 تومان تا تسویه کامل

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از با مهر و هولوگرام از دانشگاه
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزش کمک های اولیه (امدادگری) نیک اندیشان چند جلسه است؟

این دوره آموزش کمک های اولیه (امدادگری) همانطور که در بالا گفته شد هفته ای 1 جلسه دو ساعت و نیمه که در مجموع میشود 10 جلسه در 2.5 ماه برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات آموزشی دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود ، به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی کمک های اولیه (امدادگری) بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره کمک های اولیه (امدادگری) در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره کمک های اولیه (امدادگری)، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره کمک های اولیه (امدادگری) را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره کمک های اولیه (امدادگری)، 1 میلیون و 400 هزار تومان می باشد، میتوانید 700 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش  پرداخت واریز کنید و در طی دوره مابقی را از جلسه اول، هر جلسه 300 هزار تومان پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوانم در دوره امدادگری (دوره کمک های اولیه) ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره امدادگری (دوره کمک های اولیه) در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر را کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره آموزشی کمک های اولیه و امدادگری چیست؟

دوره آموزشی کمک های اولیه (امدادگری)

دوره آموزشی کمک های اولیه

دوره آموزشی کمک های اولیه یکی از مباحثی است که آموزش آن برای هر فردی لازم و ضروری به نظر می رسد. با توجه به اینکه کشور ما در یک منطقه زلزله خیز واقع شده است، شرکت در دوره کمک های اولیه، در هنگام بروز این واقعه تلخ و ترسناک می تواند کمک شکننده ظاهر شود. به همین سبب توصیه می کنیم در هر جایی که مشغول به کار هستید چنانچه از اعتماد به نفس لازم برای کمک به افراد در حین بروز حوادث برخوردارید حتما در دوره آموزشی کمک های اولیه شرکت کنید. در این دوره موارد زیادی به شما آموزش داده خواهد شد و به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید فردی مفیدی در جامعه باشید.

در دوره کمک های اولیه، اصول و قوانینی که باید در ساعت های اولیه بروز حادثه در اختیار فرد حادثه دیده قرار گیرد، آموزش داده می شود. رویکرد این دوره، کمک به افرادی است که در اثر حوادث متفاوت اعم از تصادف، آتش سوزی، بروز سکته های قلبی و غیره دچار مشکلات جسمانی شده اند. یکی از نکات قابل توجهی که باید در مورد این دوره اشاره گردد، عملی بودن و کاربردی بودن آن است. دوره آموزشی کمک های اولیه دوره ای نیست که شما با  خواندن کتاب و یا جزوه بتوانید توانایی خود را در کمک به افراد بالا ببرید. موسسه هایی که دوره کمک های اولیه برگزار می کنند باید به این موضوع توجه داشته باشند و تلاش کنند تا بتوانند شرایط برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه را به صورت عملی و کارگاهی برگزار کنند. این موضوع مهمی است که در رابطه با دوره آموزشی کمک های اولیه باید به آن توجه و دقت کرد.

فرض کنید که در یک جاده در حال رانندگی هستید و در همان لحظه، تصادفی رخ می دهد. اگر سرنشینان ماشین هایی که تصادف کرده اند، دچار جراحت های جسمانی شده باشند، حتما به کمک های اولیه نیاز پیدا خواهند کرد. معمولا اولین دقایق و ثانیه های بعد از بروز حادثه، سرنوشت سازترین لحظات هستند. از آنجایی که گاهی اوقات ممکن است رسیدن اورژانس طولانی شود، افرادی که در دوره کمک های اولیه شرکت کرده و به تمامی اصول و قوانین کمک های اولیه واقف هستند می توانند در کاهش صدمات وارده و یا حتی نجات جان افرادی که تصادف کرده اند، کمک شایان توجهی داشته باشند. پس اگر انسان مسئولیت پذیری هستید، توصیه می کنیم در دوره آموزشی کمک های اولیه شرکت کنید.

برای آنکه به خوبی در جریان تمامی سرفصل های دوره کمک های اولیه قرار گیرید توصیه می کنیم در دوره کمک های اولیه نیک اندیشان شرکت کنید. در این دوره مباحثی همچون احیای ریوی، خفگی ها، اصول و قوانین کمک های اولیه، خونریزی، روش های برخورد با مصدوم، حمل کردن فرد آسیب دیده، آتل بندی و غیره آموزش داده خواهد شد. محتوایی که در این دوره ارائه می شود با سرفصل های بازار کار در تطابق و هماهنگی کامل است و در انتهای دوره نیز مدرکی که قابل استعلام از دانشگاه می باشد، به شرکت کنندگان دوره کمک های اولیه داده خواهد شد.

 

دوره آموزشی کمک های اولیه در نیک اندیشان

مدرک بین المللی کمک های اولیه

دوره کمک های اولیه، به شما کمک می کند تا مسئولیت های اجتماعی که بعضا ممکن است با آن برخورد کنید را به خوبی انجام دهید. شاید برایتان پیش آمده باشد که شاهد یک صحنه تصادف باشید. کسانی که دوره کمک های اولیه را آموزش دیده اند، می توانند در این شرایط به بهترین شکل ممکن واکنش نشان داده و التهابات و نگرانی هایی که در صحنه تصادف به وجود آمده است را به خوبی کنترل کنند. این یکی از مهم ترین آموزش هایی که در این حیطه ارائه می گردد.

انتخاب موسسه ای که قرار است دوره کمک های اولیه را برگزار کند، اهمیت زیادی دارد. بهترین موسسات، موسساتی هستند که قادرند کامل ترین اطلاعات را در اختیار علاقه مندان قرار دهند. البته در کنار ارائه دانش و سرفصل های مهم، ارائه مدرک نیز در نوع خود حائز اهمیت می باشد. برخی موسسه های آموزشی و معتبر در کشور، به کسانی که بتوانند در دوره کمک های اولیه شرکت کرده و آن را با موفقیت به پایان برسانند، مدرک بین المللی کمک های اولیه اهدا می کنند. مدرک بین المللی کمک های اولیه اعتبار بالایی دارد.

نکته بعدی که باید در مورد دوره کمک های اولیه و گرفتن مدرک بین المللی کمک های اولیه مورد توجه قرار دهید، انتخاب موسسه ای می باشد که دوره کمک های اولیه را برگزار می کند. از آنجایی که در مبحث ارائه کمک های اولیه، امدادگر با جان انسان سروکار دارد، به همین دلیل باید به مجموعه هایی مراجعه کرد که قادر اند بهترین و برترین آموزش ها را در قالب کارگاه های عملی آموزش دهند. موسسه هایی که تنها به فکر برگزاری کلاس به صورت تئوری  هستند قابل اعتماد نبوده و بهتر است که از گذراندن دوره کمک های اولیه در چنین مراکزی به شدت خودداری کنید.

 

دوره کمک های اولیه (دوره امدادگری)

هشداری که در مورد انتخاب موسسه برگزار کننده دوره کمک های اولیه دادیم نباید باعث نگرانی شما شود؛ زیرا هنوز هم هستند موسسه هایی که بحث کیفیت و ارائه عملی سرفصل ها برایشان در اولویت قرار دارد. از جمله این موسسات می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم. با شرکت در دوره کمک های اولیه نیک اندیشان، تمامی نکاتی که برای تبدیل شدن به یک امدادگر حرفه ای باید بدانید به شما آموزش داده خواهد شد و این تنها یکی از مزیت هایی است که این دوره برای شما به همراه خواهد داشت.

از دیگر نکاتی که می توانیم در مورد این دوره کمک های اولیه و گرفتن مدرک بین المللی کمک های اولیه از این موسسه اشاره کنیم، ارائه دروس این دوره توسط افرادی که است هم به صورت عملی، آموخته های خود را دریافت کرده اند و هم به صورت آکادمیک در این حوزه آموزش دیده اند. به همین جهت، متقاضیان و شرکت کنندگان این دوره می توانند نکات زیادی را فرا بگیرند و در لحظات مناسب و سرنوشت ساز آنها را به کار ببرند.

دوره کمک های اولیه مناسب چه کسانی است؟

دوره کمک های اولیه و تزریقات مناسب چه کسانی است

دوره کمک های اولیه و تزریقات

دوره کمک های اولیه، مناسب تمام افرادی است که دوست دارند به سایر انسان ها کمک کنند. در یک کلام می توانیم این گونه بیان کنیم، همه انسان ها می بایست در این دوره شرکت کنند تا در وقت نیاز بتوانند به فردی کمک کنند که دچار آسیب دیدگی شده است. مباحثی که در این دوره ارائه می گردد، مباحث سخت و پیچیده ای نیست و با اندکی تمرین و دقت می توان به تمام موارد ذکر شده تسلط پیدا کرد. توجه داشته باشید که شرکت در این دوره، به معنای مداخله در کار پزشکان نیست و اطلاعاتی که در اختیار شما قرار داده می شود، کمکتان می کند کمک های اولیه را ارائه دهید.

دوره کمک های اولیه و تزریقات به شما کمک خواهد کرد مصدومانی که در شرایط وخیمی قرار دارند را از مرگ نجات دهید و یا حداقل از شدت آسیب های وارده به او کم کنید. به همین جهت توصیه می کنیم کسانی که در خصوص کمک های اولیه و انجام آنها اطلاعاتی ندارند، حتما در این دوره شرکت کنند تا بتوانند در مواقع مورد نیاز به کسانی کمک کنند که در اثر یک حادثه دچار آسیب شده اند.

در دوره کمک های اولیه نیک اندیشان چه مواردی آموزش داده می شود؟

در دوره کمک های اولیه، اصول ایمنی و قانونی در کمک های اولیه به افراد آموزش داده خواهد شد. از جمله این اصول می توان به روش های برخورد و کمک به مصدومان و احیای قلبی –ریوی (CPR) به همراه جزئیات آموزش داده می شود. تمام این اصول از جمله اصول عملی به شمار می روند و به همین دلیل است که دوره مربوط به کمک های اولیه به صورت حضوری برگزار می گردد.

دوره کمک های اولیه یکی از دوره های پرطرفدار در کل کشور محسوب می شود و این موضوع به دلیل عمومی بودن آن اتفاق افتاده است. برای ارائه کمک های اولیه، نیازی به داشتن تخصص در یکی از حوزه های بهداشت و درمان نیست و تنها با یادگیری نکاتی که در این دوره آموزش داده می شود، می توان به مصدومان کمک کرد.

نیک اندیشان یکی از موسسه هایی است که این دوره را به صورت کامل و جامع برگزار می کند. اساتیدی که این دوره را تدریس می کنند، به عنوان یک امدادگر حرفه ای مشغول به فعالیت بوده و به همین دلیل می توانند یک کارگاه آموزشی پر بازده و با کیفیت برگزار کنند. برای افرادی که تمایل دارند به هم نوعان خود کمک کنند، این دوره و شرکت در آن بهترین فرصت برای دستیابی به این هدف است.

دوره آموزش کمک های اولیه جهاد دانشگاهی بهتر است یا دوره کمک های اولیه نیک اندیشان

دوره آموزش کمک های اولیه جهاد دانشگاهی بهتر است یا دوره کمک های اولیه نیک اندیشان؟

دوره کمک های اولیه توسط موسسات مختلفی در حال برگزاری است. یکی از نهاد آموزشی کشور، جهاد دانشگاهی می باشد. دوره آموزشی کمک های اولیه جهاد دانشگاهی، در برگیرنده سرفصل هایی است که شما به عنوان یک فرد آگاه به کمک های اولیه می بایست در مورد آنها اطلاعاتی داشته باشید. اگر بخواهید در دوره مربوط به کمک های اولیه این نهاد آموزشی شرکت کنید، می بایست هزینه و شهریه را به صورت یکجا پرداخت کنید. در ضمن به خاطر داشته باشید، بعد از پایان دوره، یک مدرک به شما داده می شود؛ این مدرک قابل ارائه به مراکز مهم داخلی بوده و ارزش بین المللی نمی توان برای آن قائل بود. خوب است به هنگام انتخاب این نهاد آموزشی برای سپری کردن این دوره، به نکاتی که اشاره کردیم توجه داشته باشید.

نیک اندیشان، موسسه دیگری است که دوره مربوط به کمک های اولیه را برگزار می کنند. هزینه ای که این موسسه از شما دریافت می کند، بسیار مناسب بوده و اگر توان پرداخت آن را به یک باره ندارید، می توانید به صورت اقساط آن را بپردازید. دقت داشته باشید، بعد از به پایان رساندن این دوره، یک مدرک معتبر به شما داده خواهد شد؛ این مدرک قابل ارائه به مراکز داخلی کشور بوده و از آکادمی URS امارات نیز قابلیت استعلام دارد. به همین دلیل با جرات می توانیم بگوییم که مدرکی که توسط این موسسه دریافت می کنید، یک مدرک بین المللی است و اعتبار بالایی دارد. با توجه به تمام نکاتی که در فوق اشاره کردیم احتمالا الان متوجه پاسخ این سوال که دوره آموزش کمک های اولیه جهاد دانشگاهی بهتر است یا دوره کمک های اولیه نیک اندیشان، شده اید.

 

در دوره کمک های اولیه نیک اندیشان چه مواردی آموزش داده می شود

آیا دوره آنلاین کمک های اولیه بازده دوره کمک های اولیه به صورت حضوری را دارد؟

دوره کمک های اولیه یک دوره کاملا عملی است و به هیچ عنوان نمی توان آن را به صورت آنلاین برگزار کرد. اصولی که در این دوره مطرح می گردد، باید به صورت عملی به مهارت جو آموزش داده شود. به همین دلیل، توصیه می کنیم در دوره های آنلاین این حوزه، حتی اگر کلاس به صورت رایگان هم برگزار گردد، شرکت نکنید؛ زیرا در نهایت نمی توانید آن طور که باید و شاید از مواردی که در کلاس عنوان شده، نهایت بهره برداری را داشته باشد.

درست است که با حضور در دوره آنلاین کمک های اولیه، شما مجبور نخواهید بود مسافتی را تا محل برگزاری کلاس طی کنید، اما دقت داشته باشید، این دوره کاملا عملی است و شما می بایست تمام مباحث مطرح شده را به صورت عملی فرا بگیرید.

اگر می خواهید در یک موسسه حرفه ای و مطرح این دوره را آموزش ببینید، توصیه می کنیم به موسسه نیک اندیشان مراجعه نمایید. دوره مربوط به کمک های اولیه این موسسه توسط امدادگرهای حرفه ای آموزش داده می شود. نکته جالب توجه در مورد دوره های آموزشی نیک اندیشان، این است که اگر شما با شرکت در یک دوره نتوانستید به بازده لازم دست پیدا کنید، بدون آنکه مجبور باشید هزینه دیگری پرداخت کنید، اجازه دارید در دوره های بعدی کمک های اولیه حضور پیدا کنید تا به تمامی مباحث و سرفصل ها مسلط شوید. شهریه این دوره بسیار معقول و مناسب بوده و امکان پرداخت اقساط نیز برای مهارت جویان فراهم شده است. با حضور در دوره های آموزشی کمک های اولیه یک قدم در جهت بهبود کیفیت زندگی اجتماعی بردارید.

چه دوره های آموزشی دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره کمک های اولیه (امدادگری)، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مونته سوری ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره داروخانه ، دوره حسابداری ، دوره پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره کاشت مو ، دوره mba ، دوره dba ، دوره post dba ، دوره مراقبت از پوست ، دوره bba ، دوره آرایش زنانه ، دوره کاشت ابرو

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  5 دیدگاه برای دوره امدادگر حوادث و کمک های اولیه

  1. احمد

   سلام میخوام تو دورتون ثبت نام کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

   • aref

    سلام احمد عزیز
    برای ثبت نام در دوره با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید همکاران ما شما رو راهنمایی خواهند کرد.

  2. شیما

   سلام
   پس از دوره واقعا معرفی به کار می کنید؟

   • aref

    سلام شیما عزیز
    بله در انتهای دوره علاوه بر اعطای مدرک های معتبر دانشگاهی و بین المللی ، معرفی به کار خواهید شد.

  3. ملیکا

   سلام زمان برگزاری دوره کی هست؟

   • aref

    برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری دوره با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

  4. بهروز

   سلام خسته نباشید مدارک این دوره توی اتحادیه اروپا اعتبار داره چون من برای مهاجرت و کار دانشجویی میخوام…

   • nickandishan-admin

    سلام بهروز عزیز
    لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید . کارشناسان ما شما را به طور کامل راهنمایی خواهند کرد

  5. Fari

   سلام یه سوال من ١۵ سالمه میتونم تو این دوره شرکت کنم

   • nickandishan-admin

    سلام دوست عزیز
    بله هیچ مشکلی نیست. برای ثبت نام با شماره های موسسه تماس بگیرید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image