دوره پیرایش مردانه

در این دوره پیرایش مردانه به زبان ساده و کاربردی آموزش داده می شود و ضمن اعطای گواهینامه از دانشگاه، سازمان فنی حرفه و آکادمی ASP امارات، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

دوره پیرایش مردانه

در این دوره پیرایش مردانه به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی ASP امارات، به کار معرفی می شوید.

طول دوره

تا یادگیری کامل سر فصل ها

استاد

استاد با 20 سال سابقه کار

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASP امارات

هزینه و شرایط پرداخت

هزینه دوره: 3,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,480,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASP امارات و سازمان فنی و حرفه ای
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزش پیرایش مردانه نیک اندیشان چند جلسه است؟

برای اطلاع از تعداد جلسات دوره پیرایش مردانه لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

آیا پس از گذراندن دوره پیرایش مردانه در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره پیرایش مردانه، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره پیرایش مردانه نیک اندیشان را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

برای اطلاع از هزینه دوره پیرایش مردانه با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوان در دوره پیرایش مردانه ثبت نام کرد؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره پیرایش مردانه در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه) چیست؟

دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه) چیست

دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه)

دوره پیرایش مردانه دوره ای است که در آن به تمامی مباحث و سرفصل های دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه) پرداخته می شود. آقایان حضور فعال و پر رنگی در اجتماع دارند و به همین دلیل می بایست ظاهر آنها و خصوصا موهایشان، همیشه مرتب و کوتاه باشد. کوتاهی مو در آقایان یکی از عمده ترین مباحث تعریف شده در دوره های پیرایش می باشد.

دوره آرایشگری مردانه همان معنا و مفهوم آرایشگری زنانه را نداشته و تعریف متفاوتی می توان برای آن ارائه داد. کسانی که در این دوره شرکت می کنند با فوت و فن های کوتاهی مو در مردان آشنا می شوند و چگونگی پیاده کردن مدل های مختلف مو را آموزش می بینند. کسانی که به تمام مباحث ارائه شده تسلط و اشراف پیدا کنند، به عنوان یک آرایشگر حرفه ای مشغول به کار می گردند و به واسطه هنری که دارند، درآمد خوبی کسب می کنند.

در دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه) چه مطالبی آموزش داده می شود؟

همان طوری که اشاره کردیم در دوره پیرایش مردانه، مباحث زیادی آموزش داده می شود که یکی از مهم ترین آن، کوتاهی و معرفی مدل های مختلف مو است. کسانی که می خواهند در یک دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه) شرکت کنند، می توانند به موسسه نیک اندیشان مراجعه نمایند.

این دوره کاربردی در نیک اندیشان، به دلیل شهریه مناسب و پرداخت آن به صورت اقساط، با استقبال زیادی مواجه شده و اغلب افرادی که به دنبال دریافت آموزش های مفید و کاربردی هستند، سعی می کنند در دوره پیرایشگری شرکت کنند که توسط این موسسه ارائه می گردد. در دوره پیرایش مردانه نیک اندیشان، تمامی موضوعات و سرفصل ها به زبانی ساده و قابل فهم ارائه می گردد و همه می توانند آموزش هایی را که ارائه می شوئد به خوبی درک کنند.

دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه) برای چه کسانی مناسب است

دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه) برای چه کسانی مناسب است؟

دوره پیرایش مردانه برای کسانی که به امور پیرایش علاقه زیادی دارند، بسیار مناسب است. این شغل از جمله مشاغلی است که شما تا به آن علاقه نداشته باشید، سختی هایی که در آن وجود دارد را تحمل نخواهید کرد. کسانی که علاقمند به این حوزه هستند، در دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه) موسسات حرفه ای و معتبر حضور پیدا می کنند و اطلاعات خود را در این  خصوص افزایش می دهند.

درست است که پیرایش مردانه یک کار عملی است و افراد می بایست مهارت عملی خود را بالا ببرند، اما در اولین قدم برای کسب مهارت، توصیه می کنیم در دوره پیرایش مردانه شرکت کنید و بعد، وارد وادی عملیاتی کردن معلومات تئوری شوید. توسل به این روش یکی از بهترین راه ها برای تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه ای می باشد.

دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه) برای چه کسانی مناسب نیست؟

دوره پیرایش مردانه برای آقایانی که چابک نیستند و در انجام کارهای مربوط به مشتری سرعت بالایی ندارند، اصلا مناسب نیست. موضوع دیگری که آن نیز می تواند تکلیف افراد را برای حضور در دوره پیرایش مردانه (دوره آرایشگری مردانه) روشن کند، میزان علاقه آنها به این کار است. اگر به کار پیرایشگری مردان علاقه ندارید و تنها به علت بیکاری می خواهید در دوره های مرتبط آموزشی شرکت کنید، بهتر است سرمایه خود با شرکت در این دوره ها، بیهوده به هدر ندهید.

اگر فردی قصد دارد در دوره آرایشگری مردانه شرکت کند، بهتر است در ابتدای امر، علائق خود را شناسایی کند و مشخص کند که آیا می تواند صبر و حوصله زیادی برای فراگیری نکات به خرج دهد یا خیر. در ضمن، کسانی که نمی توانند برای ساعت های طولانی در محل کار خود سرپا بایستند، مناسب حضور در دوره های آموزشی پیرایش مردانه نیستند.

در دوره پیرایش (دوره آرایشگری مردانه) چه مطالبی آموزش داده می شود

آموزش آرایشگری مردانه فنی حرفه ای بهتر است یا نیک اندیشان؟

دوره پیرایش مردانه توسط نهادهای متفاوت آموزشی برگزار می شود و هر کدام از آنها نیز معایب و مزایای خاص خود را دارند. آموزش آرایشگری مردانه فنی حرفه ای یکی از دوره هایی است که به علاقمندان آرایش و پیرایش، آموزش های لازم را ارائه می کند. فنی حرفه ای یکی از موسسات و نهادهای آموزشی در کشورمان، ایران به شمار رفته و تا به حال دوره های متفاوتی توسط این نهاد برگزار شده است. کسانی که می خواهند در دوره آموزشی شرکت کنند که از نظر مهارت محوری در سطح متوسطی قرار دارد، دوره آموزشی پیرایش فنی حرفه ای گزینه خوبی به شمار می رود.

موسسه نیک اندیشان دیگر موسسه ای است که دوره آرایشگری مردانه را برگزار می کند. این موسسه از حضور اساتید حرفه ای و کارآزموده بهره برده و به همین واسطه تمام آموزش هایی که در اختیار علاقمندان قرار می گیرد، کاملا مهارتی هستند. از ذکر هیچ نکته ای در غفلت نمی شود؛ به همین سبب است که توصیه می کنیم در جهت افزایش دانسته های خود، در دوره های آموزشی این موسسه شرکت کنید. بعد از پایان دوره، یک مدرک معتبر و بین المللی به شما داده خواهد شد.

آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران بهتر است یا نیک اندیشان؟

دوره پیرایش مردانه توسط آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران نیز برگزار می گردد و برای کسانی که تمایل دارند به عنوان یک آرایشگر مردانه کار کنند، شرکت در این دوره انتخاب خوبی است. اگر می خواهید سرمایه و پولی که در اختیار دارید بیهوده به هدر نرود، آموزشگاه هایی را انتخاب کنید که در آنها از حضور اساتید حرفه ای بهره می برند. هر چند تعداد این آموزشگاه ها زیاد نیست، اما می توانید شانس خود را برای یافتن بهترین ها امتحان کنید.

موسسه نیک اندیشان دیگر موسسه برگزار کننده دوره پیرایش مردانه می باشد. حضور در این موسسه و شرکت در دوره های آموزشی آن فواید زیادی دارد که از آن جمله می توانیم به مناسب بودن میزان شهریه اشاره کنیم. افرادی که در پرداخت شهریه به صورت یک جا مشکل دارند، این امکان برایشان فراهم شده تا هزینه را به صورت اقساط پرداخت کنند. در پایان دوره، یک مدرک معتبر و بین المللی که قابل استعلام از مراکز مهم کشور است به مهارت جویان و شرکت کنندگان در دوره اهدا می شود.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره پیرایش مردانه”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image