دوره باریستا کافه من

در دوره باریستا کافه من تمام مهارت ها و فنون باریستا به طور کامل نیز آموزش داده می شود همچنین ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی URS امارات به همراه مدرک فنی نیز مهارت جویان معرفی به کار در کافی شاپ ها می شوند.

توضیحات

معرفی دوره باریستا کافه من

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

دوره باریستا کافه من یک دوره آموزشی شامل انواع بار سرد، بار گرم، کار با دستگاهها و گارنیش(چیدمان سفارش)می باشد. محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است و قسمتی از دوره رایگان در کافه برگزار می گردد. این دوره آموزشی توسط توسط کافه من با سابقه تدریسمی شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد. در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هلوگرام از دانشگاه و آکادمی آکسفورد انگلستان داده می شود. این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد. از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است. لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند. از امتیازات ممتاز این آموزشگاه اینست که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره ی باریستا:

1.انواع بار سرد شامل :شیک، اسموتی، گلاسه

2. بارگرم شامل :اسپرسو، فرانسه، ماکیاتو، ترک، لته، کاپوچینو، قهوه موکا، دارک چاکلت، هات چاکلت

3.روش استفاده از دستگاه ها :بلندر، شیکر، اسپرسو، آسیاب و گارنیش (چیدمان سفارش)

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

استاد

هزینه دوره

هزینه دوره: 4,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,480,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

گواهینامه

1. اعطای گواهینامه از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از آکسفورد انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره باریستا کافه من کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره باریستا کافه من به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. قسمتی از دوره باریستا کافه من رایگان در محیط کار برگزار می گردد.
 4. مدرسین کارگاه باریستا کافه من خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و سازمان فنی حرفه ای و گواهینامه دارای کد رجیستری از آکسفورد انگلستان به همراه مدرک فنی .
 6. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. معرفی به کار(کاریابیدر انتهای دوره ها.
 8. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 10. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

دوره باریستا (دوره کافه من) نیک اندیشان چند جلسه است؟

دوره باریستا (دوره کافه من) همانطور که در بالا گفته شد در (6 جلسه) یک هفته کامل در یک کافی شاپ به طور عملی و حرفه ای آموزش می بینید.

آیا پس از گذراندن دوره باریستا (دوره کافه من) در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره باریستا (دوره کافه من) ، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره باریستا (دوره کافه من) نیک اندیشان را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره باریستا (دوره کافه من) ، 2 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 400 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش پرداخت واریز کنید و در طی دوره مابقی را تسویه کنید.

چگونه میتوانم در دوره باریستا (دوره کافه من) ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره باریستا (دوره کافه من) در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره باریستا (کافه من) چیست؟

دوره باریستا (کافه من) چیست

دوره باریستا (کافه من)

دوره باریستا کافه من یکی از دوره هایی است که امروزه با محبوبیت زیادی از طرف جوانان رو به رو شده است. با توجه به افزایش جمعیت و با توجه به آنکه جوانان سرزمینمان نیاز زیادی به برگزاری دورهمی های دوستانه در یک محیط سالم دارند، تعداد کافه در شهرهای کشور رو به افزایش گذاشته است. یکی از مشاغل پر رنگ در یک کافه، باریستا است؛ این گروه شغلی برای ارائه بهترین خدمات می باید در دوره باریستا شرکت کرده و اطلاعات خود را افزایش دهد.

دوره باریستا کافه من، دوره ای است که در آن، فرد طرز تهیه انواع نوشیدنی های گرم و سرد را آموزش می بیند. این دوره در نوع خود بهترین دوره برای آماده کردن یک باریستا کافه من حرفه ای است. این شغل جذابیت های زیادی دارد و حرفه ای شدن در آن، بر میزان جذابیت آن می افزاید. اگر سرمایه و علاقه کافی برای ورود به این شغل را دارید، توصیه می کنیم با شرکت در دوره های مرتبط قدم هایی ابتدایی برای تبدیل شدن به یک باریستا من را محکم بردارید.

در دوره باریستا چه مطالبی آموزش داده می شود؟

دوره باریستا کافه من یک دوره کاملا کاربردی و مفید برای علاقه مندان به تاسیس یک کافه به نظر می رسد. فردی که در این شغل کار می کند، می باید در خصوص درست کردن انواع نوشیدنی هایی که در این فضا ارائه می گردد، اطلاعات کافی به دست آورده و طرز تهیه آنها را به خوبی بلد باشد. فردی که قصد دارد یک کافه تاسیس کند، چنانچه خودش قصد ندارد در این فضا مشغول به کار شود، بهتر است از کمک و یاری کسانی که در دوره های مرتبط شرکت کرده اند، بهره جوید.

دوره آموزش باریستا کافه من شرح کاملی از وظایف یک باریستا را به علاقه مندان ارائه می کند. البته شاید در نگاه اول، تعداد کارهایی که یک باریستا من باید انجام دهد آنچنان زیاد به نظر نیاید، اما واقعیت ماجرا چیز دیگری است و فردی که به عنوان باریستا کار می کند، وظایف زیادی بر عهده دارد. در دوره باریستا نیک اندیشان، در خصوص این وظایف به صورت کامل صحبت خواهد شد و افراد بعد از تمام شدن دوره در صورت داشتن سرمایه می توانند یک کافه را احداث کرده و آن را اداره کنند.

در دوره باریستا چه مطالبی آموزش داده می شود

دوره آموزش باریستا برای چه کسانی مناسب است؟

دوره باریستا کافه من برای کسانی مناسب است که اشتیاق عجیبی به تهیه کردن انواع نوشیدنی های سرد و گرم دارند. اصولا کسی که به کار با نوشیدنی ها علاقه نداشته و تنها از سر بیکاری و نبود شغل مناسب بخواهد به این حوزه ورود پیدا کند، گزینه مناسبی برای دوره آموزش باریستا نخواهد بود. افرادی که در درست کردن انواع نوشیدنی مهارت و تخصص داشته و می دانند برای افزایش طعم یک فنجان قهوه ترک باید چه کنند، مناسب شرکت در این دوره می باشند.

دوره باریستا نیک اندیشان از شما یک کافه من حرفه ای خواهد ساخت. اگر حس می کنید عشق و علاقه لازم برای درست کردن یک نوشیدنی گرم و خوشمزه را دارید و یا اگر فکر می کنید با کمک خلاقیت، یک نوشیدنی سرد و خوش طعم به مشتری ارائه می کنید، در دوره های آموزشی باریستا این موسسه شرکت کنید.

دوره آموزش باریستا برای چه کسانی مناسب نیست؟

دوره باریستا کافه من مناسبتان نیست، اگر حوصله سروکله زدن با مشتری را ندارید. شما به هر شغلی که بخواهید ورود پیدا کنید، مجبورید برای آن، وقت گذاشته و برای به دست آوردن بهترین ها تلاش کنید. اگر اصولا اعتقادتان بر این است که بدون تلاش و کوشش می توان موفق شد، نه تنها در این دوره بلکه در هیچ دوره آموزشی دیگری شرکت نکنید. دوره آموزش باریستا برای کسی مناسب است که تصمیم داشته باشد یک کافه حرفه ای و منحصر به فرد تاسیس کند.

دوره باریستا کافه من نیک اندیشان یکی از بهترین دوره های آموزشی باریستا به شمار می رود. به جهت کامل بودن مباحث و همچنین ارائه سرفصل ها توسط باریستا من های حرفه ای، این دوره را به جرات می توان یکی از بهترین دوره های حال حاضر کشور نامید.

بهترین دوره آموزش باریستا

آموزش باریستا به صورت حرفه ای

دوره باریستا کافه من و آموزش باریستا به صورت حرفه ای را تنها از موسسه هایی می توان انتظار داشت که در آموزش سابقه طولانی و درخشانی داشته باشند. شما برای آموزش زمانی را در نظر گرفته و هزینه ای را پرداخت می کنید، به همین دلیل نباید هر موسسه را برای گذراندن دوره های آموزشی برگزینید.

دوره باریستا کافه من که در نیک اندیشان برگزار می گردد، با ارائه یک مدرک معتبر بین المللی نیز همراه خواهد بود. هر آنچه برای تبدیل شدن به یک باریستا من حرفه ای باید بلد باشید، در این دوره ارائه خواهد شد.

بهترین دوره آموزش باریستا

دوره باریستا کافه من را می توان بهترین دوره آموزش باریستا در کشور نامید. علت نسبت دادن صفت بهترین به این دوره آموزشی، ارائه سرفصل های مهم توسط اساتیدی است که این دوره آموزشی باریستا را به صورت تئوری پشت سرگذاشته و سپس با تاسیس یک کافه، مهارت های خود را افزایش داده اند. به این شکل، کسانی که در دوره های مرتبط شرکت می کنند اطلاعات کاربردی و مهارتی خوبی را فرا خواهند گرفت.

دوره باریستا شما را برای حضور در محلی پر رفت و آمد آماده می کند. کافه ها اگر در جاهای شلوغی قرار داشته باشند، معمولا تعداد مشتریانشان زیاد است و برای آنکه بهترین خدمات به مشتریان ارائه گردد، فردی که به عنوان باریستا من کار می کند، می بایست مهارت و تجربه زیادی داشته باشد. افزایش مهارت و تجربه به جز شرکت در دوره های آموزشی میسر نخواهد بود.

چگونه مدرک بین المللی باریستا بگیریم؟

دوره باریستا کافه من از جمله دوره هایی است که شرکت کنندگان در آن به خلاقیت زیادی نیاز دارند. شاید در ظاهر امر، درست کردن قهوه، تنها آماده کردن یک نوشیدنی گرم به نظر آید، اما فردی که در حال درست کردن این نوشیدنی پر انرژی است، می بایست به فوت و فن های درست کردن یک قهوه خوشمزه اشراف داشته و از خلاقیت خود برای افزایش طعم و مزه آن استفاده کند.

دوره آموزش باریستا کافه من نیک  اندیشان، با ارائه مدرک بین المللی باریستا به پایان می رسد. افرادی که در این دوره شرکت کرده اند، بعد از به اتمام رساندن دوره، مدرک بین المللی و قابل استعلام از آکادمی urs انگلستان دریافت می کنند.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره باریستا کافه من”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image