دوره تعمیر پکیج

(دیدگاه 8 کاربر)

در دوره تعمیر پکیج  تمام مهارت ها و فنون تعمیرات ، نصب ، راه اندازی ، ابزار شناسی ، قطعه شناسی و عیب یابی پکیج آموزش داده می شود همچنین ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی، سازمان فنی حرفه ای و آکادمی URS انگلستان، مهارت جویان معرفی به کار  می شوند.

توضیحات

معرفی دوره پکیج

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

توضیح مفصل دوره آموزش پکیج 

دوره تعمیرات پکیج یک دوره آموزشی شامل تمام مهارت های تعمیرات، نصب، قطعه شناسی، ابزار شناسی، تعویض قطعه و عیب یابی  پکیج می باشد.

در موسسه نیک اندیشان تعمیر پکیج  در یک دوره به مهارت جویان به زبان ساده و کاربردی آموزش داده می شود و از آموزش تئوری های غیر کاربردی اجتناب می شود.

این دوره به صورت کارگاهی و با استفاده از ابزارها  پکیج در محیط آموزشگاه برگزار می گردد و قسمتی از دوره همراه استاد در محیط واقعی کار برگزار می شود.

در دوره تعمیرات پکیج، تعمیرات پکیج PL که دارای آخرین تکنولوژی پکیج ها است هم آموزش داده می شود.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط تعمیرکار ماهر و با سابقه که دارای مرکز ارائه خدمات تعمیرات پکیج  و  نمایندگی از شرکت های ایران رادیاتور و بوتان و … می باشد، تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد. در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه، سازمان فنی حرفه ای و آکادمی URS انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار (کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است  که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی در کشور است.

سرفصل های دوره تعمیرات پکیج:

 • پکیج:

 1. تعمیرات پکیج PL
 2. نصب
 3. قطعه شناسی
 4. ابزار شناسی
 5. عیب یابی پکیج های تک مبدل و دو مبدل و چگالشی و  پکیج PL
 6. تعویض قطعه و عیب یابی

طول دوره

 6 جلسه (به صورت کارگاهی و عملی)

هفته ای 1 جلسه

هر جلسه 2.5 ساعت

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از URS انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

3. اعطای گواهینامه از سازمان فنی  حرفه ای

استاد

آقای داود منافی

فوق لیسانس مکانیک، دارای شرکت خدماتی تعمیرات پکیج

 و دارای نمایندگی بوتان و ایران رادیاتور

هزینه دوره

هزینه دوره :980,000 تومان

مبلغ جزوه: 90,000 تومان

شرایط پرداخت: 450,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی از جلسه اول 300,000 تومان تا تسویه کامل

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره تعمیرات پکیج به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. قسمتی از دوره  در محیط کار برگزار می گردد.
 4. مدرسین دوره خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و سازمان فنی حرفه ای و گواهینامه دارای کد رجیستری از URS انگلستان.
 6. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. معرفی به کار(کاریابیدر انتهای دوره ها.
 8. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 10. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

دوره آموزشی تعمیر پکیج چند جلسه است؟

این دوره آموزشی تعمیر پکیج، در کارگاهی به صورت عملی در 6 جلسه 2.5 ساعته (هفته 1 جلسه) برگذار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از کلاسات دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگذار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی تعمیر پکیج بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره تعمیر پکیج در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره تعمیر پکیج، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان و فنی حرفه ای دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره تعمیر پکیج را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره تعمیر پکیج، 980 هزار تومان می باشد، میتوانید با پرداخت 450 هزار تومان ثبت نام خود را انجام دهید و مابقی آن را طی دوره از جلسه اول، هر جلسه 300 هزار تومان پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوانم در دوره پکیج ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره پکیج در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

پکیج چیست ؟

پکیج بنوعی سیستم گرمایشی است که امروزه جایگزین موتور خانه‌ها شده . پکیج‌ها در دو نوع زمینی و دیواری می‌باشند. یک سیستم گرمایشی مانند آبگرم کن است که هم وظیفه آبگرمکن و هم موتور خانه را انجام می‌دهد. و امروزه به جای شوفاژ و رادیاتور از پکیج استفاده میشود .

آینده شغلی و بازارکار دوره تعمیر پکیج چیست ؟

پس از آموزش دوره پکیج مهارت جویان میتوانند برای نصب و تعمیر  پکیج مشغول بکار شوند.

دوره های آموزشی تعمیر پکیج چیست؟

دوره آموزشی تعمیرات پکیج

دوره آموزشی تعمیرات پکیج

از آنجایی که در اکثر خانه ها یک پکیج یافت می شود. شرکت در دوره آموزشی تعمیرات پکیج یک ایده ی عالی برای تکنسین های تعمیر و نگهداری پکیج، مدیران ساختمان ها، یا هر کسی که به دنبال بهبود مهارت های نگهداری از پکیج است می باشد. این دوره که به صورت حضوری، توسط مربی ارائه می شود، شیوه ها و روش هایی را برای آموزش تعمیرات پکیج در اختیار کار آموزان قرار می دهد.

هدف از شرکت در این دوره این است که افراد به درک جامعی از سیستم های پکیج های مختلف دست یابند. در این دوره نحوه ی بازرسی پکیج، آزمایش کنترل های عملیات پکیج و نکات عیب یابی کلی ، همگی مورد بحث قرار خواهند گرفت. به طور کلی، این دوره برای آموزش به حداکثر رساندن ایمنی، قابلیت اطمینان و کارایی پکیج طراحی شده است و در نتیجه عمر پکیج افزایش می یابد. موسسه ی نیک اندیشان یکی از موسسات معتبری است که دوره آموزشی تعمیرات پکیج را ارائه داده و نیروهای متخصص تعمیرات پکیج را پرورش می دهد. امروزه نصب پکیج های مدرن بسیار آسان بوده و تقریبا افراد می توانند آن ها را نصب کنند اما کمتر کسی می تواند عیب یابی و تعمیرات پکیج را به خوبی انجام دهد. شرکت در دوره آموزشی تعمیرات پکیج به افراد این امکان را می دهد که به خوبی توانایی عیب یابی و تعمیر پکیج را کسب کنند. علاوه بر این، افراد ضمن شرکت در دوره آموزشی تعمیرات پکیج تکنیک های عیب یابی، علائم اختلالات ایجاد شده در پکیج و نحوه ی تعمیر آن اختلال، چگونگی عوض کردن قطعات، چگونگی سرویس دهی اجزای پکیج را می آموزند. دوره آموزشی تعمیرات پکیج  یک دوره ی تضمینی است که افراد می توانند ضمن شرکت در آن اطلاعات لازم جهت تعمیر انواع پکیج های زمینی، دیواری از برند های مختلف را یاد بگیرند. دوره آموزشی تعمیرات پکیج بسیار کاربردی بوده و متقاضیان می توانند به صورت عملی مطالب را آموزش ببینند. شرکت کنندگان پس از شرکت در این دوره می توانند مدرک معتبر دریافت کرده و کسب کار خود را با خیالی آسوده آغاز کنند. در اختیار داشتن یک مدرک معتبر و ارائه ی آن هنگام شروع یک کسب و کار باعث می شود که مشتریان شما بتوانند به خوبی به شما اعتماد کرده و کار تعمیر پکیج خود را به دست شما بسپارند. علاوه براین مدرک معتبر به افزایش درآمد افراد کمک خواهد کرد.

 

دوره تعمیر پکیج

دوره تعمیر پکیج

اگر  شما هم جزو افرادی هستید که می خواهد در خانه به صورت مفید تری واقع شود و یا اینکه می خواهید و مشتاق هستید که یک کسب کار با هزینه ی کم شروع کنید، می توانید به حرفه تعمیرکار پکیج فکر کنید. ولی با این حال، بایستی بدانید که برخی از مشاغل سخت ‌تر از سایر مشاغل هستند. بد نیست قبل از شروع این حرفه در خصوص ساختار پکیج آگاهی داشته و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید. بنابراین، اگر هنوز هم می خواهید به عنوان یک تعمیرکار پکیج فعالیت خود را آغاز کنید لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از پرطرفدارترین دوره هایی که افراد زیادی امروز مایل به شرکت در آن هستند دوره تعمیر پکیج می باشد. این امر به علت تولید طیف متنوعی از پکیج های گرمایشی طی سالیان اخیر می باشد. پکیج های گرمایشی به خوبی توانسته اند جایگاه خود را در بین سیستم های گرمایشی مختلف باز کنند. از آنجا که پکیج ها ساختار پیچیده ای دارند تنها افرادی می توانند وظیفه ی تعمیر آن ها را بر عهده گیرند که دوره تعمیر پکیج را پشت سر گذاشته باشند. به همین جهت جامعه به افرادی متخصصی که در دوره تعمیر پکیج شرکت کرده باشند و آموزش های لازم را جهت تعمیر پکیج گذرانده باشند نیاز دارد. شایان ذکر است این امر باعث شده است که موسسات مختلف دوره تعمیر پکیج برگزار کرده و نیرو های متخصص و آموزش دیده را تحویل جامعه دهند. در دوره تعمیر پکیج مطالب مختلف و ضروری در خصوص نحوه ی تعمیر و نصب و سرویس دهی پکیج را به افراد آموزش می دهند. آموزش هایی که در دوره تعمیر پکیج به متقاضیان ارائه می شود بسیار جامع بوده و نحوه ی کار و تعمیر انواع قطعات آموزش داده  می شود. در این دوره ها مطالب بسیار زیادی به متقاضیان آموزش داده می شود اما بایستی بدانید که ارائه ی مطالب تنها بخشی از پروسه ی یاد گیری به حساب می آید و فرد باید خودش مشتاق یادگرفتن مطالب بوده و سعی کند مطالب عملی خود را با خود مرور کند.

 

دوره نصب و تعمیر پکیج

دوره نصب و تعمیر پکیج نیک اندیشان

دوره نصب و تعمیر پکیج یکی از دوره های کار آمدی است که موسسه های مختلفی مانند موسسه ی نیک اندیشان برگزار می کنند. دوره نصب و تعمیر پکیج نیک اندیشان شامل موارد زیر می باشد:

 • کسب مهارت و فنون تعمیر پکیج
 • نحوه ی نصب پکیج
 • چگونگی راه اندازی پکیج
 • آشنا شدن با ابزارآلات مربوطه
 • آشنا شدن با قطعات مورد نیاز جهت تعمیر پکیج
 • چگونگی عیب یابی پکیج

لازم به ذکر است افراد پس از آن که دوره نصب و تعمیر پکیج را گذراندند مدرک معتبر از آکادمی URS انگلستان دریافت می کنند. اساتید این مجموعه پس از اتمام دوره نصب و تعمیر پکیج کار آموزان خود را معرفی به کار می کنند. دوره نصب و تعمیر پکیج که در موسسه ی نیک اندیشان برگزار می شود با زبان ساده و بسیار کاربردی توسط اساتید دوره به متقاضیان ارائه می شوند. لازم به ذکر است که در این دوره  نحوه ی تعمیرات پکیج PL  را آموزش می دهند. پکیج PL  با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های ساخت پکیج ساخته شده است.

دوره نصب و تعمیر پکیج به صورت کارگاهی برگزار شده و متقاضیان آموزش های مربوطه را در محیط های کارگاهی آموزش می بینند. کارآموزان ضمن شرکت در دوره با مراحل  مختلف تعمیر، و اصول مشکل یابی آشنا می شوند. اساتید این دوره بسیار مجرب بوده و در تمامی دوره ی آموزشی به سوالات متقاضیان خود به خوبی و با صبر و حوصله  پاسخ می دهند.

افراد با شرکت در دوره تعمیرات پکیج در خصوص علل خراب شدن پکیج ها هم اطلاعات کسب می کنند. همانطور که می دانید یکی از شایع ترین علل خرابی پکیج ها عدم تعمیر و نگهداری منظم از آن ها است. شما پس از آن که مدرک دوره آموزشی را کسب کردید به عنوان یک تکنسین تعمیرات پکیج به صورت حرفه ای به ارائه ی خدمات تعمیر و نصب پکیج  می پردازید. اگر تعمیر پکیج جدی گرفته نشود علاوه بر اینکه طول عمر پکیج کاهش می یابد، این کار می تواند  به یک تهدیدی جدی برای افراد، خانواده و خانه آن ها منجر شود. همچنین پکیج انرژی بیشتری مصرف می کند و خطر خرابی فاجعه بار را افزایش می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتردر صورت عدم نگهداری صحیح یا تعمیر ضعیف پکیج چه اتفاقی برای پکیج می افتد و یا اینکه چگونه به تعمیر و نگهداری از پکیج ها باید پرداخت و خیلی از اطلاعات دیگر باید در دوره های نصب و تعمیر پکیج شرکت کنید. اگر پکیج خراب شود، می تواند احساسات ناخوشایند، ناراحت کننده ای را برای مشتریان شما و خانواده شان به همراه داشته باشد، و اگر خرابی در اعماق زمستان رخ دهد، بسیار خطرناک خواهد بود. و همچنین اگر تعمیر پکیج نادیده گرفته شود ممکن است هزینه های گزافی را به دنبال داشته باشد بنابراین تعمیر پکیج بایستی جدی گرفته شود و به همین جهت است که حرفه ی تعمیر پکیج بسیار ارزشمند است.

بهترین کلاس آموزش تعمیرات پکیج در تهران کجا می باشد؟

بهترین کلاس آموزش تعمیرات پکیج

بهترین کلاس آموزش تعمیرات پکیج در تهران

کلاس آموزش تعمیرات پکیج یک دوره ی ویژه برای افرادی به شمار می آید که خواهان شروع حرفه ی تعمیرکاری پکیج هستند. در کلاس آموزش تعمیرات پکیج متقاضیان نحوه ی عملکرد و تعمیر سیستم های پکیج های مختلف را می آموزند. حرفه ی تعمیر کاری پکیج به علت تقاضای ویژه ی جامعه از بازار کار خوبی برخوردار است. برای آنکه افراد بتوانند این حرفه را دنبال کنند بایستی مدرک شرکت در کلاس آموزش تعمیرات پکیج را در اختیار داشته باشند. این مدرک موجب اعتبار بخشیدن به وجه ی شغلی آن ها می شود و شایان ذکر است بدون در اختیار داشتن مدرک کلاس آموزش تعمیرات پکیج افراد کمی تعمیر پکیج خود را به شما می سپارند.

 

بهترین کلاس آموزش تعمیرات پکیج در تهران

یک تعمیر کار پکیج چه وظایفی را بر عهده دارد؟

تعمیرکاران پکیج افرادی هستند که در حوزه ی تعمیر، نصب و نگهداری از پکیج ها تخصص دارند. این افراد ضمن بررسی پکیج و سایرعوامل اقدامات لازم جهت بهبود عملکرد پکیج و تنظیم آن را انجام می دهند.برای مثال تعمیرکار پکیج فشار و دمای پکیج را بررسی کرده و اگر مشکلی داشته باشد آن را بررسی می کند. تعمیرکاران پکیجی که از مدرک معتبر برخوردارند وظایف مختلفی بر عهده دارند. برخی از این وظایف عبارتند از:

 • تطبیق دادن پکیج متناسب با نوع سوخت
 • نظارت و نگهداری از پکیج
 • نصب صحیح پکیج و بررسی آن
 • تعمیر پکیج در صورت بروز مشکل
 • بررسی مایعات درون پکیج

حال به شرح برخی از این وظایف می پردازیم.

 1. نظارت و نگهداری پکیج

تعمیرکاران پکیج، وظیفه ی بررسی، تعمیر و نگهداری مکرر پکیج  را بر عهده دارند و برای مثال آن ها لوله ‌کشی پکیج و شیرهای پکیج را تعمیر و تمیز کرده و گرفتگی لوله ها را پاک می ‌کنند.

 1. بررسی مایعات درون پکیج

تعمیرکاران پکیج میزان گاز، آب و سایر سیالات موجود در پکیج را بررسی می کنند. اگر سیالات درون پکیج به عوض شدن احتیاج داشته باشد تعمیرکار پکیج آن را تغییر می دهد.

 1. تعمیر تجهیزات پکیج

هنگامی که بخش ‌هایی از سیستم‌ های پکیج ها می ‌شکنند یا عملکردشان افت کرده و به خوبی کار نمی‌ کنند، تعمیرکار پکیج وظیفه ی بازسازی و تعمیر آن را برعهده می گیرد. برخی از قطعات رایجی که این افراد به طور مکرر تعمیر کرده و آن ها را بازسازی می کنند شامل شیرها و سیستم های لوله کشی می باشد.

 

وظایف تعمیرکار پکیج

کلاس تعمیرات پکیج

تعمیرکارانی که می خواهند در یک کلاس تعمیرات پکیج شرکت کنند بایستی حتما قبل از ثبت نام در انتخاب آموزشگاه دقت کافی و مورد نیاز را به خرج دهند. آموزشگاه های مختلفی کلاس تعمیرات پکیج برگزار می کنند اما قطعا تمامی آن ها معتبر نیستند. بنابراین ما در ادامه برای شما ویژگی های یک آموزشگاه خوب را آورده ایم تا انتخاب یک آموزشگاه معتبر را برای شما آسان کنیم.

 • برخی از آموزشگاه ها پس از اتمام دوره مدرک معتبر ارائه می دهند اما برخی دیگر تنها به ارائه ی مطالب اکتفا می کنند. بنابراین یک متقاضی آگاه و باهوش باید دوره کلاس تعمیرات پکیج آموزشگاهی را انتخاب کند که پس از تمام شدن دوره یک مدرک معتبر را اعطا کند. به عنوان مثال هلدینگ نیک اندیشان پس از برگزاری کلاس تعمیرات پکیج یک مدرک با اعتبار از آکادمی دانشگاه انگلستان اعطا می نماید.
 • از آن جا که تعمیرکاری پکیج یک حرفه ی عملی است پس باید آموزش های کلاس تعمیرات پکیج به صورت عملی صورت پذیرد. متاسفانه برخی از آموزشگاه ها حین برگزاری کلاس تعمیرات پکیج تنها مطالب را به صورت تئوریک ارائه می دهند. بنابراین باید دقت داشته باشید که در دوره تعمیرات پکیج آموزشگاهی شرکت کنید که کلاس را در یک محیط کارگاهی و به صورت کارگاه برگزار کند. به عنوان مثال دوره ی تعمیرات پکیج موسسه ی نیک اندیشان یکی از دوره هایی است که در یک محیط کارگاهی برگزار می شود و متقاضیان مطالب را زیر نظر استاد و به صورت عملی یاد می گیرند.
 • از دیگر نکاتی که هنگام انتخاب یک آموزشگاه معتبر به منظور ثبت نام در کلاس تعمیرات پکیج بایستی به آن توجه کنید اساتید آن دوره است. دقت داشته باشید آموزشگاهی را انتخاب کنید که اساتید آن مجرب و حرفه ای بوده و خود در این زمینه فعالیت داشته باشند. متاسفانه برخی از افراد بدون آن که در حوزه ی تعمیر کاری پکیج سر رشته داشته باشند اقدام به برگزاری دوره کرده اند.

چه دوره و کارگاه های آموزشی دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره تعمیر پکیج ، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک

دوره مونته سوری

دوره بازی درمانی

دوره کمک پرستاری

دوره داروخانه

دوره طب سنتی

دوره حسابداری

دوره آزمایشگاه

دوره عکاسی

دوره فیلمبرداری

دوره کاشت ابرو

دوره فارکس

دوره ارز دیجیتال

دوره بازرگانی

دوره لیزر موهای زائد

دوره ماساژ

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  8 دیدگاه برای دوره تعمیر پکیج

  1. مهدی

   سلام
   میخواستم بدونم میتونم پول دوره رو قسطی پرداخت کنم؟

   • aref

    سلام مهدی عزیز
    بله میتونید هزینه دوره پکیج رو به صورت اقساطی پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط پرداخت با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

  2. علی

   سلام وقت بخیر
   دوره جدیدتون از کی شروع میشه؟ میخواستم ثبت نام کنم.

   • aref

    سلام علی عزیز
    برای ثبت نام و اطلاع از تاریخ شروع دوره جدید، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما شما رو راهنمایی خواهند کرد

  3. سامان

   سلام
   پس از دوره مدرکی میدید؟
   اون مدرک معتبره؟

   • aref

    سلام سامان عزیز
    بله مدارکی از دانشگاه و آکادمی urs انگلیس و فنی حرفه ای به شما داده میشه که برای صحت مدارک میتوانید همه ی آنها را استعلام بگیرید.

  4. رضا رشوند

   سلام
   من از کار فنی هیچی نمیدونم ولی دوست دارم این حرفه رو یاد بگیرم آیا دوره شما مناسب من هست؟

   • aref

    سلام رضا عزیز
    بله این دوره مناسب تمامی افراد میباشد و از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده میشود.

  5. ابراهیم

   سلام
   دورتون خیلی عالی بود به دوستان دیگه هم پیشنهاد میکنم برای یادگیری این حرفه به این موسسه بیان و تو دوره شرکت کنن.

   • aref

    سلام ابراهیم عزیز
    ممنون بابت نظرتون ، و از اینکه از دوره راضی بودید خیلی خوشحالیم.
    موفق باشید🌹

  6. بردیا

   سلام کلاس ها به صورت آنلاینه یا حضوری؟

   • aref

    سلام بردیا عزیز
    دوره تعمیر پکیج به صورت حضوری برگزار میشود.

  7. هادی عزیزی

   سلام
   پس از اتمام دوره معرفی به کار میکیند؟

   • aref

    سلام هادی عزیز
    بله در انتهای دوره علاوه بر اعطای مدرک، معرفی به کار میشوید یا در صورت تمایل میتوانید به طور مستقل در بازار کار فعالیت کنید.

  8. احسان

   سلام دورتون عالی بود
   بعد از دوره معرفی به کار شدم خیلی ممنون بابت دوره خوبتون

   • aref

    سلام احسان عزیز
    ممنون بابت ثبت نظرتون . موفق باشید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image