دوره کیک پزی (کیک ساز و تر ساز)

در دوره کیک پزی (کیک ساز و تر ساز) تمام مهارت ها و فنون کیک پزی به طور کامل نیز آموزش داده می شود همچنین ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی URS امارات نیز مهارت جویان معرفی به کار در رستوران ها می شوند.

توضیحات

آموزش آشپزی استاد دوره کیک پزی در تلویزیون : خانم مرجان وکیل الرعایا

معرفی دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز)

 

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار (کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز):

طول دوره

۹جلسه

استاد

خانم مرجان وکیل الرعایا
(سرآشپز بین المللی
و کارشناس آشپزی تلویزیون)

گواهینامه

گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URSامارات

هزینه دوره

3 میلیون و 300 هزار تومان

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی مجرب و کارشناس آشپزی تلویزیون
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS امارات
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز) چند جلسه است؟

دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز) همانطور که در بالا گفته شد در 9 جلسه برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز) بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز) در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

له شما بعد از گذراندن دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز)، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز) را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

جهت دریافت پاسخ این سوال و شرایط پرداخت هزینه دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز) می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید، پشتیبانان ما پاسخگو شما عزیزان خواهند بود.

چگونه میتوانم در دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز) ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره کیک پزی(کیک ساز و تر ساز) در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر را کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان ما خیلی سریع تر انجام دهید.

دوره آموزش کیک پزی چیست؟

دوره آموزش کیک پزی مناسب چه کسانی نیست

دوره کیک سازی یکی از زیر شاخه های آشپزی به شمار می رود. همان سبک و سیاقی که در دوره های آشپزی وجود دارد، در این دوره نیز وجود داشته و مشاهده می گردد. کسانی که در دوره آموزش کیک پزی شرکت می کنند با دستور پخت انواع و اقسام کیک آشنا شده و به یک کیک پز حرفه ای تبدیل می شوند. این هنر از جمله هنرهای درآمد زا به شمار می رود؛ امروزه کافه های زیادی مشتاقند کیک های خانگی در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

دوره آموزش کیک سازی دوره ای پر از فوت و فن است. کیک پزی از آشپزی سخت تر بوده و فوت و فن های بیشتری دارد؛ اگر یک نکته به هنگام پخت کیک رعایت نشود، کیک خوبی به دست نخواهد آمد. به همین جهت، توصیه می کنیم دوره پخت کیک موسسه هایی را انتخاب کنید که همه فوت های کوزه گری را به شما یاد می دهند.

در دوره آموزش کیک پزی نیک اندیشان چه مطالبی آموزش داده می شود؟

همان گونه که بیان کردیم در دوره کیک سازی نکات آموزشی زیادی گفته می شود. در حقیقت، رعایت این نکات است که موجب می گردد کیک پخته شده، هم طعم خوبی داشته باشد و هم ظاهر آن زیبا و جذاب به نظر آید. کیک ها انواع و اقسام متفاوت داشته و هر کدام از آنها نیز دستورالعمل خاصی برای طبخ دارند. کسانی که در دوره های آموزشی کیک پزی شرکت می کنند، با دستور پخت انواع کیک آشنا شده و به این ترتیب می توانند شما را مهمان کیک هایی متفاوت و خوشمزه کنند.

کامل بودن مباحث ارائه شده را تنها از موسساتی می توان انتظار داشت که دوره کیک سازی با کامل ترین مباحث برگزار می کنند. از جمله این موسسات می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم. این موسسه یکی از هلدینگ آموزشی مطرح در کشور بوده و سابقه و تجربه زیادی در حوزه برگزاری دوره های آموزشی دارد. اگر قصد دارید در یک دوره آموزشی جامع شرکت کنید، این موسسه را به شما پیشنهاد می کنیم.

دوره آموزش کیک پزی چیست

دوره آموزش کیک پزی مناسب چه کسانی است؟

دوره کیک سازی، دوره بسیار جذاب و شیرینی است و افزایش تجربه و مهارت در آن نیاز به تجربه و پشتکار زیادی دارد. کسانی که از بارها تمرین خسته نمی شوند و تنها به هدف خود که همان حرفه ای شدن در پخت کیک است فکر می کنند، بهترین گزینه ها برای شرکت در دوره آموزش کیک پزی می باشند. پخت کیک، راه و روش خاص خود را داشته و توجه به اصولی که در این راه و روش وجود دارد، می تواند باعث شود یک کیک خوشمزه فراهم گردد.

دوره کیک سازی می بایست با تمرین مهارت جو در منزل همراه باشد. شرکت در دوره ها و تمرین کردن، لازم و ملزوم هم هستند. اگر شما بعد از شرکت در دوره های مرتبط مقدار کمی از مواد را تهیه کرده و کیک را در منزل طبخ کنید، مهارت بالایی در پخت کیک پیدا خواهید کرد. به قول معروف، کار نیکو کردن از پر کردن است؛ اگر خود را به این مساله مقید و ملزم بدانید، کیک هایی خوش طعم با ظاهری زیبا خواهید پخت.

دوره آموزش کیک پزی مناسب چه کسانی نیست؟

دوره کیک سازی برای افرادی که حوصله زیادی برای آشپزی ندارند، اصلا مناسب نیست. اگر تصور می کنید با یک بار پخت کیک می توانید به راز پخت کیکی خوشمزه پی ببرید، صد در صد در اشتباهید. آشپزی از آن جمله هنرهایی است که هر چه تمرین در آن بیشتر اتفاق افتد، دست شما نیز پُرتر شده و توانایی تان در طبخ انواع کیک افزایش پیدا خواهید کرد.

دوره آموزش کیک سازی نیک اندیشان مناسب کسانی است که از بارها تمرین کردن خسته نمی شوند. اصولا کسانی که می خواهند یک شبِه به همه چیز دست پیدا کنند، گزینه های مناسبی برای شرکت در این دوره نیستند. هر چند که موسسه نیک اندیشان شرایط خوبی برای برگزاری دوره آموزش کیک پزی در نظر گرفته، اما اگر فکر می کنید که حضور در این فضا و بارها تمرین کردن را دوست ندارید بهتر است هزینه و وقت خود را در جای دیگری سرمایه گذاری کنید.

 

در دوره آموزش کیک پزی نیک اندیشان چه مطالبی آموزش داده می شود

بهترین آموزشگاه کیک پزی در تهران

دوره کیک سازی را در موسسه هایی بگذرانید که از آنها به عنوان بهترین آموزشگاه کیک پزی در تهران یاد می کنند. امروزه به علت بالا بودن تعدد مجموعه هایی که در حوزه آموزش فعالیت می کنند، شناخت مراکز آموزشی که بتوان آن را بهترین نامید، کار سختی شده است. البته برای شناخت بهترین موسسات آموزشی، باید به امکانات و ویژگی های موسسه مذکور توجه کرد.

دوره کیک سازی بهترین آموزشگاه های تهران، با ارائه مدرک همراه است. به افرادی که در دوره های آموزشی مرتبط شرکت می کنند، یک مدرک معتبر بین المللی اهدا می گردد. در ضمن، شهریه ای که بهترین آموزشگاه ها از شما دریافت می کنند، معقول و منطقی بوده و حتی برخی از آنها به شما اجازه می دهند، این هزینه را به صورت اقساط پرداخت کنید. از جمله موسسه هایی که همه ویژگی های فوق را در خود جمع کرده، نیک اندیشان است؛ این موسسه یک مدرک معتبر به شما اهدا کرده و شهریه را به صورت اقساط دریافت می کند.

آموزش طرز تهیه کیک های مختلف

طرز تهیه کیک های مختلف مهم ترین و عمده ترین مبحث ارائه شده در دوره کیک سازی است. کیک ها به دلیل خلاقیتی که کیک پزها از خود ارائه کرده اند، انواع متفاوتی داشته و برای کسی که می خواهد به صورت حرفه ای و تمام عیار این دوره را آموزش ببیند، یادگیری نحوه پخت این کیک ها، لازم و ضروری به نظر می رسد.

دوره کیک سازی نیک اندیشان یکی از دوره هایی است که می توان به جرات آن را یک دوره کامل و جامع نامید. دستور پخت اغلب کیک ها و هر نکته مهمی که برای پخت کیک لازم باشد، در این دوره ارائه می گردد. به کسانی که می خواهند در یک دوره کامل شرکت کنند، توصیه می کنیم دوره های آموزشی این موسسه را انتخاب کرده تا وقت و هزینه خود را در یک مسیر درست سرمایه گذاری کنند.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره کیک پزی (کیک ساز و تر ساز)”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image