دوره POST DBA

 آموزش مدیریت کسب ‌و کار که دوره‌ی آموزش POST DBA است، دوره‌ی کاملا کاربردی و عملی که تکمیل‌کننده‌ی دوره‌های آموزش MBA و DBA است. ضمن اعطای گواهینامه از آکادمی بین المللی از کشور  انگلستان ، در انتهای دوره مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

توضیح مفصل دوره آموزش POST DBA

دوره POST DBA یا(پست دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار) در این دوره مهارت های مربوط به مدیریت کسب و کار به صورت مهارتی در سطح پست دکترا آموخته می شود.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط  تیم مدرسین حرفه ای و با تجربه تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام از آکادمی بین المللی از کشور انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار (کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل های دوره POST DBA:

 • مهارتهای نوشتن طرح تجاری(بیزینس پلن)
 • مهارتهای سیستم سازی
 • مهارتهای مدیریت استراتژیک
 • مهارتهای رهبری و انگیزش
 • اصول مذاکرات
 • مهارتهای ارتقای هوش هیجانی و هوش اجتماعی
 • مهارتهای سخنوری وقدرت کلام
 • مهارتهای بازاریابی و فروش
 • مهارتهای ارتقای هوش مالی
 • مهارتهای کارآفرینی
 • مهارتهای آینده پژوهی

طول دوره

هفته ای یک جلسه 2 ساعته در مدت یک سال

استاد

دکتر حمزه شیخ

گواهینامه

مدرک از ASP انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه و شرایط پرداخت

مبلغ دوره: 18,080,000 تومان

شرایط پرداخت: ماهیانه 1,500,000 تومان

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره POST DBA کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره POST DBA به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. دوره POST DBA همراه با کوچینگ (مربیگری) رایگان خواهد بود.
 4. مدرسین دوره POST DBA خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از آکادمی دارای اعتبار از انگلستان
 6. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 7. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 8. برگزاری دوره به صورت حضوری و مجازی(از طریق اسکایپ)
 9. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

دوره آموزش Post DBA چند جلسه است؟

دوره آموزش Post DBA همانطور که در بالا گفته شد در مدت 1 سال (هفته ای 1 جلسه 2 ساعت و نیمه طی سال) برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش Post DBA بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره Post DBA در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره Post DBA، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره Post DBA را به صورت اقساطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره Post DBA ، هجده میلیون تومان می باشد، میتوانید ماهی یک میلیون و پانصد هزار تومان آن را پرداخت کنید تا پس از چند ماه به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوان در این دوره ثبت نام کرد؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره Post DBA در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان ما هر چه سریع تر انجام دهید.

دوره آموزش Post DBA چیست؟

دوره POST DBA

دوره Post DBA مخفف doctor of Business administration که به فارسی به معنای دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار می باشد. در دوره آموزش Post DBA یکسال تمام مهارتهای مربوط به مدیریت کسب و کار در حد یک دکتر ارائه می شود. مهارتهایی که یک بیزینس من(یا کارآفرین و موسس و مدیر یک کسب و کار) برای راه اندازی کسب و کار یا اصلاح و توسعه اش به آن نیاز دارد. مهارتهایی از جمله: طراحی بیزینس پلن(یا طرح کسب و کار)، سیستم سازی، رهبری و انگیزه مند کردن کارمندان، قدرت کلام و زبان بدن، ارتقا هوش هیجانی و هوش اجتماعی، مهارتهای مدیریت استراتژیک، مهارتهای مدیریت بازاریابی و فروش، مهارتهای دیجیتال مارکتینگ، مهارتهای رفتار سازمانی و منابع انسانی، ارتقا هوش اقتصادی و حسابداری، مهارتهای سرمایه گذاری و مدیریت مالی و …

موضوعی که در سال های گذشته گسترش زیادی پیدا کرده، برگزاری دوره هایی همچون دوره آموزش Post DBA است. این دوره در کشور توسط برخی مراکز آموزش عالی مانند دانشگاه تربیت مدرس و برخی موسسات حرفه ای آموزشی مانند نیک اندیشان در حال برگزاری است. از آنجایی که ما کمبودهای زیادی در حوزه مدیریت سازمان ها و یا شرکت ها در داخل کشور مشاهده می کنیم، افرادی که قصد دارند کسب و کار و تجارت آنها با شکست مواجه نشود باید در دوره POST DBA شرکت کنند. این دوره ها توسط اساتیدی با دانش علمی بالا تدریس می شود.

همان طوری که در فوق اشاره کردیم یکی از معتبرترین برگزارکنندگان دوره آموزش Post DBA، موسسه نیک اندیشان است. در اینجا ممکن است برای برخی افراد این سوال پیش آید که در دوره POST DBA نیک اندیشان چه اتفاقی می افتد و چه سرفصل هایی تدریس می گردد که باعث شده این دوره را یکی از بهترین دوره ها بنامیم. در پاسخ به این سوال باید گفت که سرفصل های مهمی همچون اصول و قواعد مذاکره کردن، مهارت سخنرانی و افزایش این مهارت ها، افزایش قدرت کلام، افزایش مهارت های هوش و اجتماعی هوش هیجانی، کارآفرینی و مهارت هایی که برای موفقیت در این حوزه نیاز است، ارتقای هوش مالی و مهارت مورد نیاز آن، افزایش قدرت در فروش و بازاریابی، نوشتن طرح های تجاری موفق و اصول آن و غیره در این دوره عنوان می شود.

بعد از به اتمام رسیدن دوره POST DBA، به علاقه مندان و شرکت کنندگان مدرکی اعطا می کند. این مدرک اعتبار بالایی داشته و قابلیت استعلام از آکادمی URS انگلستان را نیز دارد. این آکادمی یکی از بزرگ ترین آکادمی های فعال در آسیا، اروپا و آمریکا است و قدمت و سابقه ای طولانی در حوزه صدور گواهینامه های معتبر دارد. کسانی که موفق شوند این مدرک را دریافت کنند می توانند در بازارهای بین المللی نیز حضور پیدا کرده و به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا کنند.

شعبات این موسسه نزدیک به مترو قرار داشته و به همین دلیل دسترسی به آن نیز کار بسیار راحتی است. اگر بنا به هر دلیلی نمی تواند شهریه را به صورت یکجا پرداخت کنید، می توانید این هزینه دوره POST DBA را به صورت قسطی بپردازید.

تفاوت دوره Post DBA با پسا دکترا چیست؟

فرق دوره Post DBA با پسا دکترا در این نکته است که این دوره، مهارتی ، کاربردی و عملیاتی است ولی پسا دکترای دانشگاهی، حاوی مطالبی تئوریک است. اساتید این دوره ضمن اینکه از دانش علمی برخوردارند دارای تجربه اجرایی نیز هستند در صورتیکه برای تدریس در مقطع پست دکترا دانشگاهی صرف تحصیلات آکادمیک کافی است و ضرورتی به داشتن تجربه اجرایی و عملیاتی نیست. دوره آموزش پست دی بی ای یک دوره مهارتی است در صورتیکه پست دکترا یک درجه و گرید علمی است. و در پایان این دوره گواهینامه قابل استعلام داده می شود در صورتیکه در پایان تحصیلات PHD، مدرک دانشگاهی.

چرا برای دوره آموزش Post DBA هلدینگ نیک اندیشان رو انتخاب کنیم؟

امتیاز دوره های پست دی بی ای هلدینگ نیک اندیشان نسبت به جاهای دیگر:

 • کوچینگ(مربیگری) رایگان مهارت جویان در طول دوره
 • اساتید علمی و اجرایی
 • گواهینامه قابل استعلام و بین المللی
 • شهریه مناسب آن
 • شرایط پرداخت اقساطی در طول دوره

می باشد. کسانی که دوره آموزش Post DBA را در این مجموعه میگذرانند موفق به راه اندازی کسب و کارشان یا اصلاح و توسعه کسب و کارشان یا کارآفرینی در داخل سازمانی که در آن اشتغال دارند شده اند.

خروجی این دوره در هلدینگ نیک اندیشان، سرمایه گذارانی با هوش اقتصادی بالا و مدیرانی توانمند است.

دوره Post DBA از انگلستان چگونه است؟

این دوره در هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در یک سال برگزار میگردد و مهارت آموزان هفته ای دو جلسه ۱/۵ ساعته به صورت آنلاین شرکت میکنند.

در این دوره مهارت های مربوط به مدیریت کسب و کار و دانش سرمایه گذاری در حد پست دکترا توسط تیمی علمی و اجرایی به رهبری دکتر حمزه شیخ مالک و مدیر هلدینگ نیک اندیشان به شما آموخته می شود. و در انتهای دوره، گواهینامه قابل استعلام از ASCB انگلستان داده می شود.  از امتیازات دوره شهریه مناسب و اقساطی آن و کوچینگ (مربیگری) رایگان در طول دوره است.

آینده شغلی و بازار کار POST DBA چیست ؟

دوره آموزش POST DBA نیک اندیشان

بازار کار Post DBA

امروزه ثابت شده که شرکت ها و سازمانهایی می توانند به یک هدف روشن و والا دست پیدا کنند که توسط مدیران لایق و توانمند رهبری شوند. افزایش توان و قدرت رهبری نیز تنها زمانی تحقق پیدا می کند که مدیران سازمان ها تصمیم بگیرند در دوره POST DBA شرکت کنند. موضوع بسیار مهمی که باید در مورد این رشته ارائه گردد نگرانی هایی است که ممکن است در مورد بازار کار Post DBA وجود داشته باشد. بدون شک برای عده زیادی که با دوره POST DBA آشنایی ندارند، این سوال مهم به وجود می آید که کاربرد این رشته در کجاست و بازار کار Post DBA چگونه است.

توجه داشته باشید که بازار کار Post DBA، برای تمام کسانی بسیار پر مشغله و پر رفت و آمد ظاهر خواهد شد که در حوزه مدیریت فعالیت چشمگیری دارند. این گروه برای آنکه بتوانند به وظایف خود به بهترین شکل ممکن عمل کنند دوره POST DBA را انتخاب کرده و در آن شرکت می کنند. این سطح یکی از بالاترین سطوح مدیریتی به شمار می رود. توجه داشته باشید که بازار کار Post DBA برای کسانی که اهل ریسک کردن نیستند و جرات و جسارت لازم برای خلق یک کسب و کار جدید را ندارند، مناسب نیست.

کسانی که در دوره POST DBA شرکت کرده و ا یادگیری تئوریک و مهارتی این رشته، توان اجرایی خود را به طرز محسوسی افزایش داده اند می توانند در حوزه هایی مانند کارآفرینی، رهبری کسب و کار، تدریس، مدیر اجرایی پروژه های مختلف، نقش های مدیریتی ارشد و غیره مشغول به کار شوند. بازار کار Post DBA می تواند برای شرکت کنندگان این دوره عالی باشد، به شرط آنکه تمامی اصول و قواعد ذکر شده در دوره را به خوبی فرا گرفته باشند.

کسانی می توانند با موفقیت های قابل توجهی وارد بازار کار Post DBA شوند که در بهترین موسسات برگزارکننده دوره POST DBA شرکت کرده باشند. دوره POST DBA نیک اندیشان یکی از بهترین دوره های پست DBA بوده و مزیت های زیادی با حضور در این دوره شامل حال شما خواهد شد. با شرکت در دوره POST DBA این موسسه از حضور اساتیدی که دانش و علم بالایی را در این حوزه به صورت آکادمیک و مهارتی به دست آورده اند، بهره برده و به یکی از لایق ترین مدیران و رهبران تبدیل شوید.

دوره post dba دانشگاه تربیت مدرس

بهترین دوره آموزش POST DBA

 

یکی از دانشگاه های دولتی کشور، دانشگاه تربیت مدرس است. این دانشگاه در سال 1360 تاسیس شد و در برخی رشته های محدود مانند علوم انسانی و مدیریت اقدام به جذب دانشجو می کرد. در سال 1365 وضعیت دانشگاه نیز ارتقا پیدا کرده و توانست رشته های بیشتری را به حوزه آموزشی خود اضافه کند. امروزه کسانی که می خواهند وارد این دانشگاه شوند تنها می توانند در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری وارد دانشگاه تربیت مدرس شوند. البته این به شرطی است که شما بخواهید یک مدرک آکادمیک از این دانشگاه دریافت کنید. راه دیگری نیز برای کسب علم در دانشگاه تربیت مدرس وجود دارد که یکی از آنها دوره post dba دانشگاه تربیت مدرس است.

این دانشگاه به عنوان تنها دانشگاه جامع در حوزه تحصیلات تکمیلی مطرح می باشد و توانسته مجوز برگزاری دوره POST DBA را نیز به دست آورد. برای کسانی که می خواهند سازمان و یا شرکتی موفق داشته باشند یادگیری و پروسه آن هیچگاه به اتمام نخواهد رسید. به همین دلیل است اگر به رزومه اغلب کسانی که کسب و کار خود را راه اندازی کرده و در آن موفق ظاهر شده اند نگاه کنید، متوجه خواهید شد که همه آنها در دوره POST DBA  شرکت کرده اند. مدیریت یک سازمان و یا یک کسب وکار باید با تجربه و مهارت توام باشد و کسانی می توانند در این حوزه موفق تر عمل کنند که در دوره هایی مانند دوره post dba دانشگاه تربیت مدرس نیز شرکت کرده باشند.

دوره هایی مانند دوره post dba دانشگاه تربیت مدرس به مدیران آموزش خواهد داد تا بتوانند به صورت حرفه ای در این حوزه به تحقیق و پژوهش مشغول شوند و از روش های بروز و مدرنی که در بهترین کمپانی ها دنیا برای اداره سازمان بهره برده می شود، کمک بگیرند. البته شایان ذکر است که دوره post dba دانشگاه تربیت مدرس تنها دوره ای نیست که در این حیطه در حال برگزاری می باشد و موسسات دیگری نیز هستند که دوره POST DBA را برگزار می کنند که یکی از آنها هلدینگ آموزش نیک اندیشان است.

دوره POST DBA نیک اندیشان توسط اساتیدی با توان علمی بالا در حال ارائه است و این خبر خوبی است برای تمامی کسانی که به دنبال یادگیری بروزترین ترفندهای مدیریتی می گردند. مهم ترین سرفصل هایی که هر مدیر باید از آنها اطلاع داشته باشد در این دوره آموزش داده خواهد شد. شرکت در دوره های نیک اندیشان دارای مزیت های زیادی از جمله قسطی بودن شرایط پرداخت شهریه ، دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی و اعطای مدرک بین المللی و دانشگاه با مهر و هولوگرام از دانشگاه ، قیمت منصفانه شهریه و… میباشد. که تمامی این ها باعث شده دوره POST DBA نیک اندیشان برتری بیشتری نسبت به دانشگاه ها و دیگر موسسات داشته باشد.

دوره post dba و علل برگزاری این دوره

دوره آموزش post dba با چه هزینه ای برگزار می گردد

 

دوره post dba یکی از دوره هایی است که در سال های گذشته با استقبال و محبوبیت زیادی مواجه شده است. مدیران اجرایی که در سازمان های مختلف کار می کنند برای آنکه بتوانند از پس اداره سازمان خود بر آیند، در این دوره ها شرکت کرده و اطلاعات و دانسته های مدیریتی خود را به نحو شایسته و ارزشمندی افزایش می دهند. شاید یکی از دلایلی که باعث شده از این رشته استقبال بی نظیری به عمل آید، رو به گسترش بودن وضعیت تجارت در ایران و خلائی است که ما در بحث بهره وری مدیران علمی و اجرایی داریم.

دوره post dba یکی از دوره هایی است که با توجه نشان دادن به کارهای اجرایی و ترکیب کردن آن با دانش و علم، تحول جالب توجه و جذابی را در حوزه مدیریت سازمان ها به وجود آورده است. متاسفانه یکی از مشکلاتی که در اغلب کسب و کارها و سازمان های فعال در کشورمان با آن مواجه و درگیر هستیم، عدم توجه به ساختارهای مدیریتی است. با برگزاری post dba، می توان امیدوار بود، این بی توجهی و ضعف، توسط مدیرانی لایق و آموزش دیده از بین برود.

دوره آموزش post dba نیک اندیشان یکی از کاربردی ترین دوره های مدیریت پیشرفته است که در حال برگزاری بوده و به مدیران کمک می کند تا بتوانند اصول و مدل هایی را که سردمداران مدیریت در دنیا به آن رسیده اند، در سازمان خود پیاده سازی کرده و در جهت حل مشکلات پیش رو از آنها استفاده کنند.

 

post dba دانشگاه تهران چه فرقی با نیک اندیشان دارد

چه کسانی می توانند در دوره post dba شرکت کنند؟

موضوع مهمی که به هنگام شرکت در دوره post dba باید مورد توجه قرار داده شود، این سوال مهم و اساسی است که چه کسانی شایستگی حضور در این دوره را دارند و یا به عبارت دیگر، چه کسانی می توانند در این دوره شرکت کنند؟ درست است که شرکت در این دوره می تواند تاثیر معجزه آسایی را از خود به جای بگذارد، اما زمانی می توان از حضور در این دوره انتظار معجزه را داشت که فرد مناسبی در آن شرکت کرده باشد. برخی کسانی که اجازه دارند در دوره های آموزشی post dba شرکت کنند به شرح زیر می باشند:

 • افرادی که مدرک MBA خود را از یکی از موسسه های آموزشی و معتبر کشور دریافت کرده و چندین سال سابقه اجرایی داشته باشند، می توانند در این دوره مفید شرکت کنند.
 • داشتن مدرک DBA دیگر پیش نیاز شرکت در این دوره به شمار می رود.
 • افرادی که در یکی از رشته های مدیریتی مدرک دکتری داشته باشند، گزینه های مناسبی برای حضور در دوره post dba به شمار می روند.
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته های مدیریتی و داشتن سابقه کاری نیز پیش شرط دیگری است که می بایست فراهم گردد.
 • افرادی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند، بهتر است در این دوره حضور نیابند و یا قبل از حضور، تسلط نسبی خود را به این زبان افزایش دهند.

دوره آموزش post dba با چه هزینه ای برگزار می گردد؟

دوره post dba از جمله دوره هایی است که هم موسسات آموزشی و هم، برخی دانشگاه های مطرح کشور، مانند دانشگاه تربیت مدرس و یا دانشگاه تهران نیز آن را برگزار می کنند. موضوعی که در مورد این رشته، مسلم و قطعی به نظر می رسد این است که فرقی نمی کند که شما برای شرکت در این دوره چه مرکز و یا نهاد آموزشی را انتخاب کنید؛ موضوع مهمی که بین تمام مراکز برگزارکننده این دوره مشترک به نظر می رسد این است که شرکت کنندگان می بایست برای حضور در این دوره، مبلغی را به عنوان شهریه پرداخت نمایید.

نکته دیگری که خوب است در رابطه با هزینه دوره post dba بدانید، شهریه ای است که مراکز مختلف از شما دریافت می کنند. درست است که شهریه در نوع خود موضوع بسیار مهمی به نظر می آید، اما مهم تر از آن، کیفیت دوره ای است که در آن حضور پیدا می کنید. مدرسانی که این دوره را آموزش می دهند می بایست سال ها سابقه اجرایی داشته و در ضمن، به صورت تئوری نیز آموزش های زیادی را دریافت کرده باشند. این اشخاص بهترین و مناسب ترین افراد برای آموزش این دوره به شمار می روند.

اگر نمی دانید چه موسسه ای را برای شرکت در دوره آموزش post dba انتخاب کنید، توصیه می کنیم، نیک اندیشان را انتخاب نمایید. این دوره، توسط مدرسان حرفه ای و با تجربه حوزه مدیریت تدریس شده و در انتهای دوره نیز یک مدرک قابل ترجمه و قابل استعلام از آکادمی URS انگلستان به شما اعطا می شود.

 

چه کسانی می توانند در دوره post dba شرکت کنند

post dba دانشگاه تهران چه فرقی با نیک اندیشان دارد؟

همانطوری که اشاره کردیم، دوره post dba توسط موسسات آموزشی مختلف در حال برگزاری است؛ یکی از این نهادهای آموزشی دانشگاه تهران است. دانشگاه تهران یکی از مطرح ترین و برجسته ترین دانشگاه های سطح کشور است و کنکوری ها سعی می کنند با مطالعه دقیق دروس و کسب یک رتبه عالی، تحصیلات خود را در مقاطع مختلف در این دانشگاه ادامه دهند. البته توجه داشته باشید، رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می گردد، تنها رشته ها و مباحث دانشگاهی نیست و رشته های دیگری نیز در این مجموعه آموزشی ارائه می گردد.

دوره post dba دانشگاه تهران، در نوع خود مزیت های زیادی دارد، اما نمی تواند همه مزیت هایی که نیک اندیشان ارائه می کنند را فراهم کند و این دو بدون شک، تفاوت هایی با هم دارند. یکی از این تفاوت ها، مدرک معتبری است که از سوی نیک اندیشان به شرکت کنندگان در دوره های post dba اهدا می شود؛ این مدرک اعتبار بالایی داشته و از موسسات معتبر کشور انگلستان نیز قابلیت استعلام دارد.

تفاوت دیگری که می توان بین post dba دانشگاه تهران و نیک اندیشان اشاره کرد، هزینه ای است که برای این دوره تعیین شده است. نیک اندیشان برای آنکه فرصت کسب دانش در حوزه های مدیریتی، برای همه افراد فراهم باشد، هزینه و شهریه این دوره را مناسب در نظر گرفته و به همین علت اغلب افراد می توانند در این دوره ارزشمند و غنی شرکت کرده و قدم های موثری در جهت بهتر اداره کردن سازمان خود بردارند.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره POST DBA”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image