دوره ادیت با فوتوشاپ و اپلیکیشن های موبایل

در این دوره تمام مهارت های دوره ادیت با فوتوشاپ و اپلیکیشن های موبایل به زبان ساده و کاربردی به مهارت جویان آموزش داده می شود و ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام و قابل ترجمه از دانشگاه و آکادمی URS امارات، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

توضیح مفصل دوره ادیت با فوتوشاپ و اپلیکیشن های موبایل:

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است و به زبان روان و کاملا کاربردی و توسط وسایل مورد نیاز یک آتلیه عکاسی مانند دوربین عکاسی و فیلمبرداری، لنزها، نور پردازی، پرژکتور، لب تاب و … در محیط شبیه سازی شده یک آتلیه عکاسی واقعی و به صورت مهارتی برگزار می شود.

این دوره آموزشی توسط استادان و متخصصان ماهر عکاس و فیلمبرداری و با سابقه که خود در این زمینه صاحب کسب و کار است، تدریس می شود و ایشان تجربه خود را به شما انتقال می دهد نه تئوری های غیرکاربردی را.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی آکسفورد انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی در کشور است و اعتبار خود را با آموزش با کیفیت و صداقتش تضمین میکند.

سرفصل های دوره ادیت با فوتوشاپ و اپلیکیشن های موبایل:

دوره ادیت با فوتوشاپ و اپلیکیشن های موبایل:
شامل: فوتوشاپ عکس تبلیغاتی و پوتره
اینشات و پیکس آرت و لایت روم

استاد

سرکار خانم ثنا وزین خواه داری کارشناس ارشد

پژوهش هنر و دوره دیده در لندن، متخصص دیجیتال مارکتینگ و اینستاگرام مارتینگ

عکاس و فیلمبردار حرفه ای و

تولید کننده محتوای ماهر و دارای سابقه فیلم سازی

و دارای کسب و کار در همین زمینه

طول دوره

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از آکسفورد انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه و شرایط پرداخت و تعداد جلسات

قیمت ادیت با فوتوشاپ و اپلیکیشن های موبایل: 3 میلیون 880 هزار تومان (تا یادگیری کامل سرفصل ها)

نظرات برخی از دانشجویان دوره ادیت با فوتوشاپ و اپلیکیشن های موبایل:

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی و برگزاری دوره در محیط کارگاهی شبیه سازی شده آتلیه عکاسی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از آکادمی آکسفورد انگلستان و سازمان فنی و حرفه ای
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی آتلیه عکاسی و فیلمبرداری چند جلسه است؟

این دوره آموزشی آتلیه عکاسی و فیلمبرداری همانطور که در بالا گفته شد هفته ای 1 جلسه دو ساعت و نیمه که در مجموع میشود 10 جلسه در 2.5 ماه در محیطی کارگاهی شبیه سازی شده به آتلیه عکاسی و فیلمبرداری، برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از کلاس های دوره دریافت نکرده اید می توانید در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید، تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی آتلیه عکاسی و فیلمبرداری بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره آتلیه عکاسی در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره عکاسی، مدارکی قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی آکسفورد انگلستان دریافت می کنید.

چطوری میتونم در این دوره، ثبت نام کنم؟

میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید. یا پر کردن فیلد ها فرم زیر، در خواست مشاوره بدهید، که پشتیبانان ما بعد از بررسی با شما تماس می گیرند و ثبت نام شما را انجام می دهند.

دوره فیلمبرداری و عکاسی برای چه کسانی مناسب است؟

دوره فیلمبرداری و عکاسی برای چه کسانی مناسب نیست

دوره فیلمبرداری و عکاسی برای کسانی که همیشه ایده هایی خاص و ناب در ذهن دارند، بسیار مناسب به نظر می آید. یک عکاس و یک فیلمبردار، علاوه بر تجهیزات بصری، مانند دوربین، باید به ادوات دیگری چون خلاقیت و ایده سازی نیز مجهز باشد.

داشتن پشتکار، خصوصیت دیگری است که علاقه مندان به حضور در وادی فیلمبرداری باید از آن برخوردار باشند. گاهی اوقات، برای ثبت یک صحنه خاص، مجبورید ساعات زیادی را صبر کنید؛ اگر کسی پشتکار و علاقه لازم برای صَرف زمان را نداشته باشد، نمی تواند به عنوان یک تصویربردار حرفه ای مشغول به کار شود. اگر تصور می کنید چنین خصوصیاتی در شما وجود دارد، توصیه می کنیم حتما در دوره فیلمبرداری و عکاسی نیک اندیشان شرکت کنید. تمامی پیش نیازهای لازم برای تبدیل شدن به یک تصویربردار حرفه ای، در این دوره آموزش داده خواهد شد.

دوره فیلمبرداری و عکاسی برای چه کسانی مناسب نیست؟

دوره فیلمبرداری و عکاسی برای کسانی که صبر و پشتکار کافی ندارند، مناسب به نظر نمی رسد. اگر به برخی از مستندهای حیات وحش که توسط فیلمبردارهای خارجی ثبت می شود نگاه کرده باشید، معنای صبر و پشتکار را به خوبی درک خواهید کرد. برخی از این مستندسازان برای آنکه یک صحنه خاص را فیلمبرداری کنند، ماه ها صبر و حوصله به خرج داده و منتظر می مانند تا اتفاقی که قصد داشتند از آن عکس بگیرند، بیفتد. صبر داشتن مهم ترین پیش نیازی است که شما باید خود را به آن مجهز کنید.

برخی دیگر از افراد تصور می کنند بدون داشتن علاقه به تصویربرداری می توانند به آینده کاری خود اطمینان داشته باشند. متاسفانه مشکلی که ما ایرانی ها در اغلب حوزه ها با آن مواجهیم، این است که افراد به صِرف کسب درآمد، به یک شاخه کاری ورود پیدا کرده و داشتن یا نداشتن علاقه هیچ اهمیتی برایشان ندارد. این گروه از جمله کسانی هستند که هیچگاه نمی توانند در این رشته به صورت موثر ظاهر شده و آثاری چشمنواز و خاص خلق کنند. اگر تنها به پول و کسب درآمد فکر می کنید، توصیه می کنیم وقت و هزینه خود را هدر نداده و به فکر راه دیگری برای پول درآوردن باشید و در دوره آموزش فیلمبرداری شرکت نکنید.

 

 

دوره فیلمبرداری با موبایل (دوره آموزش فیلمبرداری با موبایل) چیست

کاربرد دوره فیلمبرداری پس گذراندن آن؟

کاربرد دوره فیلمبرداری را در بسیاری از فضاها می توان مشاهده کرد؛ صنایعی که نیاز است محصولات خود را به بقیه معرفی کنند و یا کسانی که کالایی را تولید کرده و قصد دارند برای اولین آن را ارائه کنند، از جمله افرادی هستند که می توانند از حضور فارغ التحصیلان دوره فیلمبرداری به نحو احسن بهره ببرند. مهارت جویان دوره فیلمبرداری، با چم و خم های این هنر آشنا بوده و به خوبی می دانند چگونه از تکنیک ها در جای خود استفاده کرده و صحنه هایی زیبا و منحصر به فرد ثبت کنند.

به دلیل افزایش رویکرد عامه مردم به شبکه های اجتماعی و مقبول واقع شدن کلیپ ها و ویدئوها، حضور کسانی که در دوره فیلمبرداری شرکت کرده اند، بیش از قبل احساس می شود. فیلم های کوتاه، فیلم های مناسبتی و فیلم های تبلیغاتی به واسطه هنر و مهارت این گروه است که ساخته می شود.

نکته مهمی که در خصوص کاربرد دوره فیلمبرداری می بایست مورد توجه قرار داده شود، موسسه ای است که برای گذراندن این دوره انتخاب می شود. روی دوره آموزش فیلمبرداری موسساتی حساب کنید که قادرند این دوره مهارت محور را با بهترین کیفیت، ترتیب دهند؛ از جمله این موسسات می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم.

دوره فیلمبرداری سینما (دوره آموزش فیلمبرداری سینما) چیست؟

یکی از زیر شاخه های دوره فیلمبرداری، دوره فیلمبرداری سینما است؛ این دوره، از جمله دوره هایی است که آینده روشنی برای بازار کار آن می توان متصور شد. به خاطر داشته باشید، برای آموزش این هنر، به دستگاه های تصویربرداری حرفه ای نیاز است. به همین جهت، در برخی موسسات، این دوره از سایر دوره های فیلمبرداری جدا شده و به صورت یک سرفصل جداگانه به مهارت جویان و علاقه مندان، آموزش داده می شود.

کسانی که در این دوره شرکت می کنند، با به دست آوردن تکنیک های مهم و اثرگذار، می توانند ایده هایی که در ذهن خود دارند را به واقعیت تبدیل کرده و آثاری درخشان خلق کنند. پس، اگر خلاقیت لازم برای فعالیت به عنوان یک تصویربردار حرفه ای را دارید، توصیه می کنیم در دوره فیلمبرداری سینما نیک اندیشان شرکت کنید.

دوره فیلمبرداری که توسط این موسسه برگزار می گردد، نقاط قوت زیادی داشته که از آن جمله می توانیم به مناسب بودن هزینه ها اشاره کنیم. برای آنکه طیف وسیعی از علاقه مندان بتوانند در این دوره ارزشمند و غنی شرکت کنند، شهریه، بسیار مناسب در نظر گرفته شده است. در ضمن اگر تمایل داشته باشید، می توانید به صورت اقساط نیز هزینه کلاس را پرداخت کنید. در انتهای دوره، علاوه بر یادگیری مباحث و سرفصل های مهم، یک مدرک معتبر با قابلیت استعلام از دانشگاه و موسسه URS  امارات نیز به شما اهدا خواهد شد.

 

 

دوره فیلمبرداری عروسی (دوره آموزش فیلمبرداری عروسی) چیست

دوره فیلمبرداری با موبایل (دوره آموزش فیلمبرداری با موبایل) چیست؟

دوره فیلمبرداری با موبایل دوره جذاب دیگری است که در موسسات مختلف، برگزار می گردد. از آنجایی که قیمت دوربین حرفه ای عکس برداری و فیلم برداری، بالاست و همه افراد توان خرید آن را ندارند، یادگیری فیلمبرداری با کمک موبایل نیز می تواند بسیاری از مشکلات فقدان دوربین ها را حل کند.

فیلمبرداری از جمله هنرهایی است که در آن، توجه و دقت به جزئیات حرف اول را می زند. شاید در برخی مشاغل نیازی نباشد به صورت جزئی به اطراف نگاه کرد، اما این حوزه، حوزه کاملا متفاوتی است و توجه به جزئیات است که باعث به پدید آوردن آثاری زیبا و چشمنواز خواهد شد. موضوع مهمی که خوب است در همین جا به آن اشاره کنیم، این است که یادگیری فوت و فن های فیلمبرداری، تنها به واسطه کار و تجربه به دست نخواهد آمد و افراد برای آنکه کار خود را کامل و بی نقص انجام دهند، می بایست در دوره های فیلمبرداری شرکت کنند.

برای شرکت در دوره های فیلمبرداری و تصویربرداری به هر موسسه ای مراجعه نکنید؛ زیرا احتمال آنکه برخی مراکز آموزشی، این دوره را به صورت تمام عیار و کامل برگزار نکنند و هزینه و وقت شما را هدر بدهند، وجود دارد. برای آنکه از حضور در کلاس ها بهترین نتیجه را به دست آورید، توصیه می کنیم در دوره آموزش فیلمبرداری نیک اندیشان شرکت کنید. این موسسه در طی دوره، مباحث را به شکلی کامل و جامع ارائه می کند.

دوره فیلمبرداری عروسی (دوره آموزش فیلمبرداری عروسی) چیست؟

دوره فیلمبرداری عروسی از دیگر زیر شاخه های فیلمبرداری به شمار می رود. همانطوری که از نام این حوزه مشخص است، متخصصان این زیرشاخه، به مراسم عروسی رفته و از آن تصویربرداری می کنند. برای هر دختر و پسر مجردی، جشن و مراسم ازدواج اهمیت زیادی داشته و به همین دلیل اغلب زوج ها، دوست دارند از این مراسم فیلمی به عنوان یادگار داشته باشند. ثبت و ضبط بی کم و کاست صحنه های خاص این مراسم، تنها به شرطی انجام خواهد شد که فیلمبرداری توسط افرادی حرفه ای صورت گیرد.

فیلمبرداری عروسی نیز به مانند بقیه ژانرهای فیلمبرداری، می بایست با توجه به اصول و قواعد خاص خود صورت گیرد. تنها کسانی که به این اصول و قواعد اشراف کامل دارند، افرادی اند که در دوره فیلمبرداری عروسی شرکت کرده اند. در این دوره، هر آنچه که یک فیلمبردار حرفه ای عروسی باید بداند، ارائه می گردد.

اگر بنا به دلایل شخصی و علاقه ای که به این حوزه دارید، می خواهید در دوره های مرتبط با فیلمبرداری عروسی شرکت کنید، توصیه می کنیم در دوره فیلمبرداری نیک اندیشان شرکت کنید. در این دوره، دقیق ترین و کامل ترین جزئیات و مفاهیم، ارائه شده و به همین دلیل است که توصیه می کنیم این دوره را جهت تبدیل شدن به یک فیلمبردار عروسی حرفه ای انتخاب کنید.

 

بازار کار و درآمد یک فیلمبردار پس از گذراندن دوره فیلمبرداری چگونه است؟

با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی و لزوم تهیه کلیپ ها و ویدئوهایی منحصر به فرد و خاص، بازار کار و درآمد یک فیلمبردار نیز رو به افزایش گذاشته است. امروزه، انواع و اقسام کسب و  کارها، از کسانی که در یک مشاور املاک کار می کنند تا کسانی که مسئولیت هدایت و رهبری یک صنعت بزرگ را به عهده دارند، به یک فیلمبردار حرفه ای نیاز دارند. این گروه، به جهت داشتن مهارت بالا و توجه به ریزترین نکات برای ثبت ویدئو، محبوبیت زیادی داشته و همین محبوبیت باعث افزایش درآمد آنها نیز شده است.

در یک کلام می توانیم این گونه بیان کنیم، بازار کار و درآمد یک فیلمبردار حرفه ای، که همیشه سعی می کند کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، داغ است. البته این موضوع را نیز به خاطر داشته باشید که تنها با شرکت در دوره ها نمی توانید به مهارت برسید؛ مهارت جویان بعد از شرکت در دوره فیلمبرداری باید دست به کار شده و ثبت و ضبط فیلم را با ادوات و تجهیزاتی که دارند، شروع کنند و به صورت عملیاتی به کسب مهارت بپردازند.

دوره آموزش عکاسی آتلیه چیست؟

دوره آموزش عکاسی آتلیه

 

دوره آتلیه عکاسی نیک اندیشان (دوره عکاسی آتلیه)

 

موسسات آموزشی به منظور پاسخ به نیازعلاقه مندان و مشتاقان یادگیری عکاسی آتلیه اقدام به برگزاری دوره آموزش عکاسی آتلیه می نمایند. افرادی که در دوره آموزش عکاسی آتلیه شرکت می کنند می خواهند پس از اتمام دوره آتلیه خود را راه اندازی کنند و یا اینکه به عنوان یک عکاس آتلیه در آتلیه های مختلف استخدام شوند. شایان ذکر است افرادی که در دوره آموزش عکاسی آتلیه شرکت کرده اند بعد ها می توانند به یک طراح ژورنال، طراح آلبوم دیجیتال و یا یک روتوش کار حرفه ای تبدیل شوند. موسسه ی آموزشی نیک اندیشان با افتخار دوره آموزش عکاسی آتلیه را برگزار می کند. این موسسه پس از اتمام دوره مدرک معتبر را به هنرجویان ارائه می دهد تا آنان با یک پشتوانه ی علمی و شغلی محکم بتوانند حرفه ی خود را آغاز کنند. در دوره ی آموزش عکاسی آتلیه نحوه ی کار با وسایل عکاسی با بیانی شیوا و رسا توسط استاد دوره ارائه شده و از ارائه ی مطالب تئوریک و بدون کاربرد پرهیز می شود. این دوره بسیار کاربردی بوده و افراد طی گذراندن آن با آموزش های علمی و همچنین عملی که کاملا با عکاسی آتلیه مرتبط است آشنا می شوند. این دوره ی آموزشی در یک محیط شبیه سازی شده ی کارگاه عکاسی برگزار می شود. این امر موجب می شود تا هنرجویان ضمن آشنا شدن با محیط کار آینده ی خود بتوانند به صورت عملی و مستقیم با وسایل آشنا شده و نحوه کار با آن ها را بیاموزند. در این محیط شبیه سازی شده استاد نحوه ی نورپردازی، چگونگی استفاده از پروژکتور، و چگونگی تنظیم کردن لنز های دوربین را آموزش می دهد. در واقع این کارگاه یک کارگاه آموزشی مهارتی می باشد. هنر آموزان ضمن شرکت در دوره آموزش عکاسی آتلیه مطالب کاربردی منطبق با بازار کار را می آموزند. هزینه ی شرکت در دوره آموزش عکاسی آتلیه نیک اندیشان بسیار منصفانه می باشد و افراد می توانند شهریه را به صورت قسطی پرداخت کنند.

دوره آموزش عکاسی

آیا شما از آن قبیل افرادی هستید که می خواهد به عنوان یک عکاس وارد بازار کار عکاسی حرفه ای شود و به کسب درآمد بپردازد؟ همچنین می خواهید آموزش های مرتبط با عکاسی را به صورت عملی بیاموزد تا بر این حرفه تسلط کافی پیدا کند؟ اگر شما به عکاسی و ثبت لحظات شیرین زندگی تان علاقه مند هستید بهتر است در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید چرا که ما نحوه ی رسیدن شما به آرزویتان را برایتان شرح می دهیم.

دوره آموزش عکاسی چیست؟

دوره آموزش عکاسی یک دوره ی آموزشی است که شرکت کنندگان آن دوره ، عکاسی را به صورت اصولی و عملی یاد می گیرند. اگر شما می خواهید به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید لازم است یک فرد آموزش دیده باشید به همین جهت شرکت در دوره آموزش عکاسی به شما توصیه می شود. شما ضمن شرکت در دوره آموزش عکاسی مهارت های خود را افزایش داده و اولین قدم را برای شروع حرفه ی خود بر می دارید.

دوره آموزش عکاسی با کیفیت از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

دوره ای که در آن به منظور یادگیری عکاسی شرکت می کنید نباید از هیچ گونه کم و کاستی در حوزه ی آموزشی برخوردار باشد. مطالب این دوره بایستی به صورت جامع و کاربردی به داوطلب ارائه شود و او را از هرگونه آموزش دیگری بی نیاز کند. فرد پیش از آنکه در دوره آموزش عکاسی شرکت کند بایستی از سرفصل های آموزشی دوره اطلاع داشته باشد. این امر موجب می شود که فرد بعد ها مجبور به صرف هزینه ی مجدد به منظور یادگیری مطالب آموزشی بیشتر نشود. این دوره ها بایستی به گونه ای طراحی شوند که از پایه، مطالب را به متقاضیان خود آموزش دهند. متاسفانه برخی از موسسات مطالب را به دو دسته مقدماتی و پیشرفته طبقه بندی می کنند که این کار اصولی نیست و فرد بایستی یک آموزش پیوسته را از سطح مبتدی تا پیشرفته طی کند. این امر باعث می شود بین یادگیری مطالب ابتدایی و مطالب پیشرفته وقفه ایجاد نشود و فرد بتواند به خوبی مطالب را یاد بگیرد. از دیگر ویژگی هایی که یک دوره آموزش عکاسی با کیفیت باید از آن برخوردار باشد این است که بایستی مطالب آموزشی دوره بر اساس نیاز متقاضیان تنظیم شده باشند.

آیا تمامی افراد می توانند در دوره آموزش عکاسی شرکت کنند؟

شایان ذکر است که برای شرکت در دوره آموزش عکاسی نیاز نیست که افراد حتما از یک پیش زمینه ی آموزشی برخوردار باشند. بعلاوه افرادی که در این دوره شرکت می کنند لزوما نباید تحصیل کرده های رشته ی عکاسی باشند. همین امر موجب می شود که تمامی افراد با هر رشته و پیش زمینه ای بتوانند در این دوره ها شرکت کرده و به کسب مهارت بپردازند.

 

دوره فیلمبرداری نیک اندیشان

دوره آموزش فیلمبرداری

امروزه بیشتر افراد جامعه  ضمن در اختیار داشتن کمترین امکانات می توانند با استفاده از تلفن همراه خود فیلمبرداری کنند. آنان می توانند نتیجه ی کار خود را در فضای مجازی و برنامه هایی همچون اینستاگرام، تلگرام و سایر برنامه های اجتماعی مشاهده کنند. با اینکه شرایطی فراهم شده که افراد بتوانند به آسانی فیلم های مورد نظرشان تهیه کنند یک مزیت محسوب می شود اما در تمامی موارد کفایت نمی کند. اگر شما بخواهید فعالیت فیلمبرداری خود را به صورت حرفه ای آغاز کنید بایستی آموزش های لازم را پشت سر بگذارید. شرکت در دوره آموزش فیلمبرداری به کسب این آموزش ها کمک می کند. در دوره آموزش فیلمبرداری افراد مهارت های تخصصی فیلمبرداری را یاد می گیرند. شما ضمن شرکت در این دوره با نحوه ی کار با دوربین و چگونگی تدوین فیلم با استفاده از نرم افزار پریمیر را می آموزید. علاوه براین شما ضمن شرکت در دوره آموزش فیلمبرداری با سختی کار آشنا شده و یاد می گیرید که چگونه با استفاده از فیلم برداری حرفه ای به درآمد های بسیار بالایی دست یابید. افرادی که دوره آموزش فیلمبرداری را می گذرانند پس از آن که دوره را به اتمام رساندند می توانند پروژه ی فیلم برداری مجالس، فیلمبرداری تبلیغاتی، فیلمبرداری آتلیه را برعهده بگیرند. به همین جهت فیلم برداران و متقاضیان علاقه مند به رشته ی فیلمبرداری می توانند در دوره آموزش فیلمبرداری شرکت کرده و به کسب مهارت بپردازند. آموزشگاه های بیشماری اقدام به برگزاری این دوره کرده اند اما تنها تعداد کمی از آنان در انتهای دوره به متقاضیان خود مدرک ارائه می دهند. در این بین تعداد انگشت شماری مدرک معتبر را به هنرجویان خود اعطا می کنند. به عنوان مثال موسسه ی نیک اندیشان یکی از معدود موسساتی است که پس از اتمام دوره آموزش فیلمبرداری یک مدرک معتبر دانشگاهی را به هنرجویان خود ارائه می دهد. مدرک دوره فیلمبرداری موسسه ی نیک اندیشان قابل استعلام بوده و به طور مستقیم از دانشگاه انگلستان صادر می گردد. معتبر بودن مدرک و درخشان بودن سابقه ی کاری این موسسه باعث شده است که افراد بیشماری خواهان شرکت در دوره ی فیلمبرداری آن باشند. شرکت در این دوره مزایای زیادی را برای متقاضیان به همراه دارد به عنوان مثال هنگامی که آنان دوره آموزش فیلمبرداری موسسه ی نیک اندیشان را به اتمام رساندند می توانند مجددا در آن دوره و به صورت رایگان شرکت کنند تا به خوبی مهارت های مورد نظر خود را کسب کنند.

آتلیه عکاسی چیست ؟

فضایی که در آن تولید محتوای تصویری و ویدئویی توسط عکاس و فیلمبردار صورت می گیرد. تولید محتوا شامل عکاسی، فیلمبرداری، روتوش عکس و تدوین فیلم می باشد. در آتلیه، دوربین و نرم افزار هایی شامل فتوشاپ و پریمیر و دکوراسیونی جهت عکاسی و فیلمبرداری موجود است.

دوره عکاسی و دوره فیلمبرداری نیک اندیشان

دوره عکاسی نیک اندیشان

دوره عکاسی

هنگامی که اسم حرفه ی دلنشین عکاسی به گوش افراد می رسد بدون شک خاطرات تلخ و شیرین آن ها را به یادشان می آورد. هر کسی طی دوران زندگی خود خاطرات تلخ و شیرین بسیاری را پشت سر گذاشته است و سعی کرده است این خاطرات را هرچند به صورت غیر حرفه ای ثبت کند.  این ثبت لحظات باعث شده است بتواند لذت عکاسی را بچشد و لمس کند. از بدو ابداع دوربین های عکاسی تا به امروز این حرفه دستخوش تغییرات بیشماری شده است. علاوه بر این افراد خواهان ثبت لحظات خود هستند چرا که پس از گذشت سالها هنگامی که آن ها به عکس های خود نگاه می کنند لحظات پیشین برایشان تداعی می شود. همین امر موجب شده است که افراد زیادی بخواهند شغل عکاسی را به صورت حرفه ای دنبال کرده و در دوره عکاسی شرکت کنند.

چرا شرکت در دوره عکاسی حائز اهمیت است؟

با وجود اینکه اکثر مردم توانایی گرفتن عکس در سطوح ابتدایی را دارند اما برای آنکه یک فرد بتواند حضور پر رنگی در عرصه ی عکاسی داشته باشد بایستی بتواند به نحوی کار کند که نامش سر زبان ها بیفتد به همین جهت بایستی بتواند در سطح پیشرفته به فعالیت بپردازد. لازمه ی این امر آموختن اصول عکاسی ضمن شرکت در یک دوره عکاسی می باشد. افراد می توانند با بهره گیری از علم عکاسی تصاویری ماندگار و بی نظیر ایجاد کنند. اگر این افراد از دانش کافی در حوزه ی هنر عکاسی برخوردار باشند می توانند تکنیک های اثر گذاری را جهت بالا بردن کیفیت عکس ها و خلق تصاویر به کار بگیرند. افراد ضمن بهره گیری از این دانش می توانند جلوه ای منحصر به فرد به عکس ها ببخشند.

دوره عکاسی برای چه افرادی مناسب می باشد؟

تمامی افراد می توانند در دوره عکاسی شرکت کنند اما بایستی در نظر داشته باشید که پیش از شرکت در دوره هدف خود از شرکت در دوره را معلوم کنید و متناسب با آن دوره ی مورد نظرتان را انتخاب کنید. به طور کلی می توان گفت دوره عکاسی برای کسانی توصیه می شود که:

 • خواهان تاسیس آتلیه ی عکاسی خود هستند و می خواهند به صورت مستقل فعالیت شغلی خود را آغاز کنند
 • کسانی که تمایل دارند مهارت های عکاسی خود را بهبود بخشند تا بعد ها بتوانند موقعیت شغلی بهتری برای خود پیدا کنند.
 • کسانی که مایل هستند یک حرفه ی بینظیر که به طور مستقیم با مردم در ارتباط است را تجربه کنند
 • افرادی که مایلند نورپردازی را بیاموزند
 • افرادی که مایل به طراحی البوم دیجیتال هستند
 • افرادی که بعد ها می خواهند به یک روتوش کار حرفه ای تبدیل شوند می توانند در دوره عکاسی شرکت کنند چراکه در این دوره نحوه روتوش با استفاده از نرم افزار فتوشاپ آموزش داده می شود.

 

بهترین دوره فیلمبرداری

 دوره فیلمبرداری

تمامی ما تجربه ی فیلمبرداری با گوشی های همراه خود را داریم. بعضا ممکن است شاهد انجام حرکات و تکنیک های عجیب و غریب اطرافیانمان هنگام فیلمبرداری بوده باشیم به عنوان مثال ممکن است فردی را دیده باشیم که برای نشان دادن قدرت فیلمبرداری خود از یک مکان مرتفع شروع به فیلمبرداری کند. طبیعتا که این کار یک کار خطرناک بوده و نباید کسی آن ها را امتحان کند. اگر شما پس تجربه چندیدن فیلمبرداری نیمه حرفه ای تصمیم گرفتید که آن را به صورت یک شغل دنبال کنید به شما توصیه می کنیم که به دنبال ارتقا دادن مهارت های فیلم برداری خود باشید. بدین منظور شما می توانید در دوره فیلمبرداری شرکت کنید.

دوره فیلمبرداری برای شما مناسب خواهد بود اگر از استعداد ذاتی  فیلمبرداری برخوردار می باشید که معمولا اکثر ما از این استعداد بی اطلاع هستیم. بدین جهت توصیه می شود پیش از آن که در دوره  فیلمبرداری شرکت کنید حتما هدف خود را از شرکت در دوره مشخص کنید. همانطور که می دانید فیلمبرداری یک حرفه ی استرس زا می باشد چرا که شما به عنوان یک فیلمبردار بایستی به خوبی تمامی تصاویر را به رخ بکشید. بدین جهت بایستی بتوانید ضمن فیلمبرداری به خوبی احساسات خود را کنترل کنید.

علاوه براین اگر شما فردی هستید که از نیروی جسمانی بالایی برخوردار هستید این حرفه کاملا با شما مناسب است. چرا که یکی از ملزومات این حرفه برخوردار بودن از یک نیروی جسمانی بسیار بالا است. به همین جهت افرادی که می توانند مدت زمان زیادی را به منظور فیلمبرداری سرپا بایستند می توانند این حرفه را انتخاب کنند.

از دیگر افرادی که می توانند حرفه ی فیلمبرداری را انتخاب کنند می توان به آن دسته افرادی اشاره کرد که توانایی کار در شرایط سخت را دارند. یکی از ملزومات موفقیت در این حرفه پس از شرکت در دوره فیلمبرداری، توانایی وفق دادن خودتان با شرایط کاری آن می باشد.

اگر فردی هستید که از توانایی کار به صورت گروهی لذت می برید می توانید در دوره فیلمبرداری شرکت کنید. برای آنکه به یک فیلمبردار خوب تبدیل شوید بایستی بتوانید مهارت های ارتباطی خود را با افراد بالا برده و بتوانید به صورت گروهی مشغول به کار شوید چرا که پس از شروع فعالیت حرفه ای خود اگر کسب و کارتان رونق بگیرد مجبور می شوید یک دستیار استخدام کنید، پس بهتر است از همین الان بتوانید مهارت های تعاملی خود را تقویت کنید این کار موجب می شود که بعد ها به موفقیت های بیشتری دست یافته و با سرعت بیشتری پله های ترقی را طی کنید.

کلاس آموزش فیلمبرداری

از دیرباز در میان ما ایرانیان برگزاری مراسمات مختلف مرسوم بوده است. به عنوان مثال قبل از آن که زندگی متاهلی خود را شروع کنیم مجلس عروسی بر گزار می کردیم، یا زمانی که می خواستیم به سوگ فوت یک عزیز از دست رفته بنشینیم مجلس ترحیم برگزار می کردیم. البته که تمامی این مراسمات جشن و سرور نبوده و نیستند اما اکثر ما ایرانیان مایلیم مراسمات جشن و سرور خود را ثبت کنیم. بدین منظور از یک فیلمبردار می خواهیم که وظیفه ی فیلمبرداری از جشن را برعهده گیرد. همین امر باعث شده است که حرفه ی فیلمبرداری بازار کار خوبی داشته باشد و افراد بخواهند این شغل را به عنوان یک منبع جهت کسب درآمد انتخاب کنند.

کلاس آموزش فیلمبرداری چیست؟

کلاس آموزش فیلمبرداری به کلاس یا دوره ای گفته می شود که طی آن اساتید حرفه ای به ارائه ی مطالب در خصوص فیلمبردی می پردازند.

 

دوره فیلمبرداری عالی باید چه ویژگی هایی داشته باشد

کلاس آموزش فیلمبرداری چه کاربردی دارد؟

افرادی که در کلاس آموزش فیلمبرداری شرکت می کنند می توانند علاوه بر فیلمبرداری در مجالس به تولید محتوای ویدئویی هم بپردازند. تولید محتوای ویدئویی شامل تولید فیلم های کوتاه، کلیپ های آموزشی و … می باشد. افرادی که به تولید محتوای ویدئویی می پردازند به نحوی با دوربین، تجهیزات دوربین و نرم افزار های تدوین و ویرایش فیلم سروکار دارند به همین جهت لازم است که با این موارد آشنایی کامل داشته باشند و لازمه ی این آشنایی شرکت در کلاس آموزش فیلمبرداری می باشد. شرکت در این دوره به آن ها کمک می کند تا با اصول پایه و اساسی هنرهای بصری آشنا شوند.

افراد پس از آنکه کلاس آموزش فیلمبرداری نیک اندیشان را پشت سر گذاشتند چه مهارت هایی را کسب می کنند؟

کسانی که در در روه فیلمبرداری موسسه ی نیک اندیشان ثبت نام کرده اند 10 جلسه کلاس آموزشی 2 و نیم ساعته را پشت سر می گذارند. استاد دوره فیلمبرداری موسسه ی نیک اندیشان خود علاوه بر اینکه یکی از عکاسان وفیلم برداران حرفه ای با سابقه می باشد یک استاد در حوزه ی تولید محتوا ویدئویی نیز هستند.

افرادی که قبل از شرکت در دوره فیلمبرداری موسسه ی نیک اندیشان از هیچگونه پیش زمینه ای برخوردار نبودند پس از آن که دوره خود را به اتمام رساندند خواهند توانست:

 • آن ها خواهند توانست به مهارت های مورد نیاز فیلم برداری دست یابند
 • آن ها با نحوه ی کار در آتلیه آشنا خواهند شد
 • آنان می توانند در انتهای دوره توسط موسسه معرفی به کار شوند
 • آنان با اصول اولیه فیلمبرداری آشنا خواهند بود
 • آنان با اصول زاویه دید و کار با لنز آشنا خواهند بود

دوره آموزش عکاسی با موبایل نیک اندیشان

دوره آموزش عکاسی با موبایل چیست

دوره آموزش عکاسی با موبایل چیست؟

شرکت در دوره آموزش عکاسی با موبایل یکی از راهکارهای بازاریابی و معرفی محصولات می باشد. امروزه شبکه های اجتماعی نقش مهمی در زندگی ما و انتخاب های ما ایفا می کنند و کسانی که بتوانند از این بستر به نفع خود و کسب و کارشان استفاده کنند، می توانند سودهای قابل ملاحظه ای به دست آورند. برای مثال، تصور کنید که محصولی را به تازگی تولید کرده و قصد دارید با معرفی آن به بقیه، بازار مناسبی برایش بیابید. در این شرایط، بهترین کاری که می توان انجام داد، تهیه عکس هایی با کیفیت از محصول تازه است. نحوه عکس گرفتن و جزئیاتی که باید در عکس ها وجود داشته باشد، باعث افزایش تمایل خریداران به خرید محصول می گردد.

عکس هایی که برای معرفی یک محصول گرفته می شوند، باید گویا و واضح باشند. اگر در مورد چگونگی گرفتن عکس محصول سوال دارید، می بایست در دوره عکاسی شرکت کنید. یکی از موسسات آموزشی که بهترین دوره آموزش عکاسی با موبایل را برگزار می کند، نیک اندیشان است. در دوره عکاسی این موسسه، کامل ترین مباحث و سرفصل ها ارائه شده و علاقه مندان با شرکت در آن می توانند به یک عکاس حرفه ای با موبایل تبدیل شوند. شهریه مناسب، نزدیک بودن آن به مترو و دریافت مدرک با اعتبار بالا از دیگر مزیت های شرکت در دوره آموزشی این موسسه به شمار می رود. بعد از پایان دوره، به موسسه های کاریابی معرفی شده و می توانید در شرکت هایی که به تولیدکننده محتوا با موبایل نیاز دارند، مشغول به کار شوید.

 

یک دوره عکاسی جامع شامل چه سرفصل های آموزشی می باشد

دوره عکاسی فنی حرفه ای بهتر است یا دوره عکاسی نیک اندیشان؟

ارگان ها و موسسات آموزشی، بهترین راهکارها برای گذراندن دوره عکاسی به شمار می روند. یکی از ارگان های آموزشی کشور، سازمان فنی و حرفه ای است؛ این نهاد، با هدف افزایش دانش جوانان در حوزه هایی که به آن علاقه دارند، در حال فعالیت بوده و دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می کند. در دوره عکاسی فنی حرفه ای نیز مباحث گوناگونی آموزش داده شده و افراد می توانند با شرکت در آن توانایی تولید محتواهای تصویری، صوتی و یا ویدئویی پیدا کنند. البته خوب است توجه داشته باشید، ممکن است مباحث و سرفصل های ارائه شده در این دوره، کامل نبوده باشد و نتواند از مبتدیان، افرادی ماهر و با تجربه بسازد.

موسسه نیک اندیشان موسسه دیگری است که آن نیز در حال برگزاری دوره عکاسی است. دوره عکاسی نیک اندیشان یکی از بهترین دوره هایی است که می توانید برای تبدیل شدن به یک حرفه ای، روی آن حساب ویژه ای باز کنید. کلیه مباحث مورد نیاز، در این دوره ارائه شده و اگر حس کردید که تنها با شرکت در یک دوره نتوانسته اید، به آن چیزی که می خواستید دست پیدا کنید، در دوره های بعدی عکاسی که در این موسسه برگزار می شود، حضور یابید. البته توجه داشته باشید که برای حضور مجدد در دوره عکاسی نیک اندیشان، نیازی نیست هزینه دیگری پرداخت کنید.

یک دوره عکاسی جامع شامل چه سرفصل های آموزشی می باشد؟

برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه ای با موبایل نیاز است در دوره عکاسی جامع شرکت کنید. مباحث زیادی در این دوره آموزش داده می شود که از آن جمله می توانیم به روتوش عکس با نرم افزارهایی مانند فتوشاپ اشاره کنیم. نرم افزار فتوشاپ یکی از نرم افزارهای گرافیکی است و کاربردهای زیادی در عکاسی دارد. دقت داشته باشید، برخی عکس ها قبل از آنکه منتشر شوند باید تحت عملیات روتوش قرار بگیرند تا مشکلاتی که باعث کاهش کیفیت عکس شده، از بین برود. از دیگر مباحث ارائه شده در دوره عکاسی، آموزش عکاسی، آموزش فیلمبرداری و آموزش تدوین با نرم افزار پریمیر و برخی نرم افزارهای تدوین گوشی است. این ها از مهم ترین سرفصل هایی هستند که باید در هر دوره عکاسی جامع به آنها پرداخته شود.

داشتن اطلاعات در مورد مباحث مطرح شده در دوره جامع عکاسی به تنهایی کافی نیست و شما می بایست موسساتی را بیابید که این سرفصل ها را در نهایت کیفیت آموزش می دهند. برای مثال، موسسه نیک اندیشان یکی از مطرح ترین موسسات آموزشی در کشور است که در آن اطلاعات کاملی در مورد عکاسی با دوربین در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود. تمام مباحثی که در فوق اشاره کردیم در این دوره، آموزش داده شده و بدون شک، با شرکت در دوره جامع عکاسی نیک اندیشان به یک عکاس حرفه ای با موبایل تبدیل خواهید شد.

 

دوره تولید محتوا چیست؟ آیا عکاسی و فیلمبرداری، تولید محتوا محسوب می شود

دوره تولید محتوا چیست؟ آیا عکاسی و فیلمبرداری، تولید محتوا محسوب می شود؟

دوره تولید محتوا، یکی از کاربردی ترین و پولسازترین دوره های حال حاضر بوده و با شرکت در آن می توان به کسب درآمد پرداخت. در این دوره، موضوعات متفاوتی ارائه می گردد که یکی از مهم ترین و پر رنگ ترین آنها، تولید محتوا عکس و فیلم است. این روزها محتوا عکس و فیلم برای بسیاری از کاربران جذابیت بیشتری دارد و شرکت در دوره تولید محتوای تصویری، شاه راهی است که به علاقه مندان این حوزه کمک می کند محتواهایی ارزشمند و غنی تولید کنند.

برخی کسانی که در مورد محتوا اطلاعاتی ندارند، ممکن است این سوال برایشان پیش آید که آیا عکاسی و فیلمبرداری نیز یک نوع تولید محتوا به شمار می رود؟ در پاسخ به این افراد باید بگوییم، بله؛ عکاسی و فیلمبرداری و تمام سوژه هایی که با کمک ابزار مورد استفاده در این دو رشته ثبت می شوند، نوعی تولید محتوا به شمار می روند. محتوایی که به این وسیله تولید می گردد، به محتوای تصویری مشهور است و جایگاه خوبی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و غیره دارد. برای افرادی که قصد دارند به این طریق کسب درآمد کنند و یا خود، معرفی محصولشان را به عهده بگیرند، شرکت در دوره تولید محتوا عکاسی لازم و ضروری به نظر می رسد.

دوره آموزش عکاسی صنعتی چیست؟

برخی صنایع، برای آنکه خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنند، نیاز به محتوای بصری دارند. محتوای بصری به کمک عکاسی صنعتی تولید شده و موارد زیادی باید در آن رعایت گردد. در عکاسی صنعتی، کیفیت عکس های ارائه شده باید در ذهن مشتری ارزش ایجاد کند و این هدف به دست نخواهد آمد مگر با حضور کسانی که در دوره آموزش عکاسی صنعتی شرکت کرده اند. این دوره آموزشی یکی از زیر مجموعه ها و زیر شاخه های دوره عکاسی است و اصول و دانش پایه این هنر، در دوره عکاسی آموزش داده می شود.

بعد از آنکه در دوره آموزش عکاسی صنعتی شرکت کردید، باید تجهیزات مورد نیاز برای آن را نیز فراهم کنید. از جمله تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی صنعتی می توان به یک دوربین حرفه ای، لنز مناسب برای عکاسی، سه پایه عکاسی، پرده سبز، رفلکتور نور و برخی اشیاء جانبی دیگر اشاره کرد. دقت داشته باشید که تنها با شرکت در دوره عکاسی صنعتی نمی توان به یک عکاس صنعتی حرفه ای تبدیل شد و شما برای آنکه در این حوزه به مهارت بالایی دست پیدا کنید، می بایست همیشه در حال کار بوده و تجربه به دست آورید. اگر تمایل دارید به عنوان یک عکاس صنعتی به کسب درآمد بپردازید، توصیه می کنیم در دوره عکاسی نیک اندیشان شرکت کنید. تمامی موضوعاتی که در فوق اشاره کردیم، در دوره عکاسی این موسسه آموزش داده می شود.

آینده کاری و بازار کار آتلیه چگونه است ؟

مهارت جویان پس از آموزش می توانند به عنوان تولید کننده محتوا، عکاس و فیلمبردار در شرکت های مختلف مشغول به کار شوند. در نظر داشته باشید که کسب و کاری که در آن تولید محتوا صورت نگیرد محکوم به نابودی است و به قول بیل گیتس محتوا پادشاه است.

چه دوره های آموزشی دیگری در نیک اندیشان برگزار میشود؟

توجه داشته باشید به جز دوره فیلمبرداری و عکاسی، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه های متعدد، مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک ، دوره مونته سوری ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره کاشت مو ، دوره تعمیر پکیج ، دوره حسابداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ و…

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره ادیت با فوتوشاپ و اپلیکیشن های موبایل”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image