دوره ارز دیجیتال (بیت کوین)

(دیدگاه 1 کاربر)

در این دوره مهارتهای ارز دیجیتال به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان، به کار معرفی می شوید.

توضیحات

فیلم معرفی دوره آموزش ارز دیجیتال توسط استاد دوره 

معرفی دوره ارز دیجیتال (بیت کوین)

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

دوره ارزدیجیتال یک دوره آموزشی شامل آموزش تمام مهارت های کار شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، صرافی ها، کیف پول دیجیتال (ولت) می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل دوره ارزدیجیتال :

 • تحلیل تکنیکال
 • تحلیل فاندامنتال
 • صرافی ها
 • کیف پول دیجیتال (ولت)

طول دوره

10 جلسه 2/5 ساعته

استاد

آقای سامان دهقان

آقای محمد جواد حسینی

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URS انگلستان

هزینه دوره

هزینه دوره: 3,800,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,900,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی ارز دیجیتال چند جلسه است؟

این دوره آموزشی ارز دیجیتال همانطور که در بالا گفته شد هفته ای 1 جلسه دو ساعت و نیمه که در مجموع میشود 10 جلسه در 2.5 ماه برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی ارز دیجیتال (بیت کوین) بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره ارز دیجیتال در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش ارز دیجیتال، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره ارز دیجیتال (رمز ارز ها) را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره ارز دیجیتال (رمز ارز ها)، 3 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 900 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش پرداخت، واریز کنید و مابقی را در جلسه اول تسویه کنید.

چطوری میتونم در این دوره، ثبت نام کنم؟

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فرم زیر و کلیک بر روی ثبت و ارسال، در ساعاتی دیگر توسط پشتیبانان ما، با شما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

و یا اگر خواستید، میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

هر آنچه باید از ارز دیجیتال بدانید ؟

بهترین دوره ارز دیجیتال

ارز دیجیتال چیست؟

اکثر مردم فکر می کنند که اولین ارز دیجیتال یا رمز ارز بیت کوین است. ایده ی بیت کوین توسط وایت پیپر در سال 2008 منتشر شد. اولین بیت کوین در سال 2009 استخراج شده است. لازم به ذکر است که پیش از سال 2008 هم افراد زیادی برای ساخت یک ارز دیجیتال تلاش کرده اند.

به شکل خاصی از پول دیجیتال که بر پایه ی علم رمزنگاری بنا شده است ارز دیجیتال گفته می شود. اکثر ارزهای دیجیتال از بلاک چین استفاده می کنند. فناوری بلاک چین ویژگی های همچون غیر متمرکز بودن، تغییر ناپذیر بودن و شفافیت را به ارز دیجیتال می بخشد. ممکن است شنیده باشید که ارز دیجیتال ماهیت غیرمتمرکز دارد. منظور از دارا بودن ماهیت غیر متمرکز این است که این ارز ها تحت کنترل هیچ نهاد، گروه و یا سازمانی قرار ندارند. افراد می توانند ارز دیجیتال که تحت عنوان کریپتوکارنسی هم شناخته می شود را به صورت مستقیم به شیوه ی اینترنتی برای دیگران ارسال کنند. همچنین لازم به ذکر است که برای انتقال ارز دیجیتال برای دیگران احتیاجی به افتتاح حساب بانکی نبوده و افراد می توانند بدون بهره مندی از خدمات بانکی یا سایر سازمان های واسطه عملیات نقل و انتقال ارز دیجیتال را انجام دهند.

ایده ی ایجاد کریپتوکارنسی به 2 مسئله ی مهم باز می گردد:

 • اعتماد به شخص ثالث
 • دوبار خرج کردن

بیت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که توانست این دو مسئله را حل کند. افراد هنگامی که از ارز دیجیتال استفاده می کردند نیاز نداشتند که برای نگهداری و انتقال پول خود به بانک اعتماد کنند. رمزارز ها را می توان مانند ریال به شیوه های مختلفی ایجاد و توزیع کرد. به عنوان مثال پروسه ی خلق بیت کوین به صورت ماینینگ انجام می شود. کریپتوکارنسی بر مبنای دفترکل توزیع شده ایجاد شده اند. یکی از محصولات مهم فناوری دفترکل توزیع شده، بلاک چین می باشد. فناوری بلاک چین عمومی توسط اکثر ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد. این فناوری امکان مشاهده تمامی تراکنش ها را برای افراد حاضر در شبکه و حتی افراد خارج از شبکه فراهم می کنند.

به مرور زمان رمز ارزهای مختلفی به منظور حل مشکلات مردم ایجاد شد. برای مثال ارز دیجیتال اتریوم جهت اجرا کردن قرارداد های هوشمند و پیشرفت برنامه ها به وجود آمد. همچنین ارز دیجیتال ریپل بر روی تجدید ساختار ارتباط بین بانک ها و ارائه ی یک سیستم پرسرعت و کم هزینه ی پرداختی تمرکز دارد.

ارز دیجیتال یک بازار پرنوسان داشته و از فناوری های پیشرفته ای برخوردار بوده و ایده های آزادی خواهانه ای در ایجاد آن دخیل می باشد به همین جهت در میان مردم محبوبیت بالایی دارند. بازار ارز دیجیتال یک بازار نوپا بوده و از نوسانات بسیار بالایی برخوردار می باشد. علاوه براین فناوری ارز دیجیتال از علم رمز نگاری بهره گرفته و بر اساس ریاضیات بنا شده است، این امر باعث می شود امکان تقلب افراد را از بین می برد.

 

دوره ارز دیجیتال چیست

بهترین دوره ارز دیجیتال تهران

اگر به منظور آغاز پروسه ی آموزش خود در حوزه ی ارز دیجیتال به دنبال بهترین دوره ارز دیجیتال هستید می توانید به موسسات مختلف مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام در بهترین دوره ارز دیجیتال اقدام کنید. موسسات مختلفی دوره ارز دیجیتال را برگزار می کنند اما برخی از این موسسات به خوبی کیفیت بالا و معتبر بودن خود را اثبات کرده اند. به همین جهت انتخاب یک موسسه ی عالی و انتخاب بهترین دوره ارز دیجیتال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از آنجا که اولین گام جهت سرمایه گذاری، یاد گرفتن مفاهیم اساسی و ابتدایی می باشد، در دوره آموزش ارز دیجیتال اساتید مطالب را به صورت حرفه ای از صفر تا صد به کارآموزان خود یاد می دهند. پس از آنکه کار آموزان مفاهیم ابتدایی مانند نحوه ی کار ارزها را آموختند، مطالب پیشرفته و استراتژی های معاملاتی را می آموزند. یک فرد سرمایه گذار به منظور بالا بردن امنیت سرمایه اش بایستی به صورت کامل با نحوه ی کار انواع کیف پول های ارز دیجیتال آشنا شوند. شرکت در بهترین دوره ارز دیجیتال امکان یادگیری و کسب اطلاعات جامع در خصوص انواع کیف پول ها را برای متقاضیان فراهم می کند.

 

دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان

دوره آموزش ارز دیجیتال در نیک اندیشان

از آنجا که ارزهای دیجیتال از ماهیت و گستردگی بسیار بالایی برخوردار هستند افراد زیادی خواهان سرمایه گذاری در حوزه ی ارز دیجیتال هستند. شایان ذکر است لازمه ی شروع هر کاری کسب اطلاعات مورد نیاز در آن حوزه می باشد. این امر برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هم صدق می کند.همانطور که می دانید موسسات مختلفی دوره آموزش ارز دیجیتال برگزار می کنند. در این بین اسم موسسه ی نیک اندیشان به خوبی می درخشد. موسسه ی نیک اندیشان پس از برگزاری دوره آموزش ارز دیجیتال مدرک معتبر از آکادمی urs انگلستان به کارآموزان خود ارائه می دهد. معتبر بودن مدرک دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان بر همگان ثابت شده و جایی برای حرف باقی نمی ماند. در دوره آموزش ارز دیجیتال این موسسه اساتید اطلاعات لازم و مورد نیاز در خصوص انواع ارزهای دیجیتال، انواع استراتژی های معاملاتی، انواع کیف پول های ارز دیجیتال را به شرکت کنندگان دوره اعطا می کنند. آموزش های  این موسسه به نحوی است که فرد را برای ورود به بازار کار آماده می کنند. علاوه براین هزینه ی دوره آموزش ارز دیجیتال هلدینگ نیک اندیشان منصفانه بوده و افراد می توانند حتی به صورت قسطی هم شهریه ی دوره آموزشی را پرداخت کنند.

دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال در هلدینگ نیک اندیشان

دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال

دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال

دوره ارز دیجیتال به دو صورت برگزار می شود؛ آنلاین و حضوری. دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال برای کسانی بسیار مناسب است که وقت کافی در اختیار داشته و می توانند در کلاس ها، به صورت مرتب حضور پیدا کنند. این روش مزیت هایی دارد که از آن جمله می توان به حضور پیدا کردن در سر کلاس و مطرح کردن تمام سوالاتی که در این حوزه به وجود می آید، اشاره کرد. البته این شکل از برگزاری دوره نیز معایبی دارد که می توان به زمان بر بودن آن اشاره کرد. شما برای شرکت در کلاس هایی که به صورت حضوری برگزار می شوند باید ساعتی برای رفت و آمد خود نظر بگیرید و این ممکن است اندکی مشکل ساز باشد.

روش دیگر برگزاری دوره ارز دیجیتال، کلاس ها و یا دوره هایی هستند که به صورت آنلاین برگزار می شوند. این روش نیز معایب و مزایایی دارد که از جمله مزیت های آن می توان به صرفه  جویی در زمان اشاره کرد؛ زیرا شما مجبور نیستید برای شرکت در کلاس از منزل خارج شده و به محل کلاس بروید. از جمله معایب آن می توان به اختلالاتی که در حوزه اینترنت ممکن است وجود داشته باشد، اشاره کرد.

شما با توجه به موقعیتی که در آن هستید می توانید یکی از روش های برگزاری دوره آموزش ارز دیجیتال را انتخاب کنید. چنانچه شرایط لازم و وقت کافی برای رفتن به کلاس های حضوری را دارید، می توانید این روش را انتخاب کرده و ارتباط دوستانه ای با کسانی که مانند شما علاقه مندان این حیطه هستند، برقرار کنید. اگر شاغل هستید می توانید در دوره های آنلاین شرکت کرده و با در اختیار گرفتن ویدیوی ضبط شده دوره ارز دیجیتال، هر زمان که فرصت داشتید به تماشای آنها بپردازید.

نکته مهمی که در مورد آموزش رمزارزها وجود دارد آن است کیفیت ارائه مطالب می باشد. رمزارزها و مباحث مرتبط به آن، ممکن است برای برخی افراد اندکی سنگین به نظر آید. توانایی مدرس در ارائه این مباحث به راحت ترین و ساده ترین شکل ممکن می تواند به شما کمک کنند تا اطلاعات خوبی در مورد این ارزها به دست آورید. توجه داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است حتی یک نکته کوچک بتواند از بروز خسارت های سنگین مالی پیشگیری کند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم قبل از انتخاب دوره، در مورد کیفیت دوره و بازخوردهای آن تحقیق کنید و بهترین را انتخاب نمایید.

ما برای آنکه زحمت شما را در رابطه با پیدا کردن یک دوره با کیفیت کم کنیم، پیشنهاد می کنیم دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان را انتخاب کنید. در این دوره به صورت مفصل در مورد سرفصل هایی مانند صرافی ها، کیف پول دیجیتال، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و سایر مباحث مهم صحبت می شود و نکات ارائه شده از جمله کاربردی ترین نکات می باشد.

دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان

دوره آموزش ترید ارز دیجیتال

از مهم ترین مباحثی که در دوره آموزش ارز دیجیتال حتما در مورد آن صحبت می شود، ترید است. برای بسیاری کسانی که با این واژه آشنایی ندارند حتما این سوال مهم پیش خواهد آمد که ترید چیست. ترید یا معامله از جمله مهم ترین مباحث و مفاهیم در امور اقتصادی است. ترید کردن شامل مواردی چون خرید و فروش کالا و یا خدمات می باشد. در ترید کردن، دو حالت را می توان مشاهده کرد؛ ترید یا بر سر خدمات صورت می گیرد و یا کالا. در برخی تریدها که در آن کالا نقش مهمی دارد، یکی از طرفین خریدار و دیگری فروشنده است. در تریدهایی که کالا وجود ندارد و مبادله خدمات انجام می شود، یک نفر دریافت کننده خدمات و دیگری ارائه خدمات است. به کسانی که در یک معامله ترید حضور داشته باشند، تریدر گفته می شود.

یکی از مسائل مهمی که لازم می دانیم در اینجا به صحبت در مورد آن بپردازیم، تفاوت بین سرمایه گذاری و ترید است. برخی افرادی که در دوره آموزش ترید ارز دیجیتال شرکت نکرده اند ممکن است بگویند که سرمایه گذاری و ترید هر دو به یک موضوع اشاره می کند و آنها هیچ تفاوتی با هم ندارند. این ادعا، ادعای درستی نیست و باید بدانید که سرمایه گذار و یا کسانی که سرمایه گذاری می کنند به دنبال به دست آوردن سود طولانی مدت از یک معامله هستند، اما کسانی که به عنوان تریدر فعالیت می کنند همیشه در حال معامله بوده و به دنبال به دست آوردن سودهایی که در بازه زمانی طولانی به دست می آید، نیستند. این یکی از مهم ترین تفاوت هایی است که باید از آن اطلاع داشته باشید. البته این دو، تفاوت های دیگری نیز با هم دارند که در این نوشتار فرصت صحبت در مورد آنها  نیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر در دوره آموزش ترید ارز دیجیتال شرکت کنید.

ترید و یا معامله کردن فوت و فن های خاص خود را داشته و خود شما نیز حتما به این مساله واقف هستید که باید با اطلاعات کافی وارد حوزه ارز دیجیتال و ترید شد. توصیه می کنیم برای آنکه سرمایه خود را در معرض نابودی قرار ندهید حتما در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت نیک اندیشان شرکت کنید. اساتیدی که در این موسسه در حال فعالیت و تدریس ترید هستند از جمله اساتید با تجربه این حوزه بوده و نکاتی که شاید در هیچ دوره به آن اشاره نشود را در اختیار شما قرار خواهند داد.

دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان

امروزه، روند کسب درآمد با تغییرات زیادی مواجه شده است. تغییراتی که در حال حاضر در حال روی دادن است، باعث شده که افراد به دنبال یافتن یک راه جدید برای کسب درآمد باشند. امروزه این تفکر که باید به صورت یدی و عملی کار کرد تا بتوان درآمد داشت، از بین رفته است. حتما در اطرافتان کسانی که اغلب وقت خود را در منزل می گذرانند اما هیچ مشکلی در حل مشکلات مالی زندگی شان ندارند را مشاهده کرده اید. برخی از این افراد در بازارهایی مانند بازار ارز دیجیتال فعالیت کرده و از این راه کسب درآمد می کنند. اگر از این گروه بپرسید که چگونه توانسته اند به این سطح از درآمد در حوزه رمزارزها برسند، حتما به شما پاسخ خواهند داد که تنها با کمک دوره ارز دیجیتال.

توصیه دوستانه ای که ما به شما داریم این است که قبل از شرکت در دوره های ارز دیجیتال که همراه با هزینه های بالایی نیز هستند، ابتدا در دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان شرکت کنید. به این شکل می توانید با برخی مفاهیم و اصول پایه ای این موضوع آشنا شده و ببینید که آیا متوجه مباحث مطرح شده در این حوزه خواهید شد یا خیر. برای موفقیت در این بازار، باید به یک تحلیلگر حرفه ای تبدیل شوید. تحلیلگری نیز از جمله مباحثی است که نیاز به دانش بالایی دارد. بعد از آنکه در دوره ارز دیجیتال رایگان که به وفور در گوگل نیز یافت می شود شرکت  کردید، حال وقت آن می رسد که یکی از دوره های پولی موجود را خریداری کرده و آن را پشت سر بگذارید. متاسفانه تنها راهی که برای شکست نخوردن و حفظ سرمایه تان در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد، کسب تجربه و بالا بردن دانش از طریق شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان است.

موسسات زیادی در حال برگزاری دوره ارز دیجیتال در کشور هستند. برخی از این موسسه ها مانند نیک اندیشان به اعتبار خوبی در این حوزه دست پیدا کرده و این را نیز مدیون دوره ارز دیجیتال پرباری است که در اختیار علاقه مندان قرار داده است. بعد از به پایان رساندن این دوره مدارکی به شما داده خواهد شد. این مدراک قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان است و اعتبار بالایی دارد.

دوره ارز دیجیتال حسین عظیمی (حسین عظیمی کیست)

علاقه مندان به یادگیری ترید ارز دیجیتال، در طی سرچ هایی که انجام داده اند حتما با دوره ارز دیجیتال حسین عظیمی برخورد کرده اند. حسین عظیمی یکی از تحلیلگران و سرمایه گذاران بازار بورس بوده و در حوزه آموزش بورس، نرم افزارهای بورسی، الگوهای موجود در بورس و غیره دوره هایی را آماده کرده و به فروش می رساند. تحلیل تکنیکال که یکی از مهم ترین مباحث ارز دیجیتال است نیز توسط وی آموزش داده می شود.

در مورد دوره ارز دیجیتال، چند نکته بسیار مهم وجود دارد که باید به آن توجه داشت. این نکات مهم شامل کیفیت دوره، تسلط کافی اساتید نسبت به موضوعات مطرح شده در دوره ارز دیجیتال، انتقال مناسب مفاهیم و اصول پایه در این نوع ارز می باشد. به عنوان یک تریدر تازه کار ، خوب است بدانید که تحلیل کردن بازار ارز دیجیتال و پیش بینی درست آینده یک ارز می تواند شما را به سود برساند. تحلیل کردن این بازار نیز نیاز به دقت و تسلط به تمامی مفاهیم ارز دیجیتال داشته و کسانی که به تازگی وارد این دنیا شده اند و در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت نکرده اند نمی توانند موفقیت قابل توجهی در ترید و معامله به دست آورند. پس اگر می خواهید در حوزه ترید ارز دیجیتال، سودهای قابل توجهی به دست آورید تحلیل تکنیکال را به خوبی آموزش ببینید تا بدون مشاوره و استفاده از راهنمایی های بقیه، به تنهایی ترید کنید.

اصلا نگران پیدا کردن دوره ارز دیجیتال با کیفیت نباشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان را خریداری کنید. پرداخت شهریه به صورت اقساط، آموزش تمامی مباحث مهم برای ترید در این حوزه، توانایی اساتید در انتقال درست مفاهیم تنها بخشی از مزیت های شرکت در  دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان است.

آیا در نیک اندیشان دوره های آموزشی دیگری در حوزه های کاری متعدد دیگر برگزار میشود؟

توجه داشته باشید به جز دوره ارز دیجیتال، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه های متعدد، مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره کاشت مو ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فیلمبرداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره فارکس ، دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ و…

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  1 دیدگاه برای دوره ارز دیجیتال (بیت کوین)

  1. محمدعلی

   استاد بسیار خوش برخورد بودن و با انرژی تدریس میکردن

   • aref

    سلام محمد علی عزیز
    خوشحالیم از اینکه از کلاس و آموزش ها راضی هستید. موفق باشید 😊

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image