دوره ارز دیجیتال (دوره آموزش ارز دیجیتال)

(دیدگاه 1 کاربر)

در این دوره مهارتهای کار در بازار ارز دیجیتال به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان، به کار معرفی می شوید.

توضیحات

فیلم معرفی دوره آموزش ارز دیجیتال توسط استاد دوره 

فایل صوتی معرفی دوره آموزش ارز دیجیتال توسط استاد دوره 

معرفی دوره ارز دیجیتال (بیت کوین)

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

دوره ارزدیجیتال یک دوره آموزشی شامل آموزش مهارت های کار در بازار ارز دیجیتال شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، صرافی ها، کیف پول دیجیتال (ولت) و … می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و تا یادگیری کامل و اشتغال در بازار تحت پشتیبانی استاد قرار می گیرند.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل دوره ارزدیجیتال :

 • تحلیل تکنیکال
 • تحلیل فاندامنتال
 • صرافی ها
 • کیف پول دیجیتال (ولت)

طول دوره

7 جلسه 2/5 ساعته

استاد

آقای سامان دهقان

آقای محمد جواد حسینی

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URS انگلستان

هزینه دوره

هزینه دوره: 3,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,980,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی ارز دیجیتال چند جلسه است؟

این دوره آموزشی ارز دیجیتال همانطور که در بالا گفته شد هفته ای 1 جلسه دو ساعت و نیمه که در مجموع میشود 7 جلسه که به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی ارز دیجیتال (بیت کوین) بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره ارز دیجیتال در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش ارز دیجیتال، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره ارز دیجیتال (رمز ارز ها) را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره ارز دیجیتال (رمز ارز ها)، 3 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 900 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش پرداخت، واریز کنید و مابقی را در جلسه اول تسویه کنید.

چطوری میتونم در این دوره، ثبت نام کنم؟

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فرم زیر و کلیک بر روی ثبت و ارسال، در ساعاتی دیگر توسط پشتیبانان ما، با شما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

و یا اگر خواستید، میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

هر آنچه باید از ارز دیجیتال بدانید ؟

بهترین دوره ارز دیجیتال

ارز دیجیتال چیست؟

اکثر مردم فکر می کنند که اولین ارز دیجیتال یا رمز ارز بیت کوین است. ایده ی بیت کوین توسط وایت پیپر در سال 2008 منتشر شد. اولین بیت کوین در سال 2009 استخراج شده است. لازم به ذکر است که پیش از سال 2008 هم افراد زیادی برای ساخت یک ارز دیجیتال تلاش کرده اند.

به شکل خاصی از پول دیجیتال که بر پایه ی علم رمزنگاری بنا شده است ارز دیجیتال گفته می شود. اکثر ارزهای دیجیتال از بلاک چین استفاده می کنند. فناوری بلاک چین ویژگی های همچون غیر متمرکز بودن، تغییر ناپذیر بودن و شفافیت را به ارز دیجیتال می بخشد. ممکن است شنیده باشید که ارز دیجیتال ماهیت غیرمتمرکز دارد. منظور از دارا بودن ماهیت غیر متمرکز این است که این ارز ها تحت کنترل هیچ نهاد، گروه و یا سازمانی قرار ندارند. افراد می توانند ارز دیجیتال که تحت عنوان کریپتوکارنسی هم شناخته می شود را به صورت مستقیم به شیوه ی اینترنتی برای دیگران ارسال کنند. همچنین لازم به ذکر است که برای انتقال ارز دیجیتال برای دیگران احتیاجی به افتتاح حساب بانکی نبوده و افراد می توانند بدون بهره مندی از خدمات بانکی یا سایر سازمان های واسطه عملیات نقل و انتقال ارز دیجیتال را انجام دهند.

ایده ی ایجاد کریپتوکارنسی به 2 مسئله ی مهم باز می گردد:

 • اعتماد به شخص ثالث
 • دوبار خرج کردن

بیت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که توانست این دو مسئله را حل کند. افراد هنگامی که از ارز دیجیتال استفاده می کردند نیاز نداشتند که برای نگهداری و انتقال پول خود به بانک اعتماد کنند. رمزارز ها را می توان مانند ریال به شیوه های مختلفی ایجاد و توزیع کرد. به عنوان مثال پروسه ی خلق بیت کوین به صورت ماینینگ انجام می شود. کریپتوکارنسی بر مبنای دفترکل توزیع شده ایجاد شده اند. یکی از محصولات مهم فناوری دفترکل توزیع شده، بلاک چین می باشد. فناوری بلاک چین عمومی توسط اکثر ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد. این فناوری امکان مشاهده تمامی تراکنش ها را برای افراد حاضر در شبکه و حتی افراد خارج از شبکه فراهم می کنند.

به مرور زمان رمز ارزهای مختلفی به منظور حل مشکلات مردم ایجاد شد. برای مثال ارز دیجیتال اتریوم جهت اجرا کردن قرارداد های هوشمند و پیشرفت برنامه ها به وجود آمد. همچنین ارز دیجیتال ریپل بر روی تجدید ساختار ارتباط بین بانک ها و ارائه ی یک سیستم پرسرعت و کم هزینه ی پرداختی تمرکز دارد.

ارز دیجیتال یک بازار پرنوسان داشته و از فناوری های پیشرفته ای برخوردار بوده و ایده های آزادی خواهانه ای در ایجاد آن دخیل می باشد به همین جهت در میان مردم محبوبیت بالایی دارند. بازار ارز دیجیتال یک بازار نوپا بوده و از نوسانات بسیار بالایی برخوردار می باشد. علاوه براین فناوری ارز دیجیتال از علم رمز نگاری بهره گرفته و بر اساس ریاضیات بنا شده است، این امر باعث می شود امکان تقلب افراد را از بین می برد.

 

دوره ارز دیجیتال چیست

بهترین دوره ارز دیجیتال تهران

اگر به منظور آغاز پروسه ی آموزش خود در حوزه ی ارز دیجیتال به دنبال بهترین دوره ارز دیجیتال هستید می توانید به موسسات مختلف مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام در بهترین دوره ارز دیجیتال اقدام کنید. موسسات مختلفی دوره ارز دیجیتال را برگزار می کنند اما برخی از این موسسات به خوبی کیفیت بالا و معتبر بودن خود را اثبات کرده اند. به همین جهت انتخاب یک موسسه ی عالی و انتخاب بهترین دوره ارز دیجیتال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از آنجا که اولین گام جهت سرمایه گذاری، یاد گرفتن مفاهیم اساسی و ابتدایی می باشد، در دوره آموزش ارز دیجیتال اساتید مطالب را به صورت حرفه ای از صفر تا صد به کارآموزان خود یاد می دهند. پس از آنکه کار آموزان مفاهیم ابتدایی مانند نحوه ی کار ارزها را آموختند، مطالب پیشرفته و استراتژی های معاملاتی را می آموزند. یک فرد سرمایه گذار به منظور بالا بردن امنیت سرمایه اش بایستی به صورت کامل با نحوه ی کار انواع کیف پول های ارز دیجیتال آشنا شوند. شرکت در بهترین دوره ارز دیجیتال امکان یادگیری و کسب اطلاعات جامع در خصوص انواع کیف پول ها را برای متقاضیان فراهم می کند.

 

دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان

دوره آموزش ارز دیجیتال در نیک اندیشان

از آنجا که ارزهای دیجیتال از ماهیت و گستردگی بسیار بالایی برخوردار هستند افراد زیادی خواهان سرمایه گذاری در حوزه ی ارز دیجیتال هستند. شایان ذکر است لازمه ی شروع هر کاری کسب اطلاعات مورد نیاز در آن حوزه می باشد. این امر برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هم صدق می کند.همانطور که می دانید موسسات مختلفی دوره آموزش ارز دیجیتال برگزار می کنند. در این بین اسم موسسه ی نیک اندیشان به خوبی می درخشد. موسسه ی نیک اندیشان پس از برگزاری دوره آموزش ارز دیجیتال مدرک معتبر از آکادمی urs انگلستان به کارآموزان خود ارائه می دهد. معتبر بودن مدرک دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان بر همگان ثابت شده و جایی برای حرف باقی نمی ماند. در دوره آموزش ارز دیجیتال این موسسه اساتید اطلاعات لازم و مورد نیاز در خصوص انواع ارزهای دیجیتال، انواع استراتژی های معاملاتی، انواع کیف پول های ارز دیجیتال را به شرکت کنندگان دوره اعطا می کنند. آموزش های  این موسسه به نحوی است که فرد را برای ورود به بازار کار آماده می کنند. علاوه براین هزینه ی دوره آموزش ارز دیجیتال هلدینگ نیک اندیشان منصفانه بوده و افراد می توانند حتی به صورت قسطی هم شهریه ی دوره آموزشی را پرداخت کنند.

دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال در هلدینگ نیک اندیشان

دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال

دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال

دوره ارز دیجیتال به دو صورت برگزار می شود؛ آنلاین و حضوری. دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال برای کسانی بسیار مناسب است که وقت کافی در اختیار داشته و می توانند در کلاس ها، به صورت مرتب حضور پیدا کنند. این روش مزیت هایی دارد که از آن جمله می توان به حضور پیدا کردن در سر کلاس و مطرح کردن تمام سوالاتی که در این حوزه به وجود می آید، اشاره کرد. البته این شکل از برگزاری دوره نیز معایبی دارد که می توان به زمان بر بودن آن اشاره کرد. شما برای شرکت در کلاس هایی که به صورت حضوری برگزار می شوند باید ساعتی برای رفت و آمد خود نظر بگیرید و این ممکن است اندکی مشکل ساز باشد.

روش دیگر برگزاری دوره ارز دیجیتال، کلاس ها و یا دوره هایی هستند که به صورت آنلاین برگزار می شوند. این روش نیز معایب و مزایایی دارد که از جمله مزیت های آن می توان به صرفه  جویی در زمان اشاره کرد؛ زیرا شما مجبور نیستید برای شرکت در کلاس از منزل خارج شده و به محل کلاس بروید. از جمله معایب آن می توان به اختلالاتی که در حوزه اینترنت ممکن است وجود داشته باشد، اشاره کرد.

شما با توجه به موقعیتی که در آن هستید می توانید یکی از روش های برگزاری دوره آموزش ارز دیجیتال را انتخاب کنید. چنانچه شرایط لازم و وقت کافی برای رفتن به کلاس های حضوری را دارید، می توانید این روش را انتخاب کرده و ارتباط دوستانه ای با کسانی که مانند شما علاقه مندان این حیطه هستند، برقرار کنید. اگر شاغل هستید می توانید در دوره های آنلاین شرکت کرده و با در اختیار گرفتن ویدیوی ضبط شده دوره ارز دیجیتال، هر زمان که فرصت داشتید به تماشای آنها بپردازید.

نکته مهمی که در مورد آموزش رمزارزها وجود دارد آن است کیفیت ارائه مطالب می باشد. رمزارزها و مباحث مرتبط به آن، ممکن است برای برخی افراد اندکی سنگین به نظر آید. توانایی مدرس در ارائه این مباحث به راحت ترین و ساده ترین شکل ممکن می تواند به شما کمک کنند تا اطلاعات خوبی در مورد این ارزها به دست آورید. توجه داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است حتی یک نکته کوچک بتواند از بروز خسارت های سنگین مالی پیشگیری کند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم قبل از انتخاب دوره، در مورد کیفیت دوره و بازخوردهای آن تحقیق کنید و بهترین را انتخاب نمایید.

ما برای آنکه زحمت شما را در رابطه با پیدا کردن یک دوره با کیفیت کم کنیم، پیشنهاد می کنیم دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان را انتخاب کنید. در این دوره به صورت مفصل در مورد سرفصل هایی مانند صرافی ها، کیف پول دیجیتال، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و سایر مباحث مهم صحبت می شود و نکات ارائه شده از جمله کاربردی ترین نکات می باشد.

دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان

دوره آموزش ترید ارز دیجیتال

از مهم ترین مباحثی که در دوره آموزش ارز دیجیتال حتما در مورد آن صحبت می شود، ترید است. برای بسیاری کسانی که با این واژه آشنایی ندارند حتما این سوال مهم پیش خواهد آمد که ترید چیست. ترید یا معامله از جمله مهم ترین مباحث و مفاهیم در امور اقتصادی است. ترید کردن شامل مواردی چون خرید و فروش کالا و یا خدمات می باشد. در ترید کردن، دو حالت را می توان مشاهده کرد؛ ترید یا بر سر خدمات صورت می گیرد و یا کالا. در برخی تریدها که در آن کالا نقش مهمی دارد، یکی از طرفین خریدار و دیگری فروشنده است. در تریدهایی که کالا وجود ندارد و مبادله خدمات انجام می شود، یک نفر دریافت کننده خدمات و دیگری ارائه خدمات است. به کسانی که در یک معامله ترید حضور داشته باشند، تریدر گفته می شود.

یکی از مسائل مهمی که لازم می دانیم در اینجا به صحبت در مورد آن بپردازیم، تفاوت بین سرمایه گذاری و ترید است. برخی افرادی که در دوره آموزش ترید ارز دیجیتال شرکت نکرده اند ممکن است بگویند که سرمایه گذاری و ترید هر دو به یک موضوع اشاره می کند و آنها هیچ تفاوتی با هم ندارند. این ادعا، ادعای درستی نیست و باید بدانید که سرمایه گذار و یا کسانی که سرمایه گذاری می کنند به دنبال به دست آوردن سود طولانی مدت از یک معامله هستند، اما کسانی که به عنوان تریدر فعالیت می کنند همیشه در حال معامله بوده و به دنبال به دست آوردن سودهایی که در بازه زمانی طولانی به دست می آید، نیستند. این یکی از مهم ترین تفاوت هایی است که باید از آن اطلاع داشته باشید. البته این دو، تفاوت های دیگری نیز با هم دارند که در این نوشتار فرصت صحبت در مورد آنها  نیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر در دوره آموزش ترید ارز دیجیتال شرکت کنید.

ترید و یا معامله کردن فوت و فن های خاص خود را داشته و خود شما نیز حتما به این مساله واقف هستید که باید با اطلاعات کافی وارد حوزه ارز دیجیتال و ترید شد. توصیه می کنیم برای آنکه سرمایه خود را در معرض نابودی قرار ندهید حتما در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت نیک اندیشان شرکت کنید. اساتیدی که در این موسسه در حال فعالیت و تدریس ترید هستند از جمله اساتید با تجربه این حوزه بوده و نکاتی که شاید در هیچ دوره به آن اشاره نشود را در اختیار شما قرار خواهند داد.

دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان

امروزه، روند کسب درآمد با تغییرات زیادی مواجه شده است. تغییراتی که در حال حاضر در حال روی دادن است، باعث شده که افراد به دنبال یافتن یک راه جدید برای کسب درآمد باشند. امروزه این تفکر که باید به صورت یدی و عملی کار کرد تا بتوان درآمد داشت، از بین رفته است. حتما در اطرافتان کسانی که اغلب وقت خود را در منزل می گذرانند اما هیچ مشکلی در حل مشکلات مالی زندگی شان ندارند را مشاهده کرده اید. برخی از این افراد در بازارهایی مانند بازار ارز دیجیتال فعالیت کرده و از این راه کسب درآمد می کنند. اگر از این گروه بپرسید که چگونه توانسته اند به این سطح از درآمد در حوزه رمزارزها برسند، حتما به شما پاسخ خواهند داد که تنها با کمک دوره ارز دیجیتال.

توصیه دوستانه ای که ما به شما داریم این است که قبل از شرکت در دوره های ارز دیجیتال که همراه با هزینه های بالایی نیز هستند، ابتدا در دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان شرکت کنید. به این شکل می توانید با برخی مفاهیم و اصول پایه ای این موضوع آشنا شده و ببینید که آیا متوجه مباحث مطرح شده در این حوزه خواهید شد یا خیر. برای موفقیت در این بازار، باید به یک تحلیلگر حرفه ای تبدیل شوید. تحلیلگری نیز از جمله مباحثی است که نیاز به دانش بالایی دارد. بعد از آنکه در دوره ارز دیجیتال رایگان که به وفور در گوگل نیز یافت می شود شرکت  کردید، حال وقت آن می رسد که یکی از دوره های پولی موجود را خریداری کرده و آن را پشت سر بگذارید. متاسفانه تنها راهی که برای شکست نخوردن و حفظ سرمایه تان در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد، کسب تجربه و بالا بردن دانش از طریق شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان است.

موسسات زیادی در حال برگزاری دوره ارز دیجیتال در کشور هستند. برخی از این موسسه ها مانند نیک اندیشان به اعتبار خوبی در این حوزه دست پیدا کرده و این را نیز مدیون دوره ارز دیجیتال پرباری است که در اختیار علاقه مندان قرار داده است. بعد از به پایان رساندن این دوره مدارکی به شما داده خواهد شد. این مدراک قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان است و اعتبار بالایی دارد.

دوره ارز دیجیتال حسین عظیمی (حسین عظیمی کیست)

علاقه مندان به یادگیری ترید ارز دیجیتال، در طی سرچ هایی که انجام داده اند حتما با دوره ارز دیجیتال حسین عظیمی برخورد کرده اند. حسین عظیمی یکی از تحلیلگران و سرمایه گذاران بازار بورس بوده و در حوزه آموزش بورس، نرم افزارهای بورسی، الگوهای موجود در بورس و غیره دوره هایی را آماده کرده و به فروش می رساند. تحلیل تکنیکال که یکی از مهم ترین مباحث ارز دیجیتال است نیز توسط وی آموزش داده می شود.

در مورد دوره ارز دیجیتال، چند نکته بسیار مهم وجود دارد که باید به آن توجه داشت. این نکات مهم شامل کیفیت دوره، تسلط کافی اساتید نسبت به موضوعات مطرح شده در دوره ارز دیجیتال، انتقال مناسب مفاهیم و اصول پایه در این نوع ارز می باشد. به عنوان یک تریدر تازه کار ، خوب است بدانید که تحلیل کردن بازار ارز دیجیتال و پیش بینی درست آینده یک ارز می تواند شما را به سود برساند. تحلیل کردن این بازار نیز نیاز به دقت و تسلط به تمامی مفاهیم ارز دیجیتال داشته و کسانی که به تازگی وارد این دنیا شده اند و در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت نکرده اند نمی توانند موفقیت قابل توجهی در ترید و معامله به دست آورند. پس اگر می خواهید در حوزه ترید ارز دیجیتال، سودهای قابل توجهی به دست آورید تحلیل تکنیکال را به خوبی آموزش ببینید تا بدون مشاوره و استفاده از راهنمایی های بقیه، به تنهایی ترید کنید.

اصلا نگران پیدا کردن دوره ارز دیجیتال با کیفیت نباشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان را خریداری کنید. پرداخت شهریه به صورت اقساط، آموزش تمامی مباحث مهم برای ترید در این حوزه، توانایی اساتید در انتقال درست مفاهیم تنها بخشی از مزیت های شرکت در  دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان است.

چرا باید در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنیم؟

چرا باید در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنیم

 

یکی از بازارهای پرتلاطم، پر چالش و پر ریسک، بازار ارزهای دیجیتال است. از آنجایی که افراد برای کسب درآمد در این بازار باید سرمایه گذاری مالی انجام دهند، همه متخصصان این حوزه به مبتدیان توصیه می کنند، جهت کاهش شکست های مالی و افزایش سوددهی، حتما در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنند. دوره ارز دیجیتال در بسیاری از مراکز آموزشی در حال برگزاری است و سعی می شود غالب نکاتی که برای موفقیت در این بازار نیاز است، آموزش داده شود.

ارزهای دیجیتال و بازاری که این ارزها در آن مبادله می شوند سوددهی بالایی دارند، اما کسب سود در آنها به راحتی میسر نبوده و افراد می بایست اصول پایه ورود به این بازار را آموزش دیده باشند. ورود به برخی حرفه ها و فعالیت ها برای به دست آوردن درآمد بدون تجربه امکان پذیر است، اما بازار ارزهای دیجیتال، صنف کاملا متفاوتی است و افراد نباید به دلیل نداشتن دانش کافی، سرمایه خود را در معرض نابودی قرار دهند. به همین جهت بهتر است قبل از هر اقدامی جهت سرمایه گذاری، ابتدا در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنید و سپس سرمایه و پس اندازی که در اختیار دارید را وارد این بازار کنید.

دقت داشته باشید، برای شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال نباید هر موسسه ای را انتخاب کرد. برخی موسسات، مانند نیک اندیشان تمامی مباحث و نکاتی که برای تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای نیاز است را ارائه می کنند و به همین جهت، ارزش صرف زمان و هزینه را دارند. این موسسه برای ارائه و آموزش این نکات از حضور و وجود مدرسین و تریدرهای حرفه ای بهره برده و به همین جهت است که از دوره ارز دیجیتال این موسسه به عنوان بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال یاد می کنند. جامع ترین و کامل ترین مباحث مورد نیاز برای ترید، در این دوره تدریس می شود.

دوره ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب است؟

برخی افرادی که سرمایه خوبی در اختیار دارند، تصور می کنند که نیازی به شرکت در دوره ارز دیجیتال ندارند و تنها به واسطه سرمایه ای که دارند می توانند در این وادی موفق عمل کنند؛ متاسفانه این افراد یکی از عمده ترین کسانی هستند که در بازار ارزهای دیجیتال دچار ضررهای مالی می شوند. مباحث زیادی در دوره های ارز دیجیتال تدریس می شود که یکی از تاثیرگذارترین آنها، روانشناسی بازار است. در روانشناسی بازار به تریدرها گفته می شود که از روی احساسات برای خرید و فروش و اقدام نکنند. معمولا کسانی که در مورد این مقوله دانش کافی داشته باشند، معاملات بهتر و با سود بالاتری را ترتیب داده و می توانند از سرمایه ای که وارد این بازار کرده اند، به خوبی حفاظت کنند.

دوره ارز دیجیتال برای مبتدیانی که سرمایه زیادی ندارند نیز می تواند مفید و موثر واقع شود. برخی بازارهای مالی بزرگ دنیا، مانند بازار فارکس، حساب هایی را به صورت دمو در اختیار تریدرها قرار می دهند و تریدرها با این امکانی که برایشان فراهم شده، به تکرار و تمرین پرداخته و مهارت خود را در معامله کردن افزایش می دهند. به کمک حساب دمو، می توان به راحتی و با مبالغ کم وارد بازار سرمایه شد و معامله کرد.

نکته ای که نه تنها در مورد دوره ارز دیجیتال، بلکه در مورد سایر دوره هایی که می خواهید شرکت کنید باید مورد توجه قرار دهید، موسسه ای است که برای گذراندن دوره مذکور بر می گزینید. برای آنکه سرمایه و وقتتان را بیهوده تلف نکنید، توصیه می کنیم در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان شرکت کنید. این دوره مزیت ها و تسهیلات فراوانی اعم از مناسب بودن میزان شهریه، پرداخت اقساطی شهریه، نزدیک بودن شعبات این موسسه به مترو و غیره در اختیار مهارت جویان و شرکت کنندگان این دوره قرار داده است.

 

 

دوره ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب است

دوره جامع ارز های دیجیتال برای چه کسانی مناسب نیست؟

اصولا انجام هر کاری نیاز به ریسک دارد. حتی خوردن یک لیوان آب نیز در نوع خود ریسک است؛ زیرا ممکن است در هنگام میل کردن آب هر اتفاقی برای شما بیفتد و سلامتی تان را به خطر اندازد، اما، آیا شما به دلیل ریسک هایی که خوردن یک لیوان آب دارد، تشنگی را تحمل می کنید؟ مسلما، خیر. در مورد دوره جامع ارزهای دیجیتال نیز قضیه دقیقا به همین منوال است؛ کسانی که ریسک پذیر نیستند و دائما تصور می کنند سرمایه شان از دست خواهد رفت و هیچ سودی به دست نمی آورند، نمی توانند در این بازار باقی بمانند و بهتر است در دوره ارز دیجیتال نیز شرکت نکنند. این گروه، تنها وقت و هزینه ای که برای شرکت در کلاس پرداخت کرده اند را هدر داده و در نهایت، چیزی عایدشان نخواهد شد. پس اگر تصور می کنید جرات و جسارت لازم برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال را ندارید، بهتر است برای کسب درآمد و به دست آوردن سود، به فکر راه های دیگری باشید.

اگر برای به دست آوردن سود از بازار ارزهای دیجیتال عجله دارید و می خواهید یک شبه ثروتمند شوید، بهتر است در دوره جامع ارز دیجیتال شرکت نکنید. یکی از مهم ترین نکاتی که در دوره ارز دیجیتال تاکید زیادی بر آن می شود، صبور بودن و نداشتن انتظار از کسب سود از این بازار در بازه زمانی کوتاه مدت است. معمولا کسانی می توانند در این بازار، موفق تر از بقیه عمل کنند که بخواهند به صورت طولانی مدت به فعالیت پرداخته و سرمایه خود را حفظ کنند. این موضوع یکی از مهم ترین سرفصل هایی است که توسط اساتید دوره ارز دیجیتال آموزش نیک اندیشان ارائه می گردد و با تاکید زیادی در مورد آن صحبت می شود.

 

دوره جامع ارز های دیجیتال برای چه کسانی مناسب نیست

تحلیل تکنیکال چیست؟ آیا در دوره ارز دیجیتال آموزش داده می شود؟

از دیگر سرفصل های مهم در دوره ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال بوده و به جرات نیز می توان گفت که موسسه هایی که این تحلیل را به صورت کامل و جامع آموزش نمی دهند، گزینه های مناسبی برای انتخاب و گذراندن دوره ارز دیجیتال نیستند. در تحلیل تکنیکال، سرمایه گذاران با توجه به تجزیه و تحلیل نمودارها و اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال، اطلاعات کلی در مورد بازار به دست خواهند آورد. در واقع تحلیل تکنیکال، از جمله استراتژی های معاملاتی است که به کمک آن، امکان ارزیابی سرمایه گذاری ها و یا تعیین فرصت مناسب برای انجام معامله، فراهم می گردد. یک معامله گر حرفه ای باید به خوبی با این نوع تحلیل آشنا باشد تا بتواند در فرصت های مناسب، برای خرید و یا فروش یک ارز و یا سهم اقدام کند.

همانطوری که اشاره کردیم، این تحلیل از مهم ترین ابزارهایی است که معامله گران باید به خوبی با چند و چون آن آشنایی داشته باشند. یکی از بهترین موسساتی که سعی می کند همه چیز را در مورد این تحلیل ارائه دهد، موسسه نیک اندیشان است. تحلیل تکنیکال در دوره ارز دیجیتال این موسسه، توسط اساتیدی که خود سالهاست در این حیطه در حال فعالیت هستند ارائه شده و همین نکته، گواهی آن است که شما می توانید نکاتی ارزشمند در این رابطه فرا بگیرید. علاوه بر تمامی اینها، موسسه نیک اندیشان برای دوره ارز دیجیتال، مناسب ترین شهریه را در نظر گرفته و این امکان را برای علاقه مندان به حضور در بازار ارزهای دیجیتال فراهم کرده تا با هر توان مالی که دارند، علم و دانش خود را بالا برده و در کنار سایر فعالیت های درآمدزای خود، از این بازار نیز سود قابل ملاحظه ای به دست آورند.

دوره آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در نیک اندیشان

دوره آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در نیک اندیشان

دوره آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال

دوره آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال به دوره هایی گفته می شود که شما در آن نحوه ترید کردن را آموزش می بینید. در این دوره هر آنچه که یک تریدر حرفه ای باید بداند به وی آموزش داده می شود و دقیقا به همین واسطه است که افراد بعد از شرکت در این دوره، می توانند به سودهای قابل توجهی در بازارهای مالی دنیا دست پیدا کنند. البته لازم به تذکر است که حضور در بازارهای مالی که به صورت مجازی در حال کار و فعالیت هستند، راحت نیست و نیاز است شما علاوه بر شرکت در دوره ارز دیجیتال، مهارت و تجربه کافی را نیز به دست آورید.

در دوره آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مهارت جویان و شرکت کنندگان با انواع ارزها آشنا می شوند. آشنایی با انواع ارزها و تاریخچه ای که داشته اند، به لمس تجربه ای موفق و موثر در این بازار کمک خواهد کرد. اگر کسی بدون شناخت در این بازار قدم بگذارد، نمی تواند به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند و تنها چیزی که نصیبش خواهد شد، شکست مالی و تلف شدن وقت است. پس اگر دوست دارید در یک بازه زمانی طولانی در بازار ارزهای دیجیتال شرکت کنید، توصیه می کنیم در دوره ارز دیجیتال شرکت نمایید؛ این تنها شاهراه مقابله با شکست در این بازار می باشد.

یکی از موسساتی که در حال برگزاری دوره آموزش ارز دیجیتال است، موسسه نیک اندیشان می باشد. این موسسه در تلاش است مهارت محورترین نکات را در اختیار شرکت کنندگان این دوره قرار دهد. بعد از اتمام دوره، می توانید وارد بازارهای مالی شده و به ترید مشغول شوید.

آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، آیا تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال با تحلیل تکنیکال بازارهای مالی دیگه فرق دارد؟

آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، به تریدرها و یا کسانی که در این بازار حضور دارند کمک می کند، وضعیت بازار را پیش بینی کنند و با توجه به پیش بینی هایی که انجام می دهند برای معامله کردن پیش قدم شوند. یکی از مهم ترین مباحثی که در دوره ارز دیجیتال آموزش داده می شود، تحلیل تکنیکال است. به جهت اهمیتی که تحلیل تکنیکال دارد، تریدرها می بایست تلاش و کوشش زیادی برای فراگیری آن به کار برند.

موضوع مهمی که در رابطه با آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال باید مورد بررسی قرار گیرد این است که آیا تحلیل این تکنیک در بازارهای مختلف با هم تفاوت دارد؟ بخاطر داشته باشید، تحلیل تکنیکال یکی از مفاهیم اصلی و بنیادی در دوره ارز دیجیتال است و مفهوم آن در تمام بازارهای مالی به یک شکل می باشد. این جمله به این معناست که اگر شما در دوره بورس شرکت کرده و این تحلیل را به خوبی یاد بگیرید، می توانید از نکات فرا گرفته شده، در جهت تحلیل بازار ارزهای دیجیتال نیز بهره ببرید.

از آنجایی که یادگیری این تحلیل نقش بسزایی در توام شدن نتیجه مبادله با موفقیت دارد، اکثر کسانی که به صورت حرفه ای در این حوزه مشغول به کار هستند، به مهارت جویان و تریدرهای مبتدی توصیه می کنند تمام مباحثی را که در رابطه با تحلیل تکنیکال مطرح می شود، به خوبی آموزش ببینند. یکی از بهترین جاهایی که می توان این تحلیل را به صورت کامل و جامع فرا گرفت، حضور در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان است.

 

دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال تهران در کجا برگزار می گردد

منظور از دوره آموزشی بیت کوین چیست؟

دوره آموزشی بیت کوین، یکی از دوره هایی است که برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال لازم و ضروری به نظر می رسد. این دوره را می توان به نوعی زیر شاخه دوره ارز دیجیتال دانست. بیت کوین یکی از مشهورترین ارزهای دیجیتال است و تا به امروز نیز با توسعه و پیشرفت های بی شماری همراه بوده است. شاید زمانی که ابداع کننده این ارز، به بیت کوین فکر می کرد، حتی در تصوراتش هم نمی گنجید که این ارز بتواند مسیر موفقیت را با چنین سرعتی طی کند.

توجه داشته باشید برای انجام معاملات موفق، شما چاره ای جز به شرکت در دوره ارز دیجیتال ندارید؛ در این دوره مباحث زیادی آموزش داده می شود. دوره آموزشی بیت کوین به شما کمک می کند در مورد این ارز معروف و مشهور اطلاعات کاملی کسب کنید و در معاملات، سودهای قابل ملاحظه ای عاید خود نمایید.

در دوره آموزش ارز دیجیتال، در خصوص ترید کردن و ثبت نام در بازارهای مالی، اطلاعات کاملی به شما عرضه خواهد شد. دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان یکی از بهترین دوره هایی است که در این خصوص در حال برگزاری است. در این دوره، مباحث و موارد مهم توسط تریدرهای حرفه ای ماهر به شما آموزش داده می شود و به همین علت به جرات می توانیم این دوره را یکی از مهارتی ترین دوره های حال حاضر بنامیم.

دوره جامع بزرگان ارز دیجیتال چیست؟

دوره جامع بزرگان ارز دیجیتال چیست، سوال مهم دیگری است که در دوره ارز دیجیتال به آن پرداخته می شود. در دوره جامع بزرگان ارز دیجیتال، در خصوص افرادی که تجربه های زیادی در حوزه ارز دیجیتال دارند و تئوری های کارگشای آنها در رابطه با رمزارزها، صحبت می شود؛ برخی از این تئوری ها برای بحث و بررسی به اندازه کافی ارزشمند هستند. کسانی که قصد دارند حضور طولانی مدتی را در بازار رمز ارزها داشته باشند، بهتر است به تمامی مواردی که در دوره آموزشی کریپتوکارنسی ارائه می گردد، توجه داشته باشند و تمامی آنها را در هنگام ترید به کار گیرند؛ تنها در این صورت است که می توان اطمینان داشت یک معامله، موفقیت آمیز به پایان می رسد.

موضوع دیگری که خوب است در مورد دوره جامع بزرگان ارز دیجیتال بدانید، تبادل تجربیات و مهارت ها در این دوره است. به خاطر داشته باشید، حرفه ای های بازار رمزارزها از ابتدا حرفه ای به دنیا نیامده اند و در دوره ارز دیجیتال یکی از موسسات برگزار کننده این دوره شرکت کرده اند. پس شما نیز برای آنکه در معاملات خود موفق باشید، می بایست راهی که آنها طی کرده اند را طی کنید و از تمام درس هایی که در این دوره کسب می کنید در آینده استفاده نمایید.

 

دوره جامع بزرگان ارز دیجیتال چیست

دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال تهران در کجا برگزار می گردد؟

دوره های زیادی در تهران تحت عنوان دوره آموزش حضوری ارز تهران در حال برگزاری است و این تعدد موسسات آموزشی به دلیل افزایش میل و اشتیاق افراد برای حضور در بازار رمزارزها اتفاق افتاده است. اغلب کسانی که می خواهند سودآوری مناسبی در این بازار داشته باشند، می بایست در دوره ارز دیجیتال شرکت کنند. در این دوره مباحث و سرفصل های متفاوتی آموزش داده می شود که یکی از آنها تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال است. این دو تحلیل از مهم ترین ابزارهای مورد نیاز جهت تحلیل و پیش بینی وضعیت بازار به شمار می روند.

دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال تهران را در موسساتی سپری کنید که سابقه درخشانی در امر آموزش و برگزاری دوره های متفاوت آموزشی داشته اند. در دوره ارز دیجیتال که به صورت حضوری برگزار می گردد، مهارت جویان فرصت و فضایی مناسب در اختیار دارند تا بتوانند تمامی سوالاتی که ذهنشان را درگیر کرده، بپرسند. به همین جهت، توصیه می کنیم در صورتی که وقت و زمان کافی برای شرکت در  کلاس های آموزشی را دارید، به صورت حضوری در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنید تا آموزش، روند کامل تری داشته باشد.

موسسه نیک اندیشان یکی از برگزارکنندگان دوره ارز دیجیتال در کشور است. این موسسه در تهران فعال بوده و این فرصت خوبی برای پایتخت نشینان به شمار می رود تا بتوانند اطلاعات خود را در خصوص ارزهای دیجیتال افزایش دهند و حضور موفق تری در بازارهای مالی داشته باشند.

آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال چه مزیاتی دارد؟

آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال، بهترین راه برای کسانی است که نمی خواهند برای کلاس های آموزشی هزینه ای در نظر بگیرند. البته این گروه می بایست این نکته را نیز در نظر داشته باشند که دوره ارز دیجیتال که به صورت رایگان برگزار می گردد، نمی تواند حاوی و دارنده تمام نکات آموزشی باشد. شرکت در دوره ای که قرار است با نواقص زیادی همراه باشد، فایده که ندارد هیچ، با ضررهای زیادی نیز همراه است. نکته ای که شاید دانستن آن برای شما جالب باشد این است که تریدرهای حرفه ای، کار خود را با شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال پولی شروع کرده و به این واسطه توانسته اند موارد زیادی را فرا بگیرند.

اگر می خواهید به جای آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال، در یک دوره با کیفیت حضور پیدا کنید، توصیه می کنیم دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان را انتخاب نمایید. کسانی که در این دوره شرکت کرده اند، نکات مهارت محور و کاربردی زیادی را توسط اساتید حرفه ای و نام آشنای حوزه رمزارزها فرا گرفته اند. این دوره بدون شک، یکی از بهترین دوره هایی است که در کشور در حال برگزاری بوده و می تواند جایگزینی بسیار مناسب و شایسته برای دوره هایی باشد که به صورت رایگان در حال ارائه می باشند. چنانچه قصد دارید به یک حرفه ای تبدیل شوید توصیه می کنیم در دوره ارز دیجیتال این موسسه حضور پیدا کرده و آینده حضورتان در این بازار را با موفقیت و کسب سود، توام کنید.

آیا در نیک اندیشان دوره های آموزشی دیگری در حوزه های کاری متعدد دیگر برگزار میشود؟

توجه داشته باشید به جز دوره ارز دیجیتال، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه های متعدد، مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره کاشت مو ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فیلمبرداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره فارکس ، دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ و…

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  1 دیدگاه برای دوره ارز دیجیتال (دوره آموزش ارز دیجیتال)

  1. محمدعلی

   استاد بسیار خوش برخورد بودن و با انرژی تدریس میکردن

   • aref

    سلام محمد علی عزیز
    خوشحالیم از اینکه از کلاس و آموزش ها راضی هستید. موفق باشید 😊

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image