دوره ارز دیجیتال (دوره آموزش ارز دیجیتال)

(دیدگاه 4 کاربر)

در این دوره مهارتهای کار در بازار ارز دیجیتال به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی URS امارات، به کار معرفی می شوید.

توضیحات

فیلم معرفی دوره آموزش ارز دیجیتال توسط استاد دوره 

فایل صوتی معرفی دوره آموزش ارز دیجیتال توسط استاد دوره 

معرفی دوره ارز دیجیتال (بیت کوین)

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

دوره ارزدیجیتال یک دوره آموزشی شامل آموزش مهارت های کار در بازار ارز دیجیتال شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، صرافی ها، کیف پول دیجیتال (ولت) و … می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و تا یادگیری کامل و اشتغال در بازار تحت پشتیبانی استاد قرار می گیرند.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل دوره ارزدیجیتال :

 • تحلیل تکنیکال
 • تحلیل فاندامنتال
 • صرافی ها
 • کیف پول دیجیتال (ولت)

طول دوره

7 جلسه 2/5 ساعته

استاد

آقای سامان دهقان

آقای محمد جواد حسینی

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی URS امارات

هزینه دوره

هزینه دوره: 3,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,980,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

نظرات برخی از دانشجویان دوره ارز دیجیتال 

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS امارات معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی ارز دیجیتال چند جلسه است؟

این دوره آموزشی ارز دیجیتال همانطور که در بالا گفته شد هفته ای 1 جلسه دو ساعت و نیمه که در مجموع میشود 7 جلسه که به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی ارز دیجیتال (بیت کوین) بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره ارز دیجیتال در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش ارز دیجیتال، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره ارز دیجیتال (رمز ارز ها) را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره ارز دیجیتال (رمز ارز ها)، 3 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 980 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش پرداخت، واریز کنید و مابقی را در جلسه اول تسویه کنید.

چطوری میتونم در این دوره، ثبت نام کنم؟

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فرم زیر و کلیک بر روی ثبت و ارسال، در ساعاتی دیگر توسط پشتیبانان ما، با شما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

و یا اگر خواستید، میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

هر آنچه که درباره ارز دیجیتال باید بدانیم؟

بهترین دوره ارز دیجیتال

پادکست شمار 1 دوره ارز دیجیتال

ارز دیجیتال چیست؟ ساده، روان و مختصر آن را بشناسید

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مباحثی که در دوره آموزش ارز دیجیتال به آن پرداخته می شود، تعریف رمز ارزها یا ارزهای دیجیتال است. رمز ارزها، همان طوری که به صورت حدودی نیز می توان از نامشان فهمید، پول هایی هستند که به صورت دیجیتالی مبادله می شوند. این رمرارزها، به دنیا آمده اند تا بتوانند جایگزین ارزهای واقعی و حقیقی شوند.

به بیان دیگر باید بگوییم، رمز ارز دیجیتالی، ماهیت فیزیکی و جسمی نداشته و شما در دنیای مادی نمی توانید چیزی را تحت عنوان ارزهای دیجیتال مشاهده کنید. نکته جالبی که در مورد این ارزها وجود دارد، آن است که حتی نام سازنده و ابداع کننده این ارزها نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد و هنوز کسی به صورت دقیق نمی داند که چه کسی برای اولین بار، این رمزارزها را معرفی کرد.

محبوبیت این رمزارزها، موضوع دیگری است که در دوره ارز دیجیتال مطرح می شود و نمی توان به هیچ عنوان آن را کتمان و یا فراموش کرد. مهم ترین دلیلی که باعث شده رمزارزها تا به امروز به رشد و پیشرفت خود ادامه دهند، امنیتی است که برای کاربران و تریدرها فراهم کرده اند. معاملاتی که در آنها این ارزها مبادله می شوند، سازوکار و ساختار پیچیده ای دارند. در ضمن، این ارزها، قابلیت نقد شوندگی بالایی دارند و این نیز در افزایش محبوبیت آنها بی تاثیر نبوده است. ارزهای دیجیتال به واسطه کدهای برنامه نویسی خلق شده اند و داده ها یا هش ها هستند که موجودیت یک رمز ارز را مشخص می کنند.

دوره ارز دیجیتال چیست

در دوره ارز دیجیتال (دوره آموزش ارز دیجیتال) سودده ترین و معروف ترین ارزهای دیجیتال معرفی می شوند؛ نام آنها را به ذهن بسپارید!؟

اغراق نیست اگر بگوییم تنوع رمز ارزها باعث محبوبیت بیش از پیش آنها شده است. اگر در یک دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنید، قطعا در مورد انواع متفاوت ارز دیجیتال اطلاعات کاملی به شما می دهند. برخی از معروف ترین و سودآورترین انواع ارزهای دیجیتال به شرح زیر است:

1-بیت کوین

کمتر کسی را می توان یافت که در بازار ارزهای دیجیتال حضور پیدا کرده، و هیچ نامی از بیت کوین نشنیده باشد. نام اختصاری این رمزارز، BTC است و اولین رمزارزی است که بر پایه فناوری بلاک چین رمزنگاری شده است. هنوز کسی به صورت دقیق نمی داند که چه کسی برای اولین بار این رمزارز را ابداع کرد و سمت و سوی جهان و مبادلات را تغییر داد. این ارز را می توان به جرات، پرسودترین ارز دیجیتالی دانست.

2- آلت کوین

از دیگر رمزارزهایی که در دوره آموزش ارز دیجیتال به شما شناسانده می شود، آلت کوین است. این رمزارز نیز از فناوری منحصر به فرد و امن بلاک چین استفاده می کند. پشتوانه آلت کوین، بیت کوین است و تلاش می کند تا با به وجود آوردن تغییر در قوانین مربوط به بیت کوین، رضایت کاربران را به دست آورد.

 

پادکست شمار 2 دوره ارز دیجیتال

3- استیبل کوین

یکی از انواع ارزهای دیجیتال که از آن به عنوان ارز دیجیتال ثابت یاد می کنند، استیبل کوین USDC است. مشخصه بارز این نوع رمز ارز، نبود نوسانات قیمت در آن است. برای افزایش امنیت و سادگی معاملات رمزارزها در تراکنش های مالی، این نوع بهترین به شمار می رود. ارزش این نوع ارز به یک کالای پایدار و یا یک دارایی وابسته است.

دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان

4- میم کوین

از دیگر رمزارزهایی که در دوره ارز دیجیتال به آن اشاره می شود، میم کوین است. ماهیت این نوع ارز دیجیتال برگرفته از شوخی های اینترنتی است و ویژگی های طنز آمیز در آن دیده می شود. میم کوین ها با جوک های اینترنتی ایجاد شده و به دلیل ماهیت متفاوتی که دارند، بیش از بقیه رمزارزها، دچار کاهش و یا افزایش قیمت می شوند.

5- اتریوم

دیگر رمزارزی که در دوره آموزشی ارز دیجیتال به صورت مفصل و کامل در مورد آن صحبت می شود، اتریوم است. نام دیگر این رمزارز اتر است و با حروف اختصاری ETH آن را می نویسند. اتریوم از جمله رمزارزهای منبع باز است و توسعه دهندگان قادرند بقیه ارزهای دیجیتال را بر پایه و بستر آن توسعه دهند. این رمز ارز، معروف ترین رمز ارز دیجیتال، بعد از بیت کوین است.

6- شت کوین

شت کوین ها نوع دیگری از ارزهای دیجیتال هستند که در دوره ارز دیجیتال معرفی می شوند. این نوع، ارزش مالی زیادی نداشته و با توجه به هیجاناتی که هر چند وقت یک بار در بازار به چشم می خورد، خرید و فروش می شوند. روند توسعه در این نوع رمزارز، مشخص نیست و آن نیز از جمله ارزهایی است که خالق آن نامشخص است.

دوره آموزش ارز دیجیتال

7- تتر

از دیگر رمزارزهایی که در دوره آموزش ارز دیجیتال به آن پرداخته می شود، تتر است. این رمزارز جزء اولین استیبل کوین هاست و بالای 80 درصد از معامله هایی که در بازار رخ می دهد، به این ارز دیجیتال اختصاص دارد. این رمزارز، یک بلاک چین اختصاصی ندارد و به این دلیل که از بلاک چین رمزارزهای دیگر استفاده می کند، آن را به عنوان یک توکن در نظر می گیرند.

8- بایننس کوین

بایننس کوین، رمز ارز اختصاصی صرافی بایننس است و برای آنکه پرداخت کارمزدها در این صرافی به راحتی انجام شود، این رمزارز طراحی شد. بایننس کوین، یک بلاک چین اختصاصی دارد و از نظر طبقه بندی در گروه کوین ها قرار  می گیرد.

9- کاردانو

از دیگر رمزارزهایی که در دوره های آموزشی ارز دیجیتال در مورد آن زیاد حرف می زنند، کاردانو (ADA) است. این نوع رمزارز بر پایه یک بلاکچین چینی به نام اوروبورس کار می کند و از جمله فناوری های امن و مقیاس پذیر در بازار ارزهای دیجیتال به شمار می رود.

دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان

10- سولانا

ارز سولانا، پلتفرمی بلاک چینی است و برنامه های مقیاس پذیر و غیر متمرکز را میزبانی می کند. این پلتفرم نیز در سال 2017 تاسیس شده است و بنیاد سولانا آن را اداره می کند.

 

پادکست شماره 3 دوره ارز دیجیتال

11- ریپل

ریپل به منظور پرداخت های دیجیتالی، و برای تقویت پرداخت های جهانی طراحی شده است. از جمله مزیت های این ارز دیجیتال می توان به سرعت و کارآمد بودن آن اشاره کرد. کوینِ بومی ریپل را XRP می نامند. ریپل به همراه این کوین بومی خود زمینه را برای کاربردهای XRP به وجود آورده است.

12- پولکادوت

یکی از مهم ترین هدف هایی که پولکادوت به دنبال دستیابی به آن است، به وجود آوردن راه های ارتباطی بین انواع مختلف بلاکچین است. همگام سازی این بلاکچین ها نیز از دیگر وظایفی است که این رمزارز به عهده دارد.

چرا باید در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنیم

13- دوج کوین

گرچه پایه و اساس دوج کوین یک شوخی بود، اما بعدها توانست پیشرفت چشمگیری کند و در سال 2021 مورد توجه بسیاری افراد قرار گیرد. افراد مشهوری چون ایلان ماسک، از بنیان گذاران این رمزارز به شمار می روند. شهرت ایلان ماسک و حمایت او از این ارز، در افزایش قیمت و محبوبیت دوج کوین بی تاثیر نبود.

14-شیبا اینو

از دیگر رمزارزهایی که در دوره آموزشی ارزهای دیجیتال به آن اشاره می شود، شیبا اینو است. این رمزارز، بر بستر اتریوم فعالیت کرده و لوگو و اسم خود را از روی یک سگ ژاپنی برداشته است. این رمز ارز در سال های گذشته با پیشرفت خیلی خوبی مواجه بوده است. برخی از طرفداران شیبا اینو، آن را قاتل دوج کوین می دانند.

دوره آموزش ارز دیجیتال (خرید و فروش ارز)

آیا می دانید، چه کسانی نباید در دوره ارز دیجیتال شرکت کنند؟

ریسک پذیر نیستید؟ اعتماد به نفس کافی برای آنکه پولتان را در یک بازار مالی سرمایه گذاری کنید، ندارید؟ همیشه برای گرفتن تصمیم به این و آن نگاه می کنید؟ طاقت و تحمل شکست را ندارید؟ همه اش می ترسید شکست بخورید؟ همه سرمایه تان را وارد بازار ارزهای دیجیتال کرده اید؟ فکر می کنید که با حضور در این بازار، درب های خوشبختی به روی شما باز خواهد شد؟

 اگر پاسخ شما به هر یک از سوالات بالا مثبت است، خبر خوبی برایتان نداریم. شما اصلا و ابدا به درد دوره آموزش ارز دیجیتال نمی خورید؛ بهتر است هزینه ای که می خواهید برای شرکت در این دوره صرف کنید، در جایی که به آن علاقه دارید، هزینه کنید. به این شکل حداقل می توانید به خود ببالید که به زعم خودتان، پولتان را در یک مسیر درست سرمایه گذاری و یا خرج کرده اید.

بازارهای مالی، حساسیت های خاص خود را دارند و کسانی می توانند در آن موفق باشند که ریسک پذیرند. این بازارها، از یک فرمول ثابت و مشخص پیروی نکرده و نمی توان نظر قطعی در مورد آنها ابراز کرد. این شمایید که می بایست فکر کنید، دو دو تا چهار تا کرده و سپس تصمیم بگیرید. اگر نتوانید جسورانه تصمیم بگیرید و در یک لحظه درست، تصمیمات منطقی اتخاذ کنید، هیچ سودی در این بازار نصیب شما نخواهد شد.

علاوه بر خصوصیات رفتاری، مانند ریسک پذیری و گرفتن تصمیم در لحظات بحرانی، به کار انداختن عقل معاش نیز برای موفقیت در بازار ارزهای دیجیتال لازم است. اگر فکر می کنید همه دارایی تان را بفروشید و با سرمایه گذاری در این بازار، تا آخر عمر در ثروت غرق می شوید، سخت در اشتباهید. بهتر است دست نگه داشته، در دوره ارز دیجیتال شرکت نکنید و سعی کنید حداقل آن چیزهایی که تا به امروز با سختی به دست آورده اید، حفظ کنید و خود را به چالش های مالی بزرگ و غیر قابل تحمل نیندازید.

دوره ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب است

اگر این ویژگی ها را دارید در دوره آموزشی ارز دیجیتال یا دوره ارز دیجیتال شرکت کنید!؟

حضور شما در بازار ارزهای دیجیتال به شرطی می تواند با موفقیت توام شود که در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کرده و فکر نکنید که سرمایه تان در معرض خطر نخواهد بود.

اگر در زندگی شخصی تان، هیجانی عمل نمی کنید و تصمیم نمی گیرید؛ اگر دوست دارید همان راهی که برخی ثروتمندان طی کرده اند، طی کنید؛ اگر می خواهید بدون آنکه زحمت زیادی بکشید، سود خوبی به دست آورید، خوب است در بازار ارزهای دیجیتال حضور پیدا کنید، در آن سرمایه گذاری، و سرمایه تان را چندین برابر کنید.

ارزهای دیجیتال با ریسک پذیرش و بدون ترس عمل کردن، پیوند عمیقی برقرار کرده است. همه آنهایی که در این بازار مشغول فعالیت هستند، سری نترس نداشته و در کنار آن نیز سعی می کنند تصمیمات درستی بگیرند. به یاد داشته باشید، ریسک پذیری به معنای بی فکر عمل کردن نیست. تمامی کسانی که در دوره های آموزشی ارزهای دیجیتال شرکت کرده اند، می دانند که علاوه بر نترس بودن، باید بتوانند عاقلانه نیز عمل کنند. این افراد بهترین و مناسب ترین افراد برای حضور در این دوره آموزشی به شمار می روند.

نکته ای که خوب است آن را برای همیشه در گوشه ذهنتان نگه دارید و هیچ وقت فراموشش نکنید، این است که شما تنها به شرطی می توانید در این حوزه پرچالش و ریسکی سود کسب کنید که در دوره ارز دیجیتال شرکت کرده باشید؛ اگر این کار را نکنید، به آسانی و به راحتی یک آب خوردن، سرمایه تان را از دست می دهید. کسی که فکر می کند به آموزش نیاز ندارد، خود را در چاه نادانی اش دفن کرده و سرمایه اش را از دست می دهد.

دوره ارز دیجیتال جامع بهتر است یا دوره های اختصاصی

اگر در دوره آموزشی ارز دیجیتال شرکت کنید، ضرر کرده اید!!!؟

در دوره آموزشی ارز دیجیتال شرکت کنید، ضرر کرده اید!!! آیا حقیقت دارد؟ مگر می شود انسان در یک دوره آموزشی شرکت کند و ضرر کند؟ به نظر شما چه ابهامی در این جمله وجود دارد؟ آیا نباید تبصره ای به آن اضافه شود؟

همان طوری که در فوق نیز اشاره کردیم، حضور در دنیای ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری روی آنها به کسب دانش نیاز دارد. شما نمی توانید بدون دانش و سواد لازم به سراغ یک بازار مالی بروید و ترید کنید؛ چه برسد به آنکه بخواهید از این فضا سودی هم به دست آورید.

موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که شرکت در هر دوره ای، نمی تواند شما را به ایده آل هایتان نزدیک کند. قطعا خود شما نیز به تجربه به این نتیجه رسیده اید که برخی دوره های آموزشی، ارزش شرکت کردن دارند و برخی دیگر، ندارند.

دوره آموزش ارز دیجیتال حضوری تهران در کجا برگزار می گردد

به دوره ارز دیجیتال به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت نگاه کنید؛ درست است که شما می خواهید برای آن هزینه ای صرف کنید، اما اگر بتوانید در این بازار، موفق عمل کنید، سودی که در ادامه به دست خواهید آورد، نه تنها می تواند هزینه صرف شده را جبران کند، بلکه چندین برابر آن را نیز به شما برخواهد گرداند.

پس اگر تصمیمتان برای شرکت در یک دوره آموزشی مربوط به ارز دیجیتال قطعی است، بهتر است موسساتی را برای گذراندن این دوره انتخاب کنید که می دانید کامل ترین مباحث را به شما ارائه می کنند. اگر دروس و مباحث مورد نیاز برای ترید کردن کامل، و توسط اساتیدی حرفه ای ارائه شود، به شما قول می دهیم که ظرف مدتی کوتاه، هزینه ای که برای شرکت دوره صرف کرده بودید، جبران خواهد شد. البته این به شرطی خواهد بود که شما تمامی نکاتی را که یاد گرفتید، پیاده کنید و هیجان زده و بدون فکر ترید نکنید.

دوره جامع بزرگان ارز دیجیتال چیست

به دنبال یک دوره جامع و کامل برای آموزش ارز دیجیتال هستید؟ گوش به زنگ باشید!؟

پول به راحتی به دست نمی آید و نباید اجازه دهیم که به راحتی هم از دست برود. اگر شما در یک دوره آموزشی اشتباه شرکت کنید، پولی که با زحمت زیاد به دست آورده اید، به راحتی از دست می دهید. پس اگر نمی خواهید چنین اتفاق تلخ و دردناکی برای شما بیفتد و اگر برای پولی که دارید ارزش زیادی قائل هستید، سعی کنید بهترین و کامل ترین دوره ارز دیجیتال را پیدا کرده و در آن شرکت کنید.

سوالی که قطعا در اینجا برای شما پیش می آید، این است که ما می خواهیم در یک دوره خوب و ارزشمند شرکت کنیم، اما نمی دانیم باید چه کار کنیم. پیدا کردن دوره های غنی، کار زیاد سختی نیست و تنها نیاز به دقت و تیزبینی شما دارد.

دروه ارز دیجیتال (دوره آموزش ارز دیجیتال)

 

زمانی که می خواهید یک دوره آموزشی را انتخاب کنید، در مورد استادی که این دوره را آموزش می دهد تحقیق کنید و ببینید که این فرد در گذشته چه دستاوردهایی داشته است. کسانی که به صورت تئوری چیزهایی را در مورد ارزهای دیجیتال بلدند و هیچ تجربه عملی از حضور در این بازار ندارند، مانند یک عالم بی عمل هستند؛ این افراد به هیچ عنوان قابل اعتماد نبوده و نمی توان روی دانش آنها برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال حساب کرد.

دوره هایی را شناسایی کنید که در آنها اساتیدی خبره و ماهر به تدریس مشغول هستند. خبرگی یک مدرس ارز دیجیتال را از روی سابقه تریدهایی که داشته و نتیجه آنها، به راحتی می توانید متوجه شوید. سعی کنید هیجان زده عمل نکردن را از همین جا شروع کرده و دوره هایی را برای شرکت انتخاب کنید که می توانند کامل ترین اطلاعات را به شما بدهند.

دوره ارز دیجیتال ارزان

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به چه شکل باید عمل کرد؟

خرید و فروش ارزهای دیجیتال کار راحتی نیست؛ این گونه نیست که به بازار این رمزارزها بروید و بگویید که من فلان مقدار ارز دیجیتال می خواهم. این کار، یک کار بسیار تخصصی است و بدون شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال امکان خرید و فروش آنها وجود ندارد. اگر در دوره هایی که در همین رابطه برگزار می شود، شرکت کنید، ترید کردن را به خوبی یاد خواهید گرفت و می توانید بدون دردسر و پیچیدگی، معاملات خود را به سمت یک نتیجه مثبت و رضایت بخش سوق دهید.

برای آنکه بدانید خرید و فروش این ارزها چگونه انجام می شود، اطلاعاتی را به صورت مختصر در اختیارتان قرار می دهیم، اما به یاد داشته باشید، این اطلاعات به صورت تئوری هستند و نمی توانند به شما کمک کنند تا در دنیای واقعی ترید کنید.

دوره ارز دیجیتال آنلاین نیک اندیشان

ارزهای دیجیتال ماهیت واقعی و فیزیکی نداشته و به همین دلیل نمی توان با مراجعه به صرافی های حضوری برای خرید آنها اقدام کرد. خرید و فروش این رمزارزها به صورت آنلاین انجام می شود. یکی از بهترین و معتبرترین راه هایی که برای سرمایه گذاری روی این ارزها می توان پیشنهاد داد، مراجعه به صرافی هایی است که در حوزه رمزارزها فعالیت می کنند. اگر می خواهید در این رابطه موفق شوید، مقاله بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی 1400 را بخوانید.

به یاد داشته باشید، برای موفقیت در بازارهای مالی و خرید و فروش ارزهای دیجیتال، باید سبک خود را داشته باشید. اگر بخواهید از روی دست کسی دیگر تقلب کنید و روش او را برای ترید کردن انتخاب کنید، به هیچ عنوان موفق نخواهید شد.

با شرکت در دوره ارز دیجیتال، با روش های متفاوت ترید کردن آشنا شوید و سبک خود را بیابید. به این شکل می توانید مطمئن شوید که سرمایه تان در یک مسیر درست صرف خواهد شد و ضرر نمی کنید.

دوره آموزش ارز دیجیتال نیمه رایگان

دوره های آنلاین یا دوره های حضوری ارز دیجیتال؛ کدام بهترند؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است ذهن برخی افراد را به خود درگیر کند، این است که برای یادگیری ترید ارزهای دیجیتال، در دوره های آنلاین شرکت کنیم بهتر است، یا دوره های حضوری.

هر یک از دوره های حضوری و یا آنلاین در جای خود مزیت ها و معایبی دارند. این شرایط شماست که تعیین می کند کدام دوره برایتان بهتر و مفیدتر خواهد بود. اگر مشغله کاری تان زیاد است و نمی توانید یک کار جدید به فعالیت های روزانه خود اضافه کنید، بهتر است در دوره های آنلاین شرکت کنید، اما اگر از نظر زمان و رفت و آمد به کلاس مشکلی ندارید، بهتر است در دوره آموزش ارز دیجیتال حضوری شرکت کنید.

 

دوره آموزش ارز دیجیتال برتر در کشور

 

دوره های آموزشی حضوری مزیت های زیادی دارند و می توانند در موفقیت شما نقش اساسی و پررنگی ایفا کنند. وقتی در کلاس حضور پیدا می کنید، می توانید از تجربیات مدرس و تمامی کسانی که در کلاس حضور دارند استفاده ببرید. این تجریبات به مانند یک چراغ، روشن گر راه شما خواهند بود. از کجا معلوم، شاید یکی از سوالاتی که در کلاس مطرح می شود، در آینده سوال شما نیز باشد و جواب آن شما را از یک شکست غیر قابل جبران نجات دهد. پس، وقتی در دوره های حضوری شرکت می کنید، حواستان را خوب جمع کرده و تنها به صحبت هایی که در کلاس رد و بدل می شود، توجه و دقت داشته باشید.

در دوره هایی که به صورت حضوری برگزار می شوند، امکان آن وجود دارد که بتوانید تمام سوالات خود را از مدرس بپرسید. با شرکت در این دوره ها، هیچ ابهامی برای شما باقی نمانده و می توانید بعد از به اتمام رسیدن آن، به عنوان یک تریدر، مشغول به معامله شده و سود کسب کنید.

دوره آموزش ارز دیجیتال جامع نیک اندیشان

آیا لازم است در دوره های رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال شرکت کنیم؟

این سوال را از خود شما که در حال مطالعه این مقاله هستید، می پرسیم؛ آیا لازم است در آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال شرکت کنیم؟ آیا لازم است دانش خود را در مورد بازاری که می خواهیم در آن سرمایه گذاری کنیم، افزایش دهیم؟ آیا لازم است نسبت به سرمایه ای که سخت یا راحت به دست آورده ایم، نگرانی و استرس داشته باشیم؟

اگر جواب شما به تمامی سوالات شما بله است، به این معناست که شما می دانید لازمه موفقیت در بازار رمزارزها، شرکت در دوره آموزشی ارز دیجیتال است. در این دوره ها از صفر تا صد ارز دیجیتال را به شما یاد خواهند داد. هر ابزاری، و هر نکته ای که به شما کمک می کند در ترید کردن موفق شوید و طعم تلخ شکست را نچشید، به مانند یک لقمه آماده در این دوره ارائه می گردد.

دوره ارز دیجیتال با ارائه سیگنال های خرید

از معرفی انواع و اقسام ارزهای دیجیتال گرفته تا تکنیک هایی که برای ترید کردن به آنها نیاز دارید، در دوره های آموزشی رمزارزها، تدریس می شود. البته باز هم تاکید می کنیم، هر دوره ای نمی تواند به شما کمک کند تا با خیالی آسوده و روانی آرام در این بازار حضور پیدا کنید. دوره های ارز دیجیتال که در آنها صفر تا صد همه چیز آموزش داده می شود، ارزش آن را دارد که هم برای آن هزینه ای را در نظر بگیرید و هم زمانی را برای رفت و آمد به کلاس صرف کنید.

نکته ای که باید به آن تاکید کنیم این است که حضور در این بازار بدون داشتن اطلاعات و دانش کافی به هیچ عنوان نمی تواند با موفقیت همراه باشد. یک بار و یا دو بار ممکن است شانس درب خانه شما را بزند و به سود برسید، اما در دفعات بعدی ممکن است یک انتخاب اشتباه و یا یک تصمیم بی موقع همه دارایی و سرمایه شما را نابود کند؛ پس هر گاه که اطلاعاتتان در مورد این بازار زیاد شد و هر زمان که فهمیدید هر تکنیک در چه جایی به کار شما می آید، آن زمان است که باید روی شانس خود که ناشی از کسب اطلاعات و دانش است، حساب کنید.

بهترین دوره ارز دیجیتال در کشور

بهترین دوره ارز دیجیتال حضوری در تهران کجاست؟

بهترین دوره ارز دیجیتال می تواند دوره ای باشد که هم قیمت مناسب داشته و هم، به صورت کامل و جامع برگزار گردد. دوره های زیادی در شهر تهران در حال برگزاری هستند، اما آیا به نظر شما می توان به همه آنها صفت بهترین را نسبت داد؟ مسلما؛ خیر.

دوره ای را می توان یک دوره کامل و جامع نامید که مهارت جویان، بعد از اتمام کلاس از نحوه برگزاری کلاس، مواردی که در آن آموزش دیده اند، نکاتی که فرا گرفته اند، پاسخ هایی که دریافت کرده اند و هزینه ای که پرداخت کرده اند، راضی باشند. تنها در این صورت است که می توان گفت یک دوره، کامل و جامع است.

بهترین دوره ارز دیجیتال در تهران

یکی از بهترین دوره هایی که می توانیم به شما معرفی کنیم، دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان است. این دوره توسط بهترین و با تجربه ترین اساتید و مدرسان تدریس شده و از شیر مرغ تا جان آدمیز رمزارزها به مهارت جویان آموزش داده می شود. اگر می خواهید حضوری موفق، سودآور و بدون شکست در بازارهای مالی و از جمله بازار رمزارزها داشته باشید، در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان شرکت کنید و با داشتن کامل ترین اطلاعات و دقیق ترین جزئیات، آینده ای روشن و همراه با ثروت و پول برای خود بسازید.

برگزاری دوره ارز دیجیتال در نیک اندیشان

از بین تمام دوره های ارز دیجیتال، کدام بهتر است؛ چرا؟؟؟

اگر واقعا به دنبال کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال هستید، پس باید در دوره آموزش ارز دیجیتال نیز شرکت کنید. درست است که موسسات زیادی این دوره ها را برگزار می کنند، اما بر شما لازم و واجب است که دوره ای را شناسایی و در آن شرکت کنید که همه چیز را آموزش می دهد. در دوره هایی که همه چیز از صفر تا صد ارائه می گردد، تریدرها، قدرت و توان لازم برای حضور در معاملات را پیدا می کنند و می توانند سودهای خوبی به دست آورند.

این نکته را همیشه در گوشه ای از ذهنتان داشته باشید، برای ورود به هر کار جدیدی می بایست اطلاعات و دانش روز آن حوزه را در اختیار داشت. ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نبوده و چه بسا به دلیل بالا بودن حساسیت ها و سرمایه گذاری که در آن رخ می دهد، اهمیت کسب اطلاعات لزوم بیشتری دارد. به همین جهت، دلسوزانه به شما توصیه می کنیم در دوره ارز دیجیتال شرکت کرده و اطلاعاتی بروز و درست برای حضور در این بازار به دست آورد.

دوره ارز دیجیتال با متد روز دنیا

یکی از شاخص ترین و مهم ترین ویژگی هایی که می توان در خصوص بهترین دوره ارز دیجیتال بیان کرد، اساتیدی هستند که این دوره ها را آموزش می دهند. این اساتید به دلیل داشتن تجربه عملی و توان علمی بالا، بهترین و شایسته ترین افراد برای آموزش این حوزه بسیار تخصصی و حساس و بعضا ریسکی هستند.

اگر می خواهید بدانید یک دوره برتر ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارد، باید به مطالبی که در آن ارائه می شود، دقت و توجه داشته باشید. دوره هایی که در آنها مطالب بروز و پیشرفته آموزش داده می شوند، یکی از بهترین انتخاب ها برای افزایش دانش در مورد ارز دیجیتال هستند. سرمایه گذاران یا تریدرها، باید با انواع کیف های پول نیز آشنا باشند تا بتوانند سرمایه ای که دارند در جهتی درست و سودآور سرمایه گذاری کنند.

شرکت در بهترین دوره ارز دیجیتال در ایران

در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان، این مطالب آموزش داده می شود، گوش به زنگ باشید!؟

یکی از دلایلی که باعث شده دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان را یکی از بهترین و کامل ترین دوره های حال حاضر بنامیم، مباحثی است که در آن ارائه می شود. برخی از مهم ترین و اصلی ترین مباحث ارائه شده در این دوره به شرح زیر است. ما برای آنکه به اهمیت این دوره پی ببرید، برخی از اصطلاحات بسیار مهم را گردآوری کرده و توضیح مختصری در مورد آنها به شما خواهیم داد. این اصطلاحات به شرح زیرند:

دوره ارز دیجیتال با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

1- تحلیل فاندامنتال

یکی از اصلی ترین ابزارهایی که در دوره آموزش ارز دیجیتال معرفی می شود، تحلیل فاندامنتال است. این تحلیل که به آن تحلیل بنیادی هم گفته می شود، ارزش ذاتی یک دارایی را تعیین کرده و کمک می کند تا بتوانیم اطلاعات زیر بنایی مربوط به هر ارز را تشخیص دهیم. این تکنیک و برخی دیگر از تکنیک هایی که در مورد ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند به معامله گران کمک کنند تا با اطمینان خاطر بیشتری در بازار رمزارزها حضور پیدا کرده و در آن سرمایه گذاری کنند. در دوره آموزش ارز دیجیتال به صورت کامل، جامع و کاربردی به این موضوع پرداخته خواهد شد.

2- تحلیل تکنیکال

از دیگر موضوعاتی که در دوره ارز دیجیتال آموزش داده می شود، تحلیل تکنیکال است. این روش یکی از بهترین روش ها برای بررسی قیمت ارز دیجیتال است. این تحلیل از جمله ابزارهایی است که تریدرها از آن زیاد استفاده می کنند. برای آنکه بتوانید به اصول و قواعد این موضوع تکنیک مسلط شوید، هیچ چاره ای به جز استفاده از راهنمایی ها و تجربیات اساتید معتبر این حوزه ندارید. اگر می خواهید حضورتان در این بازار همراه با موفقیت باشد، بهتر است این تحلیل را فرا بگیرید و از آن استفاده کنید.

3- توصیف فارکس در دوره آموزشی ارز دیجیتال

از دیگر موضوعاتی که در دوره آموزش ارز دیجیتال به آن پرداخته می شود، توصیف بازار فارکس است. این بازار یکی از بزرگ ترین بازارهای مالی در دنیا است؛ منابع معتبر گزارش می کنند، روزانه حدود 5 تریلیون دلار، در این بازار در گردش است. موضوعی که یک تریدر بعد از آشنایی با این بازار باید مورد توجه قرار دهد، نحوه فعالیت و خرید و فروش ارز در آن است. سعی کنید از کسانی که اطلاعات کامل و جامعی در این خصوص دارند، استفاده کرده و اولین قدم های حضور در فارکس را محکم بردارید؛ برای رسیدن به این هدف میانبر زده و در بهترین دوره ارز دیجیتال شرکت کنید.

4- صرافی ها

موضوع دیگری که حتما در دوره ارز دیجیتال به آن پرداخته می شود، صرافی ها هستند. حتما نام صرافی ها را زیاد شنیده اید و می دانید که آنها در دنیای واقعی در حوزه تبدیل ارز فعالیت می کنند. صرافی ها در ارز دیجیتال نیز وظیفه ای مشابه دارند، اما به صورت مجازی کار می کنند. کسانی که می خواهند وارد حوزه ارز دیجیتال شوند، باید صرافی های معتبر را شناسایی کنند. سعی کنید صرافی را بیابید که انواع و اقسام مختلف ارز دیجیتال را برای ارائه داشته باشد. با کمک صرافی ها می توانید ارز بخرید؛ ارز خریداری شده را به یک ارز دیگر تبدیل کنید و یا ارزتان را به پول ملی تبدیل کنید.

آیا در نیک اندیشان دوره های آموزشی دیگری در حوزه های کاری متعدد دیگر برگزار میشود؟

توجه داشته باشید به جز دوره ارز دیجیتال، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه های متعدد، مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره کاشت مو ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فیلمبرداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره فارکس ، دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ و…

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  4 دیدگاه برای دوره ارز دیجیتال (دوره آموزش ارز دیجیتال)

  1. محمدعلی

   استاد بسیار خوش برخورد بودن و با انرژی تدریس میکردن

   • aref

    سلام محمد علی عزیز
    خوشحالیم از اینکه از کلاس و آموزش ها راضی هستید. موفق باشید 😊

  2. محسن

   سلام شرایط پرداخت قسطی شهریه دوره ارز دیجیتال چگونه است ؟

   • nickandishan-admin

    سلام محسن عزیز
    در این مورد لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما راهنماییتون خواهند کرد.

  3. ساسان مهدوی

   سلام برای ثبت نام باید چکار کنم؟

   • nickandishan-admin

    سلام لطفا با شماره های کارشناسان موسسه تماس بگیرید

  4. شیما

   چه توضحات کامل و جامعی
   خیلی مشتاق شدم که در دوره ارز دیجیتال ثبت نام کنم. چطور باید این کار رو انجام بدم؟

   • nickandishan-admin

    سلام شیما عزیز
    برای ثبت نام در دوره ارز دیجیتال با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. موفق باشید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image