دوره ارز دیجیتال (دوره آموزش ارز دیجیتال)

(4 بررسی مشتری)

در این دوره مهارتهای کار در بازار ارز دیجیتال به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی URS امارات، به کار معرفی می شوید.

توضیحات

فیلم معرفی دوره آموزش ارز دیجیتال توسط استاد دوره 

فایل صوتی معرفی دوره آموزش ارز دیجیتال توسط استاد دوره 

معرفی دوره ارز دیجیتال (بیت کوین)

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

دوره ارزدیجیتال یک دوره آموزشی شامل آموزش مهارت های کار در بازار ارز دیجیتال شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، صرافی ها، کیف پول دیجیتال (ولت) و … می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی آکسفورد انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و تا یادگیری کامل و اشتغال در بازار تحت پشتیبانی استاد قرار می گیرند.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل دوره ارزدیجیتال :

 • تحلیل تکنیکال
 • تحلیل فاندامنتال
 • صرافی ها
 • کیف پول دیجیتال (ولت)

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

استاد

آقای سامان دهقان

آقای محمد جواد حسینی

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASP امارات

هزینه دوره

هزینه دوره: 4,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 2,980,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

نظرات برخی از دانشجویان دوره ارز دیجیتال 

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی ASP امارات معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  سوالات متداول

  دوره آموزشی ارز دیجیتال چند جلسه است؟

  این دوره آموزشی ارز دیجیتال همانطور که در بالا گفته شد هفته ای 1 جلسه دو ساعت و نیمه که در مجموع میشود 7 جلسه که به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی ارز دیجیتال (بیت کوین) بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

  آیا پس از گذراندن دوره ارز دیجیتال در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

  بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش ارز دیجیتال، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

  آیا میتوان هزینه دوره ارز دیجیتال (رمز ارز ها) را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

  بله، از آنجایی که هزینه کل دوره ارز دیجیتال (رمز ارز ها)، 3 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 980 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش پرداخت، واریز کنید و مابقی را در جلسه اول تسویه کنید.

  چطوری میتونم در این دوره، ثبت نام کنم؟

  شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فرم زیر و کلیک بر روی ثبت و ارسال، در ساعاتی دیگر توسط پشتیبانان ما، با شما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

  و یا اگر خواستید، میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

  هر آنچه که درباره ارز دیجیتال باید بدانیم؟

  بهترین دوره ارز دیجیتال

  پادکست شماره 1 دوره ارز دیجیتال


  ارز دیجیتال چیست؟ ساده، روان و مختصر آن را بشناسید

  یکی از مهم ترین و اصلی ترین مباحثی که در دوره آموزش ارز دیجیتال به آن پرداخته می شود، تعریف رمز ارزها یا ارزهای دیجیتال است. رمز ارزها، همان طوری که به صورت حدودی نیز می توان از نامشان فهمید، پول هایی هستند که به صورت دیجیتالی مبادله می شوند. این رمرارزها، به دنیا آمده اند تا بتوانند جایگزین ارزهای واقعی شوند.

  به بیان دیگر باید بگوییم، رمز ارز دیجیتالی، ماهیت فیزیکی و جسمی نداشته و شما در دنیای مادی نمی توانید چیزی را تحت عنوان ارزهای دیجیتال مشاهده کنید. نکته جالبی که در مورد این ارزها وجود دارد، آن است که حتی نام سازنده و ابداع کننده این ارزها نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد و هنوز کسی به صورت دقیق نمی داند که چه کسی برای اولین بار، این رمزارزها را معرفی کرد.

  محبوبیت این رمزارزها، موضوع دیگری است که در دوره ارز دیجیتال مطرح می شود و نمی توان به هیچ عنوان آن را کتمان و یا فراموش کرد. مهم ترین دلیلی که باعث شده رمزارزها تا به امروز به رشد و پیشرفت خود ادامه دهند، امنیتی است که برای کاربران و تریدرها فراهم کرده اند. معاملاتی که در آنها این ارزها مبادله می شوند، سازوکار و ساختار پیچیده ای دارند. در ضمن، این ارزها، قابلیت نقد شوندگی بالایی دارند و این نیز در افزایش محبوبیت آنها بی تاثیر نبوده است. ارزهای دیجیتال به واسطه کدهای برنامه نویسی خلق شده اند و داده ها یا هش ها هستند که موجودیت یک رمز ارز را مشخص می کنند.

  آیا بهترین دوره ارز دیجیتال رایگان، می تواند بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال باشد؟

  وقتی می خواهید در بهترین دوره های ارز دیجیتال شرکت کنید، باید به خیلی مسائل توجه داشته باشید. به دوره ای بهترین دوره ارز دیجیتال می گویند که در آن مباحث مختلف، از تفاوت بروکر و مارکت میکر گرفته تا دیگر مباحث مهم ارائه شود. البته، معرفیِ عنوان یک سرفصل به تنهایی کافی نیست و باید همه جزئیات در مورد آنها ذکر شود. برای مثال، وقتی در مورد نحوه سود دهی ارز دیجیتال صحبت می شود، مدرس باید به روش های کسب سود و در امان ماندن از ضرر در این بازار اشاره کرده و همه مسائل را خیلی خوب باز کند.

  متاسفانه، شما حتی اگر در بهترین دوره ارز دیجیتال رایگان نیز شرکت کنید، نمی توانید همه ی جزئیات مربوط به بازار ارزهای دیجیتال را فرا بگیرید؛ زیرا ماهیت دوره های رایگان این نیست که همه چیز در آنها آموزش داده شود. این دوره ها، فقط می توانند اطلاعاتی را به صورت ابتدایی در اختیار شما قرار دهند و ممکن نیست به شما کمک کنند تا به یک حرفه ای تبدیل شوید.

  اگر یک تریدر مبتدی هستید، توصیه می کنیم ابتدا در دوره های رایگان حضور پیدا کنید؛ بعد از آنکه اطلاعاتتان کمی افزایش پیدا کرد و قبل از آنکه در بازار ارزهای دیجیتال حضور پیدا کنید، حتما در دوره های پیشرفته که آنها غیر رایگان هستند، شرکت کنید. کسب درآمد از ارز دیجیتال نیاز به تریدری دارد که اطلاعاتش کامل و جامع باشد.

  دوره ارز دیجیتال چیست

  در دوره ارز دیجیتال (دوره آموزش ارز دیجیتال) سودده ترین و معروف ترین ارزهای دیجیتال معرفی می شوند؛ نام آنها را به ذهن بسپارید!؟

  اغراق نیست اگر بگوییم تنوع رمز ارزها باعث محبوبیت بیش از پیش آنها شده است. اگر در یک دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنید، قطعا در مورد انواع متفاوت ارز دیجیتال اطلاعات کاملی به شما می دهند. برخی از معروف ترین و سودآورترین انواع ارزهای دیجیتال به شرح زیر است:

  1-بیت کوین

  کمتر کسی را می توان یافت که در بازار ارزهای دیجیتال حضور پیدا کرده، و هیچ نامی از بیت کوین نشنیده باشد. نام اختصاری این رمزارز، BTC است و اولین رمزارزی است که بر پایه فناوری بلاک چین رمزنگاری شده است. هنوز کسی به صورت دقیق نمی داند که چه کسی برای اولین بار این رمزارز را ابداع کرد و سمت و سوی جهان و مبادلات را تغییر داد. این ارز را می توان به جرات، پرسودترین ارز دیجیتالی دانست.

  2- آلت کوین

  از دیگر رمزارزهایی که در دوره آموزش ارز دیجیتال به شما شناسانده می شود، آلت کوین است. این رمزارز نیز از فناوری منحصر به فرد و امن بلاک چین استفاده می کند. پشتوانه آلت کوین، بیت کوین است و تلاش می کند تا با به وجود آوردن تغییر در قوانین مربوط به بیت کوین، رضایت کاربران را به دست آورد.

  پادکست شماره 2 دوره ارز دیجیتال


  3- استیبل کوین

  یکی از انواع ارزهای دیجیتال که از آن به عنوان ارز دیجیتال ثابت یاد می کنند، استیبل کوین USDC است. مشخصه بارز این نوع رمز ارز، نبود نوسانات قیمت در آن است. برای افزایش امنیت و سادگی معاملات رمزارزها در تراکنش های مالی، این نوع بهترین به شمار می رود. ارزش این نوع ارز به یک کالای پایدار و یا یک دارایی وابسته است.

  دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان

  4- میم کوین

  از دیگر رمزارزهایی که در دوره ارز دیجیتال به آن اشاره می شود، میم کوین است. ماهیت این نوع ارز دیجیتال برگرفته از شوخی های اینترنتی است و ویژگی های طنز آمیز در آن دیده می شود. میم کوین ها با جوک های اینترنتی ایجاد شده و به دلیل ماهیت متفاوتی که دارند، بیش از بقیه رمزارزها، دچار کاهش و یا افزایش قیمت می شوند.

  5- اتریوم

  دیگر رمزارزی که در دوره آموزشی ارز دیجیتال به صورت مفصل و کامل در مورد آن صحبت می شود، اتریوم است. نام دیگر این رمزارز اتر است و با حروف اختصاری ETH آن را می نویسند. اتریوم از جمله رمزارزهای منبع باز است و توسعه دهندگان قادرند بقیه ارزهای دیجیتال را بر پایه و بستر آن توسعه دهند. این رمز ارز، معروف ترین رمز ارز دیجیتال، بعد از بیت کوین است.

  6- شت کوین

  شت کوین ها نوع دیگری از ارزهای دیجیتال هستند که در دوره ارز دیجیتال معرفی می شوند. این نوع، ارزش مالی زیادی نداشته و با توجه به هیجاناتی که هر چند وقت یک بار در بازار به چشم می خورد، خرید و فروش می شوند. روند توسعه در این نوع رمزارز، مشخص نیست و آن نیز از جمله ارزهایی است که خالق آن نامشخص است.

  دوره آموزش ارز دیجیتال

  7- تتر

  از دیگر رمزارزهایی که در دوره آموزش ارز دیجیتال به آن پرداخته می شود، تتر است. این رمزارز جزء اولین استیبل کوین هاست و بالای 80 درصد از معامله هایی که در بازار رخ می دهد، به این ارز دیجیتال اختصاص دارد. این رمزارز، یک بلاک چین اختصاصی ندارد و به این دلیل که از بلاک چین رمزارزهای دیگر استفاده می کند، آن را به عنوان یک توکن در نظر می گیرند.

  8- بایننس کوین

  بایننس کوین، رمز ارز اختصاصی صرافی بایننس است و برای آنکه پرداخت کارمزدها در این صرافی به راحتی انجام شود، این رمزارز طراحی شد. بایننس کوین، یک بلاک چین اختصاصی دارد و از نظر طبقه بندی در گروه کوین ها قرار  می گیرد.

  9- کاردانو

  از دیگر رمزارزهایی که در دوره های آموزشی ارز دیجیتال در مورد آن زیاد حرف می زنند، کاردانو (ADA) است. این نوع رمزارز بر پایه یک بلاکچین چینی به نام اوروبورس کار می کند و از جمله فناوری های امن و مقیاس پذیر در بازار ارزهای دیجیتال به شمار می رود.

  دوره آموزش ارز دیجیتال رایگان

  10- سولانا

  ارز سولانا، پلتفرمی بلاک چینی است و برنامه های مقیاس پذیر و غیر متمرکز را میزبانی می کند. این پلتفرم نیز در سال 2017 تاسیس شده است و بنیاد سولانا آن را اداره می کند.

  پادکست شماره 3 دوره ارز دیجیتال


  11- ریپل

  ریپل به منظور پرداخت های دیجیتالی، و برای تقویت پرداخت های جهانی طراحی شده است. از جمله مزیت های این ارز دیجیتال می توان به سرعت و کارآمد بودن آن اشاره کرد. کوینِ بومی ریپل را XRP می نامند. ریپل به همراه این کوین بومی خود زمینه را برای کاربردهای XRP به وجود آورده است.

  12- پولکادوت

  یکی از مهم ترین هدف هایی که پولکادوت به دنبال دستیابی به آن است، به وجود آوردن راه های ارتباطی بین انواع مختلف بلاکچین است. همگام سازی این بلاکچین ها نیز از دیگر وظایفی است که این رمزارز به عهده دارد.

  چرا باید در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنیم

  13- دوج کوین

  گرچه پایه و اساس دوج کوین یک شوخی بود، اما بعدها توانست پیشرفت چشمگیری کند و در سال 2021 مورد توجه بسیاری افراد قرار گیرد. افراد مشهوری چون ایلان ماسک، از بنیان گذاران این رمزارز به شمار می روند. شهرت ایلان ماسک و حمایت او از این ارز، در افزایش قیمت و محبوبیت دوج کوین بی تاثیر نبود.

  14-شیبا اینو

  از دیگر رمزارزهایی که در دوره آموزشی ارزهای دیجیتال به آن اشاره می شود، شیبا اینو است. این رمزارز، بر بستر اتریوم فعالیت کرده و لوگو و اسم خود را از روی یک سگ ژاپنی برداشته است. این رمز ارز در سال های گذشته با پیشرفت خیلی خوبی مواجه بوده است. برخی از طرفداران شیبا اینو، آن را قاتل دوج کوین می دانند.

  15- پرایوسی کوین

  از دیگر انواع ارزهای دیجیتالی که در دوره آموزش ارز دیجیتال معرفی می شود، پرایوسی کوین ها است. کسانی که در حال توسعه و تدوین این ارزهای دیجیتال هستند، ادعا می کنند که آنها می توانند امنیت تریدرها را به خوبی حفظ کرده و آن را خدشه دار نکنند.

  این رمزارزها، اطلاعات مبدا و مقصد را مخفی می کنند و به کاربران امکان می دهند تا بتوانند تراکنش بلاکچینی را به صورت مخفی انجام دهند. از این رمز ارزعل به عنوان یکی از پیشرفته ترین ارزهای دیجیتال یاد می کنند.

  16-یو اس دی کوین

  دیگر ارز دیجیتالی که در دوره ارز دیجیتال ممکن است نام آن شنیده شود، یو اس دی کوین (USDC) است. این ارز، یکی از انواع استیبل کوین های مبتنی بر اتریوم بوده و نسبت ارزش آن با دلار آمریکا 1:1 است. این جمله به این معناست که تریدرها هر زمانی که بخواهند می توانند یک کوین از یو اس دی کوین را با قیمت یک دلار معامله کنند.

  در ضمن، خوب است بدانید که این رمز ارز توسط دلارهای ذخیره حمایت و پشتیبانی می شود و اصولا برای تریدرهای مبتدی طراحی شده تا بتوانند بدون هزینه زیادی در این بازار سرمایه گذاری کنند.

  17-گراف

  هوش مصنوعی یکی از جدیدترین دستاوردهای بشر بوده و کمک های زیادی در حوزه های متفاوت به انسان کرده است. یکی از قابلیت های هوش مصنوعی، حضور او در ارزهای دیجیتال است. یکی از این ارزهای دیجیتال گراف نام دارد که حتما در دوره ارز دیجیتال معرفی می شود. گراف، پروتکلی منبع باز است و داده ها و دیتای مربوط به بلاک چین را به صورت غیر متمرکز و بدون آنکه نیاز به یک شخص سوم وجود داشته باشد، جمع آوری می کند. گراف از جمله پروژه های فعال در حوزه پردازش اطلاعات است و برای این کار از هوش مصنوعی استفاده می کند.

  18-سینگولاریتی نت

  سینگولاریتی نت دیگر رمز ارزی است که ممکن است در دوره آموزش ارز دیجیتال نکاتی را در مورد آن مطرح کنند. این رمز ارز نیز نوعی بازار غیرمتمرکز در حوزه هوش مصنوعی است و با کمک برنامه بلاکچین، به الگوریتم ها و برنامه ها به صورت نامحدود دسترسی دارد. این پلتفرم، روی بلاکچین های کاردانو و اتریوم میزبانی شده و جزء یکی از اولین پروژه هایی است که توانست هوش مصنوعی و ارز دیجیتال را با هم ترکیب کند. این پلتفرم به دنبال آن است که یک محیط همکاری مشترک ایجاد کند و در آن محیط مشترک، توسعه دهندگان بتوانند به یادگیری بپردازند و سیستم های بهتر و نوین تری را به وجود آورند.

  دوره آموزش ارز دیجیتال (خرید و فروش ارز)

  پادکست شماره 4 دوره ارز دیجیتال


  کلاس های ارز دیجیتال در تهران حضوری، کدام شت کوین برای نوسان گیری معرفی میشود؟

  اگر در دوره ارز دیجیتال یک موسسه معتبر حضور پیدا کنید، نکته های زیادی را فرا خواهید گرفت. یکی از موضوعاتی که حتما در مورد آن بحث می شود، نوسان گیری است. از آنجایی که ارز های دیجیتال نوسانات قیمتی زیادی را تجربه می کنند، می توانند فرصت خوبی برای نوسان گیری و کسب درآمد و سود فراهم کنند. کسی که می خواهد از این طریق به سود برسد باید بتواند شرایط بازار را تحلیل کرده و تغییرات قیمت یک ارز را در آینده پیش بینی کند. کسانی که چنین توانمندی دارند، بهتر از بقیه می توانند از نوسان گیری سود به دست آورند.

  نکته مهمی که در کلاس های ارز دیجیتال در تهران حضوری (دوره آموزش ارز دیجیتال حضوری) روی آن تاکید ویژه و خاصی می شود، انتخاب بهترین زمان برای نوسان گیری است. تریدرها باید بتوانند بهترین زمان را شناسایی کرده و سپس با توجه به آن معامله های خود را انجام دهند. اگر می خواهید در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری به دست آورید، مقاله بهترین شکت کوین برای نوسان گیری را مطالعه کنید. ما در این مقاله، در مورد بهترین ساعت و بهترین روز برای نوسان گیری نیز نکاتی را ذکر کرده ایم.

  آیا می دانید، چه کسانی نباید در دوره ارز دیجیتال شرکت کنند؟

  ریسک پذیر نیستید؟ اعتماد به نفس کافی برای آنکه پولتان را در یک بازار مالی سرمایه گذاری کنید، ندارید؟ همیشه برای گرفتن تصمیم به این و آن نگاه می کنید؟ طاقت و تحمل شکست را ندارید؟ همه اش می ترسید شکست بخورید؟ همه سرمایه تان را وارد بازار ارزهای دیجیتال کرده اید؟ فکر می کنید که با حضور در این بازار، درب های خوشبختی به روی شما باز خواهد شد؟

   اگر پاسخ شما به هر یک از سوالات بالا مثبت است، خبر خوبی برایتان نداریم. شما اصلا و ابدا به درد دوره آموزش ارز دیجیتال نمی خورید؛ بهتر است هزینه ای که می خواهید برای شرکت در این دوره صرف کنید، در جایی که به آن علاقه دارید، هزینه کنید. به این شکل حداقل می توانید به خود ببالید که به زعم خودتان، پولتان را در یک مسیر درست سرمایه گذاری و یا خرج کرده اید.

  بازارهای مالی، حساسیت های خاص خود را دارند و کسانی می توانند در آن موفق باشند که ریسک پذیرند. این بازارها، از یک فرمول ثابت و مشخص پیروی نکرده و نمی توان نظر قطعی در مورد آنها ابراز کرد. این شمایید که می بایست فکر کنید، دو دو تا چهار تا کرده و سپس تصمیم بگیرید. اگر نتوانید جسورانه تصمیم بگیرید و در یک لحظه درست، تصمیمات منطقی اتخاذ کنید، هیچ سودی در این بازار نصیب شما نخواهد شد.

  علاوه بر خصوصیات رفتاری، مانند ریسک پذیری و گرفتن تصمیم در لحظات بحرانی، به کار انداختن عقل معاش نیز برای موفقیت در بازار ارزهای دیجیتال لازم است. اگر فکر می کنید همه دارایی تان را بفروشید و با سرمایه گذاری در این بازار، تا آخر عمر در ثروت غرق می شوید، سخت در اشتباهید. بهتر است دست نگه داشته، در دوره ارز دیجیتال شرکت نکنید و سعی کنید حداقل آن چیزهایی که تا به امروز با سختی به دست آورده اید، حفظ کنید و خود را به چالش های مالی بزرگ و غیر قابل تحمل نیندازید.

  دوره ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب است

  اگر این ویژگی ها را دارید در دوره آموزشی ارز دیجیتال یا دوره ارز دیجیتال شرکت کنید!؟

  حضور شما در بازار ارزهای دیجیتال به شرطی می تواند با موفقیت توام شود که در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کرده و فکر نکنید که سرمایه تان در معرض خطر نخواهد بود.

  اگر در زندگی شخصی تان، هیجانی عمل نمی کنید و تصمیم نمی گیرید؛ اگر دوست دارید همان راهی که برخی ثروتمندان طی کرده اند، طی کنید؛ اگر می خواهید بدون آنکه زحمت زیادی بکشید، سود خوبی به دست آورید، خوب است در بازار ارزهای دیجیتال حضور پیدا کنید، در آن سرمایه گذاری، و سرمایه تان را چندین برابر کنید.

  ارزهای دیجیتال با ریسک پذیرش و بدون ترس عمل کردن، پیوند عمیقی برقرار کرده است. همه آنهایی که در این بازار مشغول فعالیت هستند، سری نترس نداشته و در کنار آن نیز سعی می کنند تصمیمات درستی بگیرند. به یاد داشته باشید، ریسک پذیری به معنای بی فکر عمل کردن نیست. تمامی کسانی که در دوره های آموزشی ارزهای دیجیتال شرکت کرده اند، می دانند که علاوه بر نترس بودن، باید بتوانند عاقلانه نیز عمل کنند. این افراد بهترین و مناسب ترین افراد برای حضور در این دوره آموزشی به شمار می روند.

  نکته ای که خوب است آن را برای همیشه در گوشه ذهنتان نگه دارید و هیچ وقت فراموشش نکنید، این است که شما تنها به شرطی می توانید در این حوزه پرچالش و ریسکی سود کسب کنید که در دوره ارز دیجیتال شرکت کرده باشید؛ اگر این کار را نکنید، به آسانی و به راحتی یک آب خوردن، سرمایه تان را از دست می دهید. کسی که فکر می کند به آموزش نیاز ندارد، خود را در چاه نادانی اش دفن کرده و سرمایه اش را از دست می دهد.

  دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال در کرج بهتر است یا دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان؟

  اگر در کرج ساکن بوده و می خواهید یک منبع درآمد جانبی و با سود بالا برای خود دست و پا کنید، حتما به این فکر افتاده اید که در دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال در کرج شرکت کنید. این، روش خوبی برای دریافت آموزش های لازم در مورد ارز دیجیتال است، اما بهترین نیست. از دوره هایی می توان به عنوان بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال یاد کرد که در آنها مدرکی معتبر به شما داده شود.

  موسسه های معتبر در کشور، سعی در برگزاری هایی دوره هایی همه جانبه و جامع داشته و به همه جنبه های آموزشی خود فکر می کنند. ابعاد مختلف آموزشی، از کامل بودن سرفصل ها گرفته تا ارائه آنها توسط بهترین اساتید و اعطای یک مدرک معتبر، تنها بخشی از امتیازات و خوبی های شرکت در موسسه های آموزشی معتبر، همچون هلدینگ آموزشی خدماتی نیک اندیشان است.

  از آنجایی که کرج و تهران فاصله زیادی با هم ندارند، چنانچه نمی توانید دوره ای با مشخصات بالا در کرج بیابید، با موسسه نیک اندیشان در ارتباط باشید و به این شکل، در دوره ای با بالاترین راندمان و بازخورد حضور پیدا کنید.

  دوره ارز دیجیتال جامع بهتر است یا دوره های اختصاصی

  اگر در دوره آموزشی ارز دیجیتال شرکت کنید، ضرر کرده اید!!!؟

  در دوره آموزشی ارز دیجیتال شرکت کنید، ضرر کرده اید!!! آیا حقیقت دارد؟ مگر می شود انسان در یک دوره آموزشی شرکت کند و ضرر کند؟ به نظر شما چه ابهامی در این جمله وجود دارد؟ آیا نباید تبصره ای به آن اضافه شود؟

  همان طوری که در فوق نیز اشاره کردیم، حضور در دنیای ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری روی آنها به کسب دانش نیاز دارد. شما نمی توانید بدون دانش و سواد لازم به سراغ یک بازار مالی بروید و ترید کنید؛ چه برسد به آنکه بخواهید از این فضا سودی هم به دست آورید.

  موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که شرکت در هر دوره ای، نمی تواند شما را به ایده آل هایتان نزدیک کند. قطعا خود شما نیز به تجربه به این نتیجه رسیده اید که برخی دوره های آموزشی، ارزش شرکت کردن دارند و برخی دیگر، ندارند.

  پادکست شماره 5 دوره ارز دیجیتال


  دوره آموزش ارز دیجیتال حضوری تهران در کجا برگزار می گردد

  به دوره ارز دیجیتال به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت نگاه کنید؛ درست است که شما می خواهید برای آن هزینه ای صرف کنید، اما اگر بتوانید در این بازار، موفق عمل کنید، سودی که در ادامه به دست خواهید آورد، نه تنها می تواند هزینه صرف شده را جبران کند، بلکه چندین برابر آن را نیز به شما برخواهد گرداند.

  پس اگر تصمیمتان برای شرکت در یک دوره آموزشی مربوط به ارز دیجیتال قطعی است، بهتر است موسساتی را برای گذراندن این دوره انتخاب کنید که می دانید کامل ترین مباحث را به شما ارائه می کنند. اگر دروس و مباحث مورد نیاز برای ترید کردن کامل، و توسط اساتیدی حرفه ای ارائه شود، به شما قول می دهیم که ظرف مدتی کوتاه، هزینه ای که برای شرکت دوره صرف کرده بودید، جبران خواهد شد. البته این به شرطی خواهد بود که شما تمامی نکاتی را که یاد گرفتید، پیاده کنید و هیجان زده و بدون فکر ترید نکنید.

  بهترین استاد ارز دیجیتال در ایران کیست؟ آیا او را می شناسید؟

  یادگیری ساز و کار سایت های استخراج ارز به شکل جامع و کامل، تنها زمانی امکان پذیر است که شما از حضور بهترین استاد ارز دیجیتال بهره ببرید. ما نمی توانیم به دلیل وظیفه ای که به عهده مان گذاشته شده است، نام یک نفر را به عنوان بهترین استاد و مدرس ارز دیجیتال یاد کنیم، و تنها می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین شان را شناسایی کرده و در دوره هایی که توسط آنها برگزار می شود، شرکت کنید.

  یکی از جاهایی که می توانید نام و نشانی از اساتید برجسته ارز دیجیتال پیدا کنید، موسسه های برتر آموزشی در کشور هستند. این موسسه ها برای آنکه دوره را بهترین نحو خود برگزار کنند، تمام تلاش و کوشش خود را به کار می گیرند تا بتوانند اساتیدی حرفه ای را برای ارائه دوره ارز دیجیتال انتخاب کرده و این امر خطیر را به دستان توانمند آنها بسپارند.

  در دوره آموزش ارز دیجیتال که توسط این اساتید برگزار می شود، نه تنها در مورد بهترین شت کوین برای نوسان گیری صحبت می شود، بلکه از صفر تا صد ارزهای دیجیتال و همه نکات مورد نیاز برای ترید به دانشجویان و علاقه مندان آموزش داده خواهد شد. حضور در این دوره ها فرصت طلایی برای کسانی است که می خواهند راه دیگری برای افزایش درآمد خود داشته باشند.

  دوره جامع بزرگان ارز دیجیتال چیست

  به دنبال یک دوره جامع و کامل برای آموزش ارز دیجیتال هستید؟ گوش به زنگ باشید!؟

  پول به راحتی به دست نمی آید و نباید اجازه دهیم که به راحتی هم از دست برود. اگر شما در یک دوره آموزشی اشتباه شرکت کنید، پولی که با زحمت زیاد به دست آورده اید، به راحتی از دست می دهید. پس اگر نمی خواهید چنین اتفاق تلخ و دردناکی برای شما بیفتد و اگر برای پولی که دارید ارزش زیادی قائل هستید، سعی کنید بهترین و کامل ترین دوره ارز دیجیتال را پیدا کرده و در آن شرکت کنید.

  سوالی که قطعا در اینجا برای شما پیش می آید، این است که ما می خواهیم در یک دوره خوب و ارزشمند شرکت کنیم، اما نمی دانیم باید چه کار کنیم. پیدا کردن دوره های غنی، کار زیاد سختی نیست و تنها نیاز به دقت و تیزبینی شما دارد.

  قیمت کلاس های ارز دیجیتال (دوره ارز دیجیتال) چقدر است؟

  یکی از سوالات علاقه مندان به حضور در دوره های آموزشی ارز دیجیتال، قیمت دوره ها است. قیمت کلاس های ارز دیجیتال، از یک موسسه به موسسه دیگر متفاوت است که آن نیز متاثر از دلایل زیر است:

  1- محتوای آموزشی؛

  محتوای آموزشی دوره های ارز دیجیتال، در دو نوع مبتدی و پیشرفته ارائه می شوند. محتوای آموزشی پیشرفته حاوی نکات بسیار ریز و جزئی است. به همین دلیل، علاقه مندان برای دریافت محتوای آموزشی پیشرفته می بایست هزینه بالاتری پرداخت کنند.

  2- تجربه و مهارت مدرسان

  دیگر عامل تاثیرگذار بر قیمت دوره آموزش ارز دیجیتال، میزان تجربه و مهارت کسانی است که این دوره را تدریس می کنند. اگر این دوره توسط اساتید حرفه ای برگزار شود، قطعا به دلیل جامع بودن و کامل بودن، دوره، مذکور با هزینه بالاتری برگزار می شود. اساتید حرفه ای ارز دیجیتال، دانش کامل تر و قوی تری در حوزه ارزهای دیجیتال داشته و به همین دلیل، اصلا غیر طبیعی نیست که این افراد هزینه بالایی از علاقه مندان دریافت کنند.

  3-روش برگزاری دوره

  برای برگزاری دوره ها، روش های متفاوتی وجود دارد. کلاس هایی که به صورت آنلاین ارائه می شوند هزینه کمتری دارند در مقایسه با کلاس هایی که به صورت حضوری برگزار می شوند.

  دروه ارز دیجیتال (دوره آموزش ارز دیجیتال)

  زمانی که می خواهید یک دوره آموزشی را انتخاب کنید، در مورد استادی که این دوره را آموزش می دهد تحقیق کنید و ببینید که این فرد در گذشته چه دستاوردهایی داشته است. کسانی که به صورت تئوری چیزهایی را در مورد ارزهای دیجیتال بلدند و هیچ تجربه عملی از حضور در این بازار ندارند، مانند یک عالم بی عمل هستند؛ این افراد به هیچ عنوان قابل اعتماد نبوده و نمی توان روی دانش آنها برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال حساب کرد.

  دوره هایی را شناسایی کنید که در آنها اساتیدی خبره و ماهر به تدریس مشغول هستند. خبرگی یک مدرس ارز دیجیتال را از روی سابقه تریدهایی که داشته و نتیجه آنها، به راحتی می توانید متوجه شوید. سعی کنید هیجان زده عمل نکردن را از همین جا شروع کرده و دوره هایی را برای شرکت انتخاب کنید که می توانند کامل ترین اطلاعات را به شما بدهند.

  پادکست شماره 6 دوره ارز دیجیتال


  آیا در کلاس ترید در تهران حضوری، در مورد دوره نوسان گیری ارز دیجیتال توضیح میدهند؟

  مباحث متفاوتی برای موفقیت در بازار ارز دیجیتال باید فرا گرفته شود. یکی از مهم ترین این مباحث، دوره نوسان گیری ارز دیجیتال است. توضیحی که قطعا در مورد این بحث در دوره ارز دیجیتال ارائه می شود، تعریف اولیه و ساده نوسان گیری است. برخی ارزهای دیجیتالی، نوسان های قیمتی زیادی در طول روز دارند. کسانی که در کلاس ترید در تهران حضوری شرکت می کنند با این ارزها آشنا شده و سعی می کنند با انجام معامله های نوسان گیری، سود خوبی از این طریق به دست آورند.

  یکی از خوبی های نوسان گیری، کوتاه بودن مدت زمان معاملات و به دست آوردن سود در یک بازه زمانی کوتاه است. این نحوه ترید، به دانش و اطلاعات بالایی نیاز دارد و تنها کسانی مجاز به انجام آن هستند که به اصول و تکنیک های نوسان گیری آشنا بوده و می دانند که در حال حاضر چه ارزی را باید خریداری کنند و کدام ارز را باید به فروش برسانند.

  توصیه می کنیم اگر هدف شما از حضور در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری طولانی مدت نیست و می خواهید خیلی سریع سود به دست آورید، نوسان گیری و اصول آن را به خوبی یاد بگیرید. این اصول، تنها در دوره آموزش ارز دیجیتال موسسه های معتبر آموزش ذکر می شود.

  دوره ارز دیجیتال ارزان

  برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به چه شکل باید عمل کرد؟

  خرید و فروش ارزهای دیجیتال کار راحتی نیست؛ این گونه نیست که به بازار این رمزارزها بروید و بگویید که من فلان مقدار ارز دیجیتال می خواهم. این کار، یک کار بسیار تخصصی است و بدون شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال امکان خرید و فروش آنها وجود ندارد. اگر در دوره هایی که در همین رابطه برگزار می شود، شرکت کنید، ترید کردن را به خوبی یاد خواهید گرفت و می توانید بدون دردسر و پیچیدگی، معاملات خود را به سمت یک نتیجه مثبت و رضایت بخش سوق دهید.

  برای آنکه بدانید خرید و فروش این ارزها چگونه انجام می شود، اطلاعاتی را به صورت مختصر در اختیارتان قرار می دهیم، اما به یاد داشته باشید، این اطلاعات به صورت تئوری هستند و نمی توانند به شما کمک کنند تا در دنیای واقعی ترید کنید.

  پادکست شماره 7 دوره ارز دیجیتال


  دوره ارز دیجیتال آنلاین نیک اندیشان

  ارزهای دیجیتال ماهیت واقعی و فیزیکی نداشته و به همین دلیل نمی توان با مراجعه به صرافی های حضوری برای خرید آنها اقدام کرد. خرید و فروش این رمزارزها به صورت آنلاین انجام می شود. یکی از بهترین و معتبرترین راه هایی که برای سرمایه گذاری روی این ارزها می توان پیشنهاد داد، مراجعه به صرافی هایی است که در حوزه رمزارزها فعالیت می کنند. اگر می خواهید در این رابطه موفق شوید، مقاله بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی 1400 را بخوانید.

  به یاد داشته باشید، برای موفقیت در بازارهای مالی و خرید و فروش ارزهای دیجیتال، باید سبک خود را داشته باشید. اگر بخواهید از روی دست کسی دیگر تقلب کنید و روش او را برای ترید کردن انتخاب کنید، به هیچ عنوان موفق نخواهید شد.

  با شرکت در دوره ارز دیجیتال، با روش های متفاوت ترید کردن آشنا شوید و سبک خود را بیابید. به این شکل می توانید مطمئن شوید که سرمایه تان در یک مسیر درست صرف خواهد شد و ضرر نمی کنید.

  دوره آموزش ارز دیجیتال نیمه رایگان

  دوره های آنلاین یا دوره های حضوری ارز دیجیتال؛ کدام بهترند؟

  یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است ذهن برخی افراد را به خود درگیر کند، این است که برای یادگیری ترید ارزهای دیجیتال، در دوره های آنلاین شرکت کنیم بهتر است، یا دوره های حضوری.

  هر یک از دوره های حضوری و یا آنلاین در جای خود مزیت ها و معایبی دارند. این شرایط شماست که تعیین می کند کدام دوره برایتان بهتر و مفیدتر خواهد بود. اگر مشغله کاری تان زیاد است و نمی توانید یک کار جدید به فعالیت های روزانه خود اضافه کنید، بهتر است در دوره های آنلاین شرکت کنید، اما اگر از نظر زمان و رفت و آمد به کلاس مشکلی ندارید، بهتر است در دوره آموزش ارز دیجیتال حضوری شرکت کنید.

  پادکست شماره 8 دوره ارز دیجیتال


  دوره آموزش ارز دیجیتال برتر در کشور

  دوره های آموزشی حضوری مزیت های زیادی دارند و می توانند در موفقیت شما نقش اساسی و پررنگی ایفا کنند. وقتی در کلاس حضور پیدا می کنید، می توانید از تجربیات مدرس و تمامی کسانی که در کلاس حضور دارند استفاده ببرید. این تجریبات به مانند یک چراغ، روشن گر راه شما خواهند بود. از کجا معلوم، شاید یکی از سوالاتی که در کلاس مطرح می شود، در آینده سوال شما نیز باشد و جواب آن شما را از یک شکست غیر قابل جبران نجات دهد. پس، وقتی در دوره های حضوری شرکت می کنید، حواستان را خوب جمع کرده و تنها به صحبت هایی که در کلاس رد و بدل می شود، توجه و دقت داشته باشید.

  در دوره هایی که به صورت حضوری برگزار می شوند، امکان آن وجود دارد که بتوانید تمام سوالات خود را از مدرس بپرسید. با شرکت در این دوره ها، هیچ ابهامی برای شما باقی نمانده و می توانید بعد از به اتمام رسیدن آن، به عنوان یک تریدر، مشغول به معامله شده و سود کسب کنید.

  دوره آموزش ارز دیجیتال جامع نیک اندیشان

  آیا لازم است در دوره های رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال شرکت کنیم؟

  این سوال را از خود شما که در حال مطالعه این مقاله هستید، می پرسیم؛ آیا لازم است در آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال شرکت کنیم؟ آیا لازم است دانش خود را در مورد بازاری که می خواهیم در آن سرمایه گذاری کنیم، افزایش دهیم؟ آیا لازم است نسبت به سرمایه ای که سخت یا راحت به دست آورده ایم، نگرانی و استرس داشته باشیم؟

  اگر جواب شما به تمامی سوالات بالا بله است، به این معناست که شما می دانید لازمه موفقیت در بازار رمزارزها، شرکت در دوره آموزشی ارز دیجیتال است. در این دوره ها از صفر تا صد ارز دیجیتال را به شما یاد خواهند داد. هر ابزاری، و هر نکته ای که به شما کمک می کند در ترید کردن موفق شوید و طعم تلخ شکست را نچشید، به مانند یک لقمه آماده در این دوره ارائه می گردد.

  دوره ارز دیجیتال با ارائه سیگنال های خرید

  از معرفی انواع و اقسام ارزهای دیجیتال گرفته تا تکنیک هایی که برای ترید کردن به آنها نیاز دارید، در دوره های آموزشی رمزارزها، تدریس می شود. البته باز هم تاکید می کنیم، هر دوره ای نمی تواند به شما کمک کند تا با خیالی آسوده و روانی آرام در این بازار حضور پیدا کنید. دوره های ارز دیجیتال که در آنها صفر تا صد همه چیز آموزش داده می شود، ارزش آن را دارد که هم برای آن هزینه ای را در نظر بگیرید و هم زمانی را برای رفت و آمد به کلاس صرف کنید.

  نکته ای که باید به آن تاکید کنیم این است که حضور در این بازار بدون داشتن اطلاعات و دانش کافی به هیچ عنوان نمی تواند با موفقیت همراه باشد. یک بار و یا دو بار ممکن است شانس درب خانه شما را بزند و به سود برسید، اما در دفعات بعدی ممکن است یک انتخاب اشتباه و یا یک تصمیم بی موقع همه دارایی و سرمایه شما را نابود کند؛ پس هر گاه که اطلاعاتتان در مورد این بازار زیاد شد و هر زمان که فهمیدید هر تکنیک در چه جایی به کار شما می آید، آن زمان است که باید روی شانس خود که ناشی از کسب اطلاعات و دانش است، حساب کنید.

  بهترین دوره ارز دیجیتال در کشور

  بهترین دوره ارز دیجیتال حضوری در تهران کجاست؟

  بهترین دوره ارز دیجیتال می تواند دوره ای باشد که هم قیمت مناسب داشته و هم، به صورت کامل و جامع برگزار گردد. دوره های زیادی در شهر تهران در حال برگزاری هستند، اما آیا به نظر شما می توان به همه آنها صفت بهترین را نسبت داد؟ مسلما؛ خیر.

  دوره ای را می توان یک دوره کامل و جامع نامید که مهارت جویان، بعد از اتمام کلاس از نحوه برگزاری کلاس، مواردی که در آن آموزش دیده اند، نکاتی که فرا گرفته اند، پاسخ هایی که دریافت کرده اند و هزینه ای که پرداخت کرده اند، راضی باشند. تنها در این صورت است که می توان گفت یک دوره، کامل و جامع است.

  بهترین دوره ارز دیجیتال در تهران

  یکی از بهترین دوره هایی که می توانیم به شما معرفی کنیم، دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان است. این دوره توسط بهترین و با تجربه ترین اساتید و مدرسان تدریس شده و از شیر مرغ تا جان آدمیز رمزارزها به مهارت جویان آموزش داده می شود. اگر می خواهید حضوری موفق، سودآور و بدون شکست در بازارهای مالی و از جمله بازار رمزارزها داشته باشید، در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان شرکت کنید و با داشتن کامل ترین اطلاعات و دقیق ترین جزئیات، آینده ای روشن و همراه با ثروت و پول برای خود بسازید.

  برگزاری دوره ارز دیجیتال در نیک اندیشان

  پادکست شماره 9 دوره ارز دیجیتال


  از بین تمام دوره های ارز دیجیتال، کدام بهتر است؛ چرا؟؟؟

  اگر واقعا به دنبال کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال هستید، پس باید در دوره آموزش ارز دیجیتال نیز شرکت کنید. درست است که موسسات زیادی این دوره ها را برگزار می کنند، اما بر شما لازم و واجب است که دوره ای را شناسایی و در آن شرکت کنید که همه چیز را آموزش می دهد. در دوره هایی که همه چیز از صفر تا صد ارائه می گردد، تریدرها، قدرت و توان لازم برای حضور در معاملات را پیدا می کنند و می توانند سودهای خوبی به دست آورند.

  این نکته را همیشه در گوشه ای از ذهنتان داشته باشید، برای ورود به هر کار جدیدی می بایست اطلاعات و دانش روز آن حوزه را در اختیار داشت. ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نبوده و چه بسا به دلیل بالا بودن حساسیت ها و سرمایه گذاری که در آن رخ می دهد، اهمیت کسب اطلاعات لزوم بیشتری دارد. به همین جهت، دلسوزانه به شما توصیه می کنیم در دوره ارز دیجیتال شرکت کرده و اطلاعاتی بروز و درست برای حضور در این بازار به دست آورد.

  دوره ارز دیجیتال با متد روز دنیا

  یکی از شاخص ترین و مهم ترین ویژگی هایی که می توان در خصوص بهترین دوره ارز دیجیتال بیان کرد، اساتیدی هستند که این دوره ها را آموزش می دهند. این اساتید به دلیل داشتن تجربه عملی و توان علمی بالا، بهترین و شایسته ترین افراد برای آموزش این حوزه بسیار تخصصی و حساس و بعضا ریسکی هستند.

  اگر می خواهید بدانید یک دوره برتر ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارد، باید به مطالبی که در آن ارائه می شود، دقت و توجه داشته باشید. دوره هایی که در آنها مطالب بروز و پیشرفته آموزش داده می شوند، یکی از بهترین انتخاب ها برای افزایش دانش در مورد ارز دیجیتال هستند. سرمایه گذاران یا تریدرها، باید با انواع کیف های پول نیز آشنا باشند تا بتوانند سرمایه ای که دارند در جهتی درست و سودآور سرمایه گذاری کنند.

  شرکت در بهترین دوره ارز دیجیتال در ایران

  تماشای فیلم آموزش ارز دیجیتال از صفر، مفید است یا وقتتان را تلف میکند؟

  اگر بخواهیم برای حضور شما در دوره آموزش ارز دیجیتال، خیلی منصفانه راهنمایی تان کنیم، اول از همه به شما توصیه می کنیم که فیلم آموزش ارز دیجیتال از صفر را نگاه کنید. این منبع می تواند شما را با مفاهیم اولیه و ابتدایی ارزهای دیجیتال آشنا کرده و کمکتان کند تا بعدها بتوانید در دوره های حرفه ای و پیشرفته ارز دیجیتال شرکت کرده و در شغل تریدر ارز دیجیتال موفق تر از خیلی ها عمل کنید.

  البته، بعد از آگاهی یافتن نسبت به مفاهیم اولیه این حوزه نمی توانید به صورت مستقیم وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و در آنجا معامله کنید. باید حواستان باشد که شما هنوز راه زیادی برای رفتن در پیش روی خود دارد.

  قدم بعدی که مهم ترین قدم برای حرفه ای شدن در رابطه با ارزهای دیجیتال به شمار می رود، شرکت در دوره ارز دیجیتال است. شما با شرکت در این دوره ها، خیلی از نکات و جزئیات مربوط به معامله و ترید این ارز ها را فرا خواهید گرفت و قادر خواهید بود یک قدم موثر برای تبدیل شدن به یک ترید حرفه ای بردارید و از سرمایه تان محافظت کنید.

  در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان، این مطالب آموزش داده می شود، گوش به زنگ باشید!؟

  یکی از دلایلی که باعث شده دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان را یکی از بهترین و کامل ترین دوره های حال حاضر بنامیم، مباحثی است که در آن ارائه می شود. برخی از مهم ترین و اصلی ترین مباحث ارائه شده در این دوره به شرح زیر است. ما برای آنکه به اهمیت این دوره پی ببرید، برخی از اصطلاحات بسیار مهم را گردآوری کرده و توضیح مختصری در مورد آنها به شما خواهیم داد. این اصطلاحات به شرح زیرند:

  دوره ارز دیجیتال با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

  1- تحلیل فاندامنتال

  یکی از اصلی ترین ابزارهایی که در دوره آموزش ارز دیجیتال معرفی می شود، تحلیل فاندامنتال است. این تحلیل که به آن تحلیل بنیادی هم گفته می شود، ارزش ذاتی یک دارایی را تعیین کرده و کمک می کند تا بتوانیم اطلاعات زیر بنایی مربوط به هر ارز را تشخیص دهیم. این تکنیک و برخی دیگر از تکنیک هایی که در مورد ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند به معامله گران کمک کنند تا با اطمینان خاطر بیشتری در بازار رمزارزها حضور پیدا کرده و در آن سرمایه گذاری کنند. در دوره آموزش ارز دیجیتال به صورت کامل، جامع و کاربردی به این موضوع پرداخته خواهد شد.

  در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان، این مطالب آموزش داده می شود، گوش به زنگ باشید!؟

  یکی از نکات مهم در مورد تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، روش ارزیابی آن است. روش ارزیابی در این تحلیل، روش تجزیه از بالا به پایین است؛ به این معنی که تریدرها سعی می کنند با استفاده از ارزیابی کردن ارزش یک دارایی و با در نظر گرفتن عوامل اقتصادی و اجتماعی موجود، ارزش آن دارایی را بسنجند.

  نکته بسیار مهمی که خوب است در مورد این تحلیل اطلاع داشته باشید این است که کسانی از آن استفاده می کنند که قصد دارند سرمایه گذاری بلند مدت انجام دهند. برای مثال، کسانی که قصد دارند یک ارز دیجیتال را بخرند و تا مدت های طولانی آن را نگهداری کنند بهتر است از این تحلیل در زمان خرید و فروش استفاده کنند.

  از جمله مزیت های این تحلیل می توان به بهبود و ارتقاء وضعیت درک سرمایه گذارها از تجارت اشاره کرد. وقتی که یک سرمایه گذار با عوامل سودآوری یک شرکت آشنا می شود، بهتر می تواند مسیر سرمایه گذاری خود را کنترل کرده و از اینکه در شرکت های زیان ده سرمایه گذاری کند، پیشگیری به عمل می آورد.

  از جمله معایبی که در دوره آموزش ارز دیجیتال در مورد این روش تحلیل عنوان می کنند، زمان بر بودن و تخصصی بودن آن است. در ضمن، کسانی که فقط از این تحلیل استفاده می کنند نمی توانند زمان دقیق ورود و خروج را شناسایی کنند.

  تحلیل تکنیکال در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان

  2- تحلیل تکنیکال

  از دیگر موضوعاتی که در دوره ارز دیجیتال آموزش داده می شود، تحلیل تکنیکال است. این روش یکی از بهترین روش ها برای بررسی قیمت ارز دیجیتال است. این تحلیل از جمله ابزارهایی است که تریدرها از آن زیاد استفاده می کنند. برای آنکه بتوانید به اصول و قواعد این موضوع تکنیک مسلط شوید، هیچ چاره ای به جز استفاده از راهنمایی ها و تجربیات اساتید معتبر این حوزه ندارید. اگر می خواهید حضورتان در این بازار همراه با موفقیت باشد، بهتر است این تحلیل را فرا بگیرید و از آن استفاده کنید.

  یکی از مهم ترین موضوعاتی که در دوره آموزش ارز دیجیتال در مورد آن مفصلا صحبت می شود این است که تحلیل تکنیکال به چه شکلی می تواند به تریدرها کمک کند. تحلیل های تکنیکال، با کمک داده هایی چون قیمت، حجم معامله ها و تغییرات قیمت به تریدر کمک می کند تا بتواند وضعیت یک ارز دیجیتال را در آینده پیش بینی کند. در همه بازارهایی که با در نظر گرفتن عرضه و تقاضا فعالیت دارند، می توان از این تحلیل استفاه کرد و به خرید و فروش مشغول شد.

  نکته دیگری که در دوره فارکس به آن پرداخته شده، تفاوت هایی است که بین تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی وجود دارد. در تحلیل بنیادی، تحلیلگرها داده ها و اطلاعاتی که روی عملکرد و سودآوری ارزهای دیجیتال تاثیر دارد، جمع آوری می کنند و با توجه به آنها تصمیم می گیرند، اما تریدرها در تحلیل تکنیکال، با کمک اطلاعاتی چون داده ی حجمی و قیمت، و برخی ابزارهای و اندیکاتورها، رفتاری که یک ارز در آینده از خود نشان می دهند، پیش بینی می کنند و در نهایت تصمیم می گیرند.

  موضوعی که در دوره های آموزش ارز دیجیتال روی آن تاکید ویژه و خاصی می شوند این است که معامله کننده ها برای موفقیت در این بازار نیاز دارند تا هم با تحلیل تکنیکال آشنا باشند و هم با تحلیل بنیادی.

  3- توصیف فارکس در دوره آموزشی ارز دیجیتال

  از دیگر موضوعاتی که در دوره آموزش ارز دیجیتال به آن پرداخته می شود، توصیف بازار فارکس است. این بازار یکی از بزرگ ترین بازارهای مالی در دنیا است؛ منابع معتبر گزارش می کنند، روزانه حدود 5 تریلیون دلار، در این بازار در گردش است. موضوعی که یک تریدر بعد از آشنایی با این بازار باید مورد توجه قرار دهد، نحوه فعالیت و خرید و فروش ارز در آن است. سعی کنید از کسانی که اطلاعات کامل و جامعی در این خصوص دارند، استفاده کرده و اولین قدم های حضور در فارکس را محکم بردارید؛ برای رسیدن به این هدف میانبر زده و در بهترین دوره ارز دیجیتال شرکت کنید.

  4- صرافی ها

  موضوع دیگری که حتما در دوره ارز دیجیتال به آن پرداخته می شود، صرافی ها هستند. حتما نام صرافی ها را زیاد شنیده اید و می دانید که آنها در دنیای واقعی در حوزه تبدیل ارز فعالیت می کنند. صرافی ها در ارز دیجیتال نیز وظیفه ای مشابه دارند، اما به صورت مجازی کار می کنند. کسانی که می خواهند وارد حوزه ارز دیجیتال شوند، باید صرافی های معتبر را شناسایی کنند. سعی کنید صرافی را بیابید که انواع و اقسام مختلف ارز دیجیتال را برای ارائه داشته باشد. با کمک صرافی ها می توانید ارز بخرید؛ ارز خریداری شده را به یک ارز دیگر تبدیل کنید و یا ارزتان را به پول ملی تبدیل کنید.

  برای آنکه بدانید چرا در دوره ارز دیجیتال در مورد صرافی ها به صورت کامل و جامع توضیح داده می شود، می بایست بدانید که صرافی ها دقیقا چه کاری انجام می دهند و چرا باید تریدرها در این خصوص اطلاعات خوبی داشته باشند. صرافی ها بستری هستند که افراد می توانند در آنها ارزهای دیجیتالی مورد نظر خود را خریداری کرده و بفروشند. خرید و فروش و به عبارت تخصصی تر، ترید کردن ارزهای دیجیتال یکی از مهم ترین کارهایی است که در صرافی ها انجام می شود.

  صرافی هایی که در حوره ارز دیجیتال کار می کند، یا روی سایت به ارائه خدمات می پردازند و یا امکانات خود را در بسترهایی چون اپلیکیشن های موبایل ارائه می دهند. برخی از صرافی ها نیز از هر دو بستر استفاده کرده و به معامله کنندگان کمک می کنند تا بتوانند معاملات خود را در بستری امن انجام دهند.

  فعالیتی که در صرافی ها انجام می شود، به نوع صرافی بستگی دارند. برخی از صرافی ها هستند که به عنوان یک طرف معامله وارد عمل شده و تریدرها می توانند با آن معامله کنند، اما برخی دیگر از صرافی ها هستند که به عنوان یک حد واسط فعالیت می کنند. این صرافی ها از انجام معامله ها، مقداری کارمزد می گیرند. اگر در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنید، اطلاعات کاملی در مورد صرافی ها دریافت خواهید کرد.

  جامع ترین دوره ارز دیجیتال در کشور

  5- کیف های پول دیجیتال

  از دیگر موضوعاتی که پرداختن به آن در دوره ارز دیجیتال از واجبات است، کیف پول ارز دیجیتال است. این کیف ها، ماهیت واقعی نداشته و به صورت مجازی از آنها استفاده می شود. می توان این گونه نیز بیان کرد که کیف های پول، یک برنامه نرم افزاری هستند و در بلاک چین های متفاوت از آنها استفاده می کنند. در این نرم افزار می توانید کلیه کلیدهای عمومی و خصوصی که دارید، ذخیره کنید. در دوره هایی که به ارز دیجیتال مرتبط است، اطلاعات کاملی از چیستی و چرایی، و نحوه کار با این نرم افزار به شما یاد داده می شود.

  6- کریپتوکارنسی

  موضوع دیگری که در دوره آموزش ارز دیجیتال در مورد آن صحبت می شود، بازار کرپیتوکارنسی است. کریپتوکارنسی ها همان ارزهای دیجیتال هستند و همان طوری که اشاره کردیم، امروزه با استقبال خوبی از ناحیه افراد مختلف مواجه شده اند. این رمزارزها، با هدف کاهش تقلب و کلاهبرداری خلق شده اند و به همین دلیل است که می توان روی آینده آنها حساب ویژه ای باز کرد.

  بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال در کشور

  دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان چه ویژگی های متمایزی دارد؛ آیا می دانید؟

  عقل سلیم حکم می کند، برای آنکه سرمایه تان را در بازار ارزهای دیجیتال حفظ کنید و بی دلیل خود را تحت فشارهای مالی قرار ندهید، در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنید. البته، توصیه می کنیم هر دوره ای را برای این منظور انتخاب نکرده و به سراغ بهترین های این حوزه بروید.

  یکی از موسساتی که توانسته در طی این سال ها، دوره های برتر آموزشی را برگزار کرده و تریدرهای موفقی وارد بازار کند، مجموعه نیک اندیشان است. با توجه به دلایلی که در ادامه آورده ایم، با جرات و جسارت تمام، دوره ارز دیجیتال برگزار شده توسط این مجموعه را یکی از بهترین و برترین دوره ها می خوانیم؛ دلایل ما برای اثبات این موضوع به شرح زیر است:

  1- مدرس

  یکی از برتری های دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان به دوره های برگزار شده توسط سایر موسسات، مدرس است. مدرس این دوره یکی از برترین و موفق ترین تریدرهای حال حاضر است؛ در ادامه نکات بیشتری را در مورد او ذکر خواهیم کرد.

  2- پشتیبانی

  دیگر دلیل محکمی که باعث شده ما نیک اندیشان را یک دوره کامل و بی نظیر بنامیم، پشتیبانی است که از مهارت جویان و علاقه مندان به شرکت در این دوره به عمل می آورد. نیک اندیشان در تلاش است تا بتواند بهترین دوره ارز دیجیتال را برگزار کند و در همین راستا از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

  هر مشکلی و هر انتقادی که در مورد این دوره داشتید، با مدیر مجموعه و کارشناسان در میان گذاشته و در ادامه شاهد اعمال نظرات خود در حین برگزاری دوره باشید. این موسسه حق پشتیبانی را بر شما تمام کرده است؛ اگر با شرکت در یک دوره از کلاس ها فکر کردید که هنوز آمادگی حضور در بازار ارزهای دیجیتال را ندارید، این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید در دوره های بعدی شرکت کنید؛ بدون آنکه نیاز باشد هزینه کلاس را مجددا پرداخت کنید. این کامل ترین پشتیبانی و حمایتی است که یک موسسه آموزشی می تواند از مهارت جویان خود به عمل آورد.

  افراد مناسب برای شرکت در دوره ارز دیجیتال

  3- قیمت مناسب

  از دیگر موضوعاتی که می بایست در مورد دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان بدانید، قیمت مناسب دوره هاست. یکی از دغدغه ها و نگرانی هایی که مدیر این مجموعه را به خود درگیر کرده است، نبود شغل مناسب و عدم امکان کسب درآمد برای برخی مردم در کشورمان است. همین نگرانی و دغدغه عاملی شد برای آنکه نیک اندیشان فعالیت خود را شروع کند و دوره های آموزشی را با بالاترین کیفیت و با بهترین قیمت برگزار نماید.

  ما این اطمینان را به شما می دهیم، که با حضور در این دوره، هر آنچه که برای حضوری موفق در بازار ارزهای دیجیتال لازم دارید، یاد بگیرید و هزینه گزاف و هنگفتی را برای به دست آوردن این اطلاعات صرف نکنید. این موسسه برای آنکه سهم خود را برای یاری جوانان کشورمان ادا کند، دوره ها را با قیمت مناسبی برگزار کرده و سعی می کند در مسیر پیش روی، پایدار و استوار باقی بماند و رسالت خویش را در قبال فرزندان این آب و خاک به انجام برساند.

  4- ارائه کامل دروس

  ارائه کامل دروس و مباحث ارزهای دیجیتال دیگر نقطه قوت دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان است. شما به شرطی می توانید در یک بازار واقعی حضور پیدا کنید که کامل ترین نکات را در خصوص این مبحث چالش برانگیز و اندکی ترسناک بدانید. یادتان باشد، حتی ندانستن یک نکته کوچک نیز ممکن است شما را با دردسرهای مالی و ورشکستگی های غیر قابل جبرانی رو به رو کند.

  اگر نمی خواهید سرمایه ای که برایتان ارزش زیادی دارد، به راحتی و در اثر یک ناآگاهی از دست بدهید، توصیه می کنیم در دوره های آموزشی ارز دیجیتال شرکت کنید و کامل ترین نکات را فرا بگیرید. تمام مباحثی که در فوق مطرح کردیم در این دوره، آموزش داده می شود و شما می توانید با اطلاعاتی کامل و جامع و با اطمینان خاطر وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید و با تریدهایی به جا و منطقی، سود خوبی به دست آورید.

  هزینه شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال در شهر تهران

  5- ارائه تجربه های عملی

  شما نیاز دارید تا با تجربیات عملی در بازار ارزهای دیجیتال وارد شوید. داشتن تجریبات عملی در کنار دانش تئوری، تنها شاهراهی است که می تواند به شما کمک کند در بازار پیچیده و پرریسک رمزارزها مشغول به فعالیت شوید و سود کسب کنید.

  شما با شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان نه تنها اطلاعات تئوری کاملی به دست می آورید، بلکه می توانید از اطلاعات و تجریبات مدرس و بقیه شرکت کنندگان نیز بهره ببرید. این ابزار، یکی از بهترین ابزارها برای موفقیت در بازاری است که نمی توان تنها با تکیه بر شانس، در آن مشغول به کار شد و معامله کرد.

  6- دریافت اقساطی شهریه

  همان طوری که اشاره کردیم، ما خود را نسبت به شما متعهد می دانیم و دوست داریم شما در بهترین شرایط، زندگی کنید. از آنجایی که برای داشتن یک زندگی نرمال و شاد، پول عامل بسیار مهم است، ما دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان را برگزار کرده و این امکان را به شما داده ایم تا در صورتی که نمی توانید شهریه دوره را به صورت یک جا بپردازید، هزینه را به شکل اقساط پرداخت کنید و به خاطر پول و هزینه کلاس، از حضور در بهترین دوره ارز دیجیتال باز نمانید. شک نکنید بعد از آنکه در این حوزه حرفه ای شُدید، هزینه ای که در این راستا صرف کرده اید، به شما برخواهد گشت.

  مدرس دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان کیست و چه مهارت هایی دارد؟

  مدرس دوره ارزشمند و غنی ارز دیجیتال در نیک اندیشان، سامان دهقانی است. سامان دهقانی یکی از تریدرهای باسابقه در حوزه ارز دیجیتال است و حدود 8 سال سابقه فعالیت دارد.

  یکی از ویژگی های برتر استاد دهقانی ارائه تمام آن چیزی است که در طی این سال ها به دست آورده است. سامان دهقانی و تیم نیک اندیشان تا زمانی که شما برای ورود به بازار ارز دیجیتال آمادگی کامل نداشته باشید، تنهایتان نمی گذارند و سعی می کنند شما را در تمام طول مسیر یاری کنند.

  سامان دهقانی، به مباحثی که قرار است در این دوره آموزش داده شود، تسلط کامل دارد و حضور در کلاس هایی که توسط این فرد ارائه می شود، بهترین فرصت برای یادگیری چیزهایی است که برای فعالیت و ترید در دنیای ارزهای دیجیتال به آنها نیاز دارید. او فردی است که بدون هیچ کم و کاستی تجربیات خود را به شما انتقال می دهد و با همه وجود تلاش می کند تا شما در این حوزه به یک متخصص و تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

  مزیت های شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال چیست؟

  دوره ارز دیجیتال مجتمع فنی تهران را انتخاب کنیم یا دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان را؟ چرا؟

  دوره ارز دیجیتال مجتمع فنی تهران یکی از دوره های مرتبط با ارز دیجیتال است که در تهران برگزار شده و برخی افراد آن را برای شرکت انتخاب می کنند. موقعی که می خواهید در یکی از دوره های آموزشی شرکت کنید نباید فقط به قیمت دوره نگاه کنید و باید معیارهای دیگری را نیز در نظر آورید. یکی از معیارهای مهم برای انتخاب دوره آموزشی معتبر، مدرکی است که به مهارت جو و شرکت کننده در دوره ارائه می شود.

  مورد مهم دیگری که در زمان شرکت در دوره باید مورد توجه قرار داد، میزان دانش و اطلاعات اولیه مدرس کلاس است. اگر کلاس های ارز دیجیتال توسط اساتید حرفه ای و تریدرهای با سابقه ارائه شود، می توان به یقین گفت که دوره برگزار شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. بسیاری از این مدرسان، تجربیات خود را ارائه کرده و این موضوع می تواند به عنوان یک امتیاز مثبت برای دوره آموزش ارز دیجیتال مطرح باشد.

  با توجه به نکاتی که در بالا اشاره کردیم، حال می توانید بین دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران و نیک اندیشان یکی را انتخاب کنید. در موسسه نیک اندیشان، همه شرایطی و مزیت هایی که گفتیم وجود دارد و علاوه بر آن، شهریه نیز به صورت اقساط دریافت می شود.

  آیا آموزش های دریافت شده در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان، قابل استفاده در دیگر بازارهای مالی نیز هست؟

  یکی از موضوعاتی که خوب است در مورد مباحث ارائه شده در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان بدانید، قابلیت استفاده از این نکات در دیگر بازارهای مالی است.

  ابزارهایی که برای تحلیل ارزهای دیجیتال و  به کار برده می شوند، از نظر مفهوم و عملکرد با ابزارهایی که در دیگر بازارها استفاده می شوند، فرقی ندارند. اگر بتوانید این ابزارها را به خوبی یاد بگیرید و متوجه شوید که این ابزارها چگونه می توانند به شما کمک کنند، آن وقت است که برای شما هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت و می توانید با خیالی راحت در سایر بازارهای مالی که نیاز به تحلیل دارند، شرکت کنید. برای مثال، یکی از فضاهایی است که می توانید با کمک ابزارهای آموزش داده شده در دوره ارز دیجیتال، در آن حاضر شده و مشغول ترید کردن روی سهام شرکت های مختلف شوید، بازار بورس ایران و یا حتی بورس های خارجی است.

  مدرسان این مجموعه، جوری مباحث را به شما ارائه می دهند که بتوانید به راحتی سرمایه گذاری کنید و سود به دست آورید. به تصور ما، همین یک دلیل برای آنکه بتوانیم دوره آموزش ارز این مجموعه را بهترین دوره ارز دیجیتال بنامیم، کافی به نظر می رسد. تا وقت هست و تا تمایل دارید برای آینده مالی تان فکری اساسی کنید، در این دوره شرکت کرده و از تجربیات اساتید آن نهایت استفاده و بهره را ببرید.

  پکیج آموزش ارز دیجیتال رایگان برای چه کسانی خوب است؟

  آموزش رایگان ترید ارز دیجیتال pdf یا شرکت در دوره ارز دیجیتال؟

  وقتی پای حفظ سرمایه به میان می آید، ما به هر طریقی که می توانیم باید از آن محافظت به عمل آوریم. این موضوع وقتی شما می خواهید در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید از اهمیت بیشتری برخوردار است. به همین دلیل توصیه می کنیم به هر شکلی که می توانید اطلاعات خود را در مورد این بازار افزایش دهید تا نکند سرمایه تان در اثر بی دقتی و نداشتن اطلاعات کافی در معرض نابودی قرار گیرد.

  آموزش رایگان ترید ارز دیجیتال pdf برای همه افراد مناسب نیست. ممکن است مفاهیمی که در این پی دی اف قرار داده شده است، پیچیده بوده و یا به شکلی پیچیده توضیح داده شده باشند؛ آن وقت اگر یک فرد مبتدی باشید که در مورد ارز دیجیتال اطلاعاتی ندارد، گیج شده و از این بازار فراری می شوید. به نظر ما تماشای فیلم هایی که در این باره آماده شده اند می توانند به شما کمک کنند تا اطلاعات ابتدایی تان در مورد مفاهیم مهم ارز دیجیتال افزایش پیدا کند.

  البته، بهترین و مطمئن ترین راه، همان دوره آموزش ارز دیجیتال است. اگر بتوانید موسسه هایی را بیابید که همه چیز را از صفر تا صد آموزش می دهند، آن وقت است که می توانید با اطمینان خاطر سرمایه تان را در بازار ارز دیجیتال به کار بگیرید و سود به دست آورید.

  پکیج آموزش ارز دیجیتال رایگان برای چه کسانی خوب است؟

  یکی از کسانی که خوب است پکیج آموزش ارز دیجیتال رایگان را تهیه کرده و تماشا کند، افرادی هستند که می خواهند به تازگی وارد دنیای ارز دیجیتال و ترید آن شوند. گرچه این پکیج ها جایگزین شایسته و مناسبی برای دوره ارز دیجیتال نیستند، اما با این حال آنها نیز فواید خاص خود را داشته و می توانند در افزایش اطلاعات علاقه مندان، قدمی هر چند کوچک بردارند.

  اگر بتوانید بهترین پکیج های آموزشی را بیابید، برخی نکات مهمی که برای فعالیت در این بازار به آنها احتیاج خواهید داشت، در اختیارتان قرار خواهد گرفت. نمی توان با قطعیت بیان کرد، اما دانش و اطلاعاتی که شما با تماشای این پکیج های آموزشی دریافت خواهید کرد، به شما کمک می کند تا با قدرت بیشتری، در مقایسه با زمانی که هیچ چیزی از ارز دیجیتال نمی دانستید، به فعالیت در این حوزه بپردازید.

  شما بعد از آنکه این پکیج ها را تماشا کردید، شایستگی و صلاحیت حضور در دوره آموزش ارز دیجیتال را پیدا خواهید کرد. برتری که این دوره های آموزشی نسبت به پکیج های رایگان دارند، کامل بودن و جامع بودن مباحث و سرفصل هاست. هر آنچه که شما برای ترید ارز های دیجیتال به آنها نیاز داشته باشید، در این دوره ها یافت می شود. با حضور در دوره های حضوری، گام های بلندی در جهت حرفه ای شدن بردارید و با همه توان از سرمایه تان محافظت کنید.

  تعریف ماینینگ در دوره آموزش ارز دیجیتال

  در کلاس حضوری ترید (دوره ارز دیجیتال حضوری) چه اصطلاحاتی آموزش داده می شود؟

  اگر در کلاس حضوری ترید شرکت کنید، حتما در مورد اصطلاحاتی که در ادامه از آنها نام می بریم اطلاعات کاملی به شما ارائه داده خواهد شد. این اصطلاحات به شرح زیرند:

  1- ماینینگ؛

  یکی از اصطلاحاتی که در دوره ارز دیجیتال در مورد آن صحبت می شود، ماینینگ است که به این صورت، mining نوشته می شود. در زبان فارسی این واژه را به استخراج معنی می کنند. جالب اینجاست که این واژه، در واقعیت و در حوزه تخصصی ارزهای دیجیتال به همین معنا، یعنی استخراج به کار برده می شود و طی فرآیندهایی، ارزهای دیجیتال را به کمک آن استخراج می کنند.

  اگر بخواهیم جور دیگری این واژه را تعریف کنیم، باید بگوییم که در واقع، تایید اعتبار و ساختن تراکنش هایی که بین کاربرها در شبکه های ارز دیجیتال وجود دارد، استخراج یا ماینینگ به شمار می رود. فرایندی که استخراج در آن صورت می گیرد، با حل کردن معادلات پیچیده ریاضی انجام می شود.

  در مورد این روند خوب است بدانید که وقتی یک تراکنش صورت می گیرد، همه آنهایی که به عنوان یک کاربر یا ماینر در حال فعالیت هستند، باید تراکنش انجام شده را تایید کنند. تراکنش انجام شده در استخری از تراکنش های تایید نشده قرار داده شده و فرایندی که طی ماینینگ انجام می شود این است که آن را تایید می کند. موضوع مهمی که در مورد ماینینگ باید از آن اطلاع داشته باشید، این است که این فرایند، مخصوص آن دسته از ارزهای دیجیتال است که برای این فرایند ابداع شده باشند.

  تعریف بلاکچین در دوره آموزش ارز دیجیتال

  2- بلاک چین (Blockchain)

  از جمله مهم ترین و پر تکرارترین واژه هایی که در دوره ارز دیجیتال به گوش می رسد، بلاک چین است. از بلاک چین ها به عنوان یک دفتر یاد می کنند که همه معامله هایی که در حوزه ارز دیجیتال به وقوع می پیوندد، در آن ثبت می شود. بلاک چین، سیستم ثبت اطلاعات و داده هاست و هدف اصلی از تدوین آن جلوگیری از هک کردن و دستکاری کردن همه اطلاعاتی است که در این فضا رد و بدل می شود.

  نکته دیگری که در دوره آموزش فارکس در مورد بلاکچین ارائه می شود این است که این سیستم از تعداد زیادی بلاک تشکیل شده است. هر کدام از این بلاک ها، حاوی اطلاعات تراکنش هایی هستند که در آن انجام می شود. این سیستم، از جمله فناوری های غیر متمرکز است و همه اطلاعاتی که در آن وجود دارد در اختیار کاربران قرار داده می شود.

  بلاک چین هایی که اطلاعات آنها به صورت عمومی در دسترس قرار دارد، بلاک چین عمومی یا Public Blockcahin گفته می شود. در این نوع بلاک چین، دموکراسی به معنای واقعی برقرار است و هر کسی که به کمک کامپیوتر به اینترنت وصل می شود می تواند در آن حضور پیدا کند. افراد برای عضو در این بلاک چین، نیاز به مجوز ورود ندارند.

  آموزش توکن در دوره ارز دیجیتال

  3-توکن (token)؛

  از دیگر اصطلاحاتی که در دوره آموزش ارز دیجیتال، حتما به آن پرداخته می شود توکن است که در زبان انگلیسی به صورت token نوشته می شود. توکن، یک نوع دارایی دیجیتال به شمار می رود که از جمله ویژگی های آن می توان به انتقال به دیگران و حفظ ارزش اشاره کرد. توکن ها، ابزارهایی هستند که روی بلاکچین به صورت رمز گذاری شده قرار داده می شوند.

  یکی از مهم ترین مزیت هایی که می توان در مورد توکن ها بیان کرد، عدم نیاز به بلاک چین های اختصاصی برای ساخت ارز دیجیتال است. در واقع، توکن ها به کسانی که در حوزه ساخت ارزهای دیجیتال فعالیت دارند، کمک می کنند تا بتوانند بدون نیاز به بلاک چین، یک ارز دیجیتال بسازند. با این مزیت، ساخت ارز دیجیتال در مدت زمان کوتاه تری صورت گرفته و ساخت آن نیز ساده تر خواهد بود.

  نکته ای که خوب است در مورد توکن ها بدانید این است که آنها انواع و اقسام متفاوت به شرح زیر دارند:

  • توکن های امنیتی
  • توکن های کاربردی
  • توکن های حاکمیتی
  • توکن های غیر قابل تعویض
  • توکن های قابل تعویض

  به یاد داشته باشید، توکن با بیت کوین تفاوت های اساسی و بنیادی دارد و این دو اصلا به هم شبیه نیستند. بیت کوین برای استخراج نیاز به بلاک چین های اختصاصی دارد، اما توکن ها را می توان بدون یک بلاک چین اختصاصی ساخت.

  دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان برند آموزش و کاریابی

  4-نود؛

  از دیگر اصلاحاتی که در دوره ارز دیجیتال حتما در مورد آن صحبت می شود، نود است. نود در زبان انگلیسی به این صورت، node نوشته می شود. نودها پایه و اساس بلاک چین به شمار می روند. بلاک چین از تعدادی بلاک تشکیل شده است که همه آنها روی نودها ذخیره می شوند. به بیان دیگر، یک نود در بلاک چین، میزان بلاک به شمار می رود. نکته دیگری که خوب است در مورد نودها بدانید این است که آنها می توانند در هر شکلی باشند.

  از جمله وظایف نودها در بلاکچین می توان به این موارد اشاره داشت:

  • یکی از مهم ترین وظایف نودها استمرار بخشیدن به بلاک چین است. بلاکچین برای آنکه تمرکززدایی و مقیاس پذیری خود را حفظ کند به نودها احتیاج دارد.
  • از آنجایی که بلاکچین یک پایگاه داده ای غیر متمرکز است، به همین خاطر، اعتبار سنجی تراکنش ها به عهده نودها قرار داده شده است.
  • شفافیت در بلاک چین نیز یکی دگیر از مزیت ها و وظایف نود در بلاکچین به شمار می رود. اگر کسی بخواهد به اطلاعات یک تراکنش درستی داشته باشد، باید در تعامل با نودها قرار گیرد و یا اینکه خود را به یک گره تبدیل کند.
  • نودها در اینکه دیتایس ها به سرانجام برسند نیز نقش بسیار اساسی و مهمی دارند.

  بلاک در ارز دیجیتال چیست؟ آیا در دوره ارز دیجیتال به آن نیز پرداخته می شود؟

  بلاک در ارز دیجیتال چیست؟ آیا در دوره ارز دیجیتال به آن نیز پرداخته می شود؟

  برای آنکه دوره های آموزشی ارز دیجیتال با بالاترین بازخورد همراه باشند باید به صورت کامل و جامع برگزار شوند. مباحث متفاوتی در این دوره ها ارائه می شود که یکی از مهم ترین آنها بلاک در ارز دیجیتال است. بلاک ها اطلاعات تراکنش هایی هستند که قبلا انجام شده اند. از جمله این اطلاعات می توانیم به زمان انجام آن تراکنش، آدرس عمومی فرستنده، هش اختصاصی آن بلاک و هش قبلی آن بلاک اشاره کرد. نکته مهمی که در مورد اطلاعات ذخیره شده روی بلاک ها باید بدانید این است که این اطلاعات هیچ گاه تغییر نمی کنند و در واقع همین ویژگی باعث افزایش امنیت بلاک ها شده است.

  موضوع دیگری که در دوره آموزش ارز دیجیتال در خصوص بلاک ها مطرح می کنند این است بلاک ها قسمت های متفاوتی دارند که هر یک از این قسمت ها نیز وظایف خاص خود را داشته و در واقع یک هدف خاص و واحد را دنبال می کنند.

  به خاطر داشته باشید، وقتی حجم بلاک ها کاهش پیدا می کند، میزان مقیاس پذیری در شبکه نیز کمتر می شود. این جمله به این معناست که شبکه بیت کوین از نظر توانمندی دچار نقصان شده و توانایی آن کاهش پیدا می کند. با کاهش توان بیت کوین، هزینه کارمزد ها افزایش پیدا می کند.

  دوره آموزش ارز دیجیتال در تبریز بهتر است یا بهترین دوره آموزش دیجیتال تهران؟

  اگر در تبریز ساکن هستید و می خواهید در دوره آموزش ارز دیجیتال در تبریز شرکت کنید، دست نگه داشته و سعی کنید این دوره را با دوره هایی که در تهران برگزار می شود مقایسه کنید. ما برای آنکه شما بتوانید انتخاب بهتر و مناسب تری داشته باشید، می خواهیم چند نکته به شما بگوییم تا در زمان شرکت در دوره ها به آن توجه کنید.

  یکی از مسائل بسیار مهم در خصوص دوره ارز دیجیتال، مباحثی است که در آن ارائه می شود. هر قدر مباحث و سرفصل های ارائه شده در یک دوره، کامل تر و مفصل تر باشد، قطعا تریدرها می توانند با اعتماد به نفس و دانش بیشتری ترید کرده و سود کسب کنند.

  آموزش و ارائه دوره توسط اساتید مطرح و بنام در حوزه ارز دیجیتال نیز دیگر فاکتوری است که دوره آموزوشی مهمی چون ارز دجیتال باید از آن برخوردار باشد. توصیه می کنیم، اگر در شهر تبریز نتوانسته اید دوره ای با این مشخصات بیابید، به سراغ شهرهای بزرگی چون تهران بروید و موسسه هایی را پیدا کنید که دوره های آموزشی شان زبانزد عام و خاص است. گرچه شرکت در این دوره ها می تواند زمان بر باشد و هزینه بیشتری در بر داشته باشد، اما به خاطر داشته باشید هر هزینه ای که از بابت آموزش صرف می کنید یک نوع سرمایه گذاری طولانی مدت است.

  آشنایی با ارز دیجیتال

  درآمد شغل تریدری در ایران چقدر است؟

  خیلی از کسانی که می خواهند در دوره ارز دیجیتال شرکت کنند یکی از مهم ترین سوالاتی که برای آنها به وجود می آید این است که درآمد شغل تریدری در ایران چقدر است. با توجه به اینکه بازارهای مالی با چالش ها و نوسان های زیادی همراه هستند، نمی توان در مورد درآمد تریدرها، نه تنها در ایران، بلکه در هیچ کجای دنیا اظهار نظر قطعی کرد.

  یکی از مواردی که باعث متغیر بودن میزان درآمد تریدرها می شود نوع ترید کردن است. برخی ها رو به سوی ترید روزانه و سودهای کم می برند و برخی دیگر ترجیح می دهند که در این بازار به صورت طولانی مدت سرمایه گذاری کرده و در نهایت پول خوبی به جیب بزنند. موضوعی که می تواند درآمد این گروه را تضمین کند، بالا بودن دانش و تجربه آنها در ترید است. اگر در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کنید، نکات و ترفندهایی به شما آموزش داده می شود تا بتوانید درآمد خوبی از این کار به دست آورید. مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه و دقت داشته باشید، طمع نکردن و عاقلانه رفتار کردن است. با این دو اهرم می توانید به کسب درآمد از ارز های دیجیتال امیدوار باشید.

  ترید ساعتی چیست؟ بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی کدام ارز است؟

  ترید ساعتی چیست؟ بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی کدام ارز است؟

  ترید ساعتی یکی از مباحث بسیار مهم در دوره آموزش ارز دیجیتال به شمار می رود. وقتی تریدرها چند بار در روز ارزهای دیجیتال را می فروشند و می خرند، اصطلاحا گفته می شود که ترید ساعتی انجام داده اند.. یکی از مهمترین موضوعات در مورد این روش معامله داشتن تجربه و مهارت است. اطلاعات کسانی که می خواهند ترید ساعتی انجام دهند باید بسیار بالا باشد.

  در کنار این، شناخت بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی نیز می تواند به تریدرها کمک کند تا بتوانند از معامله های ساعتی خود در طی روز سود خوبی به دست آورند. بهترین ارز های دیجیتال برای ترید ساعتی به شرح زیر است:

  1-بیت کوین؛

  ارزهایی برای ترید ساعتی مناسب به نظر می رسند که نوسان های قیمتی زیادی را در طول روز تجربه می کنند. یکی از همین ارزهای دیجیتال که نوسان های زیادی دارد، بیت کوین است. علاوه بر این موضوع، میزان نقدینگی آن نیز زیاد بوده و به همین دلیل گزینه خوبی برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت به شمار می رود.

  2- بایننس؛

  بایننس نیز از جمله رمزارزهایی است که برای تریدهای ساعتی گزینه خوبی است. این رمز ارز توسط یکی از صرافی های معتبر و مطرح نشر پیدا کرده و شاید همین موضوع باشد که باعث محبوبیت روزافزون آن شده است.

  بهترین ارز دیجیتال برای ترید ساعتی

  3-سولانا؛

  در بالاتر اشاره کردیم، ارزهایی برای ترید ساعتی مناسب به نظر می رسند که نوسان های زیادی را در طی روز تجربه می کنند. یکی از ارزهایی که در دقیقا در چنین شرایطی قرار دارد، ارز سولانا است. گرچه این ارز از زمان شروع فعالیت خود روند صعودی داشته، اما با این حال، نوسان های قیمتی زیادی داشته و همین موضوع آن را به یک ارز مناسب برای ترید کردن روزانه تبدیل کرده است. برخی از نوسان هایی که رمز ارز سولانا تجربه می کند به دلیل روند کلی بازار بوده و بخشی دیگر از آن را می توان به تحولات و رویدادهایی نسبت داد که در حال اتفاق افتادن  هستند. با شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال اطلاعات زیادی در این خصوص دریافت خواهید کرد.

  4- دوج کوین؛

  از دیگر ارزهایی که آن نیز می تواند گزینه خوبی برای تریدهای ساعتی به شمار رود، دوج کوین است. دوج کوین یکی از انواع میم کوین به شمار رفته و به دلیل حمایت هایی که برخی از میلیونرها همچون ایلان ماسک از آن کرده اند، این رمز ارز نیز به یکی از برترین ارزهای دیجیتال برای ترید ساعتی تبدیل شده است. حجم نوسان های دوج کوین آنقدر بالا هست که تریدرها بتوانند با کمک استراتژی اسکالپ که در دوره ارز دیجیتال یاد می گیرند، سود قابل توجهی را از ترید آن به دست آورند. توییت های ایلان ماسک، تاثیر زیادی روی تغییر قیمت این ارز دیجیتال داشته است.

  برای شروع یادگیری در دوره ارز دیجیتال چه کنیم؟

  برای شروع یادگیری ارز دیجیتال چه کنیم؟

  خیلی از کسانی که می خواهند از طریق معامله در ارز های دیجیتال به سود برسند، سوال برای شروع یادگیری ارز دیجیتال چه کنیم برایشان ایجاد می شود. اولین کاری که این گروه می تواند انجام دهد، کسب اطلاعات عمومی تر در مورد این حوزه است. برای مثال، اینکه بدانید ارز دیجیتال چیست و یا ترید به چه عملی می گویند، از جمله اطلاعات عمومی و غیر تخصصی است که علاقه مندان باید در مورد آن چیزهایی بدانند. بعد از دریافت این دانش ابتدایی، می توان در دوره ارز دیجیتال شرکت کرد.

  شرکت در این دوره ها، بهترین راه برای یادگیری همه موضوعات مرتبط با ارز دیجیتال است. به بیان دیگر، فوت کوزه گری معامله ارزهای دیجیتال، خرید و فروش آنها، کسب سود با کمترین میزان ضرر، معرفی ارزهای دیجیتالی که مناسب سرمایه گذری کوتاه مدت و بلند مدت هستند، تنها بخشی از مباحث و توضیحاتی است که در این دوره ها آموزش داده می شود.

  البته، شرکت در هر دوره آموزش ارز دیجیتال نمی تواند اطلاعات لازم برای حضور در این حوزه را در اختیار شما قرار دهد. شما باید موسسه هایی را بیابید که می توانند دوره هایی با کیفیت برگزار کنند. از جمله موسسه های برگزار کننده دوره های ارز دیجیتال می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم. بهره گیری از تریدرهای حرفه ای و با تجربه توسط این موسسه برای برگزاری دوره، شانس کسب اطلاعاتی ناب را به شما داده است.

  بهترین سایت دوره ارز دیجیتال چه نام دارد؟

  بهترین سایت آموزش ارز دیجیتال چه نام دارد؟

  با توجه به گسترده تر شدن وضعیت اینترنت در کشور و فعالیت سایت های آموزشی مختلف در موتورهای جستجو، برخی تریدرها زمانی که می خواهند اطلاعات خود را در مورد ارز دیجیتال افزایش دهند سعی می کنند بهترین سایت آموزش ارز دیجیتال را یافته و مطابق با آموزش ها آنها به جلو ببرند. از آنجایی که حضور در این حوزه، چنانچه همراه با تجربه باشد با سود فراوانی همراه است، اما شما نمی توانید از سایت های اموزشی ارز دیجیتال انتظار داشته باشید که بیایند و همه چیز را به صورت کامل و جامع توضیح دهند. این سایت های آموزشی هیچ گاه نمی توانند جای دوره آموزش ارز دیجیتال که به صورت حضوری برگزار می شود، بگیرند.

  حتی اگر یک سایت فعال در حوزه آموزش ارزهای دیجیتال، خیلی معروف و مطرح هم باشد، باز هم گردانندگان آنها در مورد فوت و فن های افزایش سود در این بازار با شما صحبت نکرده و این همان بزرگ ترین نقصی است که در سایت ها و دوره های آموزشی رایگان به چشم می خورد. پس توصیه می کنیم، وقت خود را برای حضور در دوره های ارائه شده در سایت ها تلف نکرده و موسسه های آموزشی را بیابید که بهترین و با کیفیت دوره ارز دیجیتال را برگزار می کنند.

  آیا در نیک اندیشان دوره های آموزشی دیگری در حوزه های کاری متعدد دیگر برگزار میشود؟

  توجه داشته باشید به جز دوره ارز دیجیتال، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه های متعدد، مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

  دوره مربیگری مهد کودک ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره کاشت مو ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فیلمبرداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره فارکس ، دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ و…

  4 دیدگاه برای دوره ارز دیجیتال (دوره آموزش ارز دیجیتال)

  1. محمدعلی

   استاد بسیار خوش برخورد بودن و با انرژی تدریس میکردن

   • aref

    سلام محمد علی عزیز
    خوشحالیم از اینکه از کلاس و آموزش ها راضی هستید. موفق باشید 😊

  2. محسن

   سلام شرایط پرداخت قسطی شهریه دوره ارز دیجیتال چگونه است ؟

   • nickandishan-admin

    سلام محسن عزیز
    در این مورد لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما راهنماییتون خواهند کرد.

  3. ساسان مهدوی

   سلام برای ثبت نام باید چکار کنم؟

   • nickandishan-admin

    سلام لطفا با شماره های کارشناسان موسسه تماس بگیرید

  4. شیما

   چه توضحات کامل و جامعی
   خیلی مشتاق شدم که در دوره ارز دیجیتال ثبت نام کنم. چطور باید این کار رو انجام بدم؟

   • nickandishan-admin

    سلام شیما عزیز
    برای ثبت نام در دوره ارز دیجیتال با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. موفق باشید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image