شغل تریدر ارز دیجیتال چیست

شغل تریدر ارز دیجیتال چیست؟⭐0 تا 100 شغل تریدر ارز دیجیتال

آیا شغل تریدر ارز دیجیتال، می تواند ما را به آرزوهایمان برساند؟ مزیت ها و معایب این شغل چیست؟ چگونه به یک تریدر ارز دیجیتال تبدیل شویم؟ اینها بخشی از سوالاتی است که در مورد این شغل مطرح می کنند؛ اگر شما نیز می خواهید پاسخ این سوالات را دریافت کنید، در ادامه با ما همراه باشید و در دوره ارز دیجیتال شرکت کنید.

آیا تریدری، یک شغل است؟ نظر متخصصان در این رابطه چیست؟

کسانی که “سوال شغل تریدر ارز دیجیتال چیست” برایشان ایجاد می شود و نسبت به پرسودترین ارز دیجیتالی آگاهی نسبی پیدا می کنند، این سوال برایشان پیش می آید که آیا می توانم شغل فعلی خود را رها کنم و تمامِ وقت خود برای این شغل صرف کنم؟ متاسفانه این افراد، فقط خبرهای خوبی از این بازار شنیده اند و دقیقا نمی دانند با ورود به بازار ارزهای دیجیتال، چه چیزی انتظار آنها را می کشد. کسانی که در این بازار فعالیت می کنند، چند دسته هستند؛ برخی از آنها در حال استخراج ارز دیجیتال اند؛ عده ای دیگر در کنار شغل دوم این کار خرید فروش ارزهای دیجیتال را انجام می دهند و برخی دیگر برای سرگرمی، و برای آنکه قدرت ریسک خود را به چالش بکشند، در این بازار حضور پیدا می کنند.

شما ابتدا باید تکلیفتان را مشخص کنید و ببینید که چگونه می خواهید در این بازار حضور داشته باشید. بعد از آنکه تصمیم گرفتید روی معروف ترین رمز ارز دیجیتال، سرمایه گذاری کنید، باید بدانید، یکی دو سال اول حضور در این بازار، با چالش های زیادی همراه بوده و سختی های زیادی ممکن است پیش روی شما قرار داشته باشد. اگر می توانید این سختی ها را تحمل کنید؛ اگر طاقت دارید در برخی از معاملات خود، شکست را تجربه کرده و ناراحت نشوید؛ در این صورت شما اجازه دارید شغل تریدر ارز دیجیتال را برای خود انتخاب کنید و به صورت تخصصی، با ساز و کار سایت های استخراج ارز دیجیتال آشنا شوید و در این حوزه به یک حرفه ای تبدیل شوید.

شغل تریدر ارز دیجیتال چگونه شغلی است

شغل تریدر ارز دیجیتال چگونه شغلی است؟ در این مورد چه می دانید؟

شغل تریدر ارز دیجیتال، همان شغلی است که فرد با کمک نمودارهایی که در دوره آموزش ارز دیجیتال فرا گرفته و با کمک استراتژی که فکر می کند مناسب ترین و بهترین است، کار خود را شروع کرده و در حوزه ارز دیجیتال مشغول می شود. خرید و فروش ارزهای دیجیتال، یکی از مهم ترین کارهایی که این افراد در حوزه کاری خود انجام می دهند.

عده ی زیادی معتقدند، حضور در این بازار با منافع مالی زیادی همراه است و کسانی که به صورت حرفه ای در آن فعالیت می کنند، می توانند سود خوبی از این بازار به دست آورند. اگر تمام نکاتی که در دوره ها به شما آموزش داده می شود در حین کار رعایت کنید، می توانید به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید. البته، باز هم تاکید می کنیم سوددهی در این بازار به شرطی اتفاق خواهد افتاد که شما بی گدار به آب نزنید و با توجه به استراتژی که خود برای خود تعریف کرده اید، تصمیم گرفته و معامله کنید.

نکته ی مهم دیگری که خوب است به آن نیز اشاراتی داشته باشیم، این است که شما در این بازار نمی توانید و نباید انتظار داشته باشید درآمد ثابتی به دست آورید. حتی تریدرها یا معامله کنندگان حرفه ای نیز نمی توانند یک عدد و رقم ثابت از میزان درآمد خود اعلام  کنند. این شغل، با ریسک های زیادی همراه است و معمولا میزان درآمد و سود در آن متغیر است.

آیا در مورد مزیت های شغل تریدر ارز دیجیتال چیزی می دانید؟

خوب است حالا که در مورد شغل تریدر ارز دیجیتال، نکاتی را بیان کردیم، در مورد مزیت های این شغل نیز صحبت کنیم. برخی از مزیت های این شغل به شرح زیر است:

  • نسبت به برخی شغل ها، این کار، سادگی بیشتر، و پیچیدگی کمتری دارد. برای مثال کسب و کارهایی که با مشتری ها سروکار زیادی دارند، نمونه ای از مشاغل سخت هستند. تریدرها معمولا سرشان در کار خودشان است و نیازی نیست با فروشنده و یا مخاطبان خاصی برخورد داشته باشند.
  • این شغل از جمله مشاغلی است که در هنگام ورود به آن، کسی از شما سابقه ی کاری مرتبط و یا رزومه، درخواست نمی کند. هر چند شما برای آنکه در این حوزه موفق شوید، باید سابقه و تجربه داشته باشید؛ اما مانند برخی ادارات و یا ارگان ها، در زمان شروع فعالیت رزومه شما اهمیتی ندارد.
  • در هر جایی می توانید معامله یا ترید انجام دهید و نیازی نیست هر روز صبح در یک مکان خاص حضور پیدا کرده و یا زمانی را برای رفت و آمد صرف کنید.
مزیت های شغل تریدر ارز دیجیتال

درآمد تریدر های معروف (درآمد شغل تریدر ارز دیجیتال) چقدر است؟

کسی که در بازار ارزهای دیجیتال حضور پیدا می کند، و یا به اصطلاح وارد شغل تریدر ارز دیجیتال می شود، به روش های گوناگونی می تواند درآمد کسب کند. این روش ها که شامل اسکالپینگ، ترید روزانه و ترید نوسانی هستند، از جمله عوامل تاثیرگذار بر درآمد تریدرها به شمار می روند. علاوه بر روشی که تریدرها به کمک آن ترید می کنند، برخی عوامل دیگر، از جمله انتخاب یک استراتژی درست و منطقی، مدیریت کردن سرمایه، تجزیه و تحلیل کردن وضعیت بازار و انتخاب بهترین زمان برای معامله کردن روی درآمد فرد از این بازار اثر می گذارد.

تمام عواملی که در بالا اشاره کردیم روی درآمد تریدرها اثر دارد. نه تنها تریدرهای معروف، بلکه کسانی که به تازگی وارد دنیای ارز دیجیتال شده اند، تحت تاثیر این عوامل قرار دارند و نمی توانند پیش بینی کنند که در هر ماه چقدر درآمد به دست خواهند آورد. به خاطر داشته باشید، درست است که این بازار، قادر است شما را به سودهای قابل توجهی برساند، اما برخی افراد هم بوده اند که در اثر ناقص بودن اطلاعاتشان و در اثر کم تجربگی، تمام سرمایه خود را از دست داده اند. درآمد تریدرها در زمان ها و شرایط مختلف فرق می کند.

درآمد تریدر های معروف (درآمد شغل تریدر ارز دیجیتال) چقدر است؟

معایب شغل تریدر ارز دیجیتال چیست؟

معایب شغل تریدری به شرخ زیر است:

۱-عدم وجود امنیت مالی برای شغل و درآمد

افرادی که به شغل معامله گری مشغول هستند، هر آن چه که از درآمد نصیب آن ها می شود در لحظه حال است و در ضمن، نهادی در کشور برای پشتیبانی این شغل وجود ندارد. این در حالی است که در دیگر کشورها موسساتی وجود دارد که حامی معامله گران هستند. علاوه بر این مورد، دارایی افراد همواره در معرض خطر است و یک اشتباه آنها ممکن است همه سرمایه شان را به نابودی بکشاند و ورشکسته شان کند. به همین دلیل است که می گوییم هیچ امنیتی برای درآمد و شغل تریدر ارز دیجیتال وجود ندارد.

۲-فراموشی های زیاد

یک تریدر ممکن است که فراموش کند آیا غذا خورده هست یا نه و یا این که فراموش کند که امروز قرار است به کجا برود. دلیل این فراموشی ها، اختصاص دادن بیشترین حجم حافظه تریدرها به انجام محاسبات برای یک ترید موفق است.

۳-فشار روانی بالا

به دلیل بالا بودن حساسیت شغل معامله گری و این که کل سرمایه در زمان معامله در معرض خطر است، فرد معامله گر فشار روانی بالایی را تجربه می کند.

کلام آخر

شغل تریدر ارز دیجیتال موضوع صحبت ما در این مقاله بود. اگر از کار کردن برای این و آن خسته شده و می خواهید شغلی با درآمد بالا داشته باشید، تریدر شدن می تواند به شما کمک کند؛ اما به این شرط که در دوره های آموزش ارز دیجیتال موسسه های معتبر، مانند دوره ارز دیجیتال موسسه نیک اندیشان شرکت کنید.

برای ثبت نام در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
معرفی دوره dba مشاور حقوقی⭐دوره dba گرایش مشاور حقوقی
نوشته بعدی
نکات مهم ⭐ برای تبدیل شدن به یک تریدر حرفه ای ارز دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image