دوره آرایش دائم(تاتو صورت)

در این دوره مهارت های آرایش دائم و تاتو صورت شامل میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و میکروفیبروز به زبان ساده و کاربردی آموزش داده می شود و ضمن اعطای گواهینامه از دانشگاه، سازمان فنی حرفه و آکادمی URS انگلستان، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

معرفی دوره آرایش دائم

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

توضیح مفصل دوره آموزش آرایش دائم

دوره آرایش دائم یک دوره آموزشی که شامل میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن ،میکرو فیبروز و…. میباشد . محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است .

 این دوره آموزشی توسط آرایشگر ماهر  و داخل آرایشگاه تدریس می شود.

دوره آرایش دائم(دوره میکروبلیدینگ ، دوره میکروپیگمنتیشن ،دوره میکرو فیبروز) به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد و در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه، فنی حرفه ای و آکادمی URS انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره آرایش دائم:

 •  میکروبلیدینگ
 •  میکروپیگمنتیشن
 •  میکرو فیبروز
 •  میکروشیدینگ
 • دوره هاشور ابرو
 • سایه ابرو
 • بن مژه
 • تاتو چشم
 • تاتو خط لب
 • تاتو رژ لب

طول دوره

تا یادگیری کامل به صورت خصوصی و در سالن زیبایی برگزار میشود.

استاد

 • مستر آکادمی URS انگلستان و متخصص تاتو ابرو و سالن دار با سابقه

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از URS انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

3. اعطای گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای

هزینه

هزینه دوره: 4,800,000 تومان

شرایط پرداخت: 2,400,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه اول تسویه کامل

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. دوره به زبان ساده، کاربردی، با تکرار و به دور از تئوری های غیرکاربردی برگزار می شود.
 2. محتوای دوره آرایش دائم کاملا منطبق با بازار کار است.
 3. دوره آرایش دائم به صورت کارگاهی و مهارتی و در محیط سالن زیبایی برگزار می گردد.
 4. مدرسین دوره آرایش دائم، مستر آکادمی URS، متبحر، حرفه ای، با تجربه و  خود در آن زمینه مشغول به کار و دارای سالن زیبایی می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و سازمان فنی حرفه ای و گواهینامه دارای کد رجیستری از URS انگلستان.
 6. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. معرفی به کار(کاریابیدر انتهای دوره ها.
 8. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 10. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.
 11. نیک اندیشان برند برتری است که ارزشش به برگزاری دوره های با کیفیت و قیمت مناسب آنست

سوالات متداول

اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

 

دوره آموزش آرایش دائم و تاتو صورت نیک اندیشان چند جلسه است؟

دوره آموزش آرایش دائم و تاتو صورت نیک اندیشان همانطور که در بالا گفته شد تا یادگیری کامل و به صورت خصوصی و در سالن زیبایی برگزار میشود.

آیا پس از گذراندن دوره آرایش دائم در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آرایش دائم، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره آرایش دائم را به صورت قسطی پرداخت کنم؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره آرایش دائم، 4 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 2 میلیون و 400 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش پرداخت واریز کنید تا مابقی را در جلسه اول تسویه کنید.

چگونه میتوانم در دوره آرایش دائم ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آرایش دائم در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر را کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره آرایش دائم و تاتو صورت چیست؟

دوره آرایش دائم

دوره آرایش دائم

زیبایی، یکی از دغدغه ها و نگرانی های اغلب خانم ها به شمار می رود و به همین سبب است که امروز کارخانه های زیادی در حال تولید مواد آرایشی و بهداشتی هستند. البته عده ای از خانم ها برای آنکه همیشه زیبا به نظر برسند، به جای استفاده از مواد آرایشی، از خدمات آرایش دائم استفاده می کنند. این خدمات توسط افرادی ارائه می گردد که در دوره آرایش دائم شرکت کرده اند. معمولا افرادی که در دوره آرایش دائم شرکت می کنند و مهارت کافی در این حوزه به دست می آورند، محبوب بسیاری از خانم ها می شوند. آرایشگران آماتور برای آنکه میزان تجربه و محبوبیت شغلی خود را افزایش دهند در دوره آرایش دائم شرکت می کنند و به این طریق می توانند درآمدهای خوبی را به دست آورند.

در دوره آرایش دائم مواردی مانند آرایش ابرو و هاشور، آرایش دائم لب و سایه لب و آرایش دائم چشم آموزش داده می شود. البته توصیه ای که به علاقه مندان دوره آرایش دائم می شود این است که قبل از شرکت در این دوره آموزشی، اطلاعاتی را در حوزه پیرایش صورت، ابروی خانم ها و به تعادل رساندن چهره به دست آورند. علاوه بر مباحث مرتبط به آرایش دائم، موضوعاتی همچون آناتومی پوست، آناتومی صورت، تکنیک های آموزشی در مورد گندزدایی و استرلیزاسیون نیز در این دوره آموزش داده خواهد شد. آرایش و رعایت موازین بهداشتی در محل کار، لازم و ملزوم هستند و تمامی کسانی که در دوره آرایش دائم شرکت می کنند باید کارت بهداشتی که از سوی وزارت بهداشت صادر می شود را دریافت کرده باشند.

 

دوره آرایش دائم و تاتو صورت

علاقه مندان به شرکت در دوره آرایش دائم باید به تمامی مباحث و سرفصل هایی که در این دوره ارائه می گردد اشراف و تسلط پیدا کنند و این مورد تنها در صورتی محقق خواهد شد که به موسساتی حرفه ای و مطرح در بحث آموزش مراجعه گردد. خوشبختانه تعداد این مراکز در کشور کم نیست و شما با کمی تحقیق و جستجو می توانید با برخی از آنها آشنایی پیدا کنید. اگر نمی دانید که در انتخاب یک موسسه مطرح برای انتخاب باید به چه فاکتورهایی توجه کنید، توصیه می کنیم آموزشگاه هایی را انتخاب کنید که مدرسین آن تجربه زیادی داشته و قبلا در سالن های زیبایی مطرح در شهر کار کرده و یا خود دارای یک سالن زیبایی باشند.

از جمله موسساتی که با رعایت نکات بالا، دوره آرایش دائم را برگزار می کند، نیک اندیشان است. دوره آرایش دائم نیک اندیشان یکی از بهترین دوره هایی است که در حال برگزاری است و کسانی که علاقه مند به این حوزه بوده و تمایل دارند تجربیات خوبی به دست آورند می توانند به این موسسه مراجعه کنند. مزیت های زیادی با شرکت در این دوره شامل حالتان خواهد بود که از آن جمله می توانیم به دسترسی راحت به شعبات این موسسه، مناسب بودن هزینه و شهریه شرکت در این کلاس، پرداخت شهریه به صورت اقساطی و دریافت یک مدرک معتبر اشاره کرد. این مدرک از سوی دانشگاه و آکادمی مطرح URS قابل استعلام و پیگیری است.

 

دوره آموزش آرایش دائم

تاتو صورت

یکی از مباحث ارائه شده در دوره آرایش دائم، تاتو صورت است. تاتو صورت یک نوع آرایش برای خانم ها و یا آقایان به شمار رفته و خوب است بدانید که این تاتو به صورت دائمی و ماندگار نیست و افراد باید هر چند ماه یک بار برای ترمیم آن اقدام کنند. این روش می تواند زیبایی منحصر به فردی را برای افراد ایجاد کند و باعث افزایش زیبایی آنها شود. موضوع مهمی که باید در مورد تاتو صورت مورد توجه قرار گیرد انجام تاتو صورت توسط افرادی است که در بهترین دوره آرایش دائم شرکت کرده اند.

تاتو صورت که یکی از زیر شاخه های دوره آرایش دائم است شامل انواع و اقسام متفاوت می باشد. یکی از انواع این نوع تاتو، تاتو ابرو است. تاتو ابرو، بین خانم ها محبوبیت زیادی داشته و به صورت هاشور معمولی و یا سایه دار انجام می گیرد. تاتو معمولی در گذشته بیشتر رواج داشت و ماندگاری آن هم بیشتر بود. جدیدترین نوع تاتو ابرو، هاشور است و با این عمل، شکل و ظاهری کاملا طبیعی در قسمت ابروها ایجاد می گردد. این روش مناسب کسانی است که ابروهای کم پشتی دارند.

نوع دیگری از تاتو صورت که در دوره آرایش دائم آموزش داده می شود، تاتو در قسمت چشم است. این تاتو نیز شامل خط چشم بوده و قادر است تحول قابل توجهی را در ناحیه چشم ها ایجاد کند و زیبایی چشم ها را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. برای انواع چشم مانند چشم های درشت و یا چشم های ریز، این روش به خوبی جواب داده و باعث تغیری شگرف در زیبایی خانم ها خواهد شد. تاتو لب نیز از دیگر انواع تاتوی صورت است و در دوره آرایش دائم آموزش داده می شود. تاتوی لب شامل کشیدن خط لب است و با کمک رنگ های متفاوت می توان جلوه و ظاهری زیبا و طبیعی در لب ها ایجاد کرد.

تمامی مواردی که در فوق گفتیم از جمله مهم ترین مباحثی هستند که در دوره آرایش دائم باید آموزش داده شوند. برای دریافت کامل ترین مباحث این دوره باید به مراکزی مراجعه کنید که بالا بودن کیفیت آموزش در اولویت قرار دارد. به همین جهت، ما به شما موسسه نیک اندیشان را معرفی می کنیم.

دوره آرایش دائم نیک اندیشان از کامل ترین دوره هایی است که در حال برگزاری است و مواردی مانند آموزش زدن سایه ابرو، آموزش ایجاد هاشور در ابرو، آموزش میکرو فیبروز، آموزش میکروپیگمنتیشن، آموزش تاتو چشم، آموزش تاتوی لب، آموزش تاتوی رژ لب، بن مژه، آموزش میکروشیدینگ و میکروبلیدینگ آموزش داده می شود. امکان پرداخت شهریه صورت اقساط، دسترسی راحت و ساده به شعبات این موسسه به دلیل نزدیک بودنشان به مترو، آموزش توسط بهترین گردانندگان سالن های زیبایی در کشور، شهریه مناسب، اعطای مدرک قابل قبول و معتبر تنها بخشی از مزیت های شرکت در دوره آرایش دائم این موسسه است. چنانچه بعد از شرکت در یک دوره از این کلاس، حس می کنید نتوانسته به تمامی مباحث ارائه شده تسلط پیدا کنید، در دوره های بعدی آرایش دائم که توسط همین مجموعه برگزار می گردد شرکت کرده و به یک سالن کار زیبایی ماهر تبدیل شوید.

آرایش دائم چیست ؟

آرایش دائم، روشی برای  آرایش صورت است که از روش میکروپیگمنتیشن و سایر متدهای تاتو برای به وجود آوردن طرح هایی در قسمت های مختلف صورت مانند مژه، چشم، ابرو، لب و … استفاده میشود که دائمی است و پاک نمیشود .

میکروپیگمنتیشن، میکروبیلیدنگ و فیبروز چیست؟

میکروپیگمنتیشن توسط دستگاه انجام میگیرد و رنگ دانه یا پیگمنت را توسط سوزن وارد جاهای خالی ابرو مطابق طرح ابرو میکند.

میکروبلیدینگ توسط بلید یا تیغ میخصوصی به صورت تار به تار جاهای خالی ابرو را به مانند ابرو طبیعی پر می کند و بسیار طبیعی و نچرال تر می باشد.

میکروفیبروز به مانند میکروبلیدینگ است با این تفاوت که ابزار و پترن(الگو) آن برای آکادمی فی می باشد.

آینده شغلی و بازار کار آرایش دائم چیست ؟

مهارت جویان پس از اتمام آموزش میتوانند در سالن های زیبایی مشغول بکار شوند و به علت جامعه مدرن که تمام افراد به فکر زیبایی خود هستند درآمد در این شغل بالا و خوب است .

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آرایش دائم(تاتو صورت)”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image