دوره آشپزی ملل(بین الملل)

در دوره آشپزی ملل(بین الملل) تمام مهارت ها و فنون آشپزی بین المللی به طور کامل نیز آموزش داده می شود همچنین ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی آکسفورد انگلستان به همراه مدرک فنی نیز مهارت جویان معرفی به کار در رستوران ها می شوند.

توضیحات

آموزش آشپزی استاد دوره آشپزی ملل (بین الملل) در تلویزیون : خانم مرجان وکیل الرعایا

معرفی دوره آشپزی ملل(بین الملل)

 

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی آکسفورد انگلستان به همراه مدرک فنی داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

غذا هایی که در دوره آشپزی ملل(بین الملل) :

 • غذاهای ایتالیایی.فرانسوی.مدیترانه ای
 • هندی.عربی.مکزیکی.کباب های ملل
 • دریائی.سوپ های ملل و آسیائی

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

استاد

خانم مرجان وکیل الرعایا
(سرآشپز بین المللی
و کارشناس آشپزی تلویزیون)

گواهینامه

گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه به همراه مدرک فنی
گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASPامارات

هزینه دوره ها 

آشپزی ملل: 4.880.000 تومان

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی مجرب و کارشناس آشپزی تلویزیون
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی ASP امارات به همراه مدرک فنی
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آشپزی ملل(بین الملل) چند جلسه است؟

دوره آموزش آشپزی ملل(بین الملل) همانطور که در بالا گفته شد در 8 جلسه 3 ساعته برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش آشپزی ملل(بین الملل) بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره آموزش آشپزی ملل(بین الملل) در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش آشپزی ملل(بین الملل)، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره آموزش آشپزی ملل(بین الملل) را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

جهت دریافت پاسخ این سوال و شرایط پرداخت هزینه دوره آشپزی ملل (بین الملل) می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید، پشتیبانان ما پاسخگو شما عزیزان خواهند بود.

چگونه میتوانم در دوره آشپزی ملل(بین الملل) ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آموزش آشپزی ملل(بین الملل) در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر را کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان ما خیلی سریع تر انجام دهید.

دوره آشپزی ملل چیست؟

دوره آشپزی ملل(بین الملل)

 

برای کسانی که با دوره آشپزی ملل آشنایی ندارند حتما این سوال مهم پیش آمده است که دوره آشپزی ملل چیست و در مورد چه مباحثی صحبت می کند. بهترین جوابی که می توان برای این سوال ارائه کرد، این است که دوره آشپزی ملل، شامل ارائه فوت و فن ها و مهارت های پخت و سرو انواع دسر و غذاهای بین المللی است. بدون شک اگر به دنیای آشپزی علاقه داشته باشید و بخواهید به صورت عملی جواب سوال دوره آشپزی ملل چیست را دریافت کنید در این دوره مفید و خوشمزه شرکت خواهید کرد.

پیش نیاز این دوره، اول از همه پشتکار و خسته نشدن از تلاش است. شما باید تلاش و پشتکار زیادی برای یادگیری انواع غذاهای بین المللی به خرج دهید تا بتوانید دوره آشپزی ملل را با موفقیت به اتمام برسانید. فرض کنید که صاحب یک رستوران هستید؛ در این شرایط باید بتوانید تعداد مشتریان خود را افزایش دهید، اما چه راهی برای دستیابی به این هدف وجود دارد؟ یکی از بهترین راه هایی که می توانیم پیشنهاد کنیم، شرکت در دوره آشپزی ملل است. سرو غذاهایی که مزه و شکل های متفاوت دارند مطمئن ترین راهی است که می توان برای افزایش تعداد مشتریان یک رستوران پیشنهاد کرد. پس وقت را تلف نکرده و یکی از موسساتی که در حوزه برگزاری دوره آشپزی ملل آموزش های خوبی ارائه می دهد را برگزیده و در آن شرکت کنید البته ما دوره نیک اندیشان را به شما پیشنهاد می کنیم. آموزش هایی که در این دوره ها ارائه می گردد به شما کمک می کند تا به پاسخ های خوب و به جایی برای سوال دوره آشپزی ملل چیست، دست پیدا کنید.

 

دوره آشپزی بین الملل

 

فراموش نکنید که برای تبدیل شدن به یک سرآشپز حرفه ای، باید در دوره آشپزی ملل شرکت کنید. مهارت های متفاوتی در این دوره ارائه می گردد و به شما کمک می کند تا بتوانید یک سر وگردن بالاتر از دیگر سرآشپزها قرار گیرید. به خاطر داشته باشید که برای یادگیری دوره آشپزی ملل باید به مراکز و موسسه های آموزشی مراجعه کنید که تمامی سرفصل های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک سرآشپز حرفه ای را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند. تنها در این صورت است که می توان مطمئن بود پاسخ های شایسته ای برای سوال دوره آشپزی ملل چیست، ارائه می گردد.

مطرح ترین موسسه برگزار کننده دوره آشپزی ملل، نیک اندیشان است که در بالا به آن اشاره کردیم. تمامی کسانی که به حوزه آشپزی بین المللی علاقه زیادی دارند می توانند در این دوره شرکت کرده و مدرک معتبری را دریافت کنند. این مدرک از سوی دانشگاه و آکادمی URS انگلستان، قابل استعلام است. این دوره توسط بهترین اساتید، آموزش داده خواهد شد و تمامی نکات لازم برای پخت بهترین و خوشمزه ترین غذاها ذکر می شود. در ضمن، برای آنکه طیف وسیعی از علاقه مندان بتوانند در این دوره شرکت کنند، قیمت مناسبی برای این دوره در نظر گرفته شده است. کسانی که توان پرداخت کلیه شهریه را به صورت یکجا ندارند، می توانند هزینه را به صورت اقساط پرداخت کنند.

 

بهترین دوره آشپزی بین الملل

مدرک آشپزی بین المللی

به کسانی که در دوره آشپزی بین الملل شرکت می کنند، مدرک آشپزی بین المللی اهدا می شود. با این مدرک می توان در رستوران هایی که غذاهای بین المللی سرو می کنند مشغول به کار شد. البته شرکت در این دوره ها و گرفتن مدرک آشپزی بین المللی پیش شرط هایی دارد که یکی از مهم ترین آنها قوی بودن حس بویایی و چشایی است. در ضمن، افرادی که در دوره آشپزی ملل شرکت می کنند نباید به مواد غذایی و یا ادویه ها حساسیت داشته باشند؛ زیرا در این صورت عوارض ناشی از حساسیت بروز پیدا کرده و نمی توانند آن طور که باید و شاید به وظایف خود عمل کنند. به همین دلیل، لازم است که یک سرآشپز به ادویه جات و مواد غذایی حساسیت نداشته باشد.

موضوعات متفاوتی در دوره آشپزی بین الملل مطرح می شود و یادگیری تمامی آنها برای آنکه فرد موفق شود و مدرک آشپزی بین المللی را دریافت کند، لازم و ضروری به نظر می رسد. مثلا یکی از مهم ترین نکاتی که در این دوره آموزش داده می شود،  آشنایی با مواد اولیه و آماده کردن آنها در بهترین و باکیفیت ترین حالت ممکن است. همانطوری که می دانید اگر مواد اولیه ای که در یک غذا مورد نیاز است از کیفیت لازم برخوردار نباشد، حتی اگر غذای مذکور معروف ترین غذا در کل جهان باشد، باز هم نمی توان طعم و عطری بی نظیر از آن توقع داشت. به همین دلیل تمامی کسانی که می خواهند با شرکت در دوره آشپزی بین الملل، موفق به دریافت مدرک آشپزی بین المللی شوند باید این قسمت از دوره را به خوبی فرا بگیرند.

موضوع مهم دیگری که در دوره آشپزی ملل مطرح می باشد، آشنایی و یادگیری رِسِپی و یا دستور پخت غذاهایی است که از آنها به عنوان غذاهای بین المللی یاد می کنند. مهم ترین عاملی که سبب می شود یک غذا، طعمی فوق العاده پیدا کند، دستور پخت است. گاهی اوقات اضافه نکردن یک ماده غذایی می تواند موجب شود که طعم و مزه آن، چیزی که شما انتظار دارید از آب در نیاید. به همین دلیل است که در دوره آشپزی ملل بر روی آشنایی با دستور پخت غذاها تاکید زیادی می شود. طراحی غذا، به کار بردن شیوه های جدید برای ایجاد طعم های جدید، استفاده از مواد غذایی متفاوت برای طبخ غذا و غیره از دیگر اصولی است که در این دوره آموزش داده می شود.

یادگیری تمامی مواردی که در فوق اشاره کردیم در صورتی انجام می گیرد که شما برای گذراندن دوره آشپزی ملل به موسساتی مراجعه کنید که جزء معتبرترین مراکز آموزشی کشور باشند. از جمله این مراکز می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم. اگر در دوره آشپزی ملل نیک اندیشان شرکت کنید، تمام سرفصل هایی که در فوق اشاره کردیم به شما آموزش داده می شود. مدرک آشپزی بین المللی توسط این موسسه از دیگر مزیت هایی است که با شرکت در دوره آشپزی ملل این موسسه نصیب شما می گردد. با داشتن این مدرک قادر خواهید بود یک رستوران افتتاح کرده و یا در بهترین رستوران های شهر محل زندگی تان مشغول به کار شوید.

در دوره آموزش آشپزی بین الملل چه مطالبی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش آشپزی بین الملل چه مطالبی آموزش داده می شود

دوره آشپزی بین الملل یکی از جذاب ترین دوره هایی است که توسط موسسه های آموزشی برگزار می گردد. دوره آموزش آشپزی بین الملل، دوره ای است که در آن، طرز تهیه غذاهای معروف دیگر کشورها آموزش داده می شود. از آنجایی که این آشنایی می تواند شما را مهمان طعم های خوشمزه ای کند، این دوره را یکی از جذاب ترین دوره های آموزشی نامیدیم.

طرز پخت انواع و اقسام غذاهایی که در کشورهای خارجی از آن به عنوان یک غذای معروف یاد می کنند، از جمله مهم ترین مباحثی است که در این دوره آموزش داده می شود. گاهی اوقات با داشتن دستور العمل پخت یک غذا و ترکیب کردن آن با دیگر مواد، می توانید یک غذای ایرانی- فرنگی طبخ کرده و از طعم جدید و خوشمزه ایجاد شده، نهایت لذت را ببرید. شرکت در دوره های آشپزی نیک اندیشان بهترین فرصت برای اعمال خلاقیت در آشپزی است؛ البته این به آن شرط است که بخواهید در یک حوزه کاری خوشمزه و پولساز حضور پیدا کنید.

دوره آموزش آشپزی بین الملل برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آشپزی بین الملل دوره ای است که علاقه مندان به آشپزی می توانند با شرکت در آن، با دنیایی متفاوت از آشپزی آشنایی پیدا کنند. کسانی که از ترکیب کردن طعم های جدید نمی ترسند و کسانی که همیشه به دنبال راضی کردن مخاطبان هستند، بهترین گزینه ها برای شرکت در دوره های آموزشی آشپزی به شمار می روند.

دوره آموزش آشپزی بین الملل حاوی نکات بسیار مهم آشپزی است. کسانی که در این دوره ها شرکت می کنند، می باید شوق و علاقه زیادی برای یادگیری آشپزی داشته باشند؛ تنها در این صورت است که حضور در دوره های آشپزی مفید و اثربخش به نظر خواهد آمد.

افرادی که جزء علاقمندان واقعی این هنر جذاب و دوست داشتنی هستند، بهتر است در دوره هایی شرکت کنند که به صورت کامل و جامع برگزار می گردد؛ از جمله این موسسات می توانیم به موسسه نیک اندیشان اشاره کنیم. آشپزی بین الملل این موسسه یکی از بهترین و برترین دوره های آموزشی به شمار می رود و اساتید این دوره، کسانی هستند که سابقه زیادی در امر آشپزی دارند.

 

دوره آشپزی بین الملل برای چه کسانی مناسب نیست

دوره آشپزی بین الملل برای چه کسانی مناسب نیست؟

دوره آشپزی بین الملل برای کسانی که در جبهه مقابل علاقمندان به آشپزی قرار دارند، مناسب نیست. برای کسانی که به امتحان مزه های جدید علاقه ندارند و یا کسانی که دوست ندارند با مخلوط کردن چند ماده اولیه، یک غذای جدید تهیه کنند، شرکت در این دوره به جز آنکه وقت و هزینه شان را تلف می کند، پیامد دیگری ندارد. کسانی که همیشه بر طبق چهارچوب های معمول رفتار می کنند و نمی توانند در حوزه کاری شان خلاقیت داشته باشند نیز مناسب این رشته نخواهند بود.

نه تنها در دوره آشپزی بین الملل، بلکه برای شرکت در هر دوره ای، بهتر است ابتدا علائق خود را مشخص کنید. درست است که این رشته می تواند در نوع خود پولساز باشد، اما باید بدانید، دروازه های ثروت به روی کسانی باز خواهد شد که نگاهی نوآورانه به همه چیز و حتی آشپزی دارند.

بهترین آموزشگاه آشپزی بین المللی در تهران

دوره آشپزی بین الملل را باید در بهترین آموزشگاه آشپزی بین المللی در تهران پشت سر گذاشت. موسساتی که به آنها موسسات برتر و مطرح می گویند، ویژگی هایی دارند که در بقیه وجود ندارد. برای مثال، نیک اندیشان را در نظر بگیرید؛ دوره آموزش آشپزی که در این موسسه برگزار می گردد، یکی از بهترین دوره های برگزار شده در کل کشور می باشد و این موضوع به دلیل اتفاقات مثبتی است در این موسسه به وقوع می پیوندد.

یکی از امتیازات نیک اندیشان که باعث شده آن را بهترین آموزشگاه آشپزی بین المللی در تهران بخوانند، ارائه یک مدرک معتبر بین المللی در پایان دوره است. مدرکی که این موسسه در اختیار شما قرار می دهد قابلیت استعلام از مراکز مهم کشور را داشته و از آکادمی URS انگلستان نیز قابل استعلام است.

 

دوره آشپزی بین الملل فنی حرفه ای بهتر است یا نیک اندیشان

کلاس آموزش آشپزی بین الملل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

دوره آشپزی بین الملل را زمانی می توان یک دوره کامل و تمام عیار نامید که کلاس ها به صورت حضوری برگزار شود و اساتید آن نیز از جمله حرفه ای های آشپزی در ایران باشند. آشپزی از جمله مهارت هایی است که برای موفقیت در آن، می بایست فوت و فن های زیادی را به کار گرفت. به کار گرفتن این نکات مهم است که می تواند باعث شود یک غذا، طعم و مزه ای به یادماندنی داشته باشند.

افرادی که علاقه مندند در حوزه آشپزی کار کنند می بایست در کلاس آموزش آشپزی بین الملل شرکت کنند. در این دوره ها، با مواد اولیه و دستور پخت انواع غذاهای معروف و مشهور فرنگی آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه آنها را به بهترین شکل ممکن طبخ نمایید. کسانی که از هوش و خلاقیت بالایی برای ترکیب کردن مواد غذایی برخوردار باشند، موفقیت های زیادی را در حوزه آشپزی بین الملل و طبخ غذاهای دیگر کشورها به دست خواهند آورد.

دوره آشپزی بین الملل فنی حرفه ای بهتر است یا نیک اندیشان؟

دوره آشپزی بین الملل دوره ای است که توسط بسیاری از مراکز و موسسات آموزشی در کشور برگزار می گردد. دوره آشپزی بین الملل فنی حرفه ای یکی از دوره هایی است که به شما یاد می دهد چگونه غذاهای خارجی و معروف دیگر کشور را طبخ کنید. اگر در این حوزه به درجه استادی برسید، قادر خواهید بود یک رستوران با امکان سرو غذاهای بین الملل افتتاح کنید و درآمد خوبی به دست آورید.

دوره آشپزی بین الملل در موسسه نیک اندیشان نیز برگزار می گردد. این دوره یکی از بهترین دوره های حال حاضر کشور بوده و بسیار کاربردی و مهارت محور می باشد. اگر کسی حقیقتا به این حوزه علاقمند است و پشتکار زیادی دارد، توصیه می کنیم در دوره های آشپزی نیک اندیشان شرکت کند. این دوره علاقه مندان را برای ورود به این حیطه دوست داشتنی و جذاب آماده خواهد کرد و فوت های کوزه گری را به او خواهد آموخت.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آشپزی ملل(بین الملل)”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image