دوره تعمیر موبایل

(دیدگاه 3 کاربر)

در دوره تعمیرات موبایل تمام مهارت ها و فنون تعمیرات موبایل شامل تعمیر و تعویض انواع سوکت شارژ ، فلت شارژ ،فلت و کلید پاور ، انواع باتری و تاچ و ال سی دی ، نصب سیستم های اندروید و آیوئس و عیب یابی آموزش داده می شود همچنین ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی URS انگلستان نیز مهارت جویان معرفی به کار در مراکز تعمیرات موبایل و مشاغل مرتبط می شوند.

توضیحات

فیلم معرفی دوره تعمیر موبایل توسط استاد محمدی

فایل صوتی معرفی دوره تعمیر موبایل توسط استاد محمدی

فیلم معرفی دوره تعمیر موبایل توسط استاد حدائق جو

فایل صوتی معرفی دوره تعمیر موبایل توسط استاد حدائق جو

معرفی دوره تعمیر موبایل

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

توضیح مفصل دوره تعمیرکار حرفه ای موبایل

دوره تعمیر موبایل یک دوره آموزشی شامل تعمیر و تعویض انواع سوکت شارژ، فلت شارژ ، فلت و کلید پاور ، انواع باتری و تاچ و ال سی دی ، نصب سیستم های اندروید و آیوئس و عیب یابی  می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط تعمیر کار حرفه ای و با تجربه تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد. در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار (کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های دوره تعمیر کار حرفه ای موبایل:

1.تعمیرو تعویض انواع سوکت شارژ، فلت شارژ، فلت و کلید پاور

2. تعویض انواع باتری و تاچ و ال سی دی 

3. نحوه باز کزدن گوشی پلمپی و پرسی 

4. نصب سیستم های اندروید و آی او اس، نرم افزار های جانبی 

5. عیب یابی 

طول دوره

7 جلسه (هفته ای یک جلسه 3 ساعته)

کلاس به صورت خصوصی برگزار می شود

استاد

آقای مرتضی حدائق جو

متخصص و دارای شرکت خدمات تعمیرات موبایل و تب لت

آقای حمیدرضا محمدی

متخصص و دارای شرکت خدمات تعمیرات موبایل و تب لت

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از URS انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه

هزینه دوره: 2,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,480,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی از جلسه اول 300,000 تومان تا تسویه کامل

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره تعمیر موبایل کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره تعمیر موبایل به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. قسمتی از دوره تعمیر موبایل رایگان در محیط کار برگزار می گردد.
 4. مدرسین دوره تعمیر موبایل خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه  و گواهینامه دارای کد رجیستری از URS انگلستان.
 6. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. معرفی به کار(کاریابیدر انتهای دوره ها.
 8. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 10. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

دوره آموزش تعمیر موبایل نیک اندیشان چند جلسه است؟

دوره آموزش تعمیر موبایل همانطور که در بالا گفته شد در 7 جلسه 3 ساعته (به صورت خصوصی) برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش تعمیر موبایل بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره آموزش تعمیر موبایل در نیک اندیشان مدرکی اعطا می گردد؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیر موبایل، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره تعمیر موبایل را به صورت اقساطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره تعمیر موبایل، 2 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 400 هزار تومان آن را برای ثبت نام  پرداخت کنید و در طی دوره مابقی را از جلسه اول، هر جلسه 300 هزار تومان پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوان در دوره آموزش تعمیر موبایل نیک اندیشان ثبت نام کرد؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آموزش تعمیر موبایل در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر را کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان ما خیلی سریع تر انجام دهید.

دوره تعمیر موبایل چیست؟

دوره تعمیرات موبایل

 

آیا می توانید در اطرف خود کسی را معرفی کنید که موبایل نداشته باشد؟ تکنولوژی در حال هدایت و سوق دادن ما به سمتی است که نتوانیم بدون وسایلی که با به کار بردن فناوری تولید شده اند زندگی کنیم. یکی از نمونه هایی که فناوری در تولید آن نقش بسیار مهم و اساسی داشته، موبایل است. از آنجایی که امروزه، این شیء به یکی از وسایل ضروری زندگی ما تبدیل شده و به هیچ عنوان نمی توانیم آن را فراموش کنیم و یا نادیده بگیریم، نیاز است که در نگهداری از آن دقت زیادی به کار ببریم. البته گاهی اوقات، اتفاقاتی که برای این وسیله می افتد کاملا پیش بینی نشده بوده و باعث می شود که شما به نزد افرادی که در دوره تعمیر موبایل شرکت کرده اند، مراجعه کنید و از آنها در رفع این مشکل یاری بخواهید. سوال مهم و اساسی که در اینجا ممکن است برای برخی پیش آید، این است که دوره تعمیر موبایل چیست؟

در پاسخ به این سوال کسانی که نمی دانند دوره تعمیر موبایل چیست باید بگوییم که افرادی که در دوره تعمیر موبایل شرکت می کنند می توانند تقریبا همه مشکلاتی که با این وسیله به وجود می آید را به راحتی حل کنند. برای مثال، تصور کنید که سوکت شارژر گوشی شما شکسته و داخل محلی که همیشه شارژر را متصل می کردید، باقی مانده است. با این اتفاق، دیگر قادر نخواهید بود باتری را فول شارژ کنید. در این شرایط باید به نزد کسانی که در دوره تعمیر موبایل شرکت کرده اند رفته و مشکل به وجود آمده را با آنها در میان بگذارید. البته حل این مشکل، تنها یکی از کارهایی است که این افراد می توانند انجام دهند. بسیاری از مشکلات دیگر اعم از درست کردن گوشی های خراب شده به دلایل مختلف، بازگرداندن به تنظیمات کارخانه و غیره از دیگر کارهایی میباشد که توسط این افراد صورت می گیرد.

اگر تمایل دارید خودتان به پاسخ این سوال که دوره تعمیر موبایل چیست برسید، توصیه می کنیم در دوره تعمیر موبایل نیک اندیشان شرکت کنید. اگر به این حوزه علاقه فراوانی داشته باشید نه تنها خودتان به تنهایی قادر خواهید بود مشکلات به وجود آمده را حل کنید بلکه می توانید به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای نیز وارد این عرصه شده و کسب درآمد کنید. در این دوره، تمام مواردی که شما برای وارد شدن به بازار کار تعمیر موبایل نیاز دارید، ارائه خواهد شد.

 

دوره آموزش تعمیر موبایل

پس از گذراندن دوره آموزشی تعمیرات موبایل و وارد شدن به بازار کار آن چقدر درآمد کسب خواهیم کرد؟

از آنجایی که امروزه، هر فردی یک موبایل یا تلفن همراه شخصی دارد، افرادی که موفق شوند در دوره آموزشی تعمیرات موبایل شرکت کنند، قادر خواهند بود درآمد های قابل ملاحظه ای را به دست آورند. دنیای موبایل، دنیای بسیار گسترده ای است و به همین دلیل مشکلاتی که در این حوزه بروز پیدا می کند نیز گستردگی زیادی دارد. امکان ندارد فردی یک تلفن همراه داشته باشد، اما حداقل یک بار برای حل مشکلاتی که با آن مواجه شده، به کسانی که در دوره آموزشی تعمیرات موبایل شرکت کرده و تخصص کافی در این حوزه به دست آورده اند، مراجعه نکرده باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید اما در ایران، حدود 53 میلیون نفر دارای یک تلفن همراه می باشند و این مورد به خوبی به شما ثابت می کند که شرکت در دوره آموزشی تعمیرات موبایل، می تواند در کسب درآمد های فوق العاده به شما کمک کند.

البته کسانی که اشتیاق دارند در مورد دوره تعمیر موبایل چیست، اطلاعاتی را به دست آورند می بایست انسان های صبور و خلاقی باشند. گاهی اوقات مشکل به وجود آمده ممکن است نیاز به بررسی و وارسی زیادی داشته باشد. در اینجا، اگر شما حوصله و صبر کافی برای پیدا کردن راه حل نداشته باشید، به هیچ عنوان نمی توانید در دوره تعمیر موبایل به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا کنید. به همین دلیل توصیه می کنیم اگر حس می کنید که خلاقیت و علاقه کافی به این حوزه دارید، در دوره آموزشی تعمیرات موبایل شرکت کنید و سعی کنید تمام نکاتی که در دوره تعمیرات موبایل ارائه می شود را به ذهن بسپارید.

برای وارد شدن به بازار کار این حرفه، یا می توانید خودتان به شخصه، یک مغازه افتتاح کرده و با فراهم کردن وسایل لازم در آن مشغول به کار شوید و یا در کنار فرد دیگری که او نیز در دوره تعمیر موبایل شرکت کرده و تجربه کافی در این زمینه دارد و زودتر از شما وارد حرفه شده است و به دنبال یک همکاری حرفه ای می گردد، کار کنید. البته، برای کسانی که در دوره آموزشی تعمیرات موبایل شرکت کرده اند، اجباری وجود ندارد که مشغول به کار در این حیطه شوند و اینکه بتوانند بدون نیاز به تعمیرکاران مشکلات گوشی خود را حل کنند نیز کافی به نظر می رسد.

در دوره تعمیرات موبایل نیک اندیشان شرکت کنید و تجربه و مهارت خود را در این حوزه بالا ببرید. بعد از این کار، اگر در یک منطقه خوب و پر رفت آمد یک مغازه اجاره کنید، شک نکنید که قادر خواهید بود درآمد خوبی را از این راه به دست می آورید.

 

دوره تعمیر موبایل

هزینه دوره تعمیرات موبایل در 1400

یکی از دل نگرانی هایی که همیشه در مورد شرکت در دوره تعمیر موبایل وجود دارد، هزینه دوره تعمیرات موبایل است. درست است که شرکت در این دوره ها با پرداخت هزینه همراه می باشد، اما شما باید به این مساله نیز توجه داشته باشید که بعد از فراگیری اطلاعات، صاحب یک حرفه و مهارت خواهید شد. افزایش مهارت در دوره ای که امروزه همه به آن نیاز مبرم دارند، می توانند نویدبخش یک آینده کاری با درآمد خوب باشد.

امروزه شرکت های متفاوتی دست به تولید گوشی های همراه می زنند و آشنایی و تعمیر هر کدام از آنها نیازمند این است که شما هزینه دوره های تعمیرات موبایل را پرداخته، با سیستم داخلی و روش تعمیر هر یک از مدل ها و برندهای موجود آشنا شوید و در نهایت نیز بتوانید آنها را به خوبی تعمیر کنید. در انتهای این راه، شما به عنوان متخصصی قرار خواهید داشت که توانسته اطلاعات خوبی را در حوزه تعمیرات موبایل به دست می آورد. پس به هزینه دوره تعمیرات موبایل به عنوان یک هزینه اضافی نگاه نکنید؛ این مبلغ در واقع سرمایه گذاری است که شما بر روی آینده کاری خود انجام می دهید.

در کنار هزینه دوره تعمیرات موبایل، موضوع مهمی که باید مورد توجه قرار داده شود کیفیت دوره است. همان طوری که در این مقاله نیز به آن اشاره کردیم، دنیای موبایل، بسیار گسترده است و شما هر چقدر بیشتر در این دنیا غرق شوید، بیشتر احساس می کنید که چیزی بلد نیستید و کمبود دانش دارید. به همین دلیل برای شرکت در دوره تعمیر موبایل به هر موسسه ای مراجعه نکنید. موسساتی می توانند در این بین بسیار با کیفیت ظاهر شوند که قادرند سرفصل های دوره تعمیر موبایل را به شما کامل آموزش دهند. پرداخت هزینه تعمیرات موبایل به این موسسات ارزش زیادی دارد؛ زیرا می دانید که در نهایت قرار است چه اتفاقی برای شما بیفتد.

از جمله موسساتی که توانسته بهترین دوره تعمیر موبایل را ارائه کند، نیک اندیشان است. این موسسه، با قبول پرداخت اقساطی هزینه دوره تعمیرات موبایل، به شما این امکان را داده تا بتوانید به راحتی و بدون دغدغه در این کلاس ها حضور پیدا کنید و برای رسیدن به یک آینده روشن نهایت تلاش خود را به کار گیرید.

دوره آموزش تعمیر موبایل نیک اندیشان چیست؟ و برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش تعمیر موبایل نیک اندیشان چیست

دوره آموزش تعمیر موبایل نیک اندیشان

عیب موبایل دریافت می کنند. به همان اندازه که موبایل می تواند کار راه انداز ظاهر شود، به همان  اندازه نیز خرابی و مشکلاتی دارد. معمولا افرادی که در حفظ این وسیله حساس دقت زیادی ندارند، بیش از بقیه به کمک تعمیرکاران موبایل نیاز دارند.

کسانی که در دوره تعمیر موبایل شرکت می کنند، با طیف وسیعی از مشکلات و خرابی این وسیله آشنا شده و روش های تعمیر آن را فرا می گیرند. خوب است توجه داشته باشید، تعمیر موبایل یک مقوله کاملا تخصصی است و افرادی که هیچ آموزشی در این باره دریافت نکرده اند، صلاحیت لازم برای تعمیر آن را ندارند.

موضوع دیگری که قصد داریم در رابطه با دوره آموزش تعمیر موبایل مورد بررسی قرار دهیم، پاسخ به این سوال مهم و اساسی است که دوره تعمیر موبایل برای چه کسانی مناسب است؟ مواردی که در این دوره آموزش داده می شود، پیچیدگی های زیادی داشته و کسانی که حوصله به خاطر سپاری این نکات پیچیده را ندارند، گزینه های مناسبی برای شرکت در این دوره به شمار نمی روند. اساسا اگر حافظه خوبی دارید و اگر تصور می کنید می توانید تمام موارد ذکر شده را به خاطر بسپارید، خوب است در این دوره شرکت کرده و شما نیز به عنوان یک حرفه ای مشغول به کار شوید.

آموزش سخت افزار موبایل چیست؟

بدنه موبایل را سخت افزارها شکل داده اند. اگر سخت افزارهای موبایل نباشند، موبایلی وجود نداشته و ارتباطی برقرار نخواهد شد. این وسیله دیجیتال، شیء حساسی است و در صورتی که به یکی از قطعات آن ضربه ای وارد شود، کارکرد و عملکرد آن به شدت کاهش پیدا می کند. اگر بنا به دلایل مختلف، موبایلی که دارید، ضربه خورده و سخت افزارهای آن دچار مشکل شده، حتما به کسانی مراجعه کنید که در دوره آموزش سخت افزار موبایل شرکت کرده اند. این افراد اگر در کار خود حرفه ای باشند، تلفن همراه شما را مورد بررسی قرار می دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن عاملی که باعث ایجاد ایراد در کارکرد موبایل شده را کشف و در جهت تعمیر آن اقدام می کنند.

جهت اطلاع کسانی که نمی دانند در دوره تعمیر موبایل چه مواردی آموزش داده می شود، باید بگوییم، در این دوره سخت افزارها مورد بررسی قرار گرفته و علائم و نشانه های خرابی آنها یادآوری می شود. سخت افزارها و نرم افزارها مکمل هم هستند؛ اگر سخت افزارها با مشکل مواجه شوند، احتمال آنکه برخی نرم افزارها نیز نتوانند کار خود را به خوبی انجام دهند وجود دارد و این نیز از جمله مباحثی که در این دوره، آموزش داده می شود. چنانچه به تعمیر موبایل و آموزش سخت افزار موبایل علاقه زیادی دارید، توصیه می کنیم در دوره تعمیر موبایل، شرکت کرده و دانش خود را در حوزه تعمیرات موبایل افزایش دهید. اصولا کسانی که به مشاغل فنی علاقه دارند، بهترین و مناسب ترین افراد برای شرکت در دوره آموزش تعمیر موبایل هستند.

 

پکیج کامل آموزش تعمیرات موبایل شامل چه آموزش هایی می شود

پکیج کامل آموزش تعمیرات موبایل شامل چه آموزش هایی می شود؟

پکیج کامل آموزش تعمیرات موبایل، شامل تمام خرابی ها و معایبی است که تلفن های همراه با آن مواجه می شوند. اگر در بازار تلفن های همراه قدم گذاشته باشید، تنوعی که مشاهده خواهید کرد، شما را شگفت زده می کند. امروزه شرکت های زیادی در حال تولید موبایل هستند و این موضوع به صورت مستقیم باعث افزایش تنوع این وسیله ارتباطی و هوشمند شده است. کسانی که در دوره تعمیر موبایل شرکت می کنند، با لیستی کامل از خرابی های این دستگاه آشنا شده و به همین سبب می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

موضوعی که خوب است در همین‌جا به آن اشاره کردیم، کیفیت پکیج کامل آموزش تعمیرات موبایل است. کیفیت این دوره را با حضور در هر موسسه و مرکز آموزشی نمی توان تجربه کرد. دوستانه تاکید می کنیم، موسسه هایی را برای گذراندن و سپری کردن این دوره انتخاب کنید، که مباحث آن توسط اساتید حرفه ای آموزش داده می شود. دوره تعمیر موبایل نیک اندیشان یکی از همان دوره هایی است که از همکاری اساتید حرفه ای و مجرب بهره می برد. شهریه ای که این موسسه برای دوره تعمیر موبایل در نظر گرفته، بسیار مناسب بوده و شما به صورت اقساط نیز می توانید آن را پرداخت کنید.

دوره آموزش تعمیر موبایل برای چه کسانی مناسب نیست؟

دوره آموزش تعمیر موبایل برای چه کسانی مناسب نیست، سوال دیگری است که قصد داریم به آن پاسخ دهیم. تعمیر موبایل به حوصله و دقت زیادی نیاز دارد. این وسیله، خیلی حساس است و کوچک ترین بی دقتی در تعمیر آن می تواند کاری کند که موبایل هوشمند شما برای همیشه کارایی خود را از دست داده و خراب شود. اصولا کسانی که از این دقت و حساسیت برخوردار نیستند و یا به عبارت دیگر، وجدان کاری ندارند، بهتر است در دوره های تعمیر موبایل شرکت نکنند و موجب افزایش هزینه سایرین نشوند.

با توجه به آنکه قیمت تلفن های همراه با کیفیت در بازار کم نیست، گاهی اوقات، افراد برای آنکه از هزینه ها کم کنند، مجبورند به جای خرید یک دستگاه جدید، موبایل خراب خود را تعمیر کنند. حال اگر شما به یک تعمیرکار غیر حرفه ای و به کسی که اعتقادی به شرکت در دوره آموزش تعمیر موبایل ندارد، مراجعه کنید، احتمال آنکه مجبور شوید برای خرید یک موبایل جدید اقدام کنید، افزایش پیدا می کند. پس اگر زمانی نیاز به تعمیر موبایل داشتید، حتما نزد کسانی بروید که در دوره تعمیر موبایل شرکت کرده اند؛ این گروه، به عنوان یک حرفه ای شناخته می شود.

تعمیر موبایل شامل چه کارهایی می باشد؟

در بحث تعمیر موبایل، دو مقوله وجود دارد؛ یکی تعمیر سخت افزاری موبایل و دیگری تعمیر نرم افزاری آن است. سخت افزارها و نرم افزارهای موبایل برای آنکه این وسیله در بهترین شرایط کار کند، لازم و ضروری به نظر می رسند. اگر موبایل شما در یکی از این دو زمینه با مشکل مواجه شود، می بایست به مراکز تعمیر تخصصی مراجعه کنید. کسانی که در این مراکز تخصصی کار می کنند، شایسته ترین افراد در جهت تعمیر و رفع موبایل شما به شمار می روند.

اگر به این حرفه جذاب و متنوع علاقه فراوانی داشته و صبوری کافی جهت تعمیرات موبایل را در خود سراغ دارید، توصیه می کنیم در دوره تعمیر موبایل حضور پیدا کرده و تمام مباحث و سرفصل هایی که در این دوره ارائه می شود را فرا بگیرید. یکی از بهترین و مطرح ترین دوره های آموزشی کشور در موسسه نیک اندیشان در حال برگزاری است؛ هر آنچه که نیاز باشد در مورد تعمیرات موبایل بدانید در این دوره آموزش داده می شود.

 

دوره آموزش تعمیر موبایل برای چه کسانی مناسب نیست؟

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران چیست؟

اگر به دلیل علاقه شخصی و یا یافتن شغلی با درآمد خوب، علاقه دارید در این حوزه مشغول شوید، توصیه می کنیم بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران را یافته و این دوره را در آنجا سپری کنید. کامل ترین مباحث و سرفصل ها در این مراکز آموزشی، ارائه شده و شما بعد از به پایان رساندن دوره تعمیر موبایل می توانید مشغول به کار شده و درآمد داشته باشید.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران، در انتهای کار به شما مدرکی با اعتبار بالا اهدا خواهد کرد. به خاطر داشته باشید، مدارک معتبر به مدارکی گفته می شود که از مراکز مهم کشور قابل استعلام هستند. برای آنکه وقت و هزینه خود را هدر ندهید، توصیه می کنیم در بهترین و حرفه ای ترین مرکز آموزشی برگزار کننده دوره تعمیر موبایل، یعنی نیک اندیشان، شرکت کنید.

آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای بهتر است یا نیک اندیشان؟

اگر می توانید تمام مسائل سخت و پیچیده مربوط تعمیرات موبایل را تحمل کنید، در آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای شرکت نمایید. فنی و حرفه ای از جمله نهادهای آموزشی در کشور بوده و با برگزاری دوره های متفاوت، سعی دارد جوانانی متخصص را وارد بازار کند. این موسسه سابقه زیادی در حوزه آموزش دارد، اما متاسفانه بنا به دلایل مختلف، نمی تواند دوره هایی با کیفیت بالا برگزار کند.

دوره آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای، تنها دوره مرتبط با تعمیر موبایل نیست و علاقه مندان می توانند در دوره آموزش تعمیر موبایل نیک اندیشان نیز شرکت کنند. مهارت جویانی که این دوره را با موفقیت به پایان ببرند، می توانند به عنوان یک حرفه ای مشغول به کار شده و درآمد مناسبی کسب کنند. اگر با شرکت در یک دوره تعمیر موبایل در موسسه نیک اندیشان به مهارت لازم دست پیدا نکردید، بدون پرداخت مجدد شهریه، می توانید در دیگر دوره های تعمیر موبایل که توسط این موسسه برگزار می شود، شرکت کرده و تجربه و علم خود را بالا ببرید.

ابزار (وسایل) مورد نیاز برای تعمیرات تلفن همراه چیست؟

موضوع دیگری که لازم می دانیم در مورد آن نکاتی را ارائه کنیم، وسایل مورد نیاز برای تعمیرات تلفن همراه است؛ لیست این وسایل به شرح زیر است:

 • یکی از وسایل مورد نیاز برای تعمیرات تلفن همراه، دستگاه هیتر بلور است. این دستگاه قادر است هوای گرم را با فشاری تنظیم شده به سمت بیرون بدمد.
 • دیگر دستگاه مورد نیاز در تعمیرات موبایل، هویه است. در جاهایی که نیاز به تعویض قطعات و یا ظریف کاری است، این وسیله کارایی بالایی از خود نشان خواهد داد.
 • منبع تغذیه نیز از دیگر وسایلی است که در مراکز تخصصی موبایل، زیاد از آن استفاده می کنند. برای روشن کردن گوشی بدون باتری و یا شوک دادن به آن، این دستگاه را به کار می برند.
 • برای باز کردن بدنه گوشی، ست پیچ گوشتی که سایزهای متفاوتی از پیچ گوشتی در آن مشاهده می شود، می بایست آماده گردد.
 • روغن لحیم، شابلون، سیم قلع، چسب ضد آب و غیره از دیگر وسایل مورد نیاز در تعمیر موبایل است.

تمام وسایلی که در فوق اشاره کردیم به همراه نوع کاربردی که دارند، در دوره تعمیر موبایل نیک اندیشان معرفی می شود.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  3 دیدگاه برای دوره تعمیر موبایل

  1. امیر

   سلام چجوری میتونم در دورتون ثبت نام کنم؟

   • aref

    سلام برای ثبت نام لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید ، همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

  2. سامان جباری

   سلام
   این دوره به صورت عملی برگزار می شود؟

   • aref

    سلام سامان عزیز
    بله دوره تعمیر موبایل نیک اندیشان به صورت عملی برگزار می شود.

  3. حسام حبیبی

   سلام زمان برگزاری دوره رو میفرمایید

   • aref

    سلام حسام عزیز
    برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری و ثبت نام دوره لطقا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image