بهترین کشور برای تعمیرات موبایل

معرفی بهترین کشور برای تعمیرات موبایل⭐در دنیا

دوره تعمیر موبایل یک راه میانبر برای همه کسانی است که می خواهند از طریق یادگیری این مهارت به خارج از کشور بروند، و یا به عبارت دیگر، مهاجرت کنند. ما در این مقاله از نیک اندیشان می خواهیم در مورد بهترین کشورهای دنیا در حوزه تعمیرات موبایل صحبت کنیم.

بازار کار تعمیرات موبایل در دنیا؛ بهترین کشور برای تعمیرات موبایل کجاست؟

به قدری بحث موبایل و تعمیرات آن، این روزها سروصدا به پا کرده است که کمتر کشوری را می توانید مشاهده کنید که در آن هیچ نیازی به وجود تعمیرکار وجود نداشته باشد. اغلب کسانی که به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص کار می کنند، وارد هر کشوری که می شوند می توانند درآمد خوبی از این تخصص و مهارت به دست آورند. به عبارت دیگر، می توانیم این گونه بیان کنیم، آینده شغلی تعمیرات موبایل در دنیا بسیار امیدوار کننده است.

ما در ادامه برخی کشورهایی را که می توان به آنها مهاجرت کرد و از طریق تعمیرکاری موبایل درآمد خوبی به دست آورد، معرفی خواهیم کرد:

1- کانادا

یکی از بهترین کشورها که بازار کار تعمیرات موبایل در آن وضعیت خوبی دارد، کشور کانادا است. درآمد شغل تعمیر موبایل در این کشور، حتی از درآمد شغل تعمیرات موبایل در ترکیه بیشتر است. تعمیرکاران موبایل در کشور کانادا حدود 25 دلار در ساعت درآمد به دست می آورند.

اگر فردی تجربه و مهارت خود را به حد بالایی برساند، حتی می تواند تا نزدیک 70 هزار دلار نیز در سال درآمد داشته باشد. با توجه به این میزان درآمد می توانیم از این کشور به عنوان بهترین کشور برای تعمیرات موبایل یاد کنیم.

2- آمریکا

درامد تعمیرات موبایل در امریکا نیز در مقایسه با برخی کشورها در سطح خوبی قرار دارد. کسانی که در حوزه تعمیرکاری موبایل تجربه زیادی ندارند، معمولا 25 هزار دلار در سال درآمد دارند، اما اکثر تکنسین های با تجربه و ماهر، چیزی حدود 40 هزار دلار در سال درآمد به دست می آورند.

3- کشور آلمان

بازار تعمیر موبایل در کشور آلمان به مانند شغل تعمیرات موبایل در استرالیا اوضاع خوبی دارد. متوسط درآمد تعمیرکاران موبایل در کشور آلمان، 50 هزار یورو در طی سال است. کسانی که تجربه زیادی در این حوزه ندارند، حداقل درآمدشان در سال 36 هزار یورو است. تکنسین های با تجربه تعمیر موبایل، بیش از 60 هزار یورو در سال درآمد کسب می کنند.

درآمد تکنسین در بهترین کشور برای تعمیرات موبایل چقدر است؟

شغل تعمیرات موبایل یکی از آن دسته مشاغلی است که درآمد ثابت و مشخصی ندارد. تکنسین ها در کشور های مختلف بر اساس میزان مهارت و شهرتشان در این حرفه درآمد های متفاوتی دارند.

هر تعمیرکاری باید بداند که درآمد تکنسین در بهترین کشور برای تعمیرات موبایل چقدر است و بر اساس آن تصمیم به مهاجرت بگیرد. طبق بررسی ها و آمار های انجام شده، متوسط درآمد هر تکنسین موبایل در انگلیس حدود ۲۶۰۰۰ دلار است. این درآمد در کشوری مانند استرالیا به ۶۰۰۰۰ دلار نیز می رسد. در کشور کانادا که مهاجران زیادی دارد سالانه تقریبا ۴۸۰۰۰ دلار نصیب تعمیرکاران موبایل می شود. در نهایت تکنسین ها در کشور آلمان که با کمبود نیروی جوان نیز مواجه هستند، هر سال ۶۳۰۰۰ یورو درآمد دارند.

این اعداد و ارقام مسلما برای افراد و تعمیرکاران با تجربه و با مهارت است؛ تکنسین هایی که دوره های تعمیرات را به طور کامل گذرانده و اشراف کاملی بر سخت افزار گوشی های مختلف با برند های مطرح در جهان دارند. بنابراین در اولین قدم برای رسیدن به درآمد دلاری لازم است آموزش های تعمیرات گوشی را تحت نظر اساتید با تجربه و کاربلد بگذرانید.

درآمد بهترین کشور برای تعمیرات موبایل

از مزایا و معایب شغل تعمیرات موبایل در بهترین کشور برای تعمیرات موبایل چه میدانید؟

یکی از موضوعاتی که حتما در دوره آموزش تعمیر موبایل راجع به آن صحبت می شود، مزایا و معایب شغل تعمیرات موبایل است. شما در هر کشوری که قدم بگذارید، با این مزیت ها و معایب رو به رو بوده و باید بلد باشید که چگونه با آنها کنار آیید.

مزیت های تعمیر موبایل در بهترین کشور برای تعمیرات موبایل به شرح زیر است:

  • در مقایسه با برخی مشاغل، راه اندازی این شغل به سرمایه زیادی نیاز ندارد.
  • برای کسب درآمد و سود در این حوزه هیچ محدودیت و حد و مرزی وجود ندارد. شما به هر مقدار که در توان داشته باشید، می توانید مشتری جذب کرده و درآمد به دست آورید.
  • تقاضا برای استفاده از خدمات تعمیرکاری موبایل روز به روز در حال افزایش است. این شغل به دلیل افزایش تمایل مردم برای داشتن تلفن همراه، از جمله مشاغل مقاوم در برابر رکود به شمار می رود.
  • کسانی که تعداد مشتری هایشان مشخص است می توانند برنامه ریزی مالی بهتری برای خود داشته باشند.

در ادامه معرفی مزیت های این شغل، خوب است در مورد معایب آن نیز نکاتی را بدانید. برخی از چالش ها و معایبی که تعمیرکاران موبایل در هر جای دنیا با آن درگیرند به این شرح است:

  1. کسی که قصد دارد تلفن همراه مشتری خود را تعمیر کند باید آدم مسئولیت پذیری باشد.
  2. گاهی اوقات نمی توان درآمد مشخص و ثابتی را برای این شغل مطرح کرد.
  3. خراب شدن تجهیزات و نیاز پیدا کردن آنها به تعمیر از دیگر چالش ها و سختی های این شغل به شمار می رود.

راهکارهای حذف سختی های شغل تعمیرات موبایل، در بهترین کشور برای تعمیرات موبایل چیست؟

هر شغلی سختی های خاص خود را دارد و شغل تعمیرات موبایل نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما، چند نکته که به شما کمک می کند تا در بهترین کشور برای تعمیرات موبایل با موفقیت بیشتری عمل کنید، با سختی های شغل تعمیرات موبایل کنار آیید و آنها را به فرصت تبدیل کنید، در ادامه آورده ایم:

  • اگر بتوانید در مدت زمانی بسیار کوتاه گوشی موبایل را تعمیر کنید، به مرور زمان مشتری های ثابت و وفادار خود را پیدا خواهید کرد. از آنجایی که زندگی ما با موبایل های مان پیوند ناگسستنی برقرار کرده است، این سرعت در تعمیر، تاثیر خوبی در قضاوت مشتری نسبت به شما خواهد داشت.
  • قیمت مناسب نیز می تواند مشتری را به سمت شما متمایل کند. اگر خدمات خود را با قیمتی منصفانه ارائه کنید، خیلی زود نام و آوازه تان در شهر خواهد پیچید.
  • بالا بودن افزایش کیفیت ارائه خدمات نیز در نوع خود می تواند به تعمیرکاران کمک کند تا بتواند نظر مشتریان و مخاطبان را به خود جلب کنند. هر قدر کار خود را با دقت بیشتری انجام دهید، حتما می توانید به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.
بهترین کشور برای تعمیرات موبایل کدام کشور ست

آیا اجاره میز تعمیرات موبایل، در بهترین کشور برای تعمیرات موبایل امکان پذیر است؟

بعد از معرفی بهترین کشور برای تعمیرات موبایل، حال نوبت آن است که با نحوه انجام این شغل بیشتر آشنا شوید. برای شروع شغل تعمیرات موبایل، خرید و حتی اجاره یک مغازه تعمیرات به صورت مستقل هزینه زیادی می خواهد؛ به خصوص آنکه بخواهید در خیابان های شلوغ و یا پاساژ ها مغازه بگیرید‌. اخیرا یک روش جالب برای حل این مشکل به وجود آمده است. تعمیرکاران می توانند در مغازه های موبایل فروشی، نمایندگی های برند های موبایل و تعمیرات موبایل یک صندلی و میز اجاره کرده و ماهانه مبلغ کمی بابت اجاره میز تعمیرات موبایل به صاحب مغازه بدهند.

این روش حتی در سالن های آرایشی نیز بسیار مرسوم شده است، به دلیل اینکه هزینه های تجهیز مغازه و یا سالن های آرایشی بسیار سنگین است. با این کار شما و دیگر همکارانتان در یک محیط کاری مشغول به تعمیرات موبایل هستید و مشتریان می توانند در صورت شلوغ بودن کار یک تعمیرکار، به تعمیرکار دیگری مراجعه کنند. شاید با این روش اشتغال، درآمدتان کمی پایین تر از روش تعمیرات مستقل باشد، اما اجاره ای هم که پرداخت می کنید بسیار کمتر است.

آیا اجاره میز تعمیرات موبایل، در بهترین کشور برای تعمیرات موبایل امکان پذیر است؟

اشباع شدن تعمیرات موبایل؛ آیا این، یک دغدغه اساسی است؟

حتی اگر به بهترین کشور برای تعمیرات موبایل بروید اما در این حوزه تخصص و مهارت کافی را نداشته باشید، باید همواره نگران اشباع شدن تعمیرات موبایل باشید. تکنسین هایی که مهارت و تجربه بالایی داشته و به عنوان یک متخصص این حوزه مطرح هستند، هیچگاه نگران اشباع شدن بازار تعمیر موبایل نخواهند بود.

بهبود دادن ارائه خدمات، افزایش تجربه کاربری، افزایش تخصص و توانمند شدن در تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های مختلف تلفن همراه، از بهترین راهکارها برای دور ماندن از استرس و نگرانی ناشی از چالش اشباع بازار کار تعمیرات موبایل است.

آیا برای رفتن به بهترین کشور برای تعمیرات موبایل باید در دوره تعمیرات موبایل شرکت کرد؟

تضمین شده ترین راه برای مهاجرت به بهترین کشور برای تعمیرات موبایل، حضور در دوره تعمیرات موبایل است. البته، به خاطر داشته باشید حضور در هر دوره ای نمی تواند از شما یک تکسین تعمیر موبایل حرفه ای و کارکُشته بسازد.

اگر دغدغه و نگرانی مهاجرت دارید، توصیه می کنیم در دوره های موسسه هایی چون نیک اندیشان شرکت کنید. این موسسه بعد از آنکه دوره را با موفقیت به پایان رساندید، یک مدرک معتبر و قابل ترجمه برای شما صادر می کند. این مدرک، هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور اعتبار بالایی داشته و به عنوان یک نقطه قوت رزومه شما به حساب می آید.

در دوره های جامع و کامل تعمیر موبایل، همه مباحث توسط اساتید حرفه ای ارائه می شود. این اساتید، خود به عنوان یک کارشناس و تعمیرکار حرفه ای موبایل مشغول به کار بوده و کوله باری از تجربه دارند و هر آنچه که در طی سال های فعالیت خود به دست آورده اند به مهارت جویان آموزش می دهند.

کلام آخر

بهترین کشور برای تعمیرات موبایل، موضوع صحبت ما در این مقاله بود. اگر نمی خواهید مشکلات و چالش های این حوزه کاری برای شما نگرانی ایجاد کند، در بهترین دوره های تعمیر کاری موبایل که توسط موسسه های معتبر برگزار می شود، شرکت کنید.

برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیر موبایل نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
نقش منابع انسانی در رشد کسب و کار⭐انواع منابع انسانی
نوشته بعدی
بررسی بازارکار و درآمد⭐شغل حسابداری در کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image