دوره پیرایش زنانه (آرایش زنانه)-دوره آرایشگری

در این دوره تمام مهارت ها پیرایش زنانه (آرایشگری) به مهارت جویان آموزش داده و ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی و سازمان فنی حرفه و آکادمی ASP امارات، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

معرفی دوره پیرایش زنانه

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

توضیح مفصل دوره آموزش پیرایش زنانه

دوره پیرایش زنانه  یک دوره آموزشی که شامل : فر کردن مو ، رنگ کردن مو ، مش کردن مو ، صاف کردن مو ، توانایی کوتاه کردن مو ، توانایی حالت دادن موهای کوتاه ، توانایی درست کردن ناخن ،  آرایش صورت ، اصلاح صورت و اپیلاسیون و… میباشد .

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است .

این دوره آموزشی توسط آرایشگر ماهر تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد و در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه، فنی حرفه ای و آکادمی آکسفورد انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.4

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل ها آموزش پیرایش زنانه

 1.  آماده کردن مشتری قبل از کار
 2.  آماده کردن محیط کار
 3. توانایی آماده کردن وسایل کار
 4. توانایی تفکیک انواع پوست ومو
 5. توانایی پیشگیری از حوادث احتمالی در محیط کار
 6. توانایی تمیز و ضد عفونی کردن وسایل کار در آرایشگاه
 7. توانایی حالت دادن موهای بلند
 8.  فر کردن مو
 9.  رنگ کردن مو
 10.  مش کردن مو
 11.  بوتاکس مو
 12. کراتینه مو
 13. توانایی کوتاه کردن مو
 14. توانایی حالت دادن موهای کوتاه
 15. توانایی درست کردن ناخن
 16.  آرایش صورت
 17.  اصلاح صورت و اپیلاسیون

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

استاد

خانم سرمدی

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از ASP امارات با کد رجیستری و قابل استعلام

3. اعطای گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای

هزینه

هزینه دوره: 3,880,000 تومان

                                                                                                           هزینه دوره بوتاکس مو: 3,880,000 تومان
                                                                                                            هزینه دوره کراتینه مو: 3,880,000 تومان

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره پیرایش زنانه کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره پیرایش زنانه به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. مدرسین دوره پیرایش زنانه خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 4. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و سازمان فنی حرفه ای و گواهینامه دارای کد رجیستری از ASP  امارات.
 5. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 6. معرفی به کار(کاریابیدر انتهای دوره ها.
 7. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 8. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 9. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

دوره پیرایش زنانه (آرایش زنانه) نیک اندیشان چند جلسه است؟

دوره پیرایش زنانه (آرایش زنانه) نیک اندیشان، در 5 جلسه به صورت خصوصی در سالن زیبایی برگزار می شود.

آیا پس از گذراندن دوره پیرایش زنانه (آرایش زنانه) نیک اندیشان مدرکی اعطا می گردد؟

بله شما پس از گذراندن دوره پیرایش زنانه (آرایش زنانه)، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره پیرایش زنانه (آرایش زنانه) نیک اندیشان را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره پیرایش زنانه (آرایش زنانه)، 2 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 400 هزار تومان آن را برای ثبت نام  پرداخت کنید و مابقی را در جلسه اول، به طور کامل تسویه کنید.

چگونه می توان در دوره پیرایش زنانه نیک انیشان ثبت نام کرد؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره پیرایش زنانه در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره پیرایش زنانه (آرایشگری) چیست؟

دوره آرایش زنانه در نیک اندیشان

دوره آرایشگری

دوره آرایشگری مناسب کسانی است که علاقه زیادی به بحث آرایش و زیبایی صورت دارند. کسانی که در دوره آرایشگری شرکت می کنند باید حس زیبایی شناسی زیادی داشته و تمام هنر خود را برای شناسایی جزئیات به کار ببرند. دوره پیرایش زنانه، تنها شامل آرایش صورت نیست و موارد زیادی را شامل می شود که از آن جمله  می توان به پیرایش مو اشاره کرد. مو قاب صورت محسوب شده و کسانی که در دوره آرایشگری شرکت می کنند هنر و توانایی کوتاه کردن مو را پیدا خواهند کرد. نه تنها کوتاه کردن مو، بلکه شینیون کردن و یا حالت دادن به مو نیز از دیگر موضوعاتی که در این دوره ها آموزش داده می شود.

یکی از موضوعات مهمی که علاقه مندان به شرکت در دوره آرایشگری باید به آن توجه داشته باشند، تناسب آرایش صورت و یا کوتاهی مو با چهره و ظاهر فرد است. به آرایشگرهایی می توان صفت حرفه ای را اطلاق کرد که با توجه به میمیک صورت شخص، جزئیات صورت او، یک مدل مو، یا آرایش و غیره را پیشنهاد می کنند. حتما برای شما نیز پیش آمده که به یک آرایشگر مراجعه کرده اید، آرایش صورت و یا آرایش مو انجام داده، اما از نتیجه کار راضی نبوده اید. معمولا آرایشگرانی که نمی توانند باعث رضایت مشتری شوند، کسانی اند که به صورت تجربی وارد این حوزه شده و در دوره آرایشگری که توسط موسسات حرفه ای برگزار شده و اساتید ماهر و کارکُشته سرفصل های این دوره را آموزش می دهند، شرکت نکرده اند. چنانچه علاقه مند هستید از مراجعه به آرایشگاه زنانه احساس رضایت داشته و در نهایت نیز با نگاهی تحسین برانگیز به خود در آیینه نظر کنید به آرایشگرانی مراجعه کنید که  در دوره پیرایش زنانه شرکت کرده اند.

شاید برای برخی کسانی که علاقه دارند در دوره آرایشگری شرکت کنند این سوال به وجود آید که چگونه می توان یک موسسه حرفه ای برگزار کننده دوره پیرایش زنانه را پیدا کرد. معمولا در موسسات آموزشی حرفه ای تمامی سرفصل هایی که یک آرایشگر باید از آنها اطلاع داشته باشد، آموزش داده می شود. برای مثال، توجه شما را به سرفصل های ارائه شده در دوره پیرایش زنانه  نیک اندیشان جلب می کنیم. در این دوره، تمام مباحث اعم از مباحث آرایش صورت، کوتاهی مو، حالت دادن به مو، آشنایی با وسایل مختلف، شناخت انواع پوست و غیره آموزش داده می شود. آشنایی با این نکات و موارد آموزشی در دوره پیرایش زنانه به افراد کمک می کند تا بتوانند کامل ترین اطلاعات را در اختیار گرفته و در نهایت نیز معجزه آفرین ظاهر شوند. تمامی کسانی که کاملا حرفه ای در این حوزه مشغول به کارند در این دوره شرکت کرده اند.

 

دوره آرایشگری

آرایشگر زنانه

اگر زیبایی بعد از انجام آرایش و پیرایش، برایتان اهمیت دارد و دوست دارید که در نهایت از کاری که بر روی صورت و موهایتان انجام شده رضایت داشته باشد، توصیه می کنیم به یک آرایشگر زنانه که در دوره پیرایش زنانه مطرح و حرفه ای شرکت کرده، مراجعه کنید. در این صورت شک نکنید که هر بار در مقابل آیینه قرار خواهید گرفت، لبخندی از سر رضایت بر روی صورت شما نقش می بندد. این رضایتمندی تنها زمانی ایجاد می گردد که شما نزد یک آرایشگر زنانه حرفه ای بروید.

همانطوری که در خطوط بالایی اشاره کردیم، آرایش کردن یک امر کاملا تخصصی است و کسانی می توانند در این حوزه به موفقیت دست پیدا کنند که بدانند چه نوع آرایشی برای چه نوع صورتی مناسب است. این هنری است که آرایشگر زنانه باید به خوبی از آن برخوردار باشد. البته خوب است بدانید که این هنر یک هنر ذاتی نیست و کسانی که در دوره پیرایش زنانه شرکت می کنند می توانند خود را به آن مجهز کنند.

نه تنها هماهنگ کردن نوع آرایش و مدل مو از مهم ترین وظایف آرایشگر زنانه است بلکه شناخت و استفاده از بهترین مواد آرایشی نیز از وظایف مهمی است که بر دوش این افراد قرار دارد. درست است که مهارت یک آرایشگر در آفرینش زیبایی اهمیت فوق العاده ای دارد اما نباید از تاثیر مواد آرایشی در زیباتر شدن آرایش نیز غفلت کرد. اگر مواد آرایشی مورد استفاده بی کیفیت باشند، آرایشگر زنانه نمی تواند آن طور که باید و شاید هنر خود را به نمایش گذارد. به شما نیز، به عنوان فردی که علاقه مند هستید در این حوزه به موفقیت های قابل توجهی دست پیدا کنید توصیه می کنیم که یک موسسه حرفه ای و مطرح برای گذراندن دوره پیرایش زنانه انتخاب کنید.

یکی از بهترین دوره های آرایشگری، دوره پیرایش زنانه نیک اندیشان است. توصیه می کنیم اگر از علاقه مندان به حوزه آرایش و پیرایش زنانه هستید، حتما در این دوره شرکت کنید. این پیشنهاد ما دلایل زیادی دارد که یکی از آنها، مناسب بودن  قیمت این دوره است. قیمت دوره پیرایش زنانه این موسسه در مقایسه با بسیاری از موسسات آموزشی که این دوره را برگزار می کنند، پایین تر بوده و این فرصت خوبی برای کسانی است که به این حوزه علاقه مند هستند، اما به دلیل شرایط مالی نمی توانند به آرزوی دیرینه خود برسند. در کنار قیمت مناسب خوب است بدانید که اگر نتوانستید به تمامی سرفصل های ارائه شده اشراف و تسلط پیدا کنید، می توانید در دوره های بعدی پیرایش زنانه که در همین موسسه برگزار می گردد شرکت کنید؛ بدون آنکه نیاز باشد هزینه اضافه بپردازید.

 

دوره پیرایش زنانه (آرایش زنانه)

پیرایش و آرایش زنانه

در پیرایش و آرایش زنانه زیر شاخه های متفاوتی دارد. برای مثال می توان به کوتاهی مو، اصلاح صورت، رنگ کردن مو، فر مو، اپیلاسیون و غیره اشاره کرد. با توجه به تنوعی که در مدل های مو، ناخن، رنگ مو و غیره وجود دارد فردی که به شغل پیرایش و آرایش زنانه مشغول است باید در حوزه های مطرح شده، توانایی و مهارت بالایی داشته باشد تا بتوان از او به عنوان یک حرفه ای یاد کرد. کسانی که به شغل پیرایش و آرایش زنانه علاقه مند هستند باید با وسایل مختلف اعم از سشوار، پودر دکلره، اکسیدان مو، انواع قیچی، انواع سایه، انواع رژ گونه، انواع رژ لب، موچین، ناخن مصنوعی، فیکساتور مو، تزیینات ناخن و غیر آشنایی داشته باشند.

علاوه بر مواردی که در فوق ذکر کردیم، یک آرایشگر حرفه ای زنانه باید با انواع فرم ابرو، اصلاح صورت، کوتاهی مو، کشیدن خط چشم، روش گذاشتن مژه مصنوعی، روش صاف کردن مو، براشینگ، رنگ و مش کردن و غیره نیز آشنایی داشته باشد. مباحثی که در دوره پیرایش زنانه مطرح می گردد بسیار زیاد است و برای موفقیت در حوزه پیرایش و آرایش زنانه تسلط داشتن به تمامی این زیر شاخه ها واجب و ضروری به نظر می رسد. پس اگر حس می کنید که  حوصله و توان یادگیری این امور را ندارید توصیه می کنیم وقت و هزینه خود را برای شرکت در دوره پیرایش زنانه تلف نکرده و به دنبال علایق خود بروید. این شغل نیاز به صبر و خلاقیت زیادی دارد و کسانی که از این دو خصلت بی بهره هستند نمی توانند در این حوزه موفق باشند.

اگر حس می کنید که به اندازه کافی صبور هستید و می توانید با سلایق مختلف خانم ها کنار بیایید در دوره پیرایش زنانه شرکت کنید. این دوره به شما کمک می کند تا در پیرایش و آرایش زنانه به یک حرفه ای تبدیل شده و درآمد خوبی از این راه به دست آورید. نیک اندیشان برای آنکه تمامی علاقه مندان، فرصت آموزش برابر را داشته باشند، هزینه و شهریه این دوره را به صورت اقساط از افراد دریافت می کند و در انتهای دوره نیز یک مدرک معتبر به شرکت کنندگان این دوره داده می شود. این مدرک اعتبار بالایی داشته و از دانشگاه و آکادمی URS امارات می باشد. که هر دو آنها قابل استعلام می باشند.

دوره پیرایش زنانه مناسب چه کسانی است؟

بهترین دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه چه ویژگی هایی دارد

دوره پیرایش زنانه دوره ای است که در آن، خانم های علاقمند، برای فعالیت هایی آماده می شوند که در قالب پیرایشگری می گنجد. این حوزه، زیر شاخه های زیادی دارد و خدمات متفاوتی تحت عنوان پیرایشگری ارائه می گردد و به همین سبب، اهمیت زیادی را می توان برای آن قائل شد. اگر صبر و حوصله کافی برای یادگیری مباحث ارائه شده در این دوره را ندارید، توصیه می کنیم پول خود را دور نریزید و به فکر شرکت در دوره آموزشی دیگری باشید.

اگر حس می کنید به اندازه کافی صبور هستید و می توانید با پشتکار به یادگیری تمام مباحث ادامه دهید، توصیه می کنیم در دوره آموزش پیرایش زنانه نیک اندیشان حضور پیدا کنید. این دوره یکی از کاربردی ترین و مهارتی ترین دوره هایی است که در کشور برگزار می گردد. در انتهای دوره، یک مدرک معتبر بین المللی به شما می شود و در صورتی که تمایل داشته باشید از طریق کاریابی ها، به سالن های زیبایی معرفی شده و مشغول به کار خواهید شد.

دوره پیرایش زنانه مناسب چه کسانی نیست؟

دوره پیرایش زنانه یکی از دوره های مناسب خانم های علاقه مند به پیرایشگری می باشد. خدماتی که در قالب پیرایشگری ارائه می شود، تنوع قابل توجهی داشته و به همین علت است که می توان آینده کاری روشنی برای خانم هایی تصور کرد که در دوره های ارزشمند و غنی مرتبط شرکت کرده اند.

انجام کار پیرایشگری به بهترین شکل ممکن، یکی از مهم ترین وظایفی است که پیرایشگران می بایست خود را به آن متعهد بدانند. اصولا کسانی که به انجام کار بی عیب، اعتقادی ندارند، گزینه های مناسبی برای شرکت در دوره آرایشگری نیستند. این افراد، به فرض آنکه در دوره های پیرایشگری هم شرکت کنند، باز هم نمی توانند آن طور که باید، خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه دهند و همیشه نارضایتی و شکایت زیادی از نحوه کار این افراد به گوش می رسد.

در دوره پیرایش زنانه (دوره آرایشگری) نیک اندیشان چه مطالبی آموزش داده می شود

در دوره پیرایش زنانه (دوره آرایشگری) نیک اندیشان چه مطالبی آموزش داده می شود؟

همانطوری که در فوق اشاره کردیم، در دوره پیرایش زنانه (دوره آرایشگری) مطالب زیادی آموزش داده می شود. این خدمات شامل خدماتی است که هر یک از خانم ها در طول عمر خود حداقل یک بار به آن نیاز پیدا می کنند؛ از جمله این خدمات می توان به فر کردن مو، رنگ کردن مو، کوتاه کردن مو و مواردی از این دست، اشاره کرد.

در دوره آموزش پیرایش زنانه، به صورت کامل و جامع، به شرح خدمات ذکر شده در فوق می پردازند. اگر کسی می خواهد به صورت حرفه ای در این حوزه کار کند، هم باید اطلاعات عملی زیادی داشته باشد و هم به صورت عملی مهارت های خود را ارتقاء دهد؛ تنها در این صورت است که می توان یک پیرایشگر را حرفه ای نامید. این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید.

پیرایش چیست ؟

پیرایش چیست، اولین مبحثی است که در دوره پیرایش زنانه اشاره می شود. شاید برای برخی افرادی که همیشه از واژه آرایش استفاده می کنند و روی همه خدمات آرایشگری یک نام می گذارند، دانستن اینکه آرایش با پیرایش تفاوت دارد، جالب توجه به نظر برسد. در واقع هدفی که هر دو زمینه در پی به دست آوردن آن هستند، یکی می باشد، اما روشی که برای به دست آوردن زیبایی طی می شود، در یکی با دیگری متفاوت است.

در دوره پیرایش زنانه تمام کارهایی را آموزش می دهند که بر روی آنها نام تخصصی پیرایش گذاشته شده است. دقت داشته باشید، به هر دوره پیرایشی نمی توان صفت جامع را نسبت داد. یکی از کامل ترین دوره های پیرایشگری در کشور، دوره ای است که در موسسه نیک اندیشان برگزار می گردد. این دوره توسط اساتید حرفه ای تدریس شده و به همین دلیل، از جمله مفیدترین دوره های حال حاضر می باشد.

آرایش چیست؟

یکی از پیش نیازهای آرایشگری، شرکت در دوره پیرایش زنانه است. کسانی که می خواهند آرایش چهره آنها نمود زیادی داشته باشد، می بایست قبلا، برای دریافت خدمات پیرایشگری اقدام کرده باشند. توصیه می کنیم برای ایجاد تغییراتی شگرف در چهره تان، به آرایشگاه هایی مراجعه کنید که در آنها آرایشگرها، هر دو دوره آرایش و پیرایش را گذرانده باشند.

دوره آرایشگری دوره بسیار جذاب و دوست داشتنی است و کسانی که می خواهند به نگرانی های خود در خصوص کسب درآمد پایان دهند، گزینه های مناسبی برای شرکت در این دوره هستند. اگر هزینه و فضای کافی برای ارائه خدمات آرایشگری ندارید کسب مهارت را با پیرایشگری و آرایشگری اطرافیان و دوستان خود شروع کنید.

دوره پیرایش زنانه مناسب چه کسانی است

آیا آرایش و پیرایش با هم فرق دارند؟

موضوع مهمی که در دوره پیرایش زنانه مورد بحث قرار داده می شود، تفاوت هایی است که بین آرایش و پیرایش وجود دارد. درست است که در هر دو روش، زیبایی چهره تحت تاثیر قرار داده می شود، اما موضوعی که باعث شده این دو با متفاوت باشند، مسیری است که برای تغییر چهره فرد طی می شود.

در دوره آموزش پیرایش زنانه به بیان تفاوت های بین آرایش و پیرایش پرداخته می شود و مهارت جویان اطلاعات ناقص خود را در این رابطه کامل می کنند. به کسانی که تصمیم دارند با یادگیری شغل آرایشگری، به درآمد خوبی دست پیدا کند، توصیه می کنیم در دوره های آموزشی موسسات معتبری، همچون نیک اندیشان شرکت کنند. بعد از پایان دوره، به کاریابی ها معرفی شده و به این واسطه صاحب یک شغل با درآمد کافی خواهید شد.

بهترین دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دوره پیرایش زنانه را به دوره هایی می گویند که در آنها، آرایش و پیرایش زنانه، با همه جزئیات آموزش داده می شود. توجه داشته باشید، رعایت ریزه کاری های آرایش و پیرایش است که کمک می کند آرایشگرها در کار خود، حرفه ای و منحصر به فرد به نظر آیند.

کسانی که در دوره آموزش پیرایش زنانه نیک اندیشان شرکت می کنند، به یک آرایشگر و پیرایشگر تمام عیار و حرفه ای تبدیل خواهند شد. به همین دلیل است که این دوره را یک دوره کاربردی و مهارت محور می نامیم.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره پیرایش زنانه (آرایش زنانه)-دوره آرایشگری”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image