دوره شیرینی پزی ( شیرینی خشک )

در دوره شیرینی پزی ( شیرینی خشک ) تمام مهارت ها و فنون شیرینی پزی به طور کامل نیز آموزش داده می شود همچنین ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی آکسفورد انگلستان به همراه مدرک فنی نیز مهارت جویان معرفی به کار در رستوران ها می شوند.

توضیحات

آموزش آشپزی استاد دوره شیرینی پزی در تلویزیون : خانم مرجان وکیل الرعایا

معرفی دوره شیرینی پزی ( شیرینی خشک )

 

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی آکسفورد انگلستان به همراه مدرک فنی داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل دوره شیرینی پزی ( شیرینی خشک ) :

طول دوره

استاد

خانم مرجان وکیل الرعایا
(سرآشپز بین المللی
و کارشناس آشپزی تلویزیون)

گواهینامه

گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه به همراه مدرک فنی
گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASPامارات

هزینه دوره

3 میلیون و 880 هزار تومان

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی مجرب و کارشناس آشپزی تلویزیون
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی ASP امارات به همراه مدرک فنی
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره شیرینی پزی ( شیرینی خشک ) چند جلسه است؟

دوره شیرینی پزی نیک اندیشان در به طور کلی در 3 روز برگزار میشود. توجه داشته باشید ساعت برگزاری جلسات این دوره پس از ثبت نام و در 3 روز مشخص به شما اعلام می شود.

آیا پس از گذراندن دوره شیرینی پزی ( شیرینی خشک ) در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش شیرینی پزی ، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره شیرینی پزی را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

در این خصوص میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. تا پشتیبانان ما شما را از شرایط پراخت به صورت اقساطی به خوبی راهنمایی کنند.🌹

چگونه میتوانم در دوره شیرینی پزی ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره شیرینی پزی در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما، با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره شیرینی پزی چیست و چه مواردی در آن آموزش داده میشود؟

دوره شیرینی پزی

دوره شیرینی پزی

دوره شیرینی پزی، پیش زمینه یکی از خوشمزه ترین مشاغلی است که می توان نام برد. افرادی که به صورت حرفه ای شیرینی پزی می کنند، نه تنها با مواد خوراکی بسیار خوشمزه ای سر و کار دارند، بلکه به علت تنوع در شکل و رنگ شیرینی ها، هیچ گاه از پیشه ای که در آن مشغول هستند، احساس خستگی نمی کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید کسانی که در دوره شیرینی پزی  شرکت می کنند به روش های متفاوتی می توانند یک کار پردرآمد برای خود ایجاد کنند.

فردی که در دوره شیرینی پزی شرکت کرده و مهارت خوبی در این حوزه پیدا کرده، یا می تواند یک قنادی افتتاح کند و شیرینی خشک و تر و یا انواع شیرینی های بی نظیر دیگری را در اختیار مردم قرار دهد، یا می تواند به یکی از قنادی های فعال مراجعه کرده و در آن مشغول به کار شود و یا در خانه، شیرینی خانگی طبخ کرده و در اختیار عاشقان، این خوراکی بی نظیر را قرار دهد. البته کسانی که از خلاقیت خوبی در ترکیب و شکل دهی به شیرینی ها برخوردارند می توانند با شرکت در دوره شیرینی پزی به موفقیت های خوبی دست پیدا کنند. ایجاد تنوع در شکل و طعم شیرینی، با به کار بردن خلاقیت در ترکیب مواد گوناگون و خلق یک نوع جدید از شیرینی نیز از جمله مباحثی است که در دوره شیرینی پزی آموزش داده می شود.

اگر از کسانی که به بیماری دیابت مبتلا بوده و اجازه ندارند شیرینی میل کنند و یا افرادی که به هر دلیلی پزشک متخصص به آنها اجازه مصرف این خوردنی خوشمزه را نمی دهد فاکتور بگیریم، کمتر کسی را می توان در دنیای به این بزرگی یافت که دوست نداشته باشد شیرینی میل کند. به همین سبب، شرکت در دوره شیرینی پزی می تواند به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد به خصوص در کشورمان مطرح باشد؛ زیرا ایرانی ها از دیرباز به خوردن خوراکی های شیرین علاقه زیادی داشته اند. این علاقه آنقدر شدید است که در هر خیابانی که قدم بگذارید، می توانید چند قنادی و شیرینی فروشی را ملاحظه کنید. این وفور قنادی ها به دلیل اشتیاق ما به خوردن مواد خوراکی شیرین است.

 

دوره شیرینی پزی (شیرینی خشک)

البته موضوعی که باید به آن توجه داشت کیفیت شیرینی های طبخ شده است. شیرینی پزی حاوی ترفندهای زیادی است و به همین دلیل کسانی که تمایل دارند به صورت حرفه ای وارد این حوزه شوند باید در دوره شیرینی پزی شرکت کرده و با راه و رسم درست شیرینی پختن و تمامی ترفندهایی که برای آماده سازی شیرینی های خوشمزه نیاز است، آشنا شوند.

دوره شیرینی پزی  نیک اندیشان یکی از بهترین دوره هایی می باشد که در حال برگزاری است. تمام راهکارها و ترفندهای پخت انواع کیک و شیرینی خشک در این دوره آموزش داده می شود. علاوه بر آن، مدرکی به شرکت کنندگان این دوره اعطا می گردد که از دانشگاه و آکادمی ASP امارات قابل استعلام است. اگر به هر دلیلی نمی توانید هزینه و شهریه دوره شیرینی پزی را یکجا پرداخت کنید نیک اندیشان این فرصت را به شما داده تا مبلغ دوره را به صورت اقساط بپردازید و به خاطر مسائل مالی از آموزش محروم نشوید.

 

دوره شیرینی پزی در نیک اندیشان

آموزشگاه شیرینی پزی

آموزشگاه شیرینی پزی و مراکزی که دوره شیرینی پزی برگزار می کنند، تمامی سعی خود را به کار می برند تا کسانی که در این دوره ها شرکت می کنند با سرفصل های این رشته جذاب و خوشمزه آشنا شوند. یکی از مهم ترین مهارت هایی که در آموزشگاه شیرینی پزی آموزش داده می شود، مربوط به آشنایی با موادی است که برای پخت شیرینی مصرف می شود. باید توجه داشت که مواد اولیه ای که برای پخت شیرینی مصرف می گردد با هم تفاوت دارد. آشنایی با این تفاوت ها برای کسانی که قصدشان از رفتن به آموزشگاه شیرینی پزی، طبخ شیرینی هایی فوق  العاده است، لازم و ضروری به نظر می رسد.

برخی موادی که در تهیه شیرینی استفاده می شوند ویژگی های خاصی داشته و یا ممکن است به یک روش خاص تهیه شوند و به همین دلیل نیاز است که علاقه مندان به شیرینی پزی در دوره های مربوط به شیرینی پزی شرکت کنند.  علاوه بر مواد اولیه، وسایل زیادی نیز در شیرینی پزی به کار برده می شود که نحوه کار کردن با آنها و کاربری هایی که دارند نیز در دوره شیرینی پزی آموزش داده می شود.

آشنایی با روش پخت، موضوع بسیار مهم دیگری است که در آموزشگاه شیرینی پزی در مورد آن بحث های زیادی مطرح می شود. شیرینی پزی از جمله هنرهایی است که هیچ حد و مرزی ندارد و گاهی برای آنکه بتوان یک طعم جدید و بی نظیر در شیرینی ها خلق کرد، باید به سراغ دستور پخت انواعی از این خوراکی شیرین رفت که در خارج از کشور تهیه می شوند. به همین دلیل نیاز است که شرکت کنندگان دوره شیرینی پزی، علاقه داشته باشند با دستور پخت شیرینی های مختلف آشنا شوند.

به صورت کلی باید بگوییم که تمامی سر فصل هایی که در دوره شیرینی پزی آموزش داده می شود باید مطابق با بازار کار باشد تا افرادی که به آموزشگاه شیرینی پزی مراجعه کرده و در دوره شیرینی پزی شرکت می کنند، با تمامی اصول این رشته آشنا شوند. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما موسسه هایی را برای گذراندن این دوره انتخاب کنید که تمامی هم و غم آنها آموزش کلیه قواعد و قوانین شیرینی پزی باشد.

تمام موارد و سرفصل هایی که در فوق اشاره کردیم را می توانید با شرکت در دوره شیرینی پزی نیک اندیشان آموزش ببینید. این موسسه یکی از بهترین دوره های شیرینی پزی و شیرینی خشک در کشور را برگزار می کند. کسانی که بتوانند این دوره را با موفقیت سپری کنند، می توانند کارآفرینی کنند و یا در یکی از قنادی هایی که به یک شیرینی خشک پز ماهر نیاز دارند، مشغول به کار شوند. تمامی شعبات این موسسه در نزدیکی مترو قرار داشته و به همین دلیل رفت و آمد برای شرکت کنندگان در این دوره بسیار راحت خواهد بود. چنانچه حس کردید هنوز به تمامی مباحث مسلط نشده اید، می توانید در دوره های بعدی شیرینی پزی که توسط این موسسه برگزار می گردد، بدون آنکه مجبور باشید هزینه دیگری پرداخت کنید، شرکت نمایید.

دوره آموزشی شیرینی پزی نیک اندیشان شامل چه مطالبی می باشد؟

دوره آموزشی شیرینی پزی نیک اندیشان شامل چه مطالبی می باشد

دوره شیرینی پزی، دوره بسیار خوشمزه و جذابی به نظر می رسد و در واقعیت نیز همین طور هست. اگر در دوره آموزشی شیرینی پزی نیک اندیشان شرکت کنید، طرز تهیه انواع شیرینی های خشک را آموزش خواهید دید و قدرت و توانایی پخت انواع شیرینی را پیدا خواهید کرد. اگر به این هنر، به عنوان یک سرگرمی و مهارت نگاه می کنید، می توانید شیرینی هایی خوشمزه و خانگی برای اعضای خانواده تان طبخ کنید و اگر می خواهید از این راه درآمد کنید، می توانید با پخت شیرینی های خانگی سود مناسبی به دست آورید.

در دوره آموزش شیرینی پزی، مباحث به صورت کامل و جامع آموزش داده خواهد شد و همین مورد برای آنکه یک نوع شیرینی خوشمزه به سبک خودتان ابداع کنید، کافی به نظر می رسد. اگر فکر می کنید به اندازه کافی خلاق هستید، وقت را تلف نکرده و هر چه سریع تر در دوره آموزش شیرینی پزی نیک اندیشان ثبت نام کنید.

دوره آموزش شیرینی پزی مناسب چه افرادی است؟

اگر خلاقیت دارید، اگر شیرینی دوست دارید، اگر فکر می کنید بدون شیرینی، دنیا جای خوبی برای ماندن نیست و اگر با دیدن یک تکه شیرینی خوشمزه و تازه، شور و شوق تمام وجودتان را در بر می گیرد، مناسب شرکت در دوره شیرینی پزی هستید. در برخی موارد، مشاهده شده کسانی که به میل کردن شیرینی علاقه زیادی دارند، می توانند در درست کردن آن نیز خلاقیت به کار برده و یک نوع شیرینی تازه و جدید نیز ابداع کنند؛ این امتیازی است که ترکیب علاقه و خلاقیت در اختیارتان قرار می دهد.

یکی از موسسات برگزار کننده دوره شیرینی پزی، نیک اندیشان است. از آنجایی که این دوره در این موسسه به صورت کامل و جامع برگزار می گردد، فرصت و امکان به کار بردن خلاقیت نیز وجود خواهد داشت و این فرصت خوبی برای افرادی است که حس می کنند علاقه به آشپزی و شیرینی پزی در خون آنها وجود دارد.

کلاس های شیرینی پزی در تهران با اعطای مدرک معتبر

دوره آموزش شیرینی پزی مناسب چه افرادی نیست؟

دوره شیرینی پزی مناسبتان نیست، اگر حوصله و صبر کافی برای دیدن شیرینی هایی را ندارید که در اثر بی تجربگی و کم بودن مهارت، خراب شدن اند. دوره آموزشی شیرینی پزی، بهترین فرصت را برای علاقه مندان فراهم می کند تا دانسته های تئوری خود را در مورد شیرینی پزی افزایش دهند. اگر مهارت جویان و شرکت کنندگان در دوره، بعد از تمام شدن کلاس، اقدام به پخت شیرینی در منزل نکنند، امکان افزایش مهارت و تجربه وجود نخواهد داشت.

دوره شیرینی پزی نیک اندیشان را به تمام کسانی توصیه می کنیم که دوست دارند به یک شیرینی پز حرفه ای تبدیل شوند. این دوره یکی از بهترین دوره های آموزش پخت شیرینی در کشور محسوب شده و مهارت جویان دوره بعد از فارغ التحصیل شدن، یک مدرک بین المللی و قابل استعلام از آکادمی ASP  امارات دریافت خواهند کرد.

بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در تهران چیست؟

دوره شیرینی پزی را در بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در تهران پشت سر گذارید. شاید برایتان این سوال پیش آید که بهترین دوره ها و یا بهترین آموزشگاه ها چه ویژگی هایی دارند و چگونه باید شناخته شوند. موسسه ای را می توان به عنوان یک موسسه آموزشی حرفه ای نامید که مباحث دوره ها توسط اساتید حرفه ای همان حوزه ارائه شود. معمولا اساتید حرفه ای نکات مهارت محور زیادی برای آموزش در اختیار داشته و فضایی بسیار عالی برای انتقال اطلاعات و مهارت ها ایجاد می کنند.

دوره آموزش شیرینی پزی نیک اندیشان را به جرات می توانیم یکی از بهترین دوره های آموزشی حال حاضر کشورمان بنامیم. این دوره توسط کارشناسان حرفه ای آموزش آشپزی در کشور ارائه شده و به همین دلیل، نکات زیادی به مهارت جویان آموزش داده می شود. هر یک از این نکات از جمله نکات طلایی پخت شیرینی به شمار رفته و به فرد کمک می کنند در کار خود موفق تر از کسانی عمل کنند که تمایلی به شرکت در دوره های آموزشی ندارند.

کلاس های شیرینی پزی در تهران با اعطای مدرک معتبر

دوره شیرینی پزی را به شرطی می توان یک دوره معتبر نامید که افراد بعد از شرکت در کلاس های شیرینی پزی در تهران، مدرک معتبری دریافت کنند. تعداد موسسه های آموزشی در کشور کم نیست، اما مراکزی که بتوانند یک مدرک معتبر به شما اهدا کنند، انگشت شمار بوده و آمار بالایی ندارند. به خاطر داشته باشید، یک نشانه موسسه های حرفه ای ارائه مدرک معتبر و بین المللی دانست.

دوره شیرینی پزی نیک اندیشان به جرات یکی از مطرح ترین دوره های آموزشی در کشور می باشد. این موسسه برای آنکه به طیف وسیعی از علاقه مندان اجازه شرکت در دوره را بدهد، شهریه را بسیار مناسب و منطقی در نظر گرفته و اگر کسی توانایی پرداخت آن به صورت یکجا را نداشته باشد، می تواند هزینه را به صورت اقساط پرداخت کند. اعطای مدرک معتبر دیگر امتیاز شرکت در دوره های آموزشی این موسسه می باشد.

 

دوره آموزش شیرینی پزی مناسب چه افرادی است

یک کلاس شیرینی پزی حرفه ای باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

دوره شیرینی پزی، بهترین فضا و بهترین بستر برای یادگیری پخت انواع شیرینی خشک به شمار می رود. اگر به یک کلاس شیرینی پزی حرفه ای رفته باشید، از عشق و علاقه ای که مهارت جویان به کلاس از خود نشان می دهند تعجب خواهید کرد. وقتی یک دوره به صورت حرفه ای برگزار می شود، کسانی که در دوره حضور پیدا می کنند، برای فراگیری مباحث و مطالب علاقه زیادی از خود نشان خواهند داد و این موضوع تنها یک دلیل دارد و آن هم حضور کارشناسان حرفه ای آشپزی و شیرینی پزی است.

در نیک اندیشان، دوره آموزش شیرینی پزی به صورت حرفه ای برگزار شده و مهارت جویان بعد از پایان دوره یک مدرک معتبر دریافت می کنند. ارائه یک مدرک معتبر یکی از مهم ترین و بارزترین خصوصیات و ویژگی های موسساتی است که در حال برگزاری بهترین دوره های آموزشی به شمار می روند. هر زمان که قصد داشتید یک مرکز آموزشی را برای سپری کردن یک دوره انتخاب کنید، حتما به پیشینه و سابقه آن در امر آموزش توجه و دقت داشته باشید.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره شیرینی پزی ( شیرینی خشک )”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image