دوره آشپزی ایرانی

در دوره آشپزی ایرانی تمام مهارت ها و فنون آشپزی ایرانی به طور کامل نیز آموزش داده می شود همچنین ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی ASP امارات به همراه مدرک فنی  نیز مهارت جویان معرفی به کار در رستوران ها می شوند.

توضیحات

آموزش آشپزی استاد دوره آشپزی ایرانی در تلویزیون : خانم مرجان وکیل الرعایا

معرفی دوره آشپزی ایرانی

 

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است. این دوره آموزشی توسط استاد حرفه ای تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی ASP امارات به همراه مدرک فنی داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل دوره آشپزی ایرانی :

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

استاد

خانم مرجان وکیل الرعایا
(سرآشپز بین المللی
و کارشناس آشپزی تلویزیون)

گواهینامه

گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه به همراه مدرک فنی
گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASP امارات

هزینه دوره

4 میلیون و 880 هزار تومان

امتیازات دوره

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی مجرب و کارشناس آشپزی تلویزیون
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی ASP انگلستان به همراه مدرک فنی
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزش آشپزی ایرانی نیک اندیشان چند جلسه است؟

دوره آموزش آشپزی ایرانی همانطور که در بالا گفته شد در 10 جلسه 3 ساعته برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از جلسات دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگزار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره آموزش آشپزی ایرانی بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره آموزش آشپزی ایرانی در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش آشپزی ایرانی، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره آشپزی ایرانی را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

جهت دریافت این سوال و شرایط پرداخت هزینه دوره آشپزی ایرانی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید، پشتیبانان ما پاسخگو شما عزیزان خواهند بود.

چگونه میتوانم در دوره آموزش آشپزی ایرانی نیک اندیشان ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آموزش آشپزی ایرانی در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر را کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان ما خیلی سریع تر انجام دهید.

دوره آشپزی ایرانی چیست؟

دوره آشپزی سنتی (ایرانی)

دوره آشپزی ایرانی

کشور ما از جمله کشورهایی است که قدمت و تاریخچه زیادی دارد. اگر نگاهی به منوی غذایی کشورهایی که تمدن قدیمی دارند بیندازید، تنوع بسیار خوبی را در آنها مشاهده خواهید کرد. به هر گوشه از کشورمان که قدم بگذارید می توانید شاهد باشید که مردم غذای مخصوص آن منطقه را طبخ کرده و میل می کنند و این موضوع در نوع خود بسیار جالب توجه و شگفت انگیز است. آشنایی و طبخ انواع غذاهایی ایرانی مهم ترین دلیلی است که باعث شده امروزه ، دوره آشپزی ایرانی در بسیاری از موسسات برگزار شود و کسانی که به این هنر علاقه وافری دارند می توانند در این دوره ها حضور پیدا کرده و اطلاعات خوبی را به دست آورند. اگر شما نیز دوست دارید توانایی پخت انواع غذاهای ایرانی را به دست آورید در دوره آشپزی ایرانی شرکت کنید.

به کاربردی بودن و مهارتی بودن دوره آشپزی ایرانی موسسه ای که می خواهید به آن مراجعه کرده و این دوره را در آنجا پشت سر گذارید، توجه داشته باشید. علاوه بر این ویژگی، اساتیدی که اطلاعات خود را در اختیار شما قرار می دهند، نیز اهمیت زیادی دارند. آشپزی از جمله هنرهایی است که فوت و فن های زیادی را می توان در آن نام برد که به خوشمزه تر شدن غذا کمک می کند. این فوت و فن ها را در صورتی یاد خواهید گرفت که به نزد اساتیدی ماهر و حرفه ای رفته و دانش و هنر آشپزی را از آنها فرا بگیرید. اگر بتوانید موسسه ای با حضور این اساتید بیابید بدون شک توانایی تبدیل شدن به یکی از سرآشپزان حرفه ای غذاهای ایرانی را پیدا خواهید کرد.

البته برای پیدا کردن موسسه ای که در این حوزه فعالیت دارد، کار سختی پیش روی شما نیست. اگر حس می کنید که با ترکیب کردن مواد غذایی مختلف، می توانید یک طعم جدید ایجاد کنید، اگر فکر می کنید که خلاقیت لازم برای فعالیت به عنوان یک آشپز را دارید، اگر با انواع ادویه ها، عطر آنها و بوی زننده ای که برخی از آنها دارند مشکلی ندارید توصیه می کنیم در دوره آشپزی ایرانی نیک اندیشان شرکت کنید. این موسسه و این دوره یکی از مطرح ترین و بهترین دوره هایی می باشد که در حوزه آشپزی ایرانی در حال برگزاری است.

علاقه مندانی که در دوره آشپزی ایرانی نیک اندیشان شرکت کرده و این دوره را با موفقیت بگذرانند، می توانند مدرک دریافت کنند. این مدرک از آکادمی ASP انگلستان می باشد که قابل استعلام بوده و اعتبار زیادی، هم داخل ایران و هم در خارج از کشور دارد. موضوع دیگری که باعث می شود ما به شما توصیه کنیم برای گذراندن دوره آشپزی ایرانی به این موسسه مراجعه کنید، مناسب بودن هزینه برگزاری این دوره است. این موسسه برای آنکه فرصت آموزش در دوره آشپزی ایرانی را در اختیار همه قرار دهد، هزینه و شهریه این دوره را بسیار مناسب و معقول در نظر گرفته است.

 

دوره آشپزی ایرانی

دوره آموزش آشپزی ایرانی

به نظر شما برای آنکه بتوان غذایی با عطر و طعمی بی نظیر طبخ کرد، باید چه کرد؟ همین‌که شما مواد غذایی با کیفیت را در اختیار داشته و آنها را با هم مخلوط کنید، کافی به نظر می رسد و یا اصول دیگری برای طبخ غذایی خوشمزه باید رعایت گردد؟ بدون شک، تنها داشتن مواد غذایی کافی نیست و کسانی که می خواهند با ساده ترین مواد، بهترین غذا را طبخ کنند باید در دوره آموزش آشپزی ایرانی نیز شرکت کنند.

نکته قابل توجهی که در مورد دوره آموزش آشپزی ایرانی باید بدانید سرفصل هایی است که ارائه می گردد. برخی موسسات حرفه ای برگزار کننده این دوره، مباحثی مانند سفره آرایی، شیرینی پزی، طبخ انواع غذاهای ایرانی و تزئین غذا را نیز آموزش می دهند. برای یادگیری کامل ترین مباحثی که در این دوره مطرح می شود باید به موسسه ها و مراکز آموزشی مراجعه کرد که کامل ترین سرفصل ها را به هنرجویان و علاقه مندان به دوره آشپزی ایرانی یاد خواهند داد.

حضور در موسسات آموزشی که اساتید آنها سال های زیادی است در این حوزه مشغول به کار بوده و دستور پخت غذاهای متفاوت به همراه ترفندهای افزایش عطر و طعم را به خاطر دارند، بهترین فرصتی است که علاقه مندان می توانند از آن استفاده کنند. درست است که آشپزی، اصول و قواعد خاص خود را دارد اما باید به این موضوع نیز توجه داشت که اگر خلاقیت و مهارت آشپز دست به دست هم بدهند، می توانند غذاهایی فوق العاده و بسیار خوشمزه خلق کنند. به همین واسطه توصیه می کنیم مراکزی را برای گذراندن دوره آموزش آشپزی ایرانی انتخاب کنید که می دانید از حضور اساتیدی حرفه ای و ماهر بهره می برند. با این امکان و با این مزیت می توانید بهترین و کامل ترین اطلاعات را دریافت کنید.

 

دوره آموزش آشپزی ایرانی

 

ما برای آنکه زحمت شما را برای پیدا کردن یک موسسه حرفه ای برگزارکننده دوره آشپزی ایرانی کم کنیم، توصیه و پیشنهاد می کنیم در دوره آموزش آشپزی ایرانی نیک اندیشان شرکت کنید. این پیشنهاد ما دلایل مختلفی دارد که یکی از آنها کامل کردن پروسه آموزش است. اگر بعد از به پایان بردن دوره آموزش آشپزی ایرانی حس کردید که به تمام موارد و نکات گفته شده در این دوره تسلط پیدا نکرده اید، اصلا جای نگرانی نیست. این موسسه به شما امکان داده تا مجددا در دوره آشپزی ایرانی به صورت رایگان شرکت کنید و یادگیری را تکمیل نمایید.

در ضمن تمام شعبات این مجموعه در نزدیکی مترو قرار دارند و برای حضور در این مراکز نیازی نیست مدت زمان زیادی را در رفت و آمد باشید. اگر بتوانید این دوره را تکمیل کنید و توانایی تان را در حوزه پخت انواع غذاهای ایرانی افزایش دهید، امکان پیدا کردن یک شغل مناسب نیز برایتان به راحتی فراهم خواهد شد. اگر توان مدیریتی بالایی دارید، می توانید یک رستوران افتتاح کرده و در آن مشغول به کار شوید. اگر از نظر مالی توان انجام چنین کاری را ندارید می توانید به رستوران هایی که غذاهای ایرانی را سرو می کنند، رفته و به عنوان یک سرآشپز حرفه ای مشغول به کار شوید.

در دوره آشپزی ایرانی نیک اندیشان چه مطالبی آموزش داده می شود؟

دوره آشپزی ایرانی برای چه کسانی مناسب است

دوره آشپزی ایرانی یکی از دوره هایی است که در سال های گذشته با محبوبیت و استقبال بی نظیری رو به رو شده است. افزایش تمایل مردم به طبخ غذاهای خوشمزه ایرانی و تبدیل کردن آن به یک فرصت سودآور جهت کسب درآمد، باعث شده افراد زیادی تمایل به شرکت در این دوره پیدا کنند.

در دوره آموزش آشپزی ایرانی مباحث و مطالب مختلفی آموزش داده می شود که یکی از مهم ترین و عمده ترین این مطالب، دستور پخت انواع و اقسام غذاهای ایرانی است. همان طوری که می دانید کشور ما از نظر فرهنگی، گستردگی زیادی داشته و در هر منطقه و با هر فرهنگ، یک غذای متفاوت و جذاب پخته می شود. این غذاها به روش خاص خود پخته می شود و فردی که قصد دارد به عنوان یک آشپز حرفه ای ایرانی مشغول به کار شود، می باید تمامی دستورهای پخت غذاها را آموزش دیده و آن را در ذهن ثبت کند. البته در کنار دستور پخت، فوت و فن های افزایش طعم و مزه غذا، از دیگر مواردی است که در دوره های آشپزی ایرانی آموزش داده می شود.

دوره آشپزی ایرانی برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آشپزی ایرانی برای کسانی مناسب است که همیشه در رویای خود دست به اقدامات نوآورانه می زنند. ترکیب کردن طعم های مختلف، جسارت می خواهد؛ کسانی که می خواهند به عنوان یک آشپز حرفه ای ایرانی وارد کار شوند، می باید جسارت و خلاقیت را با هم ترکیب کنند و آن را در طبخ غذا به کار برند.

فردی که این خلاقیت و نوآوری را در خود سراغ دارد، اگر در دوره آشپزی ایرانی نیک اندیشان شرکت کند، به موفقیت های زیادی می رسد. در دوره آموزشی این موسسه، نکات جامع و کاربردی فراوانی در رابطه با آشپزی ایرانی به مهارت جویان آموزش داده خواهد شد. فوت و فن کوزه گری، همان عاملی که باعث افزایش طعم و مزه غذاهای ایرانی می شود، در این دوره آموزش داده خواهد شد.

دوره آشپزی ایرانی آنلاین بهتر است یا حضوری

دوره آشپزی ایرانی برای چه کسانی مناسب نیست؟

دوره آشپزی ایرانی مناسب افرادی است که از امتحان کردن طعم های مختلف و از شکست خوردن خسته نمی شوند. کسانی که با یک بار خراب شدن غذا، خسته شده و میدان را خالی می کنند، مناسب شرکت در دوره های آشپزی و یا شروع یک کار جدید و جذاب نیستند. اگر این افراد در دوره های مرتبط نیز شرکت کنند، در نهایت، راه به جایی نخواهند برد؛ زیرا نمی توانند علاقه خود را چاشنی کار آشپزی کرده و دست به خلق مزه های جدید بزنند.

در دوره آموزش آشپزی ایرانی، با غذاهای مناطق مختلف ایران آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه آنها را طبخ کنید. اگر از درست کردن یک غذای جدید وحشت دارید، نمی توانید در دوره های آموزشی آشپزی شرکت کنید و به موفقیت برسید.

دوره آشپزی ایرانی آنلاین بهتر است یا حضوری؟

دوره آشپزی ایرانی آنلاین بهتر است یا حضوری، سوال دیگری است که دانستن جواب آن می تواند تکلیف علاقه مندان به آشپزی و حضور در دوره های مرتبط را روشن کند. آشپزی، یک هنر محسوب می شود و شما تا زمانی که از نزدیک این هنر را آموزش نبینید، نمی توانید آن طور که باید و شاید به مباحث و سرفصل ها تسلط پیدا کنید. به همین دلیل است که در سراسر دنیا دوره های آشپزی را به صورت حضوری برگزار می کنند.

موسسه نیک اندیشان یکی از موسساتی است که تمام تلاش خود را به کار می گیرد، دوره ها را به صورت حضوری برگزار کند؛ زیرا می داند اثربخشی بالایی که دوره های حضوری بر یادگیری دارند، دوره های آنلاین نخواهند داشت.

نکات مهم آشپزی که باید بدانیم؟

دوره آشپزی ایرانی حاوی نکات مهم آشپزی است. اصلی ترین موضوعی که موجب افزایش طعم و مزه بی نظیر غذاهای ایرانی می گردد، نکاتی است که آشپز در حین آشپزی ملزم است آنها را رعایت کند. این نکات هستند که کمک می کنند یک آشپز، کار خود را به خوبی انجام دهد و رضایت افراد را به دست آورد.

از آنجایی که نکات مهم در آشپزی، بسیار زیاد است، موسسه هایی را برای فراگیری این این دوره انتخاب کنید که همه فوت و فن های آشپزی را به مهارت جویان آموزش می دهند؛ این بهترین روش برای تشخیص موسسات آموزشی حرفه ای است.

 

در دوره آشپزی ایرانی نیک اندیشان چه مطالبی آموزش داده می شود

معیارهای انتخاب بهترین کلاس آشپزی چیست؟

دوره آشپزی ایرانی و شرکت در آن می بایست با توجه به معیارهای انتخاب بهترین کلاس آشپزی صورت گیرد. همان طوری که در فوق اشاره کردیم، یکی از معیارهایی که به شما ثابت می کند، آیا این دوره ارزش شرکت دارد یا خیر، کامل بودن مباحث و مطالب آموزشی است.

آشپزی دنیای گسترده ای دارد؛ این گستردگی برای برخی افراد، ترسناک به نظر می آید و برای برخی افراد نیز بسیار جذاب و دوست داشتنی ظاهر می گردد. به خاطر داشته باشید، این گسترده بودن مباحث ارائه شده، نباید باعث شود برخی از موسسه ها این دوره را به صورت ناقص تدریس کنند. اگر نگاهی به گذشته و تاریخچه یک موسسه بیندازید، با بررسی رزومه کاری آن متوجه خواهید شد که آیا این مرکز آموزشی می تواند از عهده برگزاری یک دوره، به صورت کامل بر آید یا خیر.

دوره آشپزی فنی حرفه ای بهتر است یا نیک اندیشان؟

دوره آشپزی ایرانی فنی حرفه ای بهتر است یا نیک اندیشان، موضوع دیگری است که می باید در مورد آن صحبت کنیم. فنی حرفه ای یکی از موسسات آموزشی با سابقه در ایران است و دوره های مختلفی را برگزار می کند. به خاطر داشته باشید، مباحثی که در دوره آموزش فنی حرفه ای ارائه می گردد، نمی تواند آن طور که باید و شاید، مهارت جو را برای حضور در بازار کار آماده کند؛ یکی از مهم ترین دلایل این اتفاق عدم همکاری با اساتید حرفه ای آشپزی ایرانی است.

اساتیدی که دوره آشپزی موسسه نیک اندیشان را تدریس می کنند، از جمله آشپزهای حرفه ای کشور به شمار می روند. این اساتید، سابقه زیادی در امر آموزش و آشپزی داشته و به همین سبب می توانند نکات مهارت محور زیادی را به مهارت جویان آموزش دهند.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آشپزی ایرانی”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image