دوره طراحی سایت و سئو

(دیدگاه 2 کاربر)

در این دوره مهارتهای طراحی سایت و سئو سایت(بالا آمدن سایت در رتبه اول سرچ گوگل) ، تولید محتوا ، زبان برنامه نویسی CSS و HTML  آموزش داده می شود و در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه از دانشگاه و آکادمی دارای اعتبار از امارات، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

معرفی دوره طراحی سایت و سئو توسط استاد ابوالفضلی

معرفی دوره طراحی سایت توسط استاد ابوالفضلی

معرفی دوره طراحی سایت و سئو توسط استاد گورانی

معرفی دوره طراحی سایت توسط استاد گورانی

معرفی دوره طراحی سایت و سئو

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

توضیح مفصل دوره طراحی سایت و سئو

 

در این دوره مهارت های طراحی سایت با ورد پرس و سئو سایت، تولید محتوا ، CSS و HTML به مهارت جویان آموزش داده می شود. محتوای دوره طراحی سایت و سئو سایت کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط متخصص طراحی سایت که خود در این زمینه دارای کسب و کار می باشد، تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد و مهارت جویان در طول دوره یک سایت طراحی کرده و سئو انجام میدهند.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و گواهینامه دارای کد رجیستری از آکادمی URS امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل دوره طراحی سایت و سئو:

 1. آموزش مهارت های Html, Css

 • مهارت های طراحی سایت با HTML و CSS و آشنایی با اصول و مقدمات این دو زبان برنامه نویسی

2. نصب و راه اندازی WordPress، کار با افزونه ها، طراحی صفحات داخلی

 • نصب و راه اندازی وردپرس و رفع مشکلات رایج هنگام نصب بر روی لوکال و هاست
 • آموزش نصب و کار با پوسته ها و افزونه های مهم و کاربردی
 • آموزش بخش های مختلف صفحات و نحوه ویرایش و طراحی صفحه جدید
 • آموزش بخش های مختلف پنل مدیریت
 • آموزش نحوه پست گذاری داخل سایت

3. سئو

 • سئو داخلی شامل بهینه سازی تمام المان های داخل سایت و صفحات موجود
 • سئو خارجی شامل بک لینک سازی و خرید یک لینک و رپورتاژ

طول دوره

7 جلسه (هفته ای 1 جلسه 3 ساعته)

استاد

پویا گورانی

متخصص طراحی سایت و سئو

محمد ابوالفضلی

متخصص طراحی سایت و سئو

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از URS امارات با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه

هزینه دوره :1,880,000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 50,000 تومان

شرایط پرداخت: 980,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی از جلسه اول 350,000 تومان تا تسویه کامل

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره طراحی سایت و سئو کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره طراحی سایت و سئو به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. در طول دوره مهارت جویان به صورت عملی یک سایت طراحی کرده و آن را سئو میکنند.
 4. مدرسین کدوره طراحی سایت و سئو خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه  و گواهینامه دارای کد رجیستری از URS امارات.
 6. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. معرفی به کار(کاریابیدر انتهای دوره ها.
 8. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 10. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

 

 

دوره آموزشی طراحی سایت و سئو چند جلسه است؟

دوره آموزشی طراحی سایت و سئو ، در 7 جلسه 3 ساعته که در هر هفته 1 جلسه برگذار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از کلاسات دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگذار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی طراحی سایت و سئو بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره طراحی سایت و سئو در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره طراحی سیات و سئو ، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره طراحی سایت و سئو را به صورت قسطی پرداخت کنم؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره طراحی سایت و سئو، 1 میلیون و 880 هزار تومان می باشد، میتوانید 980 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش  پرداخت واریز کنید و در طی دوره مابقی را از جلسه اول، هر جلسه 350 هزار تومان پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوانم در دوره طراحی سایت و سئو ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره طراحی سایت و سئو در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

هر آنچه که درباره طراحی سایت و سئو باید بدانید؟

دوره طراحی سایت با قیمت منصفانه

پادکست شمار 1 دوره طراحی سایت

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت، موضوعی است که شاید این روزها زیاد به گوشتان خورده باشد و برایتان این سوال پیش آمده باشد که طراحی سایت چیست. طراحی سایت، خلق کردن و تولد یک سایت از نو است. سایت ها از قبل وجود خارجی ندارند و این طراحان هستند که دست به آفرینش زده و با به کارگیری خلاقیتی که در اثر تجربه به دست آورده اند، یک سایت را طراحی کرده و آن را به وجود می آورند. اولین قدمی که هر سایت برای فعالیت و ارائه خدمات به کاربران باید بردارد، همین طراحی سایت است که به نظر، خیلی ساده می آید.

شاید کمی غیر قابل باور به نظر برسد، اما حقیقت این است که طراحی کردن وب سایت، کار ساده و راحتی نیست و کسی که در این حوزه کار می کند باید توجه زیادی نسبت به جزئیات از خود نشان دهد تا دقیقا همه چیز همان طوری پیش برود که کارفرما می خواهد.

دوره طراحی سایت (دوره آموزش طراحی سایت)

در طراحی سایت، نظرات کارفرما اهمیت زیادی دارد؛ بهر حال، هر چه که باشد این سایت متعلق به اوست و او بهتر می داند که مشتریانش چه چیزی می خواهند و چه چیزی نمی خواهند. البته، کارشناسان طراحی سایت نیز با توجه به تخصصی که دارند، می توانند نظرات بسیار خوبی در مورد این موضوع ارائه کنند. خوب است کارفرماها به حرف این افراد گوش داده و نخواهند که فقط نظرات خودشان در طراحی وبسایت اعمال شود.

اگر در دوره طراحی سایت شرکت کنید، به خوبی می توانید تمامی نظرات کارفرما را در حین کار به مرحله اجرا درآورید و کاری کنید که او همه جوره از شما راضی باشد. اگر دوره های کامل و جامع طراحی وبسایت را بیابید، همه نکاتی که یک سایت حرفه ای باید از آن برخوردار باشد، به شما آموزش داده خواهد شد.

دوره طراحی سایت و سئو نیک اندیشان

چرا برخی کسب و کارها، رو به طراحی سایت آورده اند؟ چه هدفی در این تغییر جهت نهفته است؟

بعد از آنکه فهمیدیم طراحی سایت چیست، نوبت به آن می رسد که بدانیم چرا سایت ها طراحی می شوند و در واقع هدف از طراحی سایت چیست. برخی از مهم ترین اهداف سایت می تواند در موارد زیر خلاصه شود:

1- کالا یا خدمات به شکلی مدرن ارائه می شود

اگر برای طراحی وب سایتتان به کسانی که در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کرده باشند، مراجعه کرده و یک سایت حرفه ای راه اندازی کنید، می توانید همگام با کسب و کارهای بزرگ حرکت کنید.

2-  اعتبارتان افزایش پیدا می کند

اعتبار یک برند، با افزایش تعداد مشتریان برابر است. وب سایت ها خواسته یا ناخواسته برای شما اعتبار می آورند و به شما کمک می کنند تا درآمدتان را افزایش دهید. اعتبار برای کسب و کارهایی که می خواهند بقا داشته باشند، از هر چیزی مهم تر است.

دوره آموزش طراحی سایت در نیک اندیشان

3- فروش، بی حد و مرز ادامه پیدا می کند

از دیگر مزیت هایی که می توان برای داشتن یک سایت حرفه ای مثال زد، فروشِ بی حد و مرز است. شما با این کار، می توانید به هر جایی که گوگل به کاربرانش اجازه ورود به سایت را می دهد، محصول بفروشید و سود خوبی به دست آورید.

4- سود افزایش پیدا می کند

وقتی تعداد مشتری های یک کسب و کار زیاد می شود، سودآوری نیز تحت تاثیر قرار می گیرد. اگر سعی کنید یک وب سایت حرفه ای را به واسطه کسانی که در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کرده اند، راه اندازی کنید، خیلی طول نمی کشد که شما نیز به سود قابل توجهی برسید.

5- ارتباط خوبی با مشتری ایجاد می شود

هر چه در کسب و کارتان با مشتری برخورد بیشتری داشته باشد، موفق تر عمل خواهید کرد. امروزه، سایت ها به کمک ما آمده اند تا بتوانیم با مشتری هایمان ارتباط خوبی داشته باشیم. هر قدر این ارتباط، بیشتر باشد، قطعا مخاطب نیز با اطمینان خاطر بیشتری به شما اعتماد کرده و از شما خرید می کند.

ما در فوق، به صورت خلاصه و کاملا مختصر به بررسی اهداف طراحی سایت پرداختیم. ما در مقاله هدف از طراحی سایت چیست، به صورت جامع، این اهداف را عنوان کردیم؛ امیدواریم که مطالعه آن به دردتان بخورد.

دوره طراحی سایت و سئو رایگان

طراحی سایت به کدام کسب و کارها کمک می کند؟

حال که در مورد هدف های طراحی سایت صحبت کردیم و فهمیدیم که این اقدام چه کمکی به کسب و کارها می کند، خوب است به این سوالات نیز جواب دهیم که، اساسا کدام یک از کسب و کارها می توانند یک وب سایت فعال داشته باشند؟ کدام یک کسب و کارها خوب است به سراغ این موضوع بروند و کدام یک از کسب و کارها با داشتن یک سایت می توانند حضور خود را پررنگ تر از قبل جلوه دهند؟

اغراق نیست، اگر بگوییم که تمامی کسب و کارها باید یک سایت داشته باشند. این روزها، آنقدر فعالان یک شاخه کاری زیاد شده است که شما چاره ای به جز برندسازی و معرفی خود به دیگران ندارید. اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید و اگر می خواهید در بازاری موفق شوید که رقبایش جای فعالیت را برای شما تنگ کرده اند، باید به کارشناسانی که در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کرده اند، مراجعه کنید و از آنها بخواهید برای شما یک سایت حرفه ای طراحی کنند.

تمام مزیت ها و اهدافی که ما برای طراحی سایت ذکر کردیم، برای همه کسب و کارها نیاز است. کسب و کارهای خُرد نیاز دارند که به بقیه ثابت کنند، معتبرند و کسب وکارهای بزرگ نیز برای حفظ اعتبار و جایگاه خود ناچارند به سمت داشتن یک وب سایت حرفه ای روی آورند.

مشاغلی که می خواهند پیشرفت کنند، باید پا در دنیای مدرن بگذارند. طراحی وب سایت، یکی از مدرن ترین راه هایی است که می توان برای رشد و گسترش به آن چنگ زد. البته یادتان باشد، اگر می خواهید در یک مسیر درست و با پایانی خوش قدم بگذارید، باید به نزد حرفه ای های حوزه طراحی سایت، یعنی تمامی کسانی که در دوره طراحی وب سایت شرکت کرده اند، بروید. این افراد شایسته ترین ها برای طراحی سایت هستند.

دوره طراحی سایت جامع در تهران

آیا خوب است در دوره طراحی سایت (دوره آموزش طراحی سایت) شرکت کنیم؟

این سوال که آیا خوب است در دوره طراحی سایت شرکت کنیم یا نه را می خواهیم با بررسی شرایط خودتان پاسخ دهیم. اگر کسب و کاری دارید که نیاز است برای آن سایتی راه اندازی شود و اگر دوست دارید از صفر تا صد طراحی سایت را خودتان انجام دهید، در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کنید. البته به خاطر داشته باشید، این مساله، زمان بر است و برای کسانی خوب است که برای راه اندازی سایتشان عجله ندارند.

گروه دیگری که آنها نیز خوب است در این دوره شرکت کنند، افرادی هستند که می خواهند یک شغل و درآمد برای خود داشته باشند. اگر آماری از گوگل بگیرید، روزانه، سایت های زیادی فعالیت خود را در موتورهای جستجو شروع می کنند و این نشان از آن دارد که نه تنها تعداد سایت ها در حال کاهش نیستند، بلکه کسب وکارهای زیادی به این فکر افتاده اند که ، به فضای مجازی کوچ کرده و به شکل متفاوت تری فعالیت خود را شروع کنند.

اگر بخواهید در یک مدت زمان کوتاه، طراحی سایت را یاد بگیرید، باید وقت گذاشته و تلاش کنید. کسانی که در بهترین دوره آموزش طراحی سایت شرکت می کنند، همه جزئیات را آموزش می ببیند و می توانند در یک بازه زمانی کم، وارد فاز کسب درآمد شوند. البته به این گروه پیشنهاد می کنیم، قبل از آنکه پروژه های جدید فرا بگیرند، سعی کنند چند سایت به صورت نمونه طراحی کنند، تا هم تجربه کاری شان بیشتر شود و هم، نمونه کاری برای ارائه کردن داشته باشند.

دوره طراحی سایت با وردپرس

چه کسانی می بایست در دوره های طراحی سایت شرکت کنند؟ دوره آموزش طراحی سایت برای چه کسانی خوب است؟

حال که به صورت مختصر و مفید در مورد طراحی سایت و اهداف آن آشنا شدیم و فهمیدیم که چرا خوب است در این دوره شرکت کنیم، وقت آن است که به این سوال مهم و اساسی نیز بپردازیم؛ چه کسانی و با چه ویژگی های ذاتی خوب است در دوره آموزش طراحی سایت، شرکت کنند؟ آیا این افراد می بایست خصوصیات اخلاقی خاصی داشته باشند؟ جواب این سوال، بله است.

کسی که می خواهد به عنوان یک طراح سایت، کار کند باید ویژگی های زیادی داشته باشد. این ویژگی ها به او کمک می کنند تا کار خود را به خوبی و در نهایت کیفیت انجام دهد. خصوصیات مورد نیاز برای کار کردن در این حوزه کاری به شرح زیر است:

1- طراح سایت باید صبور باشد

نه تنها در حوزه طراحی سایت، بلکه در تمامی حوزه هایی که شما با یک مخاطب، مشتری و یا کارفرما سروکار دارید، افراد مختلف به پُستتان می خورد. هر یک از کسانی که در طول دوران کاری تان با آنها برخورد می کنید، ممکن است اخلاقی داشته باشند که شما خوشتان نیاید و باعث آزار شما شود. در این مواقع، صبوری شماست که بهتان کمک می کند، و اجازه نمی دهد که به دلیل تفاوت های رفتاری و اخلاقی، یک مشتری را  که می تواند برای شما درآمد داشته باشد، از دست بدهید.

بهترین دور آموزش طراحی سایت با وردپرس در ایران

 

2- یک طراح سایت باید دقیق و نکته بین باشد

اگر از جمله انسان هایی هستید کلی نگرند و توجهی به جزئیات ندارند، به هیچ وجه نباید در دوره طراحی سایت شرکت کنید. یک سایت برای آنکه از آب و گِل درآید و شکل یک سایت حرفه ای را به خود بگیرد، نیاز به توجه و دقت دارد. طراح سایت به گوشه گوشه سایت دقت کرده و در آنها ریز می شود و با تغییر آنها یک سایت حرفه ای و کاربر پسند به کارفرما تحویل می دهد.

کسی که توانایی و حوصله دقت در جزئیات کار را ندارد، اصلا و ابدا نباید هزینه خود را برای شرکت دوره های آموزشی طراحی سایت به هدر بدهد؛ زیرا این شخص به همین دلیل به نظر ساده، نمی تواند آن طور که باید و شاید کار خود را انجام دهد.

دوره آموزش طراحی سایت با cms

 

3- یک طراح سایت باید بتواند ساعت ها در مقابل کامپیوتر بنشیند

از دیگر ویژگی های یک طراح سایت، توان نشستن در مقابل کامپیوتر و کار کردن با آن است. طراحی سایت موضوعی نیست که بتوان آن را یک ساعته و یا دو ساعته تمام کرد. این امر، حداقل چندین روز زمان می برد. کسی که وسواس در کار دارد و می خواهد کار خود را به بهترین شکل ممکن تحویل دهد، مدت زمانی که برای طراحی صرف می کند، به مراتب بیشتر از کسی است که با وسواس کمتری کار می کند. پس اگر فکر می کنید نمی توانید ساعت ها یک جا بنشینید و به یک صفحه خیره شوید، اصلا در دوره آموزش طراحی سایت شرکت نکنید.

 

دوره آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی

اگر این ویژگی ها را دارید، در دوره آموزش طراحی سایت شرکت نکنید؟

در خطوط بالایی در مورد اینکه چه کسانی بهتر است در دوره طراحی سایت شرکت کنند، حرف زدیم، حال می خواهیم گروهی را معرفی کنیم که به هیچ وجه برای تبدیل شدن به یک طراح سایت مناسب نیستند؛ این گروه به شرح زیرند:

1- کسانی که می خواهند سر و ته همه چیز را خیلی زود به هم متصل کنند

یکی از کسانی که به هیچ عنوان نباید در دوره های آموزش طراحی سایت کند، کسی است که می خواهد همه کارهایش را خیلی زود تحویل بدهد و به اصطلاح، آدم خیلی عجولی است. این افراد از آنجایی که می خواهند خیلی زود هزینه طراحی سایت را دریافت کنند، بدون آنکه دقت کافی برای توجه به جزئیات به خرج دهند، طراحی سایت را به اتمام می رسانند و کاری بی نهایت افتضاح به کارفرما تحویل می دهند. این گروه اصلا نباید توقع داشته باشند که در آینده، کارهای بیشتری به آنها سپرده شود؛ زیرا نمی توانند برای کارشان زمان کافی در نظر بگیرند و کاری بی عیب و نقص انجام دهند.

دوره طراحی سایت نیک اندیشان از 0 تا 100

2- کسانی که دقت و تمرکز کافی ندارند

نباید به سایت به عنوان یک موضوع کلی نگاه کرد. یک سایت جزئیات زیادی دارد و زمانی که قرار است طراحی شود، توجه به این جزئیات می تواند کمک کند، سایتی زیبا و بهینه به کارفرما تحویل داده شود. اصولا کسی که بلد نیست و نمی خواهد به همه جزئیات توجه و دقت داشته باشد، هرگز و هرگز نباید در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کند؛ زیرا نمی تواند یک کار بی ایراد انجام دهد.

3- کسانی که فکر می کنند طراحی سایت، کار ساده و بی دردسری است

گشت و گذار در سایت هایی که کاملا بهینه طراحی شده اند، کار راحتی است؛ اما باید دانست که زحمات زیادی کشیده شده تا یک سایت به اینجا برسد. اگر فکر می کنید که با چند عمل ساده می توانید یک سایت بروز و بهینه تحویل مشتری بدهید، سخت در اشتباهید. افرادی که به دنبال پیدا کردن یک کار ساده و بی دردسر هستند، بهتر است در دوره آموزش طراحی سایت شرکت نکنند و پول خود را بیهوده به هدر ندهند.

 

بهترین دوره طراحی سایت در کشور

طراحی سایت را باید از کجا شروع کرد؟ آیا شرکت در دوره آموزش طراحی سایت، اولین قدم است؟

طراحی سایت، یک کار تخصصی است و موفقیت در آن وابسته به شرکت در دوره طراحی سایت است. درست است که این روزها، ویدئوهای آموزشی زیادی را در موتورهای جستجو می توان پیدا کرد، اما آیا همه آنها می توانند در تبدیل شدن شما به یک متخصص طراحی سایت کمک کنند؟ آیا اگر این دوره های کارایی لازم را داشتند، باز هم، دوره های حضوری و موسسه های آموزشی وارد این حوزه می شدند؟

مسلما، همه آنچه که شما باید از طراحی سایت بدانید، در ویدئوهای آموزشی تدریس نمی شود. متاسفانه برخی کسانی که ویدئوهای آموزشی در خصوص طراحی سایت منتشر می کنند، همه آنچه که بلدند را به شما آموزش نمی دهند؛ زیرا برخی این تصور را دارند که با آموزش کامل و جامع همه چیز، ممکن است مشتری های احتمالی شان را در آینده از دست بدهند.

برگزاری دوره طراحی سایت در نیک اندیشان

البته ما نمی گوییم که این دوره ها اصلا خوب نیست؛ برای آنکه اطلاعات اولیه و ابتدایی خود را در مورد طراحی سایت افزایش دهید، این دوره ها می توانند کمک خوبی باشند؛ اما اینکه تصور کنید همه چیز به شما آموزش داده می شود، تصوری کاملا غلط و اشتباه است.

پس هر زمان که تصمیم گرفتید به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شود، اولین کاری که می بایست انجام دهید، شرکت در دوره آموزشی طراحی سایت به صورت حضوری باشد. در این دوره ها، مدرس به دلیل تعهدی که نسبت به شما و آموزشگاهی که در آن کار می کند، دارد، همه آنچه که در طی سال های کاری اش به دست آورده است، ارائه می کند و این، تنها یکی از نقاط قوت حضور در کلاس ها و دوره هایی است که در خصوص طراحی وبسایت برگزار می شود.

دوره طراحی سایت با متد روز دنیا

آیا کسی که در مورد طراحی سایت چیزی نمی داند، می تواند در دوره طراحی سایت شرکت کند؟

چیزی در مورد طراحی ویسایت نمی دانید؟ صبر و حوصله کافی برای کار کردن در این حوزه را دارید؟ پس وقت را تلف نکرده و به دلیل آنکه هیچ چیزی در مورد طراحی سایت نمی دانید، فرصت هایی را که پیش رویتان قرار داده شده است، از دست ندهید. شجاع باشید و جسورانه یکی از موسساتی که دوره آموزش طراحی سایت را برگزار می کنند، بیابید و در یکی از آنها شرکت کنید.

برای طراحی وبسایت، حداقل نیازهایی که دارید، دسترسی به یک کامپیوتر و دانستن نحوه کار با آن است. اگر این دو سلاح را در اختیار داشته باشید، حتی اگر هیچ چیزی در مورد طراحی سایت ندانید، باز هم می توانید به این حوزه ورود کنید و در آن به یک متخصص تبدیل شود.

اگر عزم و اراده کافی برای تمرین کردن داشته و اگر به تمامی نکاتی که در دوره های آموزشی ارائه می شود، توجه و دقت داشته باشید، بعد از مدتی خواهید توانست به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شوید. دوره طراحی سایت، به شما کمک می کند تا بتوانید کامل ترین و جزئی ترین اطلاعات را دریافت کنید و به یک متخصص و کاربلد این حوزه تبدیل شوید.

البته در این میان شما باید قول بدهید، در تمام کلاس هایی که برای طراحی سایتتان برگزار می شود، شرکت کنید و بعد از هر جلسه روی نکات تمرکز کرده و آنها را تمرین و تکرار کنید. در نهایت، اگر تمام این شرایط را رعایت کنید، می توانیم با اطمینان کامل به شما بگوییم، درآمد خوبی از این راه به دست خواهید آورد.

بهترین دوره طراحی سایت در ایران

یادگیری طراحی سایت چقدر  زمان می برد؟

موضوعی مهمی که به عنوان یک علاقه مند در حوزه طراحی سایت باید مورد توجه قرار دهید، مدت زمان این دوره است. هر موسسه ای، با توجه به سرفصل هایی که برای آموزش تعیین کرده است، به شما می گوید که چقدر طول می کشد تا بتوانید این دوره را به پایان ببرید. درست است که این شغل می تواند درآمد خوبی برای شما داشته باشد، اما باید صبوری به خرج بدهید و همزمان با برگزاری کلاس ها، مطالعه کرده و تمرین کنید. اگر به موضوعی که به آن علاقه دارید، متعهد باشید، کمتر از یک سال می توانید وارد حوزه طراحی سایت شوید.

دوره طراحی سایت با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

البته این نکته را مد نظر قرار دهید، شما در اول مسیر قرار دارید و باید تجربیات زیادی را در این حوزه به دست آورید. طراحی سایت، موضوعی نیست که امروز، شما دوره اش را به پایان ببرید و فردا بگویید که می خواهم سایت یک شرکت قَدَر را طراحی کنم. برخی موسسات برگزار کننده دوره طراحی سایت، شما را به شرکت های طراحی سایت معرفی می کنند. این فرصت به شما کمک می کند تا تجربیات بیشتری به دست آورید و حرفه ای تر عمل کنید. از کار کردن به عنوان یک کارآموز نترسید و سعی کنید با جان و دل هر آنچه به شما آموزش داده می شود، فرا بگیرید.

سیستم مدیریت محتوا چیست؟ چرا در برترین دوره آموزش طراحی سایت به آن نیز پرداخته می شود؟

یکی از روش های طراحی سایت که در دوره آموزش طراحی سایت نیز به آن پرداخته می شود، سیستم های مدیریت محتوایی هستند. این روش، یکی از متداول ترین و معروف ترین متدهایی است که امروزه بسیاری از شرکت های طراحی سایت از آن استفاده کرده و سایت ها را به کمک آن طراحی می کنند. به سیستم های مدیریت محتوایی  به اختصار CMS (Content Management System) هم می گویند. این سیستم ها برای آنکه مدیریت محتوا به شکل راحت تری انجام شود، ابداع شده اند و دست طراحان سایت را برای راه اندازی یک وب سایت حرفه ای، باز گذاشته اند.

چه دوره های دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره طراحی سایت، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه کامپیوتر و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره mba ، دوره dba ، دوره post dba ، دوره bba ، دوره مونته سوری ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره داروخانه ، دوره حسابداری ، دوره پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره کاشت مو ، دوره آرایش زنانه ، دوره کاشت ابرو ، دوره بورس

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  2 دیدگاه برای دوره طراحی سایت و سئو

  1. محسن

   سلام واقعا داخل این دوره html و css هم آموزش میدید؟

   • nickandishan-admin

    سلام بله این موارد هم آموزش داده می شود.

  2. علی مقدادی

   سلام میخوام تو دورتون ثبت نام کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

   • nickandishan-admin

    سلام لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فهرست
   سمینار حضوری رایگان  ارتقا هوش اقتصادی و کاریزما (چهارشنبه ها ساعت 5 الی 7 بعد از ظهر) سخنران : دکتر حمزه شیخ
  عضویت در سمینار
  close-image