دوره طراحی سایت و سئو

(دیدگاه 2 کاربر)

در این دوره مهارتهای طراحی سایت و سئو سایت(بالا آمدن سایت در رتبه اول سرچ گوگل) ، تولید محتوا ، زبان برنامه نویسی CSS و HTML  آموزش داده می شود و در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه از دانشگاه و آکادمی دارای اعتبار از امارات، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

معرفی دوره طراحی سایت و سئو توسط استاد ابوالفضلی

معرفی دوره طراحی سایت توسط استاد ابوالفضلی

معرفی دوره طراحی سایت و سئو توسط استاد گورانی

معرفی دوره طراحی سایت توسط استاد گورانی

معرفی دوره طراحی سایت و سئو

با این دوره بیشتر آشنا شوید!

توضیح مفصل دوره طراحی سایت و سئو

 

در این دوره مهارت های طراحی سایت با ورد پرس و سئو سایت، تولید محتوا ، CSS و HTML به مهارت جویان آموزش داده می شود. محتوای دوره طراحی سایت و سئو سایت کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط متخصص طراحی سایت که خود در این زمینه دارای کسب و کار می باشد، تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد و مهارت جویان در طول دوره یک سایت طراحی کرده و سئو انجام میدهند.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و گواهینامه دارای کد رجیستری از آکادمی URS امارات داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سر فصل دوره طراحی سایت و سئو:

 1. آموزش مهارت های Html, Css

 • مهارت های طراحی سایت با HTML و CSS و آشنایی با اصول و مقدمات این دو زبان برنامه نویسی

2. نصب و راه اندازی WordPress، کار با افزونه ها، طراحی صفحات داخلی

 • نصب و راه اندازی وردپرس و رفع مشکلات رایج هنگام نصب بر روی لوکال و هاست
 • آموزش نصب و کار با پوسته ها و افزونه های مهم و کاربردی
 • آموزش بخش های مختلف صفحات و نحوه ویرایش و طراحی صفحه جدید
 • آموزش بخش های مختلف پنل مدیریت
 • آموزش نحوه پست گذاری داخل سایت

3. سئو

 • سئو داخلی شامل بهینه سازی تمام المان های داخل سایت و صفحات موجود
 • سئو خارجی شامل بک لینک سازی و خرید یک لینک و رپورتاژ

طول دوره

7 جلسه (هفته ای 1 جلسه 3 ساعته)

استاد

پویا گورانی

متخصص طراحی سایت و سئو

محمد ابوالفضلی

متخصص طراحی سایت و سئو

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از URS امارات با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه

هزینه دوره :2,380,000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 50,000 تومان

شرایط پرداخت: 980,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی از جلسه اول 350,000 تومان تا تسویه کامل

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره طراحی سایت و سئو کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره طراحی سایت و سئو به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. در طول دوره مهارت جویان به صورت عملی یک سایت طراحی کرده و آن را سئو میکنند.
 4. مدرسین کدوره طراحی سایت و سئو خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه  و گواهینامه دارای کد رجیستری از URS امارات.
 6. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. معرفی به کار(کاریابیدر انتهای دوره ها.
 8. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 10. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

 

 

دوره آموزشی طراحی سایت و سئو چند جلسه است؟

دوره آموزشی طراحی سایت و سئو ، در 7 جلسه 3 ساعته که در هر هفته 1 جلسه برگذار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از کلاسات دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگذار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی طراحی سایت و سئو بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا می دانید بهترین دوره طراحی سایت، چه ویژگی هایی دارد؟

کسانی که علاقه مندند بدانند کاربرد جاوا اسکریپت در طراحی سایت چیست، باید در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کنند؛ این تنها راهی است که می توان برای آموزش این مقوله و سایر مقوله های مورد نیاز در طراحی سایت پیشنهاد کرد. از آنجایی که ما می خواهیم در مورد طراحی سایت صحبت کنیم، برخی ویژگی ها و خصوصیات بهترین دوره طراحی سایت را با شما در میان خواهیم گذاشت. این ویژگی ها و خصوصیات به شرحی است که در ادامه بیان می کنیم:

 • بهترین دوره ی آموزش طراحی سایت و سئو با شهریه ای مناسب و به صورت اقساط نیز برگزار می شود. برخی موسسه های آموزشی در کشور برای آنکه فرصت حضور در این دوره را برای طیف وسیعی از افراد فراهم کنند، شهریه را به صورت قسطی می گیرند.
 • مباحث ذکر شده، از جامعیت قابل توجهی برخوردار هستند. هر آنچه که برای طراحی سایت نیاز است در این دوره ها آموزش داده می شود؛ تنها کافی است با علاقه و اشتیاق در دوره حضور پیدا کنید و هر چه که یاد می گیرید به صورت عملی نیز انجام دهید.
 • برترین دوره طراحی سایت، به صورت مرحله ای و گام به گام پیش می رود و در هر مرحله به دانشجو گفته می شود که چه کار باید انجام دهد.

آیا پس از گذراندن دوره طراحی سایت و سئو در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره طراحی سیات و سئو ، مدارکی از دانشگاه و آکادمی URS امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره طراحی سایت و سئو را به صورت قسطی پرداخت کنم؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره طراحی سایت و سئو، 1 میلیون و 880 هزار تومان می باشد، میتوانید 980 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش  پرداخت واریز کنید و در طی دوره مابقی را از جلسه اول، هر جلسه 350 هزار تومان پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه میتوانم در دوره طراحی سایت و سئو ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره طراحی سایت و سئو در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

هر آنچه که درباره طراحی سایت و سئو باید بدانید؟

دوره طراحی سایت با قیمت منصفانه

پادکست شمار 1 دوره طراحی سایت

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت، موضوعی است که شاید این روزها زیاد به گوشتان خورده باشد و برایتان این سوال پیش آمده باشد که طراحی سایت چیست. طراحی سایت، خلق کردن و تولد یک سایت از نو است. سایت ها از قبل وجود خارجی ندارند و این طراحان هستند که دست به آفرینش زده و با به کارگیری خلاقیتی که در اثر تجربه به دست آورده اند، یک سایت را طراحی کرده و آن را به وجود می آورند. اولین قدمی که هر سایت برای فعالیت و ارائه خدمات به کاربران باید بردارد، همین طراحی سایت است که به نظر، خیلی ساده می آید.

شاید کمی غیر قابل باور به نظر برسد، اما حقیقت این است که طراحی کردن وب سایت، کار ساده و راحتی نیست و کسی که در این حوزه کار می کند باید توجه زیادی نسبت به جزئیات از خود نشان دهد تا دقیقا همه چیز همان طوری پیش برود که کارفرما می خواهد.

دوره طراحی سایت (دوره آموزش طراحی سایت)

در طراحی سایت، نظرات کارفرما اهمیت زیادی دارد؛ بهر حال، هر چه که باشد این سایت متعلق به اوست و او بهتر می داند که مشتریانش چه چیزی می خواهند و چه چیزی نمی خواهند. البته، کارشناسان طراحی سایت نیز با توجه به تخصصی که دارند، می توانند نظرات بسیار خوبی در مورد این موضوع ارائه کنند. خوب است کارفرماها به حرف این افراد گوش داده و نخواهند که فقط نظرات خودشان در طراحی وبسایت اعمال شود.

اگر در دوره طراحی سایت شرکت کنید، به خوبی می توانید تمامی نظرات کارفرما را در حین کار به مرحله اجرا درآورید و کاری کنید که او همه جوره از شما راضی باشد. اگر دوره های کامل و جامع طراحی وبسایت را بیابید، همه نکاتی که یک سایت حرفه ای باید از آن برخوردار باشد، به شما آموزش داده خواهد شد.

دوره طراحی سایت و سئو نیک اندیشان

چرا برخی کسب و کارها، رو به طراحی سایت آورده اند؟ چه هدفی در این تغییر جهت نهفته است؟

بعد از آنکه فهمیدیم طراحی سایت چیست، نوبت به آن می رسد که بدانیم چرا سایت ها طراحی می شوند و در واقع هدف از طراحی سایت چیست. برخی از مهم ترین اهداف سایت می تواند در موارد زیر خلاصه شود:

1- کالا یا خدمات به شکلی مدرن ارائه می شود

اگر برای طراحی وب سایتتان به کسانی که در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کرده باشند، مراجعه کرده و یک سایت حرفه ای راه اندازی کنید، می توانید همگام با کسب و کارهای بزرگ حرکت کنید.

2-  اعتبارتان افزایش پیدا می کند

اعتبار یک برند، با افزایش تعداد مشتریان برابر است. وب سایت ها خواسته یا ناخواسته برای شما اعتبار می آورند و به شما کمک می کنند تا درآمدتان را افزایش دهید. اعتبار برای کسب و کارهایی که می خواهند بقا داشته باشند، از هر چیزی مهم تر است.

دوره آموزش طراحی سایت در نیک اندیشان

3- فروش، بی حد و مرز ادامه پیدا می کند

از دیگر مزیت هایی که می توان برای داشتن یک سایت حرفه ای مثال زد، فروشِ بی حد و مرز است. شما با این کار، می توانید به هر جایی که گوگل به کاربرانش اجازه ورود به سایت را می دهد، محصول بفروشید و سود خوبی به دست آورید.

پادکست شمار 2 دوره طراحی سایت

4- سود افزایش پیدا می کند

وقتی تعداد مشتری های یک کسب و کار زیاد می شود، سودآوری نیز تحت تاثیر قرار می گیرد. اگر سعی کنید یک وب سایت حرفه ای را به واسطه کسانی که در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کرده اند، راه اندازی کنید، خیلی طول نمی کشد که شما نیز به سود قابل توجهی برسید.

5- ارتباط خوبی با مشتری ایجاد می شود

هر چه در کسب و کارتان با مشتری برخورد بیشتری داشته باشد، موفق تر عمل خواهید کرد. امروزه، سایت ها به کمک ما آمده اند تا بتوانیم با مشتری هایمان ارتباط خوبی داشته باشیم. هر قدر این ارتباط، بیشتر باشد، قطعا مخاطب نیز با اطمینان خاطر بیشتری به شما اعتماد کرده و از شما خرید می کند.

ما در فوق، به صورت خلاصه و کاملا مختصر به بررسی اهداف طراحی سایت پرداختیم. ما در مقاله هدف از طراحی سایت چیست، به صورت جامع، این اهداف را عنوان کردیم؛ امیدواریم که مطالعه آن به دردتان بخورد.

دوره طراحی سایت و سئو رایگان

طراحی سایت به کدام کسب و کارها کمک می کند؟

حال که در مورد هدف های طراحی سایت صحبت کردیم و فهمیدیم که این اقدام چه کمکی به کسب و کارها می کند، خوب است به این سوالات نیز جواب دهیم که، اساسا کدام یک از کسب و کارها می توانند یک وب سایت فعال داشته باشند؟ کدام یک کسب و کارها خوب است به سراغ این موضوع بروند و کدام یک از کسب و کارها با داشتن یک سایت می توانند حضور خود را پررنگ تر از قبل جلوه دهند؟

اغراق نیست، اگر بگوییم که تمامی کسب و کارها باید یک سایت داشته باشند. این روزها، آنقدر فعالان یک شاخه کاری زیاد شده است که شما چاره ای به جز برندسازی و معرفی خود به دیگران ندارید. اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید و اگر می خواهید در بازاری موفق شوید که رقبایش جای فعالیت را برای شما تنگ کرده اند، باید به کارشناسانی که در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کرده اند، مراجعه کنید و از آنها بخواهید برای شما یک سایت حرفه ای طراحی کنند.

تمام مزیت ها و اهدافی که ما برای طراحی سایت ذکر کردیم، برای همه کسب و کارها نیاز است. کسب و کارهای خُرد نیاز دارند که به بقیه ثابت کنند، معتبرند و کسب وکارهای بزرگ نیز برای حفظ اعتبار و جایگاه خود ناچارند به سمت داشتن یک وب سایت حرفه ای روی آورند.

مشاغلی که می خواهند پیشرفت کنند، باید پا در دنیای مدرن بگذارند. طراحی وب سایت، یکی از مدرن ترین راه هایی است که می توان برای رشد و گسترش به آن چنگ زد. البته یادتان باشد، اگر می خواهید در یک مسیر درست و با پایانی خوش قدم بگذارید، باید به نزد حرفه ای های حوزه طراحی سایت، یعنی تمامی کسانی که در دوره طراحی وب سایت شرکت کرده اند، بروید. این افراد شایسته ترین ها برای طراحی سایت هستند.

دوره طراحی سایت جامع در تهران

آیا خوب است در دوره طراحی سایت (دوره آموزش طراحی سایت) شرکت کنیم؟

این سوال که آیا خوب است در دوره طراحی سایت شرکت کنیم یا نه را می خواهیم با بررسی شرایط خودتان پاسخ دهیم. اگر کسب و کاری دارید که نیاز است برای آن سایتی راه اندازی شود و اگر دوست دارید از صفر تا صد طراحی سایت را خودتان انجام دهید، در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کنید. البته به خاطر داشته باشید، این مساله، زمان بر است و برای کسانی خوب است که برای راه اندازی سایتشان عجله ندارند.

گروه دیگری که آنها نیز خوب است در این دوره شرکت کنند، افرادی هستند که می خواهند یک شغل و درآمد برای خود داشته باشند. اگر آماری از گوگل بگیرید، روزانه، سایت های زیادی فعالیت خود را در موتورهای جستجو شروع می کنند و این نشان از آن دارد که نه تنها تعداد سایت ها در حال کاهش نیستند، بلکه کسب وکارهای زیادی به این فکر افتاده اند که ، به فضای مجازی کوچ کرده و به شکل متفاوت تری فعالیت خود را شروع کنند.

اگر بخواهید در یک مدت زمان کوتاه، طراحی سایت را یاد بگیرید، باید وقت گذاشته و تلاش کنید. کسانی که در بهترین دوره آموزش طراحی سایت شرکت می کنند، همه جزئیات را آموزش می ببیند و می توانند در یک بازه زمانی کم، وارد فاز کسب درآمد شوند. البته به این گروه پیشنهاد می کنیم، قبل از آنکه پروژه های جدید فرا بگیرند، سعی کنند چند سایت به صورت نمونه طراحی کنند، تا هم تجربه کاری شان بیشتر شود و هم، نمونه کاری برای ارائه کردن داشته باشند.

دوره طراحی سایت با وردپرس

پادکست شمار 3 دوره طراحی سایت

چه کسانی می بایست در دوره های طراحی سایت شرکت کنند؟ دوره آموزش طراحی سایت برای چه کسانی خوب است؟

حال که به صورت مختصر و مفید در مورد طراحی سایت و اهداف آن آشنا شدیم و فهمیدیم که چرا خوب است در این دوره شرکت کنیم، وقت آن است که به این سوال مهم و اساسی نیز بپردازیم؛ چه کسانی و با چه ویژگی های ذاتی خوب است در دوره آموزش طراحی سایت، شرکت کنند؟ آیا این افراد می بایست خصوصیات اخلاقی خاصی داشته باشند؟ جواب این سوال، بله است.

کسی که می خواهد به عنوان یک طراح سایت، کار کند باید ویژگی های زیادی داشته باشد. این ویژگی ها به او کمک می کنند تا کار خود را به خوبی و در نهایت کیفیت انجام دهد. خصوصیات مورد نیاز برای کار کردن در این حوزه کاری به شرح زیر است:

1- طراح سایت باید صبور باشد

نه تنها در حوزه طراحی سایت، بلکه در تمامی حوزه هایی که شما با یک مخاطب، مشتری و یا کارفرما سروکار دارید، افراد مختلف به پُستتان می خورد. هر یک از کسانی که در طول دوران کاری تان با آنها برخورد می کنید، ممکن است اخلاقی داشته باشند که شما خوشتان نیاید و باعث آزار شما شود. در این مواقع، صبوری شماست که بهتان کمک می کند، و اجازه نمی دهد که به دلیل تفاوت های رفتاری و اخلاقی، یک مشتری را  که می تواند برای شما درآمد داشته باشد، از دست بدهید.

بهترین دور آموزش طراحی سایت با وردپرس در ایران

 

2- یک طراح سایت باید دقیق و نکته بین باشد

اگر از جمله انسان هایی هستید کلی نگرند و توجهی به جزئیات ندارند، به هیچ وجه نباید در دوره طراحی سایت شرکت کنید. یک سایت برای آنکه از آب و گِل درآید و شکل یک سایت حرفه ای را به خود بگیرد، نیاز به توجه و دقت دارد. طراح سایت به گوشه گوشه سایت دقت کرده و در آنها ریز می شود و با تغییر آنها یک سایت حرفه ای و کاربر پسند به کارفرما تحویل می دهد.

کسی که توانایی و حوصله دقت در جزئیات کار را ندارد، اصلا و ابدا نباید هزینه خود را برای شرکت دوره های آموزشی طراحی سایت به هدر بدهد؛ زیرا این شخص به همین دلیل به نظر ساده، نمی تواند آن طور که باید و شاید کار خود را انجام دهد.

دوره آموزش طراحی سایت با cms

 

3- یک طراح سایت باید بتواند ساعت ها در مقابل کامپیوتر بنشیند

از دیگر ویژگی های یک طراح سایت، توان نشستن در مقابل کامپیوتر و کار کردن با آن است. طراحی سایت موضوعی نیست که بتوان آن را یک ساعته و یا دو ساعته تمام کرد. این امر، حداقل چندین روز زمان می برد. کسی که وسواس در کار دارد و می خواهد کار خود را به بهترین شکل ممکن تحویل دهد، مدت زمانی که برای طراحی صرف می کند، به مراتب بیشتر از کسی است که با وسواس کمتری کار می کند. پس اگر فکر می کنید نمی توانید ساعت ها یک جا بنشینید و به یک صفحه خیره شوید، اصلا در دوره آموزش طراحی سایت شرکت نکنید.

 

دوره آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی

اگر این ویژگی ها را دارید، در دوره آموزش طراحی سایت شرکت نکنید؟

در خطوط بالایی در مورد اینکه چه کسانی بهتر است در دوره طراحی سایت شرکت کنند، حرف زدیم، حال می خواهیم گروهی را معرفی کنیم که به هیچ وجه برای تبدیل شدن به یک طراح سایت مناسب نیستند؛ این گروه به شرح زیرند:

1- کسانی که می خواهند سر و ته همه چیز را خیلی زود به هم متصل کنند

یکی از کسانی که به هیچ عنوان نباید در دوره های آموزش طراحی سایت کند، کسی است که می خواهد همه کارهایش را خیلی زود تحویل بدهد و به اصطلاح، آدم خیلی عجولی است. این افراد از آنجایی که می خواهند خیلی زود هزینه طراحی سایت را دریافت کنند، بدون آنکه دقت کافی برای توجه به جزئیات به خرج دهند، طراحی سایت را به اتمام می رسانند و کاری بی نهایت افتضاح به کارفرما تحویل می دهند. این گروه اصلا نباید توقع داشته باشند که در آینده، کارهای بیشتری به آنها سپرده شود؛ زیرا نمی توانند برای کارشان زمان کافی در نظر بگیرند و کاری بی عیب و نقص انجام دهند.

دوره طراحی سایت نیک اندیشان از 0 تا 100

2- کسانی که دقت و تمرکز کافی ندارند

نباید به سایت به عنوان یک موضوع کلی نگاه کرد. یک سایت جزئیات زیادی دارد و زمانی که قرار است طراحی شود، توجه به این جزئیات می تواند کمک کند، سایتی زیبا و بهینه به کارفرما تحویل داده شود. اصولا کسی که بلد نیست و نمی خواهد به همه جزئیات توجه و دقت داشته باشد، هرگز و هرگز نباید در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کند؛ زیرا نمی تواند یک کار بی ایراد انجام دهد.

3- کسانی که فکر می کنند طراحی سایت، کار ساده و بی دردسری است

گشت و گذار در سایت هایی که کاملا بهینه طراحی شده اند، کار راحتی است؛ اما باید دانست که زحمات زیادی کشیده شده تا یک سایت به اینجا برسد. اگر فکر می کنید که با چند عمل ساده می توانید یک سایت بروز و بهینه تحویل مشتری بدهید، سخت در اشتباهید. افرادی که به دنبال پیدا کردن یک کار ساده و بی دردسر هستند، بهتر است در دوره آموزش طراحی سایت شرکت نکنند و پول خود را بیهوده به هدر ندهند.

 

بهترین دوره طراحی سایت در کشور

طراحی سایت را باید از کجا شروع کرد؟ آیا شرکت در دوره آموزش طراحی سایت، اولین قدم است؟

طراحی سایت، یک کار تخصصی است و موفقیت در آن وابسته به شرکت در دوره طراحی سایت است. درست است که این روزها، ویدئوهای آموزشی زیادی را در موتورهای جستجو می توان پیدا کرد، اما آیا همه آنها می توانند در تبدیل شدن شما به یک متخصص طراحی سایت کمک کنند؟ آیا اگر این دوره های کارایی لازم را داشتند، باز هم، دوره های حضوری و موسسه های آموزشی وارد این حوزه می شدند؟

مسلما، همه آنچه که شما باید از طراحی سایت بدانید، در ویدئوهای آموزشی تدریس نمی شود. متاسفانه برخی کسانی که ویدئوهای آموزشی در خصوص طراحی سایت منتشر می کنند، همه آنچه که بلدند را به شما آموزش نمی دهند؛ زیرا برخی این تصور را دارند که با آموزش کامل و جامع همه چیز، ممکن است مشتری های احتمالی شان را در آینده از دست بدهند.

برگزاری دوره طراحی سایت در نیک اندیشان

البته ما نمی گوییم که این دوره ها اصلا خوب نیست؛ برای آنکه اطلاعات اولیه و ابتدایی خود را در مورد طراحی سایت افزایش دهید، این دوره ها می توانند کمک خوبی باشند؛ اما اینکه تصور کنید همه چیز به شما آموزش داده می شود، تصوری کاملا غلط و اشتباه است.

پس هر زمان که تصمیم گرفتید به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شود، اولین کاری که می بایست انجام دهید، شرکت در دوره آموزشی طراحی سایت به صورت حضوری باشد. در این دوره ها، مدرس به دلیل تعهدی که نسبت به شما و آموزشگاهی که در آن کار می کند، دارد، همه آنچه که در طی سال های کاری اش به دست آورده است، ارائه می کند و این، تنها یکی از نقاط قوت حضور در کلاس ها و دوره هایی است که در خصوص طراحی وبسایت برگزار می شود.

دوره طراحی سایت با متد روز دنیا

آیا کسی که در مورد طراحی سایت چیزی نمی داند، می تواند در دوره طراحی سایت شرکت کند؟

چیزی در مورد طراحی ویسایت نمی دانید؟ صبر و حوصله کافی برای کار کردن در این حوزه را دارید؟ پس وقت را تلف نکرده و به دلیل آنکه هیچ چیزی در مورد طراحی سایت نمی دانید، فرصت هایی را که پیش رویتان قرار داده شده است، از دست ندهید. شجاع باشید و جسورانه یکی از موسساتی که دوره آموزش طراحی سایت را برگزار می کنند، بیابید و در یکی از آنها شرکت کنید.

برای طراحی وبسایت، حداقل نیازهایی که دارید، دسترسی به یک کامپیوتر و دانستن نحوه کار با آن است. اگر این دو سلاح را در اختیار داشته باشید، حتی اگر هیچ چیزی در مورد طراحی سایت ندانید، باز هم می توانید به این حوزه ورود کنید و در آن به یک متخصص تبدیل شود.

اگر عزم و اراده کافی برای تمرین کردن داشته و اگر به تمامی نکاتی که در دوره های آموزشی ارائه می شود، توجه و دقت داشته باشید، بعد از مدتی خواهید توانست به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شوید. دوره طراحی سایت، به شما کمک می کند تا بتوانید کامل ترین و جزئی ترین اطلاعات را دریافت کنید و به یک متخصص و کاربلد این حوزه تبدیل شوید.

البته در این میان شما باید قول بدهید، در تمام کلاس هایی که برای طراحی سایتتان برگزار می شود، شرکت کنید و بعد از هر جلسه روی نکات تمرکز کرده و آنها را تمرین و تکرار کنید. در نهایت، اگر تمام این شرایط را رعایت کنید، می توانیم با اطمینان کامل به شما بگوییم، درآمد خوبی از این راه به دست خواهید آورد.

بهترین دوره طراحی سایت در ایران

یادگیری طراحی سایت چقدر  زمان می برد؟

موضوعی مهمی که به عنوان یک علاقه مند در حوزه طراحی سایت باید مورد توجه قرار دهید، مدت زمان این دوره است. هر موسسه ای، با توجه به سرفصل هایی که برای آموزش تعیین کرده است، به شما می گوید که چقدر طول می کشد تا بتوانید این دوره را به پایان ببرید. درست است که این شغل می تواند درآمد خوبی برای شما داشته باشد، اما باید صبوری به خرج بدهید و همزمان با برگزاری کلاس ها، مطالعه کرده و تمرین کنید. اگر به موضوعی که به آن علاقه دارید، متعهد باشید، کمتر از یک سال می توانید وارد حوزه طراحی سایت شوید.

دوره طراحی سایت با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

البته این نکته را مد نظر قرار دهید، شما در اول مسیر قرار دارید و باید تجربیات زیادی را در این حوزه به دست آورید. طراحی سایت، موضوعی نیست که امروز، شما دوره اش را به پایان ببرید و فردا بگویید که می خواهم سایت یک شرکت قَدَر را طراحی کنم. برخی موسسات برگزار کننده دوره طراحی سایت، شما را به شرکت های طراحی سایت معرفی می کنند. این فرصت به شما کمک می کند تا تجربیات بیشتری به دست آورید و حرفه ای تر عمل کنید. از کار کردن به عنوان یک کارآموز نترسید و سعی کنید با جان و دل هر آنچه به شما آموزش داده می شود، فرا بگیرید.

سیستم مدیریت محتوا چیست؟ چرا در برترین دوره آموزش طراحی سایت به آن نیز پرداخته می شود؟

یکی از روش های طراحی سایت که در دوره آموزش طراحی سایت نیز به آن پرداخته می شود، سیستم های مدیریت محتوایی هستند. این روش، یکی از متداول ترین و معروف ترین متدهایی است که امروزه بسیاری از شرکت های طراحی سایت از آن استفاده کرده و سایت ها را به کمک آن طراحی می کنند. به سیستم های مدیریت محتوایی  به اختصار CMS (Content Management System) هم می گویند. این سیستم ها برای آنکه مدیریت محتوا به شکل راحت تری انجام شود، ابداع شده اند و دست طراحان سایت را برای راه اندازی یک وب سایت حرفه ای، باز گذاشته اند.

برترین دوره طراحی سایت در کل کشور

در این سیستم، می توان ساختار صفحه های وب را به راحتی مدیریت و کنترل کرد. لینک سازی بین صفحات ایجاد شده در این سیستم، کار بسیار راحتی است. سادگی در این سیستم، یکی از مسائلی است که باعث افزایش محبوبیت آن شده است.

از دیگر مواردی که در افزایش تمایل طراحان وب سایت به سیستم های مدیریت محتوایی بی تاثیر نبوده است، عدم نیاز به دانش برنامه نویسی است. کسانی که به کمک این سیستم، سایتی را طراحی می کنند، لازم نیست برنامه نویسی بلد باشند. البته، در برخی سایت هایی که کارفرما می خواهد قسمتی از سایت را شخصی سازی کند، برنامه نویسان وارد عمل شده و این کار را انجام می دهند؛ وگرنه به صورت معمول، در طراحی وب سایت با کمک CMS ها برنامه نویسی و دانش آن کمک خاصی نمی کند.

برخی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوایی به شرح زیر است:

 • وردپرس
 • جوملا
 • دروپال
 • پی اچ پی نیوک
 • مجنتو

هر یک از سیستم هایی که در فوق اشاره کردیم، مزیت ها و معایب خاص خود را دارند. معمولا کسانی که در دوره طراحی وب سایت شرکت می کنند، اطلاعات کامل و جامعی را در مورد این روش ها به دست خواهند آورد. بسیاری از سایت های بزرگ دنیا با این سیستم ها طراحی شده اند و در حال فعالیت هستند. در ادامه، به صورت مختصر و مفید به بررسی معایب این چند نوع سیستم مدیریت محتوایی خواهیم پرداخت.

برگزاری کامل ترین دوره آموزش طراحی سایت در تهران و کشور

1- وردپرس

یکی از محبوب ترین و بهترین سیستم های مدیریت محتوایی که امروزه برخی سایت های بزرگ و برند در دنیا از آن استفاده می کنند، وردپرس است. این سیستم، حدود 45 درصد از سهم سایت های طراحی شده در دنیا را به خود اختصاص داده است. اینکه چه موضوعی باعث شده است این روش به محبوبیت چشمگیری دست پیدا کند، مواردی است که در ادامه ذکر خواهیم کرد:

 • کم بودن حجم آن
 • بالا بون سرعت نصب
 • کم هزینه بودن
 • مجهز بودن به افزونه های زیاد و متنوع
 • سازگاری با موتورهای جستجو
 • کاربری فوق العاده آسان

برای سایت های بلاگی و یا سایت های خبری، طراحی سایت با کمک وردپرس پیشنهاد خوبی است. برای سایت هایی که قرار است محصولی در آنها فروخته شود، بهتر است از سایر روش های طراحی سایت بهره برد؛ زیرا در سایت های فروشگاهی وردپرسی، باید تعداد زیادی افزونه به کار برده شود و این ممکن است تاثیر بدی روی سرعت سایت بگذارد. وقتی سرعت پایین می آید، ترافیک طبیعی سایت نیز کاهش پیدا کرده و به این شکل، گوگل رتبه خوبی برای سایت در نظر نمی گیرد.

2- جوملا

از دیگر سیستم های مدیریت محتوایی که در دوره آموزش طراحی سایت در مورد آن صحبت می شود، جوملا است. این سیستم در سال 2001 معرفی شد و بعدها با پیشرفت خوبی که کرد، به یک رقیب بسیار جدی برای وردپرس تبدیل شد. برخی از مزیت های جوملا به شرح زیر است:

 • رایگان بودن
 • مجهز بودن به بیش از 6 هزار افزونه
 • بالا بودن سرعت نصب

فرقی نمی کند  که کسب و کار شما کوچک است و یا بزرگ؛ در هر صورت، جوملا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید یک سایت حرفه ای داشته باشید، در آن به مشتریان خود خدمات رسانی کنید و محصول بفروشید. البته به خاطر داشته باشید، رابط کاربری این سیستم، اندکی مشکل است و ممکن است همه افراد نتوانند با آن کار کنند. این نیز موضوعی است که حتما در دوره آموزش طراحی سایت به آن پرداخته می شود.

برگزاری دوره آموزش طراحی سایت با برترین اساتید کشور

3- دروپال

از دیگر سیستم های مدیریت محتوایی که این روزها سروصدای زیادی به پا کرده است، دروپال است. هر چند این سیستم در سال های گذشته کاربران کمتری داشته است، اما به دلیل امکانات و خدمات خوبی که توسط این سیستم ارائه می شود، برخی طراحان رو به سوی استفاده از این سیستم آورده اند. از مهم ترین ویژگی های دروپال می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • طراحی یک سایت امن
 • بالا بودن سرعت سایت های راه اندازی شده با این سیستم
 • ارائه پشتیبانی قوی
 • امکان رشد و توسعه سایت

نکته ای که حتما در دوره طراحی سایت به آن اشاره می شود، این است که بهتر است افراد مبتدی، برای طراحی سایت از این سیستم استفاده نکنند. پیچیدگی های دروپال زیاد است و ممکن است افراد را با مشکلات و دردسرهایی رو به رو کند.

4- پی اچ پی نیوک

از دیگر سیستم های مدیریت محتوایی می توان به پی اچ پی نیوک اشاره کرد. این سیستم، اندکی قدیمی است و قبل از آنکه وردپرس و جوملا رواج پیدا کنند، از آن استفاده می کردند. در دوره طراحی سایت، از این سیستم کمتر نام برده می شود؛ زیرا بروزرسانی آن کاهش پیدا کرده و در مورد امنیت و سرعت آن نیز اما و اگرهایی وجود دارد. برخی از ویژگی های مثبت این سیستم به شرح زیر است:

 • کنترل راحت لینک ها و مدیریتشان
 • قابلیت مشاهده لحظه ای آمار ورودی به سایت
 • نصب و راه اندازی ساده و راحت
 • قابلیت نظارت بر اعضای سایت

5- مجنتو

مجنتو، یکی از سیستم های فروشگاه ساز است و در کل دنیا، برای ساخت فروشگاه های آنلاین از این سیستم استفاده می کنند. برخی از مهم ترین مزیت های این سیستم به شرح زیر است:

 • امکان طراحی سایت های فروشگاهی با سرعت بالا
 • قابلیت بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • بالا بودن انعطاف پذیری و قابلیت شخصی سازی
 • امکان طراحی سایت های فروشگاهی بزرگ

آینده شغلی کسانی که در دوره طراحی سایت (دوره آموزش طراحی سایت) شرکت می کنند، چگونه است؟

آینده کاری کسانی که در دوره آموزش طراحی سایت شرکت می کنند، بسیار روشن است. امروزه اغلب کسب و کارها در حال روی آوردن به سوی فعالیت در دنیای مجازی هستند. بسیاری از آنها می خواهند تعداد مشتریان خود را افزایش دهند و به این شکل، سود بیشتری از کسب وکارشان به دست آورند. برخی دیگر از کسب و کارها برای آنکه با مشتریان خود ارتباط موثرتری داشته باشند، تصمیم می گیرند که یک سایت راه اندازی کنند؛ بر تعداد این گروه نیز در حال افزوده شدن است.

هزینه شرکت در دوره طراحی سایت هلدینگ آموزشی نیک اندیشان

برخی کسب وکارها، نوپا بوده و برای آنکه به بقیه ثابت کنند آنها نیز حرفی برای گفتن دارند، می خواهند یک سایت داشته باشند و به همین دلیل به سراغ کسانی می روند که در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کرده و در کار خود به یک متخصص تبدیل شده اند. با افزایش جمیعت و تغییر شکل نیازها، تعداد کسب و کارهایی که می خواهند با داشتن سایت، به یک شکل مدرن و جدید کار کنند، در حال زیاد شدن است و این مورد به خوبی ثابت می کند که آینده شغلی طراحان سایت، روز به روز در حال بهتر شدن است.

اگر یکی از ویژگی هایی که در بالا به آن اشاره کردیم در خود سراغ دارید و اگر دوست دارید در یک  حوزه کاری کاملا سودآور و با کلاس مشغول به کار شوید، توصیه می کنیم بهانه جویی کردن را به پایان ببرید و به یکی از موسساتی که دوره های طراحی سایت برگزار می کند، مراجعه کنید. اگر اراده و صبوری لازم برای کار در این حوزه را داشته باشید، بعد از چند سال درآمد خوبی کسب خواهید کرد.

با شرکت دوره طراحی سایت، در چه مشاغلی می توانیم وارد شویم و کار کنیم؟

وقتی یک سایت، طراحی و راه اندازی شد، کار آن به پایان نمی رسد و آن زمان است که کار به معنای واقعی شروع می شود. کسانی که در دوره طراحی سایت شرکت می کنند، نه تنها می توانند وارد یک تیم طراحی و توسعه دهنده سایت شوند، بلکه می توانند در مشاغل زیر مشغول به کار شده و درآمد خوبی به دست آورند. مشاغل مرتبط با طراحی سایت به شرح زیر است:

1- گرافیست

هر سایت، برای آنکه کامل و بی نقص به نظر برسد، باید بخش هایی مانند بنرهای تبلیغاتی، لوگو، دکمه و غیره داشته باشد. طراحی این بخش ها تماما به عهده گرافیست است.

مناسب ترین افراد برای شرکت در دوره طراحی سایت

2- تولید کننده محتوا

از دیگر مشاغلی که بعد از طراحی سایت، نیاز به آن به شدت احساس می شود، تولیدکننده محتوا است. همان طوری که در مقاله تولید کننده محتوا کیست گفتیم، این افراد می توانند در تولید محتواهایی ناب و خاص به شما و سایتتان کمک کنند.

3- متخصص دیجیتال مارکتینگ

از دیگر کسانی که با حضورشان می توانند به یک کسب و کار کمک کنند تا جانی دوباره بگیرد و با رقبایش به رقابت بپردازد، متخصص دیجیتال مارکتینگ است. این فرد استراتژی درستی می چیند تا سایت به بیشترین فروش دست پیدا کند.

4- متخصص سئو

در ادامه این متن اشاره خواهیم کرد که سئو چیست؛ اما، همین اندازه بدانید که سئوکار و متخصص سئو در هر سایتی باید حضور داشته باشد. در مورد وظایف یک سئوکار نیز دوره طراحی سایت مفصلا صحبت می شود.

5- برنامه نویس

برنامه نویسان از دیگر گروه های شغلی هستند که باید در یک تیم طراحی سایت حضور داشته باشند. شخصی سازی سایت با کمک برنامه نویسی یک از مهم ترین وظایف این گروه است.

کدام یک از  اصول طراحی سایت در دوره آموزش طراحی سایت ارائه می شود؛ 7 نکته بسیار مهم که باید بدانید

سایت ها برای راه اندازی شدن اصول خاص خودشان را دارند. کسانی که در دوره های آموزش طراحی سایت شرکت می کنند، اطلاعات جامعی در مورد این اصول به دست آورده و سعی می کنند با به کار گیری آنها کار طراحی سایت را به خوبی به سرانجام برسانند. برخی از مهم ترین اصول طراحی وبسایت به شرح زیر است:

1- یک سایت باید ساده باشد

اگر نگاه مشتری و گیج نکردن او برای چرخیدن در سایت برایتان مهم باشد، باید سعی کنید سایتی ساده و بدون پیچ و خم طراحی کنید. اگر بتوانید این مورد را لحاظ کنید، کاربر به مدت بیشتری در سایت باقی مانده و این تاثیر خوبی بر رتبه سایت خواهد داشت.

 

قیمت دوره آموزش طراحی سایت در شهر تهران

2- سرعت سایت باید بالا باشد

یکی دیگر از مواردی که تاثیر مثبتی بر کاربر خواهد داشت، بالا بودن سرعت سایت است. هر قدر سرعت سایت بهینه تر باشد، کاربر در هنگام ورود به سایت، انتظار کمتری کشیده و این موضوع مانع از ترک سایت توسط او خواهد شد. این یکی از مهم ترین اصولی است که در دوره طراحی سایت، روی آن تاکید ویژه و خاصی می شود.

3- سایت های حرفه ای باید واکنشگرا باشند

سایت های واکنشگرا، سایت هایی هستند که روی دستگاه های مختلف، به شکلی کاملا بهینه نمایش داده می شوند. برای مثال، سایتی واکنشگرا یا ریسپانسیو، هم در داخل کامیپوتر و لپ تاپ و هم در داخل انواع گوشی موبایل و تبلت در اندازه ای خوب و مناسب نمایش داده شود.

4- سایت باید از نگاه مشتری دیده شود

وقتی یک سایت از نگاه مشتری و از دید او طراحی می شود، می گویند که سایت، تجربه کاربری خوبی دارد. تجربه کاربری روی بصری بودن سایت، و استفاده راحت و ساده از آن مانور داده و دغدغه اصلی اش رضایت کاربر از حضور در سایت است.

5- سایت بهتر است دینامیک باشد

موضوع مهم دیگری که در دوره طراحی سایت به آن اشاره می شود، دینامیک بودن سایت است. کسب و کارهایی که می خواهند کار خود را گسترش دهند و یا به دنبال افزایش تعداد مشتریان خود هستند، بهتر است در مورد دینامیک بودن و یا پویا بودن سایت خود با طراح سایت صحبت کنند.

6- سایت می بایست برای موتورهای جستجو بهینه باشد

یکی از مهم ترین مباحثی که در دوره آموزشی طراحی سایت به آن پرداخته می شود، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. تا زمانی که یک سایت، برای موتورهای جستجویی چون، گوگل بهینه نباشد، نمی توان امیدوار بود که سایت بتواند ما را به اهدافمان از راه اندازی آن برساند.

7- یک سایت باید کدهای روان و استانداردی داشته باشد

دیگر ویژگی که تنها در سایت های حرفه ای دیده می شود، کد نویسی روان است. وقتی کد نویسی یک سایت، روان و استاندارد باشد، امنیت سایت بالاست؛ امکان شخصی سازی در آن وجود دارد و در آینده نیز می توان با خیالی راحت یک امکان جدید به سایت اضافه کرد. این، یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در دوره آموزش طراحی سایت مطرح می شود.

قیمت دوره طراحی سایت و سئو در شهر تهران و کل کشور

کدام دوره طراحی سایت یا دوره آموزشی طراحی سایت از همه بهتر است؟

نکته ای که می توانیم به جرات آن را بیان کنیم این است که برای تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای باید بهترین و کامل ترین دوره طراحی سایت را انتخاب، و در آن شرکت کرد. همان طوری که در بالا نیز اشاره کردیم، طراحی سایت از جمله کارهای تخصصی است و علاقه مندان باید در دوره ای شرکت کنند که در آن، همه چیز بی کم و کاست ارائه می شود.

بنابراین زمانی که می خواهید یک دوره آموزش طراحی سایت را انتخاب کنید، ابتدا به مباحثی که در آن ارائه می شود، و سپس به اساتیدی که دوره را برگزار می کنند، توجه و دقت کرده و موسسه ای را برای گذراندن این دوره انتخاب کنید که هم از نظر سرفصل ها کامل باشد و هم اساتید و مدرسان آن در طراحی سایت، سابقه درخشانی داشته باشند. اگر دوره آموزشی طراحی وبسایت یک مجموعه چنین مشخصاتی داشته باشد، می توان از آن به عنوان بهترین دوره یاد کرد.

مزیت های دوره آموزش طراحی سایت نیک اندیشان چیست؟

یکی از موسسه هایی که تا به حال دوره های ارزشمند و غنی زیادی برگزار کرده، موسسه نیک اندیشان است. از بین تمامی دوره هایی که نیک اندیشان برگزار می کند، دوره طراحی سایت آن یکی از بهترین و کامل ترین دوره ها در کشور است. دلایلی که باعث شده ما از این دوره به عنوان یک دوره ویژه و منحصر به فرد یاد کنیم، موارد زیر است:

1- برگزاری دوره ها به صورت مهارتی و کارگاهی

اگر تجربه حضور در دوره های مختلف آموزشی را داشته باشید، حتما به این موضوع رسیده اید که برخی از دوره ها باید به صورت مهارتی و کارگاهی برگزار شوند. دوره طراحی سایت نیک اندیشان، یکی از شاخص ترین مثال هایی است که می توان در معرفی و توصیف دوره های کارگاهی عنوان کرد. این دوره به صورت کاملا مهارتی برگزار شده و شما در حین گذراندن آن می توانید یک وبسایت، طراحی کرده و با زیر و بم آن به خوبی آشنا شوید.

 

مزیت های شرکت در دوره طراحی سایت و سئو چیست

2- تجربه عملی طراحی یک سایت

مدرسین دوره آموزش طراحی سایت در موسسه نیک اندیشان، برای آنکه به تمام مفاهیم طراحی سایت به خوبی مسلط شوید و هیچ ابهام و ایرادی در این حوزه نداشته باشید، از شما می خواهند که همگام با نکات ذکر شده در کلاس، یک وب سایت نیز طراحی کنید.

3- حضور مدرسین با تجربه

مدرسین این دوره، آقایان محمد ابوالفضلی و پویا گورانی هستند و تجربه طولانی طراحی سایت در رزومه آنها به چشم می خورد. این دو بزرگوار، برای آنکه دوره آموزش طراحی سایت نیک اندیشان نتیجه بخش بوده و راندمان بالایی داشته باشد، تمام آموخته های خود را در اختیار مهارت جویان قرار می دهند و در این حوزه، اصلا کوتاهی نمی کنند.

4- اعطای گواهینامه بین المللی و معتبر

اگر به دنبال دریافت یک مدرک معتبر طراحی سایت هستید، دوره طراحی سایت نیک اندیشان بهترین گزینه است. اگر بتوانید این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید، مدرک معتبر بین المللی صادر شده از طرف موسسه urs انگلستان به شما اهدا خواهد شد.

5- قیمت مناسب

از دیگر مشخصاتی که باعث شده دوره آموزش طراحی سایت نیک اندیشان را یکی از بهترین دوره ها بخوانیم، شهریه مناسب این دوره است. اگر نمی توانید هزینه را به صورت یکجا پرداخت کنید، هیچ ایرادی ندارد؛ نیک اندیشان این فرصت را برای شما فراهم کرده تا به صورت قسطی شهریه را بپردازید.

آیا می دانید بهترین دوره طراحی سایت، چه ویژگی هایی دارد؟

کسانی که علاقه مندند بدانند کاربرد جاوا اسکریپت در طراحی سایت چیست، باید در دوره آموزش طراحی سایت شرکت کنند؛ این تنها راهی است که می توان برای آموزش این مقوله و سایر مقوله های مورد نیاز در طراحی سایت پیشنهاد کرد. از آنجایی که ما می خواهیم در مورد طراحی سایت صحبت کنیم، برخی ویژگی ها و خصوصیات بهترین دوره طراحی سایت را با شما در میان خواهیم گذاشت. این ویژگی ها و خصوصیات به شرحی است که در ادامه بیان می کنیم:

 • بهترین دوره ی آموزش طراحی سایت و سئو با شهریه ای مناسب و به صورت اقساط نیز برگزار می شود. برخی موسسه های آموزشی در کشور برای آنکه فرصت حضور در این دوره را برای طیف وسیعی از افراد فراهم کنند، شهریه را به صورت قسطی می گیرند.
 • مباحث ذکر شده، از جامعیت قابل توجهی برخوردار هستند. هر آنچه که برای طراحی سایت نیاز است در این دوره ها آموزش داده می شود؛ تنها کافی است با علاقه و اشتیاق در دوره حضور پیدا کنید و هر چه که یاد می گیرید به صورت عملی نیز انجام دهید.
 • برترین دوره طراحی سایت، به صورت مرحله ای و گام به گام پیش می رود و در هر مرحله به دانشجو گفته می شود که چه کار باید انجام دهد.

دوره طراحی سایت رایگان بهتر است یا پولی؟

اگر دوست دارد به جمع عظیمی از طراحان حرفه ای وب سایت محلق شوید و به مانند آنها سایت هایی حرفه ای و کاربر پسند طراحی کنید، بهتر است دُور دوره طراحی سایت رایگان را خط بکشید. طراحی سایت از جمله مقوله هایی است که پیچیدگی ها و ریزه کاری های خاص خود را دارد. گاهی اوقات، این ریزه کاری ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و ندانستن و رعایت نکردن آنها شما را وارد چالش های زیادی می کند.

پس، اگر می خواهید یک سایت حرفه ای و بدون اشکال طراحی کنید، در دوره هایی شرکت کنید که می دانید کامل ترین مباحث و سرفصل ها را به شما می آموزند. قطعا، دوره طراحی سایت رایگان به دلیل نقص های آموزشی زیادی که دارد، تنها می تواند شما را با کلیت کار آشنا کند و فایده دیگری برایتان نخواهد داشت. برای تبدیل شدن به یک حرفه ای، باید در دوره های پیشرفته شرکت کرد و برگزاری این دوره ها تنها از عهده موسسه هایی بر می آید که کیفیت دوره هایشان زبانزد عام و خاص است.

با شرکت در دوره آموزش طراحی سایت پولی، هم می توانید جامع و کامل آموزش ببینید و هم می توانید در انتهای دوره یک مدرک معتبر دریافت کنید. داشتن این مدرک معتبر در نوع خود ارزش زیادی دارد و ممکن است در آینده خیلی به درد شما بخورد.

چه دوره های دیگری در نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره طراحی سایت، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه کامپیوتر و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره mba ، دوره dba ، دوره post dba ، دوره bba ، دوره مونته سوری ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره داروخانه ، دوره حسابداری ، دوره پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره کاشت مو ، دوره آرایش زنانه ، دوره کاشت ابرو ، دوره بورس

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  2 دیدگاه برای دوره طراحی سایت و سئو

  1. محسن

   سلام واقعا داخل این دوره html و css هم آموزش میدید؟

   • nickandishan-admin

    سلام بله این موارد هم آموزش داده می شود.

  2. علی مقدادی

   سلام میخوام تو دورتون ثبت نام کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

   • nickandishan-admin

    سلام لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image