دوره طراحی سایت و سئو

شاید امروزه کمتر کسی با فضای اینترنت غریبه باشد و این مساله زمینه را برای کسب درآمد از این فضای بی حد و مرز فراهم کرده است. دوره طراحی سایت و سئو با همین هدف در راستای جذب و تعلیم افراد مشتاق شروع به فعالیت کرده است. با گذراندن دوره طراحی سایت و سئو شما قادر خواهید بود به جذب مخاطب و مشتری برای خود بپردازید و در دنیای گسترده وب سهمی داشته باشید. دوره طراحی سایت و سئو شما را از نقطه صفر به بالاترین مراحل این دانش می رساند و اگر از آن دسته کسانی هستید که اطلاعی هم در این زمینه ندارید، می توانید با گذراندن این دوره به یکی از افراد حرفه ای بدل شوید.

آموزش طراحی وب سایت و سئو

آنچه شما در این دوره فرا خواهید گرفت، آموزش طراحی وب سایت و سئو است. به طوری که در انتهای دوره قادر خواهید بود سایتی را برای خود طراحی کرده و اقدامات لازم جهت دیده شدن این سایت را انجام دهید. اکثر متقاضیان این رشته نگرانی بابت سخت و پیچیده بودن کد نویسی و ایجاد سایت را دارند که باید عنوان کنیم ما در دوره آموزش طراحی وب سایت و سئو بدون نیاز به کد نویسی این مهارت را به شما خواهیم آموخت. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از شرکت ها و صاحبان مشاغل در صدد داشتن یک سایت برای بازاریابی، فروش و معرفی خدمات خود هستند، افرادی که تحت آموزش طراحی وب سایت و سئو به صورت حرفه ای قرار می گیرند، آینده درخشانی را پیش روی خود شاهد خواهند بود.

دوره سئو چیست؟

شاید این پرسش برایتان پیش آمده باشد که دوره سئو چیست؟ در پاسخ باید عنوان کنیم که تمامی تکنیک هایی که سایت شما را در دنیای اینترنت بالاتر از رقبا می آورد، سئو نامیده می شود. سئو در واقع مخفف عبارت Search engine optimization می باشد که به معنای بهینه سازی موتورهای جست و جو می باشد. اگر بخواهیم در یک جمله بیان کنیم که دوره سئو چیست؟ باید گفت کلیه راهکارهایی که به شما امکان می دهد تا در نتایج جست و جوی های گوگل جایگاه بهتر و بالاتری کسب کنید. با این مهارت شما قادر خواهید بود به کسب و کار ایجاد شده در فضای اینترنت رونق ببخشید و از این شیوه برای خود درآمد زایی کنید.

آموزشگاه طراحی سایت

شما می توانید این رشته را در آموزشگاه طراحی سایت ما و زیر نظر مجرب ترین اساتید، آموزش ببینید. مزیت هایی که آموزشگاه طراحی سایت در مرکز ما دارد، هزینه مناسبی است که برای آن در نظر گرفته شده و امکان پرداخت به صورت قسطی هم می باشد. هم چنین اساتیدی که این حرفه را به شما می آموزند، از بهترین های این علم در کشور می باشند که به همه ابعاد این رشته مسلط بوده و می توانند شما را تا حرفه ای شدن همراهی کنند. شما می توانید با فراگیری این علم در آموزشگاه طراحی سایت، هر آنچه که برای ایجاد سایت و معرفی آن به مخاطب نیاز دارید را فراگرفته و به بهترین شکل در بازار کار از آن بهره بجویید.

ویژگی بهترین آموزش سئو (بهترین دوره طراحی سایت و سئو)؟

معیار های لازم برای انتخاب بهترین دوره طراحی سایت و سئو شامل موارد زیر هستند:

1-سرفصل های دوره باید کامل و جامع باشد،

قبل از انتخاب دوره باید به سرفصل ها و کامل بودن آن ها دقت کنید. برخی دوره ها تنها به آموزش مفاهیم سئو اکتفا می کنند و برخی دیگر، بهینه سازی سایت را به صورت حرفه ای آموزش می دهند.

2-طول دوره باید بیشتر از ۴۰ ساعت باشد؛

بهترین آموزش سئو آن است که محتویات آموزشی را به صورت دسته بندی و منظم و در ساعاتی بیشتر از ۴۰ ساعت آموزش دهد. دوره های کمتر از ۴۰ ساعت بهره وری پایین تری دارند.

3-مدرسین دوره باید سابقه کاری قابل قبولی داشته باشند؛

قطعا مدرسین دوره در کیفیت آموزش مباحث بسیار نقش دارند. قبل از هر چیزی بهتر است درباره اساتید آموزشی و سابقه آن ها تحقیق کنید.

4-مدرک دوره اعتبار رسمی داشته باشد؛

دوره هایی که برای آموزش سئو برگزار می شود باید مدرک رسمی و مورد تایید وزارت علوم ارائه دهند. حتی برخی دوره ها مدرک بین المللی نیز ارائه می دهند که برای مهاجران ایرانی بسیار مفید است.

آیا در دوره سئو، کد نویسی هم آموزش داده می شود؟

اگر بخواهیم به صورت جزئی تر، دوره سئو را در دوره طراحی سایت و سئو بررسی کنیم، باید بگوییم که کد نویسی در این دوره کاملا بی معناست. به عبارتی در این دوره، تنها به ابزار ها و تکنیک های لازم برای ارتقاء سایت پرداخته می شود.

مفاهیمی که در دوره سئو مورد بحث قرار می گیرند، عبارتند از: کلمات کلیدی، لینک سازی، نحوه ساخت محتوای سئو شده، ساختار سایت بر اساس سئو، مشکلات فنی و غیره.

برای بررسی عملکرد سایت و تحلیل آن نیز ابزار هایی مانند Google search console، Google analytics و SEMrush به شما آموزش داده می شود. به کمک این ابزار ها می توانید نقاط قوت و ضعف سایت خود را مشاهده و تحلیل کرده و با آموزش های این دوره، سایت را بهبود دهید.

کدنویسی و برنامه نویسی در این بخش از دوره طراحی سایت و سئو جایگاهی ندارد، اما اگر متقاضی با روش ها و طریقه ی طراحی سایت آشنا باشد، درک بهتری از مفاهیم داشته و برتری نسبی نسبت به بقیه پیدا می کند.

گرچه این دوره کد نویسی ندارد، اما به دلیل اینکه مفاهیم مرتبط با آن بسیار زیاد هستند و عمدتا در ۴ فصل آموزش داده می شوند، بین ۳ ماه تا یک سال برای یادگیری آن زمان لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image