دوره کمک پرستاری (بهیاری)

(26 بررسی مشتری)

در این دوره مهارتهای کمک پرستاری به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی آکسفورد، به کار معرفی می شوید.

توضیحات

فیلم معرفی دوره پرستاری (دوره کمک پرستاری) توسط استاد دوره

فیلم معرفی دوره پرستاری (دوره کمک پرستاری) توسط استاد دوره

فایل صوتی معرفی دوره پرستاری (دوره کمک پرستاری) توسط استاد دوره

توضیحات دوره کمک پرستاری :

در این دوره مهارتهای کمک پرستاری به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی آکسفورد به کار معرفی می شوید.

سرفصل دوره کمک پرستاری :

فشار خون

قند خون

احیا

تزریقات

پانسمان

سرم و آنژوکت

طول دوره

۲/۵ ماه    10 جلسه ۲ ساعته     هفته ای ۱ جلسه

استاد

پرستار با ۲۰ سال سابقه کار

گواهینامه

گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه

گواهینامه از آکسفورد انگستان قابل استعلام آنلاین

هزینه دوره

مبلغ دوره: 2,880,000 هزار تومان

شرایط پرداخت: 1,440,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی از جلسه اول 350,000 تومان تا تسویه کامل

 

نظرات برخی از دانشجویان درباره دوره کمک پرستاری

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه تئوری های غیر کاربردی و استفاده از وسایل کمک آموزشی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی کمک پرستاری چند جلسه است؟

این دوره آموزشی کمک پرستاری همانطور که در بالا گفته شد هفته ای 1 جلسه دو ساعت و نیمه که در مجموع میشود 10 جلسه در 2.5 ماه برگزار می شود. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید اون بار علمی لازمه را از دوره دریافت نکرده اید می توانید با حضور در دوره های بعدی که برگذار میشود به صورت رایگان شرکت کنید تا اطلاعات لازمه را دریافت کنید و از دوره ی آموزشی کمک پرستاری (بهیاری) بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره کمک پرستاری (بهیاری) در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره کمک پرستاری (بهیاری)، مدارکی از دانشگاه دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره پرستاری را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره پرستاری، 1 میلیون و 400 هزار تومان می باشد، میتوانید 700 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش  پرداخت واریز کنید و در طی دوره مابقی را از جلسه اول، هر جلسه 300 هزار تومان پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چطوری میتونم در این دوره، ثبت نام کنم؟

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فرم زیر و کلیک بر روی ثبت و ارسال، در ساعاتی دیگر توسط پشتیبانان ما، با شما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

و یا اگر خواستید، میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره کمک پرستاری چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام مراجعه به بیمارستان افرادی را ببینید که در حال کمک کردن به بیماران هستند و آن ها را با پرستاران اشتباه بگیرید. اما در واقع آن ها کمک پرستار هستند و وظایفشان با پرستاران فرق می کند.

یک کمک پرستار در بیمارستان یا مرکز مراقبت های بهداشتی کار می کند. کمک پرستار به بیماران در انجام فعالیت های روزمره زندگی مانند غذا خوردن و حمام کردن کمک می کند. کمک پرستار که گاها به آن ها دستیار پرستار نیز گفته می شود، مراقبت های اولیه را ارائه می دهند و به بیماران در انجام فعالیت های روزانه یاری می رسانند.

برگزاری کلاس های دوره کمک پرستاری
برگزاری کلاس های دوره کمک پرستاری

یک کمک پرستار  ممکن است علائم حیاتی بیماران مانند فشار خون و دمای بدن آنان را بررسی کند و هر گونه مورد مشکوکی که جای نگرانی دارد را به تیم های پزشکی اطلاع دهد.

بایستی یادآور شویم هرکسی نمی تواند کمک پرستار شود. برای آنکه بتواند به عنوان دستیار پرستار کار کنید ابتدا باید در دوره های کمک پرستاری شرکت کنید.

دوره ی کمک پرستاری یک دوره ی آموزشی است که در آن فرد می‌تواند در مورد مهارت‌ها و دانش دستیار پرستاری بیاموزد.

شما با شرکت در دوره های کمک پرستاری نیک اندیشان می توانید مهارت های مورد نیاز مانند، چگونگی کنترل فشار خون، چگونگی بررسی دمای بدن بیمار، طریقه ی درست بلند کردن و حرکت دادن بیمار را یاد خواهید گرفت.  همچنین شما مهارت های برقراری ارتباط با بیمار، خانواده ی بیمار و تیم پزشکی را کسب خواهید کرد. از دیگر مواردی که در این دوره به شما آموزش داده می شود نحوه ی اولویت بندی وظایف و مدیریت زمان می باشد. در طول دوره، دانشجویان همچنین درباره موضوعاتی مانند مبانی پرستاری، بیماری‌های جامعه، عملیات پزشکی-جراحی و … می‌آموزند.

پس از آنکه شخص دوره کمک پرستاری را با موفقیت سپری کرد می تواند به عنوان دستیار پرستار در بخش‌های مختلفی مانند خانه‌های سالمندان، مراقبت های پزشکی، مراکز مراقبت‌های بهداشتی، موسسات آموزشی و …  مشغول به کار شود.

دوره بهیاری چیست؟

دوره ی بهیاری یک دوره ی حرفه ای متمرکز است که در آن فرد دانش، مهارت ها و تجربه لازم برای عضویت در حرفه پرستاری و تیم مراقبت های بهداشتی را به دست می آورد. همچنین شخص در دوره های بهیاری نحوه ی مراقبت صحیح از سالمندان برای رفع نیازهای جمعیت سالخورده را می آموزد.

دوره آموزشی بهیاری شامل آموزش رسمی و همچنین دوره های کارآموزی است. برخی تصمیم می گیرند قبل از دریافت مجوز که یک برنامه 2 ساله است، مدرک کاردانی در رشته بهیاری را کسب کنند. بدین منظور برخی از موسسات دوره بهیاری را برگزار می کنند. همچنین برخی از بیمارستان ها برنامه های آموزشی و دوره های کار آموزی برای بهیاران ارائه می دهند. این دوره های آموزشی معمولاً آموزش کلاسی را با تمرین بالینی ترکیب می کنند و تکمیل آن یک سال یا کمتر طول می کشد. برخی از بیمارستان ها  و موسسات برای ارائه این دوره ها با کالج های محلی همکاری می کنند. همچنین لازم به ذکر است که برخی از موسسات امکان استفاده از دوره ی بهیاری به صورت آنلاین را نیز موجود آورده اند تا افرادی که خواهان شرکت در دوره بهیاری هستند اما شرایط رفت و آمد به جلسات را ندارند بتواند از این دوره ی آموزشی بهره مند شوند.

با داشتن مدرک دوره های بهیاری به یک پرستار عملی دارای مجوز تبدیل می شوید. دبهوره کمک بهیاری نیک اندیشان به گونه‌ای طراحی شده است که فرصت‌هایی را برای توسعه دانش، مهارت‌ها و نگرش‌های لازم برای کمک به افراد و خانواده‌ها در محیط‌های مراقبت ویژه و طولانی‌مدت در اختیار شما قرار دهد.

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره ی کمک پرستاری شما به عنوان یک فرد واجد شرایط کار می توانید در انواع مراکز  مراقبت بهداشتی مشغول به فعالیت شوید، از جمله:

 • بیمارستان ها
 • خانه های سالمندان
 • مراکز توانبخشی
 • مطب پزشکان
 • کلینیک ها
 • مراکز بهداشت حرفه ای
 • مراکز خدمات پرستاری

دریافت معتبر ترین مدرک کمک بهیاری

دستیاران معتبر بهیاری در واقع مراقب های بهداشتی بیماران هستند. کمک بهیاران به بیماران در حمام کردن، لباس پوشیدن و هر فعالیت اساسی دیگری که در زندگی روزمره دخیل است کمک می کنند.

بر خلاف سایر متخصصان در رشته پرستاری، کمک بهیاران معتبر نیازی نیست که حتما از تحصیلات دانشگاهی برخوردار باشند. ولی با این وجود، بایستی نسبت به دریافت مدرک کمک بهیاری معتبر اقدام کنند.

الزامات تحصیلی برای کمک بهیاری

هنگام تبدیل شدن به یک کمک بهیار، افراد ملزم به اخذ دیپلم دبیرستان و دریافت مدرک کمک بهیاری هستند. شما می‌توانید این مدرک را در موسسات آموزشی معتبر اخذ نمایید.

قبل از ثبت نام در دوره ی کمک بهیاری باید از معتبر بودن دوره و مدرک اطمینان حاصل نمایید.

پس از اتمام موفقیت آمیز آموزش دوره کمک بهیاری، افراد متعاقباً ملزم به گذراندن آزمون کمک بهیاری خواهند بود. این آزمون از دو بخش کتبی و عملی تشکیل شده است. آزمون کتبی به صورت گروهی برگزار می‌شود و معمولاً شامل تعدادی سؤال چند گزینه‌ای می باشد. بخش دوم آزمون عملی می باشد که به  صورت،  تک تک و با یک ناظر آزمایشی انجام می‌شود. افراد در چهار مهارت بالینی به طور تصادفی انتخاب می شوند تا شایستگی خود را نشان دهند. آنها 30 دقیقه برای تکمیل این بخش از آزمون فرصت خواهند داشت.

دوره کمک پرستاری در نیک اندیشان
دوره کمک پرستاری در نیک اندیشان

یک کمک بهیار مجاز به انجام چه کاری می باشد؟

کمک بهیاران معتبر تحت نظارت متخصصان و پرستاران دارای مجوز کار می کنند. آن ها از بیمارانی مراقبت می کنند که ناتوان، بیمار، مجروح، و یا معلول هستند و در غیر این صورت قادر به مراقبت از خود نیستند. در بسیاری از کشور ها، کمک بهیاران متخصصان سلامتی هستند که بیماران اغلب به آن ها مراجعه می کنند. یک کمک بهیار وظایف اساسی مختلفی را انجام می دهد که برای راحتی و بهبودی بیمار حیاتی هستند. این وظایف بسته به موقعیت شغلی متفاوت است.

دوره کمک پرستاری با مدرک بین المللی در نیک اندیشان

دوره کمک پرستاری یک دوره ی آموزشی است که برای تمامی علاقه مندان، مربیان و اساتید این حوزه مناسب می باشد. دوره کمک پرستاری در بخش ارائه ی آموزش های خدمات پزشکی قرار می گیرد. این دوره مدرک پرستاری بین المللی را به متقاضیان ارائه می کند. افرادی که در دوره کمک پرستاری با مدرک بین المللی شرکت می کنند در واقع افرادی نوع دوست می باشند به دنبال خدمت رسانی به هم نوعان خود هستند. این متقاضیان خواهان خدمت به جامعه ی خود هستند به همین جهت به دنبال کسب دانش بیشتر در این حوزه و کسب مدرک دوره کمک پرستاری بین المللی می باشند. این متقاضیان عمدتا آدم های کوشا و بسیار توانمندی می باشند و خواهان در اختیار گذاشتن وقت خود جهت درمان و مراقبت از هم نوعان خود هستند. در ادامه به ارائه ی مطالبی در خصوص مدرک دوره پرستاری بین المللی نیک اندیشان می پردازیم.

همانطور که می دانید موسسه ی نیک اندیشان همیشه در ارائه ی مطالب آموزشی در تمامی زمینه ها پیشتاز بوده است، این امر در حوزه ی ارائه ی آموزش های کمک پرستاری هم صدق می کند. دوره کمک پرستاری با مدرک بین المللی موسسه ی نیک اندیشان مهارت های مورد نیاز حرفه ی کمک پرستاری را با زبانی ساده و بسیار کاربردی به متقاضیان ارائه می دهد. سرفصل هایی که در این دوره ارائه می شوند عبارتند از:

 • گرفتن فشارخون
 • محاسبه ی قند خون
 • احیا
 • مهارت های تزریقات انواع داروها
 • مهارت پانسمان
 • نصب و درآوردن سرم و آنژوکت

دوره کمک پرستاری با مدرک بین المللی هلدینگ نیک اندیشان 2 ماه و نیم طول می کشد. این دوره در 10 جلسه ی 2 و نیم ساعته برگزار می شود. استاد دوره کمک پرستاری با مدرک بین المللی موسسه ی نیک اندیشان، خود از 20 سال سابقه ی پرستاری برخوردار می باشد.

مدرک دوره کمک پرستاری با مدرک بین المللی قابل استعلام بوده و بسیار معتبر می باشد. همچنین لازم به ذکر است هزینه ی دوره این موسسه 1 میلیون و 400 هزار تومان می باشد که در مقایسه با سایر موسسات بسیار کمتر می باشد. بعلاوه متقاضیان می توانند شهریه ی خود را در دو قسط پرداخت کنند.

نیک اندیشان یکی از بهترین مراکز آموزشی کمک بهیاری در تهران

بهیاری  و کمک بهیاری در طول زمان دست خوش تغییرات چشمگیری شده است. حوادث گذشته  تاثیر زیادی بر عملکرد پرستاران، بهیاران و کمک بهیاران داشته است، از جمله مبارزه زنان برای پذیرش و موقعیت حرفه ای، مذهب، جنگ، فناوری و نگرش های اجتماعی. این عوامل هنوز هم بر این حرفه  تأثیر می گذارد. اما با وجود شرایط ذکر شده بازار کار این حرفه طرفداران زیادی دارد. به نحوی که برخی از افراد برای یادگیری به مراکز آموزشی کمک بهیاری در تهران مراجعه می کنند.

آموزش کمک بهیاری به یادگیری و آموزش رسمی در علم بهیاری اشاره دارد. این  دوره ی آموزشی شامل کارکردها و وظایف کمک بهیار هنگام مراقبت فیزیکی از بیماران می باشد. این دوره شامل آموزش ترکیبی از رشته های مختلف است که هم بازگشت سلامت بیمار را تسریع می کند و هم به حفظ سلامت او کمک می کند.

دوره کمک بهیاری در ایران
دوره کمک بهیاری در ایران

دلایل انتخاب بهترین موسسه آموزشی کمک بهیاری در تهران چیست؟

دلایل بسیاری وجود دارد تا شما بخواهید در دوره های آموزشی یک موسسه شرکت کنید مانند:

– مدت زمانی که موسسه فعالیت دارد و دوره ی کمک بهیاری برگزار می کند.

–  مقدار هزینه ای که برای دوره کمک بهیاری صرف می کنید بسیار مهم است. صرف کم بودن هزینه نشانگر منصف بودن نیست و شاید ناشی از کم بودن کیفیت دوره ی آموزشی باشد. به همین خاطر بایستی دوره ای را انتخاب کنید که منصفانه ترین و معقول ترین قیمت را برای دوره اش در نظر گرفته است.

– مربیان و اساتید مشتاق و حمایت گر نقش بسیار مهمی در بهبود یادگیری کار آموز دارند. اساتید و مربیان نیک اندیشان از تجربه ی زیادی برخوردار هستند و از به اشتراک گذاری دانش و تخصص خود با کارآموز لذت می برند.

– فضای دوستانه دفتر مرکز آموزشی و در دسترس بودن آنان به عنوان یک مزیت بسیار مهم در نظر گرفته می شود.

دوره کمک پرستاری یکساله چیست؟

دوره کمک پرستاری یکساله

دوره کمک پرستاری یکساله

دوره کمک پرستاری یکساله، دوره ای آموزشی برای افرادی است که قصد دارند به عنوان یک کمک پرستار حرفه ای وارد بیمارستان ها، کلینیک های درمانی، مراکز توانبخشی و غیره مشغول به کار شوند. افرادی که از نظر جسمی توانایی لازم برای انجام کارهای خود را داشته باشند، به حضور کمک پرستارها نیازی ندارند، عموما، افراد معلول و سالمندانی که نمی توانند کارهای خود را به تنهایی انجام دهند، از جمله کسانی هستند که باعث شده اند حضور کمک پرستارها در مراکز درمانی و توانبخشی بیش از پیش احساس شود.

کارهایی که شرکت کنندگان در دوره کمک پرستاری اجرای آنها را آموزش می بینند، شاید از نظر اهمیت در سطح وظایف پزشکان و یا پرستاران نباشد، اما این گروه نیز باید وظیفه خود را به درستی انجام دهد تا سایر اعضای کادر درمان در انجام وظایف خود موفق عمل کنند. دوره کمک پرستاری که در بهترین مراکز آموزشی کشور در حال برگزاری است، اطلاعات بسیار خوبی در این رابطه در اختیار علاقه مندان قرار داده و به این گروه کمک می کند، با متخصص شدن و افزایش مهارت، درآمد نسبتا خوبی به دست آورند.

موضوعی که علاقه مندان به شرکت در دوره کمک پرستاری باید مورد توجه قرار دهند این است که این شغل سختی های خاص خود را داشته و نباید تصور کرد که کمک پرستاری، کار بسیار راحتی است. کسانی می توانند با گذراندن این دوره، موفق به پیدا کردن شغلی مناسب شوند که با سختی های کار آشنا بوده و بدانند که قرار است در مراکز مرتبط، دقیقا چه کاری انجام دهند. موسساتی که این دوره را به صورت حرفه ای برگزار می کنند، مانند موسسه نیک اندیشان، شرکت کنندگان را به صورت کاملا دقیق و جزئی با وظایفشان آشنا خواهند کرد.

 

دوره های آموزشی کمک پرستاری

دوره های آموزشی کمک پرستاری باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

موضوعات متفاوتی در دوره های آموزشی کمک پرستاری آموزش داده می شود که هر کدام با توجه به نوع فعالیت، اهمیت خاصی دارند. در بهترین دوره کمک پرستاری، تمام سرفصل هایی که یک کمک پرستار در حین کار خود با آنها برخورد می کند، آموزش داده می شود. این مهم ترین ویژگی است که یک دوره آموزشی کمک پرستاری باید داشته باشد. علاوه بر کامل بودن مباحث، بالا بودن کیفیت آموزش نیز در جای خود اهمیت دارد. موسسه هایی را باید برای گذراندن دوره کمک پرستاری انتخاب کرد که به فرد کمک می کنند، هم به صورت تئوریک و هم به شکل مهارتی به تمام فعالیت های یک کمک پرستار آشنایی پیدا کرده و در آنها حرفه ای شود.

موضوع دیگری که در انتخاب دوره های آموزشی کمک پرستاری باید مورد توجه قرار داده شود، اساتیدی هستند که این دوره را آموزش می دهند. اساتیدی که قبول وظیفه کرده و این دوره را آموزش می دهند، چندین سال در مراکز درمانی کار کرده و به زیر و بم تمام فعالیت هایی که در این مراکز اجرا می شود، تسلط دارند. به همین جهت است که توصیه می کنیم برای شرکت در دوره کمک پرستاری مراکزی را انتخاب کنید که از آنها به عنوان موسسات و هولدینگ های برتر آموزشی یاد می کنند.

از جمله مراکزی که با اجماع تمام ویژگی های بالا، توانسته خود را به عنوان موسسه ای مطرح در حوزه برگزاری دوره های آموزشی کمک پرستاری معرف کند، موسسه نیک اندیشان است. در این موسسه تمامی سرفصل های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک کمک پرستاری حرفه ای، ارائه شده و افراد، مطالب آموزشی را از اساتیدی که به عنوان کارشناس پرستاری فعالیت داشته اند، دریافت می کنند. این دوره افراد را برای حضوری حرفه ای در مراکز درمانی و مراکزی که به حضور کمک پرستار نیاز دارند، آماده می کند.

 

 

ثبت نام دوره کمک پرستاری ۱۴۰۰ جهاد دانشگاهی

ثبت نام دوره کمک پرستاری ۱۴۰۰ جهاد دانشگاهی بهتر است یا نیک اندیشان؟

برای ثبت نام در دوره کمک پرستاری روش های متفاوتی وجود دارد. یکی از این روش ها، ثبت نام در دوره کمک پرستاری 1400جهاد دانشگاهی است. جهاد دانشگاهی یکی از نهاد های برگزارکننده دوره های آموزشی کشور بوده و دوره های متفاوتی را در حوزه های گوناگون برگزار می کند. این نهاد آموزشی همواره در تلاش بوده با ارائه آموزش های متفاوت، در جهت کاهش بیکاری قدم های اساسی بر دارد، اما اینکه تا چه حد در این امر موفق عمل کرده، موضوعی است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

روش دیگری که برای ثبت نام در دوره کمک پرستاری می توان پیشنهاد کرد، مراجعه به موسسه نیک اندیشان است. این موسسه را به جرات می توان یکی از بهترین و برترین هولدینگ های آموزشی در سطح کشور دانست. با توجه به اینکه این موسسه نیز توانسته قدم های خوبی برای افزایش و رشد دانش جوانان این مرز و بوم بردارد، ممکن است برای برخی افراد این سوال پیش آید که ثبت دوره کمک پرستاری 1400 جهاد دانشگاهی بهتر است و یا ثبت نام در نیک اندیشان.

کسانی که برای گذراندن دوره کمک پرستاری به موسسه نیک اندیشان مراجعه می کنند، می توانند با مناسب ترین شهریه، در بهترین دوره کمک پرستاری شرکت کنند. کیفیت مباحث ارائه شده بالاست و تمامی نکاتی که یک کمک پرستاری حرفه ای باید بداند توسط کارشناسان با سابقه پرستاری آموزش داده می شود. افرادی که توان پرداخت شهریه این دوره را به صورت یکجا ندارند، می توانند به صورت اقساط شهریه را پرداخته و گام موثری برای خلق یک آینده درخشان و همراه با درآمد بردارند. مدارکی که در دوره کمک پرستاری نیک اندیشان اعطا می گردد، از جهاد دانشگاهی نیز معتبر تر بوده چرا که مستقیم از دانشگاه با مهر و هولوگرام دانشگاه صادر می شود و در کنار آن مدرک، مدرکی از آکادمی urs امارات اعطا می گردد که آن هم از اعتبار بالایی برخوردار است که برای صحت اعتبار هر دو مدارک می توانید استعلام آنها را بگیرید.

 

مدرک کمک پرستاری

بهترین مدرک کمک پرستاری چیست؟ و چگونه می توان مدرک کمک پرستاری معتبر گرفت؟

موضوع مهم دیگری که ذهن مهارت جویان دوره کمک پرستاری را به خود مشغول کرده، مدرک کمک پرستاری است. در کشور ما، افراد برای آنکه بتوانند مشغول به کار شوند باید مدرک معتبری ارائه کنند. این مدرک، نشان دهنده آن است که فرد با موفقیت در یکی از دوره های مرتبط شرکت کرده و در آن به مهارت رسیده است. البته باید به این موضوع نیز توجه داشت، تنها مدارکی اعتبار بالایی دارند که توسط یک موسسه مطرح آموزشی صادر شوند. با شرکت دوره کمک پرستاری چنین موسساتی است که می توان برای یافتن یک کار مناسب، امیدوار بود.

بسیاری از ما وقتی در یک دوره آموزشی مانند دوره کمک پرستاری شرکت می کنیم، تمایل داریم مدرک کمک پرستاری که دریافت می کنیم، معتبر باشد. این مدرک یکی از مدارکی است که مراکز درمانی به هنگام استخدام، از فرد درخواست می کنند. در صورتی که این مدرک اعتبار لازم را نداشته باشد، هیچ شانسی برای اشتغال به کار وجود نخواهد داشت. به همین جهت به تمام کسانی که تمایل دارند در محیط های درمانی کار کنند، توصیه می شود برای گذراندن دوره کمک پرستاری به معتبرترین مراکز آموزشی مانند نیک اندیشان مراجعه کنند.

مدرک کمک پرستاری ارائه شده توسط این موسسه، همونطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم، اعتبار بالایی داشته و از دانشگاه و آکادمی URS امارات قابلیت استعلام دارد. این مدرک به کسانی اهدا می شود که سرفصل های ارائه شده در این مرکز ، اعم از گرفتن فشار خون، گرفتن قند خون، پانسمان، احیا، تزریقات، سرم و آنژوکت را به خوبی آموزش ببینند. تمامی سرفصل هایی که نام بردیم به حاضرین دوره ، آموزش داده می شود و به همین جهت است که توصیه می کنیم در دوره کمک پرستاری این موسسه شرکت کنید.

دوره آموزش کمک پرستاری با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

آیا با شرکت در دوره های پرستاری با مدرک بین المللی، می توان به مهاجرت فکر کرد؟

یکی از مشاغلی که این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده، پرستاری است. کشورهای مختلف، بنا به دلایل مختلف، آمادگی پذیرش پرستاران خارجی را داشته و با روی باز از آنها استقبال می کنند. کسانی که در دوره های پرستاری با مدرک بین المللی شرکت می کنند، شانس آن را دارند تا بتوانند به یکی از کشورهای خارجی رفته و در آنجا زندگی و کار کنند.

برخی کشورهای دنیا، مانند آلمان و دوبی شرایط بسیار خوبی برای پذیرش دانش آموختگان دوره های پرستاری فراهم کرده اند. این افراد با انجام دادن برخی مراحل اداری، و گرفتن مجوزهای مورد نیاز و حتی بدون داشتن امتیاز بالا در زبان می توانند مشغول به کار شده و درآمد کسب کنند. کسانی که تجربه مرتبط با این حوزه را دارند و به فکر مهاجرت هستند، خوب است در دوره های پرستاری شرکت، و مدرک معتبر دریافت کنند.

متقاضیان، در صورتی که تمایل داشته باشند می توانند برای دریافت اقامت همسر و فرزندانشان نیز اقدام کنند و از این جهت هیچ محدودیتی برای آنها وجود نخواهد داشت. برخی از آنها در صورتی که قوانین کشورهای مهاجر پذیر را رعایت کنند، می توانند اقامت دائم کشور هدف را نیز به دست آورند.

دوره و کارگاه های آموزشی دیگری که در نیک اندیشان برگزار میشود:

توجه داشته باشید به جز دوره کمک پرستاری، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مربیگری مهد کودک ، دوره مونته سوری ، دوره بازی درمانی ، دوره داروخانه ، دوره طب سنتی ، دوره حسابداری ، دوره تعمیر پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فیلمبرداری ، دوره کاشت ابرو ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ و…

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  26 دیدگاه برای دوره کمک پرستاری (بهیاری)

  1. شهلا

   من که واقعا از نحوه آموزش راضی بودم بعد از اتمام دوره هم فورا مشغول به کار شدم

   • aref

    سلام شهلا عزیز
    خوشحالیم از اینکه تونستید، پس از کسب این مهارت در موسسه نیک اندیشان، مشغول به کار شوید. همیشه بدرخشید 🌹😊

  2. جواد

   واقعا هم استاد هم پرسنل آموزشگاه ولیعصر برخورد خیلی خوبی دارن و همچنین نحوه آموزش بسیار عالی بود

   • aref

    سلام جواد عزیز
    تشکر بابت ثبت نظرتون. مت همیشه در تلاشیم که به دستی و با کیفیت به شما خدمت رسانی کنیم.

  3. سیما

   واقعا ممنونم بابت کلاسای خوبی که برگزار میکنید و از همه مهمتر شرایط اقساطی بودنه شهریه

   • aref

    سلام سیما عزیز
    ممنون از ثبت نظرتون، خوشحالیم از اینکه از ذدوره برگذار شده رضایت داشتید. موفق باشید

  4. محمد

   من خییییلی راضی بودم از دوره هاتون خودم ۳تا دوره اونجا ثبت نام کردم از نحوه تدریس هر سه دوره واقعا راضی بودم

   • aref

    سلام محمد عزیز
    ممنون، نظر لطفتون هست. ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا بهترین دوره ها را برای شما مردم عزیز برگذار کنیم.

  5. سهیل

   بنظرم من یکی از بهترین موسسات آموزشی به حساب میاد من که واقعا راضی بودم

   • aref

    سلام سهیل عزیز
    خوشحالیم از اینکه برای کسب این مهارت ما را انتخاب کردید و از دوره برگذار شده رضایت داشتید. موفق باشید🌹

  6. آرزو واقفی

   سلام
   برای ثبت نام تو دوره پیش نیازی لازم هست؟

   • aref

    سلام آرزو عزیز
    خیر. این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و مناسب تمامی افراد علاقه مند این حرفه میباشد.

  7. فاطمه

   سلام ببخشید..دوره های بهیاری فقط هست؟دوره های پرستاری نیست؟بعد با گذراندن یک دوره مدرکمون صادر میشه؟

   • aref

    سلام فاطمه عزیز
    ببینید در این دوره فقط تکنیک ها و وظایف کاری یک کمک پرستار (بهیار) به شما آموزش داده میشود و بابت گذراندن این آموزش ها (این دوره) شما مدرکی معتبر و قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی urs انگلیس دریافت می کنید، و همینطور در انتهای دوره معرفی به کار در مراکز معتبر خواهید شد.

  8. نسترن

   سلام دورتون عالی بود
   مطالب مفید و عملی بودن

   • aref

    سلام نسترن عزیز
    خوشحالیم از اینکه از دوره رضایت داشتید. موفق باشید

  9. محمد جواد

   سلام مدرک دانشگاهی که در انتهای دوره میدید اعتبار داره؟

   • aref

    سلام بله مدرک دانشگاهی نیک اندیشان با مهر و هولوگرام و قابل استعلام می باشد ولی در صورتی که در مراکز دیگر از جهاد دانشگاهی یا مدارک غیر معتبر ارائه میشود.
    قابل توجه شما و عزیزان دیگر ، خیلی از دوستان فکر می کنند مدارک جهاد دانشگاهی معتبر و از خود دانشگاه مستقیم صادر می شود ولی نمیدانند که اینطور نیست و از خود ارگان جهاد (دانشگاه ها) صادر می شود که اعتبار خوبی ندارد.
    ولی نیک اندیشان مستقیم از دانشگاه مدارک را صادر می کند.

  10. داود محمدی

   سلام و خسته نباشید
   ببخشین آموزش تنها توی تهران انجام میشه
   یعنی من که توی شهرستان مراغه هستم
   نمیتونم بهیاری ثبت نام کنم؟چرا آخه؟

   • aref

    سلام داود عزیز ممنون
    بله دوره های آموزشی در شعبات نیک اندیشان در تهران برگزار می شود. شما از هر کجا میتونید در دوره ها ثبت نام کنید و در کلاس ها شرکت کنید.

  11. داود محمدی

   سلام نیک اندیشان شعبه توی تبریز داره؟
   و اینکه کی میشه ثبت نام کرد؟
   ممنون از پاسخگویی

  12. مـریم

   سلام چه زمانی میتونم تماس بگیرم و ثبت نام کنم اخه من زنگ زدم کسی پاسخگو نبود خواهش میکنم بگید چه تایمی پاسخگو هستن من هرچه زودتر ثبت نام کنم؟

   • aref

    سلام مریم عزیز
    موسسه تا 13 فروردین تعطیل می باشد. و از 14 فروردین فعالیت خودش رو آغاز می کند.

  13. مــریم

   خیلی ممنونم که اطلاع دادین سـپاس ازشــما💓

   • aref

    خواهش میکنم

  14. N.kh

   سلام شرایط ثبت نام چی هست؟
   برای ثبت نام در دوره کتاب احتیاج هست یا خیر

   • aref

    سلام دوست عزیز
    برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام و زمان بر گزاری دوره با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما بی وقفه پاسخگو شما هستن

  15. مهــدیه

   سلام برای اینکه یک کمک پرستار شویم و با موفقیت دوره را سپری کنیم میتوانیم در بیمارستان
   مشغول به کارشویم؟
   یا خوده استاد انتخاب میکنن میگن؟

   • aref

    سلام مهدیه عزیز
    بله شما میتوانید به عنوان کمک پرستار در بیمارستان ها یا مراکز مشابه مشغول به کار شوید.

  16. شیوا

   سلام بنده ساکن اهوازم و شرایطش ندارم بیام تهران ومیخام توموسسه نیک اندیشان مدرک کمک پرستاری بگیرم چطور میشه ثبت نام کنم

   • nickandishan-admin

    سلام دوست عزیز
    لطفا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

  17. نعیمی

   سلام وقت بخیر
   دوره مهارتهای بهیاری که دارای کد مهارت باشه وبتونیم بعنوان مهارت معتبر با آن مدرک دیپلم کسب کنیم ،برگزار میکنید؟؟؟

   • nickandishan-admin

    سلام
    لطفا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

  18. علیرضا سمیعی

   درود بر شما یه توصیه به تمام عزیزانی که میخوان این دوره رو ثبت نام کنن لطفا تحت هیچ شرایطی از طریق سازمان نظام پرستاری اقدام نکنید چون بعد از یکسال تاخیر در شروع کلاسها و حدود ۷ ماه وقفه بین کلاس تئوری و عملی و همچنین بعد از ۳ ماه از اینکه دوره به اتمام رسید هنوز هیچ مدرکی صادر نشده و با وقاحت تمام میگن نمیدونیم کی مدرک حاضر میشه لطفا با تیم های حرفه ای مثل نیک اندیشان دوره ها رو بگذرونید

   • nickandishan-admin

    سلام علیرضا عزیز
    ممنون از ثبت نظرتون ، موفق باشید

  19. محمد

   سلام و خسته نباشید
   مدرک دانشگاهی که اخر دوره برای هنرجو ها صادر میشه از کدوم دانشگاه هست؟
   ممنون از پاسخگویی

   • nickandishan-admin

    سلام ارادت
    لطفا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

  20. رادان

   سلام
   مدرکی که به شرکت کننده های دوره میدین، چقدر اعتبار داره؟ ممکنه اگه یکی خواست بره خارج، بتونه ازش استفاده کنه یا فقط به درد داخل ایران می خوره؟

   • nickandishan-admin

    سلام
    تمامی مدارکی که ارائه می شود معتبر و قابل استعلام می باشند. و با داشتن مدرک بین المللی ما ، شما می توانید به کشور های دیگر مهاجرت کنید. حتی هلدینگ نیک اندیشان با تضمین کار های مهاجرت شما را انجام می دهد

  21. نگین گودرزی

   سلام با مدرک این دوره جه جاهایی میتونیم کار کنیم؟

   • nickandishan-admin

    سلام لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

  22. فائزه ترابی

   سلام می خواستم بدونم این موسسه شعبه در استان لرستان نداره. من برام مقدرو نیست بیام تهران

   • nickandishan-admin

    سلام فائزه عزیز
    متاسفانه خیر

  23. محدثه

   سلام وقتتون بخیر
   تماس میگیرم متاسفانه پاسخگو نیستن میخواستم بدونم زمان و یا روز های خاصی پاسخگو هستن؟ اگه بله چه روزها و زمان هایی ممنون

   • nickandishan-admin

    سلام محدثه عزیز
    از شنبه تا پنج شنبه کارشناسان موسسه پاسخگو شما هستند. موفق باشید

  24. مهتاب موکلی

   سلام وقت بخیر خواستم تشکر کنم ازتون بابت این دوره. اطرافیانم هم علاقه مند شدن که این دوره رو شرکت کنند

  25. مهتاب

   سلام خسته نباشید من این دوره رو هم خودم گذروندم هم به اطرافیانم هم پیشنهاد دادم

   • nickandishan-admin

    سلام
    ممنون موفق باشید

  26. نگار مطلبی

   سلام وقت بخیر میخواستم بدونم این موسسه شعبه ای در زنجان هم داره یانه

   • nickandishan-admin

    سلام خیر
    تمامی شعبات آن در تهران می باشد

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image