دوره خیاطی ضخیم دوزی

در این دوره خیاطی ضخیم دوزی به زبان ساده و کاربردی آموزش داده می شود و ضمن اعطای گواهینامه از دانشگاه، سازمان فنی حرفه و آکادمی ASP امارات، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

دوره خیاطی ضخیم دوزی

در این دوره ضخیم دوزی به زبان ساده و کاربردی به شما ارائه می شود. در انتهای دوره ضمن اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی ASP امارات، به کار معرفی می شوید.

طول دوره

تا یادگیری کامل سرفصل ها

استاد

استاد با 20 سال سابقه کار

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه
۲-گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASP امارات
۳-گواهینامه کمک های اولیه از فنی و حرفه ای

هزینه و شرایط پرداخت

هزینه دوره: 3,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,480,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه اول تسویه کامل

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از آکادمی ASP امارات و سازمان فنی و حرفه ای
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزش خیاطی ضخیم دوزی (ضخیم دوزی) نیک اندیشان چند جلسه است؟

برای اطلاع از طول دوره آموزش خیاطی ضخیم دوزی (ضخیم دوزی) لطفا با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

آیا پس از گذراندن دوره آموزش خیاطی ضخیم دوزی ( دوره ضخیم دوزی) در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش خیاطی ضخیم دوزی (دوره ضخیم دوزی) ، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP انگلستان دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره آموزش خیاطی ضخیم دوزی ( دوره ضخیم دوزی) نیک اندیشان را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره آموزش خیاطی ضخیم دوزی (دوره ضخیم دوزی) ، 2 میلیون و 800 هزار تومان می باشد، میتوانید 1 میلیون و 400 هزار تومان آن را برای ثبت نام و شرکت در دوره به عنوان پیش پرداخت واریز کنید و در طی دوره مابقی را به صورت قسطی پرداخت کنید، تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چگونه می توانم در دوره آموزش خیاطی ضخیم دوزی (دوره ضخیم دوزی) ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آموزش خیاطی ضخیم دوزی ( دوره ضخیم دوزی) در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره خیاطی ضخیم دوزی چیست؟

دوره خیاطی ضخیم دوزی چیست

دوره خیاطی ضخیم دوزی

تحمل سرما برای انسان ها سخت است، به همین سبب است که در فصول سرد سال، بازار خرید و دوخت لباس های گرم به شدت داغ می شود. با توجه به اینکه قیمت این لباس ها در بازار کم هم نیست، برخی افراد به جای آنکه پالتو، کاپشن و یا لباس های گرم آماده را خریداری کنند، در دوره خیاطی ضخیم دوزی شرکت کرده و با خرید پارچه های مناسب، خودشان یک لباس مناسب این فصل را تهیه می کنند. معمولا، کسانی که به این هنر علاقه زیادی دارند و از پشتکار مثال زدنی برخوردارند، نه تنها می توانند برای خود و عزیزانشان لباسی مناسب تهیه کنند، بلکه می توانند از این راه به کسب درآمد نیز بپردازند.

در دوره خیاطی ضخیم دوزی، نکات زیادی به مهارت جویان آموزش داده می شود که یکی از آنها دوخت پالتو است. احتمالا در جریان هستید، دوخت پالتو از برخی جهات با دوخت مانتو تفاوت دارد و اگر فردی در مورد این تفاوت ها اطلاعی نداشته باشد، نمی تواند یک لباس مناسب بدوزد. به همین دلیل تمامی افرادی که قصد دارند پالتویی خوش دوخت، خوش فرم و زیبا بدوزند و در نهایت به تن کنند باید از تمامی این نکات اطلاع داشته و آنها را در دوخت به کار برند.

نکته مهمی که در مورد دریافت کامل ترین و جامع ترین نکات دوخت پالتو باید مورد توجه قرار دهید، شرکت در دوره خیاطی ضخیم دوز موسسه ای است که این دوره را در بهترین حالت خود برگزار می کند. از جمله این موسسات می توانیم به نیک اندیشان اشاره کنیم. دوره خیاطی ضخیم دوزی نیک اندیشان حاوی و دارنده نکات کاربردی و مهارتی زیادی در حوزه دوخت پالتو، کاپشن و سویی شِرت است. این دوره، بهترین فرصت برای کسانی است که می خواهند با یادگیری هنر ضخیم دوز، درآمد خوبی به دست آورند.

 

بهترین آموزش ضخیم دوزی در تهران

بهترین آموزش ضخیم دوزی در تهران

بهترین آموزش ضخیم دوزی در تهران و یافتن موسسه ای که این دوره را در بهترین حالت ترتیب می دهد، کار بسیار سختی است. موسسات و مراکز آموزشی زیادی در این شهر در حال برگزاری دوره خیاطی ضخیم دوزی‌ هستند و همین موضوع سبب شده که مهارت جویان و علاقه مندان به شرکت در این دوره، با گیجی و سردرگمی مواجه شوند که کدام یک از این موسسات می تواند کامل ترین اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهد.

موسسات حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزش ضخیم دوزی در تهران ویژگی های منحصر به فردی همچون ارائه یک مدرک معتبر دارند. مدرکی که توسط این موسسه های حرفه ای اهدا می شود، قابل استعلام از مراکز معتبر در کشور، مانند دانشگاه، بوده و به همین سبب است که می گوییم این مدرک اعتبار و درجه بالایی دارد. موضوع دیگری که یک موسسه حرفه ای برگزار کننده دوره خیاطی ضخیم دوز سعی می کند خود را به آن مقید بداند، دریافت مناسب ترین میزان شهریه از علاقه مندان است. هلدینگ های آموزشی برتر تمام سعی خود را به کار می گیرند تا همگان و خصوصا علاقه مندان بتوانند در دوره ای که به آن علاقه دارند شرکت نمایند.

تمام ویژگی هایی که در فوق اشاره کردیم، در موسسه نیک اندیشان وجود دارد. دوره خیاطی ضخیم دوزی نیک اندیشان یکی از بهترین دوره های ضخیم دوزی در کشور است و چنانچه افراد، این دوره را با موفقیت پشت سر گذارند، می توانند به عنوان یک خیاط ضخیم دوز حرفه ای مشغول به کار شوند. مدرکی که توسط این موسسه اهدا می گردد، معتبر بوده و از دانشگاه و موسسه URS انگلستان قابل استعلام است. شهریه، مناسب تعیین شده و علاقه مندان می توانند آن را به صورت اقساط نیز پرداخت کنند.

 

ضخیم دوزی چیست

ضخیم دوزی چیست؟

ضخمیم دوزی و هنر ضخیم دوزی، شامل دوخت پارچه هایی است که ضخامتی بیشتر از پارچه های معمولی دارند. به هنر دوخت پالتو، کاپشن، سویی شرت و لباس هایی از این دست، ضخیم دوزی گفته می شود. افرادی که در دوره های مرتبط شرکت می کنند با این هنر آشنا شده و تمامی نکاتی که جهت دوخت لباسی خوش فرم و زیبا باید رعایت گردد، را فرا خواهند گرفت. با توجه به اینکه قیمت لباس های گرم و مناسب فصول سرد سال بالاست، شرکت در دوره خیاطی ضخیم دوزی می تواند از هزینه های یک خانواده کم کند و در عین حال به عنوان روشی جهت کسب درآمد مطرح باشد. کسانی که در دوره خیاطی ضخیم دوز شرکت می کنند، نه تنها می توانند برای خود لباس هایی فاخر و زیبا بدوزند، بلکه قادر خواهند بود به صورت مستقل کار کنند و درآمد به دست آورند.

به علاقه مندان این حوزه توصیه می کنیم، چنانچه می خواهند در یک دوره حرفه ای خیاطی ضخیم دوز شرکت کنند، دوره خیاطی ضخیم دوزی نیک اندیشان را انتخاب کنند. این دوره توسط اساتیدی حرفه ای برگزار می گردد. اساتید دوره ضخیم دوز، به صورت علمی و عملی در این حوزه کار کرده و بهترین و کاربردی ترین نکات را به مهارت جویان آموزش می دهند. اگر در مورد خیاطی هیچ اطلاعاتی ندارید اصلا نگران نباشید؛ زیرا همه آنچه که باید در مورد دوخت لباس های ضخیم بدانید به زبان کاملا ساده و گویا آموزش داده خواهد شد.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره خیاطی ضخیم دوزی”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image