دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس

(9 بررسی مشتری)

در این دوره مهارت های مربوط به تزریق ژل و بوتاکس به مهارت جویان آموزش داده می شود و ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی ، در انتهای دوره مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

توضیح مفصل دوره ژل و بوتاکس

دوره ژل و بوتاکس یک دوره آموزشی که شامل تمام مهارت های تزریق ژل و بوتاکس  می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است و دوره در کلینیک برگزار می گردد.

این دوره آموزشی توسط متخصص پوست و مو و زیبایی تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان به همراه مدل در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های ژل :   

 • فیلر چیست و خصوصیات فیلرهای مختلف
 • نگهداری فیلر و معرفی برندها و ابزار لازم تزریق فیلر
 • آماده سازی بیمار و مشاوره
 • تکنیک های تزریق فیلر
 • آموزش فیلر لب و خطوط خنده
 • بلوک عصب جهت بی حسی در تزریق فیلر
 • مدیریت عوارض و استفاده از آنزیم هیالاز
 • آموزش لب روسی و لب عروسکی

سرفصل های بوتاکس:

 • بوتاکس چیست؟
 • رقیق سازی و آماده سازی بوتاکس
 • نحوه نگهداری و معرفی برند ها
 • آناتومی صورت
 • بوتاکس پیشانی، خطوط اخم، خطوط پنجه کلاغی
 • مناطق ممنوعه تزریق
 • مدیریت عوارض

نام استاد

دکتر لامعی

خانم رحمانی

طول دوره

آوردن مدل تا یادگیری کامل سرفصل ها

گواهینامه

۱- گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه

2- اعطای گواهینامه از آکادمی آکسفورد انگلستان

هزینه و شرایط پرداخت

هزینه دوره تزریق ژل: 3,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,480,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی پرداختی قبل از شروع جلسه اول

هزینه دوره تزریق بوتاکس: 3,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,480,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی پرداختی قبل از جلسه اول

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از با مهر و هولوگرام از دانشگاه
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس نیک اندیشان چند جلسه است؟

دوره آموزش ژل و بوتاکس همانطور که در بالا گفته شد تا یادگیری کامل سرفصل ها، رضایت مهارتجو و تائید استاد ادامه دارد. قابل توجه شما عزیزان، اگر دوره را به طور کامل گذراندید ولی احساس کردید احتیاج به آموزش بیشتر دارید می توانید با حضور در دوره های بعدی به صورت رایگان شرکت کنید با آوردن مدل بدون محدودیت تا رضایتتان حاصل شود و از دوره ژل و بوتاکس بهترین دریافت علمی را داشته باشید.

آیا پس از گذراندن دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس، مدارکی از دانشگاه و آکادمی ASP امارات دریافت می کنید. میتوانید برای مشخص شدن صحت مدارک، استعلام مدارک خود را بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس را به صورت اقساطی پرداخت کرد؟

بله، برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه پرداخت هزینه دوره به صورت شرایطی (اقساطی)، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما ، شما را راهنمایی خواهند کرد.

چگونه میتوانم در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر کاملا پر کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید. در این صورت همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما با شما تماس گرفته و ثبت نام شما را انجام می دهند. و یا میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس چیست؟ و چه مباحثی آموزش داده می شود؟

دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس چیست؟

معرفی دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس و مبحث آموزشی آن

انسان، همیشه طالب زیبایی بوده و برای رسیدن به این مقصود نیز از روش های متفاوتی استفاده می کند. بسیاری از خانم ها و آقایان با بالا رفتن سن دچار افتادگی پوست شده و زیبایی شان تحت تاثیر قرار می گیرد و به همین علت تصمیم می گیرند به مراکزی که خدمات ژل و بوتاکس ارائه می کنند، مراجعه نمایند. اغلب کسانی که در این مراکز زیبایی فعال هستند در دورهای آموزش تزریق ژل و بوتاکس شرکت کرده و به این واسطه توانسته اند اطلاعات و دانششان را افزایش دهند.

دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس دوره ای است که در آن، تمام اصول و نکات مربوط به تزریق ژل و بوتاکس آموزش داده می شود. ژل و بوتاکس دو ماده ای هستند که امروزه جهت اصلاح افتادگی پوست صورت و ایراداتی که به دلیل افزایش سن رخ داده، به کار برده می شوند. بوتاکس و ژل از نظر ساختار و مواد تشکیل دهنده، با هم متفاوت بوده و کسانی که در دوره های آموزشی مرتبط شرکت می کنند، با تفاوت های این دو ماده آشنا شده و می دانند در چه شرایط و چه موقعیتی از آنها استفاده کنند.

بعد از آشنایی با تعریف دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس، خوب است در مورد مباحثی که در این دوره آموزش داده می شود نیز نکاتی ارائه گردد. یکی از مباحث این دوره، آشنایی با ژل و بوتاکس و نحوه تزریق آنها است. موضوع مهم دیگری که در این دوره آموزشی ارائه می گردد، ایجاد زاویه در فک، لب، گونه ها و غیره به کمک این دو ماده است. تزریق فیلر نیز از دیگر مباحث مهم مطروحه در این دوره آموزشی می باشد. به صورت کلی، دانستن هر نکته ای که برای موفقیت در تزریق ژل و بوتاکس لازم و ضروری است، در این دوره آموزش داده می شود.

نکته مهمی که برای کسب دقیق ترین اطلاعات باید مورد توجه قرار دهید، انتخاب بهترین موسسه برگزارکننده این دوره آموزشی است. تمام نکاتی که ما در فوق اشاره کردیم، در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس نیک اندیشان ارائه می گردد. لازم به ذکر است، کسانی که نمی توانند شهریه دوره را به صورت یکجا پرداخت کنند، اجازه دارند هزینه را به صورت اقساط بپردازند. نزدیک بودن تمامی شعبه های نیک اندیشان به مترو و دسترسی راحت به آن از دیگر مزیت های شرکت در این دوره آموزشی غنی به شمار می رود.

 

 

دوره تزریق ژل و بوتاکس برای چه کسانی مناسب می باشد

دوره تزریق ژل و بوتاکس برای چه کسانی مناسب می باشد؟

میل به زیبایی یکی از غرایز طبیعی ما انسان هاست. اغلب ما برای آنکه زیبایی از دست رفته به دلیل افزایش سن را به پوستمان باز گردانیم، از روش های متفاوتی استفاده می کنیم که یکی از آنها انجام ژل و بوتاکس است. به واسطه این حس طبیعی که در وجود همه ما نهفته است، بازار کار کسانی که در دوره تزریق ژل و بوتاکس شرکت کرده اند، بسیار روشن بوده و حرفه ای های این حوزه درآمد خوبی از این راه به دست می آورند. موضوعی که قصد داریم در ادامه به آن بپردازیم، این سوال مهم و اساسی است که این دوره مناسب چه افرادی بوده و چه کسانی می بایست در آن شرکت کنند.

تزریق بوتاکس و ژل یک روش درمانی است و کسانی که هیچ خط و ربطی به فعالیت های درمانی ندارند، نمی توانند در دوره های مرتبط شرکت کنند. تزریق ژل و یا بوتاکس یکی از مسائلی است که با سلامت انسان ها رابطه مستقیم داشته و تنها کسانی می توانند در این حوزه ورود پیدا کنند که پزشک باشند. پس در یک کلام می توانیم این گونه بیان کنیم، پزشکان، دندانپزشکان، پرستاران، دستیاران پزشک و به صورت کلی اعضای کادر درمان، تنها کسانی هستید که می توانند برای گرفتن مجوز تزریق بوتاکس اقدام کرده و با این عمل زیبایی، عیوب ظاهری که در صورت فرد به وجود آمده را از بین ببرند.

موضوع مهم دیگری که ذکر آن را در اینجا لازم و ضروری می دانیم، داشتن یک مدرک معتبر و بروز است. تمامی کسانی که قصد دارند در دوره تزریق ژل و بوتاکس شرکت کنند، باید مدرک بروزِ درمانی داشته باشند، تا بتوانند در این دوره شرکت کنند. در ضمن، در برخی مناطق، پرستاران و دستیاران پزشک برای انجام بوتاکس و ژل نیاز دارند تحت نظارت یک پزشک کار کنند. پس اگر قصدتان این است که به صورت مستقل در این حوزه وارد شده و کار کنید، حتما به شرایط منطقه ای و قوانینی که در آن وجود دارد، توجه و دقت داشته باشید.

بعد از آنکه با شرایط شرکت کنندگان این دوره آشنا شدید، توصیه می کنیم دوره های آموزشی تزریق ژل و بوتاکس نیک اندیشان را انتخاب کنید. این هلدینگ آموزشی یکی از بهترین و مطرح ترین موسسات آموزشی در کشور بوده و دوره ای که به واسطه این موسسه برگزار می شود، یکی از کامل ترین و جامع ترین دوره های حال حاضر کشور است. ارائه یک مدرک معتبر و قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی URS امارات از دیگر مزیت های شرکت در دوره آموزشی این موسسه می باشد.

 

دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس چیست؟ و چه مباحثی آموزش داده می شود؟

دوره های آموزشی تزریق ژل و بوتاکس جهاد دانشگاهی بهتر است یا دوره تزریق ژل و بوتاکس نیک اندیشان؟

علاقه مندان و کسانی که واجد شرایط دوره های آموزش تزریق ژل و بوتاکس هستند، می توانند در یکی از دوره هایی که در همین رابطه برگزار می گردد، شرکت کنند. موسسات و نهادهای آموزشی متفاوتی در حال برگزاری این دوره هستند که برای هر کدام نیز می توان معایب و مزیت های زیادی برشمرد. جهاد دانشگاهی یکی از نهادهای آموزشی کشور بوده که در راستای فراهم کردن شرایط مساعد برای افزایش اطلاعات جوانان و کمک به آنها برای تبدیل شدن به یک متخصص، تاسیس شده و تا به امروز نیز دوره های متفاوتی را در سطوح گوناگون و رشته های متفاوت برگزار کرده است.

دوره های آموزشی تزریق ژل و بوتاکس جهاد دانشگاهی دوره ای است که افراد واجد شرایط با شرکت در آن می توانند با این عمل زیبایی و چگونگی انجام آن آشنا شده و اطلاعات خود را کامل کنند. همانطوری که در خطوط بالایی نیز اشاره کردیم تنها کسانی حق دارند در این دوره شرکت کنند که در یکی از حوزه درمانی مانند پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و غیره مدرک معتبر و بروز داشته باشند. توجه داشته باشید که برای شرکت در دوره های آموزشی تزریق ژل و بوتاکس جهاد دانشگاهی، باید کل هزینه و یا شهریه دوره را به صورت کامل پرداخت نمایید.

البته دقت داشته باشید که تنها واحد برگزارکننده دوره تزریق ژل و بوتاکس، جهاد دانشگاهی نیست و موسسات دیگری همچون نیک اندیشان نیز می توانند این دوره آموزشی را به بهترین شکل ممکن ترتیب دهند. شرکت در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس نیک اندیشان، مزیت هایی زیادی دارد که یکی از آنها پرداخت شهریه به صورت اقساط است. با این امکان، بسیاری افراد می توانند در این دوره با کیفیت شرکت کرده و معلومات خود را افزایش دهند.

موضوع دیگری که در اینجا باید در مورد آن صحبت شود، دریافت مدرک است. موسسه نیک اندیشان به کسانی که بتوانند این دوره را با موفقیت پشت سر گذارند، مدرکی با اعتبار بین المللی اهدا می کند. این مدرک نه تنها در داخل کشور اعتبار بالایی دارد، بلکه قابل ارائه به موسسات زیبایی خارج از کشور بوده و از موسسه URS امارات نیز قابلیت استعلام دارد.

ژل و بوتاکس چیست؟

ژل بوتاکس چیست (معرفی ژل و بوتاکس در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس)

ژل بوتاکس چیست، یکی از مباحثی است که در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس، به کرات در مورد آن صحبت می شود. آشنایی با این ماده، پایه و اساس درمان به کمک آن به شمار می رود. متخصصانی که با بافت و نحوه اثرگذاری این ماده آشنا هستند، می دانند در چه موقعیتی و برای چه افرادی از این ماده استفاده کنند و در چه شرایط و چه موقعیتی از آن استفاده نکنند. پزشکان زیبایی که در حوزه تزریق این ماده فعالیت می کنند، می بایست صادقانه ترین و دقیق ترین اطلاعات را در اختیار فرد متقاضی دریافت این مواد قرار دهند.

برای اطلاع کسانی که نمی دانند ژل بوتاکس چیست، باید بگوییم، این ماده یک ماده برطرف کننده نقایص چهره و صورت است. پوست به مرور زمان و با افزایش سن، دچار افتادگی می شود و از آنجایی که این قضیه بر زیبایی افراد به صورت مستقیم تاثیرگذار است، کسانی که از ایجاد چین و چروک ها رنج می برند، به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده و با کمک ژل بوتاکس در صدد برطرف کردن این عیب بر می آیند. برای رفع چین و چروک های اطراف چشم، بوتاکس کمک کننده و رضایت بخش ظاهر شده است. توجه داشته باشید، بوتاکس روش درمانی دائمی نیست و هر چند وقت یک بار، می بایست برای ترمیم مجدد آن اقدام کرد.

با وجود آنکه این روش فواید زیادی دارد، اما به دلیل اضافه شدن یک ماده خارجی به بدن، می تواند خطرات مخصوص خود را نیز داشته باشد. البته این مساله تا زمانی که به کلینیک های معتبر مراجعه می کنید، نباید موجب نگرانی شما شود. به دلیل افزایش تعداد مراکز زیبایی در کل کشور، شناسایی کلینیک هایی معتبر نیز با پیچیدگی هایی مواجه شده است. موضوع بسیار مهمی که تنها در مراکز زیبایی معتبر می توان مشاهده کرد، حضور متخصصان زیبایی است که در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس شرکت کرده اند. کسانی که مدرک مرتبط با رشته های درمانی دارند، اگر در این دوره شرکت کنند، به عنوان یک فرد حرفه ای و مطلع شناخته می شوند. از مراکزی که از همکاری این گروه متخصص بهره می برند، می توان به عنوان یک مرکز زیبایی معتبر یاد کرد. چنانچه به عنوان یک تحصیل کرده در رشته های درمانی، علاقه دارید اطلاعات خود را در رابطه با این مبحث افزایش دهید، توصیه می کنیم در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس نیک اندیشان شرکت کنید.

چه کسانی مجوز تزریق ژل و بوتاکس را دارند

تفاوت بوتاکس و فیلر

یکی از موضوعات مهمی که در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس ارائه می گردد، تفاوت بوتاکس و فیلر است. یکی از تفاوت هایی که بین این دو ماده وجود دارد، اثربخشی آنهاست. زمانی که فرد بوتاکس تزریق می کند، در بازه زمانی کوتاه تری نتایج حاصل از آن را مشاهده خواهد کرد، اما زمانی که فرد برای تزریق فیلر اقدام می نماید، در بازه زمانی طولانی تری قادر خواهد بود نتیجه تزریق فیلر را به چشم ببیند.

موضوع دیگری که باعث شده بوتاکس و فیلر تفاوت هایی با هم داشته باشند، عوارض جانبی و خطرات تزریق است. کسانی که از سلامت جسمانی کلی برخوردارند، بهتر است برای تزریق بوتاکس اقدام کنند. به مادران باردار، کسانی که عضلات صورتشان ضعیف است و یا افرادی که به بیماری های عصبی عضلانی مبتلا هستند، توصیه می شود برای رفع چین و چروک های خود از بوتاکس استفاده نکنند. فیلر، در مقایسه با بوتاکس، عوارض جانبی بیشتری داشته و ممکن است خطرات بیشتری برای افراد ایجاد کند. از جمله عوارض فیلر می توان به خارش، کبودی، عفونت، واکنش های آلرژیک و غیره اشاره کرد. عوارض ناشی از تزریق بوتاکس نیز شامل مواردی چون سردرد، افتادگی پلک، قرمزی و سوزش چشم است.

از دیگر تفاوت های فیلر و بوتاکس که در دوره تزریق ژل و بوتاکس به آن اشاره می شود، قیمت است. قیمت بوتاکس با توجه به نوع ماده مصرفی و منطقه ای که برای تزریق انتخاب شده، تعیین می گردد. قیمت فیلر را نیز با توجه به تخصص فرد و همین طور نوع فیلر و نواحی تزریق فیلر مشخص می کنند.

برای دریافت کامل ترین اطلاعات در مورد تفاوت های بین این دو ماده، توصیه می کنیم در دوره تزریق ژل و بوتاکس نیک اندیشان شرکت کنید. اساتید این دوره در تلاشند، آخرین و بروزترین اطلاعات را در مورد تزریق ژل و بوتاکس به مهارت جویان آموزش دهند.

تفاوت بوتاکس و فیلر (آموزش تفاوت بوتاکس و فیلر در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس)

چه کسانی مجوز تزریق ژل و بوتاکس را دارند؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که قبل از حضور در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس باید مورد توجه قرار گیرد، پاسخ به سوال، چه کسانی مجوز تزریق ژل و بوتاکس را دارند، می باشد. آیا به نظر شما هر کسی که دوست دارد درآمد بالایی از طریق تزریق ژل و بوتاکس به دست آورد، صلاحیت شرکت در این دوره را دارد؟ پاسخ این سوال، به طور قطع و یقین، خیر است. تزریق ژل و یا موادی از این دست، روش هایی جهت درمان یک عارضه به شمار می روند و تنها کسانی می توانند در جهت اجرای این متدها اقدام کنند که سابقه و تحصیلات مرتبط در حوزه درمان را داشته باشند.

کسانی که ژل را تزریق می کنند، به طور مستقیم با سلامت بدن و اندام های فرد متقاضی دریافت کننده بوتاکس مواجهند و کوچکترین بی توجهی و عدم رعایت اصول تزریق، می تواند سلامتی افراد را به خطر اندازد و مشکلات زیادی را برای آنها به وجود آورد. پس چنانچه در آینده قصد دارید به این حوزه وارد شوید، توصیه می کنیم در رشته های مرتبط مانند پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری تحصیل کنید.

اگر در یکی از رشته هایی که در فوق اشاره کردیم، تحصیل کرده و سوابق مرتبط دارید، می توانید در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس شرکت کنید. دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس نیک اندیشان، مطرح ترین و برترین دوره تزریق ژل و بوتاکس در کشور بوده و سرفصل های مهم و کاربردی زیادی در آن ارائه می گردد. از دیگر نقاط قوت موسسه نیک اندیشان می توان به شهریه مناسب این دوره و ارائه یک مدرک معتبر اشاره کرد. این مدرک از دانشگاه های مهم کشور و همین طور آکادمی URS انگلستان قابل استعلام است.

دوره تزریق ژل و بوتاکس با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

هزینه آموزش تزریق ژل و بوتاکس چقدر است؟

اگر علاقه مند به شرکت در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس هستید و می خواهید یک مدرک معتبر دریافت کنید، بهتر است به سراغ موسسه هایی بروید که این دوره را برگزار می کنند و در نهایت نیز یک مدرک معتبر بین المللی به شما می دهند.

چنانچه تصمیم جدی برای حضور در این دوره داشته باشید، قطعا با موسسه های آموزشی زیادی تماس گرفته و هزینه آموزش تزریق ژل و بوتاکس را از آنها پرسیده اید. نکته ای که قطعا در بین تماس هایتان به آن پی برده اید، این است که هزینه این دوره در هر موسسه با موسسه ی دیگر متفاوت است.

حداقل هزینه ای که در هر یک از این دو رشته باید پرداخت کنید، از حدود 2 میلیون تومان شروع می شود و برخی موسسات از شما 10 میلیون تومان نیز دریافت می کنند. البته این اعداد و ارقام نباید باعث ترس شما شود؛ زیرا بعد از آنکه این دوره را پشت سر گذاشتید و به صورت عملی در این حوزه مشغول به کار شدید، با توجه به آنکه میزان تقاضا برای تزریق ژل و بوتاکس در جامعه ما رو به افزایش است، می توانید تمام هزینه ای که در راه آموزش صرف کرده اید به راحتی جبران کنید.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  9 دیدگاه برای دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس

  1. مهرسا

   توسط دکتر تدریس شد و در زمان کم صفر تا صد دوره رو آموزش دیدم

   • aref

    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت ثبت نظرتون. امیدواریم همیشه و در همه جا بدرخشید🌹😊

  2. سیدمحمد زمانی

   با سلام و عرض ادب
   بنده متقاضی شرکت در کلاس آموزشی ژل و بوتاکس هستم
   بنده پزشک عمومی هستم
   بعد از اتمام دوره برای فعالیت نیاز به چه مجوزهایی هست؟

   • aref

    سلام دوست عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه ، دراین خصوص ، لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

  3. سیدمحمد زمانی

   غیر از دوره ژل و بوتکس چه دوره هایی در سرفصل پوست و زیبایی دارید؟
   مثلا لیزر پوست فیلر و…

   • aref

    دوره های زیادی در حوزه پزشکی و زیبایی برگزار می شود مانند : دوره مراقبت از پوست ، دوره کاشت مو و…
    اگر می خواهید در تمامی دوره های زیبایی ما شرکت کنید در هدر سایت به بخش دوره های آموزشی A > دپارتمان پیراپزشکی و طب مراجه کنید و تمامی دوره های زیبایی و طب در اونجا می باشد که می توانید همه ی آنها را مشاهده کنید.

  4. ساناز

   سلام دورتون خیلی عالی بود. تشکر

   • aref

    سلام ساناز عزیز
    خوشحالیم از اینکه از دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس راضی بودید. موفق باشید

  5. faeze

   سلام من دیپلم تجربی دارم و ۲۳ سالمه. میتونم در دوره تزریق زل و بوتاکس شرکت کنم ؟

   • nickandishan-admin

    سلام فائزه عزیز
    بله هیچ مشکلی نداره

  6. Melina

   پس از گدراتدن دوره فقط پزشکان امکان فعالیت مستقل دلرند؟

   • nickandishan-admin

    سلام دوست عزیز
    در این مورد لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

  7. نگین گودرزی

   سللم خسته نباشید. آیا دوره فقط به صورت حضوری برگزار میشه؟

   • nickandishan-admin

    سلام بله

  8. Msaleh

   سلام دانشجو های رشته های پزشکی دندان و پرستاری هم میتونند توی این دوره ها شرکت کنند؟

   • nickandishan-admin

    سلام دوست عزیز
    بله. برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان موسسه تماس بگیرید. موفق باشید

  9. علی باقری معین

   عالی

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  keyboard_arrow_up
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image