دوره کاشت ابرو

(دیدگاه 5 کاربر)

در این دوره کاشت ابرو به زبان ساده و کاربردی آموزش داده می شود و ضمن اعطای گواهینامه از دانشگاه، سازمان فنی حرفه ، مهارت جویان معرفی به کار می شوند.

توضیحات

سرفصل ها دوره کاشت ابرو

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است .

این دوره آموزشی توسط آرایشگر ماهر تدریس می شود.

دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد و در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه، فنی حرفه ای داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

طول دوره

5 جلسه خصوصی در سالن زیبایی برگزار میشود

استاد

استاد مجرب

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. اعطای گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای

هزینه و شرایط پرداخت

مبلغ دوره: 7,880,000 تومان

شرایط پرداخت: 3,080,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه اول تسویه می شود.

چرا نیک اندیشان؟

 • ارائه موارد آموزشی به زبان ساده، کاربردی، مهارتی و مناسب بازار کار
 • پرهیز از ارائه مطالب تئوریک و غیر کاربردی
 • استفاده از اساتیدی که هم علمی هستند و اجرایی
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه نه از بسیج و جهاد
 • ارائه گواهینامه قابل استعلام از سازمان فنی و حرفه ای
 • معرفی به کار در انتهای دوره
 • شعبات نیک اندیشان نزدیک مترو قرار دارد.
 • در صورت گذراندن یک دوره تا یادگیری کامل آن مهارت می توانید به صورت رایگان در آن دوره شرکت کنید.
 • پرداخت اقساطی شهریه دوره
 • هزینه آموزشی مناسب نسبت به مراکز آموزشی دیگر
 • نیک اندیشان برند برتر آموزش و کاریابی است که ارزش آن به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و قیمت مناسب است.

سوالات متداول

دوره آموزشی کاشت ابرو چند جلسه است؟

دوره آموزشی کاشت ابرو در 5 جلسه به صورت خصوصی در سالن زیبایی برگذار می شود. توجه داشته باشید، این دوره توسط میکاپ کار با تجربه و ماهر برگذار و به صورت عملی و کارگاهی به شما آموزش داده میشود.

آیا پس از گذراندن دوره کاشت ابرو در نیک اندیشان مدرکی دریافت می کنم؟

بله شما بعد از گذراندن دوره کاشت ابرو، مدارکی از  فنی حرفه ای و دانشگاه دریافت می کنید. که استعلام تمامی آنها را می توانید بگیرید.

آیا میتوان هزینه دوره آموزش کاشت ابرو را به صورت قسطی پرداخت کرد؟

بله، از آنجایی که هزینه کل دوره آموزش کاشت ابرو، 6 میلیون و 500 هزار تومان می باشد، شما میتوانید هزینه این دوره را در 2 قسط (یعنی 2 میلیون به عنوان پیش پرداخت و ثبت نام و مابقی آن را در جلسه اول دوره پرداخت کنید) تا به طور کامل هزینه کل دوره تسویه شود.

چطوری میتونم در این دوره، ثبت نام کنم؟

اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را وارد کنید و بر روی ثبت و ارسال کلیک کنید، تا در ساعاتی دیگر توسط پشتیبانان ما، با شما تماس گرفته می شود تا ثبت نامتان انجام شود.

و یا اگر خواستید، میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید.

آموزش دوره کاشت ابرو

کاشت در علم پزشکی یکی از روش هایی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از زمینه هایی که کاشت در آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، حوزه زیبایی است که مراجعین زیادی در آن وجود دارد، در این بین ابرو از حوزه های پرطرفدار می باشد.  متاسفانه ریزش ابرو درمان قطعی و منحصربفردی مانند مصرف قرص، دارو و … ندارد.

بدین منظور متقاضیان یادگیری کاشت ابرو افزایش یافته است. گذراندن پروسه ی  آموزش دوره کاشت ابرو  قبل از شروع به کار بسیار مهم است.

بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

بهترین و جدیدترین روشی که تاکنون معرفی شده و در سطح جهانی نیز مورد استفاده قرار گرفته است، کاشت ابرو با تکنیک FUE است. روش کاشت ابرو FUE معایب روش های قبلی را از بین برده است و آنها را به نقطه قدرت تبدیل می کند. در تکنیک FUE می توانید هر مدل ابرویی که دوست دارید داشته باشید و نگران دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو و عوارض آن نباشید زیرا تمام عیوب از این طریق رفع می شوند. یکی دیگر از مزایای کاشت ابرو به روش FUE، زاویه موی منظم است که امروزه محبوب ترین روش کاشت ابرو است. به همین جهت اگر خواهان بهرمنده ی از آموزش دوره کاشت ابرو هستید می توانید در دوره های آموزشی FUE شرکت کنید.

شرکت در دوره های آموزشی کاشت ابرو ملزم به دقت به نکات بسیار مهمی می باشد.

اینکه آیا کاشت ابرو برای مراجعه کننده شما  مناسب است یا نه را شما تعیین می کنید.

انتظارات از عمل کاشت ابرو اساساً برای بسیاری از افراد مهم است. بنابراین عمدتاً هدف متخصص بهبود ابروها و کسب بهترین نتیجه ممکن است.

کاشت ابرو چقدر زمان می برد؟ طول عمل بستگی به میزان کاشت مو دارد. 2 تا 3 ساعت برای کاشت در قسمت پایین ابروهای پایین نیاز است و اگر قسمت بالای ابرو کاشته شود بین 3 تا 5 ساعت زمان می برد. دلیل این تفاوت این است که هر مو باید با دقت و به صورت جداگانه وارد ابرو شود.

دوره کاشت ابرو

به طور سنتی، درمان ابروهای نازک یا کم پشت، تکیه بر محصولات آرایشی مانند مداد ابرو برای «پر کردن» موهای ابرو بوده است. با این حال، علاقه بیشتری به یک راه حل دائمی تر وجود دارد که امروزه با نام کاشت ابرو شناخته شده است. به همین جهت متقاضیان دوره کاشت ابرو افزایش پیدا کرده است.

کاشت ابرو توسط افراد ماهر و متبحر انجام می شود.

در حالی که این روش ساده به نظر می رسد، چندین جنبه وجود دارد که بایستی در نظر گرفته شود که شامل در نظر داشتن هزینه کاشت ابرو تا خطرات و عوارض جانبی آن می باشد.  به خواندن این مقاله ادامه دهید تا بدانید که از کاشت ابرو چه انتظاری باید داشته باشید و چگونه تشخیص دهید که آیا این پروسه ی زیبایی برای شما مناسب است یا خیر.

دوره آموزش کاشت ابرو
دوره آموزش کاشت ابرو

دوره کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یک پروسه ی زیبایی است. در دوره کاشت ابرو به افراد یاد می دهند که چگونه  شاخه های مو را به ناحیه ابروی شما منتقل می شود. هدف از این کار این است که موهای جدید از این شاخه ها رشد کنند و ابرو های فرد ظاهری پرتر پیدا کنند.

شاخه های موی ابرو از موهای بالای گوش مراجعه کننده گرفته می شود. یک متخصص کاشت ابرو نه تنها موهای فرد، بلکه فولیکول های موی او را نیز منتقل می کند. این کار کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که موهای جدید می توانند پس از ریزش موهای قدیمی در ابروهای شما رشد کنند.

 اگر می خواهید در کارگاه آموزشی کاشت ابرو شرکت کنید بایستی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • بازار کار کاشت ابرو چگونه است؟
 • در دوره آموزش کاشت ابرو با چه چالش هایی روبرو می شوید.
 • هزینه ی شرکت در دوره چقدر است؟ آیا به صرفه خواهد بود؟
 • موسسه ای که در آن دوره ی آموزشی را می گذرانید را باید با دقت انتخاب کنید و حتما از اعتبار موسسه ی آموزشی اطمینان حاصل کنید.

روند کاشت ابرو

هنگام ملاقات با یک شخص اولین قسمتی که مشاهده می کنید صورت او است. صرف نظر از اینکه تمامی افراد زیبایی خاص خود را دارند وجود برخی مشکلات، آسیب ها یا اتفاقاتی مانند استرس و بیماری، ممکن است به اندام های صورت آسیب وارد کند. به عنوان مثال، از دست دادن ابروها، از دست دادن یا کم پشت شدن ابرو ها، تصویر زیبایی شناختی افراد را مخدوش می کند. برای بسیاری از افراد بسیار مهم است که ابروها فرم زیبایی داشته باشند. زیرا ابروها کامل کننده یکپارچگی و زیبایی شناسی صورت هستند. مهم نیست که چه مشکلی دارند، افرادی که با ابروهای خود مشکل دارند و می خواهند ابرویی مناسب داشته باشند، اکنون می توانند به اهداف خود برسند. این کار با انجام یک عمل ساده به نام کاشت ابرو در زمان بسیار کوتاهی امکان پذیر است.

روند کاشت ابرو چگونه است؟

کاشت ابرو یک عمل جراحی است که به دلیل تفاوت در ساختار و زوایای خاص موهای ابرو باید با دقت انجام شود. این عمل را نباید بدون تعیین زاویه و جهت موهای روی ابرو و برنامه ریزی برای آنها شروع کرد. بی حسی موضعی در کاشت ابرو انجام می شود و بیمار تحت تاثیر عمل در حداقل سطح قرار می گیرد. در روند کاشت ابرو که با استفاده از روش FUE انجام می شود، به طور متوسط ​​500 پیوند ممکن است برای دستیابی به یک ابرو با ظاهر طبیعی کافی باشد. البته باید توجه داشت که این مقدار در افراد مختلف متفاوت خواهد بود و می تواند بین 100 تا 700 متغیر باشد. یکی از جزئیات مهم در به دست آوردن یک تصویر طبیعی، قرارگیری محکم موها است. به این ترتیب شما یک تصویر ابروی طبیعی و یکسان خواهید داشت. داشتن ظاهری طبیعی در عرض حدود 1 ماه پس از انجام عمل های کاشت ابرو با دقت توسط پزشکان متخصص امکان پذیر است.

منظور از آموزش کاشت ابرو به شیوه عملی چیست؟

آنچه که باید در مورد کاشت ابرو  بدانید این است که این حرفه در ۱۵ ژوئن ۲۰۲۱  توسط دان برنان مورد بررسی قرار گرفت.

طبق بررسی هایی که صورت گرفت معلوم شد که ابروها نقش مهمی در کادر بندی صورت شما دارند. ژنتیک می‌ تواند در ظاهر و پر شدن ابروهای شما نقش مهمی داشته باشد، به نحوی که برخی از افراد با ابروهای پرپشت و فراوان به دنیا می‌آیند، در حالی که برخی دیگر دارای موهای نازک‌تر و کم‌تر در بالای چشم‌هایشان هستند. افرادی که موهای زیادی ندارند اغلب با پر کردن ابروهای خود با محصولات آرایشی، ابروهای خود را پرتر یا پرپشت‌تر نشان می‌دهند.

با این حال، ابروها فقط جنبه زیبایی ندارند، آن ها رطوبت را مانند قطرات آب و عرق از چشمان شما دور می کنند. ‌

ریزش موی ابرو ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. برخی داروها، جراحات، عوارض پزشکی یا حتی مصرف بیش از حد برخی ویتامین ها ممکن است باعث ریزش موهای ابرو شوند. ‌

افرادی که موهای ابروی کمی دارند یا در اصل موهایشان کم است ممکن است بخواهند ظاهر خود را تغییر دهند. در این موارد، کاشت ابرو می تواند گزینه ای برای کمک به تغییر ظاهر ابروهای شما و پرتر نشان دادن آن ها باشد. به همین جهت است که کاشت ابرو طرفداران فراوانی یافته است. افرادی که به دنبال کسب مجوز و مدرک کاشت ابرو هستند باید به دنبال دوره های آموزش کاشت ابرو با شیوه های عملی باشند.

 

بهترین دوره کاشت ابرو در نیک اندیشان
بهترین دوره کاشت ابرو در نیک اندیشان

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو روشی است که در آن فرد متخصص  یک پیوند مو را انجام می دهد. او پیوند را با برداشتن ریشه یا فولیکول مو پشت گوش آغاز می کند، سپس  فولیکول برداشته شده را به ناحیه ابرو منتقل می کند. پیوند مو معمولاً از پشت گردن یا ناحیه اطراف گوش برداشته می شود.

پس از برداشتن گرافت های مو، آنها را تا یک ساعت قبل از کاشت توسط جراح در یک محفظه نگهداری با محلول نمکی سرد قرار می دهند.

شما در دوره های آموزش کاشت مو با شیوه های عملی یاد خواهید گرفت که عمل کاشت مو را به بهترین شیوه انجام دهید، به نحوی که کم ترین درد و عوارض را برای مراجعه کننده شما به همراه داشته باشد.

کاشت ابرو معمولاً با بی‌ حسی موضعی انجام می‌شود، بنابراین در طول عمل فرد چیزی احساس نمی کند.‌

چرا شرکت در دوره های آموزش کاشت ابرو حائز اهمیت است؟

امروزه بسیاری از افراد ابروهایشان نازک می شود و از دست می روند. این نقص زیبایی ظاهری را می توان تا حدی یا به طور کامل با داروها و شیوه های درمانی برطرف کرد. اگرچه روش‌های  درمانی زیادی وجود دارد، اما کاشت ابرو به منظور دریافت نتایج بهتر روش ارجح‌تری است. روش کاشت ابرو به طور فزاینده ای  در حال محبوب شدن است، اما برخی از افراد این روند را به طور کامل درک نمی کنند. بدین منظور حتما قبل از شروع مهارت های لازم را کسب کنید. ما در این مقاله سعی کرده ایم تا به سوال زیر پاسخ دهیم:

چرا شرکت در دوره آموزش دوره کاشت ابرو مهم است؟

اگر می خواهید در این حرفه فعالیت کنید ابتدا بایستی آموزش های مورد نیاز را کسب کنید. حال ممکن است با خود بگویید چرا شرکت در دوره آموزش دوره کاشت ابرو مهم است؟ برای جواب دادن به این سوال بایستی ابتدا به اهمیت کاشت ابرو اشاره کنیم.

 هنگامی که چهره شما تحت یک ارزیابی کلی قرار می گیرد، هر عضو با ویژگی های خود حالت و ظاهر چهره را تغییر می دهد. ابرو نیز در یکپارچگی زیبایی صورت اهمیت بسیار دارد.  ابروهای نازک یا فقدان ابرو می توانند باعث ایجاد حس منفی و کمبود اعتماد به نفس در فرد شود.

شما به عنوان یک متخصص کاشت ابرو بایستی به خوبی عمل کاشت ابرو را انجام دهید.

شما به عنوان یک متخصص بایستی به ساختار ژنتیکی و اندازه مورد نیاز دقت کنید. همچنین  باید در نظر داشته باشید که کوتاه کردن یا برداشتن مداوم ابرو گاهی اوقات باعث از دست دادن دائمی می شود.

با توجه به تغییر مداوم در زیبایی و مد، ممکن است خواسته هایی برای تغییر ساختار ابرو وجود داشته باشد. در حالی که در دوره قدیم از ابروهای نازک استقبال می شد، امروزه استفاده از ابروهای پرپشت محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. بنابراین تتوی دائمی ابرو نوعی ریسک به حساب می آید. طبیعی ترین راه حل را می توان  کاشت ابرو  در نظر گرفت.

رشد و توسعه در زمینه ی مو امکان انتقال مو را در بسیاری از مناطق فراهم کرده است. با شروع کاشت مو، روش‌های جدید کاشت ریش و ابرو به وجود آمده اند و پتانسیل‌های نامحدودی را در اختیار افراد قرار داده اند.

آموزش کاشت ابرو با بهترین استانداردها و نوین ترین شیوه ها

دوره کاشت ابرو
دوره کاشت ابرو

 

در سال‌های اخیر، زیبایی ابرو  برای افراد مهم  شده است و درمان های موقت و نیمه دائمی مانند لمینت ابرو و میکروبلیدینگ برای افزایش حجم و فرم ابرو به وجود آمده اند. اما اگر به دنبال راه حل دائمی تری برای بهبود شکل و اندازه ابروهای خود هستید  کاشت ابرو به شما کمک خواهد کرد.

علاوه بر کاشت ابرو، آموزش کاشت ابرو با بهترین استانداردها نیز در میان مردم  به طور فزاینده ای محبوب شده است.

کاشت ابرو روشی مشابه کاشت مو است که برای ترمیم ابروهای شما مورد استفاده قرار می گیرد. این فرآیند با برداشتن موهای اهدا کننده از پوست سر و پیوند آن ها به ابروها برای پرتر شدن ابروها انجام می شود.

اگر شما به دنبال شرکت در دوره های آموزش کاشت ابرو با بهترین استانداردها هستید لازم است که  بدانید برای کاشت ابرو  2 روش وجود دارد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید:

استخراج واحد فولیکولی (FUE): با استفاده از این گزینه، موهای فردی با استفاده از پانچ دستی یا تکنیک‌های رباتیک از محل اهداکننده پیوند می‌شوند. مزایای آن عبارتند از زخم خطی کمتر و بهبودی راحت تر، اگرچه زمان برداشتن طولانی تر و موهای کوتاه تر می تواند بر کیفیت پیوند تأثیر بگذارد.

پیوند واحد فولیکولی (FUT): تکه‌ای از مو (معمولاً از پشت سر) بریده می‌شود و یک فولیکول مو برای ایجاد فرم جدید و بهتر ابرو پیوند داده می‌شود. روند برش سریعتر از FUE است، و موها پیوند شده طول بیشتری دارند، که می تواند به کاشت کمک کند، چراکه بلندی طول مو به شما امکان می دهد فرها را ببینید. با این حال، باید توجه داشت که این تکنیک باعث ایجاد زخم های خطی و معمولاً زمان بهبودی طولانی‌تر می‌شود.

با توجه به آنچه گفته شد شما به عنوان یک متخصص کاشت ابرو می توانید در دوره ی مورد علاقه ی خود شرکت کرده و آموزش های لازم را کسب کنید.

آموزش کاشت ابرو طبیعی چگونه است؟

آموزش کاشت ابرو طبیعی

آموزش کاشت ابرو طبیعی

احتمالا از زمانی که بشر و به خصوص خانم ها با آینه آشنا شدند، به این نکته پی بردند که برای افزایش زیبایی چهره خود باید تلاش هایی را شخصا انجام دهند. امروزه مانند گذشته نیست و اکثر خانم ها برای آنکه زیبایی قابل تحسینی پیدا کنند دست به انجام کارهای مختلف می زنند که یکی از آنها کاشت ابرو است. کمتر خانمی را می توان در این دوره پیدا کرد که نگران کم پشت بودن ابروهای خود باشد؛ زیرا می دانند با مراجعه به افرادی که در حوزه کاشت ابروی طبیعی کار می کنند می توانند این مشکل را با صرف هزینه و به راحتی حل کنند.

یکی از مسائلی که باعث شده امروز خانم ها برای کاشت ابرو طبیعی اقدام کنند ماندگاری و دوام بالای ابروی کاشته شده است. در برخی روش های کاشت مو به صورت طبیعی، از موهایی که در ناحیه پشت سر رویش می کند استفاده کرده و به همین دلیل ماندگاری و دوام کاشت ابرو افزایش پیدا خواهد کرد. البته در کنار روش مورد استفاده در کاشت ابرو، موضوعی که باید به شدت به آن توجه شود، تخصص و مهارت فردی است که قرار است این کار را انجام دهد. افرادی که در دوره کاشت ابرو شرکت کرده اند اطلاعات خوبی در این حوزه دارند و بهترین مناسب ترین افراد برای مراجعه و کاشت ابرو طبیعی می باشند.

کم نیستند موسسه هایی که دوره آموزش کاشت ابرو طبیعی برگزار می کنند اما آن طور که باید و شاید نمی توانند به هنرجویان خود نکاتی کاربردی و آموزنده ارائه دهند و این یکی از مهم ترین مشکلاتی است که در آموزش کاشت ابرو طبیعی وجود دارد. اگر دوست دارید در این حوزه مشغول به کار شده و درآمد خوبی را به دست آورید توصیه می کنیم در دوره کاشت ابرو نیک اندیشان شرکت کنید. در پایان این دوره مدرکی معتبر به شما داده خواهد شد. این مدرک اعتبار بالایی داشته و حتی قابل استعلام از دانشگاه، سازمان فنی و حرفه ای و آکادمی یو آر اس(URS) امارات نیز هست. شک نداشته باشید که با در دست داشتن این مدرک، می توانید در یکی از موسسه ها و مراکز کاشت ابرو طبیعی مشغول به کار شده و درآمد کافی به دست آورید.

 

نحوه کاشت ابروی طبیعی

نحوه کاشت ابروی طبیعی

به همان اندازه که انتخاب روش کاشت ابرو طبیعی اهمیت دارد، نحوه کاشت ابروی طبیعی نیز در خور اهمیت و توجه می باشد. همان طوری که می دانید ابروها به صورت طبیعی دارای زاویه هستند. حال اگر در هنگام کاشت به این موضوع بی توجهی شود نمی توان در نهایت انتظار داشت که ابروی کاشته شده زیبایی ابروهای طبیعی که از ابتدا داشتیم را داشته باشد. تنها موضوعی که می تواند باعث شود ابروهای کاشته شده، طبیعی و زیبا به نظر آیند، مهارت فردی است که تمام این فرآیند به دست او انجام می شود. خوب است بدانید که مهارت در این حوزه نیز در گرو شرکت در دوره کاشت ابرو و انجام آن به دفعات می باشد.

هر روز در سراسر دنیا و به خصوص کشورمان ایران، افراد زیادی هستند که دوست دارند با کمک این عمل، ابروهای پرپشتی داشته باشند، اما نکته ای که اندکی نگران کننده به نظر می رسد این است که چرا همه آنها به یک  نتیجه واحد دست پیدا نکرده و نمی توانند آن طور که باید و شاید صورت خود را به کمک ابروهایشان، تغییر دهند. مهارت و تبحر فردی که در این حوزه کار می کند یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده در بروز یک نتیجه راضی کننده است. کسانی که بتوانند در یک دوره کاشت ابرو حرفه ای شرکت کرده و نکات عملی و کاربردی این حیطه را به خوبی آموزش ببینند، تنها کسانی هستند که می توانند رضایت شما از فرایند کاشت ابرو را تضمین کنند.

توجه داشته باشید که در موسسات معتبر و حرفه ای، علاقه مندان به آموزش نحوه کاشت ابروی طبیعی در شرایطی کاملا استاندارد و نرمال این حرفه را فرا گرفته و سپس با توجه به نکاتی که آموزش دیده اند می توانند خدمات خوبی را در اختیار بقیه قرار دهند. پس برای انتخاب یک مرکز کاشت ابرو طبیعی به این موضوع توجه داشته باشید.

اگر به دنبال پیدا کردن یک موسسه کاشت ابرو هستید، اصلا نگران نباشید، ما به شما توصیه می کنیم دوره آموزشی نحوه کاشت ابروی طبیعی در موسسه نیک اندیشان را انتخاب کنید. شرکت در این دوره و در این موسسه چندین مزیت دارد که از جمله مهم ترین آن می توان به پرداخت شهریه دوره کاشت ابرو به صورت قسطی، مناسب بودن هزینه دوره، ارائه مدرک معتبر و غیره اشاره داشت. اگر هدفتان در شرکت در این دوره پیدا کردن یک شغل مناسب است و می خواهید بهترین نکات را دریافت کنید، سعی کنید در دوره ای که توسط بهترین موسسه ها ارائه می شود شرکت کنید.

 

هزینه آموزش کاشت ابرو

هزینه آموزش کاشت ابرو

کسانی که می خواهند با آموزش یک هنر جدید به کسب درآمد بپردازند به خوبی به این مساله واقف هستند که دوره هایی که شرکت در آنها ارزش زیادی دارد، همیشه با پرداخت هزینه همراه هستند. موسسات زیادی در سراسر کشور مشغول برگزاری دوره کاشت ابرو می باشند و برای این دوره نیز هزینه های متفاوتی را دریافت می کنند. اگر یک موسسه برای آموزش این دوره هزینه های زیادی از شما دریافت می کند به این معنی نیست که موسسه مذکور قصد دارد تمام فوت و فن های این دوره را به شما آموزش دهد. البته در این بین، هستند آموزشگاه هایی که هزینه های پایینی دریافت می کنند و آنها نیز نکته کاربردی به شما آموزش نخواهند داد. توصیه ما به شما این است که بدون تحقیق در هیچ دوره ای شرکت نکنید و قبل از انتخاب یک موسسه به مزیت ها و امکاناتی که در اختیار شما قرار داده می شود، دقت و توجه داشته باشید.

هزینه آموزش کاشت ابرو یک طرف ماجراست و یادگیری نکات و اصول آن نیز در طرف دیگر ماجرا قرار دارد. اگر قرار باشد هزینه های بالایی را برای آموزش کاشت ابرو پرداخت کنید، اما در نهایت دانش شما در این حوزه آن طور که مد نظرتان است افزایش پیدا نکند، صرف کردن هزینه یک کار بیهوده خواهد بود. در این میان، هم وقت شما تلف شده و هم، هزینه ای که برای دوره کاشت ابرو در نظرگرفته اید، به هدر رفته است. پس حتما با آگاهی، یک موسسه و آموزشگاه را برای یادگیری این حوزه بیابید.

چنانچه از گشتن و سرچ کردن برای یافتن یک موسسه معتبر خسته شده اید، ما به شما توصیه می کنیم در دوره کاشت ابرو نیک اندیشان شرکت کنید. مربیانی که این دوره را تدریس می کنند، به صورت عملی در این حوزه فعالیت کرده و تمامی نکاتی کاربردی که می تواند بر روی نتیجه نهایی کار تاثیر زیادی داشته باشید را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند. علاوه بر این مورد، شرکت در یک موسسه آموزش معتبر، دریافت مدرکی معتبر که قابل استعلام از دانشگاه و آکادمی یو آر اس امارات است و همین طور معرفی به مراکز کاشت ابرو طبیعی بعد از به اتمام رساندن دوره از دیگر مزیت های شرکت در دوره کاشت ابرو می باشد.

معایب و مزایا کاشت ابرو

دوره کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست

معایب کاشت ابرو

وقتی کاشت ابرو انجام می دهید، دوست دارید شاهد مزیت ها و نتایج مثبت این عمل باشید، اما زمانی که به افراد ناشی و بی تجربه مراجعه می کنید، باید منتظر عواقب خطرناک و آزاردهنده نیز باشید. اغلب کسانی که به کلینیک های زیبایی غیر قانونی و بدون مجوز می روند، یکی از عمده ترین کسانی هستند که با این عواقب ناخواسته مواجه می شوند. تمامی کسانی که به صورت حرفه ای در حوزه کاشت ابرو مشغول به فعالیت هستند، از جمله افرادی می باشند که در دوره آموزش کاشت ابرو شرکت کرده اند. متخصصان پیوند دهنده ابرو، همیشه توصیه می کنند برای انجام اعمال زیبایی به مراکز معتبر مراجعه کنید. معایب کاشت ابرو، زمانی که به دست افراد غیر حرفه ای و بی تجربه انجام می گیرد، به شرح زیر است:

 • یکی از محتمل ترین عوارضی که ممکن است بعد از کاشت ابرو شاهد باشید، قرمز شدن پوست است. معمولا 3 یا 4 روز بعد از آنکه مو به ناحیه ابرو پیوند زده شود، ممکن است این عارضه ایجاد گردد. اگر قرمزی، بیش از 4روز ادامه پیدا کرد و همراه با درد و یا عفونت بود، می بایست به فردی که عمل پیوند ابرو شما را انجام داده، مراجعه کنید.
 • ایجاد یک ظاهر ناخوشایند و زشت برای ابروها، عارضه دیگری است که ممکن است در برخی موارد به وجود آید. این فرآیند در اثر درست انجام نشدن کاشت ابرو ایجاد شده و به موضوع دیگری ارتباط ندارد. وقتی یک فرد برای کاهش هزینه ها، به کلینیک های غیر مجاز و یا غیرقانونی مراجعه می کند، باید منتظر ایجاد چنین اتفاقات ناخوشایند و ناراحت کننده ای باشد. اگر دوست دارید بهترین نتایج را کسب کنید، توصیه می کنیم به متخصصانی مراجعه کنید که در دوره آموزش کاشت ابرو شرکت کرده اند.
 • تفاوت رنگ، بین ابروهایی که کاشته شده و ابروهایی که فرد به صورت طبیعی داشته، از دیگر عوارض کاشت ابرو به شمار می رود. موها در قسمت های مختلف بدن، از نظر رنگ و ضخامت با هم تفاوت داشته و تفاوت در رنگ ابروهای کاشته شده، به همین خاطر به وجود می آید. البته متخصصان و پزشکان حرفه ای، سعی می کنند از نواحی به عنوان بانک مو استفاده کنند که کمترین تفاوت رنگی را با موهای ابرو داشته باشد. اگر این تفاوت رنگ آزارتان می دهد، می توانید کل ابروی خود را رنگ کنید.
 • دیگر عارضه کاشت ابرو، خونریزی در این ناحیه می باشد. یکی از توصیه های مراقبتی بعد از کاشت ابرو، عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون است. مصرف این داروها باعث خونریزی شده و بهتر است برای جلوگیری از ایجاد این اتفاق، از مصرف این داروها اجتناب کنید.

به جهت اهمیتی که مراجعه به افراد متخصص دارد، باز هم توصیه می کنیم برای انجام تمامی اعمال زیبایی به افرادی مراجعه نمایید که در دوره آموزش کاشت ابرو شرکت کرده اند. یکی از دوره های مطرح کاشت ابرو در کشور، در موسسه نیک اندیشان برگزار می گردد. تمام مواردی که متخصصان کاشت ابرو باید بدانند در این دوره ارزشمند ارائه می شود.

چه کسانی برای کاشت ابرو مناسب هستند؟

وقتی به متخصصان و کسانی که در دوره آموزش کاشت ابرو شرکت کرده اند، مراجعه می کنید، این افراد، صادقانه تمام اطلاعاتی که نیاز است بدانید را در اختیار شما قرار خواهند داد. یکی از مسائلی که قبل از کاشت ابرو می بایست مورد بررسی قرار گیرد، این است که آیا شما در شرایطی هستید که بتوانید کاشت ابرو انجام دهید و یا به عبارت دیگر آیا شما کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو هستید یا خیر. این موضوعی است که در طی جلسات مشاوره قبل از کاشت ابرو باید حتما در مورد آن صحبت شود. اگر در یکی از شرایط زیر قرار دارید، برای کاشت ابرو اقدام نمایید، در غیر این صورت، بهتر است برای حل مشکل کم پشتی ابروهایتان به فکر راه حل دیگری باشید و سلامتی و زیبایی ابروهای طبیعی خود را در معرض خطر قرار ندهید.

 • افرادی که به صورت ژنتیکی و یا ارثی به مشکل کم پشتی ابروهای خود دچار هستند، می توانند برای کاشت ابرو به افرادی که در دوره آموزش کاشت ابرو شرکت کرده مراجعه کنند و زیبایی چهره خود را افزایش دهند.
 • اگر ابروهای خود را تاتو کرده و از رنگ آنها ناراضی هستید، می توانید برای کاشت ابرو مراجعه کنید.
 • کسانی که از مدل ابروی خود راضی نیستند، نیز گزینه های مناسبی برای کاشت ابرو به شمار می روند.
 • اگر در اثر حوادثی مانند سوختگی و یا دیگر حوادث، دچار ریزش ابرو شده اید، می توانید با کمک این عمل زیبایی، ابروهای خود را ترمیم کنید.

 

مزایا و معایب کاشت ابرو

کاشت ابرو بعد از چه مدت نتیجه خود را نشان می دهد؟

یکی از موارد مهمی که در هنگام کاشت ابرو باید مورد توجه قرار دهید، زمان بروز نتایج کاشت ابرو است. برخی افرادی که برای کاشت ابرو اقدام می کنند، تصور می کنند، روز بعد از کاشت ابرو، ابروهایی پرپشت و زیبا خواهند داشت؛ این تصور، تصور درستی نیست و شما می بایست برای مشاهده نتایج کاشت ابرو، حداقل به مدت یک سال صبر کنید. بعد از یک سال، ابروهای شما پرپشت شده و می توانند زیبایی صورت و چهره شما را تحت تاثیر قرار دهند.

موضوع دیگری که به ایجاد نتایج سریع کاشت ابرو کمک می کند، رعایت و توجه به مراقبت هایی است که بعد از کاشت ابرو باید انجام شود. کسانی که به این مورد مهم توجهی ندارند، نباید انتظار داشته باشند حتی بعد از یک سال نیز ابروهایی پرپشت داشته باشند. اگر به موسسات و کلینیک های زیبایی که افراد حرفه ای در آنها مشغول به کار هستند، مراجعه کنید توصیه های لازم برای مراقبت از ابروی کاشته شده در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

کلینیک هایی که به صورت حرفه ای در حوزه کاشت ابرو کار می کنند، از حضور پزشکان و دستیاران کاشت ابرو حرفه ای بهره می برند. این افراد در دوره آموزش کاشت ابرو موسسات مطرح آموزشی شرکت کرده و به همین سبب، به راحتی می توان به آنها اعتماد کرد و انجام این عمل حساس را به آنها سپرد. یکی از موسسات آموزشی فعال در کشور که در حال برگزاری دوره آموزش کاشت ابرو است، موسسه نیک اندیشان می باشد. این موسسه، سابقه و تاریخچه درخشان و دیرینه ای در امر آموزش داشته و در حوزه های متفاوتی در حال تربیت افراد متخصص می باشد.

آیا دوره های دیگری در موسسه نیک اندیشان برگزار می شود؟

توجه داشته باشید به جز دوره کاشت ابرو، دوره و کار گاه های آموزشی دیگری در حوزه پیراپزشکی و طب و حتی دیگر حوزه ها مانند : آرایش و پیرایش ، فنی و مهندسی ؛ هنری ، مدیریت کسب و کار و… در موسسه نیک اندیشان برگزار میشود که میتوانید در هر کدام از آنها شرکت کنید. این دوره های عبارتند از:

دوره مونته سوری ، دوره بازی درمانی ، دوره کمک پرستاری ، دوره طب سنتی ، دوره داروخانه ، دوره حسابداری ، دوره پکیج ، دوره عکاسی ، دوره فارکس ، دوره ارز دیجیتال ، دوره بازرگانی ، دوره لیزر موهای زائد ، دوره ماساژ ، دوره کاشت مو ، دوره mba ، دوره dba ، دوره post dba ، دوره مراقبت از پوست ، دوره bba

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  5 دیدگاه برای دوره کاشت ابرو

  1. آرزو توفیقی

   سلام این دوره مناسب افراد مبتدی هم هست؟

   • aref

    سلام آرزو عزیز
    بله این دوره مناسب همه افراد با هر سطح دانشی که از این مهارت دارند میباشد. از مبتدی تا پیشرفته

  2. نازی

   سلام دوره به صورت حضوری هست یا آنلاین؟

   • aref

    سلام نازی عزیز
    این دوره به صورت حضوری برگزار میشود

  3. مائده

   سلام شرایط پرداخت اقساطی هزینه دوره چجوریه؟

   • aref

    سلام مائده عزیز
    در این خصوص با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید همکاران ما راهنماییتون می کنند.

  4. مینا فولادی

   سلام زمان برگزاری دوره از کی میباشد؟

   • aref

    سلام مینا عزیز
    برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری دوره لطفا با شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.

  5. وحیده گودرزی

   سلام . شرکت در دوره کاشت ابرو برای کسانی که پزشک یا پیرا پزشک نیستن هم امکان پذیره؟

   • nickandishan-admin

    سلام
    بله ، مانعی نیست

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image