دوره آموزش بورس

در دوره آموزش بورس حاوی صفر تا صد سرمایه گذاری در بازار بورس شامل تهیه کد بورسی و تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و … می شود. و ضمن اعطای گواهینامه از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان، مهارت آموزان تحت پشتیبانی مدرس خود در بازار بورس تا تسلط کامل به صورت واقعی خرید و فروش میکنند.

توضیحات

معرفی دوره آموزش بورس

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

توضیح مفصل دوره آموزش بورس

دوره بورس حاوی صفر تا صد سرمایه گذاری در بازار بورس شامل تهیه کد بورسی و تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و … می باشد. محتوای دوره کاملا منطبق با واقعیت بازار بورس ایران است و مهارت آموزان تحت پشتیبانی مدرس خود در بازار بورس به صورت واقعی خرید و فروش میکنند.

دوره آموزش تخصصی بورس توسط تحلیلگر با سابقه و فعال بازار بورس تدریس می شود. دوره آموزش حرفه ای بورس به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی URS انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و حین دوره و پس از اتمام دوره افراد با پشتیبانی استاد خود در بازار بورس به فعالیت مشغول می شوند.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است. لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سرفصل های ثبت نام دوره آموزش بورس:

مهارت های خرید و فروش حرفه ای در بازار بورس از صفر تا صد به صورت کامل شامل:

آشنایی با بازار بورس

تهیه کد بورسی

آشنایی با نرم افزار متا تریدر

تحلیل تکنیکال شامل:

تحلیل جامع کندل شنایی

فیبوناچی و اسرار آن

آموزش الگوهای هارمونیک جذاب

خط روند

نقاط حمایت و مقاومت

اندیکاتورها کاربردی و مهم

اسیلاتورها کاربردی و مهم

و …

فاندامنتال(بنیادی):

گزارش خوانی

محاسبات روند سود و زیان شرکت ها

افزایش سزمایه و انواع آن

فرمول محاسبه افزایش سرمایه

نمودار تعدیل شده و تعدیل نشده

تابلو خوانی شامل:

تابلو خوانی به سبک نوین

نوسان گیری در بازار از طریق تابلو

طول دوره

7 جلسه 2/5 ساعته

استاد

آقای سامان دهقان

آقای محمد جواد حسینی

آموزش توسط معامله گر و تحلیلگر نخبه و با تجربه بازار بورس

گواهینامه

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از URS انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه دوره

هزینه دوره: 2,800,000 تومان

شرایط پرداخت: 1,400,000 تومان پیش ثبت نام، مابقی در جلسه تسویه کامل

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

 1. محتوای دوره آموزش بورس کاملا منطبق با بازار کاراست.
 2. دوره آموزش بورس به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
 3. مهارت جو تا تسلط کامل در در بازار بورس تحت پشتیبانی استاد به خرید و فروش می پردازد.
 4. مدرسین دوره آموزش بورس خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
 5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه  و گواهینامه دارای کد رجیستری از URS انگلستان.
 6. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
 7. معرفی به کار(کاریابیدر انتهای دوره ها.
 8. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
 9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
 10. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید، تو بخش دیدگاه ها ازمون بپرسید…

بازار بورس چیست و چگونه می توان به طور موفق وارد آن شد؟

بازار بورس، بستری برای خرید و فروش سهام شرکت های فعال در بازار بورس توسط معامله گران و سهام داران از طریق کارگزاران بازار بورس می باشد.

کارگزاران بازار بورس موسساتی هستند که پس از اخذ مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار به نمایندگی از سهام داران و معامله گرانی که کد بورسی را از کارگزاری ها دریافت نموده اند به خرید و فروش می پردازند.

اولین گام برای ورود به بازار بورس مراجعه به یک موسسه کارگزاری و اخذ کد بورسی می باشد. که طی دوره آموزش بورس مراحل آن به شما آموزش داده می شود.

کسانی در بازار موفق به سودآوری می شوند که از دانش سرمایه گذاری در بازار بورس بهره مند باشند. در طی کارگاه سرمایه گذاری در بازار بورس از صفر تا صد فعالیت در بازار بورس را به زبانی بسیار ساده و در محیط واقعی بازار بورس ایران به شما آموزش داده میشود.

دانش کار در بازار بورس شامل تحلیل تکنیکال و فاندامنتال(بنیادی) می باشد (برای آشنایی با اصطلاحات به صفحه اصطلاحات بورس چیست؟ مراجعه فرمایید).

در اکثر موسسات صرفا دوره تحلیل تکنیکال یا دوره تحلیل فاندانتال آموزش داده می شود. ولی در مرکز آموزشی نیک اندیشان هم تحلیل تکنیکال و هم تحلیل فاندامنتال به صورت کاملا کاربردی و منطبق با واقعیات بازار بورس ایران ارائه می گردد و از مطالب تئوریک بی اهمیت صرف نظر می گردد

تحلیل تکنیکال چیست؟

دوره تحلیل تکنیکال شامل تحلیل سهم از روی نمودار است. این نمودارها در سایت www.tsetmc.com موجود می باشند. با تحلیل تکنیکال از روی نمودار متوجه می شویم که کی سهم را بخریم و کی آن را بفروشیم. در طول دوره آموزش بورس موارد کاربردی تحلیل تکنیکال شامل کندل شنایی، فیبوناچی، الگوهای هارمونیک، خط روند، نقاط حمایت و مقامت، اندیکاتورها، اسیلاتورها آموزش داده می شود. در این زمینه نرم افزاری به نام متا تریدر وجود دارد که در کارگاه سرمایه گذاری در بازار بورس آموزش داده می شود.

تحلیل بنیادی(فاندامنتال) چیست؟

تحلیل بنیادی یا فاندامنتال تحلیل سهم از روی صورت های مالی آن است. صورت های مالی شرکت ها از جمله ترازنامه و گزارشات سود و زیان سالانه و سه ماهه در سایت www.codal.ir موجود است. مثلا شرکتی که سود دهی آن افزایش می یابد قطعا قیمتش افزایش می یابد. یا شرکتی که بدهی کمتری دارد، برای سرمایه گذاری شرکت مطمئن تری است. در دوره آموزش بورس در آموزشگاه نیک اندیشان موارد کاربردی تحلیل بنیاذی به مهارت جویان آموزش داده می شود.

چه کسی برای تدریس در دوره بورس صلاحیت دارد؟

در موسسات دیگر معمولا از اساتیدی استفاده می شود که صرفا تحصیلات دانشگاهی در رشته مدیریت مالی دارند و جای تاسف است که از واقعیات بازار بورس ایران اطلاعات به روز ندارند و به ارائه مطالب تئوریک غیر کاربردی اکتفا می کنند. در صورتیکه دوره کار در بازار بورس باید توسط کسی ارائه شود که ضمن برخورداری از تحصیلات مرتبط از تجربه کافی در بازار بورس ایران برخوردار باشد و خود از این طریق کسب درآمد بکند. در مرکز آموزش نیک اندیشان آموزش بورس توسط استادی تدریس میگردد که خود از نخبه گان با تجربه و از فعالین بازار بورس ایران می باشد.

آینده بازار بورس ایران چگونه است؟

بازار بورس ایران بازاری در حال بزرگ شدن می باشد و از برنامه های دولت هدایت مردم به سرمایه گذاری در بازار بورس است. چرا که اگر مردم نقدینگی یا پول های خود را در این بازار سرمایه گذاری کنند، سرمایه شرکتهای تولیدکننده و خدماتی داخلی افزایش می یابد که این خود موجب رشد تولید و اشتغال در کشور می شود. بازار بورس ایران در حال کامل شدن و دقیق شدن می باشد  و روز بروز شاهد رشد و ترقی بازار بورس  و اعتماد مردم و سرمایه گذاران به آن هستیم.

معامله و سرمایه گذاری در بازار بورس چه مزایایی دارد؟

هر کسی با سرمایه حداقل 100 هزار تومانی می تواند وارد بازار بورس ایران شود و در صورت برخورداری از دانش خرید و فروش در بازار بورس با اطمینان به کسب درآمد و چند برابر کردن سرمایه خود بپردازد و هر زمان که به پول خود نیاز داشت به راحتی با فروش سهام خود از بازار خارج شود.

برای مشاوره و ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید!

  نقد و بررسی‌ها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره آموزش بورس”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فهرست
  آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
  اینستاگرام نیک اندیشان
  close-image