بازار کار شغل تعمیرات موبایل در کانادا به چه صورت است؟

شغل تعمیرات موبایل در کانادا⭐بررسی درآمد و بازار کار

شغل تعمیرات موبایل از آنجایی که زیر شاخه رشته فنی و حرفه ای محسوب می شود، یکی از بهترین بازار های کار را در خارج از کشور دارد. در این مقاله می خواهیم بازار کار شغل تعمیرات موبایل در کانادا را بررسی کنیم.

بازار کار شغل تعمیرات موبایل در کانادا به چه صورت است؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، صنعتی که در سراسر جهان به سرعت در حال رشد است، تلفن های همراه هستند. هر ساله برند های معروف موبایل، نسخه های جدید و پیشرفته تری را تولید می کنند که باعث می شود تقاضا برای شغل تعمیرات موبایل بیشتر شود. حتی در ایران هم می توان از این شغل درآمد بسیار خوبی کسب کرد. کانادا برای افرادی که شغل های فنی نظیر تعمیر موبایل دارند که نیاز به تخصص دارد و هر کسی قادر به انجام آن نیست، شرایط خوبی را برای مهاجرت در نظر گرفته است.

مهم ترین مزیت شغل تعمیرات موبایل در کانادا این است که نیاز به تحصیلات دانشگاهی برای مهاجرت نیست. البته برای اینکه کارفرمایان خارجی از مهارت، دانش و تخصص شما در این زمینه مطمئن شوند، به مدرک پایان دوره تعمیر موبایل و سابقه کار احتیاج دارید. در کل با توجه به شرایط جوامع امروزی و وابستگی افراد به موبایل، نیاز به شغل تعمیرات موبایل بیشتر احساس می شود. کانادا با توجه به شرایط و مزایایی که برای مهاجرت آسان تر نیرو های کار قرار می دهد، بهترین مقصد مهاجرتی برای تعمیرکاران موبایل است.

تعمیرکاران موبایل برای مهاجرت به چه مدرکی احتیاج دارند؟

تعمیرکاران موبایل برای مهاجرت به چه مدرکی احتیاج دارند؟

برای مهاجرت به کانادا شما به سه چیز احتیاج خواهید داشت:

  • مدرک زبان معتبر (انگلیسی یا فرانسوی)
  • سابقه کار
  • مدرک معتبر پایان دوره تعمیرات موبایل

اما چرا به این سه مورد احتیاچ دارید؟ اول از همه باید بگوییم که تعداد زیادی از مردم کانادا، به جز زبان انگلیسی، به زبان فرانسوی صحبت می کنند. در واقع زبان دوم کشور کانادا، فرانسوی است. برای همین شما حتی اگر مدرک زبان فرانسوی هم داشته باشید، می توانید به کانادا مهاجرت کنید.

 داشتن تحصیلات دانشگاهی در استخدام شدن یا نشدن شما تاثیری ندارد، اما میزان دانش و مهارت شما برای کارفرما مهم است. اینکه شما چقدر در حوزه کاری خود تخصص دارید برای هر شرکت بزرگ و کوچکی در کانادا یا سایر کشور ها مهم است. شغل تعمیرات موبایل در کانادا جزء مشاغل فنی محسوب می شود و نیاز به تخصص دارد و شما باید مدرکی دال بر توانایی و تخصص خود ارائه دهید.

با شرکت در دوره آموزش تعمیر موبایل، مدرکی معتبر از کشور انگلستان به شما ارائه می شود که می توانید به کارفرمایان کانادایی ارائه دهید. با این مدرک حتی می توانید در شرکت های بزرگ کانادایی مشغول به کار شوید و درآمد چند هزار دلاری کسب کنید.

داشتن سابقه کار برای برخی کارفرمایان مهم است. در حالی که برخی دیگر به میزان تخصص و مهارت شما بیشتر اهمیت می دهند و سابقه کار برایشان در اولویت نیست. شما می توانید پس از گذراندن دوره آموزشی و ارتقاء دانش و مهارت خود، مدتی را در مرکز تعمیر موبایل تهران کار کنید و سپس برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنید که سابقه کار هم داشته باشید.

درآمد شغل تعمیرات موبایل در کانادا چقدر است؟

طبق آنچه که از آمار ها بدست آمده است، درآمد شغل تعمیرات موبایل در کانادا به طور متوسط 39 هزار دلار سالانه درآمد دارد. حقوق یک تعمیر کار موبایل در کانادا به طور متوسط ساعتی 20 دلار برآورد شده است. اگر بخواهید این شغل را به لحاظ بازار کار و درآمد با سایر شغل ها در کانادا مقایسه کنید، باید بگوییم که شغل تعمیرات موبایل در کانادا شرایط بهتری به لحاظ درآمد و بازار کار دارد.

یعنی در مقایسه شغل آرایشگری یا تعمیرات موبایل، تعمیرات موبایل شرایط بهتری خواهد داشت. ضمنا می خواهیم درآمد شغل تعمیرات موبایل را در سایر کشور ها نیز بررسی کنیم. مثلا درآمد شغل تعمیرات موبایل در باکو به طور متوسط برابر 263 دلار است که بسته به تجزه شما می تواند بیشتر یا کمتر هم باشد. یا درآمد یک تعمیر کار موبایل در دبی به طور متوسط ماهانه برابر 2923 دینار امارات می باشد که تقریبا معادل 795.81 دلار درآمد شغل تعمیرات موبایل در آمریکا است.

پس می توان گفت که این شغل نه تنها در کشور کانادا، بلکه در سایر کشور ها نیز درآمد و بازار کار خوبی دارد. در کل تقاضا برای شغل های مرتبط با تکنولوژی، روز به روز در حال زیاد شدن است و کشور ها نیاز به نیروی کار ماهر و باتجربه دارند. پس کسب دانش و مهارت در شغل تعمیرات موبایل می تواند به لحاظ زیادی برایتان سودمند واقع شود. ضمنا اگر می خواهید با شرایط شغل تعمیرات موبایل در کانادا و سایر کشور ها بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم حتما مقاله مزایا و معایب شغل تعمیرات موبایل را مطالعه کنید.

 

درآمد شغل تعمیرات موبایل در کانادا

 

درآمد کدام بیشتر است: تعمیرات موبایل در کانادا یا شغل تعمیرات موبایل در آلمان؟

شغل تعمیرات موبایل در کانادا را بررسی کردیم و خوب است حالا برای آنکه ارزیابی ما کامل تر شود، وضعیت تعمیرکاران موبایل در این کشور را با کشورهای اروپایی نیز مقایسه کنیم. یکی از کشورهایی که مهاجرت به آن نیز آرزوی بسیاری افراد است، کشور آلمان است. کشور آلمان یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیاست و می توان گفت شغل تعمیرات موبایل در آلمان وضعیت خوبی دارد.

کسانی که به عنوان یک تعمیرکار موبایل متخصص و حرفه ای در حال فعالیت هستند، می توانند در شرکت های حوزه موبایل به کار مشغول شوند. دیگر روشی که برای کسب درآمد به این افراد می توان پیشنهاد کرد، راه اندازی یک کسب و کار مستقل است. این افراد می توانند به صورت مستقل در حوزه تعمیرات موبایل کار کرده و درآمد کسب کنند.

تعمیرکاران موبایل در کشور آلمان به صورت متوسط و میانگین، چیزی در حدود 3400 یورو در ماه به دست می آورند. کسانی که حرفه ای بوده و کار خود را در نهایت دقت و سرعت انجام می دهند، و در یک کلمه از جمله حرفه ای های این حوزه هستند، می توانند تا حدود 6 هزار یورو در ماه نیز درآمد به دست آورند. با توجه به اعداد و ارقامی که بیان کردیم، می توانیم بگوییم که تعمیرکاران موبایل در آلمان درآمد بیشتری دارند نسبت به کسانی که در کانادا موبایل تعمیر می کنند.

تعمیرات موبایل در خارج از کشور چطور امکان پذیر است؟

شغل تعمیرات موبایل در کانادا به عنوان یکی از جدید ترین مشاغل با درآمد متوسط به بالا، در میان جوانان بسیار محبوب شده است. تعمیرات موبایل در خارج از کشور به همین راحتی ها امکان پذیر نیست؛ بلکه فرد متقاضی این شغل باید از موانع زیادی عبور کرده و در این زمینه مهارت بالایی کسب کند.

اولین پیش نیاز برای شغل تعمیرات موبایل، آشنایی کامل با تمامی قطعات سخت افزاری موبایل در گوشی های مختلف است. هر چقدر که متقاضی در این زمینه اطلاعات جامع تری داشته باشد، موفق تر است.

گاهی نرم افزار ها و اپلیکیشن های موبایل نیز می توانند فرد تعمیرکار را به چالش بکشند. از آنجایی که ایراد های موبایل همیشه هم سخت افزاری نیستند، تعمیرکار ماهر باید در تفکیک این دو بسیار ماهر باشد.

شغل تعمیرات موبایل در کانادا، در صورتی امکان پذیر است که فرد تمامی مهارت ها را کسب کند، دوره های مربوطه را پشت سر گذاشته، زبان خود را تقویت نموده و تا حد قابل توجهی سابقه و تجربه کاری نیز داشته باشد. تعمیر کار با داشتن مدرک بین المللی می تواند حس اعتماد و کاربلد بودن خود را به مشتری منتقل کند.

درآمد شغل تعمیرات موبایل در کانادا چقدر است؟

آیا می توان کانادا را بهترین کشور برای تعمیرات موبایل دانست؟

کانادا کشوری است که پذیرای متخصصین تعمیراتی مختلف از سراسر جهان است. به همین منظور می توان در شهرهای این کشور افرادی را مشاهده کرد که در حال راه اندازی شغل تعمیرات موبایل در کانادا هستند و یا این که چند سال از راه اندازی این شغل توسط آن گذشته است و با توجه به مهارت بالای خود در تعمیر انواع گوناگون موبایل به شهرت کافی دست پیدا کرده اند.

در واقع بر اساس آنچه که بیان شد، می توان کانادا را جزء بهترین کشورها برای تعمیرات به حساب آورد. بزرگ ترین دلیل ما بر این ادعا، وجود ملزومات لازم در بهترین کیفیت و داشتن زیرساخت های کافی تعمیراتی است. در واقع زمانی که یک تعمیرکار تمام وسیله های کاربردی خود برای تعمیر را داشته باشد، بر روی اعمال تعمیراتی او تاثیر مثبت گذاشته و به او در یک تعمیر کار موفق کمک می کند.

در این کشور، به دلیل وجود متخصصان ماهر، خدمات تعمیراتی خوبی ارائه می شود. فروشگاه های تعمیرات موبایل بازار کار خوبی فراهم کرده است برای کسانی که این تخصص را فرا گرفته اند و قصد دارند به کشور کانادا مهاجرت کنند.

کلام آخر

هدف از این مقاله بررسی کامل درآمد و بازار کار شغل تعمیرات موبایل در کانادا بود. اگر تمایل به شرکت در یک دوره جامع همراه با ارائه مدرک معتبر از انگلستان دارید، می توانید در دوره تعمیر موبایل نیک اندیشان شرکت کنید.

برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیر موبایل نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
درآمد و بازار کار⭐شغل تعمیرات موبایل در خارج از کشور چگونه است؟
نوشته بعدی
درآمد و بازار کار⭐شغل تعمیرات موبایل در آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image