وضعیت درآمد و بازار کار شغل تعمیرات موبایل در آلمان چگونه است؟

درآمد و بازار کار⭐شغل تعمیرات موبایل در آلمان

یکی از شغل هایی که کمتر به بازار کار و درآمد بسیار خوبی که در خارج کشور دارد، توجه می شود شغل تعمیرات موبایل است. این شغل یکی از مشاغل ایده آل و پر درآمد در خارج کشور است. در مقاله امروز می خواهیم به بررسی بازار کار و درآمد شغل تعمیرات موبایل در آلمان بپردازیم.

وضعیت درآمد و بازار کار شغل تعمیرات موبایل در آلمان چگونه است؟

طبق تحقیقات انجام شده کشور آلمان بازار کار خوبی برای شغل تعمیرات موبایل دارد. به گونه ای که در بسیاری از شهر های محبوب آلمان همچون برلین، مونیخ، هامبورگ، اشتوتگارت، هانوور، کلن، فراکنفورت، اسن، دورتموند، دوسلدروف، برمن و درسدن می توانید به جستجوی شغل تعمیرات موبایل بپردازید و به آسانی استخدام شوید.

همچنین شغل تعمیرات موبایل در آلمان درآمد بسیار خوبی نیز دارد. درآمد یک تکنسین تعمیرات موبایل به طور متوسط، سالانه برابر 2598 دلار است که این در صورت بیشتر بودن مهارت و تخصص شما، بیشتر نیز می شود. راهی که می توانید مهارت و تخصص خود را در این زمینه افزایش دهید، گذراندن دوره تعمیر موبایل است. البته شما اگر تازه کار هستید یا حتی می خواهید از صفر تعمیر موبایل را یاد بگیرید، گذراندن این دوره می تواند بسیار مفید واقع بشود.

به طور میانگین شغل تعمیرات موبایل در آلمان برای یک تکنسین مبتدی با یک تا سه سال سابقه کار ساعتی 29.529 یورو حقوق می گیرد اما این مبلغ برای تعمیرکاران حرفه ای با بیش از 8 سال تجربه کاری به 48.299 یورو می رسد. پس مسلما یکی از چیز هایی که می تواند حقوق شما را افزایش دهد، داشتن سابقه کار است. اگر قبل از اقدام برای مهاجرت، شروع به کار کنید و بتواند سابقه کاری 1 الی 2 سال در حرفه خود داشته باشید، مسلما هم راحت تر استخدام می شوید و هم درآمد تان بیشتر خواهد بود.

چگونه می توان با مدرک تعمیر موبایل مهاجرت کرد؟

برای مهاجرت با شغل تعمیرات موبایل در آلمان چه مدارکی لازم است؟

مزیت شغل تعمیرات موبایل این است که نیاز به مدارک و تحصیلات دانشگاهی ندارد، اما لازم است به شکلی مهارت، دانش و تخصص خود را به کارفرمایان نشان دهید. برای این کار، کسب مدرک پایان دوره آموزش تعمیر موبایل کفایت می کند و اگر این مدرک بین المللی بوده و از دانشگاه های معتبر خارج کشور به شما اعطا شود، بهتر هم خواهد بود.

مدرک دیگری که بدان نیازدارید، مدرک زبان آلمانی است. یادتان باشد که تنها در صورت داشتن مدرک زبان آلمانی شما می توانید ویزای کاری این کشور را اخذ کنید. در آخر باید بگوییم که در کشور های توسعه یافته نظیر آلمان، تجربه و تخصص به شدت روی درآمد شما تاثیر می گذارد و می ‌تواند تا بیش از ۳۶ درصد درآمد های شما را در این حرفه افزایش دهد. اکنون که به طور کامل با شرایط شغل تعمیرات موبایل در آلمان آشنا شدید، بد نیست اگر بازار کار و درآمد این شغل در سایر کشور ها را نیز بدانید.

درآمد شغل تعمیرات موبایل در آلمان-چقدر است؟

بهترین کشور برای شغل تعمیرات موبایل کدام است؟

در لیست بهترین کشور ها، مسلما یکی از بهترین ها شغل تعمیرات موبایل در آلمان است. یکی دیگر از بهترین کشور ها برای مهاجرت با این شغل کشور آمریکا است. آمریکا یکی از کشور های پرطرفدار برای مهاجرت است که خوشبختانه شغل تعمیرات موبایل در آن از بازار کار و درآمد خوبی برخوردار است. درآمد تعمیرات موبایل در آمریکا سالانه برابر 63,362 دلار می باشد.

یکی دیگر از کشور های خوب برای مهاجرت کاری شغل تعمیرات موبایل، کشور کانادا است. شما در اکثر شر های این کشور می توانید به عنوان تکنسین تعمیرات موبایل مشغول به کار شوید و درآمد بسیار خوبی داشته باشید. درآمد یک تکنسین تعمیرات موبایل سالانه برابر 39 هزار دلار برآورد شده است. البته شما با یادگیری در بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل و گذراندن دوره های حرفه ای می توانید بیش از این مبلغ درآمد داشته باشید.

چگونه می توان با مدرک تعمیر موبایل مهاجرت کرد؟

قدم اول برای مهاجرت با شغل تعمیرات موبایل، یادگیری این حرفه است. برای این که بتوانید در رقابت بازار های جهانی پیروز شوید، باید تعمیرات موبایل را به صورت تخصصی یاد بگیرید. همچنین در مقاله مزایا و معایب شغل تعمیرات موبایل نیز ذکر کردیم که یکی از الزامات مهاجرت با شغل تعمیرات موبایل در آلمان یا سایر کشور ها، داشتن مدرک تعمیر موبایل است که با گذراندن یک دوره معتبر بدست می آورید.

فقط یک نکته وجود دارد. اگر صرفا به خاطر درآمد این شغل می خواهید اقدام به یادگیری آن کنید، باید بدانید این شغل نیازمند مهارت و دانش فنی است. بهتر است قبل از یادگیری آن درباره اینکه سختی های شغل تعمیرات موبایل چیست اطلاعات کافی بدست آورید و بعد آموزش را شروع کنید.

بهترین کشور برای شغل تعمیرات موبایل کدام است؟

آینده شغلی تعمیرات موبایل در آلمان تا چه حد تضمین شده است؟

برخی از مشاغل فنی، مانند تعمیرات وسایل گرمایشی یا سرمایشی در فصول خاصی از سال رونق بیشتری دارند. یا کسب و کار های دوره ای که فقط برای زمان کمی پر رونق بوده و پس از مدتی بازارشان کساد می شود. شغل تعمیرات موبایل در آلمان، از آن دسته مشاغل فنی است که با گذر زمان، نه تنها کساد نمی شود؛ بلکه رونق و تب و تابش نیز افزایش پیدا می کند.

در دنیایی که از بچه های کوچک گرفته تا افراد کهن سال، همگی یک گوشی همراه دارند و روزانه شاهد تولیدات جدید یا آپدیت های بروز شده هستیم، آینده شغلی تعمیرات موبایل در آلمان و در کشور های دیگر تضمین شده است.

البته در این شغل باید مدام بروز باشید و با جدید ترین تکنولوژی های ساخت موبایل، آشنایی کامل پیدا کنید. سابقه کاری در کنار مهارت بالا و مدرک معتبر می تواند برای هر تعمیرکار موبایل پلی به سوی پیشرفت در آینده باشد.

شغل تعمیرات موبایل در آلمان به دو صورت شخصی و استخدامی قابل انجام است و افراد می توانند در هر دو به صورت همزمان فعالیت کنند. به خصوص اینکه کشور آلمان به دلیل کاهش جمعیت جوان، به دنبال متخصصین خارجی، از جمله ایرانی است.

آیا می توان شغل تعمیرات موبایل در آلمان را، بهترین شغل برای خانم ها در آلمان دانست؟

آیا می توان شغل تعمیرات موبایل در آلمان را، بهترین شغل برای خانم ها در آلمان دانست؟

شاید مشاغل فنی از نظر عده ای، مناسب جثه و روحیه خانم ها نباشد، اما شغل تعمیرات موبایل در آلمان، یکی از مشاغل فنی است که بیش از آنکه نیروی بدنی در آن نقش داشته باشد، مهارت و تکنیک در نحوه عیب یابی و تعمیر موبایل اهمیت دارد. بهترین شغل برای خانم ها در آلمان از نظر کار فنی و تعمیراتی، شغل تعمیرات موبایل است و موفقیت در این شغل ارتباطی با جنسیت افراد ندارد.

بسیاری از خانم ها برای کسب درآمدشان با توجه به علاقه و استعدادی که دارند، می توانند شغل تعمیرات موبایل را انتخاب کنند و برای آنها محدودیتی از این بابت وجود ندارد. البته، این افراد باید قبل از هر چیزی در دوره های مخصوصی که برای تعمیرات موبایل برگزار می شود شرکت کرده و مهارت خود را افزایش دهند.

درآمد بالا در این شغل نیازمند تبلیغ است. تعمیرکاران باید آپشن ها و پیشنهاداتی را تحت عنوان تخفیف یا هدیه به مشتریان ارائه دهند تا در شروع کار بتوانند افراد زیادی را جذب مغازه خود کنند. البته تبلیغات باید اصولی بوده و طبق برنامه ریزی خاصی انجام شود تا بهترین نتیجه به دست آید.

آینده شغلی تعمیرات موبایل در آلمان تا چه حد تضمین شده است؟

آیا مساله اشباع شدن شغل تعمیرات موبایل در آلمان مطرح است؟

هنگام راه اندازی یک شغل در هر کجای جهان، اولین پرسشی که به عنوان مانع، جلوی آغاز فعالیت را می گیرد، این است که آیا بازار این شغل اشباع شده است یا خیر. علی رغم تعداد زیاد این شغل در سطح جهان باید گفت که همچنان جز شغل های اشباع شده محسوب نمی شود.

این مورد در کشور آلمان نیز مطرح بوده و امکان پیشرفت و افزایش بازده شغلی در زمینه تعمیرات موبایل در این کشور وجود دارد. آن چه که قابل تامل است، کیفیت تعمیر و مهارت به روز تعمیرکار است. فردی که قرار است شغل تعمیرات موبایل در آلمان را ایجاد کند باید بداند که ماندن در این شغل نیازمند آموزش های مداوم است. زیرا فرآیند تکنولوژی در این کشور روندی صعودی دارد و در یک فاصله کوتاه مدل های مختلفی از یک برند موبایل، رو نمایی می شود.

با ایجاد تغییرات در ورژن موبایل اگر تعمیرکار نتواند بر اساس تغییرات تکنولوژی، خود را هماهنگ کند، آن وقت می توان گفت که دانش قدیمی تعمیرکار نمی تواند پاسخگوی نیازهای تعمیراتی جدید باشد و برای ماندن در بازار کار باید خود را مجهز به دانش روز موبایل کند.

کلام آخر

در این مقاله به طور کامل و جامع به بررسی شغل تعمیرات موبایل در آلمان و برخی دیگر از کشور ها پرداختیم. یادتان باشد که تخصص شما چقدر می تواند روی درآمد تان تاثیر بگذارد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم در دوره جامع تعمیرات موبایل نیک اندیشان شرکت کنید و مدرک معتبر از انگلستان نیز برای مهاجرت خود اخذ کنید.

برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیر موبایل نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
شغل تعمیرات موبایل در کانادا⭐بررسی درآمد و بازار کار
نوشته بعدی
طراحی گرافیک سایت چیست؟⭐همه چیز درباره طراحی گرافیکی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image