بهترین دانگل برای حذف frp (بهترین باکس برای حذف frp)

بهترین دانگل برای حذف frp (بهترین باکس برای حذف frp)

بهترین دانگل برای حذف frp چیست؟ آیا می دانید frp چیست؟ آیا دوست دارید در این رابطه اطلاعات بیشتری به دست آورید؟ اگر دانستن پاسخ این سوالات برای شما نیز جالب است، در ادامه با ما همراه باشید. کسانی که می خواهند اطلاعات کاملی در مورد این فناوری و سایر مباحث مربوطه به دست آورند، بهتر است در دوره تعمیر موبایل شرکت کنند.

دانگل یا باکس چیست؟ چرا تعمیرکاران از آن زیاد استفاده می کنند؟

قبل از آنکه به سراغ مبحث اصلی مان برویم و در مورد دانگل ها و کاربرد آنها برای حذف و از بین بردن frp نکاتی را با شما در میان بگذاریم، خوب است به صورت مختصر، در مورد این ابزار صحبت کنیم. دانگل ها، اشیائی شبیه به یو اس بی هستند و تعمیرکارانی که ابزار تعمیرات موبایل کاملی در اختیار دارند، از این ابزار زیاد استفاده می کنند.

از دانگل ها می توان به عنوان ابزاری که نقش حد واسط را ایفا می کند، یاد کرد. این ابزار، انواع و اقسام مختلف دارد. خوب است بدانید، دانگل ها برای موارد مختلف به کار برده می شوند و کاربرد آنها را نمی توان به یک یا دو مورد خاص محدود کرد. اگر می خواهید در مورد این شیء کاربردی اطلاعات بیشتری به دست آورید، مقاله “دانگل موبایل چیست” را بخوانید.

باکس ها، متفاوت از دانگل ها هستند. این ابزار برای تعمیر موبایل به کار برده می شود و تعمیرکاری که می خواهد عیب یک گوشی را کشف کند، با کمک آن راحت تر می تواند اختلال ایجاد شده را متوجه شود. علاوه بر این قطعه، خوب است با سایر قطعات موبایل نیز آشنا شوید. در همین راستا، مقاله معرفی قطعات روی برد موبایل به دردتان می خورد.

بهترین دانگل برای حذف frp

Frp چیست و چرا برای حذف آن باید از بهترین دانگل برای حذف frp  استفاده کرد؟

یکی از ابزارهایی که این روزها استفاده های زیادی دارد، دانگل های مخصوص از بین بردن و حذف frp هستند. Frp مخفف عبارت Factory Reset Protection است. این قفل توسط شرکت های سازنده گوشی، و روی گوشی های اندرویدی 5 به بالا به چشم می خورد. زمانی که شما گوشی را می خرید و در آن یک ایمیل تعریف می کنید، فناوری frp به صورت خود به خود فعال می شود.

این فناوری برای زمان هایی مناسب است که گوشی تان به سرقت رفته و یا آن را گم کرده اید. در این مواقع، اگر فردی گوشی شما را فلش کند و یا آن را به تنظیمات کارخانه برگرداند، نمی تواند وارد اطلاعات گوشی شما شده و از آنها سوء استفاده کند. این فناوری از اطلاعات شما به نحو احسن محافظت می کند.

اما سوال اصلی اینجاست که اگر، frp به عنوان یک امتیاز در گوشی های اندرویدی تعریف شده است، چرا بهترین دانگل برای حذف frp وارد بازار شده، و چرا برخی کمپانی ها آن را تولید می کنند. فرض کنید، گوشی شما بنا به هر دلیلی خراب شده و شما نیاز دارید آن را فلش کنید. در این شرایط، اگر پسورد و جیمیل خود را بلد نباشید، نمی توانید وارد گوشی شوید و به آن دسترسی پیدا کنید. در این شرایط، تنها چیزی که می تواند به شما کمک کند، بهترین باکس برای حذف frp است. آشنایی با این باکس و استفاده از آن، درآمد تعمیرات موبایل را افزایش می دهد.

اگر در شرایطی که در بالا اشاره کردیم، گیر افتادید و به مشخصات اکانتی که قبلا ساخته بودید، دسترسی نداشتید، می توانید به فردی که  دوره آموزش تعمیر موبایل کرده است، مراجعه کنید و از او بخواهید تا با کمک بهترین دانگل برای حذف frp، این فناوری را از روی گوشی شما حذف کند. این معمولا بهترین راه برای این مشکل به شمار می رود.

بهترین دانگل برای حذف frp چیست

آموزش کار با بهترین دانگل برای حذف frp

دانگل BTS یکی از بهترین دانگل های موجود در بازار برای حذف frp است. آموزش کار با بهترین دانگل برای حذف frp در گوشی های مختلف، متفاوت است که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

1- آموزش باز کردن frp با دانگل BTS در گوشی سامسونگ

ابتدا باید سربرگ unlock را باز کنید. سپس گوشی را روشن کرده و به سیستم وصل کنید. بعد از انتخاب گزینه اسکن، روی info بزنید. از قسمت samsung account lock / FRP lock گزینه Reset FRP lock را انتخاب کرده و تایید کنید؛ حال گوشی به طور کاملunlock  شده است.

2- باز کردن frp با دانگل BTS در گوشی شیائومی

در گوشی های شیائومی مانند گوشی های سامسونگ سرویس frp باعث امنیت کاربران شده است. برای باز کردن این قفل باید طبق آموزش های زیر عمل کنید:

سربرگ شیائومی را باز کرده و گزینه unlock را انتخاب کنید. اکنون با استفاده از دو دکمه ولوم پایین و خاموش در کناره گوشی های شیاومی، وارد فست بوت شوید. با انتخاب گزینه اسکن و بعد از آن info وارد پنجره جدیدی می شوید. حال باید از قسمت account lock، تیک گزینه fastboot را زده و فعال کنید؛ زیرا گوشی در حالت فست مد است. با انتخاب گزینه reset account lock، اکانت شیائومی شما با موفقیت حذف می شود.

آموزش کار با بهترین دانگل برای حذف frp

بهترین دانگل برای حذف frp چیست؟ کدام یک از دانگل ها برای حذف این فناوری، کاربردی تر هستند؟

بهترین دانگل برای حذف frp گزینه مناسبی برای پاک کردن frp از روی گوشی های اندرویدی است. اگر به تعمیرکاران حرفه ای مراجعه کنید، آنها برای حل این مشکل، از دانگل های گوناگون و متناسب با گوشی شما استفاده می کنند. ما در زیر، برخی انواع دانگل را معرفی کرده و گفته ایم که هر یک برای چه برندی از گوشی مناسب است.

 • دانگل چیمراChimera Dongle : مناسب برای برند سامسونگ
 • دانگل بست نوکیاBEST NOKIA : مناسب برای برند نوکیا
 • دانگل هیدرا HYDRA DONGLE: مناسب برای برند شیائومی
 • دانگل اف آر پی اختاپلاس OCTOPLUS FRP DONGLE
 • دانگل اچ سی یو HCU
 • دانگل بست نوکیاBEST NOKIA : مناسب برای برند نوکیا
 • دانگل اختاپلاس هواوی Octoplus Huawei Tool Dongle: مناسب برای برند هواوی
 • دانگل یو ام تی پرو UMT Pro Dongle: مناسب برای برند شیائومی
 • دانگل ای اف تی پرو EFT PRO: مناسب برای برند هواوی
 • دانگل چیمرا اکتیو فول (chimera Dongle Full Active)
 • دانگل هوا (Hua Dongle)
 • دانگل مولتی برند umt pro
 • دانگل مولتی برند nck pro
 • دانگل مولتی برند eft pro
معرفی و شرح بهترین دانگل برای حذفfrp

تفاوت باکس و دانگل چیست؟

بعد از آنکه بهترین دانگل برای frp را معرفی کردیم، خوب است در مورد تفاوت های باکس و دانگل نیز نکاتی را بیان کنیم. باکس ها، سخت افزارهای کوچکی هستند، و کسانی که در حوزه تعمیرات موبایل فعالیت می کنند، به خوبی بلدند چگونه از آنها استفاده کنند. این وسیله سخت افزاری کوچک، می تواند بسیاری از مشکلات موبایل را در حوزه نرم افزار حل کند. از آنجایی که مشکلات نرم افزاری، کارکرد موبایل را با اختلال مواجه می کنند، به همین دلیل است که در مغازه های تعمیر موبایل، حداقل یک عدد باکس مشاهده می شود.

در ادامه صحبت در خصوص بهترین دانگل برای frp، باید خاطر نشان کنیم، دانگل و باکس از نظر عملکرد و نوع وظیفه ای که به عهده دارند، بسیار به هم شبیه هستند و در واقع، هر دو یک کار را انجام می دهند. مهم ترین و اصلی ترین تفاوتی که بین این دو قطعه به چشم می خورد، از نظر ظاهر است. دانگل ها، به صورت یک فلش یو اس بی کوچک هستند، اما باکس ها به کمک یک کابل به موبایل وصل شده و به این شکل، اختلال نرم افزاری ایجاد شده در موبایل را موشکافی کرده و پیدا می کنند. خاطر نشان می کنیم، هر باکس و دانگل برای یک نوع برند خاص به کار برده می شود و یک نوع باکس را نمی توان برای همه ی مدل های گوشی مورد استفاده قرار داد.

قیمت بهترین دانگل برای حذف frp در کشور

اصطلاحات بهترین دانگل هواوی

وقتی از بهترین دانگل برای حذف frp صحبت می شود، باید به برخی اصطلاحات به کار برده شده در آن نیز اشاره کرد. برخی از این اصطلاحات کاربردی به شرح زیر هستند:

1- کلاینت

یکی از پیشرفت هایی که در حوزه ساخت دانگل و باکس به وقوع پیوسته، حدف شدن بخش سخت افزاری است. این قابلیت به کمک تعمیرکاران موبایل آمده است تا بدون قطعه سخت افزاری بتوانند از مزیت ها و خدمات دانگل ها استفاده کنند؛ به این نرم افزارها کلاینت گفته می شود. به یاد داشته باشید برای استفاده از این نرم افزارها باید حتما به اینترنت متصل باشید.

2-اکتیویشن

دیگر اصطلاحی که ممکن است در زمان کار کردن با بهترین دانگل برای حذف frp با آن برخورد کنید، اکتیویشن است. دانگل هایی که توسط تولیدکنندگان باکس و دانگل وارد بازار می شوند، برای برندهای خاصی به کار برده می شوند. کسانی که به عنوان یک تعمیرکار موبایل کار می کنند، با توجه به اینکه آن باکس و یا دانگل را برای چه برندی فعال یا اکتیو کرده اند، تنها برای همان برند می توانند از باکس یا دانگل استفاده کنند.

3- کریدیت

از دیگر واژه های رایج در دانگل ها، کریدیت است. برخی از دانگل ها و یا باکس ها برای آنکه سرویس های خاصی را ارائه دهند، نیاز به خرید کریدیت یا اعتبار دارند.

کلام آخر

بهترین دانگل برای حذف frp صحبت ما در این متن بود. طرز استفاده از این دانگل و یا بهترین باکس برای حذف frp، تنها از عهده کسانی بر می آید که در دوره های آموزش تعمیرات موبایل موسسه های برتر، مانند نیک اندیشان شرکت کرده اند.

برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات موبایل نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
اعتبار مدرک DBA دانشگاه تهران چقدر است؟
نوشته بعدی
برای طراحی سایت چه زبان هایی لازم است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image