آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال

آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال

دنیا در حال پیشروی به سمتی است که دیجیتال و تکنولوژی در آن حرف اول را می زند. در هر حوزه که نگاه کنید، ردپای تکنولوژی را مشاهده خواهید کرد. حتی در مواردی که ما فکرش را هم نمی کنیم، فناوری توانسته ورود پیدا کند و انقلاب های عظیمی را به وجود آورد. از جمله شگفتی سازترین اموری که حتما تا به امروز نام آن را بارها و بارها شنیده اید، رمزارزها هستند. آشنایی با رمزارزها، تحول قابل ملاحظه ای را در دنیا به وجود آورده و عده ای زیادی را ترغیب کرده تا به این دنیای پیچیده وارد شوند. برای آشنایی با رمزارزها توصیه می کنیم ابتدا در دوره های آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال شرکت نمایید. ما در این مقاله به صورت ساده و مختصر اطلاعاتی کاربردی را در این حیطه یادآوری خواهیم کرد.

آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال مفید است؟

آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال برای افرادی مفید است که هیچ اطلاعاتی در مورد ارزهای دیجیتال ندارند. معمولا در این دوره ها، تمام مسائل پایه ای در اختیار مهارت جویان و علاقه مندان گذاشته می شود. به همین سبب به کسانی که می خواهند سرمایه خود را در بازار ارزهای دیجیتال وارد کنند، توصیه می کنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف، این دوره های رایگان شرکت کنند. شما با شرکت در این دوره، متوجه خواهید شد که آیا توانایی معامله کردن و حضور در این بازار را دارید یا خیر.

معمولا در دوره های رایگان، سعی می شود به صورت کاملا ابتدایی و قابل فهم در مورد اصول و قواعد بازار ارزهای دیجیتال صحبت شود. هر چه مفاهیمی که در دوره های رایگان ارائه می شود، ساده تر ارائه باشند، می توان بازده بالاتری را از کلاس مورد نظر انتظار داشت. البته دقت داشته باشید، تمامی مباحث مرتبط با ارزهای دیجیتال در دوره های رایگان ارائه نمی گردد و این یکی از  نقاط ضعفی است که در مورد این دوره ها مطرح می شود.

بهترین مدرس آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال

آموزش صفر تا صد کریپتوکارنسی به چه شکل صورت می گیرد؟

آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال یک قدم کوچک برای سرمایه گذاری در بازاری است که می تواند سودهای قابل ملاحظه ای با خود به همراه داشته باشد. کسانی که در دوره های مرتبط و حتی به صورت رایگان شرکت می کنند، به کمک افزایش اطلاعات، قادر خواهند بود سود فراوانی را کسب کنند.

در دوره های آموزشی، در مورد به دست آوردن ارزهای دیجیتال صحبت شده و یک نقشه راه معتبر در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود. در برخی از ارزها، افراد مجبورند عملیاتی به نام عملیات ماینینگ انجام دهند. در این دوره ها، به این حوزه پرداخته شده و شرکت کنندگان در مورد نحوه این عملیات اطلاعاتی را به صورت مختصر به دست می آورند. همان طوری که اشاره کردیم، در دوره های رایگان، به صورت کامل و جامع به یک مبحث پرداخته نمی شود.

بهترین مدرس ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارد؟

قبل از حضور در دوره آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال باید از مدرس و کیفیت مطالب ارائه شده توسط آن مطمئن شوید. هنگامی که یک مدرس ارز دیجیتال ویژگی های زیر را داشته باشد، به بهترین مدرس ارز دیجیتال تبدیل می شود:

۱-داشتن تجربه

یک مدرس عالی آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال، ذخیره اطلاعاتی مناسب دارد. به علاوه، همواره سعی در کسب اطلاعات جدید از بازار ارز دیجیتال دارد. برخی از مدرسان، خود معامله گر ارز دیجیتال محسوب می شوند. به همین دلیل، اطلاعات موجود توسط خود مدرس، در فضای معامله گری به اجرا درآمده و با پوشش دادن نقاط ضعف، به دانش آموختگان دوره ارز دیجیتال ارائه می شود.

۲-مثبت اندیشی

مثبت اندیشی نوعی نگاه مثبت به آینده است. از این رو، مدرسی که در حال آموزش ارز دیجیتال است، همواره نسبت به این معامله و بازار آینده آن، دید مثبتی خواهد داشت و این دید سبب موفقیت او خواهد شد.

۳- زمان شناس بودن

ویژگی دیگر مدرس آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال، زمان شناس بودن مدرس است. هنگامی که ساعتی برای آغاز آموزش تعیین می شود، مدرس موظف است در همان زمان تعیین شده، آموزش خود را شروع کند. تاخیر، باعث افزایش بی اعتمادی افراد شرکت کننده خواهد شد.

۴-قدرت بالای انتقال اطلاعات

مدرس باید توانایی بالایی برای منتقل کردن اطلاعات خود به شرکت کنندگان داشته باشد. در این میان، داشتن گویشی روان و سلیس تاثیر گذار است.

جزوه آموزشی ارز دیجیتال چه کاربردی دارد؟

آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال شامل استفاده از جزوات نیز خواهد بود. جزوه آموزشی ارز دیجیتال به شما کمک می کند به صورت کاملا تئوری با این مقوله آشنا شده و اطلاعات مختصری را به دست آورید. در موتورهای جستجو، برخی از این جزوات بارگذاری شده و امکان استفاده از آنها برای همه افراد فراهم خواهد بود.

آموزش رایگان ارز دیجیتال می تواند برای تمام کسانی که می خواهند در کنار منبع اصلی درآمد خود، یک درآمد فرعی و قابل توجه داشته باشد، مفید به نظر می رسد. یکی از موضوعاتی که باید در دوره های آموزشی ارز دیجیتال به آن پرداخته شود، مقوله حفظ سرمایه و آگاهی از خطراتی است که ممکن است در این بازار وجود داشته باشد. کسانی که می خواهند به سود خوبی دست پیدا کنند، می بایست از تمام فرصت هایی که در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد، به خوبی استفاده کرده و به دنبال به دست آوردن سود مستمر باشند.

ارز دیجیتال چیست؟

به شکل خاصی از پول دیجیتال، ارز دیجیتال گفته می شود. این ارزها بر پایه علم رمزنگاری بنا نهاده شده اند و از ویژگی های آن می توان به شفافیت بالا، غیرمتمرکز بودن و عدم کنترل توسط گروه ها و یا نهاد های سازمانی اشاره کرد.

به ارزهای دیجیتال، رمزارز و یا کریپتوکارنسی نیز گفته شده و افراد بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانند برای خرید و فروش آن اقدام کنند. این جمله به این معناست که برای خرید این ارزها نیازی به باز کردن حساب های بانکی و یا استفاده کردن از خدمات ارائه شده در بانک ها وجود ندارد و افراد، به تنهایی و بدون کمک فرد و یا نهاد دیگر می توانند رمزارزها را خریداری کرده و آنها را بفروشند.

 موضوع بسیار مهمی که در مورد این نوع ارزها باید دقت داشت، این است که خرید و فروش این ارزها در کلام، بسیار ساده به نظر می رسد. کسانی که بدون دریافت اطلاعات لازم وارد مبادلات رمزارز می شوند، آینده مبهمی در انتظارشان است. اگر از نظر مالی توانایی لازم را ندارید حداقل در دوره های آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال شرکت کنید. در این دوره ها، اطلاعات کافی در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید با افقی باز، تصمیم گیری کرده و در ورطه سقوط و ورشکستی نیفتید.

یک رمزارز (ارز-دیجیتال) چگونه کار می-کند

یک رمزارز چگونه کار می کند؟

رمزارزها برای انجام تراکنش های خود، به روش های متفاوتی عمل می کنند و از مدل های گوناگونی برای انجام این تراکنش ها استفاده می کنند. برای مثال، یکی از معروف ترین ارزهای دیجیتال، بیت کوین است. اجرای تراکنش در این رمزارز به با کمک اثبات کار است. در این روش، استخراج کنندگان از دستگاه هایی به نام ماینر استفاده کرده و این دستگاه ها هستند که تراکنش را تایید می کنند.

موضوع بسیار مهم دیگری که در مورد نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال باید به آن اشاره گردد، تامین امنیت و نظارت در آنهاست. معمولا امنیت و نظارت بر عهده نودهاست. نودها نیز در شبکه های گوناگون به روش های متفاوتی برگزیده می شوند. در بیت کوین، نظارت بر عهده ماینرها و یا استخراج کنندگان می باشد. در ترون و ایاس نیز در مورد انتخاب نودهایی که قرار است بر شبکه نظارت داشته باشند، رای گیری می شود. در شبکه های اثبات سهم نیز، فردی که سکه های خود را به صورت یک سهم قفل می کند، تصمیم نهایی در مورد تراکنش ها را به عهده می گیرد. برای آشنایی بیشتر با نحوه عملکرد رمزارزها توصیه می کنیم در دوره های آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال شرکت کنید. این دوره ها می توانند اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما قرار دهند.

انواع ارز دیجیتال چیست؟

انواع ارزهای دیجیتال به دو دسته آلت کوین ها و توکن تقسیم بندی می شوند. البته بیت کوین نیز یک نوع ارز دیجیتال است، اما در هیچ یک از این دو دسته قرار داده نمی شود. آلت کوین ها که به اختصار به آنها کوین نیز گفته می شود بر دو نوع می باشند؛ عده ای از آنها از کدهای ابتدایی بیت کوین به وجود آمده اند و عده ای دیگر از رمزارزها بدون استفاده از کدهای اولیه بیت کوین خلق شده اند.

توکن ها نیز از دیگر انواع ارزهای دیجیتال هستند و بر بسترهایی مانند اتریوم، ویوز و یا ایاس خلق شده اند. این گروه، بلاک چین جداگانه نداشته و معمولا برای انجام تراکنش ها از بلاکچین اصلی و قدرت آن کمک می گیرند. با شرکت در دوره های آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال می توانید اطلاعاتی جامع تر در مورد انواع رمزارز به دست آورید.

ارزهای دیجیتال معروف دنیا

ارزهای دیجیتال معروف دنیا

در ادامه این قسمت قصد داریم چند مورد از ارزهای دیجیتال معروف در دنیا را به شما معرف کنیم. با شرکت در دوره های آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال می توانید در مورد تمامی ارزهای دیجیتال، اعم از مشهور و غیر مشهور، اطلاعات کامل و شایسته ای را دریافت کنید. برخی رمزارزهای مشهور در دنیا به شرح زیر هستند:

بیت کوین

معروف ترین و نام آشناترین ارز دیجیتال، بیت کوین است. بیت کوین همیشه در مرکز توجه همه قرار داشته و تا به حال هیچ رمزارزی نتوانسته جایگاه این کریپتوکارنسی را از آن خود کند. این رمزارز توسط فردی به نام ساتوشی ناکاموتو خلق شده است.

اتریوم

یکی دیگر از مشهورترین ارزهای دیجیتال، اتریوم است. این رمزارز در سال 2013 خلق شده و عرضه اولیه آن نیز در سال 2014 محقق شد. شبکه متعلق به این رمزارز در سال 2015 کار خود را به صورت رسمی شروع کرد. این رمزارز بر پایه یک پلتفرم اختصاصی به نام اتر پایه گذاری شده و از همان ابتدا که خود را معرفی کرد بسیار خلاقانه و با ایده ها و نظراتی نو  به دنیای ارزهای دیجیتال قدم گذاشت.

ریپل

نوع دیگری از ارزهای دیجیتال، ریپل است. این رمزارز از جمله رمزارزهای متن باز بوده و از جمله مزیت های آن می توان به انجام تراکنش با سرعت بالا و قیمت پایین اشاره کرد. ریپل در سال 2012 خلق شده است.

اگر برای شرکت در کلاس های آموزش رمزارزها از توانایی مالی بالایی برخوردار نیستید، در دوره های آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال شرکت کنید. شک نداشته باشید که این کلاس ها نیز می توانند در افزایش اطلاعات شما در این حوزه کمک کنند.

دوره آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال

آیا در دوره آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال، در مورد کیف پول مخصوص ارزهای دیجیتال صحبت می شود؟

یکی از مواردی که شناختن و کسب اطلاعات در مورد آن برای تریدرها به عنوان یک امر لازم و واجب مطرح است، آشنایی با کیف پول ارزهای دیجیتال است. ما در اینجا قصد داریم در مورد این کیف های پول و انواع آن نکاتی را با شما در میان بگذاریم. انواع ولت های مخصوص ارز دیجیتال به شرح زیر است:

1- کیف پول مخصوص موبایل

یکی از انواع کیف پول ارز دیجیتال، کیف پول مخصوص موبایل است. این نوع کیف پول روی دستگاه تلفن هوشمند نصب می شود و به شما امکان می دهد تا که به کمک اسکن کردن کد QR، کوین هایتان را مدیریت کنید.

2- کیف پول آنلاین

از دیگر انواع کیف پول که در دنیای ارزهای دیجیتال، کاربردهای زیادی را می توان برای آن مثال زد، کیف پول آنلاین یا ولت آنلاین است. این نوع کیف پول، یکی از راحت ترین و ساده ترین انواع کیف های پول است و در عین حال، کمترین میزان امنیت را دارد.

3- کیف پول سخت افزاری

یکی از بهترین و امن ترین انواع  کیف های پول، کیف پول سخت افزاری است. این نوع کیف پول، یک کیف پول فیزیکی است و مهم ترین هدف آن، ذخیره کردن کلیدهای عمومی و خصوصی است. این مورد نیز از دیگر مواردی است که در آموزش رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال به آن اشاره می  شود.

جمع بندی

در این مقاله در مورد رمزارزها، انواع آنها و نحوه عملکرد آنها نکاتی را ارائه دادیم. نکته ای که در مورد این رمزارزها بسیار حائز اهمیت می باشد، به دست آوردن اطلاعات کافی در مورد آنهاست. رمزارزها یک نوع سرمایه گذاری طولانی مدت به شمار می روند و اگر بدون دانش کافی در این ورطه قدم بگذارید، شک نداشته باشید که تمام هزینه ای که در این راه صرف کرده اید، یک شبه بر باد می رود. به همین دلیل توصیه می کنیم در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان شرکت کنید. در این دوره، اطلاعات بسیار مفیدی به شما آموزش داده خواهد.

برای ثبت نام در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

آیا نیک اندیشان به جز دوره ارز دیجیتال ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه بازرا های مالی، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه بازار های مالی و سرمایه گذاری، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

دوره فارکس 

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :
حوزه ماساژ

نوشته قبلی
ارزان ترین ارزهای دیجیتال سال 2021
نوشته بعدی
بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی 1400 چه نام دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image